Σελ. 49 από 158 ΠρώτηΠρώτη ... 2939444748495051545969 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 721-735 από 2365
  1. #721
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Επειδη σκοπευω να μετατρεψω την τηλ. συνδεση μου σε VoIP ή ευρυζωνικη τηλεφωνία για το ΟΤΕ, για να εκμεταλλευτω κατ’αρχας τις τηλεφ. δυνατοτητες του FRITZ!Box 7490 που εχω αλλα και λογω της συνδεσης με οπτικη ινα του ΚΑΦΑΟ που ανηκω με τον ΟΤΕ, ρωτησα εγγράφως αλλα και τηλεφωνικως αν θα μου δοθει ο κωδικός και η απαντηση τους ηταν ότι αυτό επισημως δεν το υποστηρίζει ο ΟΤΕ.
    Η προταση που εχω να κανω είναι η εξης:
    Σε οσους εχουν ηδη ευρυζωνικη τηλεφωνία δηλ. VoIP, μοντεμ αποδεδειγμενα συμβατο με την ευρυζωνικη τηλεφωνία που δινει ο ΟΤΕ και φυσικα λογους να μην αλλαξουν το μοντεμ τους όπως και λογους να μην αλλαξουν παροχο, προτεινω να ακολουθησουν την πεπατημένη δηλαδη να δινουν επαναλαμβανόμενη βλαβη την ευρυζωνικη τηλεφωνία που εχουν στο 13888.
    Όταν σας ρωτησουν πιο είναι το προβλημα να πειτε ότι συμφωνα με τις οδηγιες του ΟΤΕ σελιδα 29 όπως αναφερει και ο africa_twin, περιμενετε να σας δοθει ο κωδικός για την ευρυζωνικη τηλεφωνία, αν κλεισουν την βλαβη με την οποια δικαιολογια την ξαναδινετε βλαβη κ.ο.κ.

  2. #722
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.183
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από The Byte Healer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη σκοπευω να μετατρεψω την τηλ. συνδεση μου σε VoIP ή ευρυζωνικη τηλεφωνία για το ΟΤΕ, για να εκμεταλλευτω κατ’αρχας τις τηλεφ. δυνατοτητες του FRITZ!Box 7490 που εχω αλλα και λογω της συνδεσης με οπτικη ινα του ΚΑΦΑΟ που ανηκω με τον ΟΤΕ, ρωτησα εγγράφως αλλα και τηλεφωνικως αν θα μου δοθει ο κωδικός και η απαντηση τους ηταν ότι αυτό επισημως δεν το υποστηρίζει ο ΟΤΕ.
    Η προταση που εχω να κανω είναι η εξης:
    Σε οσους εχουν ηδη ευρυζωνικη τηλεφωνία δηλ. VoIP, μοντεμ αποδεδειγμενα συμβατο με την ευρυζωνικη τηλεφωνία που δινει ο ΟΤΕ και φυσικα λογους να μην αλλαξουν το μοντεμ τους όπως και λογους να μην αλλαξουν παροχο, προτεινω να ακολουθησουν την πεπατημένη δηλαδη να δινουν επαναλαμβανόμενη βλαβη την ευρυζωνικη τηλεφωνία που εχουν στο 13888.
    Όταν σας ρωτησουν πιο είναι το προβλημα να πειτε ότι συμφωνα με τις οδηγιες του ΟΤΕ σελιδα 29 όπως αναφερει και ο africa_twin, περιμενετε να σας δοθει ο κωδικός για την ευρυζωνικη τηλεφωνία, αν κλεισουν την βλαβη με την οποια δικαιολογια την ξαναδινετε βλαβη κ.ο.κ.
    Έχω γράψει πολλές φορές ότι μου έχει δοθεί ο κωδικός χωρίς κανένα πρόβλημα.
    Μάλιστα η τελευταία φορά ήταν πριν λίγες μέρες.

    Τους κωδικούς δεν τους δίνουν οι τηλεφωνητές.
    Αυτό που κάνουν είναι να καταγράψουν το αίτημα για κωδικούς και τα υπόλοιπα το αναλαμβάνει το ανάλογο τμήμα.
    Άρα δεν χρειάζονται πολλά λόγια.
    Απλά σε περίπτωση που σας πούνε οτιδήποτε ζητάτε να ρωτήσουν τον προϊστάμενό τους και τους ζητάτε να καταγράψουν το αίτημα.

    Στην περίπτωση που είχα πριν λίγες μέρες, ζήτησα 2 φορές κωδικούς και μου απεστάλησαν κανονικότατα.
    Μάλιστα οι τηλεφωνητές ήταν πλήρως ενήμεροι.
    Σαν να τους ζητούσα το πιο απλό καθημερινό πράγμα.
    "Θα σας αποσταλούν μέσα στην ώρα", "θα πρέπει να τους εισάγεται αμέσως" κλπ κλπ
    Ούτε "τι τους θέλετε", "τι θα τους κάνετε", "δεν τους δίνουμε" κλπ.
    Δεν ξέρω πώς γίνεται να συμβαίνουν και τα δύο ταυτόχρονα, αφού πλέον το τηλεφωνικό κέντρο είναι κοινό για όλη την Ελλάδα.
    Και έτυχε να πάρω όλες τις ώρες και πρωί, και μεσημέρι και απόγευμα και βράδυ.
    Επιδίωξα μάλιστα να μιλήσω κάθε φορά με διαφορετικά άτομα.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  3. #723
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω γράψει πολλές φορές ότι μου έχει δοθεί ο κωδικός χωρίς κανένα πρόβλημα.
    Μάλιστα η τελευταία φορά ήταν πριν λίγες μέρες.

    Τους κωδικούς δεν τους δίνουν οι τηλεφωνητές.
    Αυτό που κάνουν είναι να καταγράψουν το αίτημα για κωδικούς και τα υπόλοιπα το αναλαμβάνει το ανάλογο τμήμα.
    Άρα δεν χρειάζονται πολλά λόγια.
    Απλά σε περίπτωση που σας πούνε οτιδήποτε ζητάτε να ρωτήσουν τον προϊστάμενό τους και τους ζητάτε να καταγράψουν το αίτημα.

    Στην περίπτωση που είχα πριν λίγες μέρες, ζήτησα 2 φορές κωδικούς και μου απεστάλησαν κανονικότατα.
    Μάλιστα οι τηλεφωνητές ήταν πλήρως ενήμεροι.
    Σαν να τους ζητούσα το πιο απλό καθημερινό πράγμα.
    "Θα σας αποσταλούν μέσα στην ώρα", "θα πρέπει να τους εισάγεται αμέσως" κλπ κλπ
    Ούτε "τι τους θέλετε", "τι θα τους κάνετε", "δεν τους δίνουμε" κλπ.
    Δεν ξέρω πώς γίνεται να συμβαίνουν και τα δύο ταυτόχρονα, αφού πλέον το τηλεφωνικό κέντρο είναι κοινό για όλη την Ελλάδα.
    Και έτυχε να πάρω όλες τις ώρες και πρωί, και μεσημέρι και απόγευμα και βράδυ.
    Επιδίωξα μάλιστα να μιλήσω κάθε φορά με διαφορετικά άτομα.
    Προφανως όταν κανω το αιτημα εγγραφως δεν απευθυνομαι στους/στις τηλεφωνητές/τριες.
    Αυτό που γινεται εδώ στο φορουμ είναι ολιγον τι εκνευριστικο για ολους εμας που δεν εχουμε τους κωδικους, δηλ να ισχυριζομαστε προς του υπευθυνους του ΟΤΕ, ότι εχετε δωσει τους κωδικους σε καποιους, αυτοι με τη σειρα τους να μας λενε αυτό είναι αδυνατον και να εχουμε ολους εσας να μας λετε ότι πηρατε τους κωδικους χωρις κανενα προβλημα.
    Προτεινω λοιπον σε σενα κατ’αρχας να μου δωσεις τα στοιχεια σου (ονομα τηλεφωνο ΑΦΜ σε pm) να τα χρησιμοποιησω ξανακανοντας το αιτημα, ετσι ωστε αν σε παρουν τηλεφωνο να το επιβεβαιωσεις δηλ να σε φερω σε αντιπαραθεση και αν ξερεις και το ονομα αυτου που σου εδωσε τον κωδικο ακομη καλυτερα.
    Αυτό φυσικα ισχυει και για ολους οσους εχει δοθει ο κωδικος.
    Εγω δεν βλεπω αλλο τροπο εκτος του τροπου της αντιπαραθεσης, δηλ. ολους εσας vs αυτους του ΟΤΕ.

  4. #724
    Εγγραφή
    16-06-2014
    Περιοχή
    Σκιά του Αθως
    Μηνύματα
    411
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Επιβεβαιώνω κι εγώ τα γραφόμενα του deniSum .
    Φίλος μου που ζήτησε αλλαγή εξοπλισμού (ρουτερ) για καλύτερες επιδόσεις του το άλλαξαν με το 2i αλλά του μετέτρεψαν την αναλογική του γραμμή σε voip (υποχρεωτικά όπως του είπαν).
    Οταν τους ζήτησε τον κωδικό του για να κάνει account σε ένα Α510ΙΡ τον έστειλαν με sms χωρίς να ζητήσουν τπτ παραπάνω.

  5. #725
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gsan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιβεβαιώνω κι εγώ τα γραφόμενα του deniSum .
    Φίλος μου που ζήτησε αλλαγή εξοπλισμού (ρουτερ) για καλύτερες επιδόσεις του το άλλαξαν με το 2i αλλά του μετέτρεψαν την αναλογική του γραμμή σε voip (υποχρεωτικά όπως του είπαν).
    Οταν τους ζήτησε τον κωδικό του για να κάνει account σε ένα Α510ΙΡ τον έστειλαν με sms χωρίς να ζητήσουν τπτ παραπάνω.
    Το προβλημα δεν είναι ότι εμεις δεν πιστευουμε ολους εσας, αλλα μπορουμε να σας χρησιμοποιησουμε προς ολους του ΟΤΕ που λενε ότι δεν γινεται να δοθει ο κωδικος?????????

  6. #726
    Εγγραφή
    16-06-2014
    Περιοχή
    Σκιά του Αθως
    Μηνύματα
    411
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από The Byte Healer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το προβλημα δεν είναι ότι εμεις δεν πιστευουμε ολους εσας, αλλα μπορουμε να σας χρησιμοποιησουμε προς ολους του ΟΤΕ που λενε ότι δεν γινεται να δοθει ο κωδικος?????????
    Ισως να μην έθεσες σωστά το αίτημα και να το εξέλαβαν ότι ζήτησες τους ήδη υπάρχοντες κωδικούς και όχι καινούργιους. Υποθετικά μιλάω γιατί προσωπική άποψη δεν έχω.
    Oμως προσωπικά δεδομένα (ΑΦΜ , τηλ ) δεν πρόκειται να σου δώσει κανένας για να τα χρησιμοποιήσεις σαν μοχλό πίεσης για να έχεις θετικό αποτέλεσμα.

  7. #727
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gsan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισως να μην έθεσες σωστά το αίτημα και να το εξέλαβαν ότι ζήτησες τους ήδη υπάρχοντες κωδικούς και όχι καινούργιους. Υποθετικά μιλάω γιατί προσωπική άποψη δεν έχω.
    Oμως προσωπικά δεδομένα (ΑΦΜ , τηλ ) δεν πρόκειται να σου δώσει κανένας για να τα χρησιμοποιήσεις σαν μοχλό πίεσης για να έχεις θετικό αποτέλεσμα.
    Αυτή είναι μια προταση για να αλλαξει συνολικα η σταση του ΟΤΕ, δεν είναι για μενα μονο που εξαλου δεν εχω ακομη VoIP.
    Εχεις καποια άλλη προταση εσυ ή θα συνεχιστει αυτή η κατασταση με τον ΟΤΕ και θα λεει ο καθενας τα δικα του, εμενα μου δώσανε και του αλλου δεν του δώσανε τον κωδικό.

  8. #728
    Εγγραφή
    16-06-2014
    Περιοχή
    Σκιά του Αθως
    Μηνύματα
    411
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από The Byte Healer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτή είναι μια προταση για να αλλαξει συνολικα η σταση του ΟΤΕ, δεν είναι για μενα μονο που εξαλου δεν εχω ακομη VoIP.
    Εχεις καποια άλλη προταση εσυ ή θα συνεχιστει αυτή η κατασταση με τον ΟΤΕ και θα λεει ο καθενας τα δικα του, εμενα μου δώσανε και του αλλου δεν του δώσανε τον κωδικό.
    Απλά ο καθένας παρέθεσε ένα πραγματικό γεγονός και τπτ άλλο.

  9. #729
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gsan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά ο καθένας παρέθεσε ένα πραγματικό γεγονός και τπτ άλλο.
    Ο σκοπος του φορουμ και του οποιου φορουμ είναι ότι μεσα από τα κακως κείμενα που καταθετουν καποιοι/ες αλλα και με τη συμμετοχη και βοηθεια καποιων να δινεται λυση, το να καταθέτει απλα το γεγονος/προβλημα ο ενας και ο άλλος δεν λεει τιποτα.

  10. #730
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.621
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από The Byte Healer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο σκοπος του φορουμ και του οποιου φορουμ είναι ότι μεσα από τα κακως κείμενα που καταθετουν καποιοι/ες αλλα και με τη συμμετοχη και βοηθεια καποιων να δινεται λυση, το να καταθέτει απλα το γεγονος/προβλημα ο ενας και ο άλλος δεν λεει τιποτα.
    Δηλαδή με την βοήθεια του forum θα αλλάξει η αγραμματοσύνη και το ανεκπαίδευτο των υπαλλήλων ΟΤΕ ?
    Δεν νομίζω, θα ζούσαμε στον παράδεισο αλλάζοντας το ελληνικό δημόσιο
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  11. #731
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από The Byte Healer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο σκοπος του φορουμ και του οποιου φορουμ είναι ότι μεσα από τα κακως κείμενα που καταθετουν καποιοι/ες αλλα και με τη συμμετοχη και βοηθεια καποιων να δινεται λυση, το να καταθέτει απλα το γεγονος/προβλημα ο ενας και ο άλλος δεν λεει τιποτα.
    Εχει δοθεί η λύση, κλείνεις και ξαναπαίρνεις τηλέφωνο να πετύχεις κάποιον που γνωρίζει.

    Τα περί ΑΦΜ κλπ σου είναι άχρηστα, αν πεις στον ΟΤΕ δείτε την γραμμή του τάδε με το τάδε ΑΦΜ θα σου πει δεν μπόρω να το κάνω προσωπικά δεδομένα.

  12. #732
    Εγγραφή
    16-06-2014
    Περιοχή
    Σκιά του Αθως
    Μηνύματα
    411
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει δοθεί η λύση, κλείνεις και ξαναπαίρνεις τηλέφωνο να πετύχεις κάποιον που γνωρίζει.

    Τα περί ΑΦΜ κλπ σου είναι άχρηστα, αν πεις στον ΟΤΕ δείτε την γραμμή του τάδε με το τάδε ΑΦΜ θα σου πει δεν μπόρω να το κάνω προσωπικά δεδομένα.
    και δεν υπάρχει περίπτωση σώφρων άνθρωπος να δώσει προσωπικά δεδομένα σε τρίτους (αντιστοιχία ΑΦΜ με στοιχεία ταυτότητας δεν δίνει σε καμμία περίπτωση η ΑΑΔΕ).
    Αν κάποιος αμφισβητεί αυτά που γράφονται στο φόρουμ απλά αμφισβητεί την ειλικρίνεια των μελών του οπότε ας αναζητήσει το ζητούμενο αλλού (προσωπική μου άποψη).

  13. #733
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Μα εδώ....πριν κάνει την γραμμή του voip....ρώτησε για κωδικούς κτλ. Νταξει... δεν θέλει και πολύ μυαλό το θέμα. Και όσοι έχετε φοβίες για το μετά... μην ασχολείστε με τέτοια ρισκα!!!


    Πρώτα κάνουμε την γραμμή μας voip.... και μετά προχωράμε.... είναι απλό.


    Πρέπει να μπει κάπου εδω ένας οδηγος βήμα βήμα για να μην κάνει ο καθένας του κεφαλιού του.

    Όταν ζητούν πολλοί το ίδιο με την ίδια μέθοδο.... έχει και αποτέλεσμα!!!


    Φιλικά πάντα.
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  14. #734
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα εδώ....πριν κάνει την γραμμή του voip....ρώτησε για κωδικούς κτλ. Νταξει... δεν θέλει και πολύ μυαλό το θέμα. Και όσοι έχετε φοβίες για το μετά... μην ασχολείστε με τέτοια ρισκα!!!


    Πρώτα κάνουμε την γραμμή μας voip.... και μετά προχωράμε.... είναι απλό.


    Πρέπει να μπει κάπου εδω ένας οδηγος βήμα βήμα για να μην κάνει ο καθένας του κεφαλιού του.

    Όταν ζητούν πολλοί το ίδιο με την ίδια μέθοδο.... έχει και αποτέλεσμα!!!


    Φιλικά πάντα.
    Δηλαδη που είναι το κακο να θελεις να μαθεις ποια είναι η θεση του ΟΤΕ πριν κανεις τη γραμμη σου VoIP όταν μαλιστα διαβαζεις όλα αυτά εδώ μεσα.
    Όταν θα τη κανω VoIP θα μου πουν ενταξει τωρα θα σου δωσουμε το κωδικο ενώ πριν δεν μπορουσαμε.
    Είναι αυτονοητο όταν ο ΟΤΕ ισχυριζεται ότι δεν δινει κωδικους γενικως να τους πεις, στον ταδε με το ταδε τηλεφωνο δωσατε στον άλλο με το άλλο τηλεφωνο δωσατε, ετσι τους αντιμετωπιζεις, αλλοιώς πώς.
    Όλα τα αλλα περι προσωπικων δεδομενων είναι αλλα λογια ν’αγαπιομαστε.

  15. #735
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από The Byte Healer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη που είναι το κακο να θελεις να μαθεις ποια είναι η θεση του ΟΤΕ πριν κανεις τη γραμμη σου VoIP όταν μαλιστα διαβαζεις όλα αυτά εδώ μεσα.
    Όταν θα τη κανω VoIP θα μου πουν ενταξει τωρα θα σου δωσουμε το κωδικο ενώ πριν δεν μπορουσαμε.
    Είναι αυτονοητο όταν ο ΟΤΕ ισχυριζεται ότι δεν δινει κωδικους γενικως να τους πεις, στον ταδε με το ταδε τηλεφωνο δωσατε στον άλλο με το άλλο τηλεφωνο δωσατε, ετσι τους αντιμετωπιζεις, αλλοιώς πώς.
    Όλα τα αλλα περι προσωπικων δεδομενων είναι αλλα λογια ν’αγαπιομαστε.

    δεν κατάλαβες... σε λίγο καιρό... δεν σε ρωτάει.. αν θες voip... θα σε πηγαίνει με το καλημέρα, οπότε αν σου πει μετά δεν στον δίνω, τι θα κάνεις? και ναι πως να σου δώσει τώρα και τι κωδικό... αφού δεν έχεις voip!!!

    το σκεπτικό σου... θέλω να κάνω πλάνο για το μέλλον... δεν το κάνεις με ένα τηλ στο 13888.... αλλά με ένα μαιλ-φαξ-επιστολή και περιμένεις απάντηση! τόσα χρόνια ο οτε... δεν λέει το πλάνο του... θα το κάνει τώρα σε σένα?
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

Σελ. 49 από 158 ΠρώτηΠρώτη ... 2939444748495051545969 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-20, 23:15
  2. asterisk inbound route 2 ote συνδεσεις μεσω fritz
    Από Jesakos στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Software
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-07-18, 19:46
  3. Βοήθεια με GrandStream UCM6202 σε Ote VoIp
    Από jami στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-18, 00:18
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-18, 11:53

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας