Σελ. 492 από 568 ΠρώτηΠρώτη ... 472482487490491492493494497502512 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.366-7.380 από 8515
  1. #7366
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Προσωπικά εκτός από Home, Forums, User CP δεν χρησιμοποιώ κάτι άλλο.

    Και ένα παράπονό μου είναι ότι πήγα πριν λίγες μέρες να αλλάξω το avatar και έπαθα σοκ με τα όρια των pixel και το μέγεθος που απαιτούνται. Έπρεπε να κάνω ειδική μεταχείρηση για μια τόσο μικρή αλλαγή. Το ελάχιστο που περιμένω είναι πολύ μεγαλύτερο μέγεθος και από κει και ύστερα να αναλάβει το software να την σουλουπώσει στα μέτρα του και όχι εγώ.

    Κατά τ' άλλα το φόρουμ δουλεύει σφαίρα και η όποια αλλαγή θα είναι καλή, μόνο για το αισθητικό του πράγματος καθώς κάθε πράγμα έχει τον κύκλο του και ίσως το skin αυτό να το έχει ολοκληρώσει.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  2. #7367
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Κάτι άσχετο.

    Με έχει σκίσει τον τελευταίο μήνα το adslgr, και όχι μόνο, με google διαφημίσεις που ζητάνε να γίνω suggar daddy μιας όμορφης κοπέλας...
    Δεν έχω αυστηρό add block (μπορώ να το κάνω αλλά δεν υπάρχει λόγος να υπερβάλουμε). Λογικά τέτοιες διαφημίσεις δε θα έπρεπε να υπάρχουν.

    Επιπλέον την έχω κάνει αναφορά στην google καμία 20αριά φορές (πατώντας ότι δε θέλω να την ξαναδώ) και βλέπω ότι εμφανίζεται ξανά και ξανά (παρόλο που λέει ότι δε θα την ξαναβγάλει).

    Καταλαβαίνω ότι το πρόβλημα είναι μάλλον της google, αλλά το add block θα το φάει όλο το site, γιαυτό το αναφέρω.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  3. #7368
    Εγγραφή
    30-11-2009
    Περιοχή
    Μυτιληνη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    835
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219930/21999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΑ
    Router
    speedport plus
    SNR / Attn
    11,2(dB) / 34,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Deja Vu again

    Το έχεις ξαναρωτήσει το 2011 και το 2014, σου έχουμε απαντήσει ξανά και ξανά
    εχει περασει καιρος απο τοτε



    Case: coolermaster cosmos s,CPU: Core i7 920 D0 M/B: asus p6t deluxe v2, Ram:corsair dominator 1600mhz 3*4gb, VGA: msi gtx 260 twin frozr, Hds: western digital velociraptor 300gb, CPU Cooler: stock cooler, Monitor: lg 17'',PSU: seasonic m12d 850watt.

  4. #7369
    Εγγραφή
    22-04-2002
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    40
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ FTTH
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι άσχετο.

    Με έχει σκίσει τον τελευταίο μήνα το adslgr, και όχι μόνο, με google διαφημίσεις που ζητάνε να γίνω suggar daddy μιας όμορφης κοπέλας...
    Δεν έχω αυστηρό add block (μπορώ να το κάνω αλλά δεν υπάρχει λόγος να υπερβάλουμε). Λογικά τέτοιες διαφημίσεις δε θα έπρεπε να υπάρχουν.

    Επιπλέον την έχω κάνει αναφορά στην google καμία 20αριά φορές (πατώντας ότι δε θέλω να την ξαναδώ) και βλέπω ότι εμφανίζεται ξανά και ξανά (παρόλο που λέει ότι δε θα την ξαναβγάλει).

    Καταλαβαίνω ότι το πρόβλημα είναι μάλλον της google, αλλά το add block θα το φάει όλο το site, γιαυτό το αναφέρω.
    οι διαφημίσεις που εμφανίζονται δεν έχουν να κάνουν με το adslgr αλλά είναι προσωποποιημένες από την google για εσένα τον ίδιο. Μη με ρωτήσεις πως και γιατί, αλλά δεν φταίει το site.

  5. #7370
    Εγγραφή
    28-05-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.857
    Downloads
    3
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    49999 /4996
    ISP
    Forthnet
    Router
    DSL-AC56U
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 22.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι άσχετο.

    Με έχει σκίσει τον τελευταίο μήνα το adslgr, και όχι μόνο, με google διαφημίσεις που ζητάνε να γίνω suggar daddy μιας όμορφης κοπέλας...
    Δεν έχω αυστηρό add block (μπορώ να το κάνω αλλά δεν υπάρχει λόγος να υπερβάλουμε). Λογικά τέτοιες διαφημίσεις δε θα έπρεπε να υπάρχουν.

    Επιπλέον την έχω κάνει αναφορά στην google καμία 20αριά φορές (πατώντας ότι δε θέλω να την ξαναδώ) και βλέπω ότι εμφανίζεται ξανά και ξανά (παρόλο που λέει ότι δε θα την ξαναβγάλει).

    Καταλαβαίνω ότι το πρόβλημα είναι μάλλον της google, αλλά το add block θα το φάει όλο το site, γιαυτό το αναφέρω.
    Μήπως να το ξανασκεφτεις;

  6. #7371
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    εγώ το ξανά σκέφτομαι πάντως!

    (παλιό screenshot)
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails γιο.png  


  7. #7372
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.660
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NeK Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι διαφημίσεις που εμφανίζονται δεν έχουν να κάνουν με το adslgr αλλά είναι προσωποποιημένες από την google για εσένα τον ίδιο. Μη με ρωτήσεις πως και γιατί, αλλά δεν φταίει το site.
    Και πάλι, μήπως θα ήταν πρέπων να μπλοκάρονται τέτοιου είδους διαφημίσεις σε ιστοσελίδα που είναι προσβάσιμη από όλους; ακόμη και από παιδιά;
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  8. #7373
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.540
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NeK Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι διαφημίσεις που εμφανίζονται δεν έχουν να κάνουν με το adslgr αλλά είναι προσωποποιημένες από την google για εσένα τον ίδιο. Μη με ρωτήσεις πως και γιατί, αλλά δεν φταίει το site.
    ίσως αυτό βοηθάει

    Allow & block ads
    Sensitive ad categories

    https://support.google.com/adsense/answer/3016445#st

  9. #7374
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NeK Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι διαφημίσεις που εμφανίζονται δεν έχουν να κάνουν με το adslgr αλλά είναι προσωποποιημένες από την google για εσένα τον ίδιο. Μη με ρωτήσεις πως και γιατί, αλλά δεν φταίει το site.
    Καταλαβαίνω τι λες, συμφωνώ σε ένα βαθμό και γιαυτό δείχνω κατανόηση. Για το λόγο αυτό ανέφερα ότι το είδα και σε άλλα site.
    Απλά ο χρήστης κρίνει το τελικό αποτέλεσμα, και θεωρεί εσάς υπεύθυνους για την τελική εικόνα του site (που μεταξύ μας, είστε).

    Ειδικά αν δεν κάνω σοβαρή χρήση των google υπηρεσιών (τουλάχιστον έχοντας κάνει log-in και να είμαι πάντα connected).
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  10. #7375
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταλαβαίνω τι λες, συμφωνώ σε ένα βαθμό και γιαυτό δείχνω κατανόηση. Για το λόγο αυτό ανέφερα ότι το είδα και σε άλλα site.
    Απλά ο χρήστης κρίνει το τελικό αποτέλεσμα, και θεωρεί εσάς υπεύθυνους για την τελική εικόνα του site (που μεταξύ μας, είστε).

    Ειδικά αν δεν κάνω σοβαρή χρήση των google υπηρεσιών (τουλάχιστον έχοντας κάνει log-in και να είμαι πάντα connected).
    Δεν χρειάζεται να είσαι συνδεμένος σε υπηρεσία google για να μαζεύει data η google για εσένα.

  11. #7376
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν χρειάζεται να είσαι συνδεμένος σε υπηρεσία google για να μαζεύει data η google για εσένα.
    ΟΚ, ίσως. Το point πάντως δεν είναι αυτό.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  12. #7377
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.540
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    ενταξει η γοογλ μαζεύει τα στοιχεία και λεει άνδρας 35-40 χρονων του πετάμε την διαφήμιση για το ραντεβού, δεν σημαίνει οτι ο πράκτορας ή εγω ή οποιος άλλος ξημεροβραδιάζεται σε ιστοτοπους γνωριμιών ή τους επισκέπτεται ή οτι άλλο.

    εγω τις εχω μπλοκάρει τις διαφημίσεις για αυτο το λογο γιατι αφενός στον υπολογιστή της δουλειας μπορεί να μεινει ανοιχτή η οθονη και να παρελαύνουν οι ασιατισες και δεν ξερω και γω τι αλλο, αφετέρου στο σπιτι υπάρχει γυναίκα και πιτσιρίκια.
    Αν απομακρυνθούν τετοιου είδους διαφημίσεις μπορω -μιλαω πάντα για εμενα - να τις ξεμπλοκάρω για το φόρουμ ωστε να δίνουμε και κανα κλικ.

  13. #7378
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Υπάρχει δυνατότητα εμφάνισης των νέων μηνυμάτων αλλά όχι με τη μορφή αναζήτησης;

    Υπάρχουν forums που έχουν μια σελίδα πχ www.adslgr.com/latest όπου εκεί ανανεώνονται αυτόματα τα περιεχόμενα. Και μπορείς να την έχεις σαν bookmark.

  14. #7379
    Εγγραφή
    22-04-2002
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    40
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ FTTH
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από adiS Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ το ξανά σκέφτομαι πάντως!

    (παλιό screenshot)

  15. #7380
    Εγγραφή
    22-04-2002
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    40
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ FTTH
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει δυνατότητα εμφάνισης των νέων μηνυμάτων αλλά όχι με τη μορφή αναζήτησης;

    Υπάρχουν forums που έχουν μια σελίδα πχ www.adslgr.com/latest όπου εκεί ανανεώνονται αυτόματα τα περιεχόμενα. Και μπορείς να την έχεις σαν bookmark.
    https://www.adslgr.com/forum/vaispy.php

Σελ. 492 από 568 ΠρώτηΠρώτη ... 472482487490491492493494497502512 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τι θα θέλατε να έχει το adslgr radio!!!
    Από gkimonas στο φόρουμ The Meeting point
    Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-08, 19:25
  2. Τι θα θέλατε να έχει περισσότερο το ADSLgr;
    Από NeK στο φόρουμ Η Γνώμη σας
    Μηνύματα: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-06, 14:42

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας