Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-18 από 18
  1. #16
    Εγγραφή
    18-12-2009
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    738
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Netgear
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπλα, μπλα, μπλα.

    3000mah μπαταρια εχει. Μια χαρα.

    Να το κανουν 3500 ξερωγω και να κερδισεις 15% θα σε σωσει;
    Οχι, αλλα θα ειναι βαρυ μετα, isnt it?
    Στις 4,8 ιντσες εχει μπαταρια 2100 και εχω κλειστα 3g, wifi, gps, bluetooth... τα ανοιγω μονο οταν θελω να τα χρησιμοποιησω!
    Η οθωνη την εχω πάντα στην ελάχιστη δυνατη φωτεινοτητα και ειναι παντα στο energy save
    Αν ανοιξω wifi ή 3g απο το πρωι... το απογευμα χτυπαει κοκκινο!
    Ειδικα το καλοκαιρι στην παραλια μολις ανοιξεις φωτεινοτητα την ρουφηξε ολη την μπαταρια!

    Στις 5,7 ιντσες εχει 3000 αρα ισχυει αυτο που σου εγραψα πιο πριν... σου πουλανε τεχνολογικα θαυματα τα οποια ομως τα χρησιμοποιεις με πολυ μεγαλο μετρο αν θελεις να μην ξεμεινεις.

    Στο εγραψα ξεκαθαρα πιο πανω 1000 φορες πιο βαρυ και χοντρο... ετσι κι αλλιως το δυσκολοτερο στις διαστασεις ειναι το υψος... πχ για να το βαλεις σε μικρη τσεπη

  2. #17
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Verde Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στις 4,8 ιντσες εχει μπαταρια 2100 και εχω κλειστα 3g, wifi, gps, bluetooth... τα ανοιγω μονο οταν θελω να τα χρησιμοποιησω!
    Η οθωνη την εχω πάντα στην ελάχιστη δυνατη φωτεινοτητα και ειναι παντα στο energy save
    Αν ανοιξω wifi ή 3g απο το πρωι... το απογευμα χτυπαει κοκκινο!
    Ειδικα το καλοκαιρι στην παραλια μολις ανοιξεις φωτεινοτητα την ρουφηξε ολη την μπαταρια!

    Στις 5,7 ιντσες εχει 3000 αρα ισχυει αυτο που σου εγραψα πιο πριν... σου πουλανε τεχνολογικα θαυματα τα οποια ομως τα χρησιμοποιεις με πολυ μεγαλο μετρο αν θελεις να μην ξεμεινεις.

    Στο εγραψα ξεκαθαρα πιο πανω 1000 φορες πιο βαρυ και χοντρο... ετσι κι αλλιως το δυσκολοτερο στις διαστασεις ειναι το υψος... πχ για να το βαλεις σε μικρη τσεπη
    Aν εχεις κανα Nexus4, ειναι το κινητο με την χειροτερη μπαταρια που εχει βγει ποτε.
    Υπαρχει και ενα οριο ποσο μεγαλο μπορει να ειναι, δεν γινεται να κουβαλας μπαουλο μαζι σου.

    Εγω εχω 6" με 3000mah και πλεον βγαζω την μερα ανετα, μονο 4g. Παιζει ρολο και το software, τα πραγματα φαινονται πολυ καλυτερα στην Marshmallow.

  3. #18
    Εγγραφή
    18-12-2009
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    738
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Netgear
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν εχεις κανα Nexus4, ειναι το κινητο με την χειροτερη μπαταρια που εχει βγει ποτε.
    Υπαρχει και ενα οριο ποσο μεγαλο μπορει να ειναι, δεν γινεται να κουβαλας μπαουλο μαζι σου.

    Εγω εχω 6" με 3000mah και πλεον βγαζω την μερα ανετα, μονο 4g. Παιζει ρολο και το software, τα πραγματα φαινονται πολυ καλυτερα στην Marshmallow.
    samsung S3 με 4,3 jelly bean
    Συμφωνω... ποσο τεραστειο να ειναι πια ενα κινητο... αλλα οχι στο παχος... σε υψος και πλατος

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-08-15, 10:30
  2. Μηνύματα: 81
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-04-15, 17:03
  3. Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-03-15, 15:36

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας