Σελ. 30 από 75 ΠρώτηΠρώτη ... 1020252829303132354050 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 436-450 από 1117
  1. #436
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από miltaros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια απο φβ και απο το εμαιλ τις νοβα αλλα και το απο 3play.gr τα ιδια δινουνε με το σαιτ δνε κανουνε κατι... ( αντε λιγο το 3play.gr μπορει κατι λιγο να σου δωσει εμενα πχ μου εδωσε στο family pack και 30 λεπτα προς κινητα το ιδιο μου δωσανε και στο καταστημα απο κοντα )
    Εάν είσαι και καινούργιος συνδρομητής ναι δεν θα σου κάνουν ειδική προσφορά εάν πρόκειται για υφιστάμενο συνδρομητή για ανανέωση θα σου κάνουν μια πολύ καλή προσφορά. Στέλνοντας τους email σε περίπτωση που λήγει το συμβόλαιο σε ένα χρόνο ή λιγότερο . Στο fb,στο 13831 και σε κατάστημα βλέπουν μόνο προσφορές τιμοκαταλόγου καθώς υπάρχει αλλο τμήμα αρμόδιο για αντιπροσφορές- το τμήμα παραπόνων.

  2. #437
    Εγγραφή
    09-04-2015
    Μηνύματα
    550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εάν είσαι και καινούργιος συνδρομητής ναι δεν θα σου κάνουν ειδική προσφορά εάν πρόκειται για υφιστάμενο συνδρομητή για ανανέωση θα σου κάνουν μια πολύ καλή προσφορά. Στέλνοντας τους email σε περίπτωση που λήγει το συμβόλαιο σε ένα χρόνο ή λιγότερο . Στο fb,στο 13831 και σε κατάστημα βλέπουν μόνο προσφορές τιμοκαταλόγου καθώς υπάρχει αλλο τμήμα αρμόδιο για αντιπροσφορές- το τμήμα παραπόνων.
    Ναι ισχυει

  3. #438
    Εγγραφή
    28-02-2005
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    304
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΓΛΥΚΑΔΑ
    Router
    Sagemcom F@st 1704w
    SNR / Attn
    9,3(dB) / 26(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Η προσφορά που μου έκαναν σε ανανέωση ηταν επιεικώς απαράδεκτη, δεδομένου οτι είμαι τοσα χρόνια συνδρομητής και φυσικά της "φουστιας" στην τελευταία ανανέωση πριν από δυο χρόνια με το multiview. Τους ενημέρωσα ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα στην εγκατάσταση και ότι θέλω και αυτό να το αναλάβουν, αλλά δεν φαίνεται να εισακούστηκα. 3play cinema+ στα 37 μου έδιναν.
    Αναμένω προσφορά για 2play+ (αν θυμάμαι το δίνανε πριν 2-3 μήνες στα 19). Αν μου κάνουν καλή προσφορά εκεί θα παραμείνω αλλιώς δυστυχώς με βλέπω για αλλού (και το εννοώ το δυστυχώς καθώς με την εξαίρεση του multiview το οποίο δικαιουμουν και δεν το έδωσαν, είμαι πολύ ικανοποιημένος).

  4. #439
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ionlab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η προσφορά που μου έκαναν σε ανανέωση ηταν επιεικώς απαράδεκτη, δεδομένου οτι είμαι τοσα χρόνια συνδρομητής και φυσικά της "φουστιας" στην τελευταία ανανέωση πριν από δυο χρόνια με το multiview. Τους ενημέρωσα ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα στην εγκατάσταση και ότι θέλω και αυτό να το αναλάβουν, αλλά δεν φαίνεται να εισακούστηκα. 3play cinema+ στα 37 μου έδιναν.
    Αναμένω προσφορά για 2play+ (αν θυμάμαι το δίνανε πριν 2-3 μήνες στα 19). Αν μου κάνουν καλή προσφορά εκεί θα παραμείνω αλλιώς δυστυχώς με βλέπω για αλλού (και το εννοώ το δυστυχώς καθώς με την εξαίρεση του multiview το οποίο δικαιουμουν και δεν το έδωσαν, είμαι πολύ ικανοποιημένος).

    Ποιος ο λόγος να το ανανεώσεις αφού δεν σε συμφέρει η νέα προσφορά μεινε με την ίδια προσφορά ή άλλαξε πάροχο εάν δε σε βολεύει

  5. #440
    Εγγραφή
    28-02-2005
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    304
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΓΛΥΚΑΔΑ
    Router
    Sagemcom F@st 1704w
    SNR / Attn
    9,3(dB) / 26(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν έγραψα κάτι διαφορετικό!!! Ενημέρωσα για την προσφορά που μου έκαναν (37E = 3play cinema+), σημείωσα ότι δεν με συμφέρει και ότι ζήτησα προσφορά σε 2play και αναμένω να μου τηλεφωνήσουν! Εννοείτε πως αν η προσφορά που θα μου κάνουν δεν είναι ικανοποιητική θα πάω αλλού!

  6. #441
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ionlab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έγραψα κάτι διαφορετικό!!! Ενημέρωσα για την προσφορά που μου έκαναν (37E = 3play cinema+), σημείωσα ότι δεν με συμφέρει και ότι ζήτησα προσφορά σε 2play και αναμένω να μου τηλεφωνήσουν! Εννοείτε πως αν η προσφορά που θα μου κάνουν δεν είναι ικανοποιητική θα πάω αλλού!
    Τώρα έχεις καλή προσφορά;
    Εάν ναι τότε γιατί να το ανανέωσης;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gamsgr : 10-08-18 στις 19:54.

  7. #442
    Εγγραφή
    09-02-2013
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Καλησπέρα.
    Να ενημέρωσω ότι ακόμα απάντηση δεν έχω πάρει. Λογικό μου φαίνεται μιας και έχουμε δεκαπεντάγουστο τώρα αλλά ακόμα ιντερνετ δεν έχω τις 28 Ιουλίου..... Σε πόσες μέρες απαντάνε συνήθως στο e-mail?
    Ευχαριστώ.

  8. #443
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eddie1996 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα.
    Να ενημέρωσω ότι ακόμα απάντηση δεν έχω πάρει. Λογικό μου φαίνεται μιας και έχουμε δεκαπεντάγουστο τώρα αλλά ακόμα ιντερνετ δεν έχω τις 28 Ιουλίου..... Σε πόσες μέρες απαντάνε συνήθως στο e-mail?
    Ευχαριστώ.
    Κανονικά 2-3 εργάσιμες έως και 7 μέρες αλλά για βλάβες μπορείς να καλέσεις και το 800.... Χωρίς χρέωση από το σταθερό , δες το νούμερο στο λογαριασμό ή στέλνοντας στην υποστήριξη της εταιρείας που παρέχουν μέσω του φόρουμ.

    Καλό βράδυ.

  9. #444
    Εγγραφή
    09-02-2013
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανονικά 2-3 εργάσιμες έως και 7 μέρες αλλά για βλάβες μπορείς να καλέσεις και το 800.... Χωρίς χρέωση από το σταθερό , δες το νούμερο στο λογαριασμό ή στέλνοντας στην υποστήριξη της εταιρείας που παρέχουν μέσω του φόρουμ.

    Καλό βράδυ.
    Έχω πάρει αρκετές φορές στο 800 κτλ. Μου έχουν υποσχεθεί επιστροφή παγίων από το ιντερνετ μιας και το πρόβλημα είναι ότι έχει καεί η κάρτα VDSL από τον ΟΤΕ. Τώρα βέβαια πιστεύω ότι επίτηδες το κάνουν για να πάω στον ΟΤΕ... Τέλος πάντων θα περιμένω δεν μπορούω τίποτα άλλο να κάνω...
    Ευχαριστώ και πάλι.

  10. #445
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eddie1996 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω πάρει αρκετές φορές στο 800 κτλ. Μου έχουν υποσχεθεί επιστροφή παγίων από το ιντερνετ μιας και το πρόβλημα είναι ότι έχει καεί η κάρτα VDSL από τον ΟΤΕ. Τώρα βέβαια πιστεύω ότι επίτηδες το κάνουν για να πάω στον ΟΤΕ... Τέλος πάντων θα περιμένω δεν μπορούω τίποτα άλλο να κάνω...
    Ευχαριστώ και πάλι.

    Μπορείς...
    Καταγγελία στην nova και αναφορά στην ΕΕΤΤ...

  11. #446
    Εγγραφή
    09-02-2013
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς...
    Καταγγελία στην nova και αναφορά στην ΕΕΤΤ...
    Ναι αυτό έχω σκεφτεί αλλά πρέπει να υπάρχουν γραπτά αποδεκτικά...Όπου θα ξεκινήσω αυτή την εβδομάδα.

  12. #447
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eddie1996 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αυτό έχω σκεφτεί αλλά πρέπει να υπάρχουν γραπτά αποδεκτικά...Όπου θα ξεκινήσω αυτή την εβδομάδα.

    Να ξέρεις το ίδιο πρόβλημα είχα κι εγώ με τη vf ενώ τους έστελναν την βλάβη στον ΟΤΕ εκείνοι τάχα δε το βρίσκανε, όχι δε προλάβαμε σήμερα, δεν βρέθηκε βλάβη κλπ..κλπ.

  13. #448
    Εγγραφή
    09-02-2013
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ξέρεις το ίδιο πρόβλημα είχα κι εγώ με τη vf ενώ τους έστελναν την βλάβη στον ΟΤΕ εκείνοι τάχα δε το βρίσκανε, όχι δε προλάβαμε σήμερα, δεν βρέθηκε βλάβη κλπ..κλπ.
    Και τελικά λύθηκε με καταγγελία στην Vodafone?

  14. #449
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eddie1996 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τελικά λύθηκε με καταγγελία στην Vodafone?

    Όχι μόνο δεν λύθηκε αλλά και καμιά πίστωση δεν υπήρξε λόγω της βλάβης ..με χρέωναν κανονικά . Τελικά έφυγα το Μαρτίου του 2017 (με τις τιμολογιακές αλλαγές Φεβρουαρίου) και δεν πλήρωσα τίποτα βέβαια έστειλα ένα φαξ με τα στοιχεία μου και ότι δεν συμφωνώ με τις αλλαγές και ότι θα κάνω φορητότητα.

  15. #450
    Εγγραφή
    09-02-2013
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι μόνο δεν λύθηκε αλλά και καμιά πίστωση δεν υπήρξε λόγω της βλάβης ..με χρέωναν κανονικά . Τελικά έφυγα το Μαρτίου του 2017 (με τις τιμολογιακές αλλαγές Φεβρουαρίου) και δεν πλήρωσα τίποτα βέβαια έστειλα ένα φαξ με τα στοιχεία μου και ότι δεν συμφωνώ με τις αλλαγές και ότι θα κάνω φορητότητα.
    Καλησπέρα.
    Φτιάχτηκε σε εμένα η βλάβη χωρίς καταγγελία στην ΕΕΤΤ. Το πρωί πέτυχα τεχνικούς του ΟΤΕ 3 στη περιοχή μου που έφτιαχναν βλαβες στα καφάο του ΟΤΕ. Σε επικοινωνία που είχα μαζί τους είχαν πάρα πολλές βλάβες και ήταν λίγοι λόγω αδειών και δεν είχαν χρόνο να τις αποκαταστήσουν από την κακοκαιρία που είχαμε. Τώρα μένει η πίστωση παγίων και το αίτημα για μείωση παγίου με προσθήκη το nova full pack διότι μέχρι στιγμής δεν έχω λάβει καμία απαντήση στο e-mail που είχα στείλει.
    Ευχαριστώ και πάλι.

Σελ. 30 από 75 ΠρώτηΠρώτη ... 1020252829303132354050 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τηλεφωνο για το τμημα προσφορων;
    Από MANTHES στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-15, 03:12
  2. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-15, 12:58
  3. Μηνύματα: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-01-15, 21:25
  4. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-14, 15:44

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας