Σελ. 706 από 1298 ΠρώτηΠρώτη ... 686696701704705706707708711716726 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 10.576-10.590 από 19461
  1. #10576
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας μοιραστω και εγω την τελευταια κουλαμαρα που μου ετυχε στο καμαρι της ms...

    Ειμαι για σ/κ στο εξοχικο φιλου, χωρις ιντερνετ, και εχω δανειστει ενα λαπτοπ για να περασω την ωρα μου με καμια ταινια. Στην πρωτη εκκινηση ολα φαινονται καλα και δεν φαινεται να υπαρχει κατι που θα μου σπασει τα νευρα. Βλεπω την ταινια μου και τον κλεινω.
    Την επομενη μερα, στην επομενη εκκινηση, μενει στο λογοτυπο των windows με το κυκλακι απο κατω, για κανα τεταρτο τουλαχιστον. Και αφου εχω κατεβασει ολο το... εορτολογιο απο καντηλια, βγαζει το γνωστο "windows is updating x%"!
    Αυτα ειναι! Update παση θυσια, ακομα και χωρις ιντερνετ, because why not!
    Aυτό θεωρείται εξέλιξη και πες ότι θέλεις, έχει προεγκατεστημένα ακόμη και τα Updates!!!!! ένα μεγάλο μπράβο στην MS.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  2. #10577
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Να πω οτι δεν το λέει; λέει θα κατεβάσουμε τα updates Και θα τα κάνουμε εγκατάσταση κάποια στιγμή που θεωρούμε πως δεν εργάζεσαι στον υπολογιστή, όποτε κατέβασε τα updates κάποια στιγμή την προηγούμενη μέρα και μετά επέλεξε να κάνει Install.

    Είναι αλήθεια είναι σπαστικό να κάνει με το έτσι θέλω update, ειδικά απο την στιγμή που δεν υπάρχει εύκολος τρόπος να το αλλάξεις.

    ....
    Μπα ψέματα, είναι όσο δύσκολο είναι το να κάνεις run gpedit.msc ή να τρέξεις κάποιο προγραμματάκι που το κάνει

  3. #10578
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.329
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Για δειξε μου που υπαρχει το gpedit στα w10 home ή/και εναν απλο χρηστη που να εβαλε προγραμμα που να κοβει τις ενημερωσεις των 10 γιατι ξερει οτι το windows update ειναι γενικα αναπηρο... Ολοι οσοι ξερω εχουν αποδεχτει τις ενημερωσεις σαν αναγκαιο κακο των 10 και κανουν υπομονη να τελειωσει το μαρτυριο καθε φορα.

    Btw, η γκρινια μου στο παραπανω δεν ειναι οτι εκανε ενημερωσεις παρολο που δεν ειχε προσβαση στο ιντερνετ για ~24 ωρες. Ειναι στο οτι εμεινε για 15 λεπτα σχεδον στην οθονη εκκινησης χωρις να δειξει το παραμικρο ωστε να ξερω οτι κανει ενημερωσεις.

    Τελος, να μοιραστω και κατι που διαβασα στο ghacks
    Windows is by far the slowest system to update..apart from Gentoo but thats due to its compiling every component
    Ποσο σωστο!
    ديميتريس

  4. #10579
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για δειξε μου που υπαρχει το gpedit στα w10 home ή/και εναν απλο χρηστη που να εβαλε προγραμμα που να κοβει τις ενημερωσεις των 10 γιατι ξερει οτι το windows update ειναι γενικα αναπηρο... Ολοι οσοι ξερω εχουν αποδεχτει τις ενημερωσεις σαν αναγκαιο κακο των 10 και κανουν υπομονη να τελειωσει το μαρτυριο καθε φορα.

    Btw, η γκρινια μου στο παραπανω δεν ειναι οτι εκανε ενημερωσεις παρολο που δεν ειχε προσβαση στο ιντερνετ για ~24 ωρες. Ειναι στο οτι εμεινε για 15 λεπτα σχεδον στην οθονη εκκινησης χωρις να δειξει το παραμικρο ωστε να ξερω οτι κανει ενημερωσεις.

    Τελος, να μοιραστω και κατι που διαβασα στο ghacks

    Ποσο σωστο!
    Πέρα από την πλάκα που κάνουμε με τα 10αρια, υπάρχει κλείσιμο του WU.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  5. #10580
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για δειξε μου που υπαρχει το gpedit στα w10 home ή/και εναν απλο χρηστη που να εβαλε προγραμμα που να κοβει τις ενημερωσεις των 10 γιατι ξερει οτι το windows update ειναι γενικα αναπηρο... Ολοι οσοι ξερω εχουν αποδεχτει τις ενημερωσεις σαν αναγκαιο κακο των 10 και κανουν υπομονη να τελειωσει το μαρτυριο καθε φορα.

    Btw, η γκρινια μου στο παραπανω δεν ειναι οτι εκανε ενημερωσεις παρολο που δεν ειχε προσβαση στο ιντερνετ για ~24 ωρες. Ειναι στο οτι εμεινε για 15 λεπτα σχεδον στην οθονη εκκινησης χωρις να δειξει το παραμικρο ωστε να ξερω οτι κανει ενημερωσεις.

    Τελος, να μοιραστω και κατι που διαβασα στο ghacks

    Ποσο σωστο!
    Ακόμα και απλοί χρήστες το ξέρουν, αυτοί που ξέρουν κάτι παραπάνω, και αν μην τι άλλο τους πειράζει το να κάνει update, δεν υπάρχει δικαιολογία το να μην έχουν κάνει κάτι για τα update, η πρώτη μου κίνηση με το που θα μπω σε desktop μετά το install είναι η απενεργοποίηση των Automatic Updates

  6. #10581
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Θα έπρεπε να απαγορεύονται τα automatic ετσιθελικά και οποτεθελικά updates άμα δεν έχεις SSD.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  7. #10582
    Εγγραφή
    07-05-2011
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.770
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mb/s
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Router
    ZTE H1600
    Path Level
    Fastpath
    ίσως βγω off-topic αλλά χαλάλι.

    το έχω απορία απο όταν κυκλοφόρησαν τα 8. γιατί τόση καούρα με το telemetry παντού;
    στο ποστ #10567 δόθηκαν οδηγίες για το πως να σβήσουμε το τελέμετρι απο τον οδηγό της nvidia. ο λόγος; μην μάθει η nvidia ότι παίζετε minecraft, sims ή candy crush?
    αν δεν πάρει πληροφορίες για το πότε κράσαρε, επανεκινήθηκε και γενικά πως/πόσο καλά δουλεύει ο οδηγός στο σύστημα, πως θέλετε ο επόμενος να είναι bug-free?
    (και νομίζω το έχω ξαναπεί) μετά θα κλέγεστε για το ότι δεν δουλεύουν καλά τα προγράμματα.

  8. #10583
    Εγγραφή
    09-09-2006
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.486
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Γείτονας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shocked Εμφάνιση μηνυμάτων
    ίσως βγω off-topic αλλά χαλάλι.

    το έχω απορία απο όταν κυκλοφόρησαν τα 8. γιατί τόση καούρα με το telemetry παντού;
    στο ποστ #10567 δόθηκαν οδηγίες για το πως να σβήσουμε το τελέμετρι απο τον οδηγό της nvidia. ο λόγος; μην μάθει η nvidia ότι παίζετε minecraft, sims ή candy crush?
    αν δεν πάρει πληροφορίες για το πότε κράσαρε, επανεκινήθηκε και γενικά πως/πόσο καλά δουλεύει ο οδηγός στο σύστημα, πως θέλετε ο επόμενος να είναι bug-free?
    (και νομίζω το έχω ξαναπεί) μετά θα κλέγεστε για το ότι δεν δουλεύουν καλά τα προγράμματα.
    1ον Υπάρχουν και άλλοι τρόποι ξέρεις να μάθει και να διορθώσει τα bugs.
    2ον Θα έπρεπε το telemetry πέραν από εις γνώσιν, να είναι και στην κρίση του κάθε χρήστη για το αν θα το έχει ενεργό στο μηχάνημα του ή όχι. Τα PCs όπως πολύ καλά πρέπει να γνωρίζεις δεν είναι μόνο για παιχνίδια. Δεν είμαστε όλοι του καναπέ για να έχουμε την ανάγκη του κάθε telemetry.
    3ον Αν πραγματικά γνώριζες τι ακριβώς κάνει το κάθε telemetry, ίσως θα είχες άλλη άποψη.Hint : Δεν είναι μόνο για bug hunting.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Mirmidon : 17-07-18 στις 02:11.
    "If you pay peanuts you get monkeys"
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Άλλοι καταλαβαίνουν ότι διαβάζουν και άλλοι διαβάζουν ότι καταλαβαίνουν
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Η αλήθεια που δεν σας λένε, i7 2600K vs i7 8700K σημειώσατε Χ

  9. #10584
    Εγγραφή
    01-02-2016
    Περιοχή
    ΚΟΛΩΝΟΣ
    Μηνύματα
    1.962
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200 D/20 Up
    ISP
    NOVA (ex Wind)
    Router
    ZTE H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shocked Εμφάνιση μηνυμάτων
    ίσως βγω off-topic αλλά χαλάλι.

    το έχω απορία απο όταν κυκλοφόρησαν τα 8. γιατί τόση καούρα με το telemetry παντού;
    στο ποστ #10567 δόθηκαν οδηγίες για το πως να σβήσουμε το τελέμετρι απο τον οδηγό της nvidia. ο λόγος; μην μάθει η nvidia ότι παίζετε minecraft, sims ή candy crush?
    αν δεν πάρει πληροφορίες για το πότε κράσαρε, επανεκινήθηκε και γενικά πως/πόσο καλά δουλεύει ο οδηγός στο σύστημα, πως θέλετε ο επόμενος να είναι bug-free?
    (και νομίζω το έχω ξαναπεί) μετά θα κλέγεστε για το ότι δεν δουλεύουν καλά τα προγράμματα.
    Μισό για να καταλάβω...δηλαδή.... MS...Google...AMD...Nvidia....Mozilla..και δεν ξέρω και άλλοι πόσοι μας φορτώνουν τα μηχανήματά μας με 1 κάρο telemetry-services...τα κάνουνε να σέρνονται και δεσμεύουν πόρους στο σύστημά μας για να βρούνε τυχόν λάθη τους?? Δηλαδή σαν πειραματόζωο θα μου πετάνε τα σκουπίδια τους και εγώ θα τα αφήνω να τρέχουνε στο backround? Μπαα...ξήλωμα όλα ή Linux. Και στην τελική δεν ξέρουμε εαν τους ενδιαφέρουνε μόνο τα bugs ή και τίποτα άλλο....

    δείτε εδώ το χάλι της Nvidia....που επέλεξα να περάσω ΜΟΝΟ τον Driver...όταν έκανα εγκατάσταση.....

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  652467.jpg 
Εμφανίσεις:  32 
Μέγεθος:  243,3 KB 
ID: 195547
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Mormnak : 17-07-18 στις 06:10.

  10. #10585
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.650
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shocked Εμφάνιση μηνυμάτων
    ίσως βγω off-topic αλλά χαλάλι.

    το έχω απορία απο όταν κυκλοφόρησαν τα 8. γιατί τόση καούρα με το telemetry παντού;
    στο ποστ #10567 δόθηκαν οδηγίες για το πως να σβήσουμε το τελέμετρι απο τον οδηγό της nvidia. ο λόγος; μην μάθει η nvidia ότι παίζετε minecraft, sims ή candy crush?
    αν δεν πάρει πληροφορίες για το πότε κράσαρε, επανεκινήθηκε και γενικά πως/πόσο καλά δουλεύει ο οδηγός στο σύστημα, πως θέλετε ο επόμενος να είναι bug-free?
    (και νομίζω το έχω ξαναπεί) μετά θα κλέγεστε για το ότι δεν δουλεύουν καλά τα προγράμματα.
    Δεν θέλω για κανένα λόγο να στέλνει ο υπολογιστής μου το οτιδήποτε στην όποια εταιρία, για τον οποιονδήποτε λόγο! Και πόσο μάλλον χωρίς να το γνωρίζω

    Για αυτό δεν έχω Windows 10 στον προσωπικό μου υπολογιστή, αλλά Windows 7 και αυτά με ξηλωμένο όποιο telemetry μπορώ. Και στον driver της nvidia ξηλωμένα τα πάντα.

    Και third party firewall να πετάει ερώτηση για οποιοδήποτε πρόγραμμα, ακόμα και στοιχείο του συστήματος, θέλει πρόσβαση στο internet.

  11. #10586
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θέλω για κανένα λόγο να στέλνει ο υπολογιστής μου το οτιδήποτε στην όποια εταιρία, για τον οποιονδήποτε λόγο! Και πόσο μάλλον χωρίς να το γνωρίζω

    Για αυτό δεν έχω Windows 10 στον προσωπικό μου υπολογιστή, αλλά Windows 7 και αυτά με ξηλωμένο όποιο telemetry μπορώ. Και στον driver της nvidia ξηλωμένα τα πάντα.

    Και third party firewall να πετάει ερώτηση για οποιοδήποτε πρόγραμμα, ακόμα και στοιχείο του συστήματος, θέλει πρόσβαση στο internet.
    Wowwwww... Τώρα σώθηκες!!!! Ηδη απο παλαιότερα (WindowsXP) η Microsoft έχει κατηγορηθεί ότι το λειτουργικό της στέλνει στοιχεία πίσω στην Μαμα εταιρία. Και νομίζεις γλύτωσες με τα 7άρια; Απλά στα 10άρια το παρακάνανε "λιγάκι".

  12. #10587
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.329
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέρα από την πλάκα που κάνουμε με τα 10αρια, υπάρχει κλείσιμο του WU.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα και απλοί χρήστες το ξέρουν, αυτοί που ξέρουν κάτι παραπάνω, και αν μην τι άλλο τους πειράζει το να κάνει update, δεν υπάρχει δικαιολογία το να μην έχουν κάνει κάτι για τα update, η πρώτη μου κίνηση με το που θα μπω σε desktop μετά το install είναι η απενεργοποίηση των Automatic Updates
    Το να κλεισει καποιος το wu σαν service εινια λυση "ποναει δοντι, κοψει κεφαλι", που λεει και ο λαος, πιστευω οτι το εχετε καταλαβει. Στο προσφατο προβλημα που ειχα με μια αποσυμπιεση, αναγκαστικα να το κοψω γιατι δεν γινοταν αλλιως με τη μαλακια να πεταγεται καθε 10 λεπτα! Στα 7 μπορω να εχω το service ενεργο και το wu ανενεργο και να τα κανω με το χερι μια φορα το μηνα που βγαινουν. Ετσι θα επρεπε να ειναι και στα 10, αλλα αυτη την συμπεριφορα δεν γινεται να την πετυχει καποιος ουτε με εφαρμογη απο τριτους.

    Επιπλεον, υπαρχουν περιστατικα που μετα απο την ενημερωση σε 1803, τα windows ξαναενεργοποιησαν οτι υπηρχε απενεργοποιημενο απο το χρηστη, ακομα και το wu service. Αν εσεις ανεχεστε το λειτουργικο σας να παιρνει τετοιες πρωτοβουλιες, παω πασο. Εγω δεν τις ανεχομαι.

    Φορ δε ρεκορντ, το λαπτοπ του σ/κ ηταν ενας amd a8 με 6gb μνημης και hdd.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jim_p : 17-07-18 στις 10:14.
    ديميتريس

  13. #10588
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.650
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Wowwwww... Τώρα σώθηκες!!!! Ηδη απο παλαιότερα (WindowsXP) η Microsoft έχει κατηγορηθεί ότι το λειτουργικό της στέλνει στοιχεία πίσω στην Μαμα εταιρία. Και νομίζεις γλύτωσες με τα 7άρια; Απλά στα 10άρια το παρακάνανε "λιγάκι".
    Το ξέρω ότι όλο και κάτι θα στέλνει. Για αυτό έγραψα ότι ξήλωσα ότι ήταν δυνατό και όχι τα πάντα

  14. #10589
    Εγγραφή
    09-09-2006
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.486
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Γείτονας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Wowwwww... Τώρα σώθηκες!!!! Ηδη απο παλαιότερα (WindowsXP) η Microsoft έχει κατηγορηθεί ότι το λειτουργικό της στέλνει στοιχεία πίσω στην Μαμα εταιρία. Και νομίζεις γλύτωσες με τα 7άρια; Απλά στα 10άρια το παρακάνανε "λιγάκι".
    Προφανώς δεν έχεις ιδέα τι είναι τα Ancile scripts .
    "If you pay peanuts you get monkeys"
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Άλλοι καταλαβαίνουν ότι διαβάζουν και άλλοι διαβάζουν ότι καταλαβαίνουν
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Η αλήθεια που δεν σας λένε, i7 2600K vs i7 8700K σημειώσατε Χ

  15. #10590
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.731
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να κλεισει καποιος το wu σαν service εινια λυση "ποναει δοντι, κοψει κεφαλι", που λεει και ο λαος, πιστευω οτι το εχετε καταλαβει. Στο προσφατο προβλημα που ειχα με μια αποσυμπιεση, αναγκαστικα να το κοψω γιατι δεν γινοταν αλλιως με τη μαλακια να πεταγεται καθε 10 λεπτα! Στα 7 μπορω να εχω το service ενεργο και το wu ανενεργο και να τα κανω με το χερι μια φορα το μηνα που βγαινουν. Ετσι θα επρεπε να ειναι και στα 10, αλλα αυτη την συμπεριφορα δεν γινεται να την πετυχει καποιος ουτε με εφαρμογη απο τριτους.

    Επιπλεον, υπαρχουν περιστατικα που μετα απο την ενημερωση σε 1803, τα windows ξαναενεργοποιησαν οτι υπηρχε απενεργοποιημενο απο το χρηστη, ακομα και το wu service. Αν εσεις ανεχεστε το λειτουργικο σας να παιρνει τετοιες πρωτοβουλιες, παω πασο. Εγω δεν τις ανεχομαι.

    Φορ δε ρεκορντ, το λαπτοπ του σ/κ ηταν ενας amd a8 με 6gb μνημης και hdd.
    Σε ένα "έτοιμο" λειτουργικό όπως τα Windows, δυστυχώς παίρνεις τα κακά μαζί με τα όποια καλά...
    Σε κανέναν δεν αρέσει να παίρνει πρωτοβουλίες το σύστημα, αλλάζοντας ήδη υπάρχουσες ρυθμίσεις. Παρ' όλα αυτά, πρέπει να επισημάνουμε ότι η 1803 ήταν η λιγότερο επεμβατική ενημέρωση. Όλες οι προηγούμενες εξαμηνιαίες ενημερώσεις άλλαζαν περισσότερες ρυθμίσεις. Νομίζω ότι και στην Microsoft έχουν πάρει το μήνυμα, και κάνουν μικρά βήματα προς τη σωστή κατεύθυνση. Δεν θα γυρίσουμε ποτέ στην εποχή των Windows 7, αλλά ελπίζω ότι θα βρούμε ένα καλύτερο σημείο ισορροπίας...

Σελ. 706 από 1298 ΠρώτηΠρώτη ... 686696701704705706707708711716726 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 170
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-15, 10:55
  2. Μηνύματα: 193
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-15, 17:20
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-15, 01:46

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας