Και εγώ το έλιωσα γιατί με το W.U και το δώρο που έδωσε έφτασα να έχω πάνω απο 5GB!!! δυστυχώς για καποιον λόγο στις περιοχες κοντα στο εξοχικο μου το σημα εκανε πολλες εναλλαγες απο Η+ σε Η και 3G Και οταν αυτο γινοταν τοτε δεν κινιοταν τιποτα! νομιζα οτι φταιει το κινητο αλλα τελικα και σε αλλα τα ιδια εκανε....
ετσι καποιες υπηρεσιες οπως πχ voip ηταν αχρηστα οταν αυτο συνεβαινε και μιλαμε με τερμα σημα! ενω ομιλια κινητης δεν ειχε προβλημα.
Επισης σε καποιες δυσκολες περιοχες δεν ειχε σημα ακομα και καθολου πχ στην λιμνη Ραπεντωσας, πισω απο τον Διονυσο, στην Ευβοια σε μερικα δυσκολα ομως δλδ Στρωπωνες, Στενη στο ορος Διρφυ κτλ. Σε μερικα σημεια ειχε αλλα μονο G με 1-2 γραμμες. Εκει πιστευω και οι αλλες εταιριες θα ειχαν προβλημα.
Γενικα ομως με συγκρισεις που εκανα με αλλους που ειχα μαζι και αλλες εταιριες, η κορυφαια εταιρια ηταν η cosmote....
ξέχασα να πω πως εβγαλα και νεες καρτες με υποστηριξη 4G γιατι περιμενω ενα usb 4g modem απο ebay και twin sim μπας και φτιαξουν οι εναλλαγες αλλα μπα....
υποθετω οτι ηταν υπερφόρτωση του δικτυου. Ας ελπιζουμε να φτιαξει αυτο με τις διακοπες....