Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ποια είναι η πρόθεση για την ψήφο σας;

Ψήφισαν
103. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ανεξάρτητοι Έλληνες

    1 0,97%
  • Ένωση Κεντρώων

    8 7,77%
  • ΚΚΕ

    8 7,77%
  • Λαϊκή Ενότητα

    17 16,50%
  • Νέα Δημοκρατία

    7 6,80%
  • ΠΑΣΟΚ

    2 1,94%
  • Ποτάμι

    3 2,91%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    15 14,56%
  • Χρυσή Αυγή

    4 3,88%
  • Άλλο Κόμμα

    23 22,33%
  • Αποχή

    15 14,56%
Σελ. 1299 από 1371 ΠρώτηΠρώτη ... 12791289129412971298129913001301130413091319 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 19.471-19.485 από 20561
  1. #19471
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το μόνο που προκύπτει είναι η απίστευτη υποκρισία ορισμένων.
    Αναφερεσαι στον Πολακη και στον ΣΥΡΙΖΑ να υποθεσω;

  2. #19472
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.632
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    οποτε βλεπω καυστικα δημοσιευματα αλληλοκατηγοριων που δεν οδηγουν πουθενα , θυμαμαι το dvd της τζουλιας .
    ετυχε εκεινη την εποχη να αντιληφθω πως τιθασευουν την κοινη γνωμη και μου φαινονται ολα μερος της ιδιας τακτικης .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  3. #19473
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    οποτε βλεπω καυστικα δημοσιευματα αλληλοκατηγοριων που δεν οδηγουν πουθενα , θυμαμαι το dvd της τζουλιας .
    ετυχε εκεινη την εποχη να αντιληφθω πως τιθασευουν την κοινη γνωμη και μου φαινονται ολα μερος της ιδιας τακτικης .
    Δεν οδηγούν πουθενά επειδή δεν θέλουν οι ταγοί να οδηγηθούν κάπου επειδή απλά αν αυτό συμβεί τότε δεν θα μπορούν και οι ίδιοι μελλοντικά να κάνουν το αντίστοιχο.

    Ένα πολύ πρόσφατο παράδειγμα (στο οποίο αναφέρθηκα εν τάχει) και πέρα από τα θαλασσοδάνεια:

    Αν και το Protagon είναι πλέον εμετικό στην αντιπολιτευτική του παπάτζα, πού και πού επειδή έχει ΚΑΙ σοβαρούς συνεργάτες βγάζει λαβράκια. Ένα από αυτά, είναι η ερευνητική δουλειά Καρανίκα στο θέμα διορισμών σε υπουργικά γραφεία ΣΥΡΙΖΑ, εδώ το πρώτο και εδώ το δεύτερο

    Είδες καμία ανακοίνωση ΝΔ / ΠΑΣΟΚ; Είδες κανέναν ΣΚΑΙ να το σηκώνει, να γίνεται βούκινο;

    Θα μου πεις(είτε), ότι ο ίδιος ο συγγραφέας σε σειρά άλλων άρθρων έχει καεί κάνοντας καταγγελίες για τον Κύπριο δικηγόρο με διασυνδέσεις στη Βενεζουέλα και αλλού που έχει βρωμοδουλειές, ενώ παράλληλα στα ίδια ερευνητικά άρθρα χωρίς στοιχεία και με υπόνοιες μόνο πετά υποννοούμενα για Παππά - hardly NY Times Pulitzer material - και συνεπώς ευκόλως η κυβερνητική προπαγάνδα μπορεί να τον βγάλει ως εγκάθετο (που ενδεχομένως προσωπικά να είναι).

    Όμως, το εντυπωσιακό ΙΜΟ είναι πως στη σειρά αυτή άρθρων υπάρχουν καταγγελίες επώνυμες και δεν ιδρώνει αυτί. Γιατί; Επειδή, αν ανοίξει αυτή η πόρτα θα ακούσουμε πάρα πολλά για τις πρακτικές αυτές και - προφανώς - μελλοντικές κυβερνήσεις δεν θα μπορούν να κάνουν το ίδιο
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  4. #19474
    Εγγραφή
    11-12-2007
    Περιοχή
    Ν. Σμύρνη
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107585/10999
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ZYXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 9.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πολάκης: Δεν ηχογράφησα τον Στουρνάρα
    «Προς κύριο Στουρνάρα και τα "φιλικά" του ΜΜΕ, ενταύθα:

    Επειδή από το πρωί παρακολουθώ μια δεύτερη στη σειρά απόπειρα δολοφονίας χαρακτήρα, μετά το στήσιμο Πρώτου Θέματος- ΝΔ- Γιάννη Στουρνάρα, ότι δήθεν πήρα παράνομο δάνειο, τώρα ότι δήθεν καταγράφω κρυφά συνομιλίες και εκβιάζω τον κεντρικό τραπεζίτη, θέλω να ξεκαθαρίσω τα εξής:

    Είναι αλήθεια ότι τηλεφώνησα στον κύριο Στουρνάρα.

    Είναι αληθές το περιεχόμενο της συνομιλίας έτσι όπως μεταφέρθηκε χθες στην ιστοσελίδα Ντοκουμέντο.

    Είναι απολύτως ψευδές ότι κατέγραψα την συνομιλία μας ή ότι απείλησα τον κο Στουρνάρα.

    Ο κος Στουρνάρας καλό είναι να θυμάται την ανεξαρτησία του θεσμού που εκπροσωπεί και όταν στήνει σκευωρίες εναντίον μελών της κυβέρνησης και όχι μόνο όποτε τον βολεύει.

    Επιχείρησε την σπίλωσή μου διατάζοντας έρευνα για το δάνειο που νομίμως έλαβα και έσπευσε αυτό να το διαρρεύσει στα ΜΜΕ με επίσημη διαρροή της ΤτΕ.

    Ακολούθως φρόντισε να διαρρεύσει ότι ουδέν μεπτόν ευρέθη μόνο μόλις τελείωσαν τα δελτία των ειδήσεων.

    Και σήμερα πετάει τη μπάλα στην εξέδρα διαδίδοντας ότι δήθεν εγώ τον ηχογραφούσα εν άγνοια του.

    Αφού δε μπόρεσε να με πλήξει με το δάνειο, φροντίζει να επιχειρήσει να με πλήξει με ανόητες διαρροές περί δήθεν ηχογράφησης και εκβιασμών.

    Για άλλη μια φορά ξεκαθαρίζω : Εγώ μιλάω καθαρά και ευθεως σε όλους. Δεν εκβιάζω. Ζητάω και διεκδικώ το δίκιο και το σωστό.

    Και λέω ευθέως και ξανά στο κο Διοικητή : Αν έσπευσε να ελέγξει μόνο το δικό μου δάνειο και δεν θα πράξει το ίδιο και με τα δάνεια του κου Μητσοτάκη, της κας Σπυράκη, του Άδωνη Γεωργιάδη, καθώς και το δάνειο της εφημερίδας Πρώτο Θέμα, θα αποδείξει ότι δεν ενεργεί ως ανεξάρτητος τραπεζίτης ως όφειλε αλλά ως στέλεχος ακόμη της κυβέρνησης Σαμαρά.

    Και μάλιστα ως κάτι ακόμη χειρότερο : Ως διώκτης μου, μόνο και μόνο επειδή βγάζω στη φόρα τις παρανομίες του ΚΕΛΠΝΟ στις οποίες δυστυχώς για αυτόν εμπλέκεται η σύζυγος του.

    Με δυο λόγια ο κος Στουρνάρας χρησιμοποιεί την ΤτΕ ΕΛΛ -0,37% ως όχημα σπίλωσης και δίωξης πολιτικών του αντιπάλων αλλά και ως ασπίδα απέναντι στις ανομίες της συζύγου του.

    Αν λοιπόν για κάποιον οφείλουν να παρέμβουν οι δικαστικές αρχές δεν είναι για εμένα αλλά για τον κο Στουρνάρα.

    Παύλος Πολάκης Αναπλ Υπ Υγειας .

    Αθήνα 19/2/2019»
    Μάλλον έχουν μετανιώσει σε Π.Θ. και ΝΔ που διάλεξαν του Πολάκη τα δάνεια για να καλύψουν άλλα θέματα όπως χρηματοδότηση Μαρέβας και ΠΘ από μπροστάντζες του εφοπλιστή Λασκαρίδη.
    Αποκάλυψη: Ιδού ο κρυφός χρηματοδότης Μαρέβας – «Πρώτου Θέματος»

  5. #19475
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manhon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολάκης: Δεν ηχογράφησα τον Στουρνάρα

    Μάλλον έχουν μετανιώσει σε Π.Θ. και ΝΔ που διάλεξαν του Πολάκη τα δάνεια για να καλύψουν άλλα θέματα όπως χρηματοδότηση Μαρέβας και ΠΘ από μπροστάντζες του εφοπλιστή Λασκαρίδη.
    Αποκάλυψη: Ιδού ο κρυφός χρηματοδότης Μαρέβας – «Πρώτου Θέματος»
    εγώ περιμένω τους δηλωμένους ΝΔ του forum, του νοικοκυραίους βρε παιδί μου, να τοποθετηθούν στο αν τους εκφράζει η όλη φάση στη ΝΔ. έχει γλαροσουπα ε?
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  6. #19476
    Εγγραφή
    11-12-2007
    Περιοχή
    Ν. Σμύρνη
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107585/10999
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ZYXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 9.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ περιμένω τους δηλωμένους ΝΔ του forum, του νοικοκυραίους βρε παιδί μου, να τοποθετηθούν στο αν τους εκφράζει η όλη φάση στη ΝΔ. έχει γλαροσουπα ε?
    Μπα αυτοί έχουν κολλήσει στο "Να φύγει ο Σύριζα που είναι η χειρότερη κυβέρνηση" ή "που χρέωσε τη χώρα 100-200 ή κι εγώ δεν ξέρω πόσα δις".
    Στο Π.Θ. πάντως κάνουν τραγικά λάθη, δεν ξέρω αν φταίει που έχει φύγει ο Θέμος, αλλά δεν έχουν αναφέρει πουθενά τους διαλόγους Στουρνάρα - Πολάκη. Ο κόσμος θα ψάξει αλλού να τους βρει δεν καταλαβαίνουν ούτε τα αυτονόητα. Θα τρίζουν τα κόκαλα του Θέμου μ' αυτά που κάνουν.

  7. #19477
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manhon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπα αυτοί έχουν κολλήσει στο "Να φύγει ο Σύριζα που είναι η χειρότερη κυβέρνηση" ή "που χρέωσε τη χώρα 100-200 ή κι εγώ δεν ξέρω πόσα δις".
    Στο Π.Θ. πάντως κάνουν τραγικά λάθη, δεν ξέρω αν φταίει που έχει φύγει ο Θέμος, αλλά δεν έχουν αναφέρει πουθενά τους διαλόγους Στουρνάρα - Πολάκη. Ο κόσμος θα ψάξει αλλού να τους βρει δεν καταλαβαίνουν ούτε τα αυτονόητα. Θα τρίζουν τα κόκαλα του Θέμου μ' αυτά που κάνουν.
    που κάηκε ο κόσμος στο Μάτι
    που γέμισε πετρέλαιο ο τόπος κι αυτοί λέγαν κολυμπάτε άφοβα

    για τη Μακεδονία που τη δώσανε για 1 κομμάτι ψωμί κιχ δε λένε επίσημα όμως (και για να σας προλάβω, να μην τη δίνανε ούτε για πολλά κομμάτια ψωμί)
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  8. #19478
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.632
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν οδηγούν πουθενά επειδή δεν θέλουν οι ταγοί να οδηγηθούν κάπου επειδή απλά αν αυτό συμβεί τότε δεν θα μπορούν και οι ίδιοι μελλοντικά να κάνουν το αντίστοιχο.

    Ένα πολύ πρόσφατο παράδειγμα (στο οποίο αναφέρθηκα εν τάχει) και πέρα από τα θαλασσοδάνεια:

    Αν και το Protagon είναι πλέον εμετικό στην αντιπολιτευτική του παπάτζα, πού και πού επειδή έχει ΚΑΙ σοβαρούς συνεργάτες βγάζει λαβράκια. Ένα από αυτά, είναι η ερευνητική δουλειά Καρανίκα στο θέμα διορισμών σε υπουργικά γραφεία ΣΥΡΙΖΑ, εδώ το πρώτο και εδώ το δεύτερο

    Είδες καμία ανακοίνωση ΝΔ / ΠΑΣΟΚ; Είδες κανέναν ΣΚΑΙ να το σηκώνει, να γίνεται βούκινο;

    Θα μου πεις(είτε), ότι ο ίδιος ο συγγραφέας σε σειρά άλλων άρθρων έχει καεί κάνοντας καταγγελίες για τον Κύπριο δικηγόρο με διασυνδέσεις στη Βενεζουέλα και αλλού που έχει βρωμοδουλειές, ενώ παράλληλα στα ίδια ερευνητικά άρθρα χωρίς στοιχεία και με υπόνοιες μόνο πετά υποννοούμενα για Παππά - hardly NY Times Pulitzer material - και συνεπώς ευκόλως η κυβερνητική προπαγάνδα μπορεί να τον βγάλει ως εγκάθετο (που ενδεχομένως προσωπικά να είναι).

    Όμως, το εντυπωσιακό ΙΜΟ είναι πως στη σειρά αυτή άρθρων υπάρχουν καταγγελίες επώνυμες και δεν ιδρώνει αυτί. Γιατί; Επειδή, αν ανοίξει αυτή η πόρτα θα ακούσουμε πάρα πολλά για τις πρακτικές αυτές και - προφανώς - μελλοντικές κυβερνήσεις δεν θα μπορούν να κάνουν το ίδιο
    ελεγα για την συνομιλια του στουρναρα με τον αλλον .
    οτι ειναι σε ενα πλαισιο νεων που αποσκοπουν στο να τα συζηταει ο κοσμος και να οδηγουν σε εναν λαβυρυνθο πολυ μακρυα απο την συζητηση για εξοδο απο αυτον .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  9. #19479
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναφερεσαι στον Πολακη και στον ΣΥΡΙΖΑ να υποθεσω;
    Αναφερόμουν στη Σπυράκη και στον Γεωργιάδη, αλλά you're welcome.

  10. #19480
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest

    Πρέπει να έχει πολύ καλή μνήμη πάντως για να τα θυμάται με τέτοια λεπτομέρεια ή να του είπανε οτι όντως η ηχογράφηση είναι μέγα πατάτα

  11. #19481
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Kαι μετά μου λέτε ότι η κληρωτή δημοκρατία ειναι αποτυχία, και δεν μπορεί ο πάσα ένας να γίνει βουλευτής ή υπουργός....
    Βλέπουμε απο τους επαγγελματίες πολιτικους..

  12. #19482
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαι μετά μου λέτε ότι η κληρωτή δημοκρατία ειναι αποτυχία, και δεν μπορεί ο πάσα ένας να γίνει βουλευτής ή υπουργός....
    Βλέπουμε απο τους επαγγελματίες πολιτικους..
    Επαγγελματίας γιατρός είναι, δεν είναι επαγγελματίας πολιτικός. Χομπίστας πολιτικός είναι
    Αλλά ο κόσμος δεν θέλει επαγγελματίες, τους χομπίστες θέλει
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  13. #19483
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επαγγελματίας γιατρός είναι, δεν είναι επαγγελματίας πολιτικός. Χομπίστας πολιτικός είναι
    Αλλά ο κόσμος δεν θέλει επαγγελματίες, τους χομπίστες θέλει
    οι άλλοι όμως τι είναι;
    και εντάξει, και το χομπίστας δεν είναι επαγγελματίας, μπορεί, αλλά είναι, στο περίπου. Ασχολείται με την πολιτική, απο τα γενοφάσκια του. Νέος επαγγελματίας....
    Κληρωτή δημοκρατία βρε... Μια θητεία, τυχαία, με κλήρωση, απο όλη την ελλάδα, μια φορά για όλη σου την ζωή, ποτέ ξανά σε δημόσιο αξίωμα. ΟΚ, μερικοί μπορεί να είναι πολύ καλοί και κρίμα να μην κάνουν περισσότερη θητεία, αλλα'περισσότερο κρίμα οι ορδές επαγγελματιών πολιτικών.

  14. #19484
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.889
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρέπει να έχει πολύ καλή μνήμη πάντως για να τα θυμάται με τέτοια λεπτομέρεια ή να του είπανε οτι όντως η ηχογράφηση είναι μέγα πατάτα
    Πάλι καλά που δεν έβγαλε ηχητικό και απλά τα έγραψε.

  15. #19485
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manhon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολάκης: Δεν ηχογράφησα τον Στουρνάρα

    Μάλλον έχουν μετανιώσει σε Π.Θ. και ΝΔ που διάλεξαν του Πολάκη τα δάνεια για να καλύψουν άλλα θέματα όπως χρηματοδότηση Μαρέβας και ΠΘ από μπροστάντζες του εφοπλιστή Λασκαρίδη.
    Αποκάλυψη: Ιδού ο κρυφός χρηματοδότης Μαρέβας – «Πρώτου Θέματος»
    Sorry κιόλας αλλά το documento μας έχει φλομώσει στις αποκαλύψεις οι οποίες ποτέ δεν καταλήγουν πουθενά με τη γνωστή δικαιολογία της "ελεγχόμενης δικαιοσύνης" και μπλαμπλαμπλα.
    Και τον Στουρνάρα τον έχουν στημένο στον τοίχο για μια Novartis για την οποία ακόμα να μάθουμε - και ούτε θα μάθουμε ποτέ.
    Μπορεί ο Βαξεβάνης να μην αβαντάρει φασίστες όπως το ΠΘ αλλά στο επίπεδο του κιτρινισμού και του κομματικού εργαλείου το ανταγωνίζεται επάξια.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

Σελ. 1299 από 1371 ΠρώτηΠρώτη ... 12791289129412971298129913001301130413091319 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας