Σελ. 41 από 75 ΠρώτηΠρώτη ... 2131363940414243465161 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 601-615 από 1117
  1. #601
    Εγγραφή
    08-12-2004
    Μηνύματα
    843
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΔΕΣΣΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eddie1996 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα!
    Σήμερα με καλέσαν και την αρχή μου έλεγαν για τιμή 45 ευρώ και ξεκινάω τα παζάρια κτλ και με πήγαν στα 39,60 ευρώ 3play full pacK με VDSL απεριόριστα σταθερά και κινητά δηλαδή ότι έχεις και εσύ!
    Σε ευχαριστώ που το μοίρασες και γλίτωσα χρήματα.
    πολύ καλή η προσφορά που πήρες....μόνο εμένα μου έλεγαν για 54 ευρώ;
    στην προσφορά που πήρες πληρώνεις κάποιο ποσό ως τέλη φορητότητας ή/και κάποιο ποσό για router?
    η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

  2. #602
    Εγγραφή
    09-02-2013
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tempo Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολύ καλή η προσφορά που πήρες....μόνο εμένα μου έλεγαν για 54 ευρώ;
    στην προσφορά που πήρες πληρώνεις κάποιο ποσό ως τέλη φορητότητας ή/και κάποιο ποσό για router?
    Είσαι νεος πελάτης η υφιστάμενος?
    Εγώ τον Αύγουστο έκλεινα δύο χρόνια πελάτης τους. Επειδή όπως αναφέρθηκε ένας φίλος πιο πάνω ότι έκανε ανανέωση και του έδωσαν αυτή την τιμή είπα να δοκιμάσω και εγώ για καινούργια ανανέωση γιατί πριν πληρώνα πολλά. Έγιναν πολλά παζάρια χρησιμοποιώντας ως επιχειρήματα την cosmote κτλ... Βέβαια αυτή από το τλφ είπε ότι όλα αυτά έγιναν διότι ήμουν συνεπής στις πληρωμές. Θέλει λίγο προσπάθεια. Εγώ δεν είχα πληρώσει κάτι για το router γιατί πριν δύο χρόνια έτρεχε η προσφορά ότι άμα βάλεις VDSL το ρούτερ είναι δωρεάν. Είχα πληρώσει μόνο τέλη ενεργοποιήσης.

  3. #603
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tempo Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολύ καλή η προσφορά που πήρες....μόνο εμένα μου έλεγαν για 54 ευρώ;
    στην προσφορά που πήρες πληρώνεις κάποιο ποσό ως τέλη φορητότητας ή/και κάποιο ποσό για router?



    Καλημέρα, η προσφορά ισχύει ΜΟΝΟ για ανανεώσεις συμβολαίων . Εάν είσαι καινούργιος συνδρομητής θα πρέπει για 1-1,5 χρόνο να πληρώνεις βάσει τιμοκαταλόγου/ τιμές ιστοσελίδας μετά απο 1 χρόνο περίπου μπορείς να αιτηθείς στο info@nova.gr να σου δωθούν οι προσφορές που γίνονται σε υφιστάμενους συνδρομητές λέγοντας ότι την έχει κάποιος φίλος/ ή συγγενής σου και καλό είναι να παραθέσης και ένα link από κάποιο φόρουμ όπως αυτό το topic ή απο άλλα φόρουμ που οι πελάτες λένε τι προσφορά τους έκαναν.

    Πιθανόν στο τηλέφωνο αυτή που θα σε πάρει να μην ξέρει εσύ θα επιμείνεις ότι δίνουν αυτή την προσφορά και ότι την θες κι εσύ και να το ψάξει καλύτερα...
    Μετά θα σε πάρει πίσω αφού το ψάξει σε 5-10λεπτά για να γίνει .


    ------ Το email που έστειλα:
    Καλημερα σας ,

    Θα θέλαμε να ανανεώσουμε το συμβόλαιο μας με τις ιδιες υπηρεσίες που έχουμε τώρα, αυτή την στιγμή η εταιρεία σας δίνει το πακέτο ( VDSL + Nova3play Full (Nova 3play, Απεριόριστα Σταθερά & Κινητά & όλα τα κανάλια Nova Sports & όλα τα κανάλια Novacinema - Προσφορά NOVA - Σελίδα 825 ) με 39,62€ σε παλιούς συνδρομητες (και πολλές φορές με ένα έτος δωρεάν multyview) . Θα θέλαμε κι εμείς αυτήν την προσφορά εάν επιθυμείτε και εσείς να ανανεώσουμε το συμβόλαιο μας.


    https://avclub.gr/forum/showthread.p...%BF%BD%C3%B4%F


    Αν δεν μας δωθεί καλύτερη τιμή πιθανόν να πρέπει να επανεξετάσουμε το ενδεχόμενο αλλαγής παρόχου παρόλο που μέχρι τώρα είμαστε ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες σας .

    Ευχόμαστε να ανανεώσουμε το συμβόλαιο μας δίνοντας μας μια αντιπροσωπευτική προσφορά .

    Τέλος θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την μέχρι τώρα άριστη συνεργασία μας.

    Με εκτίμηση.

    -------------- Στοιχεία:----------
    Τηλ επικοινωνίας:69****** ή με email.
    ΑΦΜ συνδρομητή:*****/ ΑΔΤ: ******
    Αφορά την γραμμή:2**********
    Ονοματεπώνυμο:******** ********

  4. #604
    Εγγραφή
    08-12-2004
    Μηνύματα
    843
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΔΕΣΣΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα, η προσφορά ισχύει ΜΟΝΟ για ανανεώσεις συμβολαίων . Εάν είσαι καινούργιος συνδρομητής θα πρέπει για 1-1,5 χρόνο να πληρώνεις βάσει τιμοκαταλόγου/ τιμές ιστοσελίδας μετά απο 1 χρόνο περίπου μπορείς να αιτηθείς στο info@nova.gr να σου δωθούν οι προσφορές που γίνονται σε υφιστάμενους συνδρομητές λέγοντας ότι την έχει κάποιος φίλος/ ή συγγενής σου και καλό είναι να παραθέσης και ένα link από κάποιο φόρουμ όπως αυτό το topic ή απο άλλα φόρουμ που οι πελάτες λένε τι προσφορά τους έκαναν.

    Πιθανόν στο τηλέφωνο αυτή που θα σε πάρει να μην ξέρει εσύ θα επιμείνεις ότι δίνουν αυτή την προσφορά και ότι την θες κι εσύ και να το ψάξει καλύτερα...
    Μετά θα σε πάρει πίσω αφού το ψάξει σε 5-10λεπτά για να γίνει .


    ------ Το email που έστειλα:
    Καλημερα σας ,

    Θα θέλαμε να ανανεώσουμε το συμβόλαιο μας με τις ιδιες υπηρεσίες που έχουμε τώρα, αυτή την στιγμή η εταιρεία σας δίνει το πακέτο ( VDSL + Nova3play Full (Nova 3play, Απεριόριστα Σταθερά & Κινητά & όλα τα κανάλια Nova Sports & όλα τα κανάλια Novacinema - Προσφορά NOVA - Σελίδα 825 ) με 39,62€ σε παλιούς συνδρομητες (και πολλές φορές με ένα έτος δωρεάν multyview) . Θα θέλαμε κι εμείς αυτήν την προσφορά εάν επιθυμείτε και εσείς να ανανεώσουμε το συμβόλαιο μας.


    https://avclub.gr/forum/showthread.p...%BF%BD%C3%B4%F


    Αν δεν μας δωθεί καλύτερη τιμή πιθανόν να πρέπει να επανεξετάσουμε το ενδεχόμενο αλλαγής παρόχου παρόλο που μέχρι τώρα είμαστε ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες σας .

    Ευχόμαστε να ανανεώσουμε το συμβόλαιο μας δίνοντας μας μια αντιπροσωπευτική προσφορά .

    Τέλος θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την μέχρι τώρα άριστη συνεργασία μας.

    Με εκτίμηση.

    -------------- Στοιχεία:----------
    Τηλ επικοινωνίας:69****** ή με email.
    ΑΦΜ συνδρομητή:*****/ ΑΔΤ: ******
    Αφορά την γραμμή:2**********
    Ονοματεπώνυμο:******** ********
    εγώ αυτήν την στιγμή είμαι στον ΟΤΕ (έχω και nova τηλεόραση) με τον οποίο το συμβόλαιο μου έχει λήξει.....επομένως δεν μπορώ να πάρω την συγκεκριμένη προσφορά.
    Απλά περιμένω, ίσως να υπάρξει κάποια καλή προσφορά για ΝΕΟΥΣ πελάτες, νομίζω ότι συμφέρει μια εταιρεία όχι μόνο να κάνει καινούργιο πελάτη άλλα να τον αποσπάσει και απο τον ανταγωνισμό.....
    η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

  5. #605
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παιδια εγω που ανανεωσα το συμβολαιο το 2018 για vdsl και ειμαι τρια χρονια πελατης και πληρωνω 55 ευρω εχω καμια τυχη

    - - - Updated - - -

    υποψιν ειμαι πελατης απο το 2016

    - - - Updated - - -

    με συγχωρειτε βρηκα τα πρωτα χαρτια οταν εκανα συνδεση πριν το vdsl η ημερομηνια πρωτης συμβασης πριν την ανανεωση ειναι 12/3/2015

  6. #606
    Εγγραφή
    09-02-2013
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια εγω που ανανεωσα το συμβολαιο το 2018 για vdsl και ειμαι τρια χρονια πελατης και πληρωνω 55 ευρω εχω καμια τυχη

    - - - Updated - - -

    υποψιν ειμαι πελατης απο το 2016

    - - - Updated - - -

    με συγχωρειτε βρηκα τα πρωτα χαρτια οταν εκανα συνδεση πριν το vdsl η ημερομηνια πρωτης συμβασης πριν την ανανεωση ειναι 12/3/2015
    Εξαρτάται το πότε ακριβώς έκανες ανανέωση συμβολαίου.

  7. #607
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tempo Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ αυτήν την στιγμή είμαι στον ΟΤΕ (έχω και nova τηλεόραση) με τον οποίο το συμβόλαιο μου έχει λήξει.....επομένως δεν μπορώ να πάρω την συγκεκριμένη προσφορά.
    Απλά περιμένω, ίσως να υπάρξει κάποια καλή προσφορά για ΝΕΟΥΣ πελάτες, νομίζω ότι συμφέρει μια εταιρεία όχι μόνο να κάνει καινούργιο πελάτη άλλα να τον αποσπάσει και απο τον ανταγωνισμό.....
    Όχι η προσφορά ισχύει για υφιστάμενους και πρώην συνδρομητές δηλαδή όσοι ήταν/είναι πελάτες-τισσες της εταιρείες .

    Δεν χάνεις κάτι να στείλεις email.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια εγω που ανανεωσα το συμβολαιο το 2018 για vdsl και ειμαι τρια χρονια πελατης και πληρωνω 55 ευρω εχω καμια τυχη

    - - - Updated - - -

    υποψιν ειμαι πελατης απο το 2016

    - - - Updated - - -

    με συγχωρειτε βρηκα τα πρωτα χαρτια οταν εκανα συνδεση πριν το vdsl η ημερομηνια πρωτης συμβασης πριν την ανανεωση ειναι 12/3/2015

    Ναι αφού πέρασε τουλάχιστον ένα έτος απο την ανανέωση άτυπα μπορείς να αιτηθείς καινούργια προσφορά/ανανέωση (κανονικά σου δίνουν το δικαίωμα 6 μήνες πριν τη λήξη να το ανανεώσης αλλά σε αρκετούς -όπως σε εμένα έκανα το ίδιο και 1 χρόνο πρίν).

    Θα σου πρότεινα να στείλεις το email κι εσύ που έχω παραθέση παραπάνω.

    Καλημέρα & καλή εβδομάδα.

  8. #608
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Λοιπον τους εστειλα email λεγοντας πως σκεφτομαι να αποχωρησω λογω καλυτερης προσφορας του ΟΤΕ πληρωνοντας την ρητρα ,επειδη προσφορα δεν μου εχουν κανει ποτε γτ ολο αυξανα το συμβολαιο μου με πακετα και επειδη ειμαι πελατης τωρα 4 χρονια τους ζητησα μια καλυτερη προσφορα απο του ΟΤΕ η οποια να σας πω και ποια ηταν: full pack cosmote tv,vdsl 50,απεριοριστα αστικα και 420 λεπτα προς κινητα συν συμβολαιο κινητης cosmote mobile m στα 45 ευρω,για την περιπτωση του ΟΤΕ δεν το λες και ασχημα αλλα ειναι που δεν θελω να χασω τα απεριοριστα της nova αλλιως θα πληρωνα την ρητρα και θα εφευγα

    - - - Updated - - -

    τωρα θα δειξει

  9. #609
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον τους εστειλα email λεγοντας πως σκεφτομαι να αποχωρησω λογω καλυτερης προσφορας του ΟΤΕ πληρωνοντας την ρητρα ,επειδη προσφορα δεν μου εχουν κανει ποτε γτ ολο αυξανα το συμβολαιο μου με πακετα και επειδη ειμαι πελατης τωρα 4 χρονια τους ζητησα μια καλυτερη προσφορα απο του ΟΤΕ η οποια να σας πω και ποια ηταν: full pack cosmote tv,vdsl 50,απεριοριστα αστικα και 420 λεπτα προς κινητα συν συμβολαιο κινητης cosmote mobile m στα 45 ευρω,για την περιπτωση του ΟΤΕ δεν το λες και ασχημα αλλα ειναι που δεν θελω να χασω τα απεριοριστα της nova αλλιως θα πληρωνα την ρητρα και θα εφευγα

    - - - Updated - - -

    τωρα θα δειξει
    Άσχημη προσφορά εγώ δίνω στη Nova 39.50 με απεριόριστα σταθερά , κινητά,fullpack tv,VDSL50.
    Είμαι σίγουρος ότι θα σε καλέσουν για προσφορά μέχρι τη Παρασκευή .

  10. #610
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άσχημη προσφορά εγώ δίνω στη Nova 39.50 με απεριόριστα σταθερά , κινητά,fullpack tv,VDSL50.
    Είμαι σίγουρος ότι θα σε καλέσουν για προσφορά μέχρι τη Παρασκευή .
    με εχουν στα 60 ευρω εδω και ενα χρονο με αυτα που ειπες εσυ αλλα χωρις novasports μονο novacinema συν οτι alpha και star δεν υπαρχουν στην νοβα,ας ρωτησουν λιγο και τα μικρα στο σπιτι μου που τους αρεσει να βλεπουν τα κλασσικα παραμυθια του star συν οτι οι ταινιες τους στο on demand σπανια θα ειναι καλες,προσβαση στο foxplay δεν δινουν με προφαση την ασφαλεια και το ελεγχόμενο περιβάλλον και καλα,ε ενταξει πανακριβοι για αυτα που προσφερουν,μονο τα απεριοριστα κινητα με κρατανε σε αυτους ολο το υπολοιπο περιεχομενο δεν μου λεει κατι πλεον.Για να καταλαβεις φιλε μου οταν εβαλα nova στο σπιτι το παινευόμουν ε τωρα δεν μου λεει κατι

    - - - Updated - - -

    Με πηραν τηλεφωνο,39.60 με ολα full πακετο ολα ομως μονο διεθνη σταθερα δεν μου εβαλαν που δεν τα χρειαζομαι, 20 ευρω εκπτωση μια χαρα

  11. #611
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    με εχουν στα 60 ευρω εδω και ενα χρονο με αυτα που ειπες εσυ αλλα χωρις novasports μονο novacinema συν οτι alpha και star δεν υπαρχουν στην νοβα,ας ρωτησουν λιγο και τα μικρα στο σπιτι μου που τους αρεσει να βλεπουν τα κλασσικα παραμυθια του star συν οτι οι ταινιες τους στο on demand σπανια θα ειναι καλες,προσβαση στο foxplay δεν δινουν με προφαση την ασφαλεια και το ελεγχόμενο περιβάλλον και καλα,ε ενταξει πανακριβοι για αυτα που προσφερουν,μονο τα απεριοριστα κινητα με κρατανε σε αυτους ολο το υπολοιπο περιεχομενο δεν μου λεει κατι πλεον.Για να καταλαβεις φιλε μου οταν εβαλα nova στο σπιτι το παινευόμουν ε τωρα δεν μου λεει κατι

    - - - Updated - - -

    Με πηραν τηλεφωνο,39.60 με ολα full πακετο ολα ομως μονο διεθνη σταθερα δεν μου εβαλαν που δεν τα χρειαζομαι, 20 ευρω εκπτωση μια χαρα
    Πολύ ωραία

  12. #612
    Εγγραφή
    29-03-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    141
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4995
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΡΜΟΥ
    Router
    ZXHN H168N
    SNR / Attn
    20.2(dB) / 7.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παιδιά καλησπέρα, είμαι εδώ και 16 μήνες (έχω 24μηνο συμβόλαιο) με Nova Cinema + Σταθ + Κιν + vdsl 50 στα 48,26. Έστειλα μήνυμα μέσω FB με πήραν και μου κάνουν νέα προσφορά στα 37,50 αλλά με 2ετή δέσμευση πάλι. Θεωρείτε την προσφορά καλή ή να πιέσω και άλλο, αν και δεν τους είδα να έχουν διάθεση να πέσουν ενώ για Full pack μου δίνουν 43,27 τελική τιμή.

  13. #613
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kyprianos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά καλησπέρα, είμαι εδώ και 16 μήνες (έχω 24μηνο συμβόλαιο) με Nova Cinema + Σταθ + Κιν + vdsl 50 στα 48,26. Έστειλα μήνυμα μέσω FB με πήραν και μου κάνουν νέα προσφορά στα 37,50 αλλά με 2ετή δέσμευση πάλι. Θεωρείτε την προσφορά καλή ή να πιέσω και άλλο, αν και δεν τους είδα να έχουν διάθεση να πέσουν ενώ για Full pack μου δίνουν 43,27 τελική τιμή.
    Στα 39.90 δίνουν εδώ και μήνες τη Nova Full με όλα τα υπόλοιπα που έχεις τώρα

  14. #614
    Εγγραφή
    29-03-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    141
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4995
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΡΜΟΥ
    Router
    ZXHN H168N
    SNR / Attn
    20.2(dB) / 7.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα 39.90 δίνουν εδώ και μήνες τη Nova Full με όλα τα υπόλοιπα που έχεις τώρα
    Ευχαριστώ, και εγώ από αυτά που διαβάζω εδώ μέσα καταλαβαίνω ότι δεν μου δίνουν καλή προσφορά. Ελπίζω να μην παίζει ρόλο ότι έχω ακόμα περίπου 7 μήνες δέσμευση...Θα δοκιμάσω και στο info@nova.gr

  15. #615
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kyprianos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ, και εγώ από αυτά που διαβάζω εδώ μέσα καταλαβαίνω ότι δεν μου δίνουν καλή προσφορά. Ελπίζω να μην παίζει ρόλο ότι έχω ακόμα περίπου 7 μήνες δέσμευση...Θα δοκιμάσω και στο info@nova.gr
    Μπορείς να ζητήσεις τη συγκεκριμένη προσφορά από το Nova Support του forum.

Σελ. 41 από 75 ΠρώτηΠρώτη ... 2131363940414243465161 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τηλεφωνο για το τμημα προσφορων;
    Από MANTHES στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-15, 03:12
  2. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-15, 12:58
  3. Μηνύματα: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-01-15, 21:25
  4. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-14, 15:44

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας