Σελ. 9 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 47891011141929 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 121-135 από 662
  1. #121
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blue1975 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νικηφορε εσενα ακουσα και το πηρα
    ναι το ξερω μου το εχεις πει!
    και το θεωρω αριστη αγορα μου εχει λυσει τα χερια στο εξοχικο οταν ειτε εχει πεσει το awmn και δεν βγαινω Αθηνα για να εχω ιντερνετ μεσω openvpn, ειτε εχουν προβλημα κομβοι και σερνεται τραγικα!
    το μονο κακο οταν δουλευω το στικ δεν εχω κινητο! βεβαια τα sms ερχονται κανονικα στο mikrotik!
    με χρηση ωρων ομως ζεματαει το στικ! ειναι φυσιολογικο αυτο?

    θελω και το εξης να κανω αλλα δεν ξερω απο scripts.
    Οπως ειπαμε δουλευω με καρτα cosmote whats up twin sim, στο κινητο εχω την εφαρμογη την ομονυμη οποτε μπορω ευκολα να βλεπω ποσα MB/GB εχω ακομα.
    Οταν ομως δουλευω με το στικακι το κινητο μου δεν παιζει οποτε πρεπει απο το ROS να βλεπω.
    Εχω την δυνατοτητα να στελνω μυνημα αλλα θα ηθελα να γινεται αυτοματα ανα καποια διαστηματα πχ ανα μια ωρα.

  2. #122
    Εγγραφή
    25-06-2015
    Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    65
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    TP LINK TD-W9980
    Οι γνωσεισ μου ειναι πολυ περιορισμενες για κατι τετοιο ισως αν φαω τα ματια μου θα το βρω αλλα πες μου τι εξυπηρςτει ;;;
    Αφου παλι θα πρπει να μπεισ στο μτ να διαβασεις το σμς εκτοσ αν επειδη ειναι τουιν απλα θα τα διαβαζεισ στο κινητο

  3. #123
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blue1975 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι γνωσεισ μου ειναι πολυ περιορισμενες για κατι τετοιο ισως αν φαω τα ματια μου θα το βρω αλλα πες μου τι εξυπηρςτει ;;;
    Αφου παλι θα πρπει να μπεισ στο μτ να διαβασεις το σμς εκτοσ αν επειδη ειναι τουιν απλα θα τα διαβαζεισ στο κινητο
    καλημερα! προφανως δεν εχεις καταλαβει γιατι το θελω.
    Οπως ειπα εχω cosmote whats up twin sim, βαζω μονο ιντερνετ στο κινητο μου και ετσι με 5ευρω για 500MB οταν ανανεωνω ΠΡΙΝ να ληξουν καθε μηνα μαζευονται, αμα δεν το ειχα ξεχασει 2 φορες θα ειχα μπορει και 15GB, τωρα εχω 5 κατι αυτη την στιγμη.
    Τwin sim σημαινει οτι οταν δουλευει σε μια συσκευη η καρτα στην αλλη δεν δουλευει. Οταν βαλω στο 951 ή στο 109 το stick το κινητο μου σταματαει να δουλευει, δλδ δεν μπορουν να με καλεσουν, ουτε ερχονται εκει sms!
    στο τηλ δειχνει οτι μιλαει!!!
    τα sms ερχονται στο ROS ομως και μπορω και να στειλω!
    οταν το εχω συνεχεια ανοιχτο πως θα βλεπω τι χρηση δεδομενων εχω? αν τελειωσουν?
    γιαυτο θελω τον ελεγχο!
    απο το κινητο εχω με το προγραμμα της whats up!

    https://www.whatsup.gr/el/twinsim
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 07-07-16 στις 13:24.

  4. #124
    Εγγραφή
    25-06-2015
    Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    65
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    TP LINK TD-W9980
    Τωρα το επιασα πως το κανεις

  5. #125
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    είχα σκοπό να πάρω και άλλη κάρτα whats up για ίντερνετ μόνο, γιατί σε καμία απολύτως περίπτωση δεν συμφερουν τα πακέτα ίντερνετ καμίας εταιριας, αλλά τελικά βγήκε ένα πολύ καλό link του awmn εδώ πέρα και έλυσε το πρόβλημα δρομολόγησης. Οπότε τώρα μόνο για ιντερνετ backup το θέλω όταν είμαι εδώ.
    Παράθεση Παράθεση Posted from Android app

  6. #126
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλησπέρα, λοιπον το καλοκαιρι μου φαινεται θα το λιωσουμε το στικ μεχρι να πεταξει καπνους.....
    με αυτο που εκανε η cosmote https://www.whatsup.gr/el/datakalokairo μας εφτιαξε αγρια! με την εξωτερικη κεραια πανελ 35dbi και σημα καμπανα, δυστυχως εκει στο εξοχικο δεν εχει μεγαλο b/w ομως....φυσικα ειναι παραπανω απο Η+ και καθε ADSL αλλα δεν συγκρινεται με 4G αλλων περιοχων!
    Βεβαια με δυσκολευει λιγο γιατι για να κανεις την ανανεωση του 8ωρου του 1GB δλδ, πρεπει να γινεται απο την ιδια την εφαρμογη και οχι με SMS, δλδ δεν μπορω να το κανω μεσα απο το winbox. Πρεπει να βγαλω το στικ απο το routerboard και να παιξει απο το κινητο και μετα να το ξαναβαλω!
    Δεν ξερω γιατι αλλα πρωτη προτεραιοτητα εχει το στικ και οχι το κινητο, δλδ στο κινητο δεν χρειαζεται καν να κλεισω την sim, με το που βαλω το στικ τελος η καρτα στο κινητο.
    Εχει κανεις δοκιμασει κατι τετοιο ετσι παιζει σε ολους? ειναι θεμα καρτας? θεμα εταιριας? δεν ξερω....
    οπως εχω ξαναπει εχω cosmote whats up twin sim : https://www.whatsup.gr/el/twinsim
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_2016-07-28_16-19-15.png  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 28-07-16 στις 16:28.

  7. #127
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημερα! εχω μια ιδεα αμα ξερει κανεις αν μπορει και πως να υλοποιηθει ας γραψει.
    Οπως εχουμε ηδη πει με την χρηση που εχω κανει πρεπει να μενω χωρις κινητο.
    Σκεφτηκα το αλλο τωρα. Επειδη εχω ιντερνετ κινητης κοντα 16GB!!!! με τοσα δωρα του W.U για να μην μενω και χωρις κινητο πως γινεται να δωσω απο το κινητο προς το mikrotik rb μου? ειτε ειναι το 109, ειτε ειναι το 951.
    Σκεφτηκα το κινητο οτι μπορει να μπει σε tethering mode ειτε με usb, ειτε σαν AP.
    Σε Usb μπορει να παιξει ομως με τα mikrotik? εχουν μεν usb αλλα θα το δουν?
    σαν AP φανταζομαι αυτο που εχουν ειναι για AP τα δικα τους οχι για να ειναι πελατες σε ενα αλλο! δευτερη καρτα δεν παιρνουν αρα πως?
    ενα ovislink 5460AP που εχω και μπαινει σε client mode μπορει να συνδεθει καπου ασυρματα και να βγαζει σε ethernet.
    πολυ παλιοτερα ειχα καταφερει να εχω σε mikrotik απο αυτο ιντερνετ κινητης! στο 1ο ποστ εχω κανει και εναν οδηγο σε pdf.
    Και φυσικα αν πετυχουν ολα αυτα μετα πως θα ενωθει η ADSL με το internet κινητης? δυστυχως το κινητο ειναι μεχρι Η+ και οχι 4G.

  8. #128
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.789
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Κινητο που να γινεται usb stick και να κανει και tether δεν μου εχει τυχει, και το θεωρω απιθανο να γινει.
    Οποιοδηποτε ομως AP σε client mode μπορει να συνδεθει στο wifihotspot του κινητου και να κανει το ζητουμενο.
    Με την ευκαιρια, μιας και τωρα το ειδα το thread, ενα speedtest με e3372 σε lte mode πανω σε mikrotic RB952Ui-5ac2nD

    Χαλια δεν το λες.


  9. #129
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κινητο που να γινεται usb stick και να κανει και tether δεν μου εχει τυχει, και το θεωρω απιθανο να γινει.
    Οποιοδηποτε ομως AP σε client mode μπορει να συνδεθει στο wifihotspot του κινητου και να κανει το ζητουμενο.
    Με την ευκαιρια, μιας και τωρα το ειδα το thread, ενα speedtest με e3372 σε lte mode πανω σε mikrotic RB952Ui-5ac2nD
    Χαλια δεν το λες.
    καλησπέρα, αυτο με το στικ το εχω κανει εχω 4G και εξωτερικη κεραια, αλλα επειδη εχω twin sim μενω χωρις κινητο, γιαυτο θελω κατι την ωρα που το κινητο παιζει κανονικα να δινει και ιντερνετ. Δες εδω ποστ #52 http://www.adslgr.com/forum/threads/...terboard/page4
    Αυτο με το wifi επισης το εχω κανει στο 1ο ποστ λεω πως και με τι.
    Με Usb δεν ξερω αμα γινεται μιλαω παντα ΜΟΝΟ για κινητο android, σε pc γινεται παντως το εχω κανει, σε mikrotik δεν ξερω αν θα το δει κανονικα σαν Modem δλδ για να κανει ppp interface, μπορει ναι μπορει και οχι.

    μαλλον και αλλοι το σκεφτηκαν!
    Android USB Tether to RouterBoard
    http://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?t=64724

    οπως φαινεται αυτο δουλεψε : I use Samsung S2 with RB751U on RoS 6.7 and I'm quite surprised on how well this is working! Good job MT.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 19-12-16 στις 15:58.

  10. #130
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα, αυτο με το στικ το εχω κανει εχω 4G και εξωτερικη κεραια, αλλα επειδη εχω twin sim μενω χωρις κινητο, γιαυτο θελω κατι την ωρα που το κινητο παιζει κανονικα να δινει και ιντερνετ. Δες εδω ποστ #52 http://www.adslgr.com/forum/threads/...terboard/page4
    Αυτο με το wifi επισης το εχω κανει στο 1ο ποστ λεω πως και με τι.
    Με Usb δεν ξερω αμα γινεται μιλαω παντα ΜΟΝΟ για κινητο android, σε pc γινεται παντως το εχω κανει, σε mikrotik δεν ξερω αν θα το δει κανονικα σαν Modem δλδ για να κανει ppp interface, μπορει ναι μπορει και οχι.

    μαλλον και αλλοι το σκεφτηκαν!
    Android USB Tether to RouterBoard
    http://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?t=64724

    οπως φαινεται αυτο δουλεψε : I use Samsung S2 with RB751U on RoS 6.7 and I'm quite surprised on how well this is working! Good job MT.
    Απ' ότι κατάλαβα δουλεύει με επιλεγμένες συσκευές. Εάν το δοκιμάσεις με κάποιο τηλέφωνο, πες μας

  11. #131
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απ' ότι κατάλαβα δουλεύει με επιλεγμένες συσκευές. Εάν το δοκιμάσεις με κάποιο τηλέφωνο, πες μας
    το κινητο μου που ειναι ενα zopo 980 1/16/1.2ghz quad δεν το βλεπει καν, μαλιστα στο κινητο η usb συνδεση για το tethering ειναι σβηστη, δεν καταλαβαινει δλδ οτι εχει συνδεθει καπου!
    οποτε η μοναδικη λυση ειναι αυτη που γραφω στο 1ο ποστο σε αυτο το θεμα.
    Με αλλα κινητα ισως παιζει.

    AAA!!! και αλλο ενα μηπως γινεται μεσω bluetooth? γιατι το κινητο android εχει να δινει ετσι, παλιοτερα προ wifi εποχης στα κινητα, με το αειμνηστο Siemens SX1 το ειχα κανει απο PC αλλα αναποδα δλδ να δινω στο κινητο ιντερνετ απο το PC!
    μηπως μπορει ενα usb bt dongle να δωσει απο το κινητο στο Mikrotik RB?
    εχω ενα της Gigabyte αλλα ειναι πολυ παλιο μοντελο και να γινεται η ταχυτητα σιγουρα θα εχει πολυ περιορισμο!
    βεβαια και το ovislink που αναφερω στο 1ο ποστ εκτος οτι ειναι 100αρα η lan του ειναι και το wifi του στα 54mbps, φανταζομαι ομως δεν περιοριζει το κινητο γιατι οπως ειπα εχει Η+ και οχι 4G.

    παλι και αλλος το εχει σκεφτει και αυτο? http://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?t=32320

    παντως εδω http://wiki.mikrotik.com/wiki/Supported_Hardware βλεπω και usb wifi support αλλα οχι για πολλες συσκευες.
    Γιατι αν γινεται και αυτο θα βολευε, δλδ ενα wifi interface (usb wifi dongle) σαν client στο android AP.

    Aν βεβαια αντι ενα εσωτερικο RB που εχει ενα ενσωματωμενο wifi interface ειχαμε ενα RB με 3 ή παραπανω mini wifi cards θα ελυνε το θεμα σε αυτο που λεω.
    Αλλα αυτα ποιος τα εχει για εσωτερικη χρηση?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 20-12-16 στις 07:29.

  12. #132
    Εγγραφή
    19-02-2007
    Περιοχή
    Αχαρνές
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    294
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Router
    ZTE H168N/MikroTik951G
    SNR / Attn
    8.4(dB) / 14.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παιζεί καμια καλή προσφορά για 3G internet με αρκετά mb?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gfdimopo : 19-01-17 στις 15:27.

  13. #133
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gfdimopo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιζεί καμια καλή προσφορά για 3G internet με αρκετά mb?
    εγω χρησιμοποιω whats up ολο και κατι εχει δωρο αυτη την στιγμη εχω γυρω στα 15gb. Δεν ασχολουμε και δεν ξερω τι κανουν αλλοι παροχοι. Προτιμω να εχω το καλυτερο σημα στα σημεια που κινουμαι συνηθως.

  14. #134
    Εγγραφή
    19-02-2007
    Περιοχή
    Αχαρνές
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    294
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Router
    ZTE H168N/MikroTik951G
    SNR / Attn
    8.4(dB) / 14.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τελευταίο Post γιατί είμαι λίγο off topic.

    Δεν είναι κακό 15 GB! φαντάζομαι είναι προσφορά εποχής όχι κάτι μόνιμο.

    Υπο κανονικές συνθήκες πόσα mb δίνει? Σε ποιο πρόγραμμα είσαι για να ρωτήσω στα καταστήματα?

  15. #135
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gfdimopo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελευταίο Post γιατί είμαι λίγο off topic.
    Δεν είναι κακό 15 GB! φαντάζομαι είναι προσφορά εποχής όχι κάτι μόνιμο.
    Υπο κανονικές συνθήκες πόσα mb δίνει? Σε ποιο πρόγραμμα είσαι για να ρωτήσω στα καταστήματα?
    Καλημέρα! σου απάντησα με PM για να μην είμαστε offtopic εδώ.

    Ψάχνω τρόπο να ενώσω ιντερνετ κινητής με την ADSL μου, γιατι είναι λίγη και εχω απειρα GB στο κινητο να καθονται και ποσα αλλα απο δωρα ειδικα των γιορτων πηγαν χαμενα!
    μου φαίνεται ποιο γρηγορο ειναι το Η+ στο κινητο μου παρα αυτη....
    ομως επειδη το twin sim δεν λεει παρολο οτι θα εχω 4G με το στικακι στο 109, το προβλημα ειναι οτι μενω χωρις κινητο, δειχνει η γραμμη δλδ κατελλημενη και μονο που ειναι το στικακι στο 109.
    Μπορω να δεχτω και να στειλω SMS μεσω του mikrotik οπως αναλυσα εδω http://www.adslgr.com/forum/threads/...F-Mikrotik-ROS, αλλα το τηλ νεκρο.
    Οποτε η λυση ειναι με χρηση του ovislink 5460ΑP που εχω γραψει στο 1ο ποστ.
    Απλα δεν εχω ασχοληθει ακομα να δω πως να ενωσω μια ethernet που θα ειναι αυτο με το ppoe client....
    Βεβαια με το μηχανακι να ειναι G και το κινητο Η+ δεν ξερω τι κερδος θα εχω απο ταχυτητα.

    Ειχα αναφερει αυτο εδω http://www.adslgr.com/forum/threads/...ce-howto/page2
    αλλα το σχεδιο με το 4G εγκαταληφθηκε γιατι θα ειμαι για ωρες πολλες χωρις κινητο για χρηση ομιλιας.
    Επειδη ομως το θεμα εχει σχεση με κινητη σε routerboard θα συνεχιζω στο σωστο τοπικ εδω το θεμα αυτο.
    Aμα βρω χρονο θα το παλεψω και θα επανελθω και παλι....
    Εντωμεταξυ σε περιπτωση που κανεις εχει καποια ιδεα ας γραψει! Thanks
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 20-01-17 στις 12:58.

Σελ. 9 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 47891011141929 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εδώ μιλάμε για Mikrotik RouterBoard
    Από deniSun στο φόρουμ MikroTik ADSL modems, routers & routerBOARDs
    Μηνύματα: 8479
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-24, 19:05
  2. Mikrotik Routerboards με Openwrt
    Από Nikiforos στο φόρουμ MikroTik ADSL modems, routers & routerBOARDs
    Μηνύματα: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-01-24, 12:48
  3. Thomson 585 ADSL Bridge σε Mikrotik RB2011 set up
    Από jvam στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-07-14, 23:49
  4. Mikrotik RouterBoard RB2011U
    Από parianos85 στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-14, 09:41
  5. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΕ MIKROTIK
    Από leopard75 στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-06-14, 00:17

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας