Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    06-02-2015
    Περιοχή
    Πατήσια
    Μηνύματα
    827
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11888/793
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Thomson TG585 v7
    Αγόρασα Wind Mobile Broadband πρόγραμμα με κάρτα χωρίς USB Stick γιατί είχα το ZTE K4201-z της Vodafone. Παρόλο που το πρόγραμμα της Vodafone δείχνει ότι καταλαβαίνει την κάρτα και πιάνει σήμα, απ' ότι κατάλαβα δεν μου επιτρέπει το πρόγραμμα να συνδεθώ σε άλλο δίκτυο. Το πρόβλημα μου τώρα είναι το εξής, δεν μπορώ να βρω πουθενά το software της Wind για mobile broadband για download. Βέβαια και να το βρω μπορεί να μην υποστηρίζεται η συσκευή θα μου πείτε, ναι αλλά αξίζει μία προσπάθεια. Ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω το software της Wind; Μήπως έχει κανείς καμία άλλη ιδέα που μπορεί να βοηθήσει;

  2. #2
    Εγγραφή
    06-11-2007
    Μηνύματα
    325
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GrandGamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγόρασα Wind Mobile Broadband πρόγραμμα με κάρτα χωρίς USB Stick γιατί είχα το ZTE K4201-z της Vodafone. Παρόλο που το πρόγραμμα της Vodafone δείχνει ότι καταλαβαίνει την κάρτα και πιάνει σήμα, απ' ότι κατάλαβα δεν μου επιτρέπει το πρόγραμμα να συνδεθώ σε άλλο δίκτυο. Το πρόβλημα μου τώρα είναι το εξής, δεν μπορώ να βρω πουθενά το software της Wind για mobile broadband για download. Βέβαια και να το βρω μπορεί να μην υποστηρίζεται η συσκευή θα μου πείτε, ναι αλλά αξίζει μία προσπάθεια. Ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω το software της Wind; Μήπως έχει κανείς καμία άλλη ιδέα που μπορεί να βοηθήσει;
    Δες εδώ μήπως μπορείς να κατεβάσεις κάτι που να κάνει, http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti...ile-broadband/ αλλιώς η γνώμη μου είναι να κατεβάσεις τον generic driver και να δώσεις χειροκίνητα τις ρυθμίσεις για την Wind

  3. #3
    Εγγραφή
    06-02-2015
    Περιοχή
    Πατήσια
    Μηνύματα
    827
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11888/793
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Thomson TG585 v7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iznodur Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες εδώ μήπως μπορείς να κατεβάσεις κάτι που να κάνει, http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti...ile-broadband/ αλλιώς η γνώμη μου είναι να κατεβάσεις τον generic driver και να δώσεις χειροκίνητα τις ρυθμίσεις για την Wind
    Αυτό προσπάθησα να κάνω αλλά είναι κλειδωμένο και δεν με αφήνει. Τέλος πάντων με το πολύ σκάλισμα τα έπαιξε το PC και τώρα όποτε βάζω το Vodafone stick τρώει BSOD Unexpected Kernel Trap Mode(ή κάπως έτσι). Όποτε πήρα το stick της Wind και τελείωσε η υπόθεση.

  4. #4
    Εγγραφή
    06-11-2007
    Μηνύματα
    325
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    Έκανες το πιο σωστό νομίζω

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-06-15, 11:46
  2. Vodafone Mobile Broadband - Κακη Λειτουργια - Διακοπη Συνδεσης χωρις χρέωση?
    Από MariosX στο φόρουμ Κινητή Ευρυζωνικότητα
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-02-15, 17:04
  3. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-10-14, 14:28
  4. Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-07-14, 10:02

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας