Σελ. 26 από 69 ΠρώτηΠρώτη ... 616212425262728313646 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 376-390 από 1021

Θέμα: Asus DSL-AC56U

  1. #376
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από foris23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα. Τελικά δεν άλλαξε τιποτα όσες ρυθμίσεις και αν έκανα. Πάντα το SNR έπεφτε πολυ χαμηλά. Ειτε με to asus η με το ZTE. Μίλησα με forthnet και θα στείλουν τεχνικό απο κοντα. Με την δική μου εσωτερική καλωδιωση δεν έκανα κατι γιατι δεν ειχα ποτε πρόβλημα(καινουργια εγκατάσταση 10 ετών) Ελπίζω να λυθεί. Σε διαφορετική περιπτωση θα επιλέξω άλλο πάροχο.
    An 2 modems εχουν προβλημα τοτε σιγουρα θελει να κοιταξεις για το προβλημα συν την εγκατασταση σου, εχω δει αλλο φιλο να εχει βαλει καινουρια εγκατασταση και μετα απο 6 μηνες ειχαν πιασει σκουρια τα μικρα χαλκινα καλωδια στις πριζες
    Δεν βρισκω τον post που το ελεγε, και εχω χασει το bookmark γιατι ειχα θεμα hard drive
    Kαλα ειναι να κοιταξεις, δεν λεω εχεις προβλημα, αλλα αν ειναι απο την μερια σου καποιο προβλημα, και αλλο παροχο να αλλαξεις παλι θεμα θα εχεις

  2. #377
    Εγγραφή
    09-10-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Asus DSL-AC56U
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 29.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    An 2 modems εχουν προβλημα τοτε σιγουρα θελει να κοιταξεις για το προβλημα συν την εγκατασταση σου, εχω δει αλλο φιλο να εχει βαλει καινουρια εγκατασταση και μετα απο 6 μηνες ειχαν πιασει σκουρια τα μικρα χαλκινα καλωδια στις πριζες
    Δεν βρισκω τον post που το ελεγε, και εχω χασει το bookmark γιατι ειχα θεμα hard drive
    Kαλα ειναι να κοιταξεις, δεν λεω εχεις προβλημα, αλλα αν ειναι απο την μερια σου καποιο προβλημα, και αλλο παροχο να αλλαξεις παλι θεμα θα εχεις
    Καλησπέρα Μπάμπη. Το σπιτι ειναι μια χαρά. Ηρθε ο τεχνικος και αφησε για δοκιμή ενα νεο ρουτερακι. Τσεκάρω για 24ωρες και τους παιρνω τηλέφωνο. Αν και πάλι εχω θέμα θα δηλωσω εκ νεου βλάβη.

    - - - Updated - - -

    Απο το μενου του ZXHN H108N V2.5
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Χωρίς τίτλο345.png  


  3. #378
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Kαι αυτο γραφει πολλα λαθη (262.151) στο upstream, αλλα φαινεται εχει σταθερο snr (6.2) αρα καλυτερα ... αφου / αν δεν σου κανει θεμα (αργο internet, buffering) ασε αυτο οσο παρει και βλεπεις οταν μπει ο χειμωνας αν κανει παραπανω προβλημα

    Παντως αν και το zte 108 ειναι broadcom, δειχνει παει καλα σε infineon dslam

  4. #379
    Εγγραφή
    09-10-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Asus DSL-AC56U
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 29.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ευχαριστώ Μπάμπη να εισαι καλά. Ετσι θα κινηθώ. Ελπίζω να παίξει σχετικά σταθερά.

  5. #380
    Εγγραφή
    09-10-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Asus DSL-AC56U
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 29.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλημέρα σε όλους. Μια τελευταία ελπίζω, ερώτηση. Υπάρχει περίπτωση να προκαλεί πρόβλημα είτε το καλωδίου του τηλεφώνου είτε το πολυπριζο που βάζω το τροφοδοτικό του router και μου προκαλεί το πρόβλημα και στο ZTE και στο asus? Αν και καλώδια τηλεφώνου έχω χρησιμοποιήσει δύο διαφορετικά. Τώρα έχω βάλει ένα τρίτο της Νόβα.

  6. #381
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Θεωριτικα ναι, υπαρχει περιπτωση και στα 2 ερωτημαστα ...

    Ισως να πιανει θορυβο απο το πολυπριζο, πχ αν εχεις καποια ηλεκτρικη συσκευη στο πολυπριζο που τραβαει πολλα watt να δημιουργει θορυβο και να επιρεαζει το συγκεκριμενο modem (ενω αλλο modem να ειναι πιο ανθεκτικο, δηλαδη να μην εχει προβλημα, ενω αλλο να εχει)
    Δοκιμασε αν μπορεις μονο του χωρις το πολυπριζο, η αν δεν φτανει το modem να το βαλεις καπου αλλου, τραβα μια μικρη μπαλαντεζα (ωστε να μην μακρυνεις το dsl καλωδιο)
    Επισης αν εχεις πολλες πριζες, βρες την πρωτη και βαλε το εκει λιγες ωρες

    Aν το καλωδιο (απο την πριζα στο modem) ειναι πανω απο 1-2 μετρα και ειδικα αν δεν καλη καλη ποιητητα οταν ειναι μεγαλο απο 2 μετρα, παλι μπορει να εχεις θεμα, ειδικα αν και η γραμμη εχει ενα μικρο θεμα
    Αυτα που ειναι μεσα στο κουτι των παροχων μεχρι 1.5 μετρα που βαζουν μαζι με το modem ειναι καλα απο εμπειρα μου
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος babis3g : 02-09-17 στις 11:44. Αιτία: ορθγραφικα

  7. #382
    Εγγραφή
    09-10-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Asus DSL-AC56U
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 29.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωριτικα ναι, υπαρχει περιπτωση και στα 2 ερωτημαστα ...

    Ισως να πιανει θορυβο απο το πολυπριζο, πχ αν εχεις καποια ηλεκτρικη συσκευη στο πολυπριζο που τραβαει πολλα watt να δημιουργει θορυβο και να επιρεαζει το συγκεκριμενο modem (ενω αλλο modem να ειναι πιο ανθεκτικο, δηλαδη να μην εχει προβλημα, ενω αλλο να εχει)
    Δοκιμασε αν μπορεις μονο του χωρις το πολυπριζο, η αν δεν φτανει το modem να το βαλεις καπου αλλου, τραβα μια μικρη μπαλαντεζα (ωστε να μην μακρυνεις το dsl καλωδιο)
    Επισης αν εχεις πολλες πριζες, βρες την πρωτη και βαλε το εκει λιγες ωρες

    Aν το καλωδιο (απο την πριζα στο modem) ειναι πανω απο 1-2 μετρα και ειδικα αν δεν καλη καλη ποιητητα οταν ειναι μεγαλο απο 2 μετρα, παλι μπορει να εχεις θεμα, ειδικα αν και η γραμμη εχει ενα μικρο θεμα
    Αυτα που ειναι μεσα στο κουτι των παροχων μεχρι 1.5 μετρα που βαζουν μαζι με το modem ειναι καλα απο εμπειρα μου
    Το router της nova επίσης ένα ZTE το έβαλα μόνο του σε πρίζα και νέο τηλεφωνικό καλώδιο της εταιρίας. Συγχρονίζει πολύ ψηλά με αρκετά λάθη περισσότερα στο upstream. Χωρίς πρόβλημα και δίχως να χάσει την ip. Επειδή όμως δεν μπορώ να βάλω στο ράφι το asus έκανα το ίδιο. Είδα ότι κλείδωσε λίγο χαμηλότερα και δουλεύει για 12-15 ώρες πολύ σταθερά με ελάχιστα λάθη. Εννοείται δεν χάνει ip.

  8. #383
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ναι το Asus συνχρονιζει λιγο πιο χαμηλα, και σε εμενα το ιδιο με οτε αλλα ειναι σταθερο (δεν κανει αποσυνδεσεις και αργο internet) ... αλλα μπορει να ειναι πιο σταθερο (σε μερικες γραμμες) ... αν δεν θελεις να χασεις ταχυτητα, ασε του παροχου αφου δεν κανει προβλημα ... αν με το Αsus δεν εχει προβλημα και δεν καιγεσαι για την ταχυτητα ασε αυτο που εχει και πιο καλες ρυθμισεις (αν τις χρειαζεσαι) και ασυρματο

    ΑΝ καταλαβα καλα, αλλαξες πριζα και δεν εβαλες φιλτρο / τηλεφωνο και δειχνει καλυτερα ??? η το ιδιο??? αν ειναι καλυτερα, τοτε οπως ειπα κατι λαθος στο σπιτι, ειδικα αν ο παροχος λεει οτι δεν υπαρχει θεμα απο την μερια του ... αργοτερα ξανα κοιτα ομως και το Asus, γιατι υπαρχει περιπτωση σε καποια στιγμη να ανεβαζει αποτομα τα λαθη (μετα απο 2-10-24 ωρες) σαν και εμενα που εχω ιδιο θεμα, ξαφνικα αρχιζουν τα λαθη να αναβανουν αποτομα για 10-30 λεπτα, αναλογα

  9. #384
    Εγγραφή
    09-10-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Asus DSL-AC56U
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 29.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μπάμπη αυτο ειναι μετά απο μια μερα σχεδόν. Απλά έβγαλα το τροφοδοτικό του ρουτερ απο το πολύπριζο και τωρα δουλέυει μονο του οπως άλλαξα και το τηλεφωνικό καλώδιο απευθειας στο τοιχο. Το σπίτι δεν έχει θέμα αφου ότι κλέιδωνει μεσα το ιδιο και στο κατανεμητή. Εκτος εάν έκαναν κάτι από forthnet και δεν έχω γνώση. Πάντως το πολυπριζο ήταν η τελευταία θέση το τροφοδοτικο αν και ποιοτικά πιστευω οτι ειναι αρκετά καλό.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Χωρίς.png  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος foris23 : 02-09-17 στις 18:28.

  10. #385
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ενταξει φαινεται για τωρα (κοντα μια μερα) δεν νομιζω να σου κανει προβλημα εκτος οπως ειπα εχω μια υποψια μηπως καποια στιγνη ανεβαζει τα λαθη αποτομα σαν την περιπτωση μου ... απλα κοιτα το snr & crc

  11. #386
    Εγγραφή
    09-10-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Asus DSL-AC56U
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 29.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Για μία ακόμα φορά τα ίδια. Snr 1.5 και αποσυνδεση στο asus. Δεν ξέρω τι να πώ. Δουλευω του παροχου τώρα (ZXHN H108N) ξεκινάει το noise margin με 6.3 και σε μία ώρα έχει ανέβει στο 10. Λίγο περίεργα τά πράγματα τα βλέπω. Τί λές Μπάμπη?

  12. #387
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ΑΝ στο ZTE ανεβαινει απο 6.3 στο 10 αυτο ειναι καλο (σε προβληματικη γραμμη) ... αρα αφηνεις αυτο επανω λογικα ... ομως μπορει να ετυχε και το συγκεκριμενο reboot ή, η συγκεκριμενη ωρα (συνηθως απο επανακινησεις τα βραδυα ειτε πεσει η γραμμη μονη της και ξανα συνδεθει ... ειτε εμεις το αποσυνδεσουμε και ξανα συνδεσουμε) μου εχει συμβει με διαφορα modems ειδικα απο βραδυνες ωρες αυτη η συμεπριφορα, να ανεβει το snr (ομως ειναι καλο σε προβληματικη γραμμη)

    Με το Asus μπορεις εσυ να ανεβασεις το snr και να το βαλεις μονιμα στο 9-10(snr γραμμης)

    Τελος αφου και στη αλλη πριζα εχει θεμα, επιμενω να κοιταξεις την εκγατασταση σου (10 χρονια μπορει να εχουν αλλαξει πολλα, πχ σπασμενο χτυπημενο καλωδιο, πρασινιλα στις χαλκινες επαφες απο υγρασια, ισως καποια επαφη να μην παταει καλα κλπ) και αν εισαι οκ, συνεχεια τηλεφωνημα στον παροχο

  13. #388
    Εγγραφή
    09-10-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Asus DSL-AC56U
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 29.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τελικά να αναφέρω για την ιστορία ότι το πρόβλημα Μπάμπη ήταν στην εσωτερική καλωδίωση και συγκεκριμένα στην κεντρική πρίζα. Λύθηκε ελπίζω και θα το παρακολουθήσω. Είχες δίκιο φίλε αλλά δίσταζα να πιστέψω ότι το σπίτι είχε θέμα. Από τον τοίχο έβγαιναν δύο διπλά ενωμένα καλώδια. Το ένα από τα τέσσερα δεν ήταν κουμπωμένο καλά. Έκανε επαφή αλλά κάποιες φορές το έχανε και επηρέαζε το Snr. Με συνέπεια τo asus να κολλάει και το zte να κάνει επανεκκίνηση. Ευτυχώς βρέθηκε γιατί ήμουν με ένα πόδι σε αλλαγή παρόχου. Ευχαριστώ πολύ φίλε για τον χρόνο σου. Καλό Σαββατοκύριακο.

  14. #389
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από foris23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά να αναφέρω για την ιστορία ότι το πρόβλημα Μπάμπη ήταν στην εσωτερική καλωδίωση και συγκεκριμένα στην κεντρική πρίζα. Λύθηκε ελπίζω και θα το παρακολουθήσω. Είχες δίκιο φίλε αλλά δίσταζα να πιστέψω ότι το σπίτι είχε θέμα. Από τον τοίχο έβγαιναν δύο διπλά ενωμένα καλώδια. Το ένα από τα τέσσερα δεν ήταν κουμπωμένο καλά. Έκανε επαφή αλλά κάποιες φορές το έχανε και επηρέαζε το Snr. Με συνέπεια τo asus να κολλάει και το zte να κάνει επανεκκίνηση. Ευτυχώς βρέθηκε γιατί ήμουν με ένα πόδι σε αλλαγή παρόχου. Ευχαριστώ πολύ φίλε για τον χρόνο σου. Καλό Σαββατοκύριακο.
    Tιποτα, αλλα επειδη ξερω πλεον τα Asus τοσα χρονια, ναι μεν δεν ειναι συμβατα με τα κεντρα παροχων, δεν μπορει να ειναι τοσο χαλια ή πιο λαικα να τρελλαθηκαν και να πεφτει το snr και ανεβαινουν τα λαθη full, καπου εχει θεμα η γραμμη ... στην περιπτωση μου ειχα αποσυνδεσεις και εφταιγε η σκουρια στην πριζα που σχεδον ιδια δεν εκανε καλη επαφη
    https://www.adslgr.com/forum/threads...56#post6066656
    Παντως και καλη να ειναι η γραμμη θα σου ριχνει παλι λιγο το snr (ειδικα απο βραδυ) και λιγο παραπανω λαθη σαν μη συμβατο, αλλ την αλλη μερα θα ειναι ξανα οκ, μην ανυσυχεις αν συμβει αυτο

    ΑΝ ειχες συμβατο modem απλα ισως να κραταγε την γραμμη ισα ισα (καλυτερα) και να εκανε musk το προβλημα ... και ενα αστειο, τωρα χαρη του Asus ελπιζω να βρηκες τι φταιει

  15. #390
    Εγγραφή
    09-09-2017
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!

    Σήμερα έγινα κάτοχος του εν λόγω modem/router και δυστυχώς δεν κάναμε καλή αρχή.

    Το σύνδεσα,πέρασα τα id/password όλα κανονικά,κλείδωσε σε υψηλότερη ταχύτητα απ'ότι το ZTE της wind όμως σε online gaming τρώω disconnects(σε διάστημα από 5 δευτερόλεπτα έως την καλύτερη των περιπτώσεων 8 λεπτά) πράγμα που με το ΖΤΕ Η108 v2.5 δεν γινόταν.Browsing κτλπ δεν έχω κανένα πρόβλημα.Το uptime δεν αλλάζει την στιγμή που μου βγάζει disconnect.Διάβασα όσο περισσότερο μπορούσα και δοκίμασα μερικές από τις ρυθμίσεις που έχετε ποστάρει όμως συνεχίζει τα ίδια..
    Παρακάτω info και photo:
    1)O πάροχος είναι Wind adsl
    2)To firmware DSL-AC56U_1.1.2.3_345-g987b580.trx
    3)Έχω κάνει hard reset μετά το firmware δίχως αποτέλεσμα
    4)Η σύνδεσή μεταξύ modem και pc είναι με ethernet
    5)Δοκίμασα με 2 διαφορετικά spliter,τζίφος.
    6)Έδωσα static lan ip στο pc..τζίφος²
    7)Άλλαξα την θύρα του ethernet στο modem.
    8)Έκλεισα το firewall του modem πάλι τίποτα..

    Παρακαλώ βοήθεια!!

    Σας ευχαριστώ,
    Sfig
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Dsl Log.png  

    dsl Settings.png  

    Firewall.png  

    Wan Settings.jpg  


Σελ. 26 από 69 ΠρώτηΠρώτη ... 616212425262728313646 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-15, 20:24
  2. Asus dsl n16u βοηθεια για συνδεση ως router
    Από parkos στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-15, 01:16
  3. Asus R7 250X και drivers από το site της Asus. Μάλλον κάτι δεν πάει καλά
    Από alexgk στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-15, 09:00

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας