Σελ. 8 από 158 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910131828 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 2365
  1. #106
    Εγγραφή
    31-05-2008
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΛΛΗΝΗΣ
    καλησπερα και απο μενα παιδια, εχω στο γραφειο vdsl κ χθες μου καναν την εγκατασταση για την ευρυζωνικη τηλεφωνία. Η γραμμη ειναι ISDN οπου για τηλεφωνο παιζει μονο το κεφαλικο νουμερο το αλλο παει κατευθειαν σε συσκευη (fax πολυμηχανημα). Εχουμε 4 συσκευες τηλεφωνου που δινει ο ενας στον αλλον, οταν μας ζητανε στο τηλεφωνο. Δεν υπαρχει τηλεφωνικο κεντρο

    Το θεμα μου ειναι οτι οταν με καλουν στο σταθερο και το σηκωνω μιλαω κανονικα με συνομιλιτη και μολις κλεισω ακουστικο για να παρει αλλος τη γραμμη πεφτει η κληση και τερματιζεται.

    Ιδεες;

  2. #107
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maiar23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα και απο μενα παιδια, εχω στο γραφειο vdsl κ χθες μου καναν την εγκατασταση για την ευρυζωνικη τηλεφωνία. Η γραμμη ειναι ISDN οπου για τηλεφωνο παιζει μονο το κεφαλικο νουμερο το αλλο παει κατευθειαν σε συσκευη (fax πολυμηχανημα). Εχουμε 4 συσκευες τηλεφωνου που δινει ο ενας στον αλλον, οταν μας ζητανε στο τηλεφωνο. Δεν υπαρχει τηλεφωνικο κεντρο

    Το θεμα μου ειναι οτι οταν με καλουν στο σταθερο και το σηκωνω μιλαω κανονικα με συνομιλιτη και μολις κλεισω ακουστικο για να παρει αλλος τη γραμμη πεφτει η κληση και τερματιζεται.

    Ιδεες;

    πως ήταν πριν τα τηλέφωνα συνδεμένα? isdn συσκευές είναι ή απλά? και πως γινόταν η μεταφορά από το ένα στο άλλο? πιο μοντεμ/ρουτερ σου έβαλε ο οτε?
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  3. #108
    Εγγραφή
    31-05-2008
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΛΛΗΝΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    πως ήταν πριν τα τηλέφωνα συνδεμένα? isdn συσκευές είναι ή απλά? και πως γινόταν η μεταφορά από το ένα στο άλλο? πιο μοντεμ/ρουτερ σου έβαλε ο οτε?
    η συνδεσμολογικα ηταν 4 συσκευες πανω σε μπριζακια τηλεφωνου και ολα αυτα ηταν μια γραμμη η οποια πηγαινε και επεφτε στο netmod, τωρα το netmode το εχουν βγαλει οποτε παει πανω στο ρουτερ στο line 1 και η γραμμη του φαξ στο line 2

    Οι συσκευες τηλεφωνου ειναι απλες κανονικες.
    Πριν δηλαδη εκλεινα τη συσκευη μου και το σηκωνε ο αλλος μετα και συνεχιζε τη κληση. Τωρα με το που κατεβασω το ακουστικο η κληση τερματιζεται και διαβαζω στο ιντερνετ καποιοι που λενε πως η ευρυζωνικη δεν υποστηριζει κατι τετοιο και ουσιαστικα κατεβασμα ακουστικου=τερματισμος κλησης

    Μοντεμ εφεραν το Speedport Entry 2i

  4. #109
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maiar23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    η συνδεσμολογικα ηταν 4 συσκευες πανω σε μπριζακια τηλεφωνου και ολα αυτα ηταν μια γραμμη η οποια πηγαινε και επεφτε στο netmod, τωρα το netmode το εχουν βγαλει οποτε παει πανω στο ρουτερ στο line 1 και η γραμμη του φαξ στο line 2

    Οι συσκευες τηλεφωνου ειναι απλες κανονικες.
    Πριν δηλαδη εκλεινα τη συσκευη μου και το σηκωνε ο αλλος μετα και συνεχιζε τη κληση. Τωρα με το που κατεβασω το ακουστικο η κληση τερματιζεται και διαβαζω στο ιντερνετ καποιοι που λενε πως η ευρυζωνικη δεν υποστηριζει κατι τετοιο και ουσιαστικα κατεβασμα ακουστικου=τερματισμος κλησης

    Μοντεμ εφεραν το Speedport Entry 2i

    χωρίς να πληκτρολογήσεις κάτι... κρατούσε το netmod την κλήση?

    - - - Updated - - -

    ..δηλαδή αν βάλω στο netmod στην ab1 2 συσκευές, και ξεκινήσω μια κλήση πχ στο 13888... και κατά την διάρκεια... κατεβάσω το ακουστικό στην πρώτη και μετά σηκώσω στην δεύτερη... θα συνεχίζει? και την στιγμή που ήταν όλα τα ακουστικά κατεβασμένα τι άκουγε το άλλο άκρο στη γραμμή?
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  5. #110
    Εγγραφή
    31-05-2008
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΛΛΗΝΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    χωρίς να πληκτρολογήσεις κάτι... κρατούσε το netmod την κλήση?

    - - - Updated - - -

    ..δηλαδή αν βάλω στο netmod στην ab1 2 συσκευές, και ξεκινήσω μια κλήση πχ στο 13888... και κατά την διάρκεια... κατεβάσω το ακουστικό στην πρώτη και μετά σηκώσω στην δεύτερη... θα συνεχίζει? και την στιγμή που ήταν όλα τα ακουστικά κατεβασμένα τι άκουγε το άλλο άκρο στη γραμμή?
    ακριβως οπως το λες

  6. #111
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ετσι ειναι και στο pstn που ακομα εχω, αν κατεβασω το ακουστικο δεν κλεινει η γραμμη (εφοσον με καλεσουν)
    Το κατεβαζω και μετα παω στο αλλο δωματιο και το σηκωνω απο το αλλο τηλεφωνο και συνεχιζω να μιλαω, κλεινει μονο η γραμμη οταν την τερματισει αυτος που καλεσε (κατεβασει αυτος που καλεσε το ακουστικο για να κλεισει η γραμμη ... η την τερματισει απο τυχον ασυρματο με το αναλογο κουμπι)
    Αν υπηρχαν αλλα απλα τηλεφωνα (που σηκωνουμε το ακουστικο) συνδεμενα σε αλλες πριζες ακουγαν ολα την συνομιλια (εκτος απο τα ασυρματα που εγραφαν line in use και ηθελαν ειδικο πατημα κουμπιου για να ακουσουν)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος babis3g : 15-04-16 στις 15:20.

  7. #112
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.665
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι ειναι και στο pstn που ακομα εχω, αν κατεβασω το ακουστικο δεν κλεινει η γραμμη (εφοσον με καλεσουν)
    Το κατεβαζω και μετα παω στο αλλο δωματιο και το σηκωνω απο το αλλο τηλεφωνο, κλεινει μονο η γραμμη οταν κατεβασει αυτος που καλεσε το ακουστικο (να κλεισει η γραμμη η την τερματισει απο τυχον ασυρματο με το αναλογο κουμπι)
    Αν σε καλέσει άλλος και κατεβάσεις εσύ το ακουστικό, η γραμμή θα πέσει ακόμη και αν δεν κλείσει ο άλλος. Αλλά αναλόγως τον πάροχο, μπορεί η διακοπή της κλήσης να γίνει άμεσα ή μετά από κάποιο χρόνο (30 δευτ. ή 1 λεπτό για παράδειγμα). Αν εσύ κλείνεις το ακουστικό και πας σε μια άλλη συσκευή που έχεις σε άλλο δωμάτιο και μπορείς να συνεχίσεις να μιλάς, τότε ο πάροχος σου σου δίνει την δυνατότητα να "κρατήσεις" την κλήση για μερικά δευτερόλεπτα.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  8. #113
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    οκ δεν το ηξερα οτι ειναι αναλογα τον παροχο, αλλα ακομα και τωρα αν με καλεσουν και κλεισω εγω την συσκευη δεν κλεινει η γραμμη, τωρα για 1 λεπτο τοσο πολυ δεν το εχω δοκιμασει να μεινουν τα τηλεφωνα κλειστα και αυτος που καλεσε να εχει ανοιχτη την γραμμη, θα δοκιμαστει μετα, ευχαριστω

  9. #114
    Εγγραφή
    20-04-2006
    Μηνύματα
    122
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11,0 Mbit/s - 90,4 Mbit/s
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    11(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλησπέρα σε όλους
    Θα ήθελα να ρωτήσω μερικά πράγματα.
    Θα αλλάξω πάροχο και θα μετακομίσω από Forthnet σε OTE .
    Απο τον ΟΤΕ μου είπαν ότι η τηλεφωνία θα είναι voip.
    1. Είναι προφανές ότι θα μου αλλάξουν router.
    Θα μπορέσω να συνδέσω το δικό μου router TP-LINK TD-W8980 (με το οποίο είμαι ευχαριστημένος) ''πάνω'' σε αυτό του OTE ώστε να έχω πάλι dual band WiFi?
    2.Τι γίνεται με τις τηλεφωνικές συσκευές που υπάρχουν στα άλλα δωμάτια του σπιτιού και ''κουμπώνουν'' σε τηλεφωνικές πρίζες? Θα δουλέψουν?
    Pardon me, I'm under construction!!!

  10. #115
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.343
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rstone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους
    Θα ήθελα να ρωτήσω μερικά πράγματα.
    Θα αλλάξω πάροχο και θα μετακομίσω από Forthnet σε OTE .
    Απο τον ΟΤΕ μου είπαν ότι η τηλεφωνία θα είναι voip.
    1. Είναι προφανές ότι θα μου αλλάξουν router.
    Θα μπορέσω να συνδέσω το δικό μου router TP-LINK TD-W8980 (με το οποίο είμαι ευχαριστημένος) ''πάνω'' σε αυτό του OTE ώστε να έχω πάλι dual band WiFi?
    2.Τι γίνεται με τις τηλεφωνικές συσκευές που υπάρχουν στα άλλα δωμάτια του σπιτιού και ''κουμπώνουν'' σε τηλεφωνικές πρίζες? Θα δουλέψουν?
    1. Ναι μπορεί να δουλέψει οποιοδήποτε ρούτερ με συνδεσμολογία που αναφέρεται και εδώ στο φόρουμ.
    2. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με καμία συσκευή.
    Απλά θα αλλάξεις την συνδεσμολογία.
    Οδηγίες υπάρχουν και στο βιβλιαράκι από το ρούτερ που θα σου δώσουν.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  11. #116
    Εγγραφή
    20-04-2006
    Μηνύματα
    122
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11,0 Mbit/s - 90,4 Mbit/s
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    11(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Ναι μπορεί να δουλέψει οποιοδήποτε ρούτερ με συνδεσμολογία που αναφέρεται και εδώ στο φόρουμ.
    2. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με καμία συσκευή.
    Απλά θα αλλάξεις την συνδεσμολογία.
    Οδηγίες υπάρχουν και στο βιβλιαράκι από το ρούτερ που θα σου δώσουν.
    Ευχαριστώ πολύ !
    Μήπως μπορείς να δώσεις λινκ για την συνδεσμολογία?
    Pardon me, I'm under construction!!!

  12. #117
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.343
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Το έχω σε screenshot και το έχω ανεβάσει πολλά σε άλλα σχετικά μηνύματα.
    Είναι από το φυλλάδιο με τις οδηγίες που θα έχει μέσα το ρούτερ που θα σου δώσουν.
    Το έχουν και σε ηλεκτρονική μορφή στην σελίδα υποστήριξης των ρούτερ του ΟΤΕ.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  13. #118
    Εγγραφή
    28-06-2006
    Περιοχή
    Μελίσσια, Αθήνα
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    Vodafone H300s
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κερδίζουμε κάτι όσοι έχουμε Asterisk PBX, αφού προφανώς μιλά για συμβατό εξοπλισμό modem/router, στον οποίο λογικά πρέπει να υπάρχουν πρωτόκολλα επικοινωνίας ώστε να καθίσταται δυνατή η όποια ρύθμιση/αλλαγή αυτόματα από το κέντρο.

    Και στην Cyta θεωρητικά μπορείς να βάλεις δικό σου εξοπλισμό και μάλιστα μνημονεύεται σχετικά στους όρους του συμβολαίου:
    Spoiler:
    7. ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
    7.1. Για τη λειτουργία των Υπηρεσιών Ηλεκτρονικών Επικοινωνιών, η Εταιρεία δύναται να παρέχει στον Πελάτη τηλεπικοινωνιακό εξοπλισμό ή να προτείνει τηλεπικοινωνιακό εξοπλισμό τρίτων. Ο τηλεπικοινωνιακός εξοπλισμός που παρέχεται από την Εταιρεία είναι πιστοποιημένος και ενδεδειγμένος σύμφωνα με την ελληνική και κοινοτική νομοθεσία. Οι όροι χρήσης και εγκατάστασης, η εγγύηση λειτουργίας, η συντήρηση και αποκατάσταση τυχόν βλάβης κατά τη διάρκεια της εγγύησης ή και μετά τη λήξη αυτής, καθορίζονται πάντοτε από τον κατασκευαστή του εξοπλισμού. Η Εταιρεία δεν ευθύνεται σε καμία περίπτωση, ούτε και εγγυάται την κατασκευαστική ποιότητα και την λειτουργικότητα του εξοπλισμού, ούτε και την έλλειψη ιδιοτήτων, είτε εξ αρχής είτε μεταγενέστερα, για τις οποίες οι κατασκευαστές είχαν παράσχει σχετικές υποσχέσεις.

    7.3. Σε περίπτωση που ο Πελάτης κατά την απόλυτη κρίση του έχει προμηθευτεί εξοπλισμό από τρίτο και ο εν λόγω εξοπλισμός δεν είναι ο προτεινόμενος από την Εταιρεία, η τελευταία δεν ευθύνεται σε καμία περίπτωση για την τήρηση οποιασδήποτε προθεσμίας και εν γένει την προσήκουσα παροχή των ηλεκτρονικών υπηρεσιών στα πλαίσια της παρούσας συμφωνίας. Ο Πελάτης ευθύνεται πλήρως για τη συμβατότητα του εν λόγω εξοπλισμού με το Δίκτυο, την εγκατάσταση και συντήρησή του, την άρση οποιωνδήποτε προβλημάτων οφείλονται στον εν λόγω εξοπλισμό και την ενεργοποίησή του, ώστε να εκκινήσει η προθεσμία για την ενεργοποίηση των Υπηρεσιών Ηλεκτρονικών Επικοινωνιών.

    Στην πράξη όμως δεν υπάρχει καμία άλλη επιλογή εκτός της συσκευής που η ίδια παρέχει.

    Φαντάζομαι κάτι αντίστοιχο θα γίνει κι εδώ, παίζοντας με τις γνωστές ρυθμίσεις και διπλές συσκευές.
    Την (αρνητική) εμπειρία μου με τη Cyta την είχα περιγράψει εδώ. Φαντάζομαι ότι για νομικούς και μόνο όρους δηλώνουν ότι θεωρητικά γίνεται να αλλάξεις συσκευή, στην πράξη όμως δεν μπορείς γιατί δεν σου δίνουν τους SIP κωδικούς. Και αν τους βρεις μόνος σου, σε πρήζουν κι από πάνω.

    Τα ίδια που (θα) κάνει κι ο ΟΤΕ δηλαδή (φυσικά δεν υπάρχει περίπτωση να τους επιτρέψω απομακρυσμένη πρόσβαση στο router για να σετάρουν οι ίδιοι τους κωδικούς). Ένας από τους λόγους που θέλω να μεταπηδήσω στον ΟΤΕ είναι η δυνατότητα να χρησιμοποιήσω ό,τι μηχάνημα θέλω, φαίνεται όμως ότι κάτι τέτοιο τελικά δεν θα είναι εφικτό. Ελπίζω να υπάρχουν άλλοι πάροχοι που να μην έχουν τέτοιους περιορισμούς. Διαφορετικά φαντάζομαι πως θα πρέπει να συνδέσουμε το δικό μας router σε κάτι σαν bridge mode.
    "Nada pode me separar do amor de Deus", Ayrton Senna da Silva (1960-1994)
    nfl.nasos.gr

  14. #119
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    To καλό με τον ΟΤΕ είναι ότι η τηλεφωνία δουλεύει στο ίδιο VC με το διαδίκτυο και δοκιμασμένα μπορούμε να έχουμε οποιαδήποτε συσκευή θέλουμε ως router και απλά του ΟΤΕ μόνο για την τηλεφωνία, ακόμη και πίσω από το δικό μας router.
    Βέβαια κανείς μπορεί να είναι "δημιουργικός" και να την βάλει σε όποια συσκευή θέλεις αυτός, αλλά (χωρίς να είναι επιβεβαιωμένο) οι πληροφορίες μιλούν για τακτική αλλαγή των κωδικών.

  15. #120
    Εγγραφή
    28-06-2006
    Περιοχή
    Μελίσσια, Αθήνα
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    Vodafone H300s
    Path Level
    Interleaved
    Α, πάρα πολύ καλό αυτό! Thanks.
    "Nada pode me separar do amor de Deus", Ayrton Senna da Silva (1960-1994)
    nfl.nasos.gr

Σελ. 8 από 158 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910131828 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-20, 23:15
  2. asterisk inbound route 2 ote συνδεσεις μεσω fritz
    Από Jesakos στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Software
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-07-18, 19:46
  3. Βοήθεια με GrandStream UCM6202 σε Ote VoIp
    Από jami στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-18, 00:18
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-18, 11:53

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας