Σελ. 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 81
  1. #16
    Εγγραφή
    18-11-2014
    Περιοχή
    Άγιος Δημήτριος
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    295
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109955/10996
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    14.4(dB) / 2.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πάντως δεν κατάφερα να λάβω fax.

  2. #17
    Εγγραφή
    24-10-2007
    Περιοχή
    Άλιμος - Άνω Καλαμάκι
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    407
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    135223/19999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    1(dB) / 22(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Οφείλω να ομολογήσω ότι αν η ρύθμιση δεν σου κάτσει με την πρώτη, θα ταλαιπωρηθείς λιγάκι. Την πρώτη φορά που σέταρα το φαξ όλα πήγαν ρολόι. Μια δεύτερη που χρειάστηκε να ξαναπεράσω τις ρυθμίσεις στο 7390 που έχω, δεν μπορούσα να λάβω φαξ ότι και να έκανα. Αναγκάστηκα να ξαναγυρίσω στις εργοστασιακές ρυθμίσεις και να το ξανασετάρω. Μάλλον κάποιο bug του firmware θα ήταν. Στην περίπτωσή σου δεν γνωρίζω τι ισχύει γιατί δεν ξέρω τι ρυθμίσεις έχεις περάσει.
    Κώστας

  3. #18
    Εγγραφή
    12-06-2012
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    HOL - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Καλησπέρα, επειδή και εγώ αύτην την περίοδο σκέφτομαι να αγοράσω ένα fritz (όχι το ίδιο μοντέλο) απο γερμανία...είχα ακριβώς αυτήν την απορία...αν παίζει δηλαδή στην Ελλάδα, γι αυτό ξαφνιάστηκα που είδα τέτοιο θέμα εδώ.
    Εμένα με ενδιαφέρει να λειτουργεί σε Connex (OTE) - σύνδεση και όπως κατάλαβα hipath το δοκήμασες σε σύνδεση OTE, η κάνω λάθος;
    Έκτός απο αυτό, συγχρονίζεται άψογα με τον ΟΤΕ, η υπάρχει απώλεια ταχύτητας; (σε άλλες εταίριες υπήρχαν προβλήματα με τα Fritz, π.χ. παλαιότερα με την WIND)
    Ποια η διαφορά μεταξύ της γερμανικής έκδοσης και της international έκδοσης, εκτός απο την γλώσσα τι άλλο αλλάζει;

    Τέλος μπορεί να μου πει κάποιος πόσο αξιόπιστα δουλεύουν τα Fritz γενικά με ΟΤΕ-σύνδεση;
    ( για παράδειγμα ποια η πιθανότητα να κολήσει και να θέλει restart; )

  4. #19
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Καλημέρα φίλε. Ποιό μοντέλο σκέφτεσαι να πάρεις; Τα Fritz παίζουν στην ελλάδα κανονικά, αρκεί να πάρεις την international εκδοση. Εγώ το έχω σε γραμμή ΟΤΕ και είμαι υπερευχαριστημένος. Πρόσεξε τώρα τι γίνεται για το θέμα του συγχρονισμού που λες: Τα Fritz όντως κατά μ.ο συγχρονίζουν λίγο (ή και αρκετά σε ορισμένες περιπτώσεις) χαμηλότερα από τα υπόλοιπα modem/router, γιατί είναι έτσι ρυθμισμένα, ώστε να είναι περισσότερο σταθερά. Εμένα πχ το 7360v1 που έχω, by default συγχρονίζει περίπου 700kbps χαμηλότερα από το ΖΤΕ του ΟΤΕ και από ένα δικό μου TP-Link. Ομως αυτό μπορεί εύκολα να διορθωθεί με δύο τρόπους: Πρώτον με το γνωστό τρόπο, δλδ να βάλεις ένα μόντεμ να κάνει το συγχρονισμό και να βάλεις από πάνω το fritz ως ρούτερ. Δεύτερος τρόπος, ο οποίος είναι αυτός που έχω κάνει εγώ:εδώ. Με αυτόν τον τρόπο έριξα το snr μου στα 6db και από 12500 που συγχρόνιζα, τώρα είμαι στα 15300. Στη γραμμή είναι σεταρισμένο ένα Voip τηλέφωνο από Omnivoice, δύο αποκωδικοποιητές IPTV του ΟΤΕ, ένας σταθερός, ένα λάπτοπ, ένα τάμπλετ και τρία κινητά σε σχεδόν μόνιμη βάση. Το QoS του ρούτερ είναι φτιαγμένο έτσι ώστε να μένει το απαραίτητο bandwith για να κάνει ο καθένας τη δουλειά του. Για παράδειγμα, αν εγώ κατεβάζω torrents, ο αδερφός μου βλέπει άνετα youtube και η μάνα μου σερφάρει στο ταμπλετ, όσο εγώ μιλάω στο viber στο κινητό ξερωγω, και δεν έχουμε κανένα θέμα. Στους δυο μήνες και κάτι που το έχω αν θυμάμαι καλά, δεν του έχω κάνει ποτέ restart, παρά μόνο όταν περνάω ρυθμίσεις κλπ. Ελπίζω να βοήθησα.

    Υ.Γ εγώ το πήρα μεταχειρισμένο από e-bay.

  5. #20
    Εγγραφή
    11-06-2015
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BFN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, επειδή και εγώ αύτην την περίοδο σκέφτομαι να αγοράσω ένα fritz (όχι το ίδιο μοντέλο) απο γερμανία...είχα ακριβώς αυτήν την απορία...αν παίζει δηλαδή στην Ελλάδα, γι αυτό ξαφνιάστηκα που είδα τέτοιο θέμα εδώ.
    Εμένα με ενδιαφέρει να λειτουργεί σε Connex (OTE) - σύνδεση και όπως κατάλαβα hipath το δοκήμασες σε σύνδεση OTE, η κάνω λάθος;
    Έκτός απο αυτό, συγχρονίζεται άψογα με τον ΟΤΕ, η υπάρχει απώλεια ταχύτητας; (σε άλλες εταίριες υπήρχαν προβλήματα με τα Fritz, π.χ. παλαιότερα με την WIND)
    Ποια η διαφορά μεταξύ της γερμανικής έκδοσης και της international έκδοσης, εκτός απο την γλώσσα τι άλλο αλλάζει;

    Τέλος μπορεί να μου πει κάποιος πόσο αξιόπιστα δουλεύουν τα Fritz γενικά με ΟΤΕ-σύνδεση;
    ( για παράδειγμα ποια η πιθανότητα να κολήσει και να θέλει restart; )
    ... η σύνδεση που έχω είναι Connex OTE πάνω από ISDN, παίζει όμως και πάνω σε απλή PSTN γραμμή (εδώ θα δεις τις προδιαγραφές στα γερμανικά που λέει ότι παίζει και σε απλό pstn ή isdn http://avm.de/produkte/fritzbox/frit...hnische-daten/)

    ... από τότε που συνδέθηκε δεν έχει κάνει σχεδόν καμμία αποσύνδεση, σταθερό σαν τρένο, πολύ ευχαριστημένος.

    ... η συνδρομή μου είναι VDSL 30άρα, το μόντεμ την αναγνωρίζει σαν τέτοια, και κλειδώνει σταθερά σε download στα 27-28, αυτό όμως μπορεί και να οφείλεται σε θόρυβο της γραμμής μιας και τα καλώδια της πολυκατοικίας είναι πριν το 1980, η παλιά σύνδεση με ADSL έφτανε το μέγιστο τα 12Mbs.

    ... το γερμανικό λοιπόν παίζει σίγουρα Ελλάδα, μιας και ο ΟΤΕ γερμανός πιά, τα αντίστοιχα μοντέλα για Ελβετία, Αυστρία δεν ξέρω τι διαφορές έχουν, το δε International μοντέλο η μόνη ουσιαστική διαφορά που νομίζω ότι έχει είναι η επιλογή να διαλέξεις την γλώσσα του μενού ανάμεσα από διάφορες ευρωπαϊκές.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hipath : 23-06-15 στις 15:39.

  6. #21
    Εγγραφή
    12-06-2012
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    HOL - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hipath Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... η σύνδεση που έχω είναι Connex OTE πάνω από ISDN, παίζει όμως και πάνω σε απλή PSTN γραμμή (εδώ θα δεις τις προδιαγραφές στα γερμανικά που λέει ότι παίζει και σε απλό pstn ή isdn http://avm.de/produkte/fritzbox/frit...hnische-daten/)

    ... από τότε που συνδέθηκε δεν έχει κάνει σχεδόν καμμία αποσύνδεση, σταθερό σαν τρένο, πολύ ευχαριστημένος.

    ... η συνδρομή μου είναι VDSL 30άρα, το μόντεμ την αναγνωρίζει σαν τέτοια, και κλειδώνει σταθερά σε download στα 27-28, αυτό όμως μπορεί και να οφείλεται σε θόρυβο της γραμμής μιας και τα καλώδια της πολυκατοικίας είναι πριν το 1980, η παλιά σύνδεση με ADSL έφτανε το μέγιστο τα 12Mbs.

    ... το γερμανικό λοιπόν παίζει σίγουρα Ελλάδα, μιας και ο ΟΤΕ γερμανός πιά, τα αντίστοιχα μοντέλα για Ελβετία, Αυστρία δεν ξέρω τι διαφορές έχουν, το δε International μοντέλο η μόνη ουσιαστική διαφορά που νομίζω ότι έχει είναι η επιλογή να διαλέξεις την γλώσσα του μενού ανάμεσα από διάφορες ευρωπαϊκές.
    Ευχαριστώ φίλε για την απαντησή σου...μιά ερώτηση έχω ακόμα: η ρύθμηση που κάνεις στην άρχη με το VLANID τι ρόλο παίζει;


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncle_nontas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα φίλε. Ποιό μοντέλο σκέφτεσαι να πάρεις; Τα Fritz παίζουν στην ελλάδα κανονικά, αρκεί να πάρεις την international εκδοση. Εγώ το έχω σε γραμμή ΟΤΕ και είμαι υπερευχαριστημένος. Πρόσεξε τώρα τι γίνεται για το θέμα του συγχρονισμού που λες: Τα Fritz όντως κατά μ.ο συγχρονίζουν λίγο (ή και αρκετά σε ορισμένες περιπτώσεις) χαμηλότερα από τα υπόλοιπα modem/router, γιατί είναι έτσι ρυθμισμένα, ώστε να είναι περισσότερο σταθερά. Εμένα πχ το 7360v1 που έχω, by default συγχρονίζει περίπου 700kbps χαμηλότερα από το ΖΤΕ του ΟΤΕ και από ένα δικό μου TP-Link. Ομως αυτό μπορεί εύκολα να διορθωθεί με δύο τρόπους: Πρώτον με το γνωστό τρόπο, δλδ να βάλεις ένα μόντεμ να κάνει το συγχρονισμό και να βάλεις από πάνω το fritz ως ρούτερ. Δεύτερος τρόπος, ο οποίος είναι αυτός που έχω κάνει εγώ:εδώ. Με αυτόν τον τρόπο έριξα το snr μου στα 6db και από 12500 που συγχρόνιζα, τώρα είμαι στα 15300. Στη γραμμή είναι σεταρισμένο ένα Voip τηλέφωνο από Omnivoice, δύο αποκωδικοποιητές IPTV του ΟΤΕ, ένας σταθερός, ένα λάπτοπ, ένα τάμπλετ και τρία κινητά σε σχεδόν μόνιμη βάση. Το QoS του ρούτερ είναι φτιαγμένο έτσι ώστε να μένει το απαραίτητο bandwith για να κάνει ο καθένας τη δουλειά του. Για παράδειγμα, αν εγώ κατεβάζω torrents, ο αδερφός μου βλέπει άνετα youtube και η μάνα μου σερφάρει στο ταμπλετ, όσο εγώ μιλάω στο viber στο κινητό ξερωγω, και δεν έχουμε κανένα θέμα. Στους δυο μήνες και κάτι που το έχω αν θυμάμαι καλά, δεν του έχω κάνει ποτέ restart, παρά μόνο όταν περνάω ρυθμίσεις κλπ. Ελπίζω να βοήθησα.

    Υ.Γ εγώ το πήρα μεταχειρισμένο από e-bay.
    Καλησπέρα φίλε, και σε ευχαριστώ για την απαντησή σου, με βοήθησες πάρα πολύ.
    Ακόμα δεν έχω αποφασίσει ποιό μοντέλο θα πάρω, αλλά εκεί που θα το βάλω να δουλέψει υπάρχει αυτήν την στιγμή απλή γραμμή 4 Down/1 Up Mbps. Άρα ένα απλό modem, χώρις VDSL και τηλέφωνο θα έκανε την δουλειά του (π.χ. το 3370, 3390 η το 3490). Ακόμη και το 3272 θα ήταν ΟΚ, απλά για αυτό το μοντέλο δεν ξέρω ποσό καιρό ακόμα θα υπάρχει support. Επιπλέον WLAN δεν είναι τόσο σημαντικό, ούτε έχω πρόβλημα με την 2.4 GHz συχνότητα.
    Σημαντικό βέβαια έιναι η αξιοποιστία, διότι έχω σκοπό να λειτουργείσω ένα μικρό Server σε αυτήν την γραμμή. Επιπλέον θα ήθελα να μπορώ να έχω την δυνατότητα απομακρυσμένης σύνδεσης, αλλά αυτήν την λειτουργεία, όπως διαβάζω την έχουν όλα τα σύγχρονα modem, καθώς χρησιμοποιούνε το λειτουργηκό FritzOS.
    Τώρα όσον αφορά τον συχρονισμό, αν στην αναφερόμενη ταχύτητα (ειδικά στην Upload) είχα μεγάλη μείωση θα ήταν πρόβλημα, διότι οπώς καταλαβαίνεις η ταχύτητα είναι ήδη πολύ μικρή. Την πρώτη μέθοδο που αναφέρεις την αποκλείω για τον απλό λογό ότι δεν ξέρω τι αξιοπιστία θα έχει το άλλο μόντεμ. Η δεύτερη μέθοδος μου ακούγεται καλή...αυτήν θα πρέπει μάλλον να δοκιμάσω.

  7. #22
    Εγγραφή
    11-06-2015
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Ευχαριστώ φίλε για την απαντησή σου...μιά ερώτηση έχω ακόμα: η ρύθμηση που κάνεις στην άρχη με το VLANID τι ρόλο παίζει;
    ... χωρίς αυτή την ρύθμιση βλέπει την γραμμή αλλά δεν παίρνει ΙΡ από τον ΟΤΕ. Την παράμετρο την πήρα από την αντίστοιχη που δίνει το speedport του ΟΤΕ που μου δώσανε όταν έκανα αλλαγή σύνδεσης σε VDSL

  8. #23
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Στο upload το fritz συγχρονίζει στα 1022 εκεί που το ζτε πήγαινε 960 και το tplink 860...σε 4αρα γραμμή μάλλον θα πιάνεις το μέγιστο...

  9. #24
    Εγγραφή
    12-06-2012
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    HOL - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    ΟΚ, ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας..!

  10. #25
    Εγγραφή
    10-01-2015
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 Mbps
    ISP
    Wind
    Router
    FritzBox 7490
    SNR / Attn
    7(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλήμερα σας,
    Είμαι κάτοχος ενός FritzBox 7490 (german version) εδώ και δυο μήνες και αν και παιδεύτηκα λίγο για να το μετατρέψω σε international version το συνιστώ καθώς περνώντας από Annexe B σε Annexe A κέρδισα στον συγχρονισμό.
    κλειδώνω πια στα 44mbs και 9,6 σε upload. Περίπου 10% παραπάνω από πριν. Όποιος θέλει να το μετατρέψει συνιστώ να κατεβασει το Rukernel Tool και να ακολουθήσει το ακόλουθο guide
    http://rukerneltool.rainerullrich.de...l-Firmware.pdf

    ΟΜΩΣ δεν έχω καταφέρει να ρυθμίσω το τηλέφωνο για κλήσεις. Βλέπω ότι το 7490 παίζει κανονικά σε εσάς με γραμμή OTE (η δικιά μου είναι WIND παίζει ρόλο. Έχω PTSN γραμμή και αν και ακούω κανονικά τον τόνο και στο DECT αλλά και στο αναλογικό τηλέφωνο (FON1) δεν μπορώ να καλέσω (βγαίνει κατειλημμένος τόνος) και έχω ακόμα το γκρι εικονίδιο δίπλα στον αριθμό τηλεφώνου μου.

    (ΥΓ. Έχω βάλει ένα ethernet καλώδιο από την τηλεφωνική πρίζα στο WAN και όχι το καλώδιο με το splitter που παρέχει το Router καθώς δεν έχω δύο τηλεφωνικές πρίζες)

    Έχει ιδέα κάποιος για το τι μπορεί να φταίει;
    Ευχαριστώ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PapaDim : 19-07-15 στις 18:23.

  11. #26
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Βασικά τα γερμανικά Fritz δεν έχουν splitter, το οποίο χρειάζεσαι ούτως ή άλλως για να συνδέσεις από την μοναδική πρίζα το xDSL σήμα και την τηλεφωνία.
    Βάζεις το splitter στην πρίζα και πάνω σε αυτό συνδέεις το καλώδιο του Fritz. Μόνο που θέλει τροποποίηση (δες παρακάτω).

    Εκτός αν εννοείς ως splitter τα 2 ανταπτοράκια (μαύρο και γκρι) που συνοδεύουν το Υ-καλώδιο στα International Fritz.
    Αυτά χρειάζονται διότι η τηλεφωνία τερματίζει σε διαφορετικούς ακροδέκτες και είναι φυσιολογικό να μην έχεις σήμα για να σου δουλέψει (η τηλεφωνία).
    Αν δεν έχεις τα ανταπτοράκια μπορείς να φτιάξεις τις συνδέσεις είτε τροποποιώντας το Y-καλώδιο που έχεις είτε φτιάχνεις ένα καινούργιο.

  12. #27
    Εγγραφή
    10-01-2015
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 Mbps
    ISP
    Wind
    Router
    FritzBox 7490
    SNR / Attn
    7(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ευχαριστώ πολύ. Μάλλον από την καλωδίωση αρχίζει το πρόβλημα καθώς δεν έχω βάλλει κανένα splitter στην πρίζα και δεν τροποποίησα ακόμα τα δυο RJ45 σε RJ11
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PapaDim : 19-07-15 στις 19:29.

  13. #28
    Εγγραφή
    10-01-2015
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 Mbps
    ISP
    Wind
    Router
    FritzBox 7490
    SNR / Attn
    7(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η καλωδίωση έφταιγε τελικά. Τροποποίησα το καλώδιο και έχω πλέον πράσινο φωτάκι δίπλα στον αριθμο μου στο Fritz.box interface.
    Παρόλα αυτά δεν μπορώ να κάνω και να λαμβάνω κλήσεις μέσω του DECT και του αναλογικού τηλεφώνου.
    Καμία ιδέα;;

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Fritz config 2.jpg 
Εμφανίσεις:  63 
Μέγεθος:  106,5 KB 
ID: 158608Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Fritz config 3.jpg 
Εμφανίσεις:  67 
Μέγεθος:  160,6 KB 
ID: 158609Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Fritz config.jpg 
Εμφανίσεις:  67 
Μέγεθος:  159,4 KB 
ID: 158610

  14. #29
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.300
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Εκεί που λέει Telephony Devices, πρέπει να πας σε μία-μία να δεις αν έχει τη σταθερή γραμμή ρυθμισμένη για τις εξερχόμενες. Για τις εισερχόμενες React to all numbers. Το έχεις κάνει αυτό;
    hnesne

  15. #30
    Εγγραφή
    10-01-2015
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 Mbps
    ISP
    Wind
    Router
    FritzBox 7490
    SNR / Attn
    7(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ναι το έκανα αλλα χωρίς αποτέλεσμα. έχω έναν καταλυμένο τόνο περίπου 4-5 δευτερόλεπτα μετά την κλήση.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Fritz config 4.jpg 
Εμφανίσεις:  54 
Μέγεθος:  118,4 KB 
ID: 158617

Σελ. 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. AVM Fritz!Box 7360
    Από uncle_nontas στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-12-21, 18:00
  2. AVM FRITZ!Box 3390
    Από The Byte Healer στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-15, 15:33
  3. AVM Fritz!BOX για multiple PVC's
    Από evdometap στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-15, 01:07
  4. AVM FRITZ!BOX 7330 και Forthnet
    Από Kilahed στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-01-15, 23:07
  5. AVM FRITZ!Box 7490 vs AVM FRITZ!Box 7490 / 1&1 Homeserver 50.000+VDSL
    Από mythoss στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-01-15, 18:57

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας