Σελ. 33 από 109 ΠρώτηΠρώτη ... 1323283132333435384353 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 481-495 από 1634
  1. #481
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Μηνύματα
    606
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    Vodafone
    27/11 ήρθε ο τεχνικός ΞΑΝΑ μετά από δική μου ατελείωτη επικοινωνία και προσπάθεια, έστειλε ΞΑΝΑ το serial number του ΟΝΤ και μετά από αρκετή ώρα δούλεψε το internet μόνο.
    Το τηλέφωνο δεν έχει λειτουργήσει ποτέ όπως προείπα.
    Και μου είπε εκείνη την ώρα, πως είναι περίεργο ότι κάνει τόση χρόνο να συγχρονίσει και συνήθως δουλεύει μέσα στα πρώτα λεπτά, άρα από την αρχή κάτι δεν πήγαινε καλά, πρόβλημα provision από ότι κατάλαβα, δεν το κατέβασε σωστά.

    Εγώ χρησιμοποίησα το internet 3 ημέρες, από 27 ως 30 Νοεμβρίου και μετά χρειάστηκε να φύγω για 10 μέρες. Όταν γύρισα, δεν δούλευε τίποτα.
    Πήγα σήμερα σε κατάστημα vodafone, τους είπα την ιστορία, μου είπαν πως δεν γνωρίζουν για οπτική ίνα και να πάω στο κατάστημα Παγκρατίου στην Νικηφορίδη που είναι για τον Βύρωνα, waste of time και εκεί δηλαδή.

    Πάω στην Νικηφορίδη, τους λέω λίγα πράγματα και ο υπάλληλος απλώς πήρε τηλέφωνο και μου έδωσε να μιλήσω απευθείας.
    Το μόνο που έκανε ήταν να μου το δώσει για να μιλήσω με την εξυπηρέτηση πελατών (!), λες και δεν έχω μιλήσει άλλες 9999 φορές, έχω μάθει και τα ονόματα τους πλέον.

    Κρατήθηκα, του είπα απλώς που αυτό που έκανε δεν είχε κάποιο νόημα, οπότε λέω ποιος είναι ο υπεύθυνος καταστήματος, έλειπε όμως, οπότε θα πάω από Δευτέρα να δω αν θα μπορέσω να κρατηθώ και τότε.

    Ξεκαθάρισα πως δεν πρόκειται να πληρώσω (76€ παρακαλώ!!!) για κάτι το οποίο δεν έχω και πως δεν δίνω το κουπόνι αν δεν υπάρξει resolve από αυτούς και πίστωση, γιατί αλλιώς θέλω να το δώσω στην Cosmote.

    Κουράζομαι ψυχολογικά και μόνο που τα γράφω, με έχουν αρρωστήσει κάθε μέρα οι μλκες, λες και δεν έχουμε πόσα άλλα πράγματα.

  2. #482
    Εγγραφή
    24-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cyberdemon87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    27/11 ήρθε ο τεχνικός ΞΑΝΑ μετά από δική μου ατελείωτη επικοινωνία και προσπάθεια, έστειλε ΞΑΝΑ το serial number του ΟΝΤ και μετά από αρκετή ώρα δούλεψε το internet μόνο.
    Το τηλέφωνο δεν έχει λειτουργήσει ποτέ όπως προείπα.
    Και μου είπε εκείνη την ώρα, πως είναι περίεργο ότι κάνει τόση χρόνο να συγχρονίσει και συνήθως δουλεύει μέσα στα πρώτα λεπτά, άρα από την αρχή κάτι δεν πήγαινε καλά, πρόβλημα provision από ότι κατάλαβα, δεν το κατέβασε σωστά.

    Εγώ χρησιμοποίησα το internet 3 ημέρες, από 27 ως 30 Νοεμβρίου και μετά χρειάστηκε να φύγω για 10 μέρες. Όταν γύρισα, δεν δούλευε τίποτα.
    Πήγα σήμερα σε κατάστημα vodafone, τους είπα την ιστορία, μου είπαν πως δεν γνωρίζουν για οπτική ίνα και να πάω στο κατάστημα Παγκρατίου στην Νικηφορίδη που είναι για τον Βύρωνα, waste of time και εκεί δηλαδή.

    Πάω στην Νικηφορίδη, τους λέω λίγα πράγματα και ο υπάλληλος απλώς πήρε τηλέφωνο και μου έδωσε να μιλήσω απευθείας.
    Το μόνο που έκανε ήταν να μου το δώσει για να μιλήσω με την εξυπηρέτηση πελατών (!), λες και δεν έχω μιλήσει άλλες 9999 φορές, έχω μάθει και τα ονόματα τους πλέον.

    Κρατήθηκα, του είπα απλώς που αυτό που έκανε δεν είχε κάποιο νόημα, οπότε λέω ποιος είναι ο υπεύθυνος καταστήματος, έλειπε όμως, οπότε θα πάω από Δευτέρα να δω αν θα μπορέσω να κρατηθώ και τότε.

    Ξεκαθάρισα πως δεν πρόκειται να πληρώσω (76€ παρακαλώ!!!) για κάτι το οποίο δεν έχω και πως δεν δίνω το κουπόνι αν δεν υπάρξει resolve από αυτούς και πίστωση, γιατί αλλιώς θέλω να το δώσω στην Cosmote.

    Κουράζομαι ψυχολογικά και μόνο που τα γράφω, με έχουν αρρωστήσει κάθε μέρα οι μλκες, λες και δεν έχουμε πόσα άλλα πράγματα.
    Δεν αξίζει να λέμε τίποτα! Όλα γραπτώς με καταγγελίες μήπως το φτιάξουν. Αλλιώς τα προφορικά είναι χάσιμο χρόνου. Ήδη για την vodafone tv έχω στείλει μία καταγγελία γραπτή και αναμένω. Σχεδόν 29 μέρες και δεν δουλεύει. Είπαμε... ότι δουλέψει από την αρχή καλώς, ότι δεν... τότε κανένας δεν ενδιαφέρεται να το φτιάξει.

  3. #483
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.445
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cyberdemon87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    27/11 ήρθε ο τεχνικός ΞΑΝΑ μετά από δική μου ατελείωτη επικοινωνία και προσπάθεια, έστειλε ΞΑΝΑ το serial number του ΟΝΤ και μετά από αρκετή ώρα δούλεψε το internet μόνο.
    Το τηλέφωνο δεν έχει λειτουργήσει ποτέ όπως προείπα.
    Και μου είπε εκείνη την ώρα, πως είναι περίεργο ότι κάνει τόση χρόνο να συγχρονίσει και συνήθως δουλεύει μέσα στα πρώτα λεπτά, άρα από την αρχή κάτι δεν πήγαινε καλά, πρόβλημα provision από ότι κατάλαβα, δεν το κατέβασε σωστά.

    Εγώ χρησιμοποίησα το internet 3 ημέρες, από 27 ως 30 Νοεμβρίου και μετά χρειάστηκε να φύγω για 10 μέρες. Όταν γύρισα, δεν δούλευε τίποτα.
    Πήγα σήμερα σε κατάστημα vodafone, τους είπα την ιστορία, μου είπαν πως δεν γνωρίζουν για οπτική ίνα και να πάω στο κατάστημα Παγκρατίου στην Νικηφορίδη που είναι για τον Βύρωνα, waste of time και εκεί δηλαδή.

    Πάω στην Νικηφορίδη, τους λέω λίγα πράγματα και ο υπάλληλος απλώς πήρε τηλέφωνο και μου έδωσε να μιλήσω απευθείας.
    Το μόνο που έκανε ήταν να μου το δώσει για να μιλήσω με την εξυπηρέτηση πελατών (!), λες και δεν έχω μιλήσει άλλες 9999 φορές, έχω μάθει και τα ονόματα τους πλέον.

    Κρατήθηκα, του είπα απλώς που αυτό που έκανε δεν είχε κάποιο νόημα, οπότε λέω ποιος είναι ο υπεύθυνος καταστήματος, έλειπε όμως, οπότε θα πάω από Δευτέρα να δω αν θα μπορέσω να κρατηθώ και τότε.

    Ξεκαθάρισα πως δεν πρόκειται να πληρώσω (76€ παρακαλώ!!!) για κάτι το οποίο δεν έχω και πως δεν δίνω το κουπόνι αν δεν υπάρξει resolve από αυτούς και πίστωση, γιατί αλλιώς θέλω να το δώσω στην Cosmote.

    Κουράζομαι ψυχολογικά και μόνο που τα γράφω, με έχουν αρρωστήσει κάθε μέρα οι μλκες, λες και δεν έχουμε πόσα άλλα πράγματα.
    Αν δεν κάνεις καταγκελία στην εεττ δουλειά δεν γίνεται και ένα κράξιμο στο fb και αίτηση στον ΟΤΕ, όσες φορές και να πάς στο κατάστημα δεν πρόκειται να στο φτιάξουν.

  4. #484
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Μηνύματα
    606
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    Vodafone
    Πως ακριβώς κάνω καταγγελία;

  5. #485
    Εγγραφή
    24-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cyberdemon87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως ακριβώς κάνω καταγγελία;
    https://apps.eett.gr/complaints/Complaint.seam

    Εύκολα και ωραία από την φόρμα ...

  6. #486
    Εγγραφή
    27-06-2011
    Περιοχή
    Βυρωνας
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Router
    Ubiquiti USG Pro 4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cyberdemon87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως ακριβώς κάνω καταγγελία;
    Cyber εκανα εγω καταγγελια 30/11 ΕΕΤΤ. Με το που πηραν αριθμο καταγγελιας απο την ΕΕΤΤ ουτε η μανα μου δε με χει καλέσει τοσο γρηγορα στο κινητο, το θεμα ειναι παλι μ****ς, οι ανθρωποι/τμηματα εκει μεσα δεν πρέπει να επικοινωνουν μεταξυ τους. Τεσπα μιλησα 4/12 με καποιον Αγγελο Ρ. ο οποιος με πηρε τηλεφωνο για να με ρωτήσει σε ποιο οροφο θα μπει η οπτικη, μετα απο 1 βδομαδα ξαναπηρα εγω τηλ τον ιδιο, εδω μια παρενθεση ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, για να τον ρωτησω τι γινεται? M λεει δε θυμαμαι ποιος ειμαι και τι θελω γιατι παιρνει τηλ αρκετους καθε μερα με τα πολλα μου δωσε το τηλ του εργολαβου (EUROAXES)

    Καλω τον εργολάβο, δινω την διευθυνση και μου λενε οτι ποτε δεν τους ηρθε αναθεση για την συγκεκριμενη διευθυνση, μου λεει η κοπελα θα μιλησω με τον προισταμενο. Καλω την επομενη μερα μου δινουν το ακυρο καλω Vodafone....τους κατεβαζω ξανα το story, ενημερωνω τον υπαλληλο να πει στους "Team Leaders απο τα Lidl" οτι τρεχει καταγγελια και οτι εχουν προθεσμια μεχρι 03/01(απο την ΕΕΤΤ) μπλα μπλα μπλα...το κλεινω. Απο κει και περα το αφησα το θεμα, κανω ενα σωρο ανακαινισεις στο σπιτι και η οπτικη ειναι το τελευταιο που με νοιαζει.

    Την Παρασκευη που περασε με πηρε μια κοπελα απο την Vodafone για να με ρωτήσει.....σε ποιον οροφο θα μπει η οπτικη....παλι. -.-

    Σημερα με πηρε η κοπελα απο την EUROAXES (εργολαβο) για να μου πει οτι αυριο θα ρθουν για την οριζοντια καθως και για τον εξοπλισμο...και μετα με πηρε η Vodafone για να μου πει τα ιδια.

    Οπως ειπες και o Cyber : Words of Wisdom - ΟΧΙ VODAFONE!!!!Πατε σε Cosmote που οσο χαλια και ναναι ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να ειναι τοσο χαλια οσο η VODA...ειλικρινα το ολο support ειναι ΜΗΔΕΝ.

    Σε αυτη τη χωρα δυστυχως αυτο με ενοχλει οτι πρεπει να φτασεις στο αμην, με εχει εξαντλησει ψυχολογικα και εμενα αυτο το πραγμα και τωρα μετα απο τοσο καιρο που μπηκα να δω τι παιζει βλεπω οτι σου κανουν και π***ς με το λογαριασμο? Ε μαν ενταξει...δε ξερω τι να πω.....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nikosjkd : 18-12-18 στις 13:40. Αιτία: Συμπληρωματικα

  7. #487
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.445
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikosjkd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Cyber εκανα εγω καταγγελια 30/11 ΕΕΤΤ. Με το που πηραν αριθμο καταγγελιας απο την ΕΕΤΤ ουτε η μανα μου δε με χει καλέσει τοσο γρηγορα στο κινητο το θεμα ειναι παλι μ****ς οι ανθρωποι/τμηματα εκει μεσα δεν πρεπει να καν να επικοινωνουν μεταξυ τους. Τεσπα μιλησα 4/12 με καποιον Αγγελο Ρ. ο οποιος με πηρε τηλεφωνο για να με ρωτήσει σε ποιο οροφο θα μπει η οπτικη μετα απο 1 βδομαδα ξαναπηρα εγω τηλ τον ιδιο, εδω μια παρενθεση ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, για να τον ρωτησω τι γινεται μου δε θυμαμαι ποιος ειμαι παιρνει τηλ πολους καθε μερα με τα πολλα μου δωσε το τηλ του εργολαβου (EUROAXES) >

    Καλω τον εργολαβο, δινω την διευθυνση και μου λενε οτι ποτε δεν τους ηρθε αναθεση για την συγκεκριμενη διευθυνση, μου λεει η κοπελα θα μιλησω με τον προισταμενο. Καλω την επομενη μερα μου δινουν το ακυρο καλω Vodafone....τους κατεβαζω ξανα το story, ενημερωνω τον υπαλληλο να πει στους "Team Leaders απο τα Lidl" οτι τρεχει καταγγελια και οτι εχουν προθεσμια μεχρι 03/01(απο την ΕΕΤΤ) μπλα μπλα μπλα...το κλεινω. Απο κει και περα το αφησα το θεμα, κανω ενα σωρο ανακαινισεις στο σπιτι και η οπτικη ειναι το τελευταιο που με νοιαζει.

    Την Παρασκευη που περασε με πηρε μια κοπελα απο την Vodafone για να με ρωτήσει.....σε ποιον οροφο θα μπει η οπτικη....παλι. -.-

    Σημερα με πηρε η κοπελα απο την EUROAXES (εργολαβο) για να μου πει οτι αυριο θα ρθουν για την οριζοντια καθως και για τον εξοπλισμο...και μετα με πηρε η Vodafone για να μου πει τα ιδια.

    Οπως ειπες και o Cyber : Words of Wisdom - ΟΧΙ VODAFONE!!!!Πατε σε Cosmote που οσο χαλια και ναναι ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να ειναι τοσο χαλια οσο η VODA...ειλικρινα το ολο support ειναι ΜΗΔΕΝ.

    Σε αυτη τη χωρα δυστυχως αυτο με ενοχλει οτι πρεπει να φτασεις στο αμην, με εχει εξαντλησει ψυχολογικα και εμενα αυτο το πραγμα και τωρα μετα απο τοσο καιρο που μπηκα να δω τι παιζει βλεπω οτι σου κανουν και π***ς με το λογαριασμο? Ε μαν ενταξει...δε ξερω τι να πω.....
    Είχα VODAFONE adsl μακριά ηπέφερα από τα υψηλά pings κι όταν μπήκε και τν έπεσε ό συνγχρωνισμός από 12 σε 8 mbps και τα 3,5 να τα τρώει η ΤV.

  8. #488
    Εγγραφή
    01-12-2017
    Περιοχή
    Βύρωνας
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    tp link vr600 v1
    Παιδια οσο αφορα την δικη μου εμπειρια: με την Cosmote 200 mbps οπου εφυγα απο Wind ειναι μεχρι στιγμης αριστη,παραθετω αναλυτικα:

    --> 18/9 h αιτηση καινουργιου συμβολαιου.
    --> 28/9 ηρθε τεχνικος για την μελετη του κτιριου,και συμφωνησαμε εσωτερικη εγκατασταση.
    --> 18/10 εστειλα την αιτηση ετσι ωστε να προχωρησουν στην καθετη εγκατασταση εσωτερικα στο κτηριο.
    --> 20/11 τηλεφωνο για να κλεισουμε ραντεβου απο το συνεργειο
    --> 21/11 Ξεκινανε οι εργασιες και 26/11 τελειωνει πλεον η καθετη εγκατασταση
    --> 3/12 τηλεφωνο απο μηχανικο του οτε για να κλεισουμε ραντεβου για την μελετη της οριζοντιας εγκαταστασης
    --> 4/12 γινεται η μελετη για την οριζοντια εγκατασταση απο συνεργειο του οτε
    --> 13/12 δεχομαι τηλεφωνο για να κλεισουμε ραντεβου
    --> 17/12 τελειωσαν με την οριζοντια

    Τωρα μου ειπαν 2-4 εργασιμες για τον εξοπλισμο,.Βεβαια εξαρχης μου ειχαν κανει πληρης ενημερωση για τους χρονους και δεν εχουν πεσει καθολου εκτος χρονου.
    Επισης και η καθετη( οπου ηταν μεσα στο κλιμακοστάσιο) καθως και η οριζοντια εγκατασταση εγιναν με πολυ προσοχη και επιμελεια και πραγματικα εχει βγει αρκετα διακριτικο. Οποτε μπορω να πω ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.

  9. #489
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.691
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dpan1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια οσο αφορα την δικη μου εμπειρια: με την Cosmote 200 mbps οπου εφυγα απο Wind ειναι μεχρι στιγμης αριστη,παραθετω αναλυτικα:

    --> 18/9 h αιτηση καινουργιου συμβολαιου.
    --> 28/9 ηρθε τεχνικος για την μελετη του κτιριου,και συμφωνησαμε εσωτερικη εγκατασταση.
    --> 18/10 εστειλα την αιτηση ετσι ωστε να προχωρησουν στην καθετη εγκατασταση εσωτερικα στο κτηριο.
    --> 20/11 τηλεφωνο για να κλεισουμε ραντεβου απο το συνεργειο
    --> 21/11 Ξεκινανε οι εργασιες και 26/11 τελειωνει πλεον η καθετη εγκατασταση
    --> 3/12 τηλεφωνο απο μηχανικο του οτε για να κλεισουμε ραντεβου για την μελετη της οριζοντιας εγκαταστασης
    --> 4/12 γινεται η μελετη για την οριζοντια εγκατασταση απο συνεργειο του οτε
    --> 13/12 δεχομαι τηλεφωνο για να κλεισουμε ραντεβου
    --> 17/12 τελειωσαν με την οριζοντια

    Τωρα μου ειπαν 2-4 εργασιμες για τον εξοπλισμο,.Βεβαια εξαρχης μου ειχαν κανει πληρης ενημερωση για τους χρονους και δεν εχουν πεσει καθολου εκτος χρονου.
    Επισης και η καθετη( οπου ηταν μεσα στο κλιμακοστάσιο) καθως και η οριζοντια εγκατασταση εγιναν με πολυ προσοχη και επιμελεια και πραγματικα εχει βγει αρκετα διακριτικο. Οποτε μπορω να πω ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.
    Επιβεβαιώνω
    Περίπου 3-4 μήνες για να μπεί και να δουλέψει

    Σε φίλο φάγανε 20 μέρες για τον εξοπλισμό με τελειωμένη και μετρημένη την γραμμή.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  10. #490
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Μηνύματα
    606
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    Vodafone
    Ετοιμάζω την καταγγελία και την στέλνω αύριο αν δεν αλλάξει κάτι, τους το είπα και σε pm στο fb αλλά στα @@ τους.

    Ο εργολάβος πάντως που τον πήρα σήμερα μου είπε πως καλύτερα να κάνω υπομονή γιατί τον Βύρωνα τον έχει αναλάβει η Vodafone και ίσως έχω άλλα προβλήματα (που δεν μου εξήγησε) αν πάω σε άλλη εταιρία, αλλά το βρίσκω λίγο κουλό, την ίδια γραμμή δεν θα χρησιμοποιήσει και η Cosmote αν πάω εκεί;

    Τι όφελος έχει αυτός όμως να κάνει πλάτες στην Vodafone, αφού στην ουσία δεν είναι υπάλληλος τους.


    Φίλε dpan1, ούτε εγώ είχα θέματα με την εγκατάσταση, το θέμα είναι αν υπάρξουν μετά προβλήματα όπως στην περίπτωση μου τι γίνεται και πόσο γτπ είναι η εταιρία, αν διαβάσεις τα posts μου πίσω θα δεις.

  11. #491
    Εγγραφή
    29-03-2005
    Μηνύματα
    2.328
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Όπως σου είπε ο @ kostinos, αν δεν κάνεις καταγγελία ... άσπρη μέρα δεν θα δεις.
    Και πολύ το καθυστέρησες.

  12. #492
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Μηνύματα
    606
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    Vodafone
    Γράφω αναλυτικά τι και πως στην καταγγελία, έτσι;

    Πρέπει να προσέξω κάτι;

    Απαντήστε μου αν θέλετε και γιατί ο εργολάβος θέλει να με αποτρέψει από το να φύγω.

    Και γενικά, έχει βάλει κανείς από εσάς Cosmote fiber στον Βύρωνα;

    Ή να έχει φύγει στον πρώτο μήνα όπως θέλω να κάνω εγώ;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Cyberdemon87 : 18-12-18 στις 23:44.

  13. #493
    Εγγραφή
    24-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Γράψε στην καταγγελία ότι έγραψες και εδώ μέσα σχετικά με την μη λειτουργία της υπηρεσίας, ενέργειες που έκανες και αν έχεις και ονόματα αναλυτικά γράψε ότι μπορείς. Άποψή μου είναι να ζητήσεις ή να ενεργοποιηθούν άμεσα οι υπηρεσίες ή να σε αφήσουν να φύγεις χωρίς πρόστιμο σε άλλη εταιρία .

  14. #494
    Εγγραφή
    08-10-2013
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    329
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cyberdemon87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είχα σύνδεση προηγουμένως αφού είναι καινούριο σπίτι και τώρα μετακόμισα.
    Από σχετικά παρόμοια περίπτωση που είχα με Cosmote, μόνο όταν ζήτησα αντίγραφο των ηχογραφημένων κλήσεων για να τις χρησιμοποιήσω για καταγγελία με αποχρέωσαν πλήρως και δεν πλήρωσα τελικά τίποτα.
    Μέχρι τότε, όσα τηλέφωνα και επισκέψεις σε καταστήματα και να έκανα άκρη δεν βρήκα.

    Φυσικά τις κλήσεις δεν μου τις έδωσαν ποτέ.

  15. #495
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Μηνύματα
    606
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    Vodafone
    Έλεγα να ζητήσω και πίστωση/έκπτωση για όλη την ταλαιπωρία αν τελικά φτιαχτεί άμεσα και παραμείνω.

    Όπως επίσης και για τον πρώτο υπέρογκο λογαριασμό.

Σελ. 33 από 109 ΠρώτηΠρώτη ... 1323283132333435384353 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-23, 13:24
  2. VDSL - Βύρωνας
    Από civikakias1 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 158
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-07-18, 17:47
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-01-16, 02:17
  4. ADSL Βυρωνας
    Από Kotsovlaxos στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-15, 07:13
  5. Έργα οπτικών ινών Ηράκλειο κρήτης
    Από papajo στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-06-15, 08:45

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας