Σελ. 112 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 92102107110111112113114117122132 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.666-1.680 από 2010
  1. #1666
    Εγγραφή
    23-12-2011
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    53
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεις πολυ ευκολα να τα βρεις αυτα τα στοιχεια μεσα απο το my cosmote.

    Εχει τα παντα εκει.
    Ωωωω σε ευχαριστώ!! Μπήκα και όντως τα βρήκα!!

  2. #1667
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakis0547 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωωωω σε ευχαριστώ!! Μπήκα και όντως τα βρήκα!!
    The gr81 .

  3. #1668
    Εγγραφή
    08-10-2005
    Μηνύματα
    21
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΕΡΑΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostask Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας, έχω double play VDSL50 και με ειδοποίησαν από τον ΟΤΕ ότι τις επόμενες ημέρες θα γίνει μετάβαση της τηλεφωνικής γραμμής σε VOIP και ότι θα πρέπει να έχω συνδέσει το τηλέφωνο στη θύρα PHONE 1 του speedport. Προς το παρόν χρησιμοποιώ ως modem/router το ASUS DSL N66U το οποίο έχει αποδειχτεί εξαιρετικό στο χειρισμό της vdsl γραμμής με ταυτόχρονα torrent downloads και χαμηλά Ping σε online games.

    Υπάρχει δυνατότητα να διατηρήσω τη σύνδεση της vdsl γραμμής πάνω στο ASUS το οποίω θα χρησιμοποιώ ως κύριο modem/router για σύνδεση internet και να συνδέσω πάνω σε αυτό το speedport το οποίο θα λειτουργεί μόνο για τη VOIP?

    Το συγκεκριμένο μοντέλο της ASUS υποστηρίζεί PPTP passthrough, PPPoE Realy και SIP Passthrough

    Αν κάποιος γνωρίζει κάτι σχετικό ή έχει κάνει κάτι ανάλογο παρακαλώ για σχετικές οδηγίες και ρυθμίσεις

    Σας ευχαριστώ
    Ξέρεις αν αυτό το κάνει μόνο η Cosmote η θα κάνουν την αλλαγή και οι άλλοι παροχοι?

  4. #1669
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Το κάνουν όλοι βάσει κανονισμού, από τις νέες καμπίνες FTTC με Vectoring.
    Από δικά τους DSLAM εκτός καμπίνων, μόνο η Cosmote (αν και υπάρχουν πελάτες στους άλλους παρόχους που έχουν VoIP από παλαιότερες μακροχρόνιες συνδέσεις).

  5. #1670
    Εγγραφή
    19-07-2020
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Ote, Sky Telecom
    Καλημέρα. Θα ήθελα και γω να αφήσω το router της Cosmote Speedport Entry 2i μόνο για Voip και να απαλαχτώ απ το άθλιο DHCP , Network monitoring, QoS κτλ κτλ και στην θέση του να βάλω Xiaomi Mi Router 4A.
    Είδα το ποστ όπου @jim1900dz όπου περιγράφει το τρόπο ρύθμισης αλλά μάλλον είναι λίγο απαρχαιωμένο πλέον μιας και το menu είναι λίγο διαφορετικό πλέον και δεν κατάφερα να βρω τις αντίστοιχες λειτουργίες. Το έχει καταφέρει κάποιος;

    Internet Menu Speedport:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Cosmote Internet menu.png 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  37,8 KB 
ID: 223592


    Το δίκτυο όπως είναι τώρα :
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Current Network.jpg 
Εμφανίσεις:  35 
Μέγεθος:  92,2 KB 
ID: 223593

    Το επιθυμητό αποτέλεσμα
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Expected Network.jpg 
Εμφανίσεις:  29 
Μέγεθος:  95,0 KB 
ID: 223594

  6. #1671
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    To Xiaomi είναι σκέτο ρούτερ οπότε δεν μπορείς να έχεις μπροστά αυτό και πίσω το Speedport, αναγκαστικά θα πρέπει να είναι πρώτο το Speedport για να κάνει τον συγχρονισμό.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  7. #1672
    Εγγραφή
    19-07-2020
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Ote, Sky Telecom
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    To Xiaomi είναι σκέτο ρούτερ οπότε δεν μπορείς να έχεις μπροστά αυτό και πίσω το Speedport, αναγκαστικά θα πρέπει να είναι πρώτο το Speedport για να κάνει τον συγχρονισμό.
    Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου.
    Συγνώμη αν δεν έγινα κατανοητός, αυτό όμως ακριβώς θέλω να κάνω. Το πρόβλημα μου είναι τα settings στο Speedport . Έχουν λίγο αλλάξει και δεν μπορώ να βγάλω άκρη.
    Πιο εύκολα είναι να ρυθμίσεις mikrotik παρά ZTE

  8. #1673
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kainblock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιο εύκολα είναι να ρυθμίσεις mikrotik παρά ZTE
    ΝΑΙ. αν χρησιμοποιεις το quick start του mikrotik.


    Αν βαλεις μπροστα το speedport για τον συγχρονισμο .... θα πρεπει να το βαλεις σε bridge. ΔΕΝ θα εχεις τηλεφωνία ετσι.
    Αν κρινω απο τα σχεδια σου... εσυ θελεις να εχεις τηλεφωνια.

    Γιατι το κανεις πιο δυσκολο απο οσο ειναι? αφηνεις κανονικα το speedport ... και μετα βαζεις το χιαομι ... και τα συνδεεις ολα στο χιαομι.
    The gr81 .

  9. #1674
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kainblock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου.
    Συγνώμη αν δεν έγινα κατανοητός, αυτό όμως ακριβώς θέλω να κάνω. Το πρόβλημα μου είναι τα settings στο Speedport . Έχουν λίγο αλλάξει και δεν μπορώ να βγάλω άκρη.
    Πιο εύκολα είναι να ρυθμίσεις mikrotik παρά ZTE
    To μπέρδεμα έγινε γιατί είσαι στο νήμα με το Speedport πίσω από άλλο ρούτερ και το ίδιο και το Link που έβαλες.
    Ρίξε μια ματιά στο Link
    https://www.adslgr.com/forum/threads...20#post6851720
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  10. #1675
    Εγγραφή
    01-03-2007
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    90000/4530
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Plus
    Ubiquity Dream Machine Pro / Cosmote Voip

    Καλημέρα στο φόρουμ.

    Θα ήθελα να κάνω αρχικά μία ερώτηση και σε δεύτερο χρόνο θα χρειαστώ σίγουρα τα φώτα σας (προβολείς σας καλύτερα των 10000000 lumen)!
    Λοιπόν, έχω αγοράσει ένα μηχάνημα της ubiquity το Dream Machine Pro DMP (στο ρόλο του router) και θέλω να φτιάξω ένα δίκτυο που θα συμπεριλαμβάνει 2 σπίτια (ας πούμε λόγο συντομίας 500 τμ στο σύνολο) όπου φυσικά έχουν καλωδίωση και «συναντιόνται» στο υπόγειο κλπ και θέλω τα πάντα να περάσουν μέσα από το σύστημα της ubiquity. Έχω εξοπλιστεί με όλα όσα χρειάζονται και τώρα βρίσκομαι στην φάση να κάνω την σύνδεση στο δίκτυο ΑΛΛΑ τελικά από ότι φαίνεται δεν είναι τόσο εύκολο (τι είναι άλλωστε στην ζωή εύκολο; ). Πατάω πάνω σε μια σύνδεση Cosmote 100ρα και έχω σαν μόντεμ το Speedport Plus. To DMP θέλει το modem/router σου να μπει σε bridge mode (δηλαδή να πάρει τον ρόλο του modem). Εάν έχω καταλάβει σωστά, μιας και οι γνώσεις μου είναι περιορισμένες, διαβάζοντας εδώ στα φόρουμ σας πρέπει να βάλω το Speedport σε bridge mode (δηλαδή να το κάνω μόνον modem) αλλά εάν το κάνω αυτό θα χάσω την τηλεφωνία μου μιας και είναι VoIP.

    Να δώσω μια μικρή περιγραφή στην συνδεσμολογία την υπάρχουσα: Στο dsl υπάρχει η εξωτερική γραμμή του ΟΤΕ, στο Phone 1 η σύνδεση του τηλεφώνου και στο Phone 2 η σύνδεση με τον συναγερμό. Μετά έχουμε τα UTP καλώδια τα οποία οδηγούν σε access points σε κάθε όροφο κλπ.

    Οπότε σαν καλύτερη εναλλακτική έχω να αγοράσω ένα δεύτερο modem/router -> να το βάλω αυτό σε bridge mode -> και μετά να βάλω πίσω από το νέο το Speedport Plus μόνον για την voip και το DMP για όλα τα υπόλοιπα. Οπότε έρχονται και οι εξής ερωτήσεις:
    • Ποιο μόντεμ ρούτερ να αγοράσω για να κάνω αυτή την δουλειά; Είναι ευκαιρία να αγοράσω ένα καλύτερο μόντεμ από το speedport που από ότι έχω διαβάσει εδώ δεν το θεωρείτε και το καλύτερο. Θέλω να είναι value for money αλλά δεν με ενδιαφέρει να είναι το φθηνότερο. Το Asus DSL-AC68U το εγκρίνεται; Κάποιο άλλο;
    • Είναι προτιμότερο να αγοράσω κάποιο από τα μόντεμ της Cosmote μιας και λογικά θα παίρνουν τα credentials αυτόματα; Δηλαδή, μέχρι τώρα με το Speedport Plus όταν είχα πρόβλημα απομακρυσμένα μου έλεγαν τι θέμα υπήρχε γιατί χρησιμοποιούσα το δικό τους μηχάνημα. Μπορώ να έχω την ευκολία αυτή με κάποιο άλλο μηχάνημα δικό τους; Πχ το AVM modem/ router FRITZ!Box 7530

    Οπότε ρίξτε καμία ιδέα για modem και όταν το αγοράσω θα αρχίσει το πανηγύρι με τις ρυθμίσεις.

  11. #1676
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Defi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ubiquity Dream Machine Pro / Cosmote Voip

    Καλημέρα στο φόρουμ.

    Θα ήθελα να κάνω αρχικά μία ερώτηση και σε δεύτερο χρόνο θα χρειαστώ σίγουρα τα φώτα σας (προβολείς σας καλύτερα των 10000000 lumen)!
    Λοιπόν, έχω αγοράσει ένα μηχάνημα της ubiquity το Dream Machine Pro DMP (στο ρόλο του router) και θέλω να φτιάξω ένα δίκτυο που θα συμπεριλαμβάνει 2 σπίτια (ας πούμε λόγο συντομίας 500 τμ στο σύνολο) όπου φυσικά έχουν καλωδίωση και «συναντιόνται» στο υπόγειο κλπ και θέλω τα πάντα να περάσουν μέσα από το σύστημα της ubiquity. Έχω εξοπλιστεί με όλα όσα χρειάζονται και τώρα βρίσκομαι στην φάση να κάνω την σύνδεση στο δίκτυο ΑΛΛΑ τελικά από ότι φαίνεται δεν είναι τόσο εύκολο (τι είναι άλλωστε στην ζωή εύκολο; ). Πατάω πάνω σε μια σύνδεση Cosmote 100ρα και έχω σαν μόντεμ το Speedport Plus. To DMP θέλει το modem/router σου να μπει σε bridge mode (δηλαδή να πάρει τον ρόλο του modem). Εάν έχω καταλάβει σωστά, μιας και οι γνώσεις μου είναι περιορισμένες, διαβάζοντας εδώ στα φόρουμ σας πρέπει να βάλω το Speedport σε bridge mode (δηλαδή να το κάνω μόνον modem) αλλά εάν το κάνω αυτό θα χάσω την τηλεφωνία μου μιας και είναι VoIP.

    Να δώσω μια μικρή περιγραφή στην συνδεσμολογία την υπάρχουσα: Στο dsl υπάρχει η εξωτερική γραμμή του ΟΤΕ, στο Phone 1 η σύνδεση του τηλεφώνου και στο Phone 2 η σύνδεση με τον συναγερμό. Μετά έχουμε τα UTP καλώδια τα οποία οδηγούν σε access points σε κάθε όροφο κλπ.

    Οπότε σαν καλύτερη εναλλακτική έχω να αγοράσω ένα δεύτερο modem/router -> να το βάλω αυτό σε bridge mode -> και μετά να βάλω πίσω από το νέο το Speedport Plus μόνον για την voip και το DMP για όλα τα υπόλοιπα. Οπότε έρχονται και οι εξής ερωτήσεις:
    • Ποιο μόντεμ ρούτερ να αγοράσω για να κάνω αυτή την δουλειά; Είναι ευκαιρία να αγοράσω ένα καλύτερο μόντεμ από το speedport που από ότι έχω διαβάσει εδώ δεν το θεωρείτε και το καλύτερο. Θέλω να είναι value for money αλλά δεν με ενδιαφέρει να είναι το φθηνότερο. Το Asus DSL-AC68U το εγκρίνεται; Κάποιο άλλο;
    • Είναι προτιμότερο να αγοράσω κάποιο από τα μόντεμ της Cosmote μιας και λογικά θα παίρνουν τα credentials αυτόματα; Δηλαδή, μέχρι τώρα με το Speedport Plus όταν είχα πρόβλημα απομακρυσμένα μου έλεγαν τι θέμα υπήρχε γιατί χρησιμοποιούσα το δικό τους μηχάνημα. Μπορώ να έχω την ευκολία αυτή με κάποιο άλλο μηχάνημα δικό τους; Πχ το AVM modem/ router FRITZ!Box 7530

    Οπότε ρίξτε καμία ιδέα για modem και όταν το αγοράσω θα αρχίσει το πανηγύρι με τις ρυθμίσεις.
    Οι επιλογες σου ειναι συγκεκριμενες.
    1) ειτε θα αγορασεις αλλο MODEM για να το βαλεις μπροστα. μετα το ρουτερ σου... και μετα το speedport (καταλληλα ρυθμισμενο ) μονο για την τηλεφωνια.
    2) ειτε θα βαλεις σε bridge to speedport .. μετα το ρουτερ σου... και θα ζητησεις τους κωδικους της τηλεφωνιας , για να τους βαλεις σε οτι εξοπλισμο θελεις εσυ.
    3) αφηνεις οπως ειναι το speedport οπως ειναι. και βαζεις μετα απο αυτο το router σου. θα ειναι σε αλλο υποδικτυο και με 2πλο nat . αλλα αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο.

    Σε παρακαλω ομως ανοιξε ενα νεο νημα να συνεχισουμε εκει καθως εδω ειναι το κεντρικο και ειναι ασχετο απο την εγκατασταση που θελεις να κανεις.
    Εκει θα δουμε ολες τις λυσεις αναλυτικα.
    The gr81 .

  12. #1677
    Εγγραφή
    01-03-2007
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    90000/4530
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε παρακαλω ομως ανοιξε ενα νεο νημα να συνεχισουμε εκει καθως εδω ειναι το κεντρικο και ειναι ασχετο απο την εγκατασταση που θελεις να κανεις.
    Εκει θα δουμε ολες τις λυσεις αναλυτικα.
    Ευχαριστώ για την απάντηση... το ξαναποστάρω ή το μετακινεί ένας adin;

  13. #1678
    Εγγραφή
    25-02-2017
    Μηνύματα
    75
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    στην δικια μου περιπτωση αφησα την τηλεφωνια στον router του οτε και εκανα 2η PPPOE κληση με ενα microtik και χρησιμοποιω αυτο για nat στο δικτυο μου.

  14. #1679
    Εγγραφή
    22-01-2021
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim1900dz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχουμε και λέμε. Θα γράψω ότι ακριβώς έκανα εγώ.
    Προτείνω πρώτα να κάνεις ένα reset στις εργοστασιακές ρυθμίσεις
    όπως στην εικόνα ωστε να διαγραφεί η όποια τυχόν λάθος ρύθμιση έχει γίνει.
    Συνημμένο Αρχείο 199137

    Στη συνέχεια, αφού το συνδέσεις στη γραμμή και πάρει
    τις ρυθμίσεις που χρειάζεται αυτόματα, ώστε να έχει πρόσβαση σε ίντερνετ
    και τηλεφωνία, βγάζεις το καλώδιο της DSL γραμμής σου και πας στην καρτέλα
    Internet=>WAN automatic failover
    και τικάρεις το Use LAN1 as Ethernet WAN.
    Θα κάνει επανεκκίνηση (νομίζω).
    Ξαναπήγαινε στην καρτέλα που ήσουν
    Internet=>WAN automatic failover
    και σιγούρεψε για τα υπόλοιπα απο κάτω όπως τα έχω κι εγώ.
    Άν είναι ήδη τικαρισμένη η επιλογή Enable 3G/LTE WAN και
    primary το Ethernet είσαι οκ!
    Αλλιώς το τικάρεις εσύ.

    Συνημμένο Αρχείο 199136



    Συνδέεις τη LAN1 (WAN πλέον) του Speedport με μία LAN του Asus (Αν δεν τα συνδέσεις, το speedport
    δεν θα σε "αφήσει" να κάνεις νεο προφίλ).
    και πας στην καρτέλα Internet=>Internet Configuration
    και κλίκ στο connection name=>create new WAN (κάτι τέτοιο λέει).
    Access type=> Ethernet και δίνεις ένα όνομα στη νέα σου σύνδεση.
    Στο VLAN ID βάζεις 0,
    Type=>Route,
    802.1p πάλι 0,
    Link Type=>IP και ότι άλλο βλέπεις στη φωτό παρακάτω.

    Συνημμένο Αρχείο 199138

    Πας τώρα στο Asus στην καρτέλα LAN=>LAN IP και αλλάζεις τη διεύθυνση σε 192.168.2.1

    Συνημμένο Αρχείο 199139

    Στη συνέχεια στην καρτέλα DHCP Server τικάρεις το Enable the DHCP Server
    και το Enable Manual Assignment.
    Στο απο κάτω πεδίο, βάζεις την IP που θες να δώσεις στο speedport (όπως έδωσα π.χ. εγώ στο λαπτοπ μου)
    - εννοείται τύπου 192.168.2.5

    Συνημμένο Αρχείο 199140

    Λογικά σε λίγο θα είσαι εντάξει.
    Καλή επιτυχία!!!

    Καλησπέρα σας μια ερώτηση . Την ώρα που κάνω το factory reset βγάζω το καλώδιο της dsl γραμμής από το speedport και το βάζω στο νέο ρούτερ ;

  15. #1680
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από themisdid_21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας μια ερώτηση . Την ώρα που κάνω το factory reset βγάζω το καλώδιο της dsl γραμμής από το speedport και το βάζω στο νέο ρούτερ ;
    διαβασε το ξανα . αργα αργα για να πετυχει.

    στο γραφει ξεκαθαρα.

    Στη συνέχεια, αφού το συνδέσεις στη γραμμή και πάρει
    τις ρυθμίσεις που χρειάζεται αυτόματα, ώστε να έχει πρόσβαση σε ίντερνετ
    και τηλεφωνία, βγάζεις το καλώδιο της DSL γραμμής σου
    The gr81 .

Σελ. 112 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 92102107110111112113114117122132 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Πρόβλημα μετά από Firmware Upgrade Asus Router
    Από johnys1 στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-01-16, 14:03
  2. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-11-15, 21:35
  3. Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-10-15, 22:40
  4. OTE Speedport W 724V Type Ci σε bridge mode με Asus RT-AC68U και FTP server
    Από mike1819 στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-15, 22:34

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας