Σελ. 143 από 151 ΠρώτηΠρώτη ... 123133138141142143144145148 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.131-2.145 από 2257
  1. #2131
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.801
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Aligator21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα πολύ να δω στο μέλλον κάποιον που να σου προσφέρει πολύ πιο ελκυστικό πακέτο για να έχεις πρόσβαση σε όλες αυτές τις συνδρομιτικές πλατφόρμες.
    πχ αντί να δίνεις 14 + 6 + 9 + χ + υ, να δίνεις χ ποσό για όλα.
    Όπως είδα να σχολιάζει αστειευόμενος και ένας Αμερικανός: Και μετά ξανανακαλύψαμε την καλωδιακή τηλεόραση (που έκανε αντίστοιχο πακετάρισμα).
    Απλά η διανομή πλέον είναι μέσω internet και όχι από πάροχο καλωδιακής - τους πήραν το φαγητό μέσα από το πιάτο, γι' αυτό αντιδρούν τόσο οι πάρχοχοι δικτύου. Μάλιστα στις ΗΠΑ δεν είναι ασυνήθιστο να υπάρχει και όριο δεδομένων ακόμη και σε σταθερές γραμμές, για να ενθαρρύνουν την κατανάλωση πολυμέσων από τα δικά τους πακέτα και να αποθαρρύνουν τη χρήση OTT υπηρεσιών, όπως Netflix.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος minas : 15-11-19 στις 11:36.

  2. #2132
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο φίλος Anon μια χαρά γνωρίζει και ξέρει
    και απαντάει.

    Εσύ μια χαρά συνεχίζεις την ειρωνεία και τα ψέματα καθώς σου είπα λες για παραπληροφόρηση που είναι οι αποδείξεις ή τα επιχειρήματα σου.

    Λες για το NETFLIX αλλά δεν ξέρεις σε τι αναφέρομαι ξέρεις πόσες σειρές έχει αλλά δεν μπορεί να τις προβάλλει στην Ελλάδα γιατί έχουν τα πνευματικά δικαιώματα ελληνικά τηλεοπτικά κανάλια.
    Τώρα βλέπω περάσαμε απο τα μπλα μπλα ξέρω αλλά δεν μπόρω να σας πω στο λές ψέματα
    Συνεχίζεις την παραπληροφόρηση χωρίς αποδείξεις λοιπόν

    Είπες δεν θα έχει τι να δείξει λόγο επίγειας/δορυφορικής κλπ, σου εδώσα παραδείγματα που αυτή την στιγμή παίζουν και στην επίγεια και στο netflix, παίζουν και στην δορυφορική και στο Netflix και συνεχίζεις να μου λες μπλα μπλα ξέρω αλλά δεν μπορώ να σας πώ

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα δικαιώματα όπως λές πάνε ανα χωρα, αλλά στις μεγάλες χώρες, απο ΗΠΑ και Ευρώπη τα δικαιώματα εδω και πολλά χρόνια τα διαχειρίζονται τα ίδια τα στούντιο. Τουλάχιστον στις μεγάλες παραγωγές.

    - - - Updated - - -


    Τα εχει αγοράσει τα δικαιώματα. Η Ελλάδα είναι μικρή πελατεία, και κάνουν τους λογαριασμούς, πόσα ζητά ο εδώ αντιπρόσωπος και βλέπουν αν συμφέρει δεν συμφέρει. Η ύπαρξη εδώ αντιπροσώπου που έχει ήδη τα αποκλειστικά δικαιώματα κάνει δύσκολη την δουλειά στην Νετφλιξ και κάθε Νετφλιξ, γιατί άλλο πράγμα να κάνεις μια συμφωνία με ένα στούντιο και να λέει πχ όλη την Ε.Ε. και άλλο να πρέπει να κάνεις ξεχωριστές συμφωνίες σε κάθε χώρα.
    Εκτός του ότι είναι διαχειριστικά πιο δύσκολο, είναι επίσης και πολύ ακριβότερο το δεύτερο. Γιαυτό κάνουν προσεκτική επιλογή του τι θα βάλουν στον κατάλογο τους σε χώρες όπως την Ελλάδα όταν πρόκειται να πρέπει να κάνουν συμφωνία με κάποια εταιρία εδώ. Χώρια που όπως είπαμε για τους ΧΨΖ λόγους, μπορεί η εδώ εταιρία να μην του δώσει δικαιώματα.
    Και όπως λες και εσύ αυτό με τα δικαιώματα διάθεσης και προβολής (και όχι πνευματικά δικαιώματα) υπάρχει και σε άλλες χώρες και όχι μόνο στην Ελλάδα όπως μας λέει ο ξέρω αλλά δεν μπορώ να σας πώ δημόσια.

  3. #2133
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα βλέπω περάσαμε απο τα μπλα μπλα ξέρω αλλά δεν μπόρω να σας πω στο λές ψέματα
    Συνεχίζεις την παραπληροφόρηση χωρίς αποδείξεις λοιπόν

    Είπες δεν θα έχει τι να δείξει λόγο επίγειας/δορυφορικής κλπ, σου εδώσα παραδείγματα που αυτή την στιγμή παίζουν και στην επίγεια και στο netflix, παίζουν και στην δορυφορική και στο Netflix και συνεχίζεις να μου λες μπλα μπλα ξέρω αλλά δεν μπορώ να σας πώ

    - - - Updated - - -


    Και όπως λες και εσύ αυτό με τα δικαιώματα διάθεσης και προβολής (και όχι πνευματικά δικαιώματα) υπάρχει και σε άλλες χώρες και όχι μόνο στην Ελλάδα όπως μας λέει ο ξέρω αλλά δεν μπορώ να σας πώ δημόσια.
    Καταρχήν συνεχίζεις την ειρωνεία , τα ψέματα και την παραπληροφόρηση

    Εγώ γνωρίζω πολύ καλά τι λέω και τι γράφω

    Άλλους φίλους τους καλύπτει το περιεχόμενο που προβάλλεται από το NETFLIX τώρα και αργότερα

    Πιθανόν να τους καλύπτει και από τις άλλες πλατφόρμες που θα έρθουν.

    Προσωπικά εγώ αλλά και άλλοι δεν μας καλύπτει γιατί τα έχουμε δει (σειρές) έως και την τελευταία σεζόν όπως και πάρα πολλές ταινίες.

    Άλλο πράγμα τα πνευματικά δικαιώματα και άλλο πράγμα τα δικαιώματα προβολής, διανομής , διάθεσης.

    Όπως σου είπε και ο καλός φίλος Anon και δεν τον ακούς η αγορά στην Ελλάδα είναι μικρή.

    έτσι οι εταιρείες αλλά και οι ελληνικοί τηλεοπτικοί σταθμοί αποφασίζουν ανά σειρά ή ταινία τι θα αγοράσουν.

  4. #2134
    Εγγραφή
    07-04-2006
    Περιοχή
    Χαλκίδα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    430
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΚΙΔΑ
    Router
    SpeedPort Entry 2i
    Path Level
    Fastpath
    Ως outsider τραβάτε το σχοινί και οι 2 πολύ.
    Μπορείτε να λύσετε τις διαφορές σας μέσο PM, κρίμα γιατί είσαι και mod sdkir
    Είμαι ένας μικρός μικρός αλιγάτορας...

  5. #2135
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Aligator21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα πολύ να δω στο μέλλον κάποιον που να σου προσφέρει πολύ πιο ελκυστικό πακέτο για να έχεις πρόσβαση σε όλες αυτές τις συνδρομιτικές πλατφόρμες.
    πχ αντί να δίνεις 14 + 6 + 9 + χ + υ, να δίνεις χ ποσό για όλα.
    βασικά αυτό που θα έπρεπε να βγει είναι ενα streaming aggregator. να μην εχεις να κάνεις με 10 διαφορετικά nterfaces.
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  6. #2136
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικά αυτό που θα έπρεπε να βγει είναι ενα streaming aggregator. να μην εχεις να κάνεις με 10 διαφορετικά nterfaces.
    Επίσης καλή ιδέα

    Αλλά η όπως είπα εμάς μας συμφέρει
    Απλά δεν συμφέρει αυτούς που διεκδικούν μερίδιο από την πίτα μιας και τα λεφτά είναι πολλά.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Aligator21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ως outsider τραβάτε το σχοινί και οι 2 πολύ.
    Μπορείτε να λύσετε τις διαφορές σας μέσο PM, κρίμα γιατί είσαι και mod sdkir
    Εγώ δεν τραβάω κανένα σχοινί είπα την άποψη μου , σχόλιο μου , γνώμη μου.
    ούτε έχω ειρωνευτεί κανέναν ποτέ μου όσο καιρό είμαι μέλος εδώ.

    Ούτε έχω να πω κάτι μέσω ΠΜ.

    Ότι μπορώ να πω σε μια δημόσια κοινότητα που αφορά τις ταινίες και τις σειρές τα έχω πει (λόγω ότι είχα εργαστεί στον χώρο παραγωγής, διανομής, διάθεσης, προβολής) αλλά και ως φανατικός του είδους (χομπίστας).

  7. #2137
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχήν συνεχίζεις την ειρωνεία , τα ψέματα και την παραπληροφόρηση

    Εγώ γνωρίζω πολύ καλά τι λέω και τι γράφω

    Άλλους φίλους τους καλύπτει το περιεχόμενο που προβάλλεται από το NETFLIX τώρα και αργότερα

    Πιθανόν να τους καλύπτει και από τις άλλες πλατφόρμες που θα έρθουν.

    Προσωπικά εγώ αλλά και άλλοι δεν μας καλύπτει γιατί τα έχουμε δει (σειρές) έως και την τελευταία σεζόν όπως και πάρα πολλές ταινίες.

    Άλλο πράγμα τα πνευματικά δικαιώματα και άλλο πράγμα τα δικαιώματα προβολής, διανομής , διάθεσης.

    Όπως σου είπε και ο καλός φίλος Anon και δεν τον ακούς η αγορά στην Ελλάδα είναι μικρή.

    έτσι οι εταιρείες αλλά και οι ελληνικοί τηλεοπτικοί σταθμοί αποφασίζουν ανά σειρά ή ταινία τι θα αγοράσουν.
    Και συνεχίζεις την παραπληροφόρηση, είπες πως λόγω πνευματικών δικαιωμάτων συγκεκριμένα στην Ελλάδα δεν θα μπορούνε να δείξουνε περιεχόμενο, κάτι που δεν ισχύει.

    Ο Anon μιλάει για δικαιώματα προβολής, κάτι όμως που παρέχεται με τον ίδιο τρόπο που παρέχονται και στις άλλες χώρες καθώς η Ευρώπη δεν είναι μια αγορά αλλά πολλές μικρές, με τους ίδιους όρους λοιπόν που θα αγοράσει το netflix δικαιώματα προβολής στην Αγγλία θα αγοράσει και για την Ελλάδα.
    Το άλλο πάλι που είπες οτι λόγο του ότι έχουμε επίγεια και δορυφορική δεν θα μπορεί να δείξει κάτι κάποιος πάροχος streaming πάλι δεν ισχύει, άλλωστε και στις άλλες χώρες έχουν απο επίγεια και δορυφορικά και αρκετές έχουν και καλωδιακή, σου έδωσα και παραδείγματα.

    Το ποιος λέει ψέματα και ποιος ειρωνεύεται του στυλ δεν μπορείς να με καταλάβεις γιατί τα λέω πολύπλοκα φαίνεται.

  8. #2138
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και συνεχίζεις την παραπληροφόρηση, είπες πως λόγω πνευματικών δικαιωμάτων συγκεκριμένα στην Ελλάδα δεν θα μπορούνε να δείξουνε περιεχόμενο, κάτι που δεν ισχύει.

    Ο Anon μιλάει για δικαιώματα προβολής, κάτι όμως που παρέχεται με τον ίδιο τρόπο που παρέχονται και στις άλλες χώρες καθώς η Ευρώπη δεν είναι μια αγορά αλλά πολλές μικρές, με τους ίδιους όρους λοιπόν που θα αγοράσει το netflix δικαιώματα προβολής στην Αγγλία θα αγοράσει και για την Ελλάδα.
    Το άλλο πάλι που είπες οτι λόγο του ότι έχουμε επίγεια και δορυφορική δεν θα μπορεί να δείξει κάτι κάποιος πάροχος streaming πάλι δεν ισχύει, άλλωστε και στις άλλες χώρες έχουν απο επίγεια και δορυφορικά και αρκετές έχουν και καλωδιακή, σου έδωσα και παραδείγματα.
    Θα μου επιτρέψεις να γνωρίζω πολύ καλά τι λέω και γράφω.

    Εγώ δεν σε έχω ειρωνευτεί

    Εσύ το έκανες και υπάρχουν τα γραπτά ξέρεις.

    Ο καλός φίλος Anon γνωρίζει και ξέρει.

    Όπως και αυτοί που παρακολουθούν το θέμα.

    Από την άλλη εσύ δεν καταλαβαίνεις και δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε οπότε δεν έχει νόημα να συνεχίσουμε την συζήτηση.

    Τέλος συζήτησης από μένα

    Όταν με το καλό έρθουν οι άλλες πλατφόρμες και υπάρχουν αλλαγές στα πνευματικά δικαιώματα ή στα δικαιώματα προβολής τότε ξανά συζητάμε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 15-11-19 στις 12:37.

  9. #2139
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα μου επιτρέψεις να γνωρίζω πολύ καλά τι λέω και γράφω.

    Ο καλός φίλος Anon γνωρίζει και ξέρει.

    Όπως και αυτοί που παρακολουθούν το θέμα.

    Από την άλλη εσύ δεν καταλαβαίνεις και δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε οπότε δεν έχει νόημα να συνεχίσουμε την συζήτηση.

    Τέλος συζήτησης από μένα

    Όταν με το καλό έρθουν οι άλλες πλατφόρμες τότε ξανά συζητάμε.
    Συνεχίζεις χωρίς να μπορείς να απαντήσεις, συνεχίζεις και τα δεν καταλαβαίνεις, ψέματα, παραπληροφόρηση, ειρωνεία και πολυπλοκότητα που ακόμα δεν μπορείς να δώσεις το τόσο πολύπλοκο quote που την μία είναι μετά απο την απάντηση του anon, μετά είναι πριν την απάντηση του anon.

    Εδώ έχει μια λίστα με περιεχόμενο

    https://securethoughts.com/netflix-c...re-rest-world/ η όποια δείχνει πως δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο με πνευματικά δικαιώματα στην χώρα μας μόνο


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ερώτηση σου έχει απαντηθεί πρώτα από τον φίλο Anon
    και μετά από μένα (απλά εγώ το είπα πολύπλοκα και δεν το κατάλαβες)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι καθόλου πολύπλοκο το γεγονός ότι πουλάνε τα αθλητικά στην χώρα μας

    Όπως και το γεγονός ότι η "πίτα" είναι μοιρασμένη σε συγκεκριμένες εταιρείες/ανθρώπους


    Η δική μου (πολύπλοκη) απάντηση μου είναι πριν του Anon που απάντησε απλά και κατανοητά

    καλό είναι να αποφεύγεις τις ειρωνείες καθώς εγώ δεν σου έχω μιλήσει με ειρωνικό ύφος ούτε σε έχω ειρωνευτεί

    και ναι μπορώ να μιλήσω πολύ πιο πολύπλοκα και να μην καταλάβεις τίποτα απολύτως (ενώ άλλοι που έχουν τις ίδιες γνώσεις με εμένα να καταλάβουν)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 15-11-19 στις 12:55.

  10. #2140
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνεχίζεις χωρίς να μπορείς να απαντήσεις, συνεχίζεις και τα δεν καταλαβαίνεις, ψέματα, παραπληροφόρηση, ειρωνεία και πολυπλοκότητα που ακόμα δεν μπορείς να δώσεις το τόσο πολύπλοκο quote που την μία είναι μετά απο την απάντηση του anon, μετά είναι πριν την απάντηση του anon.
    Πριν από την απάντηση του Anon σε εσένα είναι η δική μου απάντηση.

    Δυστυχώς η ειρωνεία , τα ψέματα και η παραπληροφόρηση είναι δικό σου θέμα

    Όχι δικό μου

    Εγώ δεν σε ειρωνεύομαι αντιθέτως σε σέβομαι και εκτιμώ.

    Άσχετα αν δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε.

  11. #2141
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Υπάρχει κάποια λίστα με γνωστές σειρές-Ταινίες που το Netflix δεν δείχνει στην Ελλάδα;

  12. #2142
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anonymos1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει κάποια λίστα με γνωστές σειρές-Ταινίες που το Netflix δεν δείχνει στην Ελλάδα;
    Πιστεύω ότι είναι χρήσιμο στην συζήτηση μας https://www.maxmag.gr/television/tv-...e-kathe-chora/

  13. #2143
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.304
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anonymos1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει κάποια λίστα με γνωστές σειρές-Ταινίες που το Netflix δεν δείχνει στην Ελλάδα;
    Σε αυτό το site έχει σχετικές πληροφορίες αλλά δεν είναι πάντα 100% σωστές. Αν το κάνουν και λίγο πιο εύχρηστο ίσως το χρησιμοποιήσει ο κόσμος.
    hnesne

  14. #2144
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτό το site έχει σχετικές πληροφορίες αλλά δεν είναι πάντα 100% σωστές. Αν το κάνουν και λίγο πιο εύχρηστο ίσως το χρησιμοποιήσει ο κόσμος.
    Εγώ ρωτάω τι λείπει από την Ελλάδα. Δεν μ' ενδιαφέρει να δω τι παίζει σε κάθε χώρα. Θα μου πεις πήγαινε κάνε σύγκριση, δεν μ' ενδιαφέρει ιδιαίτερα, έχει παραπάνω περιεχόμενο απ' ότι μπορώ να δω αν και τίποτα τελικά τρομερά αξιόλογο. Αλλά θα μ' ενδιάφερε να ξέρω αν υπάρχει πράγματι αξιόλογο υλικό που εμείς δεν έχουμε πρόσβαση και παραπονιόμαστε ποιο είναι αυτό.

  15. #2145
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anonymos1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ ρωτάω τι λείπει από την Ελλάδα. Δεν μ' ενδιαφέρει να δω τι παίζει σε κάθε χώρα. Θα μου πεις πήγαινε κάνε σύγκριση, δεν μ' ενδιαφέρει ιδιαίτερα, έχει παραπάνω περιεχόμενο απ' ότι μπορώ να δω αν και τίποτα τελικά τρομερά αξιόλογο. Αλλά θα μ' ενδιάφερε να ξέρω αν υπάρχει πράγματι αξιόλογο υλικό που εμείς δεν έχουμε πρόσβαση και παραπονιόμαστε ποιο είναι αυτό.
    μπορείς να δοκιμάσεις με VPN και θα δεις τι λείπει.

Σελ. 143 από 151 ΠρώτηΠρώτη ... 123133138141142143144145148 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 1247
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-02-24, 20:45
  2. Σύντομα στην Ελλάδα από την Huawei το Nexus 6P
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-01-16, 11:50
  3. Vodafone με Netflix στην Ελλαδα?
    Από kontinos στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 48
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-11-15, 16:50
  4. Μηνύματα: 123
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-15, 14:58
  5. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-02-15, 13:38

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας