Σελ. 446 από 1302 ΠρώτηΠρώτη ... 426436441444445446447448451456466 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.676-6.690 από 19519
  1. #6676
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tommybertsen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντε να πω οτι ειναι λογικα τα προβληματα, και δεν εμφανιζονται σε ολους. Για ποσο καιρο ακομη;
    Άγνωστο...

  2. #6677
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Ηλικία
    73
    Μηνύματα
    233
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    FRITZ!BOX 7590
    SNR / Attn
    13(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλημέρα σε όλους!
    Στον υπολογιστή μου τρέχω Windows XP, επειδή με βολεύουν και επειδή έχω συνδεδεμένες συσκευές για τις οποίες δεν υπάρχουν drivers για Windows 10.
    Σε δεύτερο δίσκο εγκατέστησα Windows 10 σε IDE mode. Ρύθμισα και στον Bootmanager των 10 ως προεπιλεγμένο λειτουργικό τα ΧΡ.
    Όλα λειτουργούσαν κανονικά εδώ και ένα μήνα.
    Κάποια στιγμή, προκειμένου να βοηθήσω φίλο που εγκατέστησε SSD σε IDE Mode να κάνει τις ρυθμίσεις για λειτουργία σε AHCI Mode επεμβαίνοντας στη registry με αλλαγή της τιμής [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\storahci\StartOverride] "0"=dword:00000003 σε [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\storahci\StartOverride] "0"=dword:00000000, έκανα την αντίστοιχη αλλαγή και στα δικά μου 10, θεωρώντας ότι μπορώ ακολουθώντας την αντίστροφη διαδικασία να επανέλθω σε IDE Mode.
    Η αλλαγή αυτή με αναγκάζει κάθε φορά που θέλω να μπω στα 10 να μπαίνω στο BIOS για να αλλάξω από IDE σε AHCI Mode και για να επιστρέψω σε ΧΡ να κάνω το αντίστροφο.
    Μπήκα λοιπόν στα 10 και επανέφερα την τιμή από το 0 στο 3
    Μετά την επανεκκίνηση τα 10 έβγαζαν σφάλμα στην προσπάθεια εκκίνησης σε IDE Mode και δεν μπορούσαν με κανένα τρόπο να κάνουν αυτόματη επιδιόρθωση.
    Μπήκα χειροκίνητα σε Safe Mode με επιλογή στο BIOS IDE Mode και επανέφερα την τιμή 0 στην αντίστοιχη θέση και η επανεκκίνηση έγινε κανονικά σε AHCI Mode με επαναφορά και του BIOS σε AHCI Mode.
    Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει δυνατότητα επαναφοράς των 10 σε IDE Mode ώστε να μην είμαι συνεχώς αναγκασμένος να μπαίνω στο BIOS κάθε φορά που θέλω να αλλάξω λειτουργικό;
    Ευχαριστώ!
    Case: Cooler Master Silencio 650 Pure - Τροφοδοτικό: Thermaltake TR2 QFan 500W - CPU: Intel Core i3-10100 - RAM: 2X8GB - GPU: Intel HD Graphics - M/B: Gigabyte B560M DS3H (rev. 1.0) - SSD: SanDisk SDSSDXPS240G - KINGSTON SKC2500M8250G - HDD: WDC WD10EADS-00L5B1 - DVD-RW: Samsung DVD-RW SH-224BB - Monitor: Dell U2412M - Λειτουργικό: Windows: 11 Pro X64.

  3. #6678
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    στα 8 και στα 10 αν αλλάξεις την επιλογή στο bios, απλά με ενα Boot πρώτα σε ασφαλή λειτουργία το κάνει μόνο του, για δοκίμασε το

  4. #6679
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Ηλικία
    73
    Μηνύματα
    233
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    FRITZ!BOX 7590
    SNR / Attn
    13(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    στα 8 και στα 10 αν αλλάξεις την επιλογή στο bios, απλά με ενα Boot πρώτα σε ασφαλή λειτουργία το κάνει μόνο του, για δοκίμασε το
    Ευχαριστώ για τη λύση. Πράγματι μπαίνοντας σε ασφαλή λειτουργία έγιναν αυτόματα οι σχετικές διορθώσεις στο μητρώο, δημιουργήθηκε η τιμή [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\storahci\StartOverride] "0"=dword:00000003 και διαγράφτηκε ένας υποφάκελος στη διαδρομή [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\storahci]. Μετά την επανεκκίνηση όλα ανοίγουν κανονικά σε IDE Mode.

    Έχω και ένα δεύτερο πρόβλημα στον υπολογιστή της γυναίκας μου:
    Αρνείται να εγκαταστήσει τη χθεσινή συγκεντρωτική ενημέρωση των 10. Στην επανεκκίνηση φτάνει στο 5%, τη διακόπτει και κατόπιν μπουτάροντας επαναφέρει την προηγούμενη κατάσταση.
    Το δοκίμασα τρεις φορές και πάντα έκανε το ίδιο.
    Διέγραψα στη συνέχεια όλα τα περιεχόμενα του φακέλου C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download ώστε να αναγκαστεί να ξανακατεβάσει τις ενημερώσεις από την αρχή αλλά και πάλι εμφάνισε την ίδια συμπεριφορά. Διακοπή ενημέρωσης στο 5% και επαναφορά προηγούμενης κατάστασης.
    Ο σκληρός έχει άφθονο χώρο.
    Καμιά ιδέα γι αυτό;
    Case: Cooler Master Silencio 650 Pure - Τροφοδοτικό: Thermaltake TR2 QFan 500W - CPU: Intel Core i3-10100 - RAM: 2X8GB - GPU: Intel HD Graphics - M/B: Gigabyte B560M DS3H (rev. 1.0) - SSD: SanDisk SDSSDXPS240G - KINGSTON SKC2500M8250G - HDD: WDC WD10EADS-00L5B1 - DVD-RW: Samsung DVD-RW SH-224BB - Monitor: Dell U2412M - Λειτουργικό: Windows: 11 Pro X64.

  5. #6680
    Εγγραφή
    24-04-2014
    Περιοχή
    Στην ομορφότερη πόλλλλη!!
    Μηνύματα
    107
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300Mbps /30 Mbps
    ISP
    Cosmote
    Router
    ZTE H1600
    @ cool11 και @nikomas50:

    Φαίνεται να έχετε το ίδιο πρόβλημα:

    Δεν έχω ιδέα γιατί γίνεται αυτό αλλά μου έχει συμβεί και στα 7 και στα 8.1. Μήπως έχετε πολλαπλά λειτουργικά που εκκινούν με multiboot; Στο pc μου έχω έναν δίσκο για κάθε λειτουργικό που έχω εγκαταστήσει και ο τρόπος που βρήκα για να αντιμετωπίζω το συγκεκριμένο θέμα είναι να ενεργοποιώ κατά την εκκίνηση το boot menu της μητρικής και να επιλέγω τον δίσκο με το λειτουργικό που δεν μπορεί να αναβαθμιστεί. Με τον τρόπο αυτό παίρνει τις ενημερώσεις σωστά. Στην επόμενη επαννεκίνηση κάνω ξανά το ίδιο ώστε να περάσει και οτιδήποτε άλλο δεν έχει καταφέρει να ενημερωθεί. Μετά από αυτό αφήνω τον υπολογιστή να εκκινεί κανoνικά από το multi boot menu.
    Στην περίπτωσή μου το αποδίδω στο multiboot αλλά, όπως είπα, δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bouhc : 15-12-16 στις 14:59.
    - Μάνα, θ' αργήσω λίγο, πάω στον πόλεμο !
    - Ζακέτα πήρες ;

  6. #6681
    Εγγραφή
    07-11-2016
    Περιοχή
    Αθήνα, Περιστέρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    324
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    93500/10999
    ISP
    COSMOTE
    Router
    speedport entry 2ι
    Path Level
    Interleaved
    Εχουμε καμμια ιδεα καθε ποτε ανανεωνει το iso της η MS? Δηλαδη ενα νεο iso πως θα δω τι ημερομηνια και τι updates εχει;
    Ο λογος , θελω να κανω "απο πανω" εγκατασταση (χωρις να σβησει τιποτα) , μπας και λυθει το προβλημα μου (σελιδα 429 , post #6426). Δεν μπορω να βρω τον πυρηνα του προβληματος.
    Εχω σκαλωσει/τρελαθει.

  7. #6682
    Εγγραφή
    24-04-2014
    Περιοχή
    Στην ομορφότερη πόλλλλη!!
    Μηνύματα
    107
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300Mbps /30 Mbps
    ISP
    Cosmote
    Router
    ZTE H1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mια απορία έχω και χωρίς να χρειάζεται να μου απαντήσει κανένας από αυτούς που ταλαιπωρούνται από τα 10αρια.

    Γιατί δεν κάθεστε στα 7, στα 8.1 ή τέλος πάντων σε ότι άλλο λειτουργικό έχετε και επιμένετε να ταλαιπωρήστε με τα 10;; στο τέλος θα σας πούμε και μαζόχες δηλαδή. ing
    Και μετά; Πώς θα τα χώνουμε στην MS, ε;;;!!!

    Προσωπικά, πάντως, έχω κάτσει στα 7 για τις πολύ σοβαρές δουλειές μου και στα 8.1 για εναλλακτικό λειτουργικό.

    Όσον αφορά στα 10άρια: ΝΑΙ! Τα έχω εγκαταστήσει και τα χρησιμοποιώ περιστασιακά (περίπου 3 -4 φορές τον μήνα) απλά για να παίρνουν τις αναβαθμίσεις τους και να βρίσκομαι μέσα στα πράγματα όσον αφορά στην ενημέρωσή μου επί του θέματος. Όμως, από τη στιγμή που έχω παρατηρήσει ότι μετά από κάποιες αναβαθμίσεις μου έχει πειράξει τις ρυθμίσεις μου, δεν υπάρχει περίπτωση να το χρησιμοποιήσω σαν κύριο λειτουργικό τουλάχιστον μέχρις ότου: 1. να εξαλειφθούν οριστικά οι παιδικές ασθένειες ενός λειτουργικού 1,5 χρονών (πράγμα απαράδεκτο), 2. να σταματήσει η MS να "βάζει χέρι" στο μηχάνημά μου χωρίς τη θέλησή μου (τραγικό) και 3. να σταματήσει η υποστήριξη των 7 και των 8.1
    - Μάνα, θ' αργήσω λίγο, πάω στον πόλεμο !
    - Ζακέτα πήρες ;

  8. #6683
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bouhc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μετά; Πώς θα τα χώνουμε στην MS, ε;;;!!!

    Προσωπικά, πάντως, έχω κάτσει στα 7 για τις πολύ σοβαρές δουλειές μου και στα 8.1 για εναλλακτικό λειτουργικό.

    Όσον αφορά στα 10άρια: ΝΑΙ! Τα έχω εγκαταστήσει και τα χρησιμοποιώ περιστασιακά (περίπου 3 -4 φορές τον μήνα) απλά για να παίρνουν τις αναβαθμίσεις τους και να βρίσκομαι μέσα στα πράγματα όσον αφορά στην ενημέρωσή μου επί του θέματος. Όμως, από τη στιγμή που έχω παρατηρήσει ότι μετά από κάποιες αναβαθμίσεις μου έχει πειράξει τις ρυθμίσεις μου, δεν υπάρχει περίπτωση να το χρησιμοποιήσω σαν κύριο λειτουργικό τουλάχιστον μέχρις ότου: 1. να εξαλειφθούν οριστικά οι παιδικές ασθένειες ενός λειτουργικού 1,5 χρονών (πράγμα απαράδεκτο), 2. να σταματήσει η MS να "βάζει χέρι" στο μηχάνημά μου χωρίς τη θέλησή μου (τραγικό) και 3. να σταματήσει η υποστήριξη των 7 και των 8.1
    Kαλό το χώσιμο αλλά εδώ πάμε να καταντήσουμε σαν τις γριές στο IKA που είναι συνέχεια μέσα στην γκρίνια και τους φταίνε όλα.

    Προσωπικά έχω παντού τα 10 σε Dual ή σε Multi Βοοt με 7/8.1, κ.λ.π., δεν λειτουργούν σωστά;;; πάω στο άλλο λειτουργικό κάνω την δουλειά μου και τελείωσε, αν έχω χρόνο μετά ψάχνω να βρω τι έγινε στα 10 και πως θα το διορθώσω αλλιώς άστα εκεί πέρα να βασανίζονται μόνα τους.
    Από την στιγμή που υπάρχει εναλλακτική λύση δεν βρίσκω το λόγο να μου χαλάει τη μέρα και την διάθεση η MS.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  9. #6684
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.360
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mια απορία έχω και χωρίς να χρειάζεται να μου απαντήσει κανένας από αυτούς που ταλαιπωρούνται από τα 10αρια.

    Γιατί δεν κάθεστε στα 7, στα 8.1 ή τέλος πάντων σε ότι άλλο λειτουργικό έχετε και επιμένετε να ταλαιπωρήστε με τα 10;; στο τέλος θα σας πούμε και μαζόχες δηλαδή. ing
    Την ίδια απορία έχω και εγώ...
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  10. #6685
    Εγγραφή
    24-04-2014
    Περιοχή
    Στην ομορφότερη πόλλλλη!!
    Μηνύματα
    107
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300Mbps /30 Mbps
    ISP
    Cosmote
    Router
    ZTE H1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλό το χώσιμο αλλά εδώ πάμε να καταντήσουμε σαν τις γριές στο IKA που είναι συνέχεια μέσα στην γκρίνια και τους φταίνε όλα.



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά έχω παντού τα 10 σε Dual ή σε Multi Βοοt με 7/8.1, κ.λ.π., δεν λειτουργούν σωστά;;; πάω στο άλλο λειτουργικό κάνω την δουλειά μου και τελείωσε, αν έχω χρόνο μετά ψάχνω να βρω τι έγινε στα 10 και πως θα το διορθώσω αλλιώς άστα εκεί πέρα να βασανίζονται μόνα τους.
    Από την στιγμή που υπάρχει εναλλακτική λύση δεν βρίσκω το λόγο να μου χαλάει τη μέρα και την διάθεση η MS.
    +1
    - Μάνα, θ' αργήσω λίγο, πάω στον πόλεμο !
    - Ζακέτα πήρες ;

  11. #6686
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    9.892
    Downloads
    8
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    VMG8623-T50B & Debian
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλό το χώσιμο αλλά εδώ πάμε να καταντήσουμε σαν τις γριές στο IKA που είναι συνέχεια μέσα στην γκρίνια και τους φταίνε όλα.

    Προσωπικά έχω παντού τα 10 σε Dual ή σε Multi Βοοt με 7/8.1, κ.λ.π., δεν λειτουργούν σωστά;;; πάω στο άλλο λειτουργικό κάνω την δουλειά μου και τελείωσε, αν έχω χρόνο μετά ψάχνω να βρω τι έγινε στα 10 και πως θα το διορθώσω αλλιώς άστα εκεί πέρα να βασανίζονται μόνα τους.
    Από την στιγμή που υπάρχει εναλλακτική λύση δεν βρίσκω το λόγο να μου χαλάει τη μέρα και την διάθεση η MS.
    Μπορώ να φανταστώ αρκετά σενάρια, όπως

    - νέος υπολογιστής που αντικατέστησε παλιό, άρα υπάρχει πλέον άδεια μόνο για τα 10
    - υπολογιστής στη δουλειά που για Χ λόγους θα μείνει στα 10
    - υπολογιστής τρίτου που για Χ λόγους θα μείνει στα 10

    στα οποία δεν παίζει η λύση «περνώ τα 7/8 (και κάνω dual-boot)».

    Προσωπικά με ενοχλούν πολύ μηνύματα (και σαφώς δεν αναφέρομαι στο δικό σου) του πνεύματος «Εμένα όλα μου πάνε καλά με τα 10, εσείς που έχετε τα προβλήματα το κρατάτε λάθος».
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Simpleton : 15-12-16 στις 17:18.
    - Κάνετε τη δουλειά σας γρήγορα, αξιόπιστα, με ασφάλεια, χωρίς τεχνητούς περιορισμούς και δωρεάν με το Linux.
    - Οι δίσκοι χαλάνε! Σκεφτείτε τα αρχεία σας πριν την πατήσετε. Κάνετε τακτικά backup.

  12. #6687
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.360
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλό το χώσιμο αλλά εδώ πάμε να καταντήσουμε σαν τις γριές στο IKA που είναι συνέχεια μέσα στην γκρίνια και τους φταίνε όλα.

    Προσωπικά έχω παντού τα 10 σε Dual ή σε Multi Βοοt με 7/8.1, κ.λ.π., δεν λειτουργούν σωστά;;; πάω στο άλλο λειτουργικό κάνω την δουλειά μου και τελείωσε, αν έχω χρόνο μετά ψάχνω να βρω τι έγινε στα 10 και πως θα το διορθώσω αλλιώς άστα εκεί πέρα να βασανίζονται μόνα τους.
    Από την στιγμή που υπάρχει εναλλακτική λύση δεν βρίσκω το λόγο να μου χαλάει τη μέρα και την διάθεση η MS.
    Ε... αφού πάντα φταίνε οι άλλοι και ποτέ εμείς να μην το πούμε;
    Να το κρατάμε μέσα μας;

    Εγώ απορώ... αφού το μηχάνημα κολλάει, βγάζει μπλε οθόνη και άλλα κέρατα...
    Πώς προλαβαίνει κανείς να γράψει στο φόρουμ;
    Από τον δεύτερο ΗΥ θα μου πείτε με τα 7άρια...

    Χωρίς παρεξήγηση και με δόση χιούμορ πάντα προς τον δοκιμαζόμενο λαό από τα 10άρια.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  13. #6688
    Εγγραφή
    07-11-2016
    Περιοχή
    Αθήνα, Περιστέρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    324
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    93500/10999
    ISP
    COSMOTE
    Router
    speedport entry 2ι
    Path Level
    Interleaved
    ^^
    Εχω 2ο υπολογιστη με 7ρια (της κοπελας μου, διπλα-διπλα ,στο ιδιο γραφειο).
    Εχω επιλογες για dual boot και σια.

    Απο τη μια ειμαι "μαζοχα" που δε το κανω, απο την αλλη , με τρωει που 1 χρονο κυριολεκτικα πηγαιναν μια χαρα και μετα την 1607 μου'ρχονται μαζεμενα Ειχα σε 2ο ssd τα mint cinnamon και μετα μου'τυχε καποιο αλλο θεμα (με την οθονη και τα λινουξ) , οποτε εσβησα το παρτισιον.

    Οπότε σκαω που δε βρισκω λυση στο δικο μου θεμα (αλλος θα ειχε μεταβει στα 7/8.1 χωρις πολλα πολλα). Τα θεματα των update συνηθως ειναι minor , αν και παλι , δε δικαιολογουνται, και κυριως δεν δικαιολογουνται επειδη υπαρχουν εναλλακτικες. Σα να λεμε "ποναει ποδι,κοψει ποδι"

    ΥΓ: Για την παραπανω ερωτηση μου ξερουμε κατι; (για το iso των windows). Κατεβαζω καποιο (το τελευταιο απο το τουλ λογικα) , anyway, και αργει υπερβολικα πολυ να κατεβει. Αν ειναι να μου λυσει το προβλημα, ας κατεβει και αυριο ομως

  14. #6689
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.380
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Και ξαναλέω: είναι θέμα τύχης ή φταίει το σκάλισμα του χρήστη που βγάζουν θέματα τα 10ρια;

    Γιατί δεν γίνεται σε υπολογιστές εταιρείας κανένας να μην βγάζει πρόβλημα ή πχ σε μένα σε 3 διαφορετικά προσωπικά μηχανάκια να έχω όλες τις αναβαθμίσεις και ποτέ κανένα πρόβλημα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  15. #6690
    Εγγραφή
    17-06-2009
    Μηνύματα
    561
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Simpleton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο υπολογιστής παίρνει IP; Είναι της μορφής 169.254.x.x;
    δεν ειμαι σιγουρος που μπορω να το βρω αυτο..
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Untitled.jpg 
Εμφανίσεις:  8 
Μέγεθος:  102,9 KB 
ID: 177701
    MOBO: Asus M4A89GTD-PRO/USB3 | CPU: AMD FX-6300 | COOLER: Arctic Freezer 13 Pro | RAM: HyperX Savage DDR3 16GB 2400MHz | PSU: Thermaltake Smart SE 730W Semi Modular | GPU: XFX Radeon R9 380 990M 4GB Dual Dissipation GDDR5 | S.S.D.: Samsung 750 EVO 250 GB | H.D.D.: Western Digital Caviar Black 1TB Sata III | CASE: Raidmax Scorpio V Titanium

Σελ. 446 από 1302 ΠρώτηΠρώτη ... 426436441444445446447448451456466 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 170
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-15, 10:55
  2. Μηνύματα: 193
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-15, 17:20
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-15, 01:46

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας