Σελ. 888 από 1302 ΠρώτηΠρώτη ... 868878883886887888889890893898908 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 13.306-13.320 από 19517
  1. #13306
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.510
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βγάλε το a
    Χαχαχαχα! Δεν το προσεξα καν, ευχαριστω.
    ديميتريس

  2. #13307
    Εγγραφή
    15-03-2007
    Περιοχή
    Μαρκόπουλο Μεσογαίας
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    9.106
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49000/4998
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
    Router
    I don't remember
    SNR / Attn
    (dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ξέρει κανείς κάπου που να μπορώ (online και νόμιμα, φυσικά) να αγοράσω κλειδί Windows 10 Home σε λογική τιμή, κατά προτίμηση ΟΕΜ;
    Ούτε σε όλους έχει αφαιρεθεί με βάναυσο-γκεμπελικό χειρουργείο, το μέρος του εγκεφάλου που συμπαθεί τον Επίτιμο.



  3. #13308
    Εγγραφή
    03-09-2011
    Μηνύματα
    3.279
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Όσο πιάνει
    ISP
    Cosmote-LTE
    Router
    Mikrotik Chateau LTE18
    Αν θες νομιμα θα πληρωσεις απο κατοσταρα και πανω και θα εχεις τιμολογιο. Ολα τα αλλα ειναι παρανομα και μονο για την ενεργοποιηση. Τουλαχιστον μη πληρωνετε για να ειστε παρανομοι. Δεν υπαρχει λογος ουτε ενα ευρω να δινετε.
    Άλλα Ντάλλα....

  4. #13309
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από A_gamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρει κανείς κάπου που να μπορώ (online και νόμιμα, φυσικά) να αγοράσω κλειδί Windows 10 Home σε λογική τιμή, κατά προτίμηση ΟΕΜ;
    Παίρνω λειτουργικά και Kaspersky από αυτούς χρόνια, κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα.
    https://www.specialprice.gr/el/softw...activation-key
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  5. #13310
    Εγγραφή
    15-03-2007
    Περιοχή
    Μαρκόπουλο Μεσογαίας
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    9.106
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49000/4998
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
    Router
    I don't remember
    SNR / Attn
    (dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από macro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θες νομιμα θα πληρωσεις απο κατοσταρα και πανω και θα εχεις τιμολογιο. Ολα τα αλλα ειναι παρανομα και μονο για την ενεργοποιηση. Τουλαχιστον μη πληρωνετε για να ειστε παρανομοι. Δεν υπαρχει λογος ουτε ενα ευρω να δινετε.
    Ακόμα και ΟΕΜ εκδόσεις είναι τόσο ακριβές;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίρνω λειτουργικά και Kaspersky από αυτούς χρόνια, κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα.
    https://www.specialprice.gr/el/softw...activation-key
    Θα χρειαστεί να επανεγκαταστήσω τα Windows για να τα κάνω από Home -> Pro , ή μόνο μια γρήγορη αναβάθμιση;
    Ούτε σε όλους έχει αφαιρεθεί με βάναυσο-γκεμπελικό χειρουργείο, το μέρος του εγκεφάλου που συμπαθεί τον Επίτιμο.



  6. #13311
    Εγγραφή
    02-10-2005
    Περιοχή
    Νοτιοανατολική Πελοπόννησος
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    800/?
    ISP
    ΠΟΤΕ
    Router
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από A_gamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρει κανείς κάπου που να μπορώ (online και νόμιμα, φυσικά) να αγοράσω κλειδί Windows 10 Home σε λογική τιμή, κατά προτίμηση ΟΕΜ;
    Αν θέλεις ρίξε μια ματιά εδώ. Ίσως βοηθήσει

    https://www.pcsteps.gr/266140-αυθεντ...24/#___Windows

    Να ζητήσω συγνώμη εκ των προτέρων, γιατί δεν είχα χρόνο να διαβάσω όλο το άρθρο
    Blackened Is The End, Winter It Will Sent

  7. #13312
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Blackened Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θέλεις ρίξε μια ματιά εδώ. Ίσως βοηθήσει

    https://www.pcsteps.gr/266140-αυθεντ...24/#___Windows

    Να ζητήσω συγνώμη εκ των προτέρων, γιατί δεν είχα χρόνο να διαβάσω όλο το άρθρο


    https://answers.microsoft.com/en-us/...f-06b050f9db06

    Only Amazon (not the marketplace section) and Microsoft itself are authorized to sell Digital downloads.

    This site is likely reselling MSDN licenses.

    About MSDN or TechNet Product Keys
    They are genuine Microsoft product keys, they are actually retail licenses, but it is intended for a particular product channel either the Microsoft Software Developer Network (MSDN) or TechNet for IT Professionals who pay a subscription fee. The main purpose is for evaluation purposes. The great thing about them, unlike trial Microsoft software, MSDN or TechNet keys don't expire. Because the agreement under which the subscription is provided is a single license, none of the software should be distributed outside of it. Even though its $50,000 worth of licenses, it is for one person only to use and no one else. Unfortunately, regardless of the licensing terms, persons still abuse the program, either giveaway product keys or resell it on auction sites. Microsoft licenses it in good faith that customers won't do so, but I guess human nature wins out.

    In your case, what probably happened is, you bought an MSDN licensed key, which carries up to 10 activations unlike full packaged retail licenses which only carry 1 activation. The person who sold it to you probably sold it to 10 other persons. Somewhere along the way, one of those persons might have installed it on a second system, activated it, because it went past 10 activation threshold, Microsoft detected it that it was being abused and blocked the key from further use.

    If you need to purchase a genuine license, do so from the Microsoft Store:

  8. #13313
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.667
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από macro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θες νομιμα θα πληρωσεις απο κατοσταρα και πανω και θα εχεις τιμολογιο. Ολα τα αλλα ειναι παρανομα και μονο για την ενεργοποιηση. Τουλαχιστον μη πληρωνετε για να ειστε παρανομοι. Δεν υπαρχει λογος ουτε ενα ευρω να δινετε.
    Τιμολόγιο γιατί; Δεν λέει ότι το θέλει για επιχείρηση. Τα κλειδιά των μερικών ευρώ από το ebay δεν ξέρω πόσο νόμιμα είναι αλλά τα Windows ενεργοποιούνται κανονικά και δεν μπλέκεις και με κρακς ή αμφιβόλου ποιότητας ISOs, κατεβάζεις αυτό που σου δίνει η MS με το εργαλείο της και είσαι σίγουρος, και ενεργοποιούνται κανονικά. Εγώ έχω κλειδί πάνω από 2 χρόνια από το ebay, και μέχρι τόρα δεν μου έχει παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα, μάλιστα σε αυτά τα 2+ χρόνια έχω κάνει και φορμάτ τον υπολογιστή μου, και έχουν ενεργοποιηθεί κανονικά και τη 2η φορά που τα εγκατέστησα.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  9. #13314
    Το avatar του μέλους vforvendetta85
    vforvendetta85 Guest
    Έκανα αναβάθμιση σε laptop από 7 σε 10 (ακόμα γίνεται), έπειτα, clean install και παλεύω με:

    Α) Έκανα είσοδο με τα στοιχεία Skype, δεν μου αναγνώρισε το λογαριασμό Microsoft και τώρα έχω ως admin (Master αν μπορώ να τον πω έτσι) το λογαριασμό Skype και ως δευτερεύον το λογαριασμό Microsoft, στον οποίο ανήκει ο λογαριασμός Skype
    Υπάρχει τρόπος, χωρίς να κάνω πάλι format ή επαναφορά, να μείνει ο λογαριασμός Microsoft;

    Β) θέλω να δημιουργήσω έναν τοπικό χρήστη, χωρίς κωδικό πρόσβασης. Τον δημιουργώ αλλά όταν ανοίγω το pc κάνει αυτόματα είσοδο στο τοπικό χρήστη που δεν έχει κωδικό πρόσβασης και γενικά μπαίνει κατευθείαν εκεί (στον τοπικό χρήστη). Υπάρχει τρόπος να με βγάζει στο προφίλ το6 κυρίου χρήστη;

  10. #13315
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τιμολόγιο γιατί; Δεν λέει ότι το θέλει για επιχείρηση. Τα κλειδιά των μερικών ευρώ από το ebay δεν ξέρω πόσο νόμιμα είναι αλλά τα Windows ενεργοποιούνται κανονικά και δεν μπλέκεις και με κρακς ή αμφιβόλου ποιότητας ISOs, κατεβάζεις αυτό που σου δίνει η MS με το εργαλείο της και είσαι σίγουρος, και ενεργοποιούνται κανονικά. Εγώ έχω κλειδί πάνω από 2 χρόνια από το ebay, και μέχρι τόρα δεν μου έχει παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα, μάλιστα σε αυτά τα 2+ χρόνια έχω κάνει και φορμάτ τον υπολογιστή μου, και έχουν ενεργοποιηθεί κανονικά και τη 2η φορά που τα εγκατέστησα.
    Νόμιμα είναι τα κλειδιά αλλά μόνο για αυτόν που τα έχει διαθέσει η Ms, όχι για εσένα που θα το αγοράσεις 10 ευρώ απο αυτόν που δεν του επιτρέπεται να τα πουλήσει.

  11. #13316
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από A_gamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα χρειαστεί να επανεγκαταστήσω τα Windows για να τα κάνω από Home -> Pro , ή μόνο μια γρήγορη αναβάθμιση;
    Kάνε καλύτερα καθαρή εγκατάσταση των PRO.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  12. #13317
    Εγγραφή
    03-09-2011
    Μηνύματα
    3.279
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Όσο πιάνει
    ISP
    Cosmote-LTE
    Router
    Mikrotik Chateau LTE18
    Και εκτος των αλλων ποτε δε ξερεις ποτε η microsoft θα αποσυρει ολα αυτα τα κλειδια................πολλοι την εχουν πατησει.........αυριο μεθαυριο θα ερθει και αλλων η σειρα.
    Άλλα Ντάλλα....

  13. #13318
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.350
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Πάντα είχα τις επιφυλάξεις μου για αυτά τα κλειδιά που πουλιούνται στο διαδίκτυο σε αυτές τις τιμές.
    Δεν ξέρω αν είναι νόμιμο να τα μεταπουλήσει κάποιος.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  14. #13319
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.667
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από macro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εκτος των αλλων ποτε δε ξερεις ποτε η microsoft θα αποσυρει ολα αυτα τα κλειδια................πολλοι την εχουν πατησει.........αυριο μεθαυριο θα ερθει και αλλων η σειρα.
    Εγώ προσωπικά το έχω σκεφτεί αυτό. Αλλά τα μερικά ευρώ που κοστίζουν δεν είναι τίποτα, πες ότι δεν θα πιεις 2-3 καφέδες, και για όσο διάστημα θα δουλέψουν σε γλυτώνει από το να εγκαταστήσεις αμφιβόλου ποιότητας ISOs ή κρακς.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  15. #13320
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Έχω αρκετά κλειδιά τέτοια αγοράσει και με κανένα δεν είχα πρόβλημα,
    εγκατεστημένα χρόνια. Αγορασμένα από ebay. Οι πωλητές βέβαια έχουν εξαφανιστεί.

Σελ. 888 από 1302 ΠρώτηΠρώτη ... 868878883886887888889890893898908 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 170
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-15, 10:55
  2. Μηνύματα: 193
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-15, 17:20
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-15, 01:46

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας