Σελ. 516 από 568 ΠρώτηΠρώτη ... 496506511514515516517518521526536 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.726-7.740 από 8515
  1. #7726
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.624
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν παταω να επαναφερει κειμενο απο μηνυμα που ειχα γραψει πριν αλλα το εγκατελειψα πριν το δημοσιευσω, με επαναφερει στην αρχη του κειμενου του μηνυματος χωρις να προσθετει περιεχομενο ,

    επισης ,

    οταν κανω edit σε μηνυμα , και παταω καποιο οπως [ SPOILER ] και [ STRIKE ] που ετυχε να δοκιμασω, το προσθετει στην αρχη του μηνυματος και οχι στο σημειο του ειναι τοποθετημενος ο κερσορας o οποιος και αυτος παει στην αρχη του κειμενου απαντησης .


    να καθαρισω καμια cache του browser ?
    δοκιμασα και σε αλλον υπολογιστη , συνεβη το ιδιο , και αφου συναντησα και μια ακομη μαρτυρια , το αναδεικνυω παλι (κοινως , "up" )
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  2. #7727
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.059
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Εδώ και καιρό σκέφτομαι ότι το offtopic tag θα πρέπει να ειναι collapsable σαν το spoiler για να έχει την λειτουργική αξία του offtopic. Τώρα είναι ωραίο το μπανεράκι αλλά γνώμη μου ειναι ότι δεν προσφέρει λειτουργική αξία.

  3. #7728
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.541
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Δεν ξέρω αν υπάρχει σαν λειτουργία ήδη ή αν είναι εφικτή:

    Να μπορώ να έχω μια λίστα με τα νέα νήματα που έχουν ανοίξει από την τελευταία φορά που συνδέθηκα.

    Ευχαριστώ.
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  4. #7729
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.655
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω αν υπάρχει σαν λειτουργία ήδη ή αν είναι εφικτή:

    Να μπορώ να έχω μια λίστα με τα νέα νήματα που έχουν ανοίξει από την τελευταία φορά που συνδέθηκα.

    Ευχαριστώ.
    Καλή ιδέα, θα ήταν χρήσιμο!

  5. #7730
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NeK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τίποτα, είναι μία μόδα που προύλεθε από τους developers όπου τα τελευταία χρόνια ανακαλύψανε (επιτέλους) την κονσόλα, λόγω απογείωσης της ζήτησης του linux development, συν την γενική προτίμηση στα mac book ως laptop για devs που έχουν σοβαρό terminal.

    Το πρόβλημα όμως με το dark mode είναι πως όχι μόνο δεν βοηθάει στην όραση και στην κούραση των ματιών αλλά αντιθέτως κάνει το ακριβώς αντίθετο:

    1. λευκό κείμενο σε μαύρο σου αφήνει το γνωστό "αποτύπωμα" στην όρασή σου, σαν να σου τα "τρυπάει" με το φως και αυτό γίνεται αμέσως αντιληπτό γιατί αφού διαβάσεις λίγο μόλις κλείσεις τα μάτια σου συνεχίζεις να "βλέπεις" το αποτύπωμα των γραμμάτων το οποίο προέρχεται από το πολύ ερέθισμα που δέχονται τα συγκεκριμένα κύτταρα της όρασής σου (κώνοι και ράβδοι), ενώ τα υπόλοιπα όχι. Οπότε καταρρίπτεται πανηγυρικά το επιχείρημα ότι το άσπρο σε μαύρο φόντο (dark mode) είναι πιο ξεκούραστο και πιο ασφαλές για τα μάτια. Γιατί μόλις διαβάσεις λίγο και μετά κοιτάξεις αλλού, δυσκολεύεσαι να δεις καλά λόγω του παραπάνω φαινομένου.
    Μπορείτε πολύ εύκολα να το επιβεβαιώσετε αυτό, κοιτάζοντας για λίγα λεπτά σε μία οθόνη με dark mode κατά την διάρκεια της ημέρας (σε πληρη επιφάνεια) και αμέσως μετά να κοιτάξετε κάπου αλλού στο δωμάτιο ή έξω. Θα δείτε στην κυριολεξία ότι θα δυσκολεύεστε να δείτε καθαρά, γιατί θα υπάρχει αυτό το ολιγόλεπτο ερέθισμα/αποτύπωμα στο κέντρο των ματιών σας, το οποίο θα καλύπτει την όρασή σας.
    2. Και ακόμα χειρότερα, λόγω του χαμηλού γενικά φωτισμου (dark mode), οι αμφιβληστροιειδείς μας (οι κόρες των ματιών) αναγκάζονται να ανοίγουν πολύ έτσι ώστε να δέχονται περισσότερο φώς για να βλέπουμε στο σκοτάδι, με αποτέλεσμα τα όποια υπάρχον διαθλαστικά προβλήματα να μεγενθύνονται και να γίνονται εντονότερα.
    Όσοι έχουν μυωπία και αστιγματισμό θα γνωρίζουν να σας πουν, πως ενώ δεν έχουν πρόβλημα στο φώς της ημέρας, την νύχτα όμως τα φώτα, όπως τα φανάρια ή τα φώτα των αυτοκινήτων, θαμπώνουν και έχουν ένα πολύ μεγάλο 'φωτοστέφανο' γύρω τους, με αποτέλεσμα να μειώνεται η όρασή τους κατά πολύ.

    Και αυτά είναι μόνο 2 από τα πολλά (αντι-)επιχειρήματα γιατί το μαύρο σε λευκό φόντο είναι αποδεδειγμένα και αντικειμενικά ο πιο ευκολοδιάβαστος και ξεκούραστος συνδυασμός. Η γραφή δεν είναι κάτι το καινούριο, αλλά υπάρχει εδώ και χιλιάδες χρόνια και ειδικά με την έλευση της τυπογραφίας λίγους αιώνες πριν, έχουν γίνει πολλές, πάρα πολλές, έρευνες για το ποιος συνδυασμός είναι ο καλύτερος για διάβασμα, με διαθλαστικά προβλήματα ή μή. Και η κατάληξή τους είναι μία: σκούρο/μαύρο χρώμα χαρακτήρων σε λευκό/ανοικτό.

    Η μόνη περίπτωση που το λευκό σε μαύρο (dark mode) είναι προτιμότερο είναι όταν βρίσκεσαι σε πλήρως σκοτεινό δωμάτιο, όπου εκεί θα σε βοηθήσει έτσι ώστε οι αμφιβληστροειδείς σου να ανοίγουν και έτσι να μπορείς εύλοκα να διαβάζεις την οθόνη που προβάλει λίγο φώς συνολικά και συνάμα να μπορείς να κοιτάς και να βλέπεις και στο σκοτεινό δωμάτιο καθαρά. Αυτό, γιατί δεν χρειάζεται χρόνος για να προσαρμοστούν στην αλλαγή τη φωτεινότητας (να ανοιγο-κλείσουν) γιατί παραμένει στα ίδια χαμηλά επίπεδα.
    Ωστοσο και πάλι αυτό βοηθάει μόνο όταν μιλάμε για πλήρως σκοτεινά δωμάτια όπου θες να έχεις παράλληλα και καλή όραση στο περιβάλλον σου, δηλαδή για συγκεκριμένες δουλειές (π.χ. νυχτοφύλακας).

    Άλλη επίσης περίπτωση είναι τα κινητά που θα διαβάζεις στο κρεβάτι με όλα τα φώτα σβηστά, αλλά δεν νομίζω να κάνει κανείς σοβαρή δουλειά στο κρεβάτι λίγο πριν κλείσουν τα μάτια του και κοιμηθεί.
    Λοιπόν, επειδή θυμόμουν την συζήτηση και σήμερα πήγα επίσκεψη σε οφθαλμίατρο. Ένιωθα κάποια ενόχληση τελευταία και μου ανέφερε πως υπάρχει ξηροφθαλμία.

    Μου ζήτησε να αποφύγω την χρήση του υπολογιστή νυχτερινές ώρες ή προφανώς εάν το κάνω το δωμάτιο να είναι γεμάτο φως και όταν της ανέφερα το ζήτημα dark background λευκό κείμενο ή light background μαύρο κείμενο, ήταν κατηγορηματική. Πάνω κάτω μου είπε αυτά που αναφέρει εδώ ο NeK. Αρχίζω σιγά σιγά να αλλάζω τις συνήθειες
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  6. #7731
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.059
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν, επειδή θυμόμουν την συζήτηση και σήμερα πήγα επίσκεψη σε οφθαλμίατρο. Ένιωθα κάποια ενόχληση τελευταία και μου ανέφερε πως υπάρχει ξηροφθαλμία.

    Μου ζήτησε να αποφύγω την χρήση του υπολογιστή νυχτερινές ώρες ή προφανώς εάν το κάνω το δωμάτιο να είναι γεμάτο φως και όταν της ανέφερα το ζήτημα dark background λευκό κείμενο ή light background μαύρο κείμενο, ήταν κατηγορηματική. Πάνω κάτω μου είπε αυτά που αναφέρει εδώ ο NeK. Αρχίζω σιγά σιγά να αλλάζω τις συνήθειες
    Γενικά επειδή έχω θέμα, απλά να σου πω ότι καλό είναι να υγραινεις το μάτι πριν νιώσεις ενόχληση. Εγώ δεν το ήξερα αυτό. Αν νιώσεις την ενόχληση τότε πολύ αργά. Πρέπει δηλαδή να βάζεις σταγόνες συστηματικά. Και μια φορά που είσαι ζορισμενος, δοκίμασε να βάλεις σταγόνες και πήγαινε για ύπνο. Θα με θυμηθείς.

  7. #7732
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.618
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν, επειδή θυμόμουν την συζήτηση και σήμερα πήγα επίσκεψη σε οφθαλμίατρο. Ένιωθα κάποια ενόχληση τελευταία και μου ανέφερε πως υπάρχει ξηροφθαλμία.

    Μου ζήτησε να αποφύγω την χρήση του υπολογιστή νυχτερινές ώρες ή προφανώς εάν το κάνω το δωμάτιο να είναι γεμάτο φως και όταν της ανέφερα το ζήτημα dark background λευκό κείμενο ή light background μαύρο κείμενο, ήταν κατηγορηματική. Πάνω κάτω μου είπε αυτά που αναφέρει εδώ ο NeK. Αρχίζω σιγά σιγά να αλλάζω τις συνήθειες
    To μόνο που βοηθάει όντως για το eye strain είναι το να'χεις ανοικτο "Night Mode" (που υπάρχει σε όλα τα λειτουργικα συστηματα σημερα) που κιτρινίζει την οθόνη και, δη, μετά από κάποια ώρα την κάνει ασπρόμαυρη για πλήρη αποσύνδεση από την οθόνη. Εγώ δεν κατάλαβα ποτέ την μανία με το Dark mode τα τελευταία χρόνια, λες και είναι το άγιο δισκοπότηρο του UI. Στο reddit λυσσάνε που βγαίνει update για μια εφαρμογή και δεν έχει Dark Mode.
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  8. #7733
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.997
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Θα ήθελα....

    ....όταν κάνουμε login από private browser, να μη μας κάνει μόνο του logout μετά από λίγο το σύστημα. Βασικά μόνο στο ADSLGR από τα forums που μπαίνω, έχω δει να κάνει μόνο του logout σε Private mode.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  9. #7734
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα....

    ....όταν κάνουμε login από private browser, να μη μας κάνει μόνο του logout μετά από λίγο το σύστημα. Βασικά μόνο στο ADSLGR από τα forums που μπαίνω, έχω δει να κάνει μόνο του logout σε Private mode.
    Αυτό το κάνει όταν κάποιος μπαίνει απο άλλη Ip, συνήθως όταν είναι πίσω απο cgnat παρόχου, για τσέκαρε αν η Ip του router σου είναι ίδια με αυτή που σου δίνει στο whatismyip.com

  10. #7735
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.997
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό το κάνει όταν κάποιος μπαίνει απο άλλη Ip, συνήθως όταν είναι πίσω απο cgnat παρόχου, για τσέκαρε αν η Ip του router σου είναι ίδια με αυτή που σου δίνει στο whatismyip.com
    Χμμ, ενδιαφέρον. Αλλά μπα, την ίδια δείχνει!
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  11. #7736
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.655
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Όταν διαλέγουμε ένα κομμάτι κάποιου μηνύματος και πατάμε το νέο κουμπί "παράθεση", χάνεται η μορφοποίηση του υπό παράθεση μηνύματος, μπορεί να αλλάξει αυτό;

  12. #7737
    Εγγραφή
    16-01-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    653
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300000/30000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Plus
    Δεν ξερω αν εχει αναφερθει ξανα(σιγουρα εχει απλα βαριεμαι να ψαχνω) μηπως ειναι καιρος να φτιαχτει ξεχωριστο section οπτικη ινα και να μπουν οι providers ξεχωριστα οπως τα αλλa sections λεω εγω τωρα αν εχει απαντηθει νωριτερα σε αλλο post απλα αγνοήστε με no worries i have use to it
    You pull me in Here we go again And my heart beats faster now And I don’t know Why I’m powerless And there’s no way out...
    https://www.youtube.com/watch?v=WPVv-Jjb0wQ

  13. #7738
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Τελευταία, παρατηρώ ότι γίνεται κατάχρηση της λειτουργίας edit. Ορισμένοι, αλλάζουν μεγάλο περιεχόμενο του μηνύματός τους όταν κάποιοι το έχουν κάνει ήδη παράθεση και απαντάνε.

    Στην ροή της συζήτησης φαίνεται ότι όσοι απάντησαν, "άφησαν" το συγκεκριμένο κομμάτι του μηνύματος ή απλά δεν απάντησαν στα επιχειρήματα που "άργησαν λίγο" να εμφανιστούν στο αρχικό μήνυμα. Όσοι συμμετέχουν την συζήτηση, δεν μπορούν να καταλάβουν ότι η απάντηση έρχεται σε ένα μήνυμα που έχει υποστεί edit. Έτσι, το άτομο που απάντησε φαίνεται ορισμένες φορές ο κακός της υπόθεσης.

    Η πρότασή μου είναι η εξής. Εκτός της στιγμής του edit (λίγα λεπτά αργότερα) να λαμβάνεται (αν φυσικά γίνεται) υπόψιν και το εύρος του edit. Δηλαδή άλλο να βάλει κάποιος 2-3 τόνους που ξέχασε, άλλο να αλλάξει 2-3 ορθογραφικά και άλλο να αλλοιώνει εντελώς το μήνυμά του. Το ελάχιστο που πρέπει να συμβαίνει εάν ένα άτομο αλλάζει τόσο πολύ το μήνυμά του είναι να φαίνεται ξεκάθαρα ότι υπάρχει edit.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  14. #7739
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.997
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελευταία, παρατηρώ ότι γίνεται κατάχρηση της λειτουργίας edit. Ορισμένοι, αλλάζουν μεγάλο περιεχόμενο του μηνύματός τους όταν κάποιοι το έχουν κάνει ήδη παράθεση και απαντάνε.

    Στην ροή της συζήτησης φαίνεται ότι όσοι απάντησαν, "άφησαν" το συγκεκριμένο κομμάτι του μηνύματος ή απλά δεν απάντησαν στα επιχειρήματα που "άργησαν λίγο" να εμφανιστούν στο αρχικό μήνυμα. Όσοι συμμετέχουν την συζήτηση, δεν μπορούν να καταλάβουν ότι η απάντηση έρχεται σε ένα μήνυμα που έχει υποστεί edit. Έτσι, το άτομο που απάντησε φαίνεται ορισμένες φορές ο κακός της υπόθεσης.

    Η πρότασή μου είναι η εξής. Εκτός της στιγμής του edit (λίγα λεπτά αργότερα) να λαμβάνεται (αν φυσικά γίνεται) υπόψιν και το εύρος του edit. Δηλαδή άλλο να βάλει κάποιος 2-3 τόνους που ξέχασε, άλλο να αλλάξει 2-3 ορθογραφικά και άλλο να αλλοιώνει εντελώς το μήνυμά του. Το ελάχιστο που πρέπει να συμβαίνει εάν ένα άτομο αλλάζει τόσο πολύ το μήνυμά του είναι να φαίνεται ξεκάθαρα ότι υπάρχει edit.

    psolord sucks
    Στο Quote δε φαίνεται το προηγούμενο περιεχόμενο του μηνύματος;
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  15. #7740
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.746
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έχουμε κάποια συγκεκριμένη περίπτωση ?
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

Σελ. 516 από 568 ΠρώτηΠρώτη ... 496506511514515516517518521526536 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τι θα θέλατε να έχει το adslgr radio!!!
    Από gkimonas στο φόρουμ The Meeting point
    Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-08, 19:25
  2. Τι θα θέλατε να έχει περισσότερο το ADSLgr;
    Από NeK στο φόρουμ Η Γνώμη σας
    Μηνύματα: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-06, 14:42

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας