Σελ. 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 68
  1. #1
    Εγγραφή
    06-01-2012
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟΣ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    670
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    2000Mb/s-1000Kb/s
    ISP
    Cyta
    Router
    ZXHN H267A
    Καλησπερα σας παιδια ψαχνω ενα ρουτερ για να το βαλω ως δευτερο το οποιο να ακουει την πορτα στο προεπιλεγμενο προγραμμα utorrent να ανοιγει την πορτα δηλαδη εκει μεσω του ip που θα εχει ο προσωπικος μ υπολογιστης στατιστικο να μην αλλαξει δηλαδη. Ως τωρα εχω δοκιμασει το ρουτερ TP-LINK WR741ND αλλα δυστοιχως δεν μ εχει επιλογη για btitorrent ή utorrent. Εχετε καποιο αλλο ρουτερ να μ προτεινετε που να μπορω να προσαρμωσω εγω σε τι θελω να ακουει ;
    Η αγορα του θα γινει απο τον stephanis γι αυτο θα ηθελα να μ προτιενετει κατι απο εκει.
    Pc1

    ASRock Z590 PRO4 - HYDRAM M80CLIIS 8807FE 650W - 11th Intel Core i7-11700KF - Crucial 8GB+8GB - COUGAR ΚΟΥΤΙ- COUGAR ΠΟΝΤΙΚΗ- SAGARA ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ - Windows 10 Professional 64-Bit 20H2 OEM

  2. #2
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τι εννοείς να "ακούει" την πόρτα;;; την πόρτα την βάζεις στις ρυθμίσεις του port forwarding που έχουν όλα τα ρούτερ.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  3. #3
    Εγγραφή
    06-01-2012
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟΣ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    670
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    2000Mb/s-1000Kb/s
    ISP
    Cyta
    Router
    ZXHN H267A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εννοείς να "ακούει" την πόρτα;;; την πόρτα την βάζεις στις ρυθμίσεις του port forwarding που έχουν όλα τα ρούτερ.
    Καλησπερα εδω τι βαζουμε ομως: Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Χωρίς τίτλο1.png 
Εμφανίσεις:  31 
Μέγεθος:  12,8 KB 
ID: 161353
    δεν υπαρχει επιλογη στην οποια να βλεπει την πορτα-θυρα του uTorrent.
    ουτε και εδω το ιδιο: Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Χωρίς τίτλο2.jpg 
Εμφανίσεις:  18 
Μέγεθος:  55,5 KB 
ID: 161354
    Ειναι σωστες οι ρυθμισεις ;
    Pc1

    ASRock Z590 PRO4 - HYDRAM M80CLIIS 8807FE 650W - 11th Intel Core i7-11700KF - Crucial 8GB+8GB - COUGAR ΚΟΥΤΙ- COUGAR ΠΟΝΤΙΚΗ- SAGARA ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ - Windows 10 Professional 64-Bit 20H2 OEM

  4. #4
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Aφού σου έχω στο Link τις ρυθμίσεις, εκεί δεν χρειάζεται να βάλεις κάτι. Εδώ ποιο αναλυτικά(static IP στον υπολογιστή κ.λ.π.).
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  5. #5
    Εγγραφή
    06-01-2012
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟΣ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    670
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    2000Mb/s-1000Kb/s
    ISP
    Cyta
    Router
    ZXHN H267A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aφού σου έχω στο Link τις ρυθμίσεις, εκεί δεν χρειάζεται να βάλεις κάτι. Εδώ ποιο αναλυτικά(static IP στον υπολογιστή κ.λ.π.).
    Που εκει ; το θεμα ειναι οτι οταν ανοιγω την θυρα κανονικα καποτε μ βγαζει χωρις προσβαση στο ιντερνετ και δεν ξερω τον λογο.
    Pc1

    ASRock Z590 PRO4 - HYDRAM M80CLIIS 8807FE 650W - 11th Intel Core i7-11700KF - Crucial 8GB+8GB - COUGAR ΚΟΥΤΙ- COUGAR ΠΟΝΤΙΚΗ- SAGARA ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ - Windows 10 Professional 64-Bit 20H2 OEM

  6. #6
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Aυτά που δείχνεις είναι κάποιες προσεταρισμένες επιλογές που δεν σε ενδιαφέρουν, τα Links που σου έχω βάλει τα διάβασες προσεκτικά;;;
    Bάζεις static IP στον υπολογιστή(να είναι έξω από το εύρος του DHCP Server ή με Address Reservation), αριθμό πόρτας που θέλεις στο µTorrent, βάζεις πόρτα και IP στο ρούτερ, κάνεις επανεκκίνηση στο ρούτερ, ανοίγεις να τρέχει το µTorrent και δοκιμάζεις την πόρτα με το CanYouSeeMe.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  7. #7
    Εγγραφή
    06-01-2012
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟΣ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    670
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    2000Mb/s-1000Kb/s
    ISP
    Cyta
    Router
    ZXHN H267A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτά που δείχνεις είναι κάποιες προσεταρισμένες επιλογές που δεν σε ενδιαφέρουν, τα Links που σου έχω βάλει τα διάβασες προσεκτικά;;;
    Bάζεις static IP στον υπολογιστή(να είναι έξω από το εύρος του DHCP Server ή με Address Reservation), αριθμό πόρτας που θέλεις στο µTorrent, βάζεις πόρτα και IP στο ρούτερ, κάνεις επανεκκίνηση στο ρούτερ, ανοίγεις να τρέχει το µTorrent και δοκιμάζεις την πόρτα με το CanYouSeeMe.
    Ναι τα διαβασα με προσοχη και τα ηξερα απο πριν ομως..........
    Τι εννοεις και πως γινεται απο το ρουτερ το DHCP SERVER να ειναι εξω να εξεραιτε δηλ ; δηλ να το απενεργοποιησω απο το ρουτερ ;
    Pc1

    ASRock Z590 PRO4 - HYDRAM M80CLIIS 8807FE 650W - 11th Intel Core i7-11700KF - Crucial 8GB+8GB - COUGAR ΚΟΥΤΙ- COUGAR ΠΟΝΤΙΚΗ- SAGARA ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ - Windows 10 Professional 64-Bit 20H2 OEM

  8. #8
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thelos257 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι τα διαβασα με προσοχη και τα ηξερα απο πριν ομως..........
    Τι εννοεις και πως γινεται απο το ρουτερ το DHCP SERVER να ειναι εξω να εξεραιτε δηλ ; δηλ να το απενεργοποιησω απο το ρουτερ ;
    Διάβασε εδώ την διαδικασία, αλλά το TP-LINK έχει Address Reservation.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1.jpg 
Εμφανίσεις:  8 
Μέγεθος:  281,5 KB 
ID: 161359
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  9. #9
    Εγγραφή
    06-01-2012
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟΣ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    670
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    2000Mb/s-1000Kb/s
    ISP
    Cyta
    Router
    ZXHN H267A
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  3.PNG 
Εμφανίσεις:  8 
Μέγεθος:  23,8 KB 
ID: 161360

    κΑΛΗΣΠΕΡΑ και παλι το εκανα και αυτο ομως το προβλημα παραμενει τι σκατα γινεται μπερδεδονται οι ip ; Παντος φιλε μου σε υπεραευχαριστω για την τεραστεια βοηθεια σου. Το DHCP Server να το απενεργοποιηση ή οχι ;

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  4.PNG 
Εμφανίσεις:  8 
Μέγεθος:  111,5 KB 
ID: 161361

    - - - Updated - - -

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Καταγραφή.PNG 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  132,4 KB 
ID: 161363

    Επισης εκανα και αυτες τις ρυθμισεις εδω.
    Pc1

    ASRock Z590 PRO4 - HYDRAM M80CLIIS 8807FE 650W - 11th Intel Core i7-11700KF - Crucial 8GB+8GB - COUGAR ΚΟΥΤΙ- COUGAR ΠΟΝΤΙΚΗ- SAGARA ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ - Windows 10 Professional 64-Bit 20H2 OEM

  10. #10
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Aν απενεργοποιήσεις τον DHCP Server δεν θα παίρνουν αυτόματα ΙP oι συσκευές, δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι τέτοιο. Αν δεν είχε το Address Reservation το ρούτερ, απλά θα έβγαζες την IP έξω από το εύρος.
    Ποιες IP μπερδεύονται και τι πρόβλημα παραμένει;;; ότι δεν βλέπεις την πόρτα ανοικτή;;; Aνέβασε τις ρυθμίσεις που έχεις κάνει στο ρούτερ για την πόρτα του µTorrent.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  11. #11
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Ας τα πάρουμε από την αρχή.

    1. Θα πρέπει πρώτα απ' όλα να ρυθμίσεις στο μTorrent ποια πόρτα θα χρησιμοποιεί.
    2. Κατόπιν θα ρυθμίσεις στην κάρτα δικτύου του υπολογιστή σου να έχει σταθερή διεύθυνση, ώστε να γνωρίζει πάντα ο router που θα στέλνει τα πακέτα.
    3. Κατόπιν θα ορίσεις τον κατάλληλο κανόνα port forwarding.

    Το WR741ND που έχεις είναι σκέτο ασύρματο router. Αυτό σημαίνει ότι με κάποιον τρόπο παίρνεις σύνδεση στο διαδίκτυο. Αν υπάρχει άλλη συσκευή που το κάνει αυτό, πολύ πιθανόν να παίζει και ως router, οπότε στην περίπτωση αυτή υπάρχει διπλό ΝΑΤ και πρέπει να ανοίξεις την ίδια πόρτα και σε αυτόν.

    Εξήγησέ μας καλύτερα πως έχουν τα πράγματα, για να έχεις τις κατάλληλες οδηγίες.

  12. #12
    Εγγραφή
    06-01-2012
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟΣ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    670
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    2000Mb/s-1000Kb/s
    ISP
    Cyta
    Router
    ZXHN H267A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν απενεργοποιήσεις τον DHCP Server δεν θα παίρνουν αυτόματα ΙP oι συσκευές, δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι τέτοιο. Αν δεν είχε το Address Reservation το ρούτερ, απλά θα έβγαζες την IP έξω από το εύρος.
    Ποιες IP μπερδεύονται και τι πρόβλημα παραμένει;;; ότι δεν βλέπεις την πόρτα ανοικτή;;; Aνέβασε τις ρυθμίσεις που έχεις κάνει στο ρούτερ για την πόρτα του µTorrent.
    Καλησπερα και παλι τις ανεβασα τις ρυθμισεις στο υτορρεντ που εχω κανει πριν αλλα με διαφορετικη θυρα ομως εχω αποριες η πορτα και η θυρα ειναι δυο διαφορετικα πραματα τι ομως ;
    Στο υτορρεντ μ εχω τις ρυθμισεις του Greek-Team tracker επισης εχω το υτορρεντ 2.2.1 εκδοση και θυρα 55559.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας τα πάρουμε από την αρχή.

    1. Θα πρέπει πρώτα απ' όλα να ρυθμίσεις στο μTorrent ποια πόρτα θα χρησιμοποιεί.
    2. Κατόπιν θα ρυθμίσεις στην κάρτα δικτύου του υπολογιστή σου να έχει σταθερή διεύθυνση, ώστε να γνωρίζει πάντα ο router που θα στέλνει τα πακέτα.
    3. Κατόπιν θα ορίσεις τον κατάλληλο κανόνα port forwarding.

    Το WR741ND που έχεις είναι σκέτο ασύρματο router. Αυτό σημαίνει ότι με κάποιον τρόπο παίρνεις σύνδεση στο διαδίκτυο. Αν υπάρχει άλλη συσκευή που το κάνει αυτό, πολύ πιθανόν να παίζει και ως router, οπότε στην περίπτωση αυτή υπάρχει διπλό ΝΑΤ και πρέπει να ανοίξεις την ίδια πόρτα και σε αυτόν.

    Εξήγησέ μας καλύτερα πως έχουν τα πράγματα, για να έχεις τις κατάλληλες οδηγίες.
    Καλησπερα και σε σενα φιλε μου. το προβλημα ειναι οτι ενω δν ειμαι συνδεδεμενος δεν με διχνει connetion δηλ NO μ βγαζει YES οτι ειμαι συνδεδεμενος δεν seedάρει τα τορρεντσ μ ανοιξα και πορτα και θυρα και ολα μια χαρα ομως εκει που μ βγαζει τους διαμοιραστες μ βγαζει 2 ενω στην πραγματικοτητα μονο ενας διαμοιραστης ειμαι. Εχω και ενα ρουτερ Tenda ονομαζεται.
    Pc1

    ASRock Z590 PRO4 - HYDRAM M80CLIIS 8807FE 650W - 11th Intel Core i7-11700KF - Crucial 8GB+8GB - COUGAR ΚΟΥΤΙ- COUGAR ΠΟΝΤΙΚΗ- SAGARA ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ - Windows 10 Professional 64-Bit 20H2 OEM

  13. #13
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thelos257 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα και σε σενα φιλε μου. το προβλημα ειναι οτι ενω δν ειμαι συνδεδεμενος δεν με διχνει connetion δηλ NO μ βγαζει YES οτι ειμαι συνδεδεμενος δεν seedάρει τα τορρεντσ μ ανοιξα και πορτα και θυρα και ολα μια χαρα ομως εκει που μ βγαζει τους διαμοιραστες μ βγαζει 2 ενω στην πραγματικοτητα μονο ενας διαμοιραστης ειμαι. Εχω και ενα ρουτερ Tenda ονομαζεται.
    Δεν μου απάντησες σε αυτό που σε ρώτησα συγκεκριμένα:
    Το WR741ND που έχεις είναι σκέτο ασύρματο router. Αυτό σημαίνει ότι με κάποιον τρόπο παίρνεις σύνδεση στο διαδίκτυο. Αν υπάρχει άλλη συσκευή που το κάνει αυτό, πολύ πιθανόν να παίζει και ως router, οπότε στην περίπτωση αυτή υπάρχει διπλό ΝΑΤ και πρέπει να ανοίξεις την ίδια πόρτα και σε αυτόν.

    Εξήγησέ μας καλύτερα πως έχουν τα πράγματα, για να έχεις τις κατάλληλες οδηγίες.

  14. #14
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thelos257 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα και παλι τις ανεβασα τις ρυθμισεις στο υτορρεντ που εχω κανει πριν αλλα με διαφορετικη θυρα ομως εχω αποριες η πορτα και η θυρα ειναι δυο διαφορετικα πραματα τι ομως ;
    Στο υτορρεντ μ εχω τις ρυθμισεις του Greek-Team tracker επισης εχω το υτορρεντ 2.2.1 εκδοση και θυρα 55559.
    Που τις ανέβασες;;; εννοώ εδώ με screenshot. Η πόρτα είναι μια software σύνδεση ενώ η θύρα hardware(είσοδοι/έξοδοι που έχουν οι συσκευές), εκτός αν εννοείς κάτι άλλο.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  15. #15
    Εγγραφή
    06-01-2012
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟΣ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    670
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    2000Mb/s-1000Kb/s
    ISP
    Cyta
    Router
    ZXHN H267A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μου απάντησες σε αυτό που σε ρώτησα συγκεκριμένα:
    Λοιπον ας τα παρουμε απο την αρχη.
    1) εχω το ρουτερ-μοντερ του παροχεα μου απλος εχω βαλει ενα δευτερο ρουτερ-μοντερ για να μπορω να ανοιγω πορτα κλπ επειδη ο παροχεας μου εχει κλειδωμενο το δικο του ρουτερ και δεν μ δινει το υσερναμε και το πασσ για να συνδεθω πανω στο ρουτερ του να κανω τις ρυθμισεις κλπ.
    2) Εχω βαλει ενα συρμα efernet απο το ρουτερ του παροχεα μ το οποιο ξεκινα απο το LAN1 του παροχεα μ και καταλληλει στο WAN του δευτερου ρουτερ μου.
    3) Απο εκει συνδεεω τους υπολογιστες μ με εσυρματο συρμα και ασυρματα.
    4) Ανοιξα πορτα-θυρα στον πρωτο μ υπολογιστη επειδη εκει χρεισιμοποιηω το utorrent μου.
    5) 192.168.0.102:55559.
    6) Επισης εχω βαλει σταθερο IP στον πρωτο μ υπολογιστη οπως βλεπεις στο 5 βημα. Εβαλα και την προεπιλεγμενη πυλη και τον προτιμωμενο διακομιστη και τα δυο ειναι τα ιδια δηλ: 192.168.0.1.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που τις ανέβασες;;; εννοώ εδώ με screenshot. Η πόρτα είναι μια software σύνδεση ενώ η θύρα hardware(είσοδοι/έξοδοι που έχουν οι συσκευές), εκτός αν εννοείς κάτι άλλο.
    Ανεβαζω τορρεντσ εννωω στο g-t.
    Μαλιστα δηλ η πορτα ειναι το utorrent δηλ μια επιλεγμενη π.χ. 12857
    Ενω η θυρα που λεμεν ειναι η ip του υπολογιστη σωστα ετσι ειναι αυτα τα δυο ;
    Pc1

    ASRock Z590 PRO4 - HYDRAM M80CLIIS 8807FE 650W - 11th Intel Core i7-11700KF - Crucial 8GB+8GB - COUGAR ΚΟΥΤΙ- COUGAR ΠΟΝΤΙΚΗ- SAGARA ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ - Windows 10 Professional 64-Bit 20H2 OEM

Σελ. 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-08-15, 18:07
  2. Μηνύματα: 56
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-03-15, 23:36
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-02-15, 19:59

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας