Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-45 από 45
  1. #31
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν όμως ο άλλος βολευεται με τα 200mb του συμβολαίου σημαίνει ότι δεν τον ενδιαφέρουν τα δεδομένα και όχι ότι δεν τα προσφέρει η εταιρία.
    καλημέρα! συμφωνω απολυτα! ετσι δεν επαθα και εγω με wind παγιο? εδινα 50 ευρω τον μηνα και ειχα στο πακετο 200mb και ετρεμα μην τα χαλασω! τωρα με W.U εχω συνεχεια πανω απο 3GB και δεν ξερω τι να τα κανω! ατελειωτα ειναι! που να παρω σε λιγες μερες και το +1,5.....

  2. #32
    Εγγραφή
    07-11-2013
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλή ενέργεια από την Cosmote, φυσικά όταν δίνεις κάτι δώρο είναι καλό Αλλά είναι πάλι πιο ακριβή και πίσω στον ανταγωνισμό καθώς όπως έχουν πει κι άλλοι εδώ μέσα με την Wind μπορείς να φτάσεις τα 2GB το μήνα δωρεάν.

  3. #33
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    ποιο ακριβη μπορει να ειναι αλλα για πολλους οπως και για εμενα ειναι ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ γιατι απλα εχει σημα εκει που οι αλλοι δεν.....δυστυχως ετσι ειναι! (οχι παντα αλλα για μενα αυτο συμβαινει!!!) και εγω ειχα wind και την εκοψα λόγω προβληματικου σηματος τοσο στην δουλεια μου οσο και στο σπιτι μου! κριμα.... τι να το κανω πως ειναι ποιο φτηνες οταν δεν εχουν σημα καλο και μηδενικο για ιντερνετ σε μερη που ειμαι συνεχεια????
    καλα μιλαμε ομως τωρα θα το λιωσουμε το ιντερνετ σε παραλιες κτλ, μετα σου λενε κανε απεξαρτηση απο κινητο, εμ πως να κανεις αμα εχεις ενα καρο GB Και εχουν τον ατελειωτο??? να στησουμε κανα AP στην παραλια να μοιραζουμε στον κοσμο λεμε!

  4. #34
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    ►Planet Earth◄
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    4.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    ►Vodafone◄
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιο ακριβη μπορει να ειναι αλλα για πολλους οπως και για εμενα ειναι ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ γιατι απλα εχει σημα εκει που οι αλλοι δεν.....δυστυχως ετσι ειναι! (οχι παντα αλλα για μενα αυτο συμβαινει!!!) και εγω ειχα wind και την εκοψα λόγω προβληματικου σηματος τοσο στην δουλεια μου οσο και στο σπιτι μου! κριμα.... τι να το κανω πως ειναι ποιο φτηνες οταν δεν εχουν σημα καλο και μηδενικο για ιντερνετ σε μερη που ειμαι συνεχεια????
    καλα μιλαμε ομως τωρα θα το λιωσουμε το ιντερνετ σε παραλιες κτλ, μετα σου λενε κανε απεξαρτηση απο κινητο, εμ πως να κανεις αμα εχεις ενα καρο GB Και εχουν τον ατελειωτο??? να στησουμε κανα AP στην παραλια να μοιραζουμε στον κοσμο λεμε!
    Εγώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το σήμα της WIND. Μάλιστα στο σπίτι μου στην επαρχία και μιλάμε μέσα στην πόλη, η Cosmote και η Vodafone δεν έχουν καθόλου σήμα μέσα στο σπίτι και η WIND έχει φουλ, γιατί έχει αναμεταδότη κοντά στην περιοχή! Επίσης στην Αττική με 3G από WIND έχω δει ακόμα και 30 Mbps σε πολλές περιοχές (και στο σπίτι μου)! 4G δεν έχω δοκιμάσει ακόμα, γιατί πρέπει ν' αλλάξω SIM... Είναι ανάλογα το τι θα τύχει στον καθένα, εγώ Cosmote δεν ξαναγυρίζω ποτέ, γιατί έχει τραγικές τιμές, ενώ η WIND φυσάει, κι ας έχει λίγο κατώτερο δίκτυο!

  5. #35
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    [/OFFTOPIC] Δεν διαφωνώ καθόλου μαζί σου είναι όπως τύχει! και εγώ παλιοτερα δεν ειχα σημα γιατι ξηλωσε ο δημαρχος τις παρανομες κεραιες! τα ελεγε στην σελιδα του δημου Αθηναιων....μετα εβαλα wind, τωρα ειναι αναποδα τα πραγματα! μην ξεχναμε υπαρχει τεραστιο ποσοστο παρανομων κεραιων ειναι θεμα τυχης....οποτε το σημα δεν ειναι απολυτο. ΠΡΩΤΑ παμε εκει που εχουμε καλο σημα, και ΜΕΤΑ εκει που εχουμε καλες τιμες! vodafone ενω αλλου ειναι τελειο στην δουλεια μου εχει σημα μηδεν! προς το παρον ειναι μονοδρομος για μενα η cosmote, αν αλλαξει το σημα θα δουμε, γιαυτο εχω παρει και 2καρτο κινητο, καποτε ειχα και wind μαζι.... [OFFTOPIC]

  6. #36
    Εγγραφή
    18-08-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
    Path Level
    Fastpath
    Η cosmote ας φτιάξει πρώτα το πρόβλημα που έχει με την ανανέωση του χρόνου ομιλίας μέσω του site cosmote.gr (εδω και μέρες!!) και μετά ας βάλει και bonus στην ανανέωση.

  7. #37
    Εγγραφή
    03-06-2010
    Μηνύματα
    429
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    48000/5000
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    10(dB) / 8.4(dB)
    Path Level
    Fastpath
    για να δουμε αν θα κανει και η βοντα καμια αναλογη προσφορά...

  8. #38
    Εγγραφή
    30-11-2012
    Μηνύματα
    1.060
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από souflami Εμφάνιση μηνυμάτων
    οριστε η wind





    Η προσφορά ενεργοποιείται σε συνδρομητές οι οποίοι έχουν λάβει ενημερωτικό SMS.
    Το κόστος της υπηρεσίας είναι 8 ευρώ και μπορεί να ενεργοποιηθεί μέχρι δύο φορές μέσα στο μήνα. Για να ενεργοποιηθεί χρειάζεται η αποστολή SMS με την εντολή 1000 στο 1264.
    Αυτό είναι τοπ. Αλλα και η κίνηση της κοτε με εξέπληξε ευχάριστα

  9. #39
    Εγγραφή
    05-05-2004
    Περιοχή
    Wherever I may roam
    Μηνύματα
    2.372
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50άρα
    ISP
    cosmote
    Router
    Speedport Entry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anogeia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η cosmote ας φτιάξει πρώτα το πρόβλημα που έχει με την ανανέωση του χρόνου ομιλίας μέσω του site cosmote.gr (εδω και μέρες!!) και μετά ας βάλει και bonus στην ανανέωση.
    +100000

  10. #40
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.637
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anogeia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η cosmote ας φτιάξει πρώτα το πρόβλημα που έχει με την ανανέωση του χρόνου ομιλίας μέσω του site cosmote.gr (εδω και μέρες!!) και μετά ας βάλει και bonus στην ανανέωση.
    Φανταζομαι οτι το να φτιαξει την ανανεωση απο το site το οποιο χρησιμοποιουν ελαχιστοι (σε σχεση με τη συνδρομητικη βαση), ειναι καθοριστικο και πρεπει να τιμωρηθουν ολοι με το bonus.

    Ας πω και εγω, ας φτιαξει πρωτα το καζανακι που σταζει στον ΟΤΕ στο Μαρουσι, και μετα ας φτιαξει την ανανεωση στο site.
    mac rulez

  11. #41
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.245
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Σε μενα μια χαρα δουλευει παντως.

  12. #42
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε μενα μια χαρα δουλευει παντως.
    To Καζανάκι;

  13. #43
    Εγγραφή
    25-10-2012
    Μηνύματα
    905
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    To Καζανάκι;

  14. #44
    Εγγραφή
    02-12-2012
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.850
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    1020/13556kbps
    ISP
    Wind
    SNR / Attn
    16.2(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πολύ καλή κίνηση από την Cosmote που επιτέλους κατάλαβε ότι πρέπει να κάνει και κανένα δώρο γιατί τους έχει ξεζουμήσει τους καημένους τους συνδρομητές της. Καμία σχέση με Wind που κερνάνε mb όλο το χρόνο - όπως αναφέρθηκε και παραπάνω

  15. #45
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Η προσφορα παιδες εληξε.
    Προχτες εβαλα το πακετο με τα 500ΜΒ. Οντως, το app μου εδειχνε 500 υπολοιπο.

    Σημερα που το κοιταω, μου δειχνει 1gb υπολοιπο. Δεν βλεπω πουθενα κατι για αυτο ομως.

    Εσεις ειδατε παραπανω MB;

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-15, 21:51
  2. Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-15, 16:58
  3. Vodafone CU: δωρεάν 1 GB mobile internet για 15 ημέρες
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-01-15, 02:24
  4. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-10-14, 14:28
  5. Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-07-14, 19:17

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας