Σελ. 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 146
  1. #31
    Εγγραφή
    15-04-2008
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    210
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    13200/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟ
    Router
    ZTE-ZXV10W300
    SNR / Attn
    9db(dB) / 27db(dB)
    προσωπικά τα βάζω κάτω και λέω! Αύξηση 2 ευρώ τον μήνα, για μένα, και παίρνω cl kai el! Άρα δεν πάω καφέ να πλακωθώ στα τσίπουρα, γιαννιώτης γαρ, που μου κόστιζε περίπου 10 euro o αγώνας!!! βάλε τουλάχιστον 4 αγώνες τον μήνα 40euro!!! Αρα βγαίνω όχι απλά κερδισμένος αλλά και κάτι παραπάνω!!!

  2. #32
    Εγγραφή
    25-08-2007
    Περιοχή
    Άρτα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.229
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    ~13000/~1000
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΤΑ
    Path Level
    Fastpath
    Δεν είναι λογική αυτή. Τότε βάζουμε ό,τι πακέτο υπάρχει και κλεινόμαστε στο σπίτι.
    Φιλικά, Άκης

  3. #33
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    67
    Μηνύματα
    6.463
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Alcatel 585 v7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Serafeim Karakostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι λογική αυτή. Τότε βάζουμε ό,τι πακέτο υπάρχει και κλεινόμαστε στο σπίτι.
    Μια χαρα λογικη ειναι. Ασχετα με το φιλοσοφικο του πραγματος. Αρκει να σου πω οτι σε ενα καφε που παω αλλα και σχεδον σε ολα τα γυρω, οταν εχει ματς σε ελευθερο καναλι πχ τελικος CL κλπ , οι πελατες δεν ειναι ουτε οι μισοι.
    Οι εποχες δυσκολεψαν για να δινει καποιος ταληρα καθε τοσο.
    Προσοχη!!!!!!!! Τα αυτια εχουν τοιχους.

    Ιστοριες καθημερινης τρελλας και παλης.
    Ημερολογιο ανεργου

  4. #34
    Εγγραφή
    25-08-2007
    Περιοχή
    Άρτα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.229
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    ~13000/~1000
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΤΑ
    Path Level
    Fastpath
    Περίπου το ίδιο λέμε. Αντί να δίνουμε τα 5€ έξω, βάζουμε στο σπίτι ΟΤΕ και nova και τελειώνουμε.
    Φιλικά, Άκης

  5. #35
    Εγγραφή
    21-02-2005
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    1.876
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    14995/1023
    ISP
    On Telecoms
    Router
    Pirelli
    SNR / Attn
    7(dB) / 16(dB)
    Για όσους με ρωτησανε.
    Είχα συνδιαστικη ειδική προσφορα 12 μήνες διαρκείας που μόλις έληξε. Περιλάμβανε 24mbit κάποια λεπτά δωρεάν σταθερό και κινητό και το full pack μέσω δορυφόρου στα 36 ευρώ

    Η πρόταση που μου έγινε για ανανέωση ειναι αυτη που ανέφερα και παραπάνω.
    Internet + τηλέφωνο 25,9 για 24μηνο και ote tv 15,9 για 12 μηνο...

    Ρώτησα ξεκάθαρα τι θα συμβεί μετα της 20 Αυγούστου και μου ανέφεραν αφού με έβαλαν στην αναμονή για να το διασταυρωσουν οτι οι τιμές αυτές έχουν ισχύει για οσο αναφέρει το συμβόλαιο μου.

    Νομίζω παντως οτι και κάποιος πριν απο μένα ανέφερε οτι στον λογαριασμό αναφέρετε οτι οι τιμές των προσφορών ισχύουν για όλη την διάρκεια του συμβόλαιο... Ας κάνει και κανένας άλλος μια ερώτηση

  6. #36
    Εγγραφή
    10-11-2007
    Μηνύματα
    1.094
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΝΙΚΑΙΑ
    Ωχχχ ....πήραν τον ανήφορο οι τιμές !!!!
    Eίστε καλά ή να βάλω τις φωνές....!!!!!

  7. #37
    Εγγραφή
    07-06-2011
    Μηνύματα
    305
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    Netgear D6200
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από liberostelios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιός! Έβγαλες αμέσως συμπέρασμα ότι είμαι fanboy. Η πλάκα είναι ότι είχα γράψει "αρκεί να μην ανεβάζουν σταδιακά την τιμή και σε 1-2 χρόνια φτάσουν τιμές NOVA", αλλά το έσβησα διότι προσπαθώ να μην είμαι γκρινιάρης, γενικά.
    Έπρεπε να το αφήσεις, θα άλλαζε τελείως το τελικό νόημα του post.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από liberostelios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ νομίζω ότι κρίνουμε με βάση τα πεπραγμένα και τις εξελίξεις. Αυτή τη στιγμή, η συμπεριφορά τους μοιάζει πολύ σωστή και σοβαρή. Η αύξηση ήταν απολύτως λογική και αναμενόμενη δεδομένου του αυξημένου περιεχομένου που θα σου παρέχουν. Αν και όταν δε θα είναι, εδώ θα είμαστε να το συζητάμε. Να αρχίσω να γκρινιάζω με τη λογική ότι θα συμβεί σε 2 χρόνια το σενάριο που έχεις εσύ στο μυαλό, δεν πρόκειται να το κάνω. Το αφήνω σε εσένα που δεν είσαι fanboy αλλά συνειδητοποιημένος καταναλωτής...

    Το μοναδικό πεπραγμένο, πάντως, που γνωρίζω από πρώτο χέρι (ως πρώην συνδρομητής NOVA) ήταν η απαράδεκτη λογική της τελευταίας να αφήσει όλα τα μεγάλα πρωταθλήματα να πάνε στον ΟΤΕ, χωρίς καμία απολύτως μείωση τιμής ή σοβαρή προσφορά σε υπάρχοντες συνδρομητές. Κάθε χρόνο άφηναν και ένα μεγάλο πρωτάθλημα να "φύγει" για τον ΟΤΕ, με τη λογική "άσε τα κορόιδα να συνεχίσουν να πληρώνουν 50-60€ για λιγότερα, εμείς έχουμε τα φιλέτα (SuperLeague, CL/EL, Euroleague, Basket League)"! Φυσικά, υπήρχε η οικονομική επιλογή να γίνεις και συνδρομητής Forthnet, μόνο που δεν είναι συμφέρουσα για όλους.

    Με συγχωρείς, αλλά με αυτήν την αντιμετώπιση και αυτή τη λογική, δεν είναι ευθύνη του ΟΤΕ αν θα κλείσει η NOVA. Ελπίζω και εύχομαι να μην κλείσει, αλλά να σοβαρευτεί και να εξορθολογίσει τις τιμές της για το καλό του ανταγωνισμού. Και επειδή δεν είμαι fanboy, αλλά απλός καταναλωτής που με συμφέρει να έχω μία υπηρεσία σε σωστή τιμή και με λογική αντιμετώπιση, όταν βλέπω κάτι θετικό θα το επικροτώ και όταν βλέπω κάτι αρνητικό θα το κράζω. Όπως έκανα για το OTE TV Go που το θεώρησα "κοροϊδία" σε σύγκριση με το NOVA Go.
    Ας κάνουμε μερικές παραδοχές:

    1. Η συνδρομητική τηλεόραση στην Ελλάδα ζει από τα αθλητικά
    2. Η Nova από σημαντικές διοργανώσεις έχει μόνο την Ευρωλίγκα και το Ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου και μπάσκετ. Χωρίς όμως τα εντός του ολυμπιακού στο πρωτάθλημα μπάσκετ, στην ουσία χάνει τους μισούς μπασκετικούς.
    3. Το βόλει, το πόλο και το χάντμπολ δε μετράνε για σημαντικές διοργανώσεις στην Ελλάδα, παρά μόνο αν η ομάδα μας κερδίσει στους τελικούς.
    4. Ο ΟΤΕ έχει ΟΛΕΣ τις υπόλοιπες σημαντικές διοργανώσεις, πλην εθνικών ομάδων ποδοσφαίρου (που είναι ακόμα στα ελεύθερα).
    5. Η Forthnet δεν έχει χρήματα για επενδύσεις
    6. Ο ΟΤΕ έχει από πίσω τον πακτωλό της Deutsche Telekom


    Το δικό του sport πακέτο ο ΟΤΕ το κοστολογεί (αυτοτελώς) περίπου στα 30 ευρώ. Η Nova, το δικό της (αυτοτελώς και πάλι) στα 52 ευρώ. Από θέμα value for money, δεν υπάρχει σύγκριση.

    Φυσικά, δεν υπάρχει περίπτωση να πληρώσει κάποιος full τιμή σε οποιαδήποτε εταιρεία, αν βρίσκεται στην περιοχή κάλυψής της. Κατά καιρούς μου έχουν γίνει προσφορές (και από τις 2 εταιρείες) όπου η συνδρομητική μου έρχεται σχεδόν δωρεάν, αν υπολογίσεις ότι internet και απεριοριστα σταθερά και αστικά δεν χρεώνονται πάνω από 25-30 ευρώ το μήνα. Φυσικά και δεν είμαι ο μόνος.

    Το θέμα είναι ότι για κάθε 1 που βλέπει πρωτάθλημα Αγγλίας και ομίλους Ch.L. υπάρχουν 10 που θα δουν το μεγαλειώδες θέαμα της Σούπερλίγκας. Γιατί αυτή είναι η κ@@@λα του Έλληνα. Βάλε με κι εμένα μέσα. Κι επειδή πολλοί δε συνηθίζουν να βλέπουν αγώνες στους οποίους δεν τους ενδιαφέρουν προσωπικά οι ομάδες, οι 5-6 άσχετοι αγώνες που έβλεπαν το χρόνο, δε θα τους λείψουν, αφού έτσι κι αλλιώς, στην πραγματικότητα η συνδρομητική δεν τους έρχεται ουτε 50, ούτε 40, ούτε 30 ευρώ το μήνα.

    Όταν λοιπόν τα λεφτά που θα δώσει ο ΟΤΕ για τη Superleague είναι τόσα πολλά που θα ξεπεράσουν κάθε έιδους "κονέ", η Nova θα κλείσει. Απλά. Εκτός αν ακυρωθεί η κεντρική διαχείρηση και κλείσει ακόμα νωρίτερα.

    Επιχειρηματικά ορθώς λοιπόν, ο ΟΤΕ, με τα χρήματα που μπορεί να διαθέσει, παίρνει ό,τι βρει μπροστά του, πουλώντας το σε χαμηλότερη τιμή, με σκοπό να εξοντώσει τον ανταγωνισμό. Κατά πάσα πιθανότητα θα πάμε πάλι σε μονωπόλιο. Και φυσικά κανένας δεν ξέρει αν τότε ο ΟΤΕ θα πάει το πακέτο στα 50-60 ευρώ. Μπορεί όμως άνετα να το πάει στα 40 και να μειώνει την τιμή στο συνδυαστικό πακέτο, τακτική που λειτουργεί επιτυχώς σαν κράχτης. Κάτι που κάνει και σήμερα, αλλά σήμερα υπάρχει ανταγωνισμός στα συνδυαστικά.

    Έχουμε πάει τώρα σε πολύ ειδικά συμφέροντα. Βεβαίως και η συνδρομητική δεν είναι "απαραίτητο αγαθό" όπως είναι πλέον το τηλέφωνο και το internet. Αν όμως με τηλέφωνο και internet σε μία εταιρεία πρέπει να δώσεις Χ παραπάνω χρήματα για τη συνδρομητική της άλλης, γιατί να μη δωσεις παραπάνω Χ/2 ή Χ/3 και να έχεις έναν πάροχο για όλα. Τακτική που ακολούθησε επιτυχώς η Forthnet με το 3play με Nova, για να χτίσει πελατολόγιο και τώρα ο ΟΤΕ τη χτυπάει με το ίδιο όπλο και ακόμα χαμηλότερες τιμές.

    Όλοι συμφωνούμε ότι το καλύτερο για τον καταναλωτή θα ήταν να υπάρξει μια ισορροπία, αλλά τα οικονομικά μεγέθη των 2 εταιρειών είναι τόσο διαφορετικά που ο τελικός νικητής είναι μάλλον ξεκάθαρος.

  8. #38
    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    339
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Έχω την εξής απορία...

    Εδώ και 3 χρόνια έχω το Full Pack του OTE TV (πλέον χωρίς δέσμευση), ενώ για τηλεφωνία έχω άλλον πάροχο. Αυτή τη στιγμή πληρώνω €27,38/μήνα.

    Εάν δεν επικοινωνήσω μαζί τους (για να μην δεσμευτώ για 12 ή 24 μήνες) και δεν τους ενοχλήσω καν... από 20 Αυγούστου σε ποιο πακέτο θα με εντάξουν και με τι τιμές;

  9. #39
    Εγγραφή
    25-08-2007
    Περιοχή
    Άρτα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.229
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    ~13000/~1000
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΤΑ
    Path Level
    Fastpath
    Νομίζω πως πηγαίνεις στα 33,63€ το μήνα.
    Φιλικά, Άκης

  10. #40
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.915
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    300/50
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    Παιδια μια ερώτηση
    Η Nova που έχει χάσει σχεδόν τα πάντα απο τον ΟΤΕ σε επίπεδο αθλητικό έχει μειώσει καθόλου τις τιμές απο τα 61.92€ που το έδινε εδω και 3 χρόνια;

  11. #41
    Εγγραφή
    25-08-2007
    Περιοχή
    Άρτα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.229
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    ~13000/~1000
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΤΑ
    Path Level
    Fastpath
    Οι επίσημες τιμές καταλόγου στέκουν ακλόνητες.
    Φιλικά, Άκης

  12. #42
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.592
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ, από την άλλη σου δίνει το ποδοσφαιρικό φιλέτο του Champions League.

    Xωρίς καφέ, σερβιτόρες και γαλαρία, δεν λέει

  13. #43
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    ►Planet Earth◄
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    4.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    ►Vodafone◄
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Interleaved
    Αναμενόμενο... Φανταστείτε να βάλει λουκέτο το άλλο μεγάλο συνδρομητικό ή να το εξαγοράσει ο ΟΤΕς, να δείτε πως σε μια νύχτα τα 30€ θα γίνουν 130! Μονοπώλιο rules!

  14. #44
    Εγγραφή
    21-11-2011
    Περιοχή
    Ν. Σμύρνη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.688
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109.998/10.999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    17(dB) / 3.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναμενόμενο... Φανταστείτε να βάλει λουκέτο το άλλο μεγάλο συνδρομητικό ή να το εξαγοράσει ο ΟΤΕς, να δείτε πως σε μια νύχτα τα 30€ θα γίνουν 130! Μονοπώλιο rules!
    Ναι αλλα αν γινουν 130, σε μια νυχτα θα φυγουν και ολοι οι συνδρομητες. Οποτε δεν συμφερει να το κανει.
    ΝΕΟ PC! :yahoo:

    CoolerMaster Mastercase H500P Mesh White || ASRock X570 Steel Legend || Ryzen 5600X || G.Skill Ripjaws V F4-4000C16D-16GVK || EVGA GeForce GTX960 4GB FTW Gaming ACX 2.0+
    Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW || Kingston HyperX SSD SH103S3B/120G || WD WD4003FZEX - 4TB || WD WD4002FΥΥZ - 4TB || EVGA SuperNOVA 550 G2 (220-G2-0550-Y1) || Dell UltraSharp U2414H ||
    Dell Alienware AW3420DW

  15. #45
    Εγγραφή
    26-10-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.121
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Netgear DGN2200v3
    SNR / Attn
    10(dB) / 32(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Serafeim Karakostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι κι αλλιώς ουδείς αγοράζει στις τιμές καταλόγου. Όλοι με προσφορές αγοράζουν ή μπαίνουν σε συνδυαστικά προγράμματα. Τα 52άρια και 62άρια υπάρχουν απλά για να εξοργίζουν όσους τα πλήρωναν κάποτε.
    Ναι, επίσης υπάρχουν για να κάνουν "προσφορές" σε όσους δεν μπορούν/θέλουν να βάλουν Forthnet με... μόνο 40€ το sports pack!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spelljammer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά, δεν υπάρχει περίπτωση να πληρώσει κάποιος full τιμή σε οποιαδήποτε εταιρεία, αν βρίσκεται στην περιοχή κάλυψής της. Κατά καιρούς μου έχουν γίνει προσφορές (και από τις 2 εταιρείες) όπου η συνδρομητική μου έρχεται σχεδόν δωρεάν, αν υπολογίσεις ότι internet και απεριοριστα σταθερά και αστικά δεν χρεώνονται πάνω από 25-30 ευρώ το μήνα. Φυσικά και δεν είμαι ο μόνος.

    Το θέμα είναι ότι για κάθε 1 που βλέπει πρωτάθλημα Αγγλίας και ομίλους Ch.L. υπάρχουν 10 που θα δουν το μεγαλειώδες θέαμα της Σούπερλίγκας. Γιατί αυτή είναι η κ@@@λα του Έλληνα. Βάλε με κι εμένα μέσα. Κι επειδή πολλοί δε συνηθίζουν να βλέπουν αγώνες στους οποίους δεν τους ενδιαφέρουν προσωπικά οι ομάδες, οι 5-6 άσχετοι αγώνες που έβλεπαν το χρόνο, δε θα τους λείψουν, αφού έτσι κι αλλιώς, στην πραγματικότητα η συνδρομητική δεν τους έρχεται ουτε 50, ούτε 40, ούτε 30 ευρώ το μήνα.
    Άλλο 30, άλλο 40 και άλλο 60! Όλα αυτά έχουν διαφορά. Θεωρώ ότι κάποιος που δεν μπορεί ή δεν το συμφέρει να βάλει ΟΤΕ τηλεφωνία για κάποιο λόγο, μπορεί "άνετα" να δώσει 30€ για να έχει και ΟΤΕ TV. Αντίθετα, δεν ισχύει το ίδιο για τη Forthnet η οποία επέλεξε να χρησιμοποιήσει τη NOVA ως "κράχτη" για την τηλεφωνία της, αλλιώς συζητάμε για τιμές 40€+ (με προσφορά).

    Επίσης, ήταν εγκληματικά τα λάθη της NOVA τα τελευταία 5 χρόνια. Έδειξε πλήρη αδιαφορία στους πελάτες της, αφήνοντας να φύγουν όλα τα μεγάλα πρωταθλήματα από εκείνην και, ταυτόχρονα, δεν έκανε καμία μείωση στην τιμή. Καταλαβαίνω ότι δε θα ήταν δυνατό να κρατήσει τα πάντα και θα έπρεπε να περιοριστεί σε κάποια, έστω, πρωταθλήματα. Αυτό που για μένα ήταν το πιο ξεκάθαρο σημάδι ότι η Forthnet απλά δεν ενδιαφέρεται, ήταν όταν άφησε και το τελευταίο σοβαρό πρωτάθλημα (Premier League) να πάει στον ΟΤΕ. Ήταν σαν να λέει "εγώ έχω τα βασικά που σε ενδιαφέρουν, πλήρωνε διπλάσια -και πλέον- από τον ΟΤΕ γι αυτά και αν σου κάνει" (και σε χρέωνε και επιπλέον τα 2 κανάλια HD που έχει)! Δύο πράγματα μπορούσε να κάνει: είτε να ρίξει τις τιμές συνολικά, είτε να κρατήσει έστω ένα σοβαρό πρωτάθλημα για να δείξει ότι σέβεται τον πελάτη. Δεν το έκανε και έφτασε εδώ που είναι σήμερα. Και, δυστυχώς, σε λίγο καιρό μας βλέπω να κάνουμε το σταυρό μας για το πως θα διαχειριστεί ο ΟΤΕ την κατάσταση όταν θα είναι (όπως φαίνεται) μονοπώλιο.

    Όπως και να έχει, προς το παρόν δε νομίζω ότι έχει να προσάψει κανείς κάτι στον ΟΤΕ ως προς τον τρόπο που διαχειρίζεται την πελατειακή του βάση. Εγώ έβαλα ΟΤΕ φέτος το Σεπτέμβρη όταν ακόμα είχε μόνο 2 αθλητικά κανάλια HD και 3 SD και, από τότε, έγιναν 6 HD, μπήκαν 1-2 επιπλέον κανάλια ντοκιμαντέρ και αγόρασε τα δικαιώματα του CL/EL. Και για όλα αυτά, η διαφορά που θα με καλέσει να πληρώσω θα είναι 3€ ή 5€ παραπάνω (δηλαδή κατά το μέγιστο, όσο σε χρέωνε η NOVA τα 2 κανάλια HD)! Ε, δεν μπορώ να μην το θεωρήσω σωστή πολιτική. Το τι θα κάνει σε λίγα χρόνια και που θα πάει την τιμή, μένει να το δούμε. Μακάρι να συνεχίσει έτσι για το καλό όλων μας. Ούτως ή άλλως, οι καιροί είναι δύσκολοι και νομίζω ότι αν αρχίσουν κι αυτοί να σηκώνουν "μπαϊράκι" θα βρεθούν γρήγορα να προσπαθούν να κρατήσουν την πελατεία τους με το ζόρι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος liberostelios : 10-06-15 στις 01:17.

Σελ. 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-05-15, 11:50
  2. Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-15, 10:59
  3. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-15, 04:37
  4. Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-03-15, 20:39
  5. Μηνύματα: 61
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-14, 14:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας