Σελ. 741 από 1301 ΠρώτηΠρώτη ... 721731736739740741742743746751761 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 11.101-11.115 από 19506
  1. #11101
    Εγγραφή
    09-09-2012
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    18(dB) / 13,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mirmidon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορούμε να μαντέψουμε από μακριά φίλε.Μπορείς να το βρεις μόνος σου από το Resource Monitor στην υποκατηγορία Disk. Διάβασε σχετικά στο link γενικές οδηγίες για το Resource Monitor. Θα κάνεις στα read ή write για να δεις ποια εφαρμογή απασχολεί με εγγραφές ή αναγνώσεις τον δίσκο. Μπορείς να την τερματίσεις από εκεί και να βγάλεις με ασφάλεια το δίσκο στο τέλος.
    Το πρόβλημα τελικά ήτανε από το bitdefender (βρήκα και άλλα threads,όπου το συζητούσανε),με απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση διορθώθηκε

  2. #11102
    Εγγραφή
    17-01-2006
    Μηνύματα
    2.030
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    Πότε Πάνω / Πό
    ISP
    Wind
    Router
    NetFaster IAD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι πρεπει να την περασεις?δεν ειναι διαθεσιμη στα επισημα καναλια....περιμενε μεχρι να την δωσουν μην ρισκαρεις για κατι που η ιδια η ms απεσυρε για γνωστα σε εμας αλλα και αγνωστα bug...
    Πολύ σωστά ομιλείς. την ξεχνάω προς το παρόν.
    Sent From My Computer Using Firefox

  3. #11103
    Εγγραφή
    09-09-2006
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.486
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Γείτονας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lagaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόβλημα τελικά ήτανε από το bitdefender (βρήκα και άλλα threads,όπου το συζητούσανε),με απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση διορθώθηκε
    Εύγε.
    "If you pay peanuts you get monkeys"
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Άλλοι καταλαβαίνουν ότι διαβάζουν και άλλοι διαβάζουν ότι καταλαβαίνουν
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Η αλήθεια που δεν σας λένε, i7 2600K vs i7 8700K σημειώσατε Χ

  4. #11104
    Εγγραφή
    08-07-2012
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    1.403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    Router
    D-LINK DSL-2640B
    Νέος χρήστης σε Windows 10 έκδοση Education. Μου έδινε τη δυνατότητα το ΤΕΙ.
    Από αναβαθμίσεις είχε κάνει έλεγχο αλλά πλέον εμφανίζει συνεχώς το σφάλμα : 0x80070424
    Επιπλέον απο πρόγραμμα προστασίας χρησιμοποιώ το Defender που είναι και προεπιλεγμένο ή εγκαθιστώ κάποιο επιπρόσθετο;
    PC
    CPU; Amd Ryzen 5 2400G CPU Cooling HYPER H411R , GPU : Onboard Vega 11 2Gb , PSU : CoolerMaster MasterWatt 450W , RAM:HyperX Predator 3000 MHz 2x4Gb , SSD : Intel 535 120 Gb +HDD WD Blue 1TB ,

  5. #11105
    Εγγραφή
    09-09-2006
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.486
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Γείτονας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από meletis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νέος χρήστης σε Windows 10 έκδοση Education. Μου έδινε τη δυνατότητα το ΤΕΙ.
    Από αναβαθμίσεις είχε κάνει έλεγχο αλλά πλέον εμφανίζει συνεχώς το σφάλμα : 0x80070424
    Επιπλέον απο πρόγραμμα προστασίας χρησιμοποιώ το Defender που είναι και προεπιλεγμένο ή εγκαθιστώ κάποιο επιπρόσθετο;
    Φίλε δεν καταλαβαίνει κανένας τι γράφεις. Ποια εφαρμογή σου εμφανίζει το σφάλμα;
    "If you pay peanuts you get monkeys"
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Άλλοι καταλαβαίνουν ότι διαβάζουν και άλλοι διαβάζουν ότι καταλαβαίνουν
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Η αλήθεια που δεν σας λένε, i7 2600K vs i7 8700K σημειώσατε Χ

  6. #11106
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Περιοχή
    ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    47
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    9,45(dB) / 31,5(dB)
    ξερει κανεις γιατι καθε λιγο (10 λεπτα περιπου) επανεκκινουν 2 μεγαλοι σκληροι δισκοι (3.5 με δικο τους ρευμα )?δεν σβηνουν αλλα ακουγεται ο μηχανισμος τους που ξανα ξεκιναει.αυτο συμβαινει μετα την αναβαθμιση στην 1809(ναι ναι προλαβα πριν την βγαλουν δυστυχως)

  7. #11107
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mirmidon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε δεν καταλαβαίνει κανένας τι γράφεις. Ποια εφαρμογή σου εμφανίζει το σφάλμα;
    Μα σου λεεί οτι το πρόβλημα του το βγάζει στο windows update

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από meletis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νέος χρήστης σε Windows 10 έκδοση Education. Μου έδινε τη δυνατότητα το ΤΕΙ.
    Από αναβαθμίσεις είχε κάνει έλεγχο αλλά πλέον εμφανίζει συνεχώς το σφάλμα : 0x80070424
    Επιπλέον απο πρόγραμμα προστασίας χρησιμοποιώ το Defender που είναι και προεπιλεγμένο ή εγκαθιστώ κάποιο επιπρόσθετο;
    Ρίξε μια ματιά εδώ https://support.microsoft.com/en-us/...-update-errors
    Την δουλειά του την κάνει και το defender

  8. #11108
    Εγγραφή
    08-09-2005
    Περιοχή
    Ζωγράφου, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.158
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbit/s
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L FTTH
    Question
    [Newbie-κη ερώτηση - DON’T SHOOT ME!]

    Προσωπικά εξακολουθώ να χρησιμοποιώ τα Win 7. Έλα όμως που έχω καινούργιο hardware και θέλω να δοκιμάσω -κάποτε θα συνέβαινε- και τα (Oυ 666!) 10άρια.
    Απαραίτητη προϋπόθεση να έχουν εξαλειφθεί οι *παιδικές ασθένειες* (δεν έχουν υποπέσει στην αντίληψη μου παράπονα για κάτι τέτοιο) και φυσικά να μπορώ να απαλλαγώ από τον «Μεγάλο αδελφό».
    Κάποιοι προτείνουν ως καταλληλότερη λύση μια εξειδικευμένη Enterprise Long Term Support έκδοση (LTSB/LTSC).
    Έχω αποθηκευμένο ένα ISO ονόματι en_windows_10_enterprise_ltsc_2019_x64_dvd_74865958.iso (δεν έχω κάνει hash check ακόμα, αλλά το google drive folder φαίνεται legit/η πηγή είναι «ιαματική» )

    Αξίζει τον κόπο ή θα χάσω τον χρόνο μου και στο τέλος θα σιχτιρίζω; Εξαιρείται όντως από τις σατανικές μεθόδους της Micro$oft ή έχουμε να κάνουμε με πλασματική ασφάλεια;
    Για πείτε εσείς που τα δουλεύετε καιρό... Ειδικά αν πρόκειται για το primary OS του συστήματός σας, όχι απλώς λειτουργικό για πειραματισμούς όπως εκείνες οι rolling (;) εκδόσεις για τους beta testers.
    Να το κάψω το ISO; Ή θα καώ, θα το φυσάω και δεν θα κρυώνει;
    Isn't it great when things just WORK?

    minus21grams [dot] net

  9. #11109
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.794
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από -21grams Εμφάνιση μηνυμάτων
    [Newbie-κη ερώτηση - DON’T SHOOT ME!]

    Προσωπικά εξακολουθώ να χρησιμοποιώ τα Win 7. Έλα όμως που έχω καινούργιο hardware και θέλω να δοκιμάσω -κάποτε θα συνέβαινε- και τα (Oυ 666!) 10άρια.
    Απαραίτητη προϋπόθεση να έχουν εξαλειφθεί οι *παιδικές ασθένειες* (δεν έχουν υποπέσει στην αντίληψη μου παράπονα για κάτι τέτοιο) και φυσικά να μπορώ να απαλλαγώ από τον «Μεγάλο αδελφό».
    Κάποιοι προτείνουν ως καταλληλότερη λύση μια εξειδικευμένη Enterprise Long Term Support έκδοση (LTSB/LTSC).
    Έχω αποθηκευμένο ένα ISO ονόματι en_windows_10_enterprise_ltsc_2019_x64_dvd_74865958.iso (δεν έχω κάνει hash check ακόμα, αλλά το google drive folder φαίνεται legit/η πηγή είναι «ιαματική» )

    Αξίζει τον κόπο ή θα χάσω τον χρόνο μου και στο τέλος θα σιχτιρίζω; Εξαιρείται όντως από τις σατανικές μεθόδους της Micro$oft ή έχουμε να κάνουμε με πλασματική ασφάλεια;
    Για πείτε εσείς που τα δουλεύετε καιρό... Ειδικά αν πρόκειται για το primary OS του συστήματός σας, όχι απλώς λειτουργικό για πειραματισμούς όπως εκείνες οι rolling (;) εκδόσεις για τους beta testers.
    Να το κάψω το ISO; Ή θα καώ, θα το φυσάω και δεν θα κρυώνει;
    Από τη στιγμή που το μοντέλο αναβαθμίσεων των Windows άλλαξε, κάθε 6 μήνες θα υπάρχουν νέες παιδικές ασθένειες. Αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να είσαι ο πρώτος που βάζει τη νέα έκδοση.
    Όπως μπορείς να κόψεις τις αναβαθμίσεις σε Enterprise, μπορείς να τις κόψεις και σε Pro, και υπό προϋποθέσεις, ακόμα και σε Home.
    Για την τηλεμετρία επίσης έχουν αναφερθεί διάφορες προσεγγίσεις.

    Για την τελευταία σου ερώτηση, να κάψεις το ISO αμφιβόλου προέλευσης και να εγκαταστήσεις ένα σύστημα για το οποίο δεν έχεις επίσημη άδεια, προφανώς η μόνη απάντηση που μπορεί να δοθεί στο φόρουμ είναι όχι. Θυμίζω εξάλλου ότι μπορείς να κατεβάσεις απευθείας από την Microsoft ένα επίσημο αντίγραφο Windows 10 Pro, να το εγκαταστήσεις (ακόμη κι αν δεν έχεις εκείνη τη στιγμή βολικό το κλειδί ενεργοποίησης) και να προμηθευτείς ένα κλειδί για να κάνεις κανονική ενεργοποίηση, όπως έχει συζητηθεί και νωρίτερα.

  10. #11110
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από -21grams Εμφάνιση μηνυμάτων
    [Newbie-κη ερώτηση - DON’T SHOOT ME!]

    Προσωπικά εξακολουθώ να χρησιμοποιώ τα Win 7. Έλα όμως που έχω καινούργιο hardware και θέλω να δοκιμάσω -κάποτε θα συνέβαινε- και τα (Oυ 666!) 10άρια.
    Απαραίτητη προϋπόθεση να έχουν εξαλειφθεί οι *παιδικές ασθένειες* (δεν έχουν υποπέσει στην αντίληψη μου παράπονα για κάτι τέτοιο) και φυσικά να μπορώ να απαλλαγώ από τον «Μεγάλο αδελφό».
    Κάποιοι προτείνουν ως καταλληλότερη λύση μια εξειδικευμένη Enterprise Long Term Support έκδοση (LTSB/LTSC).
    Έχω αποθηκευμένο ένα ISO ονόματι en_windows_10_enterprise_ltsc_2019_x64_dvd_74865958.iso (δεν έχω κάνει hash check ακόμα, αλλά το google drive folder φαίνεται legit/η πηγή είναι «ιαματική» )

    Αξίζει τον κόπο ή θα χάσω τον χρόνο μου και στο τέλος θα σιχτιρίζω; Εξαιρείται όντως από τις σατανικές μεθόδους της Micro$oft ή έχουμε να κάνουμε με πλασματική ασφάλεια;
    Για πείτε εσείς που τα δουλεύετε καιρό... Ειδικά αν πρόκειται για το primary OS του συστήματός σας, όχι απλώς λειτουργικό για πειραματισμούς όπως εκείνες οι rolling (;) εκδόσεις για τους beta testers.
    Να το κάψω το ISO; Ή θα καώ, θα το φυσάω και δεν θα κρυώνει;
    Ότι είπε ο @minas πιο πάνω, + το ότι υπάρχει περίπτωση να μπορείς να ενεργοποιήσεις ακόμη τα 10 με τον κωδικό των 7, αν το δοκιμάσεις και θυμηθείς ενημέρωσε μας ότι συνεχίζει να ισχύει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fuorigioco1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερει κανεις γιατι καθε λιγο (10 λεπτα περιπου) επανεκκινουν 2 μεγαλοι σκληροι δισκοι (3.5 με δικο τους ρευμα )?δεν σβηνουν αλλα ακουγεται ο μηχανισμος τους που ξανα ξεκιναει.αυτο συμβαινει μετα την αναβαθμιση στην 1809(ναι ναι προλαβα πριν την βγαλουν δυστυχως)
    Μήπως σου αλλάξανε την ρύθμιση για τον χρόνο απενεργοποίησης μέσα από τις "επιλογές παροχής ενέργειας";;

    Οι δίσκοι μπορεί να ξεκινήσουν από τον κάδο ανακύκλωσης ή από κάποια άλλη διεργασία που θα τους χρησιμοποιήσει και ας μην τους χρησιμοποιείς εσύ εκείνη την στιγμή.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  11. #11111
    Εγγραφή
    08-07-2012
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    1.403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    Router
    D-LINK DSL-2640B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mirmidon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε δεν καταλαβαίνει κανένας τι γράφεις. Ποια εφαρμογή σου εμφανίζει το σφάλμα;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα σου λεεί οτι το πρόβλημα του το βγάζει στο windows update

    - - - Updated - - -



    Ρίξε μια ματιά εδώ https://support.microsoft.com/en-us/...-update-errors
    Την δουλειά του την κάνει και το defender
    Ακριβώς στο Windows Update μου εμφανίζει το συγκεκριμένο σφάλμα.
    Ευχαριστώ θα το κοιτάξω
    PC
    CPU; Amd Ryzen 5 2400G CPU Cooling HYPER H411R , GPU : Onboard Vega 11 2Gb , PSU : CoolerMaster MasterWatt 450W , RAM:HyperX Predator 3000 MHz 2x4Gb , SSD : Intel 535 120 Gb +HDD WD Blue 1TB ,

  12. #11112
    Εγγραφή
    20-02-2015
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54000/5400
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300s
    [QUOTE=sweet dreams;6474674]Ότι είπε ο @minas πιο πάνω, + το ότι υπάρχει περίπτωση να μπορείς να ενεργοποιήσεις ακόμη τα 10 με τον κωδικό των 7, αν το δοκιμάσεις και θυμηθείς ενημέρωσε μας ότι συνεχίζει να ισχύει.

    εξακολουθει να ισχυει...ενεργοποιησα με format 4 υπολογιστες με κλειδι w 7 pro coa και πηγαν στην αντιστοιχη εκδοση w 10...
    H λύση με τις λιγότερες υποθέσεις είναι και η πιο σωστή,τις περισσότερες φορές.

  13. #11113
    Εγγραφή
    08-09-2005
    Περιοχή
    Ζωγράφου, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.158
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbit/s
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L FTTH
    Arrow
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τη στιγμή που το μοντέλο αναβαθμίσεων των Windows άλλαξε, κάθε 6 μήνες θα υπάρχουν νέες παιδικές ασθένειες. Αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να είσαι ο πρώτος που βάζει τη νέα έκδοση.
    Όπως μπορείς να κόψεις τις αναβαθμίσεις σε Enterprise, μπορείς να τις κόψεις και σε Pro, και υπό προϋποθέσεις, ακόμα και σε Home.
    Για την τηλεμετρία επίσης έχουν αναφερθεί διάφορες προσεγγίσεις.

    Για την τελευταία σου ερώτηση, να κάψεις το ISO αμφιβόλου προέλευσης και να εγκαταστήσεις ένα σύστημα για το οποίο δεν έχεις επίσημη άδεια, προφανώς η μόνη απάντηση που μπορεί να δοθεί στο φόρουμ είναι όχι. Θυμίζω εξάλλου ότι μπορείς να κατεβάσεις απευθείας από την Microsoft ένα επίσημο αντίγραφο Windows 10 Pro, να το εγκαταστήσεις (ακόμη κι αν δεν έχεις εκείνη τη στιγμή βολικό το κλειδί ενεργοποίησης) και να προμηθευτείς ένα κλειδί για να κάνεις κανονική ενεργοποίηση, όπως έχει συζητηθεί και νωρίτερα.
    Ευχαριστώ για την απάντηση Μηνά. Οφείλω να κάνω μερικές διευκρινίσεις:
    Είχα σκοπό να κάνω clean install (σε νέο SSD), όχι να χρησιμοποιήσω την υπάρχουσα άδεια ή να τα ενεργοποιήσω *διά της πλαγίας οδού*.
    Οι τιμές των Licenses στο eBay (από sellers με >99% ratings) είναι προσιτές. Genuine Activation Keys που ξεκινούν από $7,50
    Το θέμα είναι πως -βάσει τίτλου τουλάχιστον- όλα αυτά αφορούν την προηγούμενη έκδοση, "Windows 10 Enterprise LTSB 2016"
    π.χ.
    Spoiler:
    Κώδικας:
    https://www.ebay.com/itm/Genuine-Windows-10-Enterprise-LTSB-2016-Activation-Key-License/173528415695


    Όσον αφορά στο 2ο σκέλος, δεν τίθεται θέμα για την εγκυρότητα του ISO. Τα hashes επιβεβαιώθηκαν.
    (Αν θέλετε, και εφόσον κάτι τέτοιο δεν παραβιάζει τους κανόνες του forum, μπορώ να παραθέσω και τα Google Drive links για διευκόλυνσή των μελών της κοινότητας)

    Έστω πως αγοράζω αυθεντικό κλειδί για τα Enterprise LTSB 2016, θα ενεργοποιήσει τα LTSC 2019;
    Isn't it great when things just WORK?

    minus21grams [dot] net

  14. #11114
    Εγγραφή
    20-02-2015
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54000/5400
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300s
    https://www.microsoft.com/en-us/eval...valuation_4138

    ειναι ουτως η αλλως trial 90 ημερων απο εκει και υστερα αποφασιζεις τι θα κανεις...
    H λύση με τις λιγότερες υποθέσεις είναι και η πιο σωστή,τις περισσότερες φορές.

  15. #11115
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    [QUOTE=gst;6474849]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι είπε ο @minas πιο πάνω, + το ότι υπάρχει περίπτωση να μπορείς να ενεργοποιήσεις ακόμη τα 10 με τον κωδικό των 7, αν το δοκιμάσεις και θυμηθείς ενημέρωσε μας ότι συνεχίζει να ισχύει.

    εξακολουθει να ισχυει...ενεργοποιησα με format 4 υπολογιστες με κλειδι w 7 pro coa και πηγαν στην αντιστοιχη εκδοση w 10...
    Ευχαριστώ.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

Σελ. 741 από 1301 ΠρώτηΠρώτη ... 721731736739740741742743746751761 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 170
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-15, 10:55
  2. Μηνύματα: 193
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-15, 17:20
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-15, 01:46

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας