Σελ. 123 από 158 ΠρώτηΠρώτη ... 103113118121122123124125128133143 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.831-1.845 από 2365
  1. #1831
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.353
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμ ενα καλό είχε το χάλασε και αυτό, εκεί που έλεγες όταν κάνει διακοπή η Cyta δεν έχει τηλέφωνο, το διαφήμιζε κιόλας ο ΟΤΕ τώρα ουτε αυτός έχει
    Την προηγούμενη εβδομάδα είχα 2 φορές διακοπή ρεύματος στο τετράγωνο ~1ώρα.
    Η καμπίνα βρίσκεται στο τετράγωνό μου.
    Με ups δεν είχα κανένα πρόβλημα.

    ΥΓ
    Τώρα μη με ρωτήσεις αν προτείνω στην γριά να αγοράσει ups.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  2. #1832
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.794
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Καποιοι εχουν μαλλον παρωχημενες αποψεις για τους ανθρωπους της τριτης ηλικιας.
    Ουτε λιγο ουτε πολυ, καλουνται τυπικα καθημερινα να α. Μετρανε την πιεση τους (με ηλεκτρονικο πιεσομετρο φυσικα, το οποιο θελει μπαταριες κλπ)
    β.Να μετρανε το ζαχαρο τους με ειδικες φορητες μηχανες, που τρυπανε δαχτυλα (με status, οθονες, πολυπλοκο εξειδικευμενο hardware αισθητηρα )
    γ. Να ακολουθουν προγραμματα ληψης φαρμακων με διαφορες δοσολογιες που το καλυτερο scheduler κινητου θα δυσκολευοταν να απεικονισει
    δ. βαζουν και κανα οξυμετρο στο δαχτυλο να βλεπουν οξυγονο...

    Και που να παμε σε πιο ειδικα πραγματα οπως βηματοδοτες, cpap, συσκευες οξυγονου, ναρθηκες, ζωνες, μασελες και δεν συμμαζευεται.
    Αν αυτα δεν τα εφαρμοζουν πιστα, τα αποτελεσματα μπορει ευκολα να αποβουν μοιραια.
    Η χρηση κινητου ειναι μαλλον η απλη περιπτωση.

    Τι να μας πει και το τηλεφωνο με το ups μετα απο ολα αυτα...

  3. #1833
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.706
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καποιοι εχουν μαλλον παρωχημενες αποψεις για τους ανθρωπους της τριτης ηλικιας.
    Ουτε λιγο ουτε πολυ, καλουνται τυπικα καθημερινα να α. Μετρανε την πιεση τους (με ηλεκτρονικο πιεσομετρο φυσικα, το οποιο θελει μπαταριες κλπ)
    β.Να μετρανε το ζαχαρο τους με ειδικες φορητες μηχανες, που τρυπανε δαχτυλα (με status, οθονες, πολυπλοκο εξειδικευμενο hardware αισθητηρα )
    γ. Να ακολουθουν προγραμματα ληψης φαρμακων με διαφορες δοσολογιες που το καλυτερο scheduler κινητου θα δυσκολευοταν να απεικονισει
    δ. βαζουν και κανα οξυμετρο στο δαχτυλο να βλεπουν οξυγονο...

    Και που να παμε σε πιο ειδικα πραγματα οπως βηματοδοτες, cpap, συσκευες οξυγονου, ναρθηκες, ζωνες, μασελες και δεν συμμαζευεται.
    Αν αυτα δεν τα εφαρμοζουν πιστα, τα αποτελεσματα μπορει ευκολα να αποβουν μοιραια.
    Η χρηση κινητου ειναι μαλλον η απλη περιπτωση.

    Τι να μας πει και το τηλεφωνο με το ups μετα απο ολα αυτα...
    Πολλά λέτε για τους ηλικιωμένους.
    Για τα καζανάκια πούνε συνδεδεμένα με την αστυνομία, γνωρίζετε τίποτα ?
    Για τις ντουσιέρες δίπλα στις λεκάνες ?

    Αντε μην αρχίσω..
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  4. #1834
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Περιοχή
    Ν. Ηράκλειο
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.612
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/1Gbps
    ISP
    InaLan
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    AVM Fritz 7590
    Προφανώς υπάρχουν ηλικιωμένοι 2 ταχυτήτων. Εγώ έχω τους άλλους.

  5. #1835
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καποιοι εχουν μαλλον παρωχημενες αποψεις για τους ανθρωπους της τριτης ηλικιας.
    Ουτε λιγο ουτε πολυ, καλουνται τυπικα καθημερινα να α. Μετρανε την πιεση τους (με ηλεκτρονικο πιεσομετρο φυσικα, το οποιο θελει μπαταριες κλπ)
    β.Να μετρανε το ζαχαρο τους με ειδικες φορητες μηχανες, που τρυπανε δαχτυλα (με status, οθονες, πολυπλοκο εξειδικευμενο hardware αισθητηρα )
    γ. Να ακολουθουν προγραμματα ληψης φαρμακων με διαφορες δοσολογιες που το καλυτερο scheduler κινητου θα δυσκολευοταν να απεικονισει
    δ. βαζουν και κανα οξυμετρο στο δαχτυλο να βλεπουν οξυγονο...

    Και που να παμε σε πιο ειδικα πραγματα οπως βηματοδοτες, cpap, συσκευες οξυγονου, ναρθηκες, ζωνες, μασελες και δεν συμμαζευεται.
    Αν αυτα δεν τα εφαρμοζουν πιστα, τα αποτελεσματα μπορει ευκολα να αποβουν μοιραια.
    Η χρηση κινητου ειναι μαλλον η απλη περιπτωση.

    Τι να μας πει και το τηλεφωνο με το ups μετα απο ολα αυτα...
    ο βηματοδότης τι σχέση έχει; έχεις δει εσυ κάποιον βηματοδότη που να δέχεται εντολές χρήστη;
    Ηλεκτρονικό πιεσόμετρο, 1 κουμπάκι, μπαταρίες, δεν έχει θέμα με διακοπές ρευμάτος. β, γ, δ.
    Μάντεψε τι έχουν κοινό...... δουλεύουν σε περίπτωση διακοπής ρεύματος

    Αρκετοί μάλιστα έχουν τα παιδιά για τα πιεσόμετρα κλπ, θα μου πεις ας έχουν τα παιδιά και για το κινητο και πάλι κύκλους θα κάνουμε.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την προηγούμενη εβδομάδα είχα 2 φορές διακοπή ρεύματος στο τετράγωνο ~1ώρα.
    Η καμπίνα βρίσκεται στο τετράγωνό μου.
    Με ups δεν είχα κανένα πρόβλημα.

    ΥΓ
    Τώρα μη με ρωτήσεις αν προτείνω στην γριά να αγοράσει ups.
    Και εγώ είχα διακοπή πριν μερικές μέρες, είχα και τηλέφωνο χωρίς να το έχω πάνω στο Ups, magic!

  6. #1836
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.794
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Ο βηματοδοτης θελει ειδικη παρακολουθηση μενει απο μπαταριες, ακομα και για την αποφυγη παρεμβολων απο κινητο θελει προσοχη
    Ετσι λεει το ωνασειο. http://www.onasseio.gr/yphresies/vimatodotis/

    Γενικοτερα οτι παιζει με μπαταριες ειναι αξιοπιστο? Δεν σου χει τυχει να μεινεις απο μπαταρια οταν δεν πρεπει?

    Κυκλους κανουμε παλι. Τι το συζηταμε, αφου οι αποφασεις εχουν ληφθει. Οσο γρηγοροτερα προσαρμοσθουμε τοσο καλυτερα...
    Και οι εναλλακτικοι δεν θα το κρατησουν για πολυ το pstn. Μολις η επενδυση στα dslam εντος των κεντρων φτασει η ωρα της να ανανεωθει, θα το γυρισουν και αυτοι. Εξαλλου στις καμπινες με vectoring ειναι υποχρεωτικο για ΟΛΟΥΣ.
    (και για τους αλλους, πλην οτε, δεν ειναι και τοσο σιγουρο οτι αν κοπει το ρευμα στο κεντρο, υπαρχει και εναλλακτικη τροφοδοσια...) η τελευταια διακοπη ρευματος στην Αθηνα το απεδειξε αυτό.

  7. #1837
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει και το θέμα της ποιότητας υπηρεσιών.
    Δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα σύγκρισης εκεί.
    Φυσικα. Ολα παιζουν το ρολο τους. Δεν πουλαω, ουτε δουλευω σε κανεναν και ουτε και με νοιαζει τι εχει ο καθενας. Ο καθενας λεει της εμπειριες του και ο καθενας κανει της δικες του επιλογες για τους δικους του λογους και καλα κανει. Εγω πχ με αυτα που ειχα ακουσει δεν σκεφτομουν ποτε για WIND Στη γειτονια που ρωτησα (στο καφαο μου) ομως ηταν ευχαριστημένοι και απο συνδεση και υπηρεσια οποτε το σκετομαι γιατι στο χρονο ειναι αρκετα λεφτα διαφορα για ιδια υπηρεσια. Δεν λεω οτι θα παω εκει γιατι δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα απλα λεω οτι δεν εχω λογο να παω στο ΟΤΕ και να πληρωνω κερατιάτικα αφου δεν μου προσφερει τιποτα παραπανω απ τους αλλους. Βλαβη δεν ειχα ποτε, καφαο καινουργιο εχουμε
    Υπηρεσια δεν ειναι μονο η βλαβη και η εξυπηρετηση Ειναι και η τηλεοραση Αμα θελει ο αλλος και οτε τιβι φυσικα εχει εχτρα λογο να τον επιλέξει. Δεν διαφωνουμε σερ κατι...

  8. #1838
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.640
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Τελικά για να καταλάβω και εγώ μετά τα πολλά post που αδυνατώ να τα διαβάσω όλα, ο ΟΤΕ πλέον δεν επανεκδίδει τον κωδικό για την ευροζωνική (voip)?
    Υπάρχει περίπτωση εγώ που είμαι κάτοχος του fritz 7270 και έχω τον κωδικό στα χέρια μου, κάποια στιγμή να σταματήσει να δουλεύει;
    Τι ισχύει τελικά και ποια είναι η λύση στο θέμα που τυχόν προκύψει;
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  9. #1839
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Τον δίνει. Απλά για κάποιον λόγο 2-3 βδομάδες (μέσα Ιούνη με αρχές Ιούλη) είχε σταματήσει να τον δίνει.

  10. #1840
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο βηματοδοτης θελει ειδικη παρακολουθηση μενει απο μπαταριες, ακομα και για την αποφυγη παρεμβολων απο κινητο θελει προσοχη
    Ετσι λεει το ωνασειο. http://www.onasseio.gr/yphresies/vimatodotis/
    Και ξαναλέω, αλλάζει ρυθμίσεις ο χρήστης; τον βγάζει να του αλλάξει μπαταρίες; τι ακριβώς; λέει μακρυά απο μαγνήτες, κινητά

  11. #1841
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.640
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον δίνει. Απλά για κάποιον λόγο 2-3 βδομάδες (μέσα Ιούνη με αρχές Ιούλη) είχε σταματήσει να τον δίνει.
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  12. #1842
    Εγγραφή
    20-05-2003
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    679
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Fritzbox 7590
    Path Level
    Fastpath
    Τηλέφωνο πριν λίγες μέρες από ΟΤΕ για ενημέρωση ότι έως τις 19/11 θα περάσουμε σε VoIP
    Εξήγησα ότι έχω δικό μου εξοπλισμό συμβατό με VoIP και λειτουργεί κανονικά (Fritz)
    Αναμενω επίσημο confirmation για συμφωνία και μετάβαση άμεση.

  13. #1843
    Εγγραφή
    31-05-2008
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    526
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    εν' 'οψη αναβάθμισης και εδώ, μέχρι αρχές Ιανουαρίου λέει,

    υπάρχει κάποιος τρόπος να δοκιμάσει κανείς από πριν τυχόν σετάρισμα;

    πχ κάποια υπηρεσία του ΟΤΕ, τύπου demo, όπου θα μπορούσε κάποιος να κάνει κλήσεις σε προκαθορισμένο ηχογραφημένο μήνυμα ή να δέχεται κλήσεις από εκεί για δοκιμή εξοπλισμού;

    δεν έχω αποφασίσει ακόμη αν θα βάλω επιπλέον συσκευή μετά το ρούτερ-firewall (sophos) και θα παραμείνει το speedport σε bridge mode
    ή
    αν θα μπεί το sophos πίσω από το speedport που θα έχει την τηλεφωνία,
    οπότε έχω κάτι καλύτερο από το να κάνω 2η κλήση Poeee ;

  14. #1844
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.794
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ξαναλέω, αλλάζει ρυθμίσεις ο χρήστης; τον βγάζει να του αλλάξει μπαταρίες; τι ακριβώς; λέει μακρυά απο μαγνήτες, κινητά
    Να μην πλησιαζει σε κινητο μαγνητες δεν απαιτει ειδικη εκπαιδευση τελικα? Εν πασει περιπτωσει, γιατι κολησαμε εκει? Μεσα στο πλαισιο της γενικοτερης τεχνολογικης εξαρτησης ειναι και αυτο..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kiriakk Εμφάνιση μηνυμάτων
    εν' 'οψη αναβάθμισης και εδώ, μέχρι αρχές Ιανουαρίου λέει,

    υπάρχει κάποιος τρόπος να δοκιμάσει κανείς από πριν τυχόν σετάρισμα;

    πχ κάποια υπηρεσία του ΟΤΕ, τύπου demo, όπου θα μπορούσε κάποιος να κάνει κλήσεις σε προκαθορισμένο ηχογραφημένο μήνυμα ή να δέχεται κλήσεις από εκεί για δοκιμή εξοπλισμού;

    δεν έχω αποφασίσει ακόμη αν θα βάλω επιπλέον συσκευή μετά το ρούτερ-firewall (sophos) και θα παραμείνει το speedport σε bridge mode
    ή
    αν θα μπεί το sophos πίσω από το speedport που θα έχει την τηλεφωνία,
    οπότε έχω κάτι καλύτερο από το να κάνω 2η κλήση Poeee ;
    Demo δεν προσφερεται, αλλα οι επιλογες ειναι λιγο πολυ γνωστες. Το απλουστερο ειναι δευτερη κληση pppoe για να μην πειραχτει τιποτε απο το sophos.

  15. #1845
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.353
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καποιοι εχουν μαλλον παρωχημενες αποψεις για τους ανθρωπους της τριτης ηλικιας.
    Ουτε λιγο ουτε πολυ, καλουνται τυπικα καθημερινα να α. Μετρανε την πιεση τους (με ηλεκτρονικο πιεσομετρο φυσικα, το οποιο θελει μπαταριες κλπ)
    β.Να μετρανε το ζαχαρο τους με ειδικες φορητες μηχανες, που τρυπανε δαχτυλα (με status, οθονες, πολυπλοκο εξειδικευμενο hardware αισθητηρα )
    γ. Να ακολουθουν προγραμματα ληψης φαρμακων με διαφορες δοσολογιες που το καλυτερο scheduler κινητου θα δυσκολευοταν να απεικονισει
    δ. βαζουν και κανα οξυμετρο στο δαχτυλο να βλεπουν οξυγονο...

    Και που να παμε σε πιο ειδικα πραγματα οπως βηματοδοτες, cpap, συσκευες οξυγονου, ναρθηκες, ζωνες, μασελες και δεν συμμαζευεται.
    Αν αυτα δεν τα εφαρμοζουν πιστα, τα αποτελεσματα μπορει ευκολα να αποβουν μοιραια.
    Η χρηση κινητου ειναι μαλλον η απλη περιπτωση.

    Τι να μας πει και το τηλεφωνο με το ups μετα απο ολα αυτα...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο βηματοδοτης θελει ειδικη παρακολουθηση μενει απο μπαταριες, ακομα και για την αποφυγη παρεμβολων απο κινητο θελει προσοχη
    Ετσι λεει το ωνασειο. http://www.onasseio.gr/yphresies/vimatodotis/

    Γενικοτερα οτι παιζει με μπαταριες ειναι αξιοπιστο? Δεν σου χει τυχει να μεινεις απο μπαταρια οταν δεν πρεπει?

    Κυκλους κανουμε παλι. Τι το συζηταμε, αφου οι αποφασεις εχουν ληφθει. Οσο γρηγοροτερα προσαρμοσθουμε τοσο καλυτερα...
    Και οι εναλλακτικοι δεν θα το κρατησουν για πολυ το pstn. Μολις η επενδυση στα dslam εντος των κεντρων φτασει η ωρα της να ανανεωθει, θα το γυρισουν και αυτοι. Εξαλλου στις καμπινες με vectoring ειναι υποχρεωτικο για ΟΛΟΥΣ.
    (και για τους αλλους, πλην οτε, δεν ειναι και τοσο σιγουρο οτι αν κοπει το ρευμα στο κεντρο, υπαρχει και εναλλακτικη τροφοδοσια...) η τελευταια διακοπη ρευματος στην Αθηνα το απεδειξε αυτό.
    Συμπέρασμα.
    Ας μην προχωρήσουμε τεχνολογικά γιατί υπάρχουν υπάρχουν άτομα τρίτης ηλικίας (οι γριές που ανέφερα και παρεξηγήθηκες).
    Ή ας βάζουμε όριο ηλικίας: είσαι κάτω των 70 παίρνεις voip διαφορετικά κλασική τηλεφωνία (άντε και κανένα περιστέρι για full backup).
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

Σελ. 123 από 158 ΠρώτηΠρώτη ... 103113118121122123124125128133143 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-20, 23:15
  2. asterisk inbound route 2 ote συνδεσεις μεσω fritz
    Από Jesakos στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Software
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-07-18, 19:46
  3. Βοήθεια με GrandStream UCM6202 σε Ote VoIp
    Από jami στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-18, 00:18
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-18, 11:53

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας