Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 56
  1. #31
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Forthnet από τότε που ξεκίνησε σαν εναλλακτικός πάροχος τηλεφωνίας, εφαρμόζει μεγάλη συμπίεση στις κλήσεις από και προς το δίκτυό της και δεν καταλαβαίνω και τον λόγο που το κάνει... Κανένας άλλος πάροχος σταθερής και internet δεν κάνει τέτοια συμπίεση. Αν μιλήσεις πρώτα μέσω Forthnet και στο καπάκι με άλλον πάροχο θα καταλάβεις την διαφορά. Είναι πολύ πιο καθαρή η φωνή.
    δεν είναι μόνο η φωνή που έχει πρόβλημα. Εαν χρησιμοποιείς φαξ μέσω Forthnet, υπάρχει σοβαρό θέμα. Εμείς που έχουμε μάλιστα και primary γραμμές με την Forthnet, είναι αρκετοί με τους οποίους απλά το φαξ δεν δουλεύει, ενώ πολλές φορές πρέπει να παίρνουμε τηλ, να ξαναρυθμίζουν την γραμμή, ώστε να παίζει - κάπως - το φαξ.
    Αντίστοιχα προβλήματα υπάρχουν και σε όποιες γραμμές έχουν μεταφορά σημάτων πχ συναγερμοί.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spelljammer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά για ξύλο (κι ας μη με πιάνει η παρανοϊκή αύξηση). Θέλω να δω τη δικαιολόγηση των αυξήσεων (που προφανώς δεν υπάρχει).

    ΕΕΤΤ ακούει; Μπααα...
    ελεύθερη αγορά έχουμε, όσο θέλουν χρεώνουν, και οι καταναλωτές πάνε όπου θέλουν. σε όποιο πάροχο θέλουν.
    Τώρα, αν όλοι ανεβάσουν τις τιμές, χμμμμμ, αυτό δεν λέγεται και ελεύθερος ανταγωνισμός, ούτε δίκαιο, για τους καταναλωτές.
    Αλλά, ποιός τους χέζει τους καταναλωτές...

  2. #32
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.087
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλησπέρα! εγω εχω fax στην γραμμη και παιζει μεσω asterisk server (σε linux nas server) η διαχειριση της γραμμης γινεται με ενα linksys SPA 3102, οσες φορες εχω λαβει και εχω στειλει FAX ολα ειναι αψογα. Βεβαια δεν το δουλευω πολυ συχνα, αλλα οσες φορες χρειαστηκε ποτε δεν ειχα το παραμικρο προβλημα.
    Oυτε επισης κανενα προβλημα με την ποιοτητα κλησεων και αλλα που διαβαζω, ευτυχως ειναι ολα αψογα, σε εμενα τουλαχιστον.
    Σχετικα με το nova 3play δεν ισχυουν για εμας αυτες οι αλλαγες....αμα δειτε και την ανακοινωση την επισημη πληρως δεν το αναφερει καπου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 11-12-15 στις 18:57.

  3. #33
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.646
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν είναι μόνο η φωνή που έχει πρόβλημα. Εαν χρησιμοποιείς φαξ μέσω Forthnet, υπάρχει σοβαρό θέμα. Εμείς που έχουμε μάλιστα και primary γραμμές με την Forthnet, είναι αρκετοί με τους οποίους απλά το φαξ δεν δουλεύει, ενώ πολλές φορές πρέπει να παίρνουμε τηλ, να ξαναρυθμίζουν την γραμμή, ώστε να παίζει - κάπως - το φαξ.
    Αντίστοιχα προβλήματα υπάρχουν και σε όποιες γραμμές έχουν μεταφορά σημάτων πχ συναγερμοί.
    Πολύ κοντινό μου άτομο που έχει Forthnet (και επαγγελματική γραμμή με VoIP μεταξύ άλλων) δεν είχε προβλήματα με το FAX. Παρομοίως εταιρία στην οποία έχω στήσει Elastix και έχει επαγγελματικό πακέτο Forthnet (VoIP και με ISDN και με PSTN εξόδους το μηχάνημα που του έφεραν) και έχει το FAX πάνω στο μηχάνημα της Forthnet δεν έχει προβλήματα. Παρ' όλα αυτά έχω ακούσει όμως διάφορα τέτοια προβλήματα με την Forthnet, όχι τόσο έντονα όμως. Σίγουρα πάντως η τηλεφωνία της, ειδικά η PSTN, έχει προβλήματα, όπως αυτά που διαβάζουμε κατά καιρούς εδώ, με ασύμβατες τηλεφωνικές συσκευές, πρίζες, καλώδια, τα οποία δεν τα έχει κανένας άλλος εναλλακτικός πάροχος!

  4. #34
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    ►Planet Earth◄
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    4.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    ►Vodafone◄
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cca Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το όλο πράμα σαφέστατα κατευθύνει τον κόσμο στα προπληρωμένα προγράμματα κλήσης σταθερών κινητών, δεν είναι τυχαίο ότι με είχαν ζαλίσει προ 2 μηνων να ενσωματώσω πακέτο για κινητά στην σύνδεσή μου.
    Γι' αυτό ακριβώς γίνεται. Θέλουν να κάνουν ασύμφορες τις κλήσεις με χρέωση ανά λεπτό, ώστε ν' αγοράσετε προπληρωμένο χρόνο (720' προς κινητά) και να πληρώνετε μεγαλύτερα πάγια, ακόμα κι αν το χρησιμοποιείτε ελάχιστα...

  5. #35
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.087
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γι' αυτό ακριβώς γίνεται. Θέλουν να κάνουν ασύμφορες τις κλήσεις με χρέωση ανά λεπτό, ώστε ν' αγοράσετε προπληρωμένο χρόνο (720' προς κινητά) και να πληρώνετε μεγαλύτερα πάγια, ακόμα κι αν το χρησιμοποιείτε ελάχιστα...
    ακριβως ομως τα λες, γιαυτο και εγω δουλευω μεσω κινητου μου με W.U και βαζω μονο ιντερνετ (5 ευρω δλδ τον μηνα) και τπτ αλλο και μεσω vpn + asterisk + zoiper εχω το σταθερο μου παντου και παλι ο περισσοτερος χρονος παει χαμενος αλλα τα γλιτωνω απο το κινητο αφου ΠΟΤΕ δεν βαζω πακετα ομιλιας! επισης να αναφερω και τα 50 sms τον μηνα που τα εχω στο κινητο με το web2sms app. και μονο αν χαλασουν αυτα βαζω πακετο sms στο κινητο...

  6. #36
    Εγγραφή
    21-11-2011
    Περιοχή
    Ν. Σμύρνη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.688
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109.998/10.999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    17(dB) / 3.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το φαξ μεσω voip στο επαγγελματικο που το εχω, εχει καλη ποιοτητα και ο αλλος ακουγεται δυνατα. Δεν εχω ποτε προβληματα ειτε στελνω ειτε δεχομαι. Τωρα να ετυχε?
    ΝΕΟ PC! :yahoo:

    CoolerMaster Mastercase H500P Mesh White || ASRock X570 Steel Legend || Ryzen 5600X || G.Skill Ripjaws V F4-4000C16D-16GVK || EVGA GeForce GTX960 4GB FTW Gaming ACX 2.0+
    Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW || Kingston HyperX SSD SH103S3B/120G || WD WD4003FZEX - 4TB || WD WD4002FΥΥZ - 4TB || EVGA SuperNOVA 550 G2 (220-G2-0550-Y1) || Dell UltraSharp U2414H ||
    Dell Alienware AW3420DW

  7. #37
    Εγγραφή
    20-03-2008
    Μηνύματα
    320
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    20400/1021
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΑΛΚΙΔΑ
    Router
    TG 784
    SNR / Attn
    16/6(dB) / 5/9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    υπάρχουν πολύ μεγαλύτερες χρεώσεις. παρόλα αυτά ιδικά οι κλήσεις προς κινητά είναι η φθηνότερες τις αγοράς νομίζω
    Και στο κάτω κάτω νομίζω ότι στα πακέτα που αναφέρετε έτσι κια'λιος δεν είναι για πελάτες που το χρησιμοποιούσουν και πολύ το τηλ.
    Έχω φαξ(PSTN), έχω συναγερμό(μεσο SIP), έχω POS(PSTN και LAN) όλα δουλεύουν κανονικά.

    ps.
    HOL
    https://statheri.vodafone.gr/company...271/anakoinosi
    1. Για κλήσεις προς εθνικά σταθερά, η τιμή διαμορφώνεται σε 0,0780€/λεπτό (από 0,0595€/λεπτό).
    2. Για κλήσεις προς εθνικά κινητά, η τιμή διαμορφώνεται σε 0,3400€/λεπτό (από 0,2600 €/λεπτό).

  8. #38
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    δεν ξέρω για εσάς, εμείς είχαμε πρόβλημα, και μάλιστα οι ίδιοι το παραδέχτηκαν. Ζήτησαν να σετάρουμε το φαξ να παίζει αυστηρά στα 9600 και να μην προσπαθει στο σύνηθες που ειναι πολύ περισσότερο απο αυτό (14400 και πάνω) και βάζανε ειδικές ρυθμίσεις για την συγκεκριμένη γραμμή που ηταν για φαξ, η οποία ρύθμιση απο καιρό σε καιρό "χάνετε" και πρέπει να τους καλούμε για να την ξανασετάρουν.

  9. #39
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.087
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Μπορει να ηταν προβλημα σε συγκεκριμενη γραμμη-γραμμες. Γιατι το αποκλειεται αυτο? εγω δεν ειχα και δεν εχω ποτε προβλημα ουτε με fax, αλλα ουτε και σε ποιοτητα, ακριβως ιδια με του ΟΤΕ ειναι δεν βλεπω ουδεμια διαφορα, γιατι ειχα και οτε πριν την 4νετ και 2 φορες με ISDN και με PSTN μετα. Και ιδιο εξοπλισμο, τηλεφωνα και fax πολυμηχανημα. Οποτε οτι λετε θεωρω οτι δεν ειναι γενικο προβλημα της 4νετ αλλα σε συγκεκριμενες γραμμες συνδρομητων της.

  10. #40
    Εγγραφή
    19-10-2004
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.031
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Fritz 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν είναι μόνο η φωνή που έχει πρόβλημα. Εαν χρησιμοποιείς φαξ μέσω Forthnet, υπάρχει σοβαρό θέμα. Εμείς που έχουμε μάλιστα και primary γραμμές με την Forthnet, είναι αρκετοί με τους οποίους απλά το φαξ δεν δουλεύει, ενώ πολλές φορές πρέπει να παίρνουμε τηλ, να ξαναρυθμίζουν την γραμμή, ώστε να παίζει - κάπως - το φαξ.
    Αντίστοιχα προβλήματα υπάρχουν και σε όποιες γραμμές έχουν μεταφορά σημάτων πχ συναγερμοί.

    - - - Updated - - -



    ελεύθερη αγορά έχουμε, όσο θέλουν χρεώνουν, και οι καταναλωτές πάνε όπου θέλουν. σε όποιο πάροχο θέλουν.
    Τώρα, αν όλοι ανεβάσουν τις τιμές, χμμμμμ, αυτό δεν λέγεται και ελεύθερος ανταγωνισμός, ούτε δίκαιο, για τους καταναλωτές.
    Αλλά, ποιός τους χέζει τους καταναλωτές...
    Πάντως εμείς που είχαμ στην δουλειά μια γραμμή που είχε πάνω το fax και ένα modem για να συνδέεται ένα με ένα άλλο φυσρίσαμε σε OTE . Ειδικά το modem δεν συνδεόταν με τίποτα.

  11. #41
    Εγγραφή
    04-04-2008
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.961
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Τα οποια προβληματα καταλαβαινω οτι εχουν να κανουν αποκλειστικα με καποιες γραμμες πελατων, ή μπορει να παιζουν και καποιες ασυμβατοτητες στις συσκευες. Εμενα παντως λυθηκε το προβλημα της φωνης με μια καλη συσκευη gigaset (οχι και απο τις πιο φθηνες). Πλεον με ακουνε πεντακαθαρα ενω με μια GE που ειχα με ακουγαν χάλια.

  12. #42
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από utp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα οποια προβληματα καταλαβαινω οτι εχουν να κανουν αποκλειστικα με καποιες γραμμες πελατων, ή μπορει να παιζουν και καποιες ασυμβατοτητες στις συσκευες. Εμενα παντως λυθηκε το προβλημα της φωνης με μια καλη συσκευη gigaset (οχι και απο τις πιο φθηνες). Πλεον με ακουνε πεντακαθαρα ενω με μια GE που ειχα με ακουγαν χάλια.
    οχι φίλε μου, εσύ μπορεί να αποτελείς την εξαίρεση. είναι γεγονός, το παραδέχονταν και απο την Forthnet, ζητούσαν να μην παίζουν πάνω απο 9600 είτε φαξ ειτε μοντεμ, και αυτό αφού έχουν κάνει ειδική ρύθμιση στην συγκεκριμένη γραμμή που είχε το φαξ ή μόντεμ. το πρόβλημα υπάρχει ακόμα και τώρα, απόδειξη ότι φέτος το καλοκαίρι, ξανα μανα ειδοποιήσαμε την forthnet να ξανα μανα σετάρει την γραμμή γιατί μάλλον είχε γυρίσει στις "εργοστασιακές" ρυθμίσεις και φαξ δεν περνούσε πλέον.
    Μπορεί να έχει να κάνει με την περιοχή, δηλαδή σε περιοχές με χαμηλής ταχύτητας backbone να εφαρμόζουν πιο "επιθετική" συμπίεση. Επίσης μπορεί να έχει να κάνει και με το γεγονός εαν έχεις απλή PSTN ή E1.... Εμείς είχαμε 30άρα γραμμή.

  13. #43
    Εγγραφή
    04-04-2008
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.961
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Πιθανον εσυ να εχεις και προβλημα με μηχανηματα pos, αν ειναι να θετουμε τις εξαιρεσεις των προβληματικων περιοχων ως κανονα χαθηκαμε. Η γραμμη προφανως εχει μεταβολλες και χρειαστηκε εκ νεου ρυθμιση το προφιλ για να παιζει σταθερα. Δεν εχει κατι αλλο να ρυθμισει η forthnet. Εχεις ιδεα τι ρυθμισεις χρειαζεται να κανει μια εταιρια στο ρουτερ της που παιζει voip(βλεπε cyta) και βγαινουν ολα απο τον τερματικο εξοπλισμο της?

  14. #44
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.087
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλημέρα! εγώ πάντως δεν έχω κάνει ουδεμια ρυθμιση απο αυτες που αναφερονται και οσο καιρο εχω 4νετ οπως και οταν ειχα ΟΤΕ με ολα τα ιδια και ιδιο εξοπλισμο παιζουν κανονικα και fax και η τελεφωνια. Και πιστευω οτι ετυχε σε καποιους, ισως προβληματικες γραμμες ή περιοχες. Μεμονωμενες περιπτωσεις δεν αποτελουν γενικο προβλημα της Forthnet σε καμια περιπτωση. Οπως και αυτο με την ποιοτητα ηχου και κλησεων που εχει αναφερθει απο μερικους. Μιλαμε για pstn γραμμη οχι VOIP.
    Γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος και βλεπω πως ειναι εφαμιλης ποιοτητας οπως με τον ΟΤΕ δεν βλεπω ουδεμια διαφορά.
    Τελος για τις τιμολογιακες αυξησεις αργα ή γρηγορα θα ακολουθησουν και οι αλλοι παροχοι, οπως γινεται παντα τοσο σε ISP's οσο και στους παροχους κινητης.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 12-12-15 στις 12:29.

  15. #45
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.505
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων

    H Forthnet A.E. ανακοινώνει ότι από 10/01/2016 θα ισχύσουν οι παρακάτω τιμολογιακές μεταβολές:

    1. Μεταβάλλεται η χρέωση εξερχόμενων κλήσεων προς εθνικά σταθερά και διαμορφώνεται σε 0,0595ευρώ/λεπτό, από 0,0299ευρώ/λεπτό. Ως ελάχιστη διάρκεια κλήσης & βήμα χρέωσης, διατηρείται το ένα (1) λεπτό. Η παραπάνω αλλαγή επηρεάζει μόνο τους συνδρομητές των υπηρεσιών Forthnet 2play Απεριόριστα προς σταθερά Forthnet, Forthnet Telephony Απεριόριστα προς σταθερά Forthnet, Forthnet Adsl 24, Forthnet Vdsl 50, Forthnet Adsl economy, Forthnet Telephony Basic & Forthnet Telephony Basic (ΧΕΓ).

    2. Μεταβάλλεται η χρέωση προς εθνικά κινητά ως εξής:

    i. για τις υπηρεσίες Forthnet 2Play απεριόριστα προς σταθερά Forthnet, & Forthnet Telephony απεριόριστα προς σταθερά Forthnet, η νέα χρέωση διαμορφώνεται σε 0,0595ευρώ/λεπτό, από 0,0299ευρώ/λεπτό. Ως ελάχιστη διάρκεια κλήσης & βήμα χρέωσης, διατηρείται το ένα (1) λεπτό

    ii. για τις υπηρεσίες Forthnet Adsl 24, Forthnet Vdsl 50, Forthnet Adsl economy & Forthnet Telephony Basic & Forthnet Telephony Basic (ΧΕΓ), η νέα χρέωση διαμορφώνεται σε 0,21ευρώ/λεπτό, από 0,0299ευρώ/λεπτό. Ως ελάχιστη διάρκεια κλήσης & βήμα χρέωσης, διατηρείται το ένα (1) λεπτό.

    Οι παραπάνω μεταβολές δίνουν το δικαίωμα στους συνδρομητές των υπηρεσιών Forthnet 2play Απεριόριστα προς σταθερά Forthnet, Forthnet Telephony Απεριόριστα προς σταθερά Forthnet, Forthnet Adsl 24, Forthnet Vdsl 50, Forthnet Adsl economy, Forthnet Telephony Basic & Forthnet Telephony Basic WLR, να καταγγείλουν τη σύμβασή τους αζημίως, μέσα σε ένα (1) μήνα από την παρούσα ανακοίνωση.

    Επίσης από 10/01/2016 θα ισχύσει και η μεταβολή στη χρέωση προς αριθμούς 801 και προς τους σύντομους κωδικούς (10ΧΧΧ, 11ΧΧΧ (πλην 118ΧΧ & 116ΧΧ), 15XXX, 181ΧΧ & 183ΧΧ (εκτός του 18345)). Η νέα χρέωση διαμορφώνεται σε 0,0595ευρώ/λεπτό, από 0,0299ευρώ/λεπτό. Ως ελάχιστη διάρκεια κλήσης & βήμα χρέωσης, διατηρείται το ένα (1) λεπτό.

    Οι ανωτέρω τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 23%.

    Πηγή : Forthnet
    Επιτέλους μειώσεις!!!
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. hellas online: Τιμολογιακές αλλαγές από 16/7/2015
    Από devhd στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 54
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-06-15, 14:02
  2. hellas online: Τιμολογιακές αλλαγές από 6/2/2015
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 257
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-15, 00:54
  3. Wind: Τιμολογιακές αλλαγές από 10/4/2015
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-04-15, 00:41
  4. Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-15, 14:20

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας