Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 36
  1. #16
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Kλαιω, δεν εχω βαλει ακομα στο 2, λεει, αλλα ΘΕΛΩ την επιλογη.

    Σαν το αλλο, που λενε στο 1+2, οτι δεν χρησιμοποιω το NFC αλλα ειναι ναυαρχιδα και ΠΡΕΠΕΙ να εχει.
    Και εκανα ενα poll στο g+ και 75% δεν χρησιμοποιει NFC

    Tες πα, o καθενας οπως βολευεται.

    Eγω δεν μπορω να καταλαβω τη μανια με τις αφαιρουμενες μπαταριες και τις SD, ολα αυτα φιλολογικα μου μοιαζουν.

    Αυτο που εχει κανει η Samsung ειναι που εχει κοψει το multitasking και ειναι πραγματικα απαραδεκτο.

  2. #17
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.451
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Εγώ "κλαίω" με όλα εκείνα τα fashion victims, που υπερασπίζονται ό,τι καινούριο βγάλει μια εταιρία λες και έχουν μετοχές σ' αυτήν, ακόμα και αν είναι εμφανής οπισθοδρόμηση σε σχέση με την αρχική λογική των προϊόντων της, απ΄την οποία και έγινε γνωστή.

    Το να έχει κανεις μαύρα μεσάνυχτα απ' την αρχική λογική των Note τον κάνει να δικαιολογεί τις ακατανόητες επιλογές της Samsung, ε, δεν πειράζει να μην έχει sd, στην αποσπώμενη μπαταρία θα κολλήσουμε, το βασικό είναι να έχει όμορφα χρώματα να post-άρουμε όλη ημέρα στο fb, να βγάζουμε όμορφες φωτό, να είναι όμορφη συσκευή, μεταλλικό περίβλημα κτλ. και αυτό δικαιολογεί να σκάμε τις 800άρες.

    Μπεεεε...

  3. #18
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ "κλαίω" με όλα εκείνα τα fashion victims, που υπερασπίζονται ό,τι καινούριο βγάλει μια εταιρία λες και έχουν μετοχές σ' αυτήν, ακόμα και αν είναι εμφανής οπισθοδρόμηση σε σχέση με την αρχική λογική των προϊόντων της, απ΄την οποία και έγινε γνωστή.

    Το να έχει κανεις μαύρα μεσάνυχτα απ' την αρχική λογική των Note τον κάνει να δικαιολογεί τις ακατανόητες επιλογές της Samsung, ε, δεν πειράζει να μην έχει sd, στην αποσπώμενη μπαταρία θα κολλήσουμε, το βασικό είναι να έχει όμορφα χρώματα να post-άρουμε όλη ημέρα στο fb, να βγάζουμε όμορφες φωτό, να είναι όμορφη συσκευή, μεταλλικό περίβλημα κτλ. και αυτό δικαιολογεί να σκάμε τις 800άρες.

    Μπεεεε...
    Mπααα....


    Ποια ειναι μωρε η 'αρχικη λογικη';

    Η SD;
    H αποσπωμενη μπαταρια;

    Ή μηπως πανασχημες πλαστικουρες τιγκα στο lag και στο stutter;

    Απαντω: Κλαιν μαιν ον δε λαιν.

    1000 φορες καλυτερα με unibody και ΜΟΝΟ εσωτερικη.
    750 φορες πιο ωραιες και γρηγορες συσκευες οι φετινες της Samsung.

    Oι πωλησεις πεφτουν και λογικο ειναι να πεσουν γιατι υπαρχει σοβαροτατος ανταγωνισμος (LG/Sony/Moto/Κινα) που κοιμοταν το 2012.
    Aσε που πλεον βγαζει και η κουτση μαρια συσκευες >>5.5", οποτε δεν εχει το πλεονεκτημα πια.

    ΥΓ
    Αναρωτιεμαι ποιος κουβαλαει δευτερη μπαταρια μαζι του και πως αυτο ειναι μειονεκτημα εν ετη 2015.
    Ever heard of power bank?

    Αν κοιταξω τα κινητα ολων σας που γκρινιαζετε, το 90% ουτε δευτερη μπαταρια εχει ουτε χρειαζεται παραπανω χωρο..

    Παμε τωρα:

    Μπεεεεεεε

  4. #19
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Μηνύματα
    50
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Draytek
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω δεν μπορω να καταλαβω τη μανια με τις αφαιρουμενες μπαταριες και τις SD, ολα αυτα φιλολογικα μου μοιαζουν.
    Ένα θα σου πω μόνο: πριν λίγους μήνες με το Note2 εντός εγγύησης σαν κινητό αλλα εκτός εγγύησης η μπαταρία (1 χρόνος μόνο σε σχέση με τα 2 του κινητού), πήγα και πήρα καινούρια γιατί η παλιά είχε φουσκώσει σαν να ήταν έγγυος. Ήταν κατασκευαστικό το θέμα γιατί δεν ήμουν ο μόνος, έμαθα αργότερα ότι σε όσες το cell ήταν κινέζικο παρουσίαζαν κάποια στιγμή πρόβλημα (συνήθως από 11 μήνες εως και 1.5 χρόνο!). Πήγα σε ένα μαγαζί, πήρα νέα, την άλλαξα μόνος μου, τέλος. Αν δεν ήταν αφαιρούμενη, ή θα έπρεπε να βάλει χέρι το service κάποιας εταιρίας (χρόνος και χρήμα) ή θα έτρωγε σουτ το κινητο γιατί μπορεί να μην το έπαιρνα καθόλου χαμπάρι, να άνοιγε και να χάλαγε καμια πλακέτα (ή χειρότερα, να έσκαγε και να χάλαγα εγώ).

    Αυτά με τις μπαταρίες, νομίζω τις περισσότερες φορές είναι κόλπα των τμημάτων marketing. Αντε να μην αρχίσω τώρα κουβέντα για τις ξυριστικές που έχουν μεν απλές επαναφορτιζόμενες μπαταρίες ΑΑ μέσα, αλλά είναι κολλημένες πάνω στο σασί της μηχανής οπότε όταν κάποια στιγμή τα παίξουν, είσαι αναγκασμένος να αγοράσεις καινούρια...

    Όσο για την SD, το θεωρώ μείον να μην υπάρχει τέτοια υποδοχή ή να μην είναι εύκολα προσβάσιμη (όπως στο Note2 που πρέπει να βγάλεις το κάλυμα). Πόσο έξυπνο είναι άραγε, να τρως το όποιο bandwidth σου παρέχει το πακέτο σου μόνο και μόνο π.χ. για να κατεβάσεις και να δεις μια ταινία που την έχεις ανεβάσει εσύ στο dropbox από το δίσκο σου; Γιατί να μην έχεις μαζί σου 2-3 καρτούλες με ότι θέλεις πάνω και να τις αλλάζεις για να έχεις πρόσβαση στα αρχεία σου; Εκτός αν το κινητό έχει 400TB από τη μάνα του και το έχεις πληρώσει όσο είναι το χρέος της Ελλάδας...
    -A-

  5. #20
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.451
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    @Gordito

    Έχεις κρατήσει στα χέρια σου το πρώτο Note 1 που παρουσίασε απροσδόκητη επιτυχία και ήταν η αφορμή να συνεχιστεί η σειρά ;

    Το να επιμένεις να μιλάς για unibody μεταλλικά σώματα και μη-αποσπώμενες μπαταρίες σε μια ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ, δείχνει το μέγεθος της άγνοιάς σου για το όλο concept της σειράς και σε ποιούς αρχικά προοριζόνταν...

    Ορίστε και το βιντεάκι για όσους δεν το πρόλαβαν:
    https://www.youtube.com/watch?v=kDn5VgLzJqs
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nozomi : 26-08-15 στις 11:24.

  6. #21
    Εγγραφή
    23-12-2004
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    912
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    DrayTek
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    @Gordito

    Έχεις κρατήσει στα χέρια σου το πρώτο Note 1 που παρουσίασε απροσδόκητη επιτυχία και ήταν η αφορμή να συνεχιστεί η σειρά ;

    Το να επιμένεις να μιλάς για unibody μεταλλικά σώματα και μη-αποσπώμενες μπαταρίες σε μια ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ, δείχνει το μέγεθος της άγνοιάς σου για το όλο concept της σειράς και σε ποιούς αρχικά προοριζόνταν...

    Ορίστε και το βιντεάκι για όσους δεν το πρόλαβαν:
    https://www.youtube.com/watch?v=kDn5VgLzJqs
    Γιατι εμενα δε με κοιταει καποια ομορφη κυρια οταν το χρησιμοποιω;
    Περα της πλακας οσο αφορα την μπαταρια εχω να το πω το εξης.Προχθες στο note 3 πηγα να περασω μια ρομ και απο βλακεια μου κολλησε.Δεν λιετουργουσε κανενα κουμπι για να κανω ρεσταρτ.Απλα εβγαλα την μπαταρια και μπηκα σε recovery mode και το εσωσα.Σε αλλη περιπτωση θα επρεπε να τρεχω στην αντιπροσωπεια.

  7. #22
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.451
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stratus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αλλη περιπτωση θα επρεπε να τρεχω στην αντιπροσωπεια.
    Και επειδή θα είναι από δική σου υπαιτιότητα, ΜΟΝΟ που θα το ανοίξουν, θα σε χρεώσουν 15-20€ (κάπου είχα δει να το γράφουν αυτό στο γνωστό μαγαζί στο Χαϊδαρι) !
    Μα αυτό θέλουν, να κρέμεσαι απ' τα @@ τους για όλα, όπως η Μηλοεταιρία.

    Και έχουμε και κάποιους να μας λένε, δεν πειράζει, δεν τρέχει κάστανο, είναι όμορφο, μεταλλικό κτλ. ρε ουστ, δεν πήραμε Note γι' αυτά τα χαρακτηριστικά !

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από angy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα θα σου πω μόνο: πριν λίγους μήνες με το Note2 εντός εγγύησης σαν κινητό αλλα εκτός εγγύησης η μπαταρία (1 χρόνος μόνο σε σχέση με τα 2 του κινητού), πήγα και πήρα καινούρια γιατί η παλιά είχε φουσκώσει σαν να ήταν έγγυος. Ήταν κατασκευαστικό το θέμα γιατί δεν ήμουν ο μόνος, έμαθα αργότερα ότι σε όσες το cell ήταν κινέζικο παρουσίαζαν κάποια στιγμή πρόβλημα (συνήθως από 11 μήνες εως και 1.5 χρόνο!). Πήγα σε ένα μαγαζί, πήρα νέα, την άλλαξα μόνος μου, τέλος. Αν δεν ήταν αφαιρούμενη, ή θα έπρεπε να βάλει χέρι το service κάποιας εταιρίας (χρόνος και χρήμα) ή θα έτρωγε σουτ το κινητο γιατί μπορεί να μην το έπαιρνα καθόλου χαμπάρι, να άνοιγε και να χάλαγε καμια πλακέτα (ή χειρότερα, να έσκαγε και να χάλαγα εγώ).
    Παρών και εγώ ! Τα ίδια και σε μένα, το κατάλαβα όταν δεν μου κρατούσε καθόλου η μπαταρία, άνοιγε και έκλεινε στο άσχετο, το πήγα Χαϊδάρι και πλήρωσα 20€.
    Μετά είδα ότι η ΟΕΜ μπαταρία του κάνει... 10€ !

  8. #23
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.616
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από poussou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού δέν το κατάλαβες να στο θέσω αλλιώς...

    Άν εσύ αγοράσεις diesel και του βάλεις βενζίνη (και ναι συμβαίνει και αυτό) φταίει ο κατασκευαστής του αυτοκινήτου ;

    Γιατί δηλαδή πλέον πρέπει να ζούμε με το ζόρι σε ένα κόσμο που κάποιος άλλος (στην περίπτωση ο κατασκευαστής) πρέπει
    να προβλέπει/επωμίζεται την έλλειψη νοημοσύνης του (π.χ.) αγοραστή; Μήπως δυστυχώς δεν είναι ΟΛΑ για ΟΛΟΥΣ ;

    Και εγώ θα ήθελα να γίνω αστροναύτης.....
    Η μανικα βενζίνης είναι διαφορετική και δεν εφαρμόζει (σωστά) στην τάπα ρεζερβουαρ πετρελαιου, και τούμπαλιν

  9. #24
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Περιοχή
    Αργυρουπολη-Athens -Greece
    Μηνύματα
    1.593
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    214900/23907kbps
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Sercomm H300-s
    Path Level
    Interleaved
    Θα μπορούσε το εργοστάσιο να κατασκευάσει βελτιωμένο πενάκι με διορθωμένο το πρόβλημα (πχ να αλλάξει το δοντάκι στην άκρη που σκαλώνει στην βάση ) και να το διανέμει με δωρεάν ανάκληση (πιστεύω ότι το κόστος πώλησης της συσκευής το επιτρέπει αυτό ) ,αλλά από ότι δείχνει η Samsung συμπεριφερεται σαν μικρή εταιρία που έχει πρόβλημα στο κόστος παραγωγής.
    Προγραμματισμός Εγκεφάλων http://www.chiptronic.gr

  10. #25
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Να θέλει ο μηλαράς να τρολλάρει και να μην μπορεί
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  11. #26
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από poussou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι βλακείες πληρώνονται....

    Δέν φταίει ο κατασκευαστής αν ο χειριστής είναι βλάκας.

    Μου θυμίζει όταν κάποια έκανε μύνηση στα McDonalds όταν έριξε πάνω της τον καφέ γιατί λέει ήταν
    υπερβολικά ζεστός και της προκάλεσε εγκαύματα....

    Άν δεν έχει κάποιος την νοημοσύνη να χειριστεί κάτι ας πάρει κινητό με πληκτρολόγιο.
    Ατυχές παράδειγμα. Οι θερμοκρασίες και οι χρόνοι που χρειάζονται για να πάθει η ανθρώπινη σάρκα έγκαυμα συγκεκριμένου βαθμού είναι καλά τεκμηριωμένοι. Η πιθανότητα να χύσει κάποιος τον καφέ του είναι επίσης σημαντική αφού όλοι μας πιστεύω έχουμε βρεθεί μάρτυρες τουλάχιστον ενός τέτοιου περιστατικού. Επομένως όποιος πουλά ζεστά ροφήματα οφείλει να φροντίσει ώστε η θερμοκρασία να είναι τέτοια που να μην προκαλεί μόνιμες βλάβες (έγκαυμα β' βαθμού ή χειρότερο) στους ανθρώπινους ιστούς στην περίπτωση ατυχήματος.

    Επίσης εξαιρετικά υπεροπτική η άποψη περί «βλάκα» χειριστή. Ο χειριστής μπορεί να είναι αφηρημένος ή βιαστικός, μπορεί να είναι παιδί ή μεγάλος άνθρωπος. Η δουλειά του βιομηχανικού σχεδιαστή είναι να προβλέψει αυτά τα περιστατικά και να σχεδιάσει κατάλληλα το προϊόν ώστε να τα αποφύγει. Το αποτέλεσμα αυτής της δουλειάς είναι παντού γύρω μας. Φαντάσου για παράδειγμα οποιαδήποτε παροχή συνεχής τάσης (φορτιστές, καλώδια τροφοδοσίας σκληρών δίσκων κλπ) να επέτρεπαν να τα συνδέσεις και από τις δύο πλευρές, πόσες καμμένες συσκευές θα είχαμε όλοι μας.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  12. #27
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    @Gordito

    Έχεις κρατήσει στα χέρια σου το πρώτο Note 1 που παρουσίασε απροσδόκητη επιτυχία και ήταν η αφορμή να συνεχιστεί η σειρά ;

    Το να επιμένεις να μιλάς για unibody μεταλλικά σώματα και μη-αποσπώμενες μπαταρίες σε μια ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ, δείχνει το μέγεθος της άγνοιάς σου για το όλο concept της σειράς και σε ποιούς αρχικά προοριζόνταν...

    Ορίστε και το βιντεάκι για όσους δεν το πρόλαβαν:
    https://www.youtube.com/watch?v=kDn5VgLzJqs
    Τι παει να πει 'επαγγελματικη σειρα';

    Οι επαγγελματιες δεν εχουν power bank;
    Οι επαγγελματιες θελουν ασχημα, πλαστικουρες τηλεφωνα;
    Οι επαγγελματιες θελουν SD για να βλεπουν ταινιες;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και επειδή θα είναι από δική σου υπαιτιότητα, ΜΟΝΟ που θα το ανοίξουν, θα σε χρεώσουν 15-20€ (κάπου είχα δει να το γράφουν αυτό στο γνωστό μαγαζί στο Χαϊδαρι) !
    Μα αυτό θέλουν, να κρέμεσαι απ' τα @@ τους για όλα, όπως η Μηλοεταιρία.

    Και έχουμε και κάποιους να μας λένε, δεν πειράζει, δεν τρέχει κάστανο, είναι όμορφο, μεταλλικό κτλ. ρε ουστ, δεν πήραμε Note γι' αυτά τα χαρακτηριστικά !
    Τελικα το Note τι ειναι;
    Επαγγελματικο ή βαζετε ρομ για πλακα;

    Εχει κανα συμβολαιο οτι πρεπει να ειναι κακασχημο;

    ----

    Δεν μου εχει τυχει ΠΟΤΕ να μην μπορω να σενιαρω κινητο με ενσωματωμενη μπαταρια.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρών και εγώ ! Τα ίδια και σε μένα, το κατάλαβα όταν δεν μου κρατούσε καθόλου η μπαταρία, άνοιγε και έκλεινε στο άσχετο, το πήγα Χαϊδάρι και πλήρωσα 20€.
    Μετά είδα ότι η ΟΕΜ μπαταρία του κάνει... 10€ !
    Πολυ ωραια.
    Να μαγαρισουμε το 5, γιατι σε 2-3 χρονια που θα χαλασει η μπαταρια θα πρεπει να το πας σε μαγαζι να στην αλλαξουνε με κανα 10ευρο παραπανω αποτι αν ηταν αποσπωμενη.

  13. #28
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.616
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    Όσο πιο γρήγορα απαλλαχτουμε από τισ SD τόσο το καλύτερο
    Αποσπωμενη μπαταρία με αφήνει αδιάφορο

  14. #29
    Εγγραφή
    06-04-2009
    Περιοχή
    Σαλόνικα
    Μηνύματα
    992
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson TG585
    Διαφωνώ τελείως με την απουσία sd και τις μαυραγορίτικες τιμές που θέλουν να μας πασάρουν οι εταιρείες τόσα χρόνια. Ωραίο το unibody design αλλά αφού υπάρχουν κινητά που μπορούν και έχουν και unibody και κάρτα sd θέλω σαν πελάτης να έχω αυτήν την δυνατότητα και ας την κάνω ότι θέλω.. Η μπαταρία δεν με καίει τόσο και τo power bank δίνει τη λύση...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stratus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι εμενα δε με κοιταει καποια ομορφη κυρια οταν το χρησιμοποιω;
    Περα της πλακας οσο αφορα την μπαταρια εχω να το πω το εξης.Προχθες στο note 3 πηγα να περασω μια ρομ και απο βλακεια μου κολλησε.Δεν λιετουργουσε κανενα κουμπι για να κανω ρεσταρτ.Απλα εβγαλα την μπαταρια και μπηκα σε recovery mode και το εσωσα.Σε αλλη περιπτωση θα επρεπε να τρεχω στην αντιπροσωπεια.
    Το ότι δηλαδή κάθε φορά που τρώω bootloop έπρεπε να τρέξω στην αντιπροσωπία και να μου το φτιάχνει πρώτη φορά το ακούω. Τόσον καιρό άκουγα ότι το root δεν επιτρέπεται και τώρα θα μας το φτιάχνουν με το έτσι θέλω.. Δεν πάμε καλά

  15. #30
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...You slide it in wrong...
    Δεν περίμενα ποτέ ότι θα μου το έλεγε κανείς αυτό για τηλέφωνο

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Samsung Galaxy Note 8 - Πρόβλημα με φόρτιση
    Από promanas στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-05-15, 19:33
  2. Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-15, 12:31
  3. Samsung Galaxy Note 2 N7100
    Από dimangelid στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-12-14, 05:53
  4. Samsung Galaxy Note 4 White
    Από iVTec στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-11-14, 16:35

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας