Εμφάνιση 1-12 από 12
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.756
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δελτίο Τύπου:
    Η Vodafone φέρνει αποκλειστικά και για πρώτη φορά στην Ελλάδα, τη νέα υπηρεσία Vodafone Check & Go.Τώρα μόνο με μία επίσκεψή στα καταστήματα Vodafone με την υπηρεσία Vodafone Check & Go παρέχεται η δυνατότητα διάγνωσης και επιδιόρθωσης προβλημάτων, που μπορεί να αντιμετωπίζει το Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Vodafone Check & Go .jpg 
Εμφανίσεις:  332 
Μέγεθος:  644,2 KB 
ID: 160699software του κινητού, γρήγορα και άμεσα.

    Η υπηρεσία Vodafone Check & Go, η οποία παρέχεται αποκλειστικά από την Ομάδα Internet Vodafone, περιλαμβάνει διαγνωστικό έλεγχο των Smartphones και Tablets, ώστε να εντοπιστεί οποιοδήποτε πρόβλημα και να επιλυθεί άμεσα. Έτσι, οι πελάτες, εξοικονομούν χρόνο, καθώς μέσα σε λίγα μόνο λεπτά έχουν τη συσκευή στα χέρια τους, επιδιορθωμένη, χωρίς να χρειάζεται να περιμένουν να αποσταλεί για service.

    Με το Vodafone Check & Go το 90% των προβλημάτων που αντιμετωπίζουν οι συσκευές, βρίσκει άμεσα λύση, καθώς ο διαγνωστικός έλεγχος εντοπίζει και επιδιορθώνει όλα τα συνήθη προβλήματα που αφορούν θέματα λογισμικού, μέσα σε λίγα λεπτά, χωρίς να χρειαστεί ο πελάτης να αποχωριστεί την συσκευή του. Για το υπόλοιπο 10% των περιπτώσεων που το πρόβλημα αφορά βλάβη Hardware (μπαταρία, κάμερα, συνδεσιμότητα, μνήμη, οθόνη, ήχο, πλήκτρα κ.α.) και δεν μπορεί να επιλυθεί μέσω της υπηρεσίας Vodafone Check & Go, η συσκευή αποστέλλεται στο service και η Vodafone παρέχει στον πελάτη μια συσκευή ίδιου λειτουργικού συστήματος, για όσο χρόνο παραμείνει εκεί.

    Τα καταστήματα Vodafone αποτελούν μοναδικό προορισμό για όλους όσους θέλουν να γνωρίσουν από κοντά τα τελευταίας τεχνολογίας Smartphones, Tablets και αξεσουάρ. Εκεί η Ομάδα Internet Vodafone παρέχει μία απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης, βοηθώντας τους πελάτες να εξοικειωθούν με την χρήση του mobile internet, αλλά και να επιλύσουν οποιοδήποτε θέμα τους απασχολεί με το Smartphone ή Tablet τους.

    Πηγή : Vodafone

  2. #2
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.756
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    -Ναι για σας, ξέρετε μου κολλάει το FB και δεν μπορώ να κάνω like.
    -power+vol -/+ Wipe data/factory reset, έτοιμο


    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #3
    Εγγραφή
    07-05-2011
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.780
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mb/s
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Router
    ZTE H1600
    Path Level
    Fastpath
    το lumia 640 μου που ειχε bug το λειτουργικο και εκανε επανεκινησεις μονο του πως θα το εφτιαχναν χωρις επανεγκατασταση και φορματ? ε? ε? ε?
    λιγο μουφια μου κανει αυτο

    το διαγνωστικο προγραμμα μονο για την μπαταρια κοιταει? χαχαχα
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Capture.PNG 
Εμφανίσεις:  147 
Μέγεθος:  303,4 KB 
ID: 160700
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος shocked : 08-09-15 στις 14:23.

  4. #4
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    ε ναι μάλλον ειναι μούφα. Άλλωστε μιλάνε για το 90% των προβλημάτων. Το ποσοστό αυτό παίζει να είναι εντέλως αυθαίρετο....

    Σημασία έχει να περάσεις από το μαγαζί, να σου δείξουν καμια συσκευή που δεν θα έχει τα προβλήματα της τρέχουσας συσκευής σου και που με μόλις ένα διετές συμβολαιάκι στο υπεργαμάτο πρόγραμμα με δωρέαν λεπτά να φάνε και οι κότες, θα σου βγεί τσάμπα.

    Κάποια στιγμή πρέπει να πούλαγαν tablets με το κιλό. Ε όταν πήραν όλοι tablets, και έπεσαν οι πωλήσεις, έπρεπε να σκαρφιστούν κάποια εναλλακτική.

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  5. #5
    Εγγραφή
    03-07-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.418
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    -Ναι για σας, ξέρετε μου κολλάει το FB και δεν μπορώ να κάνω like.
    -power+vol -/+ Wipe data/factory reset, έτοιμο


    Χαχχααχχαχα, αλλά μετά το γέλιο. Δε μπορεί να κάνει λάικ ο άλλος και πάει σε κατάστημα για να του το φτιάξουν. Ωραία μέχρι εδώ, αν ο πωλητής του πει ότι δεν είμαι υπάλληλος του φμ, θα του κακοφανεί;

  6. #6
    Εγγραφή
    01-02-2011
    Περιοχή
    Δράμα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    516
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΥΡΙΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    -Ναι για σας, ξέρετε μου κολλάει το FB και δεν μπορώ να κάνω like.
    -power+vol -/+ Wipe data/factory reset, έτοιμο


    Όντως όλοι για το facebook και το Messenger θα τρεχουν... Κολλάει το ένα δεν μου έρχεται μήνυμα στο άλλο. 90%, το υπόλοιπο 10% το αναλαμβάνει το service. Κύριε/Κυρία δεν ανήκετε στο 90% παρακαλώ περάστε στο βάθος για να ελέγξουμε αν είστε στο 10%. Όπως και να έχει τραβάνε πελατεία.
    AMD FX-8350 | ASUS M5A97 R2.0 | Kingston HyperX Beast 1866mhz 8gb | PowerColor HD7870 myst edition 2gb | XFX PRO550w | WesternDigital 1TB | Kingston SSDNow 300 60GB | Zalman Z11

  7. #7
    Εγγραφή
    02-12-2012
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.850
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    1020/13556kbps
    ISP
    Wind
    SNR / Attn
    16.2(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αυτό φαίνεται πολύ έξυπνο και πρακτικό. Αλλά τα βρίσκει όντως;

  8. #8
    Εγγραφή
    12-12-2013
    Μηνύματα
    1.152
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΘΗΝΑ
    Η γυναίκα μου πάντως χρειάστηκε να στείλει το vodafone smart max 4 στο service 2 φορές με το ίδιο πρόβλημα, δηλαδή, ενώ το κινητό λειτουργούσε κανονικά ξαφνικά η οθόνη μαύριζε και έμενε μαύρη ενώ το κινητό συνέχιζε να λειτουργεί. Και τις δύο φορές αυτό που κατάλαβα ήταν ότι απλώς έκαναν hard reset. Το κατάλαβα γιατί την τρίτη φορά που ήμουν διαθέσιμος του έκανα soft reset και έφτιαξε ενώ τις δύο προηγούμενες φορές είχαν σβηστεί τα πάντα από το κινητό και το είχαν "φτιάξει". Δεδομένου λοιπόν ότι στην περίπτωση μου το vodafone service αποδείχθηκε της πλάκας ας κάνουν τουλάχιστον το reset στο κατάστημα και να μην ταλαιπωρούν τον κόσμο με ημέρες αναμονής. Επίσης χρειάστηκε να αγοράσει ένα alcatel της πλάκας με 20 € για τις ημέρες αναμονής επειδή είχαν τελειώσει τα κινητά αντικατάστασης. Κατά τ'άλλα σαν διαφήμιση μπορεί να πείσει αρκετούς να πάνε στο κατάστημα.

  9. #9
    Εγγραφή
    30-11-2012
    Μηνύματα
    1.060
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Μια χαρά μου ακούγεται

  10. #10
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    απλα μαρκετινιστικη κινηση.ξερετε ποσοι γνωστοι μου κυριως μεγαλυτεροι,με το παραμικρο προβλημα πανε στο γερμανο?
    VAMOS ARIS

  11. #11
    Εγγραφή
    03-07-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.418
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    απλα μαρκετινιστικη κινηση.ξερετε ποσοι γνωστοι μου κυριως μεγαλυτεροι,με το παραμικρο προβλημα πανε στο γερμανο?
    Ναι ξέρω εγώ. χαχα

  12. #12
    Εγγραφή
    30-11-2012
    Μηνύματα
    1.060
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    απλα μαρκετινιστικη κινηση.ξερετε ποσοι γνωστοι μου κυριως μεγαλυτεροι,με το παραμικρο προβλημα πανε στο γερμανο?
    Ε άρα αυτοί τώρα θα έχουν και εναλλακτική

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-09-15, 12:52
  2. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-15, 19:43
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-05-15, 15:03
  4. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-15, 19:50
  5. Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-12-14, 11:26

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας