Σελ. 2 από 75 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 1117
  1. #16
    Εγγραφή
    08-04-2008
    Μηνύματα
    1.639
    Downloads
    31
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19688/1021
    ISP
    Wind
    Router
    Linksys wag54g2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Κανεις λάθος

  2. #17
    Εγγραφή
    18-07-2007
    Περιοχή
    Έδεσσα
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16.432/1.021
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΔΕΣΣΑ
    Router
    Thomson TG 585 v8
    SNR / Attn
    6(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τότε δώσε link ΟΤΕ, να δούμε.

  3. #18
    Εγγραφή
    08-04-2008
    Μηνύματα
    1.639
    Downloads
    31
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19688/1021
    ISP
    Wind
    Router
    Linksys wag54g2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    H προσφορα εγινε τηλεφωνικα. Και αυτο το εγραψα βασικα για οσους θελουν να παραμεινουν στην Νοβα με καλη προσφορα. Πανω απο 40 ευρω full pack με απεριοριστα σταθερα με τιποτα για οσους κανουν αιτημα φορητοτητας

  4. #19
    Εγγραφή
    11-02-2008
    Μηνύματα
    649
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    9402/1021
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    (dB) / 34(dB)
    Πάρτε τηλέφωνο και ζητάτε το Τμήμα με της προσφορές και ανάλογα το τι θα σας δώσουν κάνετε παιχνίδι
    και παίρνεται το κάτι παραπάνω.
    Για αυτό υπάρχει το Τμήμα να δίνει προσφορές στους πελάτες παλιούς - νέους.

    Κάποια στιγμή καλό θα ήταν να αναφέρουμε και το τι παίρνουμε ώστε να γνωρίζουμε όλοι τα όρια που θα κινούμαστε.

    Την καλύτερη προσφορά που διάβασα ότι έχουν δώσει μεταγενέστερα τις δικής μου αναννέωσης είναι η παρακάτω

    39.90 για full pack + hd + multiview + double play χωρις κινητα
    είτε
    39,90 με αστικα,υπεραστικα,ιντερνετ,full nova+HD για παντα και κινητα με αστικη χρωση
    είτε
    49,90 με όλα μέσα 3play KINHTa εξωτερικό multi view με HD και δωρεάν την vdsl 50

    Αν το ήξερα θα έκανα άλλα παζάρια και με 39.90 που είχα με το ποδόσφαιρο + κινητά + hd το μόνο που πήρα είναι καινούργιο router
    και 3 μήνες δώρο τα novacinema.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pirobola : 22-08-15 στις 01:24.

  5. #20
    Εγγραφή
    04-04-2008
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.961
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Eιμαι στα 20.90 το μηνα με απεριοριστα σταθερα και αστικη χρεωση σε κινητα. Με παιρνει να ζητησω καμια ωρα δωρεαν σε κινητα με αυτη την τιμη? 10 χρονια πελατης.

  6. #21
    Εγγραφή
    19-12-2004
    Περιοχή
    Βριλήσσια
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.438
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    4996/49983 kbps
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    ZTE ZXHN H267N
    SNR / Attn
    10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pirobola Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάρτε τηλέφωνο και ζητάτε το Τμήμα με της προσφορές και ανάλογα το τι θα σας δώσουν κάνετε παιχνίδι
    και παίρνεται το κάτι παραπάνω.
    Για αυτό υπάρχει το Τμήμα να δίνει προσφορές στους πελάτες παλιούς - νέους.

    Κάποια στιγμή καλό θα ήταν να αναφέρουμε και το τι παίρνουμε ώστε να γνωρίζουμε όλοι τα όρια που θα κινούμαστε.

    Την καλύτερη προσφορά που διάβασα ότι έχουν δώσει μεταγενέστερα τις δικής μου αναννέωσης είναι η παρακάτω

    39.90 για full pack + hd + multiview + double play χωρις κινητα
    είτε
    39,90 με αστικα,υπεραστικα,ιντερνετ,full nova+HD για παντα και κινητα με αστικη χρωση
    είτε
    49,90 με όλα μέσα 3play KINHTa εξωτερικό multi view με HD και δωρεάν την vdsl 50

    Αν το ήξερα θα έκανα άλλα παζάρια και με 39.90 που είχα με το ποδόσφαιρο + κινητά + hd το μόνο που πήρα είναι καινούργιο router
    και 3 μήνες δώρο τα novacinema.
    Τους έστειλα email απο την φόρμα επικοινωνίας στο site.

    Εστειλα FB στη σελίδα τους.

    Τους πήρα και τηλέφωνο..

    Τους εξήγησα οτι θέλω να φυγω απο ΟΤΕ και ποια ειναι η καλύτερη δυνατή προσφορά που κάνουν για triple play Full pack με adsl.

    Και στις 3 περιπτώσεις με παρέπεμψαν σε τιμές τιμοκαταλόγου λές και δεν ξέρω να διαβάζω . Δηλαδή στα 49.80 το οποίο δεν ειναι προσφορά για τα δεδομένα της εποχής μας.

    Εαν γνωρίζετε τον τρόπο για το 39.90 εστω με το full πακέτο αθλητικών ας μου τον πείτε κι εμένα να αποφασίσω εαν θα μείνω ΟΤΕ ή θα πάω σε nova.

    Παραπάνω απο 40 δεν αξίζει σε καμία περίπτωση το πακέτο.

  7. #22
    Εγγραφή
    12-12-2007
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗΣ
    Router
    netgear DG834G v4
    SNR / Attn
    11,1(dB) / 40,0(dB)
    φιλε μου μην ψαχνεις τα παντα ειναι μπαχαλο ,εγω ειμαι πελατης οτε εξεφρασα επιθυμια να παω στο δικτυο τους ,με πηραν τηλεφωνο μετα απο 5 μερες και αφου ειπα τι ζηταω βασει τιμοκαταλογου παντα μου λεει σου στελνω τωρα στο mail σου χαρτια και συμβολαια για υπογραφη και εδω και τρεις ημερες ακομα τα περιμενω ,χαλια παντου χαλια

  8. #23
    Εγγραφή
    19-12-2004
    Περιοχή
    Βριλήσσια
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.438
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    4996/49983 kbps
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    ZTE ZXHN H267N
    SNR / Attn
    10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stedes Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου μην ψαχνεις τα παντα ειναι μπαχαλο ,εγω ειμαι πελατης οτε εξεφρασα επιθυμια να παω στο δικτυο τους ,με πηραν τηλεφωνο μετα απο 5 μερες και αφου ειπα τι ζηταω βασει τιμοκαταλογου παντα μου λεει σου στελνω τωρα στο mail σου χαρτια και συμβολαια για υπογραφη και εδω και τρεις ημερες ακομα τα περιμενω ,χαλια παντου χαλια
    κάποια καλύτερη προσφορά δηλαδή δεν σου έκαναν δεδομένου οτι πάς απο ΟΤΕ σε Forthnet;

    Εδώ αρχές καλοκαιριού με ζάλιζαν στα τηλέφωνα για προσφορές απο nova και αν θυμάμαι καλά μου είχε προταθεί το πακέτο στα 39.90 με Double play και αθλητικό πακέτο full. Φυσικά όλα τα δώρα.Τους εξήγησα οτι ειμαι δεσμευμένος με ΟΤΕ και αν θέλουν να καλέσουν απο Σεπτέμβρη.

    Τώρα που τους χρειάζομαι δεν έχει χτυπήσει ουτε μια φορά το τηλέφωνο για προσφορά.

  9. #24
    Εγγραφή
    22-09-2014
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Προφέσσορας_Χάος Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάποια καλύτερη προσφορά δηλαδή δεν σου έκαναν δεδομένου οτι πάς απο ΟΤΕ σε Forthnet;

    Εδώ αρχές καλοκαιριού με ζάλιζαν στα τηλέφωνα για προσφορές απο nova και αν θυμάμαι καλά μου είχε προταθεί το πακέτο στα 39.90 με Double play και αθλητικό πακέτο full. Φυσικά όλα τα δώρα.Τους εξήγησα οτι ειμαι δεσμευμένος με ΟΤΕ και αν θέλουν να καλέσουν απο Σεπτέμβρη.

    Τώρα που τους χρειάζομαι δεν έχει χτυπήσει ουτε μια φορά το τηλέφωνο για προσφορά.
    Aν θυμαμαι καλα,εχεις κανει το ιδιο πρόγραμμα με εμενα από Οτε σε προσφορα που βγηκε σε γειτονικο σαιτ πριν κανα χρονο.

    Εμενα με πηραν και μου προτειναν ote tv με 15,90 για 12 μηνες και 24αρι ιντερνετ,απεριοριστα αστικα-υπεραστικα,30 λεπτα κινητα και δωρεαν αναγνωριση κλησεων για 24 μηνες στα 29,90.
    Φυσικα δεν δεχτηκα.

  10. #25
    Εγγραφή
    19-12-2004
    Περιοχή
    Βριλήσσια
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.438
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    4996/49983 kbps
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    ZTE ZXHN H267N
    SNR / Attn
    10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostasxp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν θυμαμαι καλα,εχεις κανει το ιδιο πρόγραμμα με εμενα από Οτε σε προσφορα που βγηκε σε γειτονικο σαιτ πριν κανα χρονο.

    Εμενα με πηραν και μου προτειναν ote tv με 15,90 για 12 μηνες και 24αρι ιντερνετ,απεριοριστα αστικα-υπεραστικα,30 λεπτα κινητα και δωρεαν αναγνωριση κλησεων για 24 μηνες στα 29,90.
    Φυσικα δεν δεχτηκα.
    Καλά θυμάσαι φίλε ! και καλά έκανες. Δεν ειναι να δεχτείς στα 30 ευρώ double play και μάλιστα με 24 μήνες δέσμευση. Απορώ με τι λογική το προτείνουν..

  11. #26
    Εγγραφή
    08-04-2008
    Μηνύματα
    1.639
    Downloads
    31
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19688/1021
    ISP
    Wind
    Router
    Linksys wag54g2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostasxp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν θυμαμαι καλα,εχεις κανει το ιδιο πρόγραμμα με εμενα από Οτε σε προσφορα που βγηκε σε γειτονικο σαιτ πριν κανα χρονο.

    Εμενα με πηραν και μου προτειναν ote tv με 15,90 για 12 μηνες και 24αρι ιντερνετ,απεριοριστα αστικα-υπεραστικα,30 λεπτα κινητα και δωρεαν αναγνωριση κλησεων για 24 μηνες στα 29,90.
    Φυσικα δεν δεχτηκα.
    Aυτο ειναι που ανεφερα πιο πανω αλλα με 25 ευρω το ιντερνετ. Συνολο 40 ευρω
    Δεχτηκαμε με χαρα για να ξεφυγουμε απο το μαρτυριο της φορθνετ

  12. #27
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.102
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημέρα! πριν από λίγο με πήραν τηλ για προσφορά, να πω πως έχω το βασικό πακέτο με 5 ευρώ ακόμα για 720λεπτά σε κινητά και HD δωρεάν (του βασικού πακέτου) επειδή είχα συμφωνήσει σε 12μηνη ανανέωση για να τα πάρω.
    Πάνω σε αυτό με 0.50 λεπτά την μέρα μου έδιναν όλα τα novacinema + 2 μήνες δώρο HD ή 3 ξέχασα και για αυτά τα κανάλια.
    δλδ 15 ευρώ τον μήνα παραπάνω απο αυτά που δίνω.
    Η' το full pack για 20 ευρώ ακόμα τον μήνα.
    Μαλιστα πριν 2 μερες παλι συμφωνησα σε 12μηνη ανανεωση ξανα!!! για το novago.
    Τελικά αρνήθηκα γιατι 1ον δεν βλεπω εγω TV και οι αλλοι δεν βλεπουν ταινιες, καλα για αθλητικα δεν με ενδιαφερουν καν....
    2ον αν υποθεσω οτι θα εβλεπα πως? πρεπει να εχω και multiview αρα + 10 ακομα!!! μετα μου λεει για το nova go και δεν καταλαβαινε κιολας οταν λεω εγω δεν δουλευω windows και μαλιστα απο 7 και πανω και σε linux δεν παιζει και τα μηχανηματα μου με android ειναι ολα root που ειναι must και δεν το αποχωριζομαι + το ταμπλετ μου που ειναι κατω απο android 4.2 αρα μια αχρηστη υπηρεσια για μενα....
    παντως το multiview ενω το ειπα δεν μου το εδωσαν δωρακι....
    οποτε να δινω ενα καρο χρηματα παραπανω να μην βλεπει κανεις οχι ευχαριστω δεν θα παρω...
    α και μου ειπε και +18μηνη ανανεωση ακομα που φανταζομαι προστιθονται στις 2 Χ 12 μηνες που εχω κανει????
    εχω χασει το λογιαριασμο....φαινονται αυτα καπου χωρις να παρω τηλεφωνο?

  13. #28
    Εγγραφή
    04-11-2014
    Μηνύματα
    789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5494/54998
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus 2
    Καλησπέρα παιδιά!Θέλω να ρωτήσω κάποια πράματα για το τμήμα προσφορών της Forthnet.

    Είμαι σε αναζήτηση παρόχου για ίντερνετ (μόνο) για νέα γραμμή.Απο πολύ ψάξιμο και προσωπικές εμπειρίες κατέληξα να είμαι ανάμεσα σε Forthnet και ΟΤΕ.
    ο ΟΤΕ μου δίνει το πακέτο που θέλω στα 22 ευρώ/μήνα + 36 ευρώ η εγκατάσταση της νέας γραμμής. (=300 ευρώ τον χρόνο)
    Η Forthnet μου δίνει το πακέτο που θέλω (σύμφωνα με υπάλληλο του τμήματος προσφορών που με κάλεσε)στα 20 ευρώ/μήνα + 69 ευρώ η εγκατάσταση της νέας γραμμής. (=309 ευρώ το χρόνο).

    Στην περίπτωσή μου λοιπόν και με αυτά τα δεδομένα με συμφέρει πιο πολύ ο ΟΤΕ, τον οποίο ούτως η άλλως προτιμώ απ'όλες τις εταιρίες με χίλια.Άρα η ζυγαριά γέρνει ΠΟΛΥ ΥΠΕΡ του ΟΤΕ.

    Επειδή όμως με ενδιαφέρει η περίπτωση της forthnet και επειδή η υπάλληλος μου εγγυήθηκε ταχύτητες της τάξης των 17-18mbps στην περιοχή μου το έψαξα λίγο παραπάνω και βρήκα στο Site της forthnet 15 ευρώ με προπληρωμή.Καλή περίπτωση αλλα δεν υπάρχει δυνατότητα προπληρωμής.Οπότε είδα απο κάτω με μικρά γράμματα 17,90 ευρώ για 18 μήνες χωρίς προπληρωμή που βγαίνει το χρόνο 285 Ευρώ και είναι μία περίπτωση που αξίζει να ασχοληθείς και να το σκεφτείς.

    Σύμφωνα πάντως με την υπάλληλο που μίλησα μου είπε οτι ΔΕΝ υπήρχε κατώτερο και οικονομικότερο πρόγραμμα απο αυτό των 20 ευρώ που μου έδινε.Είχε μάλιστα και δωρεαν προς σταθερά forthnet κατι που ζήτησα να αφαιρεθεί αλλα μου είπε πως δεν γινόταν.


    Όπως τα σκέφτηκα τα πράγματα αν μου δώσει η forthnet μια τιμή έστω και λίγο καλύτερη απο τα 18 ευρώ και ας ειναι και για 18 και 24 μήνες θα επιλέξω την forthnet, αλλιώς την κλασική αξιοπιστία του ΟΤΕ και ας πληρώνω 4 ευρώ παραπάνω.

    Αυτά που θέλω να ρωτήσω είναι τα εξής:

    1)Αν καλέσω την υπάλληλο που μου άφησε τα στοιχεία της μέχρι να σκεφτώ την προσφορά υπάρχει κάποια περίπτωση να καταφέρω καλύτερη προσφορά?
    2)Γιατί το κόστος εγκατάστασης της νέας γραμμής είναι σχεδόν στην διπλή τιμή απο τον ΟΤΕ ?
    3)Υπάρχει περίπτωση η forthnet να μπορεί να μου δώσει καλύτερες ταχύτητες - σε συνδυασμό με σταθερότητα απο τον ΟΤΕ (αν και αμφιβάλλω)
    4)Γενικά η forthnet θεωρείται αξιόλογη εταιρία με καλό τεχνικό τμήμα (γιατί απο ΟΤΕ 1 φορά είχα ολο κι ολο βλάβη και σε λιγοτερο απο 24 ώρες ηταν τεχνικός σπίτι μου και την επιδιόρθωσε δωρεάν).
    5)Απο pings στα games πως τα πάει η forthnet (κυρίως σε σχέση με τον ΟΤΕ)
    6)Πόσο καιρό διαρκεί η όλη ιστορία σε περίπτωση που επιλέξω forthnet μέχρι να έχω internet?

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.Όσοι δεν γνωρίζεται να μου απαντήσετε σε όλα τα ερωτήματα, απαντήστε σε όσα γνωρίζετε

  14. #29
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.102
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Εγω ξερω τουλαχιστον οσο καιρο ειχα και ΟΤΕ και οσες προσφορες μου εδωσαν ακομα και οταν ηταν ποιο φτηνα απο 4νετ ηταν για καποιο διαστημα, μετα στην κανονικη τιμη που ηταν πολυ ποιο ακριβα! σου ειπε ο ΟΤΕ μια τιμη και σου ειπε το για ΠΑΝΤΑ που λεει η forthnet?
    εμενα πχ λιγο πριν βαλω forthnet αλλα μου ειχαν περασει το nova μου εκαναν προταση απο ΟΤΕ με οτε tv δορυφορικο και καρτες ανανεωσης για 3 κινητα και δεν θυμαμαι τι αλλο αλλα ηταν για 6μηνο μετα ολα κανονικες τιμες. Επισης αν αλλαξουν τιμες μετα σου τις αλλαζουν, δεν υπαρχει το για παντα. Οταν ζητουσα προσφορα να μην φυγω με γραψανε μετα αντε γεια λεμε....

  15. #30
    Εγγραφή
    04-11-2014
    Μηνύματα
    789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5494/54998
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ξερω τουλαχιστον οσο καιρο ειχα και ΟΤΕ και οσες προσφορες μου εδωσαν ακομα και οταν ηταν ποιο φτηνα απο 4νετ ηταν για καποιο διαστημα, μετα στην κανονικη τιμη που ηταν πολυ ποιο ακριβα! σου ειπε ο ΟΤΕ μια τιμη και σου ειπε το για ΠΑΝΤΑ που λεει η forthnet?
    εμενα πχ λιγο πριν βαλω forthnet αλλα μου ειχαν περασει το nova μου εκαναν προταση απο ΟΤΕ με οτε tv δορυφορικο και καρτες ανανεωσης για 3 κινητα και δεν θυμαμαι τι αλλο αλλα ηταν για 6μηνο μετα ολα κανονικες τιμες. Επισης αν αλλαξουν τιμες μετα σου τις αλλαζουν, δεν υπαρχει το για παντα. Οταν ζητουσα προσφορα να μην φυγω με γραψανε μετα αντε γεια λεμε....
    Δεν με ενδιαφέρει το για πάντα καθώς δεν θα είμαι για πάντα σ'αυτό το σπίτι αλλα για 3 χρόνια ακόμα.Όποτε λήξει το συμβόλαιο μου το σκέφτομαι για αλλαγή- που πιθανώς τότε θα με πάρουν και για αντιπροσφορά.Οπότε με ενδιαφέρει καθαρά το σήμερα και τα ερωτήματα που έθεσα για να καταλήξω κάπου.

    Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση πάντως, χρήσιμες οι πληροφορίες σου.

Σελ. 2 από 75 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τηλεφωνο για το τμημα προσφορων;
    Από MANTHES στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-15, 03:12
  2. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-15, 12:58
  3. Μηνύματα: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-01-15, 21:25
  4. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-14, 15:44

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας