Σελ. 8 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910131828 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 762
  1. #106
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Havic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω τι %^&** έλεγε ο υπάλληλος από τον οτε πάντως το πρόγραμμα έχει δωρεάν τέλος ενεργοποίησης, βέβαια τα 35€ και τα 30’ προς κινητά είναι επικά αλλά οκ οτε είναι αυτός.
    Spoiler:

    Αυτό είναι στην περίπτωση που είσαι πελάτης ΟΤΕ και θέλεις να κάνεις αυτό το πρόγραμμα, όχι αν είσαι σε άλλο παρόχο

  2. #107
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Δεν βλέπω να έχουμε απάντηση από HOL σήμερα και με ενοχλεί αυτό.

  3. #108
    Εγγραφή
    03-06-2015
    Μηνύματα
    80
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Τι έχουν πάθει σήμερα?εγώ τους έχω αφήσει μηνύματα από το πρωί στη σελίδα τους και στο Facebook και τίποτα.ενα τηλέφωνο είναι ρε να τελειώνουμε...

  4. #109
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Συσκεπτονται να αποφασισουν.

  5. #110
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Όσο αργούν, τόσο μας χάνουν.

  6. #111
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    HOL εμένα δεν με ενδιαφέρει καθόλου να πάω. Συμφαίρει όμως όσους έχουν σύνδεση κινητής Vodafone εάν κάνουν δώρο και την ενεργοποίηση. Mε κάλεσαν και εμένα από HOL και μου έκαναν την ίδια προσφορά με το site της στα 23€ το μήνα και τα τέλη δωρεάν μόνο εάν συμφωνούσα επιτόπου.

    Όλοι μας περιπαίζουν αλλά η HOL δεν έπρεπε ξεκινήσει κάτι τέτοιο τόσο αόριστα.

    Τα router της ΟΝ θα παίζουν αλλά μερικά χαρακτηριστικά που είναι κλειδωμένα π.χ. στο ΖΤΕ της δεν θα μπορεί ο νέος πάροχος να μπαίνει απομακρυσμένα σε αυτά και να λύνει μερικά συγκεκριμένα προβλήματα με ρυθμίσεις σε κλειδωμένα χαρακτηριστικά.
    Δεν ξέρω επίσης εάν ίσως και σε μερικές περιπτώσεις HOL αλλά και Wind που δεν δίνουν δωρεάν router το επικαλούνται και σαν δικαιολογία ότι φταίει το router μας σε περιπτώσεις προβλήματος αλλά αυτό είναι υποθετικό.
    Εγώ έχω δικό μου router και δεν με απασχολεί ιδιαίτερα.
    Η ΟΝ δεν ξέρουμε σίγουρα αλλά θεωρώ δύσκολο να ζητήσει πίσω τα router της πλέον γιατί είναι εξαιρετικά δύσκολο να βγεί κέρδος από κάτι τέτοιο.

    Από Forthnet καμία προσφορά πάντως, κρίμα.

    Wind μου τα γυρνάνε τώρα για 15€ ενεργοποίηση αντί δωρεάν.

  7. #112
    Εγγραφή
    03-09-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    430
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Μολις με πηραν απο τη hol.23 ευρω με δωρεαν τελη ενεργοπ.Για μας δεν ισχυει η εκπτωση του 1Ε αν πληρωνουμε μεσω myhol και το μοντεμ το χρεωνουν αλλα ηταν σιγουρη πως δεν χρειαζεται γτ δε θα μας το ζητησει πισω.Τησ ειπα για τη προσφορά της wind και δε πιστευε οτι υπαρχει τετοια προσφορα.Ειπα για κατι καλυτερο αλλα ειπε δε γινεται, μαλλον αυτη θα ειναι κ η τελικη τους προσφορά

  8. #113
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Z€r0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    HOL εμένα δεν με ενδιαφέρει καθόλου να πάω. Συμφαίρει όμως όσους έχουν σύνδεση κινητής Vodafone εάν κάνουν δώρο και την ενεργοποίηση. Mε κάλεσαν και εμένα από HOL και μου έκαναν την ίδια προσφορά με το site της στα 23€ το μήνα και τα τέλη δωρεάν μόνο εάν συμφωνούσα επιτόπου.

    Όλοι μας περιπαίζουν αλλά η HOL δεν έπρεπε ξεκινήσει κάτι τέτοιο τόσο αόριστα.

    Τα router της ΟΝ θα παίζουν αλλά μερικά χαρακτηριστικά που είναι κλειδωμένα π.χ. στο ΖΤΕ της δεν θα μπορεί ο νέος πάροχος να μπαίνει απομακρυσμένα σε αυτά και να λύνει μερικά συγκεκριμένα προβλήματα με ρυθμίσεις σε κλειδωμένα χαρακτηριστικά.
    Δεν ξέρω επίσης εάν ίσως και σε μερικές περιπτώσεις HOL αλλά και Wind που δεν δίνουν δωρεάν router το επικαλούνται και σαν δικαιολογία ότι φταίει το router μας σε περιπτώσεις προβλήματος αλλά αυτό είναι υποθετικό.
    Εγώ έχω δικό μου router και δεν με απασχολεί ιδιαίτερα.
    Η ΟΝ δεν ξέρουμε σίγουρα αλλά θεωρώ δύσκολο να ζητήσει πίσω τα router της πλέον γιατί είναι εξαιρετικά δύσκολο να βγεί κέρδος από κάτι τέτοιο.

    Από Forthnet καμία προσφορά πάντως, κρίμα.

    Wind μου τα γυρνάνε τώρα για 15€ ενεργοποίηση αντί δωρεάν.
    Για την HOL έχεις δίκιο και μας βάζουν και εμάς στην παγίδα τους. Εύχομαι αύριο να μας πουν κάτι θετικό και όχι κάτι αόριστο ή αρνητικό για την προσφορά που μέχρι στιγμής δεν έχουμε δει!

    Για WIND είδες εδώ?

    http://www.adslgr.com/forum/threads/...8C%CE%BD%CE%BF

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dreamer25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μολις με πηραν απο τη hol.23 ευρω με δωρεαν τελη ενεργοπ.Για μας δεν ισχυει η εκπτωση του 1Ε αν πληρωνουμε μεσω myhol και το μοντεμ το χρεωνουν αλλα ηταν σιγουρη πως δεν χρειαζεται γτ δε θα μας το ζητησει πισω.Τησ ειπα για τη προσφορά της wind και δε πιστευε οτι υπαρχει τετοια προσφορα.Ειπα για κατι καλυτερο αλλα ειπε δε γινεται, μαλλον αυτη θα ειναι κ η τελικη τους προσφορά
    Ξέρεις αν ήταν μέσα ή έξω από την HOL?

  9. #114
    Εγγραφή
    03-06-2015
    Μηνύματα
    80
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dreamer25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μολις με πηραν απο τη hol.23 ευρω με δωρεαν τελη ενεργοπ.Για μας δεν ισχυει η εκπτωση του 1Ε αν πληρωνουμε μεσω myhol και το μοντεμ το χρεωνουν αλλα ηταν σιγουρη πως δεν χρειαζεται γτ δε θα μας το ζητησει πισω.Τησ ειπα για τη προσφορά της wind και δε πιστευε οτι υπαρχει τετοια προσφορα.Ειπα για κατι καλυτερο αλλα ειπε δε γινεται, μαλλον αυτη θα ειναι κ η τελικη τους προσφορά
    Εμένα γιατί δε με παίρνουν καθόλου?χτες που δεν έδιναν με τίποτα δώρο τα τέλη ενεργοποίησης με πήραν 3 φορές...σήμερα που τους ζητάω εγώ να με πάρουν ούτε φωνή ούτε ακρόαση....τι να πω δεν αρχίζουμε καλά σίγουρα.

  10. #115
    Εγγραφή
    03-09-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    430
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ναι ηταν μεσα απο τη HOL.Με ξαναπηραν απτη wind τους ειπα οτι ηδη εχω μια καλη προσφορα και μου προσθεσε μεσα σε αυτα και στικακι!Στο τελος για να παρει το μπονους ο καθε εξωτ.πωλητησ θα προτεινει να πληρωνει ο ιδιος και τους 2 πρωτους τουλ. Λογαριασμους!

  11. #116
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dreamer25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ηταν μεσα απο τη HOL.Με ξαναπηραν απτη wind τους ειπα οτι ηδη εχω μια καλη προσφορα και μου προσθεσε μεσα σε αυτα και στικακι!Στο τελος για να παρει το μπονους ο καθε εξωτ.πωλητησ θα προτεινει να πληρωνει ο ιδιος και τους 2 πρωτους τουλ. Λογαριασμους!
    Χα χα χα!

    Στικάκι εννοούσε αυτό που βάζεις την SIM για το 1GB Broadband ?

  12. #117
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakis.kom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την HOL έχεις δίκιο και μας βάζουν και εμάς στην παγίδα τους. Εύχομαι αύριο να μας πουν κάτι θετικό και όχι κάτι αόριστο ή αρνητικό για την προσφορά που μέχρι στιγμής δεν έχουμε δει!

    Για WIND είδες εδώ?

    http://www.adslgr.com/forum/threads/...8C%CE%BD%CE%BF
    Το είδα, ευχαριστώ. Μάλλον θα σου στείλω pm.

    Πάντως εάν εξακριβωθεί η προσφορά της Wind πρέπει να ζητήσεις εάν έχεις άλλο το κουράγιo από την HOL να κάνει αντίστοιχη προσφορά με αυτή της Wind για έναν αριθμό δηλαδή το πρόγραμμα της στα 23€ στα 20€ και με δωρεάν ενεργοποίηση και εάν το δεχτούν. Εγώ το ζήτησα μονομερώς βέβαια, για να δώ τί μπορούν ή θέλουν να δώσουν και δεν μου έκαναν ούτε αντιπροσφορά.

    Τώρα για 2 αριθμούς συνεχίστε να το κυνηγάτε με HOL και ότι βγεί. Πάντως και η Cyta τσάμπα πελάτες χάνει μπορούσε να κάνει ανάλογη τιμή για 2 αριθμούς και ας ήταν VOIP.

  13. #118
    Εγγραφή
    03-09-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    430
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ισως αυτο να εννοουσε ρε φιλε. Ο κολλητος μου συμφωνησε για wind τελικα.Αυριο υπογραφει και απο τι μαθαινει στη δουλεια του οσοι εχουν on εχουν συμφωνησει και αυτοι για wind.

  14. #119
    Εγγραφή
    04-06-2015
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    01 sedix
    02 sedix (και δεύτερη συνδρομή)
    03 marimo
    04 marimo (και δεύτερη συνδρομή)
    05 marimo (και τρίτη συνδρομή)
    06 aroutis
    07 sakis.kom
    08 nkar
    09 argi_mix
    10 Atallos
    11 intech
    12 messinia3
    13 dimigar
    14 dimigar (και δεύτερη συνδρομή)
    15 vegg
    16 dreamer25
    17 dreamer25 (και δεύτερη συνδρομή)
    18 spyrakos81
    19 rasputin
    20 aventoyris
    21 harris1
    22 whitehat
    23 deliol
    24 deliol (και δεύτερη συνδρομή)
    25 Simos
    26 nyannaco
    27 gfevran
    28 vagsai
    29 frankid
    30 stelios71
    31 restos
    32 ioannapi
    33 lazaris
    34 dimstas
    35 spyragian

  15. #120
    Εγγραφή
    02-06-2015
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    6.3(dB) / 28.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Συγγνωμη αλλα ρωταω επειδη δεν ξερω. Πες οτι παω HOL και κραταω το router της Vivodi που ειχα (speedtouch). Θα πρεπει να κανω hard reset ή ολες οι θυρες που ειχα ανοιξει, η σελιδα διευθυνσης (192.ταδε ταδε) και οι κωδικοι της, θα παραμεινουν ιδιοι?

Σελ. 8 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910131828 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 1172
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-15, 00:47
  2. Μηνύματα: 65
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-15, 18:08
  3. Μηνύματα: 87
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-12-14, 17:29
  4. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-14, 16:59

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας