Σελ. 7 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 256789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 136
  1. #91
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην παραληρείς και προσπάθησε να συγκεντρωθείς. Ξαναδιάβασε το μήνυμά μου.
    Δεν παραληρώ απλά γελάω...με αυτά που διαβάζω.... Μια χαρά συγκεντρωμένος είμαι ...Γράφω και κώδικα same time !
    Εσύ πρέπει να ξανά διαβάσεις τι λές μάλλον γιατί πολύ απλά δεν έχεις καταλάβει τι είπες....


  2. #92
    Εγγραφή
    17-01-2004
    Περιοχή
    L. A.
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    4.516
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.996/4.981
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Δ. ΜΕΓΑΡΟ
    Router
    ZTE h168n
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από EvilHawk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα παρακαλέσω όσους συναντούν δυσκολίες στην αλλαγή email και χρησιμοποιούν την φόρμα επικοινωνίας για την επίλυση του προβλήματος, να δηλώνουν και το νέο email που θέλουν να χρησιμοποιήσουν. Και να θέλω να επικοινωνήσω μαζί σας είναι αυτονόητο ότι δεν μπορώ να σας στείλω οδηγίες στο hotmail.
    Μήπως απαντώντας προσωπικά εδώ σε αυτούς που έχουν πρόβλημα? Λογικά θα το διαβάσουν.
    Το λέω γιατί παιδεύτηκα 3 μέρες και σου έστειλα και 2 ή 3 μηνύματα μέσω της φόρμας μέχρι να καταλάβω πως για άγνωστους λόγους το email στο gmail που έδωσα είχε μπλοκαριστεί την προηγούμενη μάλλον μέρα και δεν μπορούσα να καταλάβω τι έκανα λάθος, οπότε ότι email και να στάλθηκε σε αυτό πήγε αδιάβαστο!
    Οία η Ηώ, ω Υιέ αεί Ει

  3. #93
    Εγγραφή
    17-11-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    873
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    DECO X50
    Path Level
    Interleaved
    Admins, άλλαξα το email επικοινωνίας σε GMAIL (το οποίο το κάνω forward σε OUTLOOK.COM) μόνο και μόνο για να σας ενημερώσω ότι η λύση, πονάει χέρι κόβω χέρι είναι απαράδεκτη. Το ίδιο πρόβλημα πρέπει να αντιμετωπίζετε και σε domains που είναι hosted σε υπηρεσίες της Microsoft, οπότε δεν περιορίζετε μόνο τα Hotmail.com, Outlook.Com κλπ. αλλά και λογαριασμούς επί πληρωμή.
    Καλό θα ήταν λοιπόν να βάλετε κάτω τα δεδομένα και να βρείτε μια λύση ΣΩΣΤΗ. Το Blacklist που σας έχει γίνει σίγουρα δεν είναι χωρίς αιτία, κάτι το ενεργοποίησε. Spam, ιός, αριθμός email που στέλνονται, κάποιος κακόβουλος που σας έκανε submit; Κάτι είναι σίγουρα. Κάτι όμως πρέπει να κάνετε από την δική σας πλευρά. Από την άλλη έχετε δίκιο όσο αφορά την ομάδα υποστήριξης των Outlook.com λογαριασμών. Είναι σχεδόν ανύπαρκτη, αυτό όμως δεν θα έπρεπε να σας απογοητεύσει και να προχωρήσετε σε τέτοιου είδους ενέργειες, θα έπρεπε να σας πεισμώσει για να βρείτε μια λύση για να αντιμετωπίσετε αυτή την κατάσταση.
    Σήμερα είναι το Outlook.com αύριο ποιος ξέρει;

    Φιλικά πάντα.

  4. #94
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από billaros_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Admins, άλλαξα το email επικοινωνίας σε GMAIL (το οποίο το κάνω forward σε OUTLOOK.COM) μόνο και μόνο για να σας ενημερώσω ότι η λύση, πονάει χέρι κόβω χέρι είναι απαράδεκτη. Το ίδιο πρόβλημα πρέπει να αντιμετωπίζετε και σε domains που είναι hosted σε υπηρεσίες της Microsoft, οπότε δεν περιορίζετε μόνο τα Hotmail.com, Outlook.Com κλπ. αλλά και λογαριασμούς επί πληρωμή.
    Καλό θα ήταν λοιπόν να βάλετε κάτω τα δεδομένα και να βρείτε μια λύση ΣΩΣΤΗ. Το Blacklist που σας έχει γίνει σίγουρα δεν είναι χωρίς αιτία, κάτι το ενεργοποίησε. Spam, ιός, αριθμός email που στέλνονται, κάποιος κακόβουλος που σας έκανε submit; Κάτι είναι σίγουρα. Κάτι όμως πρέπει να κάνετε από την δική σας πλευρά. Από την άλλη έχετε δίκιο όσο αφορά την ομάδα υποστήριξης των Outlook.com λογαριασμών. Είναι σχεδόν ανύπαρκτη, αυτό όμως δεν θα έπρεπε να σας απογοητεύσει και να προχωρήσετε σε τέτοιου είδους ενέργειες, θα έπρεπε να σας πεισμώσει για να βρείτε μια λύση για να αντιμετωπίσετε αυτή την κατάσταση.
    Σήμερα είναι το Outlook.com αύριο ποιος ξέρει;

    Φιλικά πάντα.
    Έτσι για να λέμε .... τα πράγματα όπως είναι !

    1. Το Hotmail έχει αποδεδειγμένα ανύπαρκτο support ! Οπότε ακόμα και να θέλει κάποιος να βγάλει άκρη για τι μπορέι να έχει γίνει ...δεν θα βγάλει ποτέ ! Εγώ
    είναι γεγονός και το ξέρουν όλοι όσοι ασχολούνται με διαχείριση διακομιστών ! Τώρα οι χρήστες δεν το ξέρουν....
    2. Το adslgr.com δεν το έχω βρεί πουθενά σε κάποια Spam list ή κάπου άλλού (το έψαξα)..Αν ήταν από ιό/spam ή κάτι που έρέθισε τα φίλτρα του hotmail θα
    έπρεπε να υπάρχει κάπου καταχωρημένο ώς spammer .... Άρα δεν ισχύει
    3. Τα ακριβή αίτια δεν τα ξέρω..Γιατί οι Admins δεν έδωσαν post από το mailserver και ούτε πρόκειται και δεν χρειάζεται κιόλας. Καλό βέβαια θα ήταν να μας να
    αναφέρουν ίσως τι αποκλεισμό είναι ...αν αυτό είναι εφικτό έτσι για το γαμώτο !
    4. Το Hotmail έχει και δικά του φίλτρα για να ελέγξει ένα mail και πάρα πολλές φορές κάνουν λάθος ! Από την στιγμή που δεν υπάρχει support δεν μπορείς να
    κάνεις άλλο εκτός από τον αποκλεισμό που κάνανε ! Αν το ίδιο γινόταν με το GMail ήδη θα το είχαν φτιάξει πιστεύω.... .... Στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι
    να σας μιλάς με τον τοίχο !
    5. Όσο για το πείσμωμα ....ξέρεις σε προβλήματα που αφορούν δύο πλευρές όταν η μία δεν υπάρχει μόνος σου δεν μπορείς πάντα να βρεις λύση ! Και μπαίνεις σε
    μια ανέαη διαδικασία που δεν έχει νόημα και στηρίζετε στην τύχη ! Από την άλλη όλοι μα όλοι έχετε και 2ο email κάπου αλλού π.χ GMail δεν μπορώ να πιστέψω
    ότι όλοι μα όλοι έχετε ένα λογαριασμό ..και αυτός hotmail ! Π.χ εγώ έχω 2 email (GMail+server based) αλλά το βασικό μου είναι server based !

    Αυτά και πάντα φιλικά !

  5. #95
    Εγγραφή
    18-01-2006
    Περιοχή
    Λατρεμένη αττική πρωτεύουσα, επιτέλους
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.659
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η267Ν
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αλλαξα κι εγώ σε gmail, μετά από κάμποσες μερες που ηλπιζα ότι θα διορθωνόταν το θεμα με το hotmail, μάταια .

    Δεν είμαι πάντως χαρούμενος με την αλλαγή αυτή. Ελπίζω σύντομα να επιλυθεί το ζήτημα και να μπορέσουμε να επιστρεψουμε στην παλιά μας διευθυνση όσοι το το θέλουμε.
    Same shit, different day...
    Επιτυχία είναι το να πηγαίνεις από τη μία αποτυχία στην άλλη,χωρίς να χάνεις το κουράγιο σου.-Winston Churchill
    Θέλω να γίνω αυτός που ήμουν όταν ήθελα να γίνω αυτός που είμαι τώρα...

    This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

  6. #96
    Εγγραφή
    14-07-2006
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    7.001
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    Router
    RB951G2HnD
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από billaros_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Admins, άλλαξα το email επικοινωνίας σε GMAIL (το οποίο το κάνω forward σε OUTLOOK.COM) μόνο και μόνο για να σας ενημερώσω ότι η λύση, πονάει χέρι κόβω χέρι είναι απαράδεκτη. Το ίδιο πρόβλημα πρέπει να αντιμετωπίζετε και σε domains που είναι hosted σε υπηρεσίες της Microsoft, οπότε δεν περιορίζετε μόνο τα Hotmail.com, Outlook.Com κλπ. αλλά και λογαριασμούς επί πληρωμή.
    Καλό θα ήταν λοιπόν να βάλετε κάτω τα δεδομένα και να βρείτε μια λύση ΣΩΣΤΗ. Το Blacklist που σας έχει γίνει σίγουρα δεν είναι χωρίς αιτία, κάτι το ενεργοποίησε. Spam, ιός, αριθμός email που στέλνονται, κάποιος κακόβουλος που σας έκανε submit; Κάτι είναι σίγουρα. Κάτι όμως πρέπει να κάνετε από την δική σας πλευρά. Από την άλλη έχετε δίκιο όσο αφορά την ομάδα υποστήριξης των Outlook.com λογαριασμών. Είναι σχεδόν ανύπαρκτη, αυτό όμως δεν θα έπρεπε να σας απογοητεύσει και να προχωρήσετε σε τέτοιου είδους ενέργειες, θα έπρεπε να σας πεισμώσει για να βρείτε μια λύση για να αντιμετωπίσετε αυτή την κατάσταση.
    Σήμερα είναι το Outlook.com αύριο ποιος ξέρει;

    Φιλικά πάντα.
    Φίλε μου από τα λεγόμενα σου φαίνεται πως δεν έχεις ασχοληθεί με την διαχείριση συστημάτων οπότε καλύτερα να μην βγάζεις γρήγορα συμπεράσματα που στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι τουλάχιστον λάθος.

  7. #97
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tiven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου από τα λεγόμενα σου φαίνεται πως δεν έχεις ασχοληθεί με την διαχείριση συστημάτων οπότε καλύτερα να μην βγάζεις γρήγορα συμπεράσματα που στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι τουλάχιστον λάθος.
    Φίλε μου έχεις δίκιο .... Απλά ξεβολεύτηκαν κάποιοι και γκρινιάζουν ! Από την άλλη θεωρούν τους admins ως θεούς που κάνουν τα πάντα και έχουν μια αίσθηση ότι επειδή εγώ το θέλω έτσι να γίνει μπορεί να γίνει κιόλας ! Δεν έχουν ιδέα πως δουλεύουν τα πράγματα .... ... και τέλος νομίζουν ότι το adslgr.com & hotmail.com φτιάχτηκε για αυτούς οπότε είναι εύκολο να τα αλλάξεις όπως θέλεις εσύ !

    Ας το πάρουμε χαμπάρι λοιπόν ... Το adslgr.com είναι για όλους και το hotmail.com για όλους !

    Στο τέλος τέλος έλεος.... Αν θεωρήσω ότι είμαστε άνθρωποι οι περισσότεροι που ξέρουμε από PC από κάποιο επίπεδο και πάνω ...και γκρινιάζουμε γιατί μας βάλανε να αλλάξουμε ένα email !

    Επειδή γενικώς κάτι τέτοια τα βλέπω καθημερινά στο γραφείο από άσχετους και τυχάρπαστους που νομίζουν ότι ξέρουν ενώ δεν ξέρουν την τύφλα τους με θορυβεί να τα βλέπω εδώ ...


    Εγώ λέω απλά ας καλμάρουμε λίγο ...δεν έγινε κάτι !

    - - - Updated - - -

    Φιλικά πάντα ...

  8. #98
    Εγγραφή
    19-12-2004
    Περιοχή
    Βριλήσσια
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.438
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    4996/49983 kbps
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    ZTE ZXHN H267N
    SNR / Attn
    10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου έχεις δίκιο .... Απλά ξεβολεύτηκαν κάποιοι και γκρινιάζουν ! Από την άλλη θεωρούν τους admins ως θεούς που κάνουν τα πάντα και έχουν μια αίσθηση ότι επειδή εγώ το θέλω έτσι να γίνει μπορεί να γίνει κιόλας ! Δεν έχουν ιδέα πως δουλεύουν τα πράγματα .... ... και τέλος νομίζουν ότι το adslgr.com & hotmail.com φτιάχτηκε για αυτούς οπότε είναι εύκολο να τα αλλάξεις όπως θέλεις εσύ !

    Ας το πάρουμε χαμπάρι λοιπόν ... Το adslgr.com είναι για όλους και το hotmail.com για όλους !

    Στο τέλος τέλος έλεος.... Αν θεωρήσω ότι είμαστε άνθρωποι οι περισσότεροι που ξέρουμε από PC από κάποιο επίπεδο και πάνω ...και γκρινιάζουμε γιατί μας βάλανε να αλλάξουμε ένα email !

    Επειδή γενικώς κάτι τέτοια τα βλέπω καθημερινά στο γραφείο από άσχετους και τυχάρπαστους που νομίζουν ότι ξέρουν ενώ δεν ξέρουν την τύφλα τους με θορυβεί να τα βλέπω εδώ ...


    Εγώ λέω απλά ας καλμάρουμε λίγο ...δεν έγινε κάτι !

    - - - Updated - - -

    Φιλικά πάντα ...
    Ασε του χαρακτηρισμούς και μαζέψου λίγο.

    Ο καθένας εκφράζει την άποψη του θετική η αρνητική . Δεν έκανε επίθεση σε κανένα.

    Εαν δεν σου αρέσουν οι αρνητικές απόψεις προσπέρνα και χτύπα κώδικα στην amiga σου. Φιλικότατα.

  9. #99
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Προφέσσορας_Χάος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ασε του χαρακτηρισμούς και μαζέψου λίγο.

    Ο καθένας εκφράζει την άποψη του θετική η αρνητική . Δεν έκανε επίθεση σε κανένα.

    Εαν δεν σου αρέσουν οι αρνητικές απόψεις προσπέρνα και χτύπα κώδικα στην amiga σου. Φιλικότατα.
    Ούτε εγώ επιτθέθηκα σε κάποιον ... Την άποψη μου είπα ....Εσύ γιατί πειράχτηκες...

    - - - Updated - - -

    Και να μην παρεξηγηθούμε ....δεν εννοούσα χρήστες του ADSL !

  10. #100
    Εγγραφή
    14-07-2006
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    7.001
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    Router
    RB951G2HnD
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Προφέσσορας_Χάος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ασε του χαρακτηρισμούς και μαζέψου λίγο.

    Ο καθένας εκφράζει την άποψη του θετική η αρνητική . Δεν έκανε επίθεση σε κανένα.

    Εαν δεν σου αρέσουν οι αρνητικές απόψεις προσπέρνα και χτύπα κώδικα στην amiga σου. Φιλικότατα.
    Εσύ και ο φίλος πιο πάνω περισσότερο επίθεση κάνατε από ότι ο Vader. Χωρίς να ξέρετε κιόλας. Εξηγούν κάποιοι πως δεν είναι έτσι όπως νομίζετε τα πράγματα και επιμένετε. Ψάχνεστε πιστεύω.

  11. #101
    Εγγραφή
    19-12-2004
    Περιοχή
    Βριλήσσια
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.438
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    4996/49983 kbps
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    ZTE ZXHN H267N
    SNR / Attn
    10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tiven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ και ο φίλος πιο πάνω περισσότερο επίθεση κάνατε από ότι ο Vader. Χωρίς να ξέρετε κιόλας. Εξηγούν κάποιοι πως δεν είναι έτσι όπως νομίζετε τα πράγματα και επιμένετε. Ψάχνεστε πιστεύω.
    Η διαφορά μας φίλε μου ειναι οτι κάποιοι παραθέτουν τις απόψεις τους ενώ κάποιοι άλλοι σαν κι εσένα και τον vader κάνουν υποδείξεις και επίθεση στην αντίθετη άποψη.

    Μαθετε να σέβεστε λοιπόν και τις διαφορετικές απόψεις .

  12. #102
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Προφέσσορας_Χάος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η διαφορά μας φίλε μου ειναι οτι κάποιοι παραθέτουν τις απόψεις τους ενώ κάποιοι άλλοι σαν κι εσένα και τον vader κάνουν υποδείξεις και επίθεση στην αντίθετη άποψη.

    Μαθετε να σέβεστε λοιπόν και τις διαφορετικές απόψεις .
    Sorry αλλά εδώ δεν ισχύει το ο πελάτης έχει πάντα δίκαιο, 1ον γιατί δεν υπάρχει πελάτης (δεν πληρώνει κάποιος) 2ον γιατί χωρίς να ξέρει κάποιος το τι γίνεται στην πραγματικότητα έχει λάθος άποψη

    Ειδικά δε για το Hotmail είναι γνωστό ότι κόβει, μάλιστα έχει κόψει αρκετές φορές και την ίδια την Microsoft, απλά υποθέτω εκεί είναι ποιο εύκολο να βρούνε την λύση γιατί είναι ενας όροφος διαφορά

  13. #103
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Προφέσσορας_Χάος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η διαφορά μας φίλε μου ειναι οτι κάποιοι παραθέτουν τις απόψεις τους ενώ κάποιοι άλλοι σαν κι εσένα και τον vader κάνουν υποδείξεις και επίθεση στην αντίθετη άποψη.

    Μαθετε να σέβεστε λοιπόν και τις διαφορετικές απόψεις .
    Το γεγονός ότι κάπιοιοι π.χ έρχονται εδώ και εκτός την γκρίνια λένε ότι οι Admins δεν θέλουν να βρουν λύση αλλά επίτηδες ταλαιπωρούν τον κόσμο....ενώ υπάρχει λύση και δεν την εφαρμόζουν αυτό δεν είναι υπόδειξη....

    Παρακαλώ λοιπόν όποιος έχει λύση για το συγκεκριμένο πρόβλημα που έχει δημιουργηθεί να την πει....και να επιχειρηματολογεί για την λύση που λέει !

  14. #104
    Εγγραφή
    17-11-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    873
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    DECO X50
    Path Level
    Interleaved
    Φίλε μου τα τελευταία 15 χρόνια ασχολούμαι με την διαχείριση συστημάτων πληροφορικής και δεν βγάζω λάθος συμπεράσματα. Επίσης προφανώς θέλεις να δημιουργήσεις εσύ λάθος συμπεράσματα για το πρόσωπό μου όπως επίσης και για τις γνώσεις μου, ακολούθησες όμως λάθος τακτική. Δεν μπορείς να χαρακτηρίζεις κάποιον χωρίς να τον γνωρίζεις. Λυπάμαι που σε αυτό το φόρουμ, το οποίο επέλεξα να γίνω μέλος πριν 10 χρόνια, υπάρχουν άτομα που προσβάλουν άλλους και περισσότερο για τους διαχειριστές που δεν κάνουν κάτι για να αποτρέψουν τέτοιου είδους συμπεριφορές.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tiven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου από τα λεγόμενα σου φαίνεται πως δεν έχεις ασχοληθεί με την διαχείριση συστημάτων οπότε καλύτερα να μην βγάζεις γρήγορα συμπεράσματα που στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι τουλάχιστον λάθος.
    - - - Updated - - -

    Αν μας έδιναν οι Admins περισσότερες πληροφορίες για το Block ίσως να μπορούσαμε να βοηθήσουμε και εμείς "οι μη σχετικοί".

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sorry αλλά εδώ δεν ισχύει το ο πελάτης έχει πάντα δίκαιο, 1ον γιατί δεν υπάρχει πελάτης (δεν πληρώνει κάποιος) 2ον γιατί χωρίς να ξέρει κάποιος το τι γίνεται στην πραγματικότητα έχει λάθος άποψη

    Ειδικά δε για το Hotmail είναι γνωστό ότι κόβει, μάλιστα έχει κόψει αρκετές φορές και την ίδια την Microsoft, απλά υποθέτω εκεί είναι ποιο εύκολο να βρούνε την λύση γιατί είναι ενας όροφος διαφορά
    Αγαπητέ τίποτα δεν είναι δωρεάν σε αυτή τη ζωή, αλλιώς εσύ ή ο κάθε ιδιοκτήτης Forum δεν θα είχε στο ήλιο μοίρα. Εσύ πουλάς την πληροφορία και εγώ ως πελάτης πληρώνω με την συμμετοχή/επίσκεψη στην πληροφορία. Το κέρδος σου είναι από τις διαφημίσεις που ανεβάζεις μαζί με την "δωρεάν" πληροφορία.

  15. #105
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από billaros_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου τα τελευταία 15 χρόνια ασχολούμαι με την διαχείριση συστημάτων πληροφορικής και δεν βγάζω λάθος συμπεράσματα. Επίσης προφανώς θέλεις να δημιουργήσεις εσύ λάθος συμπεράσματα για το πρόσωπό μου όπως επίσης και για τις γνώσεις μου, ακολούθησες όμως λάθος τακτική. Δεν μπορείς να χαρακτηρίζεις κάποιον χωρίς να τον γνωρίζεις. Λυπάμαι που σε αυτό το φόρουμ, το οποίο επέλεξα να γίνω μέλος πριν 10 χρόνια, υπάρχουν άτομα που προσβάλουν άλλους και περισσότερο για τους διαχειριστές που δεν κάνουν κάτι για να αποτρέψουν τέτοιου είδους συμπεριφορές.

    - - - Updated - - -

    Αν μας έδιναν οι Admins περισσότερες πληροφορίες για το Block ίσως να μπορούσαμε να βοηθήσουμε και εμείς "οι μη σχετικοί".

    - - - Updated - - -


    Αγαπητέ τίποτα δεν είναι δωρεάν σε αυτή τη ζωή, αλλιώς εσύ ή ο κάθε ιδιοκτήτης Forum δεν θα είχε στο ήλιο μοίρα. Εσύ πουλάς την πληροφορία και εγώ ως πελάτης πληρώνω με την συμμετοχή/επίσκεψη στην πληροφορία. Το κέρδος σου είναι από τις διαφημίσεις που ανεβάζεις μαζί με την "δωρεάν" πληροφορία.
    Το ζήτημα είναι πως δεν είναι θέμα δικό μας, όπως μπορείς να δεις εδώ πχ, δεν είμαστε σε καμιά blacklist
    http://mxtoolbox.com/SuperTool.aspx?...&run=toolpage#

    απλά κάποιο φίλτρο του Hotmail, "αποφάσισε" να μας μπλοκάρει και δυστυχώς δεν υπάρχει κάποιος τρόπος συννενόησης για να το ελέγξουν.

    Το πρόβλημα "σερνόταν" αρκετό καιρό και εγώ προσωπικά έχω αλλάξει αρκετά emails μελών, που με ενημέρωναν πως δεν παίρνουν ειδοποιήσεις στο mail τους.

    Αν έχεις υπόψη κάποιον τρόπο επίλυσης, πολύ ευχαρίστως να τον ακούσουμε.

    Όσον αφορά το μήνυμα του sdikr, έχει αφιερώσει πολύ προσωπικό χρόνο και γνώσεις σε αυτό το forum (χωρίς καμιά ανταμοιβή, όπως όλοι μας άλλωστε), και αυτό τον κάνει να το υπερασπίζεται με ελαφρώς έντονο τρόπο.

    Ένα forum το κάνουν τα μέλη του και πιστεύω πως ως τώρα σας σεβόμαστε όλους.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

Σελ. 7 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 256789 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Προβλημα με φορτιση μπαταριας σε Lenovo G550
    Από MITSOSCHIOS στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-02-16, 02:00
  2. Σχετικά καινουργίο pc πρόβλημα με gpu
    Από Mitsoulas7 στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-10-15, 09:44
  3. TP-Link TL 470+ και πρόβλημα με Tophost.gr
    Από puntomania στο φόρουμ TP-Link ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-10-15, 20:28
  4. προβλημα με τις ram σε gigabyte μητρικη
    Από jouriZN στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-10-15, 18:27
  5. toshiba Προβλημα με numlock
    Από giorgiosb στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-10-15, 23:23

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας