Σελ. 77 από 109 ΠρώτηΠρώτη ... 5767727576777879828797 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.141-1.155 από 1634
  1. #1141
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dsinc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα δειξει, ακομα δε με εχουν παρει τηλεφωνο που σημαινει οτι η και αυτοι περιμενουν να δουν τι θα γινει η δεν εχουν κανει κατι και ηταν τυχαιο που δεν επεσε, προ το παρον περιμενω τα μεσανυχτα να δω αν θα πεσει...
    Κάτσε σκοπιά..
    Η βάλε την κάμερα για σκοπιά..
    Τι τραβάει ο άνθρωπος μερικές φορές...υπάρχουν κ χειρότερα βέβαια..
    Ο θεός να φυλάει..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  2. #1142
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    αυτά είναι απλά προβλήματα και βρίσκεται λύση

    τα προβλήματα υγείας είναι τα σοβαρά για εμένα

  3. #1143
    Εγγραφή
    08-08-2010
    Μηνύματα
    119
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Path Level
    Interleaved
    Καλα προφανως, ειμαι σιγουρος οτι το 99% των ελληνων χρηστων ιντερνετ θα ηθελε να εχει το προβλημα μου αν σημαινει οτι θα ειχε ftth. Αλλα ειτε εχω προβλημα με τη συνδεση ειτε οχι τον ιδιο λογαριασμο θα στελνουν, οποτε δεν υπαρχει λογος να μη κανω κατι γι'αυτο.

  4. #1144
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτά είναι απλά προβλήματα και βρίσκεται λύση

    τα προβλήματα υγείας είναι τα σοβαρά για εμένα
    Όπως τα λες είναι..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dsinc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα προφανως, ειμαι σιγουρος οτι το 99% των ελληνων χρηστων ιντερνετ θα ηθελε να εχει το προβλημα μου αν σημαινει οτι θα ειχε ftth. Αλλα ειτε εχω προβλημα με τη συνδεση ειτε οχι τον ιδιο λογαριασμο θα στελνουν, οποτε δεν υπαρχει λογος να μη κανω κατι γι'αυτο.
    Και εσύ το ίδιο..περίπου..

    Το ftth δεν είναι ακόμα απαραίτητο για εμένα κ θέλει κ πολύ βαβούρα μέχρι να έρθει πάνω σπίτι..καλύτερο θα ήταν κάτι σε fttb και μετά ο υπάρχων χαλκός μέχρι το σπίτι..Αλλά αυτό έχει μεγάλο κόστος για τους παρόχους..και γενικά δεν προτιμάται..
    Σαφέστατα το ftth είναι το μέλλον..αλλά με ένα 50/5 vdsl καλύπτομαι πλήρως πιστεύω..εδώ που τα λέμε και με αυτό θα ήμουν οκ αν τερμάτιζε σε αυτά που λέει..

    Για τον λογαριασμό που λες αν ήταν πιο σοβαρό θέμα θα σου έκαναν πίστωση..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 11-06-19 στις 22:23.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  5. #1145
    Εγγραφή
    08-08-2010
    Μηνύματα
    119
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως τα λες είναι..

    - - - Updated - - -



    Και εσύ το ίδιο..περίπου..

    Το ftth δεν είναι ακόμα απαραίτητο για εμένα κ θέλει κ πολύ βαβούρα μέχρι να έρθει πάνω σπίτι..καλύτερο θα ήταν κάτι σε fttb και μετά ο υπάρχων χαλκός μέχρι το σπίτι..Αλλά αυτό έχει μεγάλο κόστος για τους παρόχους..και γενικά δεν προτιμάται..
    Σαφέστατα το ftth είναι το μέλλον..αλλά με ένα 50/5 vdsl καλύπτομαι πλήρως πιστεύω..εδώ που τα λέμε και με αυτό θα ήμουν οκ αν τερμάτιζε σε αυτά που λέει..

    Για τον λογαριασμό που λες αν ήταν πιο σοβαρό θέμα θα σου έκαναν πίστωση..
    Να σου πω την αληθεια θα προτιμουσα 50/5 και αξιοπιστο παρα 100/10 και οτι να'ναι, πιστευω οτι τα 100 ειναι λιγο overkill για μενα και ειμαι ιδιαιτερα απαιτητικος χρηστης του ιντερνετ. Φυσικα αν μπορεις να εχεις 100/10 και αξιοπιστο εισαι βασιλιας. Οσο για πιστωση νομιζω μονο αν εχεις ολικη βλαβη δλδ δεν εχεις καθολου ιντερνετ/τηελφωνο συγκινουνται.

    Τεσπα, το ιντερνετ δεν επεσε ουτε το βραδυ πραγμα που ειναι καλο, πετυχα το διαχειρηστη πιο πριν και μου ειπε πως εκανε αιτηση και αυτος να βαλει ινες στο διαμερισμα, τωρα αν προετιμαζοντας για τη συνδεση του βρηκαν και τι εφταιγε στη δικια μου η αν ειναι απλα συμπτωση δε το ξερω. Θα περιμενω να με παρουν τηλ. απο voda καποια στιγμη για νεα.

  6. #1146
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dsinc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου πω την αληθεια θα προτιμουσα 50/5 και αξιοπιστο παρα 100/10 και οτι να'ναι, πιστευω οτι τα 100 ειναι λιγο overkill για μενα και ειμαι ιδιαιτερα απαιτητικος χρηστης του ιντερνετ. Φυσικα αν μπορεις να εχεις 100/10 και αξιοπιστο εισαι βασιλιας. Οσο για πιστωση νομιζω μονο αν εχεις ολικη βλαβη δλδ δεν εχεις καθολου ιντερνετ/τηελφωνο συγκινουνται.

    Τεσπα, το ιντερνετ δεν επεσε ουτε το βραδυ πραγμα που ειναι καλο, πετυχα το διαχειρηστη πιο πριν και μου ειπε πως εκανε αιτηση και αυτος να βαλει ινες στο διαμερισμα, τωρα αν προετιμαζοντας για τη συνδεση του βρηκαν και τι εφταιγε στη δικια μου η αν ειναι απλα συμπτωση δε το ξερω. Θα περιμενω να με παρουν τηλ. απο voda καποια στιγμη για νεα.
    Αφού φαίνεται να πηγαίνει καλά το πράγμα..
    Στο ftth έχεις έκπτωση μέσω του sfbb; Αν ναι λογικά πρέπει να έχει καλή τιμή..ίσα με 50;
    Εμένα στη voda κάποτε με προβλήματα αποσυνδέσεων λόγω βλάβης στο dslam, όσο είχα τη βλάβη..περίπου 2εβδομάδες μου πιστώσανε γύρω στο 1-1,5/4 του παγίου..
    Αυτό ακριβώς εννοώ..οπτική ίνα = εμπλοκή συνιδιοκτητών - διαχειριστή και δε συμμαζεύεται..αν το είχαν σαν το φ.αέριο αυτονόμηση χωρίς την άδεια των άλλων ίσως θα ήταν καλύτερα..αλλά με το fttb νομίζω ότι είναι πιο συμμαζεμένα τα πράγματα..λιγότερα καλώδια, μερεμέτια κλπ..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  7. #1147
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Περιοχή
    ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    47
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    9,45(dB) / 31,5(dB)
    ποιος σου είπε ότι χρειάζεσαι την άδεια των άλλων συνιδιοκτητων για να βάλεις οπτική;;;

  8. #1148
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.617
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού φαίνεται να πηγαίνει καλά το πράγμα..
    Στο ftth έχεις έκπτωση μέσω του sfbb; Αν ναι λογικά πρέπει να έχει καλή τιμή..ίσα με 50;
    Εμένα στη voda κάποτε με προβλήματα αποσυνδέσεων λόγω βλάβης στο dslam, όσο είχα τη βλάβη..περίπου 2εβδομάδες μου πιστώσανε γύρω στο 1-1,5/4 του παγίου..
    Αυτό ακριβώς εννοώ..οπτική ίνα = εμπλοκή συνιδιοκτητών - διαχειριστή και δε συμμαζεύεται..αν το είχαν σαν το φ.αέριο αυτονόμηση χωρίς την άδεια των άλλων ίσως θα ήταν καλύτερα..αλλά με το fttb νομίζω ότι είναι πιο συμμαζεμένα τα πράγματα..λιγότερα καλώδια, μερεμέτια κλπ..
    Για πήγαινε να περάσεις σωλήνες από τα μπαλκόνια των άλλων..
    Απείρως ευκολότερη η ίνα

    Οι ίνες είναι χωρίς προβλήματα
    Το 10/100 είναι περίπου στην τιμή των 5/50 (που τελευταία μειώθηκαν)
    Το 10άρι είναι το πολύτιμο

    Σε δύο χρόνια βλέπουμε τι θάχει αλλάξει σε τιμές και σε πακέτα
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  9. #1149
    Εγγραφή
    08-08-2010
    Μηνύματα
    119
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού φαίνεται να πηγαίνει καλά το πράγμα..
    Στο ftth έχεις έκπτωση μέσω του sfbb; Αν ναι λογικά πρέπει να έχει καλή τιμή..ίσα με 50;
    Εμένα στη voda κάποτε με προβλήματα αποσυνδέσεων λόγω βλάβης στο dslam, όσο είχα τη βλάβη..περίπου 2εβδομάδες μου πιστώσανε γύρω στο 1-1,5/4 του παγίου..
    Αυτό ακριβώς εννοώ..οπτική ίνα = εμπλοκή συνιδιοκτητών - διαχειριστή και δε συμμαζεύεται..αν το είχαν σαν το φ.αέριο αυτονόμηση χωρίς την άδεια των άλλων ίσως θα ήταν καλύτερα..αλλά με το fttb νομίζω ότι είναι πιο συμμαζεμένα τα πράγματα..λιγότερα καλώδια, μερεμέτια κλπ..
    Κανονικη τιμη για ινες 100mbps vodafone ειναι 50 ευρω εγκατασταση και 48,5 ανα μηνα, μετα απο sfbb γινεται 2 ευρω εγκατασταση (πρακτικα δωρεαν) και 35,5 το μηνα για 2 χρονια συμβαση. Αν μπορεις να βαλεις ινες με sfbb μεσα στο χρονικο διαστημα που λειτουργει αυτη η δραση συμφερει πολυ. Αδεια δε χρειαζεσαι απο κανενα απλα ο διαχειριστης πρεπει να βαλει μια υπογραφη. Αν δεις το thread καμια 10-15 σελιδες πισω ενας φορουμιτης ειχε προβλημα με διαχειρηστη που δεν ηθελε και ελεγε ασυναρτυσιες αλλα τελικα τον "νικησε". Εγω προσωπικα δεν ειχα προβλημα με διαχειρηστη/γειτονες για τις ινες καθως και αλλοι στην οδο μου εχουν βαλει και το ειχα πει στον διαχειρηστη μηνες πριν οτι οταν τελειωνει το συμβολαιο μου με ενδιαφερει να βαλω και γω. Μονο μια γιαγια ξινισε οταν της ειπαμε οτι θα γινουν εργα και γκρινιαξε λιγο αφου εγιναν, και εδω που τα λεμε τα κουτια και τα χοντρα καλωδια των ινων ειναι οντως ασχημα και μπορω να πω δεν εγινε και τελεια δουλεια απο αισθητικη αποψη, οποτε την καταλαβαινω λιγο γιατι και εμενα αν μου ελεγες οτι θα γινουν εργα και θα μπουν διαφορα πραγματα και θα ασχημυνουν το χωρο για κατι που εμενα δε με ενδιαφερει, δε θα τρελενομουν κιολας...

  10. #1150
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού φαίνεται να πηγαίνει καλά το πράγμα..
    Στο ftth έχεις έκπτωση μέσω του sfbb; Αν ναι λογικά πρέπει να έχει καλή τιμή..ίσα με 50;
    Εμένα στη voda κάποτε με προβλήματα αποσυνδέσεων λόγω βλάβης στο dslam, όσο είχα τη βλάβη..περίπου 2εβδομάδες μου πιστώσανε γύρω στο 1-1,5/4 του παγίου..
    Αυτό ακριβώς εννοώ..οπτική ίνα = εμπλοκή συνιδιοκτητών - διαχειριστή και δε συμμαζεύεται..αν το είχαν σαν το φ.αέριο αυτονόμηση χωρίς την άδεια των άλλων ίσως θα ήταν καλύτερα..αλλά με το fttb νομίζω ότι είναι πιο συμμαζεμένα τα πράγματα..λιγότερα καλώδια, μερεμέτια κλπ..
    Δεν είσαι καθόλου σωστά ενημερωμένος
    Δεν χρειάζεται καμία άδεια ούτε από ιδιοκτήτες ούτε από διαχειριστή από τον τελευταίο απλά θέλουν την υπογραφή του καθώς οι εργασίες συνήθως γίνονται στους κοινόχρηστους χώρους.

  11. #1151
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fuorigioco1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιος σου είπε ότι χρειάζεσαι την άδεια των άλλων συνιδιοκτητων για να βάλεις οπτική;;;
    Δε χρειάζεται;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για πήγαινε να περάσεις σωλήνες από τα μπαλκόνια των άλλων..
    Απείρως ευκολότερη η ίνα

    Οι ίνες είναι χωρίς προβλήματα
    Το 10/100 είναι περίπου στην τιμή των 5/50 (που τελευταία μειώθηκαν)
    Το 10άρι είναι το πολύτιμο

    Σε δύο χρόνια βλέπουμε τι θάχει αλλάξει σε τιμές και σε πακέτα
    Δεν το περνάς το σωλήνα από τα μπαλκόνια των άλλων..όπου υπάρχει κοινόχρηστος χώρος..τώρα αν πρέπει να περάσει από άλλο μπαλκόνι..σκούρα τα πράγματα..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είσαι καθόλου σωστά ενημερωμένος
    Δεν χρειάζεται καμία άδεια ούτε από ιδιοκτήτες ούτε από διαχειριστή από τον τελευταίο απλά θέλουν την υπογραφή του καθώς οι εργασίες συνήθως γίνονται στους κοινόχρηστους χώρους.
    Δεν ξέρουμε από οπτικές ακόμα εδώ..
    Ερώτηση..οπότε στη γ.συνέλευση δεν πέφτει καθόλου λόγος;
    Αν ο διαχειριστής δεν θέλει να υπογράψει;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  12. #1152
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε χρειάζεται;
    Όχι δεν χρειάζεται (ισχύει ότι και στο φυσικό αέριο)
    Για τις οπτικές ίνες αν ανατρέξεις στο παρών θέμα θα βρεις και τον σχετικό νόμο
    Η απόλυτη πλειοψηφία (100%) χρειάζεται μόνο αν δεν θέλετε να μπουν οπτικές ίνες/φυσικό αέριο
    αν θέλει έστω και ένας το έργο προχωράει κανονικά.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το περνάς το σωλήνα από τα μπαλκόνια των άλλων..όπου υπάρχει κοινόχρηστος χώρος..τώρα αν πρέπει να περάσει από άλλο μπαλκόνι..σκούρα τα πράγματα..

    - - - Updated - - -



    Δεν ξέρουμε από οπτικές ακόμα εδώ..
    Ερώτηση..οπότε στη γ.συνέλευση δεν πέφτει καθόλου λόγος;
    Αν ο διαχειριστής δεν θέλει να υπογράψει;
    Αν δεις στο παρών θέμα που υπήρχε περίπτωση δύστροπου διαχειριστή
    Δες τις πιθανές λύσεις που έχεις
    Πάντως δεν μπορεί να αρνηθεί
    Είναι υποχρεωμένος βάση της νομοθεσίας.

  13. #1153
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι δεν χρειάζεται (ισχύει ότι και στο φυσικό αέριο)
    Για τις οπτικές ίνες αν ανατρέξεις στο παρών θέμα θα βρεις και τον σχετικό νόμο
    Η απόλυτη πλειοψηφία (100%) χρειάζεται μόνο αν δεν θέλετε να μπουν οπτικές ίνες/φυσικό αέριο
    αν θέλει έστω και ένας το έργο προχωράει κανονικά.

    - - - Updated - - -



    Αν δεις στο παρών θέμα που υπήρχε περίπτωση δύστροπου διαχειριστή
    Δες τις πιθανές λύσεις που έχεις
    Πάντως δεν μπορεί να αρνηθεί
    Είναι υποχρεωμένος βάση της νομοθεσίας.
    I see...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  14. #1154
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Περιοχή
    ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    47
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    9,45(dB) / 31,5(dB)
    ρε παιδιά μόλις πέρασαν 2 παιδια από Vodafone Πειραιά, οδός διστόμου κοντά στα σχολεία Τζαβέλα όπου έχουν περάσει οπτικές η βοντα. μου είπαν ότι στην wind στην συγκεκριμένη περιοχή ΔΕΝ νοικιάζουν οπτικές!!! είναι δυνατόν;;; έχω ακόμα 18 μήνες συμβόλαιο με τη κολοεταιρεια και θα μείνω χωρίς οπτική;; γιαυτό τον λόγο δεν μπορώ να σπάσω το συμβόλαιο;;

  15. #1155
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fuorigioco1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδιά μόλις πέρασαν 2 παιδια από Vodafone Πειραιά, οδός διστόμου κοντά στα σχολεία Τζαβέλα όπου έχουν περάσει οπτικές η βοντα. μου είπαν ότι στην wind στην συγκεκριμένη περιοχή ΔΕΝ νοικιάζουν οπτικές!!! είναι δυνατόν;;; έχω ακόμα 18 μήνες συμβόλαιο με τη κολοεταιρεια και θα μείνω χωρίς οπτική;; γιαυτό τον λόγο δεν μπορώ να σπάσω το συμβόλαιο;;
    Καλύτερα να γράψεις το μήνυμα σου στο θέμα για τον Πειραιά ίσως εκεί ξέρουν κάτι παραπάνω
    Από τα λίγα που γνωρίζω για το θέμα αν σε καλύπτει η δράση sfbb.gr εκεί φαίνονται όλοι οι πάροχοι που διαθέτουν υπηρεσία.

    Αν σπάσεις το συμβόλαιο θα πρέπει να τους πληρώσεις
    Αν όμως από VDSL κάνεις αναβάθμιση σε οπτικές ίνες με τον ίδιο πάροχο δεν πληρώνεις κάτι
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 12-06-19 στις 12:06.

Σελ. 77 από 109 ΠρώτηΠρώτη ... 5767727576777879828797 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-23, 13:24
  2. VDSL - Βύρωνας
    Από civikakias1 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 158
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-07-18, 17:47
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-01-16, 02:17
  4. ADSL Βυρωνας
    Από Kotsovlaxos στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-15, 07:13
  5. Έργα οπτικών ινών Ηράκλειο κρήτης
    Από papajo στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-06-15, 08:45

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας