Σελ. 65 από 75 ΠρώτηΠρώτη ... 455560636465666770 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 961-975 από 1117
  1. #961
    Εγγραφή
    05-07-2021
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    20€ και για 11mbps δε είναι πολλά εκτός εάν έχεις αποσυνδέσεις .. βάλε 50αρα τότε με 23€ αν είναι θέμα ταχύτητας . Αν βρεις καλύτερη τιμή θα θέλαμε κι άλλοι να μάθουμε. Να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους.
    Τέλος πάντων καλό βράδυ.
    Ε ναι 20€ τσαμπα για 11mbs σχεδον ....χαρισμα αφου με περισευει banwith κι μοιραζω και στη γειτονια .
    Με το youtube δε να παει τοσο σφαιρα που ενα video 3 λεπτων το βλεπω σε 4 λεπτα για να το ......απολαμβανω .
    Κι αυτα που με ενοχλησαν ειναι τα εξης :
    Α) οταν πριν απο 1,5 χρονο εμεινα χωρις ιντερνετ προσφερθηκαν να αναβαθμησουν την γραμη ΟΠΟΤΕ το αποφασισουμε με 20€(χωρις χρονικο περιορισμο) .
    Τωρα ....σιωπη.
    β) καταργης προγραμμα κι ανεβαζεις πανω απο 40% το παγιο ετσι σε μια στιγμη χωρις πολλα .
    γ) Προσφερεις σε γνωστο μου με ο ιδιο προγραμμα με μενα κι τα μισα χρονια στην εταιρια(,παλιος πελατης )3 ΠΑΓΙΑ ΔΩΡΟ και σε μενα με 2 συνδεσης κι πιο παλιο πελατη αρχικα ενα παγιο (οπως αυτο που εχει το sait) κι μετα αφου σε φερω προσφορες με χαμηλοτερη τιμη εσυ μου κανεις αντιπροφορα (ΚΑΝΕΝΑ παγιο δωρεαν !!!!!!! )
    Ασε το γεγονος οτι χρειαστικαν 15 μερες την 1 φορα τηλ για να κανουν προσφορα κι την αλλη πηρα απευθειας το τμημα προσφορων γιαι 11μερες προοθουσε ο support τo ετοιμα κι αυτοι δεν με επερναν .
    Απο τα παραπανω ας βγαλει ο καθενας τα συμπερασματα του .
    Εγω εχω την αισθηση οτι δεν τους ενδιαφερει να σε ακουσουν .
    Μονο η φορητοτητα τους.... ποναει
    Αφου αυτο θελουν για να γινουν ξαφνικα η εταιρεια που αφουγραζεται τους πελατες της και ειναι γαλαντομα με αυτους .

    - - - Updated - - -

    Update
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από powerup Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε ναι 20€ τσαμπα για 11mbs σχεδον ....χαρισμα αφου με περισευει banwith κι μοιραζω και στη γειτονια .
    Με το youtube δε να παει τοσο σφαιρα που ενα video 3 λεπτων το βλεπω σε 4 λεπτα για να το ......απολαμβανω .
    Κι αυτα που με ενοχλησαν ειναι τα εξης :
    Α) οταν πριν απο 1,5 χρονο εμεινα χωρις ιντερνετ προσφερθηκαν να αναβαθμησουν την γραμη ΟΠΟΤΕ το αποφασισουμε με 20€(χωρις χρονικο περιορισμο) .
    Τωρα ....σιωπη.
    β) καταργης προγραμμα κι ανεβαζεις πανω απο 40% το παγιο ετσι σε μια στιγμη χωρις πολλα .
    Απο την στιγμη που καταργεις ενα προγραμμα δεν μιλαμε για ανανεωση αλλα νεα ενεργοποιηση (επομενος (+) ενα μηνα δωρεαν)
    γ) Προσφερεις σε γνωστο μου με ο ιδιο προγραμμα με μενα κι τα μισα χρονια στην εταιρια(,παλιος πελατης )3 ΠΑΓΙΑ ΔΩΡΟ και σε μενα με 2 συνδεσης κι πιο παλιο πελατη αρχικα ενα παγιο (οπως αυτο που εχει το sait) κι μετα αφου σε φερω προσφορες με χαμηλοτερη τιμη εσυ μου κανεις αντιπροφορα (ΚΑΝΕΝΑ παγιο δωρεαν !!!!!!! )

    Ασε το γεγονος οτι χρειαστικαν 15 μερες την 1 φορα τηλ για να κανουν προσφορα κι την αλλη πηρα απευθειας το τμημα προσφορων γιαι 11μερες προοθουσε ο support τo ετοιμα κι αυτοι δεν με επερναν .
    Απο τα παραπανω ας βγαλει ο καθενας τα συμπερασματα του .
    Εγω εχω την αισθηση οτι δεν τους ενδιαφερει να σε ακουσουν .
    Μονο η φορητοτητα τους.... ποναει
    Αφου αυτο θελουν για να γινουν ξαφνικα η εταιρεια που αφουγραζεται τους πελατες της και ειναι γαλαντομα με αυτους .
    Update

  2. #962
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από miltaros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ σωστα! Τοσα χρονια συνδρομητης nova δεν εχω παραπονο κανενα. Απλα εγω πιστευω οτι ο powerup τον ενοχλει οτι ο νεος πελατης εχει περισσοτερα προνομια απο τον παλιο σε συμβολαια κτλπ. Το ιδιο ενοχλει και εμενα η αληθεια ειναι. Ειμαι 6 χρονια συνδρομητης και μου δινουν τιμες που θα επαιρνε ενας νεος πελατης χωρις τα δωρα ( 3 μηνες δωρο κτλπ που ετρεχε ανα καιρους ) Κατα τα αλλα επειδη εχω και wind και nova ειμαι πολυ ικανοποιημενος σε σχεση με τους αλλους 2 απεναντι που ειναι μπουφοι :P
    Κοίταξε, πόσες φορές να πάρεις δώρο μήνα/ες.

    Εγώ για παράδειγμα πήρα έναν μήνα δώρο τώρα, δεν έχω την απαίτηση να πάρω ξανά με ανανέωση.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  3. #963
    Εγγραφή
    09-04-2015
    Μηνύματα
    551
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίταξε, πόσες φορές να πάρεις δώρο μήνα/ες.

    Εγώ για παράδειγμα πήρα έναν μήνα δώρο τώρα, δεν έχω την απαίτηση να πάρω ξανά με ανανέωση.
    Εάν στην επόμενη ανανέωση τρέχει τέτοια προσφορα για νέους πελατες γιατί να μην ξαναπάρεις; η να παρεις κάτι άλλο ποτ δεν δίνουν στους νέους. Δυστυχώς δεν συμβαίνει αυτό όμως.

  4. #964
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από miltaros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εάν στην επόμενη ανανέωση τρέχει τέτοια προσφορα για νέους πελατες γιατί να μην ξαναπάρεις; η να παρεις κάτι άλλο ποτ δεν δίνουν στους νέους. Δυστυχώς δεν συμβαίνει αυτό όμως.
    Γιατί είναι too much. Πιο λογικό μου φαίνεται να κυνηγήσεις ίσως μεγαλύτερη ταχύτητα ή τίποτα προς κινητά δωρεάν. Άντε και μικρή έκπτωση στο πάγιο.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  5. #965
    Εγγραφή
    09-04-2015
    Μηνύματα
    551
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί είναι too much. Πιο λογικό μου φαίνεται να κυνηγήσεις ίσως μεγαλύτερη ταχύτητα ή τίποτα προς κινητά δωρεάν. Άντε και μικρή έκπτωση στο πάγιο.
    Συμφωνω αλλα πλεον δεν κανουν διαχωρισμους σε πελατες ( παλιους ). Ο παλιος εγω και εσυ θα παρουμε τα ιδια. Νομιζω πως εχουν τελειωσει τα παλια που ο καθενας ειχε δικη του προσφορα.... Τωρα εχουν ιδιες τιμες για ολους. Ελπιζω να κανω λαθος αλλα αυτο καταλαβαινω απο την nova.

  6. #966
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από miltaros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω αλλα πλεον δεν κανουν διαχωρισμους σε πελατες ( παλιους ). Ο παλιος εγω και εσυ θα παρουμε τα ιδια. Νομιζω πως εχουν τελειωσει τα παλια που ο καθενας ειχε δικη του προσφορα.... Τωρα εχουν ιδιες τιμες για ολους. Ελπιζω να κανω λαθος αλλα αυτο καταλαβαινω απο την nova.
    Καλημέρα.
    Όχι αυτό δεν ισχύει υπάρχει προσφορά στη καρτέλα του κάθε πελάτη . Προφανώς όμως μπορεί και ο πελάτης να στείλει στο info@nova.gr μια προσφορά που επιθυμεί και έπειτα θα τον καλέσουν . Όσον αφορά τους 3 μήνες το βάζουν ως έκπτωση στο πάγιο ή ως έναν μήνα δωρεάν (μη ξεχνάμε υπήρχε δωρεάν ο 13ος μήνας για όσους έχουν βάλει πάγια εντολή πιστωτικής κάρτας και ισχύει ακόμη εφόσον είχε ενεργοποιηθεί μέχρι 6/2021).

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίταξε, πόσες φορές να πάρεις δώρο μήνα/ες.

    Εγώ για παράδειγμα πήρα έναν μήνα δώρο τώρα, δεν έχω την απαίτηση να πάρω ξανά με ανανέωση.
    Λογικό δε είναι; Και εγώ είμαι 10 χρόνια στη Nova και έχω πάρει τουλάχιστον 5 μήνες free με πάγια εντολή πιστωτικής κάρτας δηλαδή έπρεπε να είχα την απαίτηση για να ανανεώσω να μου δώσουν άλλους 3 μήνες; (Δε είναι υπερβολή; Μια εταιρεία έχει πολλά λειτουργικά έξοδα ,ειδικά με τις επενδύσεις που θα γίνουν).

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από powerup Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε ναι 20€ τσαμπα για 11mbs σχεδον ....χαρισμα αφου με περισευει banwith κι μοιραζω και στη γειτονια .
    Με το youtube δε να παει τοσο σφαιρα που ενα video 3 λεπτων το βλεπω σε 4 λεπτα για να το ......απολαμβανω .
    Κι αυτα που με ενοχλησαν ειναι τα εξης :
    Α) οταν πριν απο 1,5 χρονο εμεινα χωρις ιντερνετ προσφερθηκαν να αναβαθμησουν την γραμη ΟΠΟΤΕ το αποφασισουμε με 20€(χωρις χρονικο περιορισμο) .
    Τωρα ....σιωπη.
    β) καταργης προγραμμα κι ανεβαζεις πανω απο 40% το παγιο ετσι σε μια στιγμη χωρις πολλα .
    γ) Προσφερεις σε γνωστο μου με ο ιδιο προγραμμα με μενα κι τα μισα χρονια στην εταιρια(,παλιος πελατης )3 ΠΑΓΙΑ ΔΩΡΟ και σε μενα με 2 συνδεσης κι πιο παλιο πελατη αρχικα ενα παγιο (οπως αυτο που εχει το sait) κι μετα αφου σε φερω προσφορες με χαμηλοτερη τιμη εσυ μου κανεις αντιπροφορα (ΚΑΝΕΝΑ παγιο δωρεαν !!!!!!! )
    Ασε το γεγονος οτι χρειαστικαν 15 μερες την 1 φορα τηλ για να κανουν προσφορα κι την αλλη πηρα απευθειας το τμημα προσφορων γιαι 11μερες προοθουσε ο support τo ετοιμα κι αυτοι δεν με επερναν .
    Απο τα παραπανω ας βγαλει ο καθενας τα συμπερασματα του .
    Εγω εχω την αισθηση οτι δεν τους ενδιαφερει να σε ακουσουν .
    Μονο η φορητοτητα τους.... ποναει
    Αφου αυτο θελουν για να γινουν ξαφνικα η εταιρεια που αφουγραζεται τους πελατες της και ειναι γαλαντομα με αυτους .

    - - - Updated - - -

    Update

    Update
    Συγκεκριμένο παράδειγμα που είχε αύξηση 40%; Αν σου είπαν για δωρεάν αναβάθμιση λόγω της βλάβης με 20€ τους ρώτησες αν ισχύει;
    3 πάγια δώρο παίρνει συνήθως οποίος δε έχει και δωρεάν το 13ο μήνα .

  7. #967
    Εγγραφή
    05-07-2021
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα.
    Όχι αυτό δεν ισχύει υπάρχει προσφορά στη καρτέλα του κάθε πελάτη . Προφανώς όμως μπορεί και ο πελάτης να στείλει στο info@nova.gr μια προσφορά που επιθυμεί και έπειτα θα τον καλέσουν . Όσον αφορά τους 3 μήνες το βάζουν ως έκπτωση στο πάγιο ή ως έναν μήνα δωρεάν (μη ξεχνάμε υπήρχε δωρεάν ο 13ος μήνας για όσους έχουν βάλει πάγια εντολή πιστωτικής κάρτας και ισχύει ακόμη εφόσον είχε ενεργοποιηθεί μέχρι 6/2021).

    - - - Updated - - -



    Λογικό δε είναι; Και εγώ είμαι 10 χρόνια στη Nova και έχω πάρει τουλάχιστον 5 μήνες free με πάγια εντολή πιστωτικής κάρτας δηλαδή έπρεπε να είχα την απαίτηση για να ανανεώσω να μου δώσουν άλλους 3 μήνες; (Δε είναι υπερβολή; Μια εταιρεία έχει πολλά λειτουργικά έξοδα ,ειδικά με τις επενδύσεις που θα γίνουν).

    - - - Updated - - -



    Συγκεκριμένο παράδειγμα που είχε αύξηση 40%; Αν σου είπαν για δωρεάν αναβάθμιση λόγω της βλάβης με 20€ τους ρώτησες αν ισχύει;
    3 πάγια δώρο παίρνει συνήθως οποίος δε έχει και δωρεάν το 13ο μήνα .
    Προγραμμα forthnet πριν 10 χρονια 14,5 ευρω το μηνα 24αρα προπληρωμενο για ενα χρονο κι τωρα αοριστου 20,90 η 20€ κι 24μηνη δεσμευση.η 23€ 50αρα (χωρις μηνες δωρεαν)
    Το ανεφερα σχικα με την βλαβη κι την αναβαθμιση με χαμηλη τιμη κι ειπαν δεν ισχυει.... τιποτα
    Τους ειπα γιατι δωσατε 3 παγια δωρο για αναβαθμιση σε φυλο με το ιδιο προγραμμα με μενα κι λιγοτερα χρονια στην εταιρεια
    Πριν 4 μερες Η απαντηση τους "η πολιτικη της εταιρειας αποφασιζει την προσφορα για τον καθενα πελατη"
    Αρα αν εισε σε τυχερο αλγοριθμο πελατη περνεις bonus αλλιως .....τιποτε.
    Η πολιτικη προσφορων της nova δεν ειναι ενιαια γι ολους τους παλιους πελατες .
    Αυτο ειναι που με ενοχλει ιδιαιτερα .
    Ιδιο προγραμμα διαφορετικο bonus(μηνες δωρεαν)απο 3 εως 0 μηνες bonus.

  8. #968
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Ειμαι στη vodafone με 30αρα vdsl,οχι ευρυζωνικο τηλεφωνο ομως,εχω ενα χρονο ακομη συμβολαιο,μου εκαναν τηλεφωνικα προσφορα απο τη nova για το 50αρι fiber στα 23 ευρω,ενω στη voda δινω 26,50(αν και βλεπω online εχουν στα 25 ευρω 100αρα fiber),μονη διαφορα τα 120 λεπτα σε κινητα τηλεφωνα,εναντι 360 που δινει η vodafone,αλλα δεν με απασχολει τοσο καθως δεν κανουμε τοσο ομιλια σε κινητα απο το σταθερο.

    Το ερωτημα ειναι,πληρωνω penalty αν φυγω και δεχτω την προσφορα της nova,δευτερον με τη voda δεν εχω voip,καλυτερα θα ελεγα γιατι οταν γινονται διακοπες δεν πεφτει το τηλεφωνο,η μηπως να εξαντλησω το συμβολαιο μου και να διαπραγματευτω προσφορες 1-2 μηνες πριν ληξει? Με τη vodafone δεν ειμαι ευχαριστημενος,πολλες διακοπες,κολληματα στο internet.

  9. #969
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.666
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειμαι στη vodafone με 30αρα vdsl,οχι ευρυζωνικο τηλεφωνο ομως,εχω ενα χρονο ακομη συμβολαιο,μου εκαναν τηλεφωνικα προσφορα απο τη nova για το 50αρι fiber στα 23 ευρω,ενω στη voda δινω 26,50(αν και βλεπω online εχουν στα 25 ευρω 100αρα fiber),μονη διαφορα τα 120 λεπτα σε κινητα τηλεφωνα,εναντι 360 που δινει η vodafone,αλλα δεν με απασχολει τοσο καθως δεν κανουμε τοσο ομιλια σε κινητα απο το σταθερο.

    Το ερωτημα ειναι,πληρωνω penalty αν φυγω και δεχτω την προσφορα της nova,δευτερον με τη voda δεν εχω voip,καλυτερα θα ελεγα γιατι οταν γινονται διακοπες δεν πεφτει το τηλεφωνο,η μηπως να εξαντλησω το συμβολαιο μου και να διαπραγματευτω προσφορες 1-2 μηνες πριν ληξει? Με τη vodafone δεν ειμαι ευχαριστημενος,πολλες διακοπες,κολληματα στο internet.
    Θα πληρώσεις ποινή πρόωρης διακοπής αν φύγεις από την Vodafone πριν λήξει το συμβόλαιο.

    Είσαι από καμπίνα ή αστικό κέντρο και έχεις 30αρα γραμμή από την Vodafone; Στείλε ένα screenshot από τα στατιστικά συγχρονισμού μέσα από το μενού του router σου.

  10. #970
    Εγγραφή
    05-07-2021
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Μια επαναληψη για να δουμε τη ισχυει στη Nova τωρα:

    1) δεν υπαρχει τελος ενεργοποιησης υπηρεσιας τοσο σε νεους οσο κι παλιους συνδομητες ?

    2) δεν πληρωνουμε το νεο ρουτερ ,δωρεαν χρηση (χρησηδανειο) υποχρεωση επιστροφης ρουτερ αν αλλαξουμε παροχο ?

    3) η αναβαθμιση ταχυτητων γινεται χωρις τελος ενεργοποιησης ?

    4)τα συμβολαια ειναι 24 μηνης δεμευσης κι μπορει να αναβαθμιση την ταχυτητα με νεο συμβολαιο 24μηνης δεσμευσης πριν την ληξη χωρις επιπλεον κοστος ?

    5) Οι προσφορες στο sitε ισχυουν για νεους κι οχι υφησταμενους πελατες?

    6) Στους παλιους πελατες κανουν συνηθος προσφορα την ιδια τιμη του πακετου με 24μηνη δεσμευση η πιο σπανια καποιους μηνες δωρο.

    7) Οι παλιοι πελατες συνηθως εχουν το ιδιο παγιο αφου γινουν αοριστου
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος powerup : 07-07-22 στις 02:26.

  11. #971
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από powerup Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια επαναληψη για να δουμε τη ισχυει στη Nova τωρα:

    1) δεν υπαρχει τελος ενεργοποιησης υπηρεσιας τοσο σε νεους οσο κι παλιους συνδομητες ?
    Ναι σωστά

    2) δεν πληρωνουμε το νεο ρουτερ ,δωρεαν χρηση (χρησηδανειο) υποχρεωση επιστροφης ρουτερ αν αλλαξουμε παροχο ?

    Ακριβώς με χρηριδανειο

    3) η αναβαθμιση ταχυτητων γινεται χωρις τελος ενεργοποιησης ?

    Εξαρτάται από το Retention για παλιούς πελάτες συνήθως δωρεάν.

    4)τα συμβολαια ειναι 24 μηνης δεμευσης κι μπορει να αναβαθμιση την ταχυτητα με νεο συμβολαιο 24μηνης δεσμευσης πριν την ληξη χωρις επιπλεον κοστος ?

    Όταν είναι αναβάθμιση η Nova δε χρεώνει τέλη διακοπής

    5) Οι προσφορες στο sitε ισχυουν για νεους κι οχι υφησταμενους πελατες?

    Όχι ισχύουν για όλους εκτός από τα δωρεάν πάγια.

    6) Στους παλιους πελατες κανουν συνηθος προσφορα την ιδια τιμη του πακετου με 24μηνη δεσμευση η πιο σπανια καποιους μηνες δωρο.

    Σωστά ή με ένα μήνα δώρο.

    7) Οι παλιοι πελατες συνηθως εχουν το ιδιο παγιο αφου γινουν αοριστου
    Δε αλλάζει

  12. #972
    Εγγραφή
    08-10-2014
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    178
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12036 kbps/1036 kbps
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΝΘΕΑ
    Router
    DSL-AC52U
    SNR / Attn
    6.0(dB) / 37.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εδώ και κάποια χρόνια κατάφερα ύστερα από μερικά email να πληρώνω 16.90 από 23 που ήμουν για 24 mbps και απεριόριστα σταθερά και κινητά και 24μηνη δέσμευση

  13. #973
    Εγγραφή
    05-07-2021
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Τι ανεφερες στα mail κι που τα στελνεις .Σε απαντησαν με mail ?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blandar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ και κάποια χρόνια κατάφερα ύστερα από μερικά email να πληρώνω 16.90 από 23 που ήμουν για 24 mbps και απεριόριστα σταθερά και κινητά και 24μηνη δέσμευση
    Εχει καιρο που το εκανες ,σε ποιο mail τι τους ανεφερες στο mail ?

  14. #974
    Εγγραφή
    08-10-2014
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    178
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12036 kbps/1036 kbps
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΝΘΕΑ
    Router
    DSL-AC52U
    SNR / Attn
    6.0(dB) / 37.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έχει αρκετά χρόνια που έστειλα το email. 3-5 δεν θυμάμαι ακριβώς. Αφορμή ήταν ένα τηλεφώνημα που μου έκαναν για να μου δώσουν προσφορά από 23 στα 21.99 στο ίδιο πρόγραμμα που ήμουν. Αλλά ο τύπος στο τηλέφωνο επέμενε ότι δεν είχα πριν απεριόριστα σε κινητά ενω με την νέα προσφορά θα είχα.
    Οπότε έκανα ένα email στην εταιρεία και έλεγα για την απαράδεκτη προσφορά που έλαβα, ότι το άτομο που έβαλαν να μου πει την προσφορά δεν γνώριζε καν σε ποιο πακέτο είμαι και ότι είμαι σε αναζήτηση νέου παροχου μιας και έληγε το συμβόλαιο μου.
    Αν είχαν ουσιαστική προσφορά να με πάρουν τηλέφωνο αλλιώς αλλάζω εταιρεία
    Έτσι με πήρε μια κυρία και χωρίς πολλά φούμαρα μου λέει το ίδιο πακέτο με αυτό που είχα στα 16.90 για 24 μήνες.
    Έτσι πέτυχα το deal και δεν το κουνάω.
    Βέβαια το ίντερνετ στην περιοχή μου είναι για κλάματα αλλά δεν έχω επιλογές άλλες.
    Ακόμη και όταν με ξαναπήραν για ανανέωση ύστερα από 2 χρόνια η κοπέλα απορουσε πως κατάφερα τέτοια τιμή.

  15. #975
    Εγγραφή
    05-07-2021
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blandar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει αρκετά χρόνια που έστειλα το email. 3-5 δεν θυμάμαι ακριβώς. Αφορμή ήταν ένα τηλεφώνημα που μου έκαναν για να μου δώσουν προσφορά από 23 στα 21.99 στο ίδιο πρόγραμμα που ήμουν. Αλλά ο τύπος στο τηλέφωνο επέμενε ότι δεν είχα πριν απεριόριστα σε κινητά ενω με την νέα προσφορά θα είχα.
    Οπότε έκανα ένα email στην εταιρεία και έλεγα για την απαράδεκτη προσφορά που έλαβα, ότι το άτομο που έβαλαν να μου πει την προσφορά δεν γνώριζε καν σε ποιο πακέτο είμαι και ότι είμαι σε αναζήτηση νέου παροχου μιας και έληγε το συμβόλαιο μου.
    Αν είχαν ουσιαστική προσφορά να με πάρουν τηλέφωνο αλλιώς αλλάζω εταιρεία
    Έτσι με πήρε μια κυρία και χωρίς πολλά φούμαρα μου λέει το ίδιο πακέτο με αυτό που είχα στα 16.90 για 24 μήνες.
    Έτσι πέτυχα το deal και δεν το κουνάω.
    Βέβαια το ίντερνετ στην περιοχή μου είναι για κλάματα αλλά δεν έχω επιλογές άλλες.
    Ακόμη και όταν με ξαναπήραν για ανανέωση ύστερα από 2 χρόνια η κοπέλα απορουσε πως κατάφερα τέτοια τιμή.
    ,που να το κουνησης εκει ακλονητος με τετοια τιμη

    Πιστευω οτι η Nova θα κανει καλες προσφορες οταν nova-wind συνχωνευτουν ηδει εχει ενοποιηθει το κοματι της συνδρομιτικης tv
    Aυτο θεωρω οτι θα γινει τελος 22 αρχες 23 δυνοντας συνδιαστικα σταθερη-κινητη-ιντερνετ-συνδρομητικη tv

Σελ. 65 από 75 ΠρώτηΠρώτη ... 455560636465666770 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τηλεφωνο για το τμημα προσφορων;
    Από MANTHES στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-15, 03:12
  2. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-15, 12:58
  3. Μηνύματα: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-01-15, 21:25
  4. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-14, 15:44

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας