Σελ. 405 από 518 ΠρώτηΠρώτη ... 385395400403404405406407410415425 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.061-6.075 από 7763

Θέμα: Speedport Entry 2i

  1. #6061
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.516
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Θα με χρηματοδοτησει καποιος απο εδω περα αν αποφασισω να το κανω? Γιατι ειναι και αυτο ενα θεμα για μενα και φυσικα για οποιον αλλο εχει προβληματα με το 2i.
    ديميتريس

  2. #6062
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.671
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα με χρηματοδοτησει καποιος απο εδω περα αν αποφασισω να το κανω? Γιατι ειναι και αυτο ενα θεμα για μενα και φυσικα για οποιον αλλο εχει προβληματα με το 2i.
    Όχι, δικό σου θέμα και των πελατών σου είναι. Ειδικά για τους πελάτες σου, θα έπρεπε να προτείνεις λύσεις που θα τους λύσουν τα προβλήματά τους, όχι να παλεύεις με το οικιακό modem/router του ΟΤΕ. Εγώ έτσι κάνω και δεν το έχω μετανιώσει ποτέ, ούτε οι πελάτες μου.

    Για απλή οικιακή χρήση μια χαρά είναι το Entry 2i, εκτός ίσως το WiFi (που λύνεται εύκολα και σχετικά οικονομικά με ένα access point) . Για παραπάνω, θες ένα σοβαρό router. Ποτέ δεν είπε ο ΟΤΕ ότι ο εξοπλισμός του καλύπτει οποιαδήποτε χρήση θέλει κάποιος.

    Αν δεν θέλεις να δοκιμάσεις ότι σου προτείνουμε, θα μείνεις πάντα να παλεύεις και να γκρινιάζεις με τα οικιακά router του κάθε παρόχου.

  3. #6063
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλημέρα, εγω παντως το εχω και στην δουλεια και μαλιστα δινει και dhcp server, εκτος το wifi που είναι ότι χειροτερο εχω δει στην ζωη μου, και εχω βαλει 4-5 εξωτερικα aps να κανουμε την δουλεια μας δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ άλλο πρόβλημα.
    Οποτε μια χαρα είναι ΚΑΙ για επαγγελματικη χρηση αναλογα ΤΗΝ χρηση…..
    Αν μιλαμε για ιντερνετ καφε μπορει να είναι λιγο. Για χρηση σε εταιρειες γραφειων πχ είναι αψογο. Βαζουμε εξωτερικα wifi access points να καλυψουμε τους χωρους μας και όλα καλα….

  4. #6064
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.516
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    @dimangelid
    Να αναφερω ακομα μια φορα οτι ολα τα προηγουμενα ρουτερ που ειχα ηταν της "οικιακης" κατηγοριας και δεν συναντησα προβλημα με κανενα ή θα γινω κουραστικος?
    Και πως οριζεις εσυ την απλη, οικιακη χρηση? Γιατι πχ αν πω στην φοιτητρια της οποιας το προβλημα περιγραφω εδω οτι θα χρειαστει και repeater σε γκαρσονιερα, θα καταλαβει και αυτη ποσο για τα σκουπιδια ειναι το 2i και ας μην εχει σχεση με την τεχνολογια.
    https://www.adslgr.com/forum/threads...=1#post6666550
    https://www.adslgr.com/forum/threads...=1#post6666748

    @Nikiforos
    Τα ap πρεπει να συνδεθουν ενσυρματα με το ρουτερ?
    Btw, δεν εχω πει πουθενα για χρηση σε εξωτερικο χωρο ή σε ιντερνετ καφε κλπ.
    ديميتريس

  5. #6065
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.354
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα με χρηματοδοτησει καποιος απο εδω περα αν αποφασισω να το κανω? Γιατι ειναι και αυτο ενα θεμα για μενα και φυσικα για οποιον αλλο εχει προβληματα με το 2i.
    Ένα MikroTik cAP ac είναι στα 56ε.
    Δεν νομίζω ότι είναι απαγορευτικό το κόστος ώστε να χρειάζεσαι χρηματοδότη.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  6. #6066
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    @Nikiforos
    Τα ap πρεπει να συνδεθουν ενσυρματα με το ρουτερ?
    Btw, δεν εχω πει πουθενα για χρηση σε εξωτερικο χωρο ή σε ιντερνετ καφε κλπ.
    δεν ειπα wireless repeater, ειπα wireless ap απο ethernet παιρνουν δλδ και βγαζουν ασυρματα τα ποιο συνηθισμενα ειναι, ολα που δουλευω σε τετοιες περιπτωσεις ειναι σχεδον παντα της TPLINK 100% αξιοπιστια...
    Eσωτερικοι ειναι ολοι οι χωροι εκει που τα εχω βαλει τα aps.
    Το συγκεκριμενο που λεμε εδω σε διπλα δωματιο με πορτα ανοιχτη και οπτικη επαφη, λειπει το μισο σημα με τερμα ισχυ, δεν εχω δει ποτε μου κατι χειροτερο στο θεμα του wireless ap, ΠΟΥΘΕΝΑ αλλου δεν εχω δει το παραμικρο προβλημα και το εχω και στο εξοχικο, οσα ΖΤΕ εχω που εχω πολλα εχουν κλασεις καλυτερο wifi απο αυτο το ελεινο πραμα.

  7. #6067
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Σήμερα ήμουν σε γνωστό που έχει σχετικά ακριβό router και το είχανε στο auto στα 2,4 με αποτέλεσμα το δίκτυο να πάει κατα διαόλου, ακολουθήσα τις πρακτικές για επιλογή καναλιού και πάει μια χαρά, δυστυχώς αυτό θα είναι μέχρι να κάνουν reboot τα άλλα router Που είναι στο auto.
    Πριν μερικά χρόνια δεν υπήρχε αυτό το πρόβλημά, σήμερα όμως όλοι έχουν internet και wifi ο κορεσμός της συχνότητας είναι πραγματικότητα.

    Μόνος σου το λες, αλλάζεις κανάλι και στρώνει.


    Λες στον πελάτη, κοίτα εμένα δεν με πειράζει να έρχομαι κάθε φορά και να πληρώνομαι να στο φτιάξω, αλλά μάλλον θα πρέπει να επιλέξεις κάτι άλλο, αν θέλεις να έχεις AP για τους πελάτες του καταστήματος βάζεις άλλη συσκευή και άλλη συσκευή για τις ανάγκες του καταστήματος στα 5Ghz, βάζεις και εκείνο το switch για να δουλέψει σωστά και το σύστημα του Οπαπ

  8. #6068
    Εγγραφή
    02-02-2010
    Μηνύματα
    704
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17234/1024
    ISP
    ΟΤΕnet
    και νομίζω τώρα ο jim θα πεί ότι δεν έχει ελεύθερη θυρα ethernet ,οπότε ούτε αυτή είναι η λύση.

  9. #6069
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.966
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Και το entry zte δεν είναι;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #6070
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.516
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα MikroTik cAP ac είναι στα 56ε.
    Δεν νομίζω ότι είναι απαγορευτικό το κόστος ώστε να χρειάζεσαι χρηματοδότη.
    Για μενα οχι, τουλαχιστον αυτη τη στιγμη που εχω δουλεια. Αλλα για καποιον αλλο, πχ για τη φοιτητρια που μενει στην γκαρσονιερα των 35-40τμ ειναι απαγορευτικο, και εκει ειναι και ανουσιο να μπει ap. Το ιδιο ανουσιο ειναι και για το πρακτορειο οπαπ, που ειναι γυρω στα 60τμ και ειναι πιο "ανοιχτο" σε σχεση με ενα σπιτι, μιας και ειναι σαν ενα μεγαλο δωματιο βασικα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειπα wireless repeater, ειπα wireless ap απο ethernet παιρνουν δλδ και βγαζουν ασυρματα τα ποιο συνηθισμενα ειναι, ολα που δουλευω σε τετοιες περιπτωσεις ειναι σχεδον παντα της TPLINK 100% αξιοπιστια...
    Eσωτερικοι ειναι ολοι οι χωροι εκει που τα εχω βαλει τα aps.
    Το συγκεκριμενο που λεμε εδω σε διπλα δωματιο με πορτα ανοιχτη και οπτικη επαφη, λειπει το μισο σημα με τερμα ισχυ, δεν εχω δει ποτε μου κατι χειροτερο στο θεμα του wireless ap, ΠΟΥΘΕΝΑ αλλου δεν εχω δει το παραμικρο προβλημα και το εχω και στο εξοχικο, οσα ΖΤΕ εχω που εχω πολλα εχουν κλασεις καλυτερο wifi απο αυτο το ελεινο πραμα.
    Κατανοητο. Οταν ερθει η ωρα της αλλαγης στο σπιτι μου, θα παρω μαζι powerlines, αλλο ρουτερ κλπ για να το εχω μονο για το τηλεφωνο και διπλα στο τηλεφωνο.
    Ενα ap βεβαια δεν λυνει απο μονο του καποιο προβλημα εκτος του ασυρματου, πχ του dhcp σερβερ. Επισης, ενα ap δεν μπορει απλα να μεταφερθει σε αλλο χωρο για δοκιμες...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα ήμουν σε γνωστό που έχει σχετικά ακριβό router και το είχανε στο auto στα 2,4 με αποτέλεσμα το δίκτυο να πάει κατα διαόλου, ακολουθήσα τις πρακτικές για επιλογή καναλιού και πάει μια χαρά, δυστυχώς αυτό θα είναι μέχρι να κάνουν reboot τα άλλα router Που είναι στο auto.
    Πριν μερικά χρόνια δεν υπήρχε αυτό το πρόβλημά, σήμερα όμως όλοι έχουν internet και wifi ο κορεσμός της συχνότητας είναι πραγματικότητα.

    Μόνος σου το λες, αλλάζεις κανάλι και στρώνει.


    Λες στον πελάτη, κοίτα εμένα δεν με πειράζει να έρχομαι κάθε φορά και να πληρώνομαι να στο φτιάξω, αλλά μάλλον θα πρέπει να επιλέξεις κάτι άλλο, αν θέλεις να έχεις AP για τους πελάτες του καταστήματος βάζεις άλλη συσκευή και άλλη συσκευή για τις ανάγκες του καταστήματος στα 5Ghz, βάζεις και εκείνο το switch για να δουλέψει σωστά και το σύστημα του Οπαπ
    Δες τι εχω πει παραπανω για τον χωρο του πρακτορειου.
    Το δικο σου περιστατικο μου θυμησε ενος φιλου μου που ειχε ενα dlink dsl ρουτερ για το διαμερισμα του. Καποια στιγμη διαπιστωσε οτι δεν πιανει καλα στο τελευταιο δωματιο του σπιτιου, οποτε εβαλε το wifi analytics να δει τι παιζει. 5 λεπτα μετα με πηρε και ειπε το θεϊκο: "Μητσο με εχουν καβαλησει αλλα 2-3 ασυρματα"!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netman Εμφάνιση μηνυμάτων
    και νομίζω τώρα ο jim θα πεί ότι δεν έχει ελεύθερη θυρα ethernet ,οπότε ούτε αυτή είναι η λύση.
    Εχω ελευθερη ethernet, την lan4. Στις 1 και 2 ειναι το pc μου και ο σερβερ, ενω στην 3 εχω μονιμα ενα καλωδιο πανω για οτιδηποτε εκτακτο τυχει, πχ... να μην πιανει ασυρματα το rpi 3b+ σε αποσταση 3 μετρων απο το ρουτερ και με οπτικη επαφη.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και το entry zte δεν είναι;
    Ναι, αλλα το 2i μου φαινεται χειροτερο απο το προηγουμενο zte που εδινε ο οτε, και ευτυχως δνε περασε απο τα χερια μου.
    ديميتريس

  11. #6071
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.354
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μενα οχι, τουλαχιστον αυτη τη στιγμη που εχω δουλεια. Αλλα για καποιον αλλο, πχ για τη φοιτητρια που μενει στην γκαρσονιερα των 35-40τμ ειναι απαγορευτικο, και εκει ειναι και ανουσιο να μπει ap. Το ιδιο ανουσιο ειναι και για το πρακτορειο οπαπ, που ειναι γυρω στα 60τμ και ειναι πιο "ανοιχτο" σε σχεση με ενα σπιτι, μιας και ειναι σαν ενα μεγαλο δωματιο βασικα.
    Μα για εσένα μιλάμε.
    Δεν μιλάμε για φοιτήτρια ούτε για τον προποτζή.
    Εσύ έγραψες ότι χρειάζεσαι χρηματοδότηση.

    Επίσης...
    Η χρήση του ΑΡ δεν έχει να κάνει ούτε με τα τετραγωνικά ούτε με το επάγγελμα.
    Έχει να κάνει με τις απαιτήσεις του κάθε ένα.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  12. #6072
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και το entry zte δεν είναι;
    αν το λες για εμενα οταν λεω ΖΤΕ εννοω ΟΛΑ που λενε ΠΑΝΩ ZTE!
    πχ ZTE W300, αυτα που εδινε η Forthnet, η Wind, η ΝΟVA μετεπειτα, ενα που εδινε παλιοτερα ο ΟΤΕ δεν θυμαμαι ονομα, ειναι πολλα μοντελα που λενε πανω τους ΖΤΕ.
    Αυτα τα 2i κτλ ασχετο τι ειναι κανονικα ΖΤΕ δεν λενε πανω και δεν το εχω δει καπου να το λενε και πραγματικα δεν καταλαβαινω ακριβως απο που προκυπτει οτι ειναι ΖΤΕ!!!!! μεχρι να το δω εγω προσωπικα ΔΕΝ τα θεωρω ΖΤΕ...
    Οποτε η συγκριση που εχω κανει αφορα μηχανακια που λενε ΠΑΝΩ τους την λεξη ZTE.

  13. #6073
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    H ZTE εκτός τις συσκευές που κανείς βρίσκει στο εμπόριο, πουλά και αντίστοιχες ως ΟΕΜ για διάφορους παρόχους μετά από διμερή συμφωνία. Τέτοια είναι και το Speedport 2i που η ΖΤΕ αναφέρεται στο firmware.
    Speedport είναι ονομασία που ανήκει σε οικογένεια διαφόρων συσκευών της DT, που τις έχει μετά από συμφωνία με διάφορους κατασκευαστές ΟΕΜ σε όλο τον κόσμο (AVM, ZTE, Huawei, Sercomm κλπ).

  14. #6074
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.757
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν το λες για εμενα οταν λεω ΖΤΕ εννοω ΟΛΑ που λενε ΠΑΝΩ ZTE!
    πχ ZTE W300, αυτα που εδινε η Forthnet, η Wind, η ΝΟVA μετεπειτα, ενα που εδινε παλιοτερα ο ΟΤΕ δεν θυμαμαι ονομα, ειναι πολλα μοντελα που λενε πανω τους ΖΤΕ.
    Αυτα τα 2i κτλ ασχετο τι ειναι κανονικα ΖΤΕ δεν λενε πανω και δεν το εχω δει καπου να το λενε και πραγματικα δεν καταλαβαινω ακριβως απο που προκυπτει οτι ειναι ΖΤΕ!!!!! μεχρι να το δω εγω προσωπικα ΔΕΝ τα θεωρω ΖΤΕ...
    Οποτε η συγκριση που εχω κανει αφορα μηχανακια που λενε ΠΑΝΩ τους την λεξη ZTE.
    Το menu ειναι τυπου ZTE
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  15. #6075
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.966
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν το λες για εμενα οταν λεω ΖΤΕ εννοω ΟΛΑ που λενε ΠΑΝΩ ZTE!
    πχ ZTE W300, αυτα που εδινε η Forthnet, η Wind, η ΝΟVA μετεπειτα, ενα που εδινε παλιοτερα ο ΟΤΕ δεν θυμαμαι ονομα, ειναι πολλα μοντελα που λενε πανω τους ΖΤΕ.
    Αυτα τα 2i κτλ ασχετο τι ειναι κανονικα ΖΤΕ δεν λενε πανω και δεν το εχω δει καπου να το λενε και πραγματικα δεν καταλαβαινω ακριβως απο που προκυπτει οτι ειναι ΖΤΕ!!!!! μεχρι να το δω εγω προσωπικα ΔΕΝ τα θεωρω ΖΤΕ...
    Οποτε η συγκριση που εχω κανει αφορα μηχανακια που λενε ΠΑΝΩ τους την λεξη ZTE.
    Μέρος από το filename του fw του entry..zxhnh268n_hv100_fv100_otet......
    Όσο για το μενού δες κ το zxhn h267n που δίνει η cyta ως παράδειγμα..ίδιο μενού..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

Σελ. 405 από 518 ΠρώτηΠρώτη ... 385395400403404405406407410415425 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. speedport w 724V σε bridged mode
    Από mogsub στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 77
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-15, 17:00
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-06-15, 10:28
  3. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-15, 11:12
  4. Speedport W724 και Devolo powerlines
    Από jpaudio στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-15, 17:12
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-02-15, 06:03

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας