Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 57
  1. #16
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Aυτο το τελευταιο το εβαλες επιτηδες, αλλα δεν θα σου κανω τη χαρη
    Με τα ιδια λεφτα που εδωσες για το iphone5 εγω εχω αλλαξει 3 τηλεφωνα απο τοτε και δεν εχω ξεμεινει στις 4"


    Το android ειναι το καλυτερο πραγμα που εγινε ποτε στα κινητα τηλεφωνα μαζι με το πρωτο iphone.
    Αν δεν υπηρχε η Google, θα ειχε ο καθενας το δικο του proprietary os πανω και 15 app stores.

    Oτι υπαρχουν 1.000.000 διαφορετικες συσκευες με Android, εχει τα καλα του, εχει και τα κακα του.

  2. #17
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τα ιδια λεφτα που εδωσες για το iphone5 εγω εχω αλλαξει 3 τηλεφωνα απο τοτε και δεν εχω ξεμεινει στις 4"
    Ναι αλλά κρύβεις το rooting, τους πειραματισμούς που κάνεις και το γενικότερο σπάσιμο @@. Λες και δε σας βλέπω στα αντίστοιχα thread.
    Δηλαδή σε δουλειά να βρισκόμαστε. Δε λέω, πλάκα έχει αν έχεις κέφι και χρόνο. Αλλά δεν υπάρχει συχνά ούτε το ένα αλλά ούτε και το άλλο.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το android ειναι το καλυτερο πραγμα που εγινε ποτε στα κινητα τηλεφωνα μαζι με το πρωτο iphone.
    Το android είναι όντως καλό και χρήσιμο επειδή βοηθά την apple να γίνει καλύτερη

    - - - Updated - - -

    Ααα και κάτι επιπλέον: Αν έδινες 200-250 ευρώ κάθε φορά δε θα έπαιρνες και πολύ hi-end android που έλεγες πιο πριν.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  3. #18
    Εγγραφή
    10-05-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    394
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35840/3072
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα τρελαθω με αυτα που διαβαζω εδω μεσα.

    Ο αλλος λεει τα 2gb αχρηστα στο iphone.
    Αλλος μιλει για το 940, οτι ειναι καλο τηλεφωνο και κανει 'προσπαθειες η Microsoft'
    To android λεει λαγκαρει (και εχει κινητο απο 2012)

    Εχετε δει κανα σοβαρο android τηλεφωνο κυριοι;

    Εγω αντιθετως βλεπω πολλα iphone που πηγαινει το stuttering συννεφο, θα τα πεταγα τα android τηλεφωνα μου αν μου συνεβαιναν αυτα.
    ο άλλος που λες φίλε,το έχει απο τότε το τηλέφωνο του 2012.
    Και επειδή έκανε και έναν μηνιάτικο και παραπάνω απο το σημερινό άσε να έχουμε ολοκληρωμένη άποψη 3 χρόνια+μετά.
    το s3 κολλάει από τον πρώτο μήνα χρήσης του,για πλάκα.
    Κυρίως όμως γιαυτό φταίει η sammy που τα κάνει σκατά με τις εφαρμογές της.
    Αλλά,χωρίς ρουτ,αν δε θες να κάνεις μόνο κλήσεις,είναι χάλια.
    Αν δε βάλεις το χεράκι σου,λαγκάρει το android του θανατά.
    Καλό είναι,ίσως είναι και το καλύτερο,αλλά τα τρανταχτά προβλήματα του,να τα λέμε,μη γελιόμαστε μεταξύ μας.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων

    - - - Updated - - -

    Ααα και κάτι επιπλέον: Αν έδινες 200-250 ευρώ κάθε φορά δε θα έπαιρνες και πολύ hi-end android που έλεγες πιο πριν.
    όπως λέει και ο φίλος από πάνω,με 250 ευρώ παίρνεις ένα συμπαθητικό κινητό,που είναι μέτριο στην ουσία.

  4. #19
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.664
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Nexus 5 με pure Android και δεν λαγκάρει καθόλου. Αν η χρηστική σας εμπειρία είναι με bloated, δήθεν high end κινητά, δεν φταίει το λειτουργικό

    In other news, εφόσον το smartphone πλέον είναι υπερφορητός υπολογιστής, καλά κάνουν και δίνουν 6GB RAM, the more the merrier, δεν τρώει ψωμί η RAM και αν δεν αυξάνει σημαντικά την τιμή, go for it.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  5. #20
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nexus 5 με pure Android και δεν λαγκάρει καθόλου. Αν η χρηστική σας εμπειρία είναι με bloated, δήθεν high end κινητά, δεν φταίει το λειτουργικό

    In other news, εφόσον το smartphone πλέον είναι υπερφορητός υπολογιστής, καλά κάνουν και δίνουν 6GB RAM, the more the merrier, δεν τρώει ψωμί η RAM και αν δεν αυξάνει σημαντικά την τιμή, go for it.

    Όντως το nexus 5 που είχα στην κατοχή μου ήταν πολύ γρήγορο, αλλά είχα την χειρότερη εμπειρία χρήσης,μερικά από τα προβλήματα που συνάντησα τα έχω αναφέρει στο αντίστοιχο θέμα.

    Και την καλύτερη Android συσκευή του κόσμου με 32GB Ram να έχεις όταν σε καλούν και χάνεις κλήσεις επειδή έχει προβλήματα συμβατότητας το Android το αποτέλεσμα είναι το ίδιο απογοητευτικό .

  6. #21
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.664
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Your problems, ανήκεις στο ελάχιστο ποσοστό κατόχων Nexus που τους έτυχαν όλα αυτά.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  7. #22
    Εγγραφή
    10-05-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    394
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35840/3072
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Your problems, ανήκεις στο ελάχιστο ποσοστό κατόχων Nexus που τους έτυχαν όλα αυτά.
    όχι και your poblems...
    είπαμε καλό χρυσό και άγιο(για μένα το καλύτερο) αλλά τα έχει τα θεματάκια του.

  8. #23
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Your problems, ανήκεις στο ελάχιστο ποσοστό κατόχων Nexus που τους έτυχαν όλα αυτά.
    Διαφωνώ, υπάρχουν προβλήματα που τα έχει όλος ο κόσμος, όπως πχ αυτό με τις κλήσεις .

    Αγοράζεις το s5 με 16GB Ram πας σε μια συναυλία γράφεις βίντεο και μετά ανακαλύπτεις ότι το βίντεο δεν ακούγεται, ενώ το iphone 4 του 2009 με 512MB Ram έχει γράψει βίντεο με κανονικό ήχο...

  9. #24
    Εγγραφή
    10-05-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    394
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35840/3072
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lagman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαφωνώ, υπάρχουν προβλήματα που τα έχει όλος ο κόσμος, όπως πχ αυτό με τις κλήσεις .

    Αγοράζεις το s5 με 16GB Ram πας σε μια συναυλία γράφεις βίντεο και μετά ανακαλύπτεις ότι το βίντεο δεν ακούγεται, ενώ το iphone 4 του 2009 με 512MB Ram έχει γράψει βίντεο με κανονικό ήχο...
    κάπου μπερδεύεις την ram με την rom....
    δεν έχει 16gb ram

  10. #25
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Your problems, ανήκεις στο ελάχιστο ποσοστό κατόχων Nexus που τους έτυχαν όλα αυτά.
    Μήπως το κρατούσε λάθος;
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  11. #26
    Εγγραφή
    31-03-2013
    Μηνύματα
    329
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chryssostomos Εμφάνιση μηνυμάτων
    όπως λέει και ο φίλος από πάνω,με 250 ευρώ παίρνεις ένα συμπαθητικό κινητό,που είναι μέτριο στην ουσία.
    Από Κίνα μεριά, με αυτά τα λεφτά μια χαρά κινητό παίρνεις. Με 150 (τωρα μπορει να ειναι κατω απο 140), αγόρασα πριν 5 μήνες το elephone p6000, το οποίο έχει 2 gb ram, 4πύρηνο 1.5 ghz 64-bit κλπ κλπ, τα οποία είναι πολύ καλά χαρακτηριστικά, και στα benhmarks τα πάει πολύ καλά επίσης. Οπότε με 100 ευρώ παραπάνω απο τα 150 που έδωσα εγώ, σίγουρα θα βρεις κάτι πολύ καλύτερο
    Πήγαινε ο άλλος ο ανεύθυνος, ο επιπόλαιος, ο αχρείος, με 180 στην Αττική Οδό.
    Του τράβηξα κι εγώ μια μούντζα όπως τον προσπερνούσα για να μάθει...

    ΑΣΤΕΙΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ! ( ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ )

    http://http://ta-anekdota-tou-internet.blogspot.gr/

  12. #27
    Εγγραφή
    10-05-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    394
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35840/3072
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas king Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από Κίνα μεριά, με αυτά τα λεφτά μια χαρά κινητό παίρνεις. Με 150 (τωρα μπορει να ειναι κατω απο 140), αγόρασα πριν 5 μήνες το elephone p6000, το οποίο έχει 2 gb ram, 4πύρηνο 1.5 ghz 64-bit κλπ κλπ, τα οποία είναι πολύ καλά χαρακτηριστικά, και στα benhmarks τα πάει πολύ καλά επίσης. Οπότε με 100 ευρώ παραπάνω απο τα 150 που έδωσα εγώ, σίγουρα θα βρεις κάτι πολύ καλύτερο
    το μόνο καλό που έχουν είναι η έξτρα ram,Αν τα συγκρίνεις τουλάχιστον σε σχέση με την εδώ αγορά τιμολογιακά.έχω πάρει και εγώ κάτι λενόβο από Κίνα μεριά,συμπαθητικά είναι,όχι τοπ όμως.

  13. #28
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas king Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από Κίνα μεριά, με αυτά τα λεφτά μια χαρά κινητό παίρνεις. Με 150 (τωρα μπορει να ειναι κατω απο 140), αγόρασα πριν 5 μήνες το elephone p6000, το οποίο έχει 2 gb ram, 4πύρηνο 1.5 ghz 64-bit κλπ κλπ, τα οποία είναι πολύ καλά χαρακτηριστικά, και στα benhmarks τα πάει πολύ καλά επίσης. Οπότε με 100 ευρώ παραπάνω απο τα 150 που έδωσα εγώ, σίγουρα θα βρεις κάτι πολύ καλύτερο
    Ναι και θα ψάχνεις ποια ρομ θα του βάλεις... Και θα χάνεις χρόνο ψάχνοντας, και θα χάνεις χρόνο και δεδομένα περνώντας απο τη μια την άλλη κλπ... Οκ...

    Ααα, και σημερα το βράδυ είδα το one plus. Guess what: ήταν καλό αλλά σε αντιδράσεις (το UI αλλα και ο browser) ήταν πιο αργό απο το 3ων χρόνων iPhone 5 που εχω.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  14. #29
    Εγγραφή
    10-05-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    394
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35840/3072
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι και θα ψάχνεις ποια ρομ θα του βάλεις... Και θα χάνεις χρόνο ψάχνοντας, και θα χάνεις χρόνο και δεδομένα περνώντας απο τη μια την άλλη κλπ... Οκ...

    Ααα, και σημερα το βράδυ είδα το one plus. Guess what: ήταν καλό αλλά σε αντιδράσεις (το UI αλλα και ο browser) ήταν πιο αργό απο το 3ων χρόνων iPhone 5 που εχω.
    υπερβολές τώρα....

  15. #30
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chryssostomos Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπερβολές τώρα....
    καθόλου. Στο scrolling αλλα και στο να περνάς απο τη μια οθόνη στη άλλη ήταν πιο γρήγορο το iPhone
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-15, 15:34
  2. Μηνύματα: 81
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-04-15, 17:03
  3. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-11-14, 20:56
  4. i7 920+m/b 1366+6gb ram
    Από XronisR στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-11-14, 14:37
  5. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-10-14, 19:49

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας