Σελ. 1069 από 1301 ΠρώτηΠρώτη ... 10491059106410671068106910701071107410791089 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16.021-16.035 από 19506
  1. #16021
    Εγγραφή
    07-05-2011
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.778
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mb/s
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Router
    ZTE H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    10 φορές το τσέκαρα και δεν πήγε εκεί το μάτι μου.

    Thanks.
    και εγώ από το 2007 που πήρα pc, πρώτη φορά τώρα έμαθα τι κάνει, ποτέ μου δεν το είχα ενεργοποιήσει. χαχαχα

  2. #16022
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.462
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ενα συστημα με w7 εγινε χτες αναβαθμηση σε w10 (2004). Θα ποσταρω αργοτερα την ιστορια πισω απο αυτο, γιατι περιλαμβανει ανθρωπους με αρνητικο iq που πραγματικα θελω να τους κοψω τα χερια.

    Δεν υπαρχουν τα ηδη εγκατεστημενα προγραμματα μεσα στο program files, δεν υπαρχει τιποτα μεσα στο c:/users/username/appdata, δηλαδη ρυθμισεις απο browsers και προγραμματα, ακομα και οι συντομευσεις στο start menu (οσες ηταν απο προγραμματα που υπηρχανε πριν) ειναι "κουτσες" και δνε ανοιγουν τιποτα! Μεχρι και τα οσα υπαρχουν στην προσθαφαιρεση προγραμματων εχουν ημερομηνια εγκαταστασης τη χτεσινη.
    Υπαρχει ενας φακελος windows.old ομως. Τι απο τα παραπανω μπορω να βρω εκει μεσα και να μου χρησιμευσει?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τίποτα δεν μπορείς να κάνεις με τον φάκελο, πέρα από το να γυρίσεις πίσω στην προηγούμενη εγκατάσταση. Εννοείται ότι θα πρέπει να θέλουν και τα Windows να το κάνουν.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίταξε στο "Επιστροφή στην προηγούμενη έκδοση των Windows 10", το ίδιο θα είναι για να επιστρέψει και στα 7.
    https://support.microsoft.com/el-gr/...#bkmk_section6
    Μιας και το rollback στα 7 απετυχε, ηρθε η ωρα του rant! Ειναι η μοναδικη φορα που τα windows δεν εχουν καμια ευθυνη για το χαλι που αντικρισα αλλα οι ιδεες ενος χρηστη με πραγματικα αρνητικο iq. Οποιος θεωρει οτι προσβαλω κοσμο με αυτο το χαρακτηρισμο ας κλεισει την καρτελα.

    Μια φιλη μου, μαμα με μωρο 1 ετους, αφησε το pc της (i3 6ης γενιας, 8gb ram, 1tb hdd) στα χερια των πεθερικων για οσο θα κανουν baby sitting στο μικρο. Δεν ειναι η πρωτη φορα που γινεται κατι τετοιο και δεν θα ειναι και η τελευταια. Οι παπουδες βαζουν συνηθως παιδικα στο youtube για τον μικρο, αντε να δουνε και καμια ειδηση. Η κοπελα χρησιμοποιει το pc της για σερφαρισμα, για μικροδουλειες σε word κλπ, λιγο kodi οταν εχει χρονο και για καμια επεξεργασια φωτογραφιας στο ps, μιας και εχει την φωτογραφια σαν χομπι.

    Προχτες λοιπον, ο πεθερος την ειδε ΙΤ και αναβαθμησε τα 7 σε 10, κανοντας τα εγκατασταση απο πανω και επιλεγοντας (λογικα) να μην διατηρηθει τιποτα. Σε w10 2004 ENTERPRISE παρακαλω, που ειναι διαθεσιμα μονο με στο business iso των w10, το οποιο προφανως δεν δινει η ms απο τη σελιδα της!
    Περα απο αυτο, εβαλε με ninite οτι χωραει ο νους σας (chrome, opera, firefox, spotify, skype και ενα σωρο αλλα), openoffice και ενα 32ΑΡΙ photoshop που βρηκε, λες και ειμαστε ακομα στο 2010!
    Μετα ανοιξε τον chrome και τον συγχρονησε με τον google account ΤΟΥ, οποτε απο στοκ που ηταν, τωρα εχει ενα σαπιο search engine για default και 15-20 bookmarked σελιδες που ΟΛΕΣ λενε για την πορεια του ιου στον κοσμο, συν κατι παρακμιακα προσθετα!
    Μετα, αλλαξε την default θεση των pictures και downloads (τις pinned θεσεις που εχει ο explorer δεξια) και τις πηγε στον εξωτερικο σκληρο της. Για αυτο το λογο δεν μπορει πλεον να κατεβασει οτιδηποτε αν δεν εχει τον εξωτερικο σκληρο ηδη πανω, μιας και το "c:/users/user/downloads" εχει γινει "e:/downloads".
    Μεχρι εδω φτανουν οι ανακαλυψεις που εχω κανει ως σημερα, αν βρω κατι αλλο περιεργο θα το γραψω.

    Τι ελεγα λοιπον για ανθρωπους με αρνητικο iq? Αν ηταν δικος μου πεθερος θα του ειχα κοψει τα χερια απο τον ωμο!

    Αν εχει κανεις καμια ιδεα για το πως μπορει να γινει επαναφορα των downloads και pictures στον σωστο φακελο ας ποσταρει. Δοκιμασα τα regs που δινονται εδω αλλα δεν καταφερα κατι
    https://www.tenforums.com/tutorials/...dows-10-a.html
    ديميتريس

  3. #16023
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Aφού επέλεξε να μην διατηρηθεί τίποτα, μόνο με Recovery μπορεί να βρεις κάτι. Έχω δοκιμάσει τα παρακάτω με επιτυχία.

    EaseUS Data Recovery

    Ontrack EasyRecovery
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  4. #16024
    Εγγραφή
    16-07-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2.053
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    PSTN
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE w300i
    Path Level
    Interleaved
    Παιδιά μια γρήγορη ερώτηση μια και ΔΕΝ το έχω κάνει ποτέ.

    Αύριο πρέπει να κάνω refresh κάποιες εγκαταστάσεις windows 10, δηλαδή μέσω της επιλογής:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Reset-this-PC-635x480.png 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  33,7 KB 
ID: 220886

    που ξαναστήνει το λειτουργικό (δε θα κρατήσω αρχεία χρηστών)

    Με δεδομένο ότι θα το κάνω με την boot επολογή (shift+restart) και αφού δεν υπάρχει
    recovery partition μανίσιο ούτε θα έχω σύνδεση στο internet, πως στον άνεμο το κάνει αυτό ???


    Θα το καταφέρει ?
    Όλα τα παιχνίδια android που έχω φτιάξει περιγράφονται και κατεβαίνουν
    από εδώ: https://play.google.com/store/apps/d...=Carbon+People

  5. #16025
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.541
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και το rollback στα 7 απετυχε, ηρθε η ωρα του rant! Ειναι η μοναδικη φορα που τα windows δεν εχουν καμια ευθυνη για το χαλι που αντικρισα αλλα οι ιδεες ενος χρηστη με πραγματικα αρνητικο iq. Οποιος θεωρει οτι προσβαλω κοσμο με αυτο το χαρακτηρισμο ας κλεισει την καρτελα.

    Μια φιλη μου, μαμα με μωρο 1 ετους, αφησε το pc της (i3 6ης γενιας, 8gb ram, 1tb hdd) στα χερια των πεθερικων για οσο θα κανουν baby sitting στο μικρο. Δεν ειναι η πρωτη φορα που γινεται κατι τετοιο και δεν θα ειναι και η τελευταια. Οι παπουδες βαζουν συνηθως παιδικα στο youtube για τον μικρο, αντε να δουνε και καμια ειδηση. Η κοπελα χρησιμοποιει το pc της για σερφαρισμα, για μικροδουλειες σε word κλπ, λιγο kodi οταν εχει χρονο και για καμια επεξεργασια φωτογραφιας στο ps, μιας και εχει την φωτογραφια σαν χομπι.

    Προχτες λοιπον, ο πεθερος την ειδε ΙΤ και αναβαθμησε τα 7 σε 10, κανοντας τα εγκατασταση απο πανω και επιλεγοντας (λογικα) να μην διατηρηθει τιποτα. Σε w10 2004 ENTERPRISE παρακαλω, που ειναι διαθεσιμα μονο με στο business iso των w10, το οποιο προφανως δεν δινει η ms απο τη σελιδα της!
    Περα απο αυτο, εβαλε με ninite οτι χωραει ο νους σας (chrome, opera, firefox, spotify, skype και ενα σωρο αλλα), openoffice και ενα 32ΑΡΙ photoshop που βρηκε, λες και ειμαστε ακομα στο 2010!
    Μετα ανοιξε τον chrome και τον συγχρονησε με τον google account ΤΟΥ, οποτε απο στοκ που ηταν, τωρα εχει ενα σαπιο search engine για default και 15-20 bookmarked σελιδες που ΟΛΕΣ λενε για την πορεια του ιου στον κοσμο, συν κατι παρακμιακα προσθετα!
    Μετα, αλλαξε την default θεση των pictures και downloads (τις pinned θεσεις που εχει ο explorer δεξια) και τις πηγε στον εξωτερικο σκληρο της. Για αυτο το λογο δεν μπορει πλεον να κατεβασει οτιδηποτε αν δεν εχει τον εξωτερικο σκληρο ηδη πανω, μιας και το "c:/users/user/downloads" εχει γινει "e:/downloads".
    Μεχρι εδω φτανουν οι ανακαλυψεις που εχω κανει ως σημερα, αν βρω κατι αλλο περιεργο θα το γραψω.

    Τι ελεγα λοιπον για ανθρωπους με αρνητικο iq? Αν ηταν δικος μου πεθερος θα του ειχα κοψει τα χερια απο τον ωμο!

    Αν εχει κανεις καμια ιδεα για το πως μπορει να γινει επαναφορα των downloads και pictures στον σωστο φακελο ας ποσταρει. Δοκιμασα τα regs που δινονται εδω αλλα δεν καταφερα κατι
    https://www.tenforums.com/tutorials/...dows-10-a.html
    θα προτεινα να δεις καταρχην μεσα στον φακελο old.windows εαν υπάρχει κατι που χρειαζεται να σωθεί.
    https://www.easeus.com/data-recovery...ld-folder.html

    https://answers.microsoft.com/en-us/...e-43844cd89d12

    https://support.microsoft.com/en-us/...3-952bc5ceb1c8


    σωσε οτι αλλο χρειαζεται και κάνε μια αρχικοποιηση reset ή και ακομα καλύτερα μια καθαρη εγκατασταση γιατι ο χακερ μπορει να εβαλε καποια κοπια γεματη μαμουνια.
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  6. #16026
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.802
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και το rollback στα 7 απετυχε, ηρθε η ωρα του rant! Ειναι η μοναδικη φορα που τα windows δεν εχουν καμια ευθυνη για το χαλι που αντικρισα αλλα οι ιδεες ενος χρηστη με πραγματικα αρνητικο iq. Οποιος θεωρει οτι προσβαλω κοσμο με αυτο το χαρακτηρισμο ας κλεισει την καρτελα.

    Μια φιλη μου, μαμα με μωρο 1 ετους, αφησε το pc της (i3 6ης γενιας, 8gb ram, 1tb hdd) στα χερια των πεθερικων για οσο θα κανουν baby sitting στο μικρο. Δεν ειναι η πρωτη φορα που γινεται κατι τετοιο και δεν θα ειναι και η τελευταια. Οι παπουδες βαζουν συνηθως παιδικα στο youtube για τον μικρο, αντε να δουνε και καμια ειδηση. Η κοπελα χρησιμοποιει το pc της για σερφαρισμα, για μικροδουλειες σε word κλπ, λιγο kodi οταν εχει χρονο και για καμια επεξεργασια φωτογραφιας στο ps, μιας και εχει την φωτογραφια σαν χομπι.

    Προχτες λοιπον, ο πεθερος την ειδε ΙΤ και αναβαθμησε τα 7 σε 10, κανοντας τα εγκατασταση απο πανω και επιλεγοντας (λογικα) να μην διατηρηθει τιποτα. Σε w10 2004 ENTERPRISE παρακαλω, που ειναι διαθεσιμα μονο με στο business iso των w10, το οποιο προφανως δεν δινει η ms απο τη σελιδα της!
    Περα απο αυτο, εβαλε με ninite οτι χωραει ο νους σας (chrome, opera, firefox, spotify, skype και ενα σωρο αλλα), openoffice και ενα 32ΑΡΙ photoshop που βρηκε, λες και ειμαστε ακομα στο 2010!
    Μετα ανοιξε τον chrome και τον συγχρονησε με τον google account ΤΟΥ, οποτε απο στοκ που ηταν, τωρα εχει ενα σαπιο search engine για default και 15-20 bookmarked σελιδες που ΟΛΕΣ λενε για την πορεια του ιου στον κοσμο, συν κατι παρακμιακα προσθετα!
    Μετα, αλλαξε την default θεση των pictures και downloads (τις pinned θεσεις που εχει ο explorer δεξια) και τις πηγε στον εξωτερικο σκληρο της. Για αυτο το λογο δεν μπορει πλεον να κατεβασει οτιδηποτε αν δεν εχει τον εξωτερικο σκληρο ηδη πανω, μιας και το "c:/users/user/downloads" εχει γινει "e:/downloads".
    Μεχρι εδω φτανουν οι ανακαλυψεις που εχω κανει ως σημερα, αν βρω κατι αλλο περιεργο θα το γραψω.

    Τι ελεγα λοιπον για ανθρωπους με αρνητικο iq? Αν ηταν δικος μου πεθερος θα του ειχα κοψει τα χερια απο τον ωμο!

    Αν εχει κανεις καμια ιδεα για το πως μπορει να γινει επαναφορα των downloads και pictures στον σωστο φακελο ας ποσταρει. Δοκιμασα τα regs που δινονται εδω αλλα δεν καταφερα κατι
    https://www.tenforums.com/tutorials/...dows-10-a.html
    Σε καταλαβαίνω, αλλά πλέον δεν υπάρχει λόγος για νεύρα (ειδικά δικά σου). Καθαρή εγκατάσταση και... ας πρόσεχαν.
    Εκτός εάν έχεις πολύ σοβαρό λόγο να φας καμιά ντουζίνα ανθρωποωρες για να ανακτήσεις περιορισμένα δεδομένα από την προηγούμενη εγκατάσταση, είναι από τις περιπτώσεις που δεν αξίζει την ταλαιπωρία.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zardoz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά μια γρήγορη ερώτηση μια και ΔΕΝ το έχω κάνει ποτέ.

    Αύριο πρέπει να κάνω refresh κάποιες εγκαταστάσεις windows 10, δηλαδή μέσω της επιλογής:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Reset-this-PC-635x480.png 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  33,7 KB 
ID: 220886

    που ξαναστήνει το λειτουργικό (δε θα κρατήσω αρχεία χρηστών)

    Με δεδομένο ότι θα το κάνω με την boot επολογή (shift+restart) και αφού δεν υπάρχει
    recovery partition μανίσιο ούτε θα έχω σύνδεση στο internet, πως στον άνεμο το κάνει αυτό ???


    Θα το καταφέρει ?
    Θα το καταφέρει, κρατάει τοπικό αντίγραφο αρχείων του συστήματος.

  7. #16027
    Εγγραφή
    10-06-2009
    Περιοχή
    Αθήνα , καλλιθέα
    Μηνύματα
    8.864
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα το καταφέρει, κρατάει τοπικό αντίγραφο αρχείων του συστήματος.
    εκτός αν κάποιος έχει σβήσει το partition του recovery
    «Αν θες να πας γρήγορα πήγαινε μόνος σου, αν θες να πάς μακριά, πήγαινε με παρέα»


  8. #16028
    Εγγραφή
    16-07-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2.053
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    PSTN
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE w300i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skel Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκτός αν κάποιος έχει σβήσει το partition του recovery
    ΔΕΝ έχω recovery partition όπως ανέφερα.
    Όλα τα παιχνίδια android που έχω φτιάξει περιγράφονται και κατεβαίνουν
    από εδώ: https://play.google.com/store/apps/d...=Carbon+People

  9. #16029
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zardoz Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΔΕΝ έχω recovery partition όπως ανέφερα.
    Δεν γίνεται χωρίς αυτό, στο shift+restart δεν θα σου εμφανίζει καν την επιλογή και στην Αποκατάσταση θα σου βγάζει κάρτα "Δεν βρέθηκε το περιβάλλον αποκατάστασης".
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  10. #16030
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.655
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zardoz Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΔΕΝ έχω recovery partition όπως ανέφερα.
    Το έχεις σβήσει; Όλοι οι φορητοί έχουν αν δεν κάνω λάθος. Πιάνει λίγο χώρο, και δυστυχώς όταν χρειαστεί οι χρήστες που το έχουν σβήσει κλαίνε...

  11. #16031
    Εγγραφή
    07-05-2011
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.778
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mb/s
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Router
    ZTE H1600
    Path Level
    Fastpath
    στη διαχείριση δίσκων, υπάρχει αυτό το recovery?

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Capture.PNG 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  11,6 KB 
ID: 220896

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έχεις σβήσει; Όλοι οι φορητοί έχουν αν δεν κάνω λάθος. Πιάνει λίγο χώρο, και δυστυχώς όταν χρειαστεί οι χρήστες που το έχουν σβήσει κλαίνε...
    η διαδικασία του reset που λέει παραπάνω, γίνεται και χωρίς το εργοστασιακό partition που λες αν δεν κανω λαθος.
    εχω κανει ρισέτ και τα windows επανήλθαν στην αρχική κατάσταση, και το εργοστασιακό (με το image) δεν υπήρχε.

  12. #16032
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.655
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shocked Εμφάνιση μηνυμάτων
    η διαδικασία του reset που λέει παραπάνω, γίνεται και χωρίς το εργοστασιακό partition που λες αν δεν κανω λαθος.
    εχω κανει ρισέτ και τα windows επανήλθαν στην αρχική κατάσταση, και το εργοστασιακό (με το image) δεν υπήρχε.
    To factory reset επαναφέρει την τρέχουσα εγκατάσταση, δεν μπορεί να εγκαταστήσει νέα. Άλλο το ένα, άλλο το άλλο.

  13. #16033
    Εγγραφή
    07-05-2011
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.778
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mb/s
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Router
    ZTE H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    To factory reset επαναφέρει την τρέχουσα εγκατάσταση.
    οκ σε αυτό αναφερόμουν.

  14. #16034
    Εγγραφή
    15-10-2006
    Μηνύματα
    2.002
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έχεις σβήσει; Όλοι οι φορητοί έχουν αν δεν κάνω λάθος. Πιάνει λίγο χώρο, και δυστυχώς όταν χρειαστεί οι χρήστες που το έχουν σβήσει κλαίνε...
    Θα επαναφέρει τα windows στην αρχική έκδοση ?
    αυτήν από την εποχή που κατασκευάστηκε το laptop
    ή θα τα επαναφέρει στην τρέχουσα ?

  15. #16035
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.462
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    KB4586781 fails to install, causes Blue Screen error and more
    https://techdows.com/2020/11/kb45867...een-error.html

    Καποιος την εχει ματιασει την ms :P

    Για το θεμα του πεθερου. Δεν εχω σκοπο να επαναφερω τιποτα απο την παλια εγκατασταση. Και με την υπαρχουσα κατασταση με τους περιορισμους στις μετακινησεις, δεν μπορω και να το κανω απο κοντα.
    Μονο τους φακελους/συντομευσεις που λεω στο τελος θελω να επαναφερω, οποτε αν εχει κανεις καμια ιδεα ας ποσταρει.
    ديميتريس

Σελ. 1069 από 1301 ΠρώτηΠρώτη ... 10491059106410671068106910701071107410791089 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 170
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-15, 10:55
  2. Μηνύματα: 193
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-15, 17:20
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-15, 01:46

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας