Σελ. 86 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 66768184858687889196106 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.276-1.290 από 2010
  1. #1276
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ απλά να προσθέσω για αυτούς που δεν έχουν τις τεχνικές γνώσεις
    υπάρχει η ανάλογη υπηρεσία της COSMOTE Yourservice (13888) μπορείτε να ζητήσετε να έρθει στο χώρο σας τεχνικός δωρεάν και να κάνει την σχετική μελέτη για το τι εργασίες θα χρειαστεί να γίνουν ώστε να έχετε ότι επιθυμείτε (τηλεφωνία - διαδίκτυο - ασύρματη πρόσβαση - συναγερμούς - κάμερες - κτλ) εννοείται ότι θα πρέπει να πληρώσετε.
    Πριν ψάξω εδώ, όταν τους ρώτησα πως γίνεται να χρησιμοποιώ το δικό μου ρούτερ μαζί με τον δικό τους εξοπλισμό μου είπαν ότι η υπηρεσία αυτή (bridge) χρεώνεται.
    Κάτι που δεν το βρίσκω καθόλου σωστό...

  2. #1277
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bagasas1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης, δυστυχώς στην τηλεφωνική γραμμή δεν συνδέεται πρώτα το router αλλά ο συναγερμός οπότε λογικά με το να γυρίσω πίσω το phone στο splitter θα μου δημιουργεί προβλήματα; Μήπως αν τραβήξω ένα νέο καλώδιο rj11 και το γυρίσω πίσω στην αρχή της τηλεφωνικής γραμμής και όχι στο splitter θα λύσω το πρόβλημά μου; Αλλιώς τι άλλο μπορώ να κάνω για να μην έχω θέματα;
    Σε VoIP δεν μπορεί να πάει η γραμμή πρώτα στον συναγερμό και μετά στον router.
    Η γραμμή δεν φέρνει πλέον τηλεφωνικό σήμα (όπως στην PSTN), παρά μόνο το DSL που φθάνει πρώτα στον router και από αυτόν βγαίνει η τηλεφωνία.
    Μετά τον router θα το περάσεις στον συναγερμό και από εκεί στις άλλες πρίζες.

    Αν έχεις δυνατότητα να περάσεις και άλλο καλώδιο, τότε θα είναι εύκολα τα πράγματα.

  3. #1278
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Montana321 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν ψάξω εδώ, όταν τους ρώτησα πως γίνεται να χρησιμοποιώ το δικό μου ρούτερ μαζί με τον δικό τους εξοπλισμό μου είπαν ότι η υπηρεσία αυτή (bridge) χρεώνεται.
    Κάτι που δεν το βρίσκω καθόλου σωστό...
    αν φωνάξεις τον οποιοδήποτε τεχνικό Η/Υ - Δικτύων να σου φτιάξει στο σπίτι την εγκατάσταση δικτύου για το διαδίκτυο/ασύρματη πρόσβαση - συναγερμούς - κάμερες - κτλ εννοείται ότι θα πρέπει να πληρώσεις για ότι χρειαστεί από εξοπλισμό - ρυθμίσεις - εγκατάσταση - εργασία.

    τίποτα δεν είναι δωρεάν (τσάμπα) φίλε μου όσο άδικο και να σου φαίνεται αυτού του ανθρώπου είναι η εργασία του έτσι θα πρέπει να πληρωθεί

    αν δεν θες να πληρώσεις ή έχεις τις γνώσεις και τα κάνεις μόνος

    ή ζητάς από φίλο σου που έχει τις γνώσεις να σε βοηθήσει ή να τα κάνει εκείνος (τώρα αν θα πληρώσεις δεν το ξέρω)

    προσωπικά όπου μου ζητηθεί η βοήθεια μου εξαρτάται από ποιον θα την ζητήσει και εννοώ από τον άνθρωπο δεν έχει σχέση καμία αν είναι συγγενής/φίλος/γνωστός/συνάδελφος αν θα πάρω χρήματα για την εργασία μου ή το κάνω δωρεάν

  4. #1279
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Montana321 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν ψάξω εδώ, όταν τους ρώτησα πως γίνεται να χρησιμοποιώ το δικό μου ρούτερ μαζί με τον δικό τους εξοπλισμό μου είπαν ότι η υπηρεσία αυτή (bridge) χρεώνεται.
    Κάτι που δεν το βρίσκω καθόλου σωστό...
    βασικά... τι κερδίζεις βάζοντας πρώτα το δικό σου ρούτερ.. και μετα του οτε?

  5. #1280
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.360
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Montana321 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν ψάξω εδώ, όταν τους ρώτησα πως γίνεται να χρησιμοποιώ το δικό μου ρούτερ μαζί με τον δικό τους εξοπλισμό μου είπαν ότι η υπηρεσία αυτή (bridge) χρεώνεται.
    Κάτι που δεν το βρίσκω καθόλου σωστό...
    Μπορείς να βάλεις τον δικό σου εξοπλισμό και από πίσω το speed.
    Δεν υπάρχει χρέωση σε κάτι τέτοιο.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικά... τι κερδίζεις βάζοντας πρώτα το δικό σου ρούτερ.. και μετα του οτε?
    Όλο και κάποιο κέρδος θα έχουμε.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  6. #1281
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλο και κάποιο κέρδος θα έχουμε.
    πολύ αόριστο αυτό...

  7. #1282
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν φωνάξεις τον οποιοδήποτε τεχνικό Η/Υ - Δικτύων να σου φτιάξει στο σπίτι την εγκατάσταση δικτύου για το διαδίκτυο/ασύρματη πρόσβαση - συναγερμούς - κάμερες - κτλ εννοείται ότι θα πρέπει να πληρώσεις για ότι χρειαστεί από εξοπλισμό - ρυθμίσεις - εγκατάσταση - εργασία.

    τίποτα δεν είναι δωρεάν (τσάμπα) φίλε μου όσο άδικο και να σου φαίνεται αυτού του ανθρώπου είναι η εργασία του έτσι θα πρέπει να πληρωθεί

    αν δεν θες να πληρώσεις ή έχεις τις γνώσεις και τα κάνεις μόνος

    ή ζητάς από φίλο σου που έχει τις γνώσεις να σε βοηθήσει ή να τα κάνει εκείνος (τώρα αν θα πληρώσεις δεν το ξέρω)

    προσωπικά όπου μου ζητηθεί η βοήθεια μου εξαρτάται από ποιον θα την ζητήσει και εννοώ από τον άνθρωπο δεν έχει σχέση καμία αν είναι συγγενής/φίλος/γνωστός/συνάδελφος αν θα πάρω χρήματα για την εργασία μου ή το κάνω δωρεάν
    Μίλησα για τηλεφωνική εξυπηρέτηση από τον πάροχο/εταιρεία που πληρώνω ούτως ή άλλως κάθε μήνα.
    Δεν είπα να ερθει τεχνικός στο σπίτι μου να μου κάνει εγκαταστάσεις...

    Είναι απαράδεκτο να ζητούν λεφτά για πληροφορίες χρήσης του δικού τους εξοπλισμού!
    (ανεξάρτητα αν θα κουμπώσει σε δικό μας ρουτερ ή όχι)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Montana321 : 17-03-19 στις 22:54.

  8. #1283
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.360
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολύ αόριστο αυτό...
    Τι άλλο θέλεις να σου που;
    Συγκρίνεις μια συσκευή των ~50ε με του εμπορίου που θα πας σίγουρα >50ε.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  9. #1284
    Εγγραφή
    16-03-2019
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ απλά να προσθέσω για αυτούς που δεν έχουν τις τεχνικές γνώσεις
    υπάρχει η ανάλογη υπηρεσία της COSMOTE Yourservice (13888) μπορείτε να ζητήσετε να έρθει στο χώρο σας τεχνικός δωρεάν και να κάνει την σχετική μελέτη για το τι εργασίες θα χρειαστεί να γίνουν ώστε να έχετε ότι επιθυμείτε (τηλεφωνία - διαδίκτυο - ασύρματη πρόσβαση - συναγερμούς - κάμερες - κτλ) εννοείται ότι θα πρέπει να πληρώσετε.
    Το έχω υπόψη μου και αυτό αν δεν τα καταφέρω μόνος μου όταν έρθει η ευρυζωνική, αλλά νομίζω ότι για τους τεχνικούς της Cosmote η σειρά : Internet - Speedport - Asus είναι μονόδρομος και δεν νομίζω να μου προτείνουν την σειρά που λέμε εδώ : Internet - Asus - Speedport.

  10. #1285
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικά... τι κερδίζεις βάζοντας πρώτα το δικό σου ρούτερ.. και μετα του οτε?
    Για την VoIP τηλεφωνία βασικά...
    Το δικό μας ρουτερ είναι συνήθως καλύτερο από του παρόχου και έχουμε κάνει όλες τις ρυθμίσεις του δικτύου μας σε αυτό.
    Αλλά ο ΟΤΕ στις νέες συνδέσεις έχει μετατρέψει την τηλεφωνία σε ευρυζωνική και πρέπει υποχρεωτικά να χρησιμοποιήσουμε τον εξοπλισμό τους.
    Για να μην χάσουμε λοιπόν τη λειτουργικότητα του ρουτερ μας (ιντερνετ, δικτύωση, κλπ), βάζουμε και αυτό του παρόχου για την τηλεφωνία μόνο.

  11. #1286
    Εγγραφή
    16-03-2019
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

  12. #1287
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Montana321 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την VoIP τηλεφωνία βασικά...
    Το δικό μας ρουτερ είναι συνήθως καλύτερο από του παρόχου και έχουμε κάνει όλες τις ρυθμίσεις του δικτύου μας σε αυτό.
    Αλλά ο ΟΤΕ στις νέες συνδέσεις έχει μετατρέψει την τηλεφωνία σε ευρυζωνική και πρέπει υποχρεωτικά να χρησιμοποιήσουμε τον εξοπλισμό τους.
    Για να μην χάσουμε λοιπόν τη λειτουργικότητα του ρουτερ μας (ιντερνετ, δικτύωση, κλπ), βάζουμε και αυτό του παρόχου για την τηλεφωνία μόνο.
    και ποιος μας εμποδίζει να βάλουμε το ρούτερ μας μετά του παρόχου με 2η pppoe ?

  13. #1288
    Εγγραφή
    16-03-2019
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε VoIP δεν μπορεί να πάει η γραμμή πρώτα στον συναγερμό και μετά στον router.
    Η γραμμή δεν φέρνει πλέον τηλεφωνικό σήμα (όπως στην PSTN), παρά μόνο το DSL που φθάνει πρώτα στον router και από αυτόν βγαίνει η τηλεφωνία.
    Μετά τον router θα το περάσεις στον συναγερμό και από εκεί στις άλλες πρίζες.

    Αν έχεις δυνατότητα να περάσεις και άλλο καλώδιο, τότε θα είναι εύκολα τα πράγματα.
    Άρα μου λες να στείλω πίσω καλώδιο από το phone1 στην έναρξη της τηλεφωνικής εγκατάστασης. Η συνδεσμολογία μου είναι η εξής : Το καλώδιο της τηλεφωνίας που έρχεται αρχικά στο σπίτι διακλαδίζεται στην είσοδο του σπιτιού με μία κλέμα (παράλληλη σύνδεση) σε 4 καλώδια που πηγαίνουν στο συναγερμό και σε 3 πρίζες μέσα στο σπίτι. Αρχικά εκεί στην είσοδο του σπιτιού στο 1ο καλώδιο από την έξοδο της κλέμας είναι συνδεδεμένος ο συναγερμός. Το 2ο καλώδιο πηγαίνει σε πρίζα στο σαλόνι και συνδέεται το router και 1 τηλέφωνο και το 3ο καλώδιο σε πρίζα με άλλο τηλέφωνο σε άλλο όροφο του σπιτιού. το τελευταίο 4ο καλώδιο πηγαίνει σε κενή πρίζα. Αν συμφωνείς τι καλώδιο πρέπει να στείλω πίσω RJ11 ή RJ45 ;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Montana321 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστά για την πρώτη ερώτηση. Κι εγώ το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να αλλάξω σε 0.1 την IP του Speedport για να μην συμπίπτει με την 1.1 του ρουτερ.
    Για τον συναγερμό δεν ξέρω.
    Σωστά και για τις τελευταίες ερωτήσεις. Το switch θα το αφήσεις πάνω στο Asus όπως το έχεις τώρα. Απλά θα βγάλεις την ethernet του PC για να πειράξεις το Speedport και όταν αυτό πάρει την τηλεφωνία την ξαναβάζεις εκεί που ήταν.
    Το θέμα είναι πως θα μπορέσουμε να βλέπουμε και το UI του Speedport (σε περίπτωση που χρειαστεί), χωρίς να χρειάζεται να ξαναβγάζουμε/βάζουμε την ethernet.
    Σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου. Ελπίζω να τα καταφέρω.

  14. #1289
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bagasas1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έχω υπόψη μου και αυτό αν δεν τα καταφέρω μόνος μου όταν έρθει η ευρυζωνική, αλλά νομίζω ότι για τους τεχνικούς της Cosmote η σειρά : Internet - Speedport - Asus είναι μονόδρομος και δεν νομίζω να μου προτείνουν την σειρά που λέμε εδώ : Internet - Asus - Speedport.
    εφόσον πληρώνεις για την υπηρεσία σου βάζουν ότι εξοπλισμό θες φίλε μου

    είτε αυτός είναι CISCO - DRAYTEK - FRITZBOX - ASUS - TPLINK - LINKSYS κτλ

    δηλαδή ρούτερς που κοστίζουν κάτι εκατοντάδες ευρώ για να λύσω τι διαφορά έχει το SPEEDPORT PLUS (των 50 ευρώ) με αυτά που κοστίζουν 100 - 200 - 300 έως 500 ευρώ και κυκλοφορούν στην αγορά

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Montana321 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την VoIP τηλεφωνία βασικά...
    Το δικό μας ρουτερ είναι συνήθως καλύτερο από του παρόχου και έχουμε κάνει όλες τις ρυθμίσεις του δικτύου μας σε αυτό.
    Αλλά ο ΟΤΕ στις νέες συνδέσεις έχει μετατρέψει την τηλεφωνία σε ευρυζωνική και πρέπει υποχρεωτικά να χρησιμοποιήσουμε τον εξοπλισμό τους.
    Για να μην χάσουμε λοιπόν τη λειτουργικότητα του ρουτερ μας (ιντερνετ, δικτύωση, κλπ), βάζουμε και αυτό του παρόχου για την τηλεφωνία μόνο.
    και σε αυτό υπάρχει λύση ξέρεις

    λέγεται FRITZBOX ειδικά το 7590 (300 ευρώ) μια χαρά παίρνει τους κωδικούς και είναι πολύ καλύτερο από το SPEEDPORT PLUS.

  15. #1290
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bagasas1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα μου λες να στείλω πίσω καλώδιο από το phone1 στην έναρξη της τηλεφωνικής εγκατάστασης. Η συνδεσμολογία μου είναι η εξής : Το καλώδιο της τηλεφωνίας που έρχεται αρχικά στο σπίτι διακλαδίζεται στην είσοδο του σπιτιού με μία κλέμα (παράλληλη σύνδεση) σε 4 καλώδια που πηγαίνουν στο συναγερμό και σε 3 πρίζες μέσα στο σπίτι. Αρχικά εκεί στην είσοδο του σπιτιού στο 1ο καλώδιο από την έξοδο της κλέμας είναι συνδεδεμένος ο συναγερμός. Το 2ο καλώδιο πηγαίνει σε πρίζα στο σαλόνι και συνδέεται το router και 1 τηλέφωνο και το 3ο καλώδιο σε πρίζα με άλλο τηλέφωνο σε άλλο όροφο του σπιτιού. το τελευταίο 4ο καλώδιο πηγαίνει σε κενή πρίζα. Αν συμφωνείς τι καλώδιο πρέπει να στείλω πίσω RJ11 ή RJ45 ;.
    Άρα, αν κατάλαβα σωστά, δεν περνάς το σήμα πρώτα από τον συναγερμό αλλά αυτός είναι παράλληλος με όλες τις πρίζες και τον router. Και φυσικά έχεις και φίλτρο πριν από κάθε συσκευή.
    Οπότε μπορείς όπως είναι τώρα η συνδεσμολογία, να κάνεις την επιστροφή της VoIP τηλεφωνίας μέσω του splitter. Δες τα 2 παρακάτω σχέδια, πως το έχεις τώρα και πως θα γίνε με την μετάβαση σε VoIP.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Τηλεφωνία1.png 
Εμφανίσεις:  29 
Μέγεθος:  29,3 KB 
ID: 202395

    Το ιδανικό βέβαια είναι να γίνει άμεσα διαχωρισμός του DSL σήματος από το τηλεφωνικό, στην είσοδο του σπιτιού.
    Σε αυτή την περίπτωση αν δεν έχεις ελεύθερο ζεύγος, θα χρειαστεί να περάσεις ένα καλώδιο από την είσοδο μέχρι τον router.
    Αυτό το καλώδιο στην είσοδο θα συνδεθεί με το ζεύγος που φέρνει από τον πάροχο την γραμμή και θα καταλήξει ως είσοδος στον router.
    Άλλο ζεύγος αυτού του καλωδίου θα συνδεθεί με ένα PHONE του router και η άλλη άκρη του θα συνδεθεί με όλα τα υπόλοιπα ζεύγη που πάνε σε συναγερμό και πρίζες του σπιτιού (εκτός του router).
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Τηλεφωνία.png 
Εμφανίσεις:  25 
Μέγεθος:  27,4 KB 
ID: 202396

Σελ. 86 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 66768184858687889196106 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Πρόβλημα μετά από Firmware Upgrade Asus Router
    Από johnys1 στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-01-16, 14:03
  2. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-11-15, 21:35
  3. Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-10-15, 22:40
  4. OTE Speedport W 724V Type Ci σε bridge mode με Asus RT-AC68U και FTP server
    Από mike1819 στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-15, 22:34

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας