Σελ. 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση 61-72 από 72
  1. #61
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7530

  2. #62
    Εγγραφή
    12-09-2009
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    ΖΤΕ
    SNR / Attn
    21(dB) / 24.6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manicx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το History βγήκε και μπήκαν VIASAT και OTE History. Το δεύτερο είναι το καλύτερο κανάλι που έχει εντάξει δορυφορική πλατφόρμα. Οι παραγωγές του μόνο φθηνές δεν είναι. Το κανάλι James Bond ήταν ένα θεματικό κανάλι που μπήκε για περιορισμένο διάστημα για την προώθηση του Spectre. Αντίστοιχο κανάλι είχε και η Nova με το STAR WARS. Κατανοητό ότι μπήκες να τρολάρεις αλλά τουλάχιστο να ξέρεις και για τι μιλάς.
    Δεν μπήκα να τρολλάρω, εκτός και αν αυτός είναι ο τρόπος σου για να πείς ότι οι αντίθετες απόψεις δεν είναι αποδεκτές.Το ΟΤΕ History δεν πρόλαβα να το δώ καθώς άλλαξα πάροχο ωστόσο το VIASAT ήταν απλά πολύ βαρετό, όσο το έβλεπα ούτε υπότιτλους δεν έβαλαν.Το James Bond στην αρχή ήταν πολύ ωραίο αλλά πόσες φορές να τα δείς επανάληψη πια.Για το history έχεις να πείς τίποτα?

  3. #63
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.971
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kallinikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την απώλεια του History δεν έγραψες τίποτα (το έκοψε λόγω budget ο φτηνιάρης ΟΤΕ), το κανάλι James Bond δείχνει επαναλήψεις (24ταινίες είναι όλες και όλες πόσους μήνες θα τις παίζει?) βέβαια σαν συνδρομητής πλέον στον ΟΤΕ θα το συνηθίσεις αυτό, όσο για την τιμή όταν τους έλεγα θα φύγω μου έλεγαν από 34€ θα σε πάμε στα €31 και 2χρόνια δέσμευση και μόλις πήγα για διακοπή στον Γερμανό μου είπαν αντί για 25€ της Νόβα θα σου κάνουμε €24,99.
    Οι ταινίες στην Νόβα είναι ασύγκριτα καλύτερες από εκεί και περα αν κάνεις και 3play με 29€ θα είσαι σίγουρα κερδισμένος.Για πές μου πόσα θες για τα ίδια στον ΟΤΕ?
    Με κάλυψε ο nnn και ο manicx μετά ακριβώς από εσένα
    Το history επειδή το είχα φάει με το κουτάλι στη Νόβα μόνο κανάλι ιστορικό δεν ήταν. Ειχε γινει τηλεριαλιτι για εξωγήινους, pawn shops, κυνηγους αποθηκων και δημοπρασιών
    Επειδή έχω Cyta τηλεφωνία και ιντερνετ με πολύ καλή προσφορά (παλιός NetOne και πριν την NetOne είχα ΟΤΕ τηλεφωνο με ιντερνετ απο 4νετ) δεν με ενδιαφέρει η τηλεφωνία του ΟΤΕ.
    Όπως δεν με ενδιαφέρει και η τηλεφωνία της 4νετ. Ειδικά στο κομμάτι τηλεφωνίας και ιντερνετ κοιταω πρωτιστως το κομμάτι του after sales και της εξυπηρετησης πελατων και εκει σχεδόν μία δεκαετία τώρα δεν με απογοήτευσε ποτέ η NetOne ή η Cyta.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kallinikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπήκα να τρολλάρω, εκτός και αν αυτός είναι ο τρόπος σου για να πείς ότι οι αντίθετες απόψεις δεν είναι αποδεκτές.Το ΟΤΕ History δεν πρόλαβα να το δώ καθώς άλλαξα πάροχο ωστόσο το VIASAT ήταν απλά πολύ βαρετό, όσο το έβλεπα ούτε υπότιτλους δεν έβαλαν.Το James Bond στην αρχή ήταν πολύ ωραίο αλλά πόσες φορές να τα δείς επανάληψη πια.Για το history έχεις να πείς τίποτα?
    Εξαρτάται αν είσαι ή όχι Bond fan. Εγώ μπορώ ευχάριστα να βλέπω όλες τις ταινίες Bond την μία μετά την άλλη σερί.
    Όταν βαριόμουν και ήθελα να κάτσω σπίτι, με το Bond channel ήμουν σίγουρος ότι θα έχω κάτι να δω που θα περάσει ευχάριστα η ώρα μου και δεν θα βαρεθώ.

  4. #64
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    7.514
    Downloads
    56
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 34.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kallinikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπήκα να τρολλάρω, εκτός και αν αυτός είναι ο τρόπος σου για να πείς ότι οι αντίθετες απόψεις δεν είναι αποδεκτές.Το ΟΤΕ History δεν πρόλαβα να το δώ καθώς άλλαξα πάροχο ωστόσο το VIASAT ήταν απλά πολύ βαρετό, όσο το έβλεπα ούτε υπότιτλους δεν έβαλαν.Το James Bond στην αρχή ήταν πολύ ωραίο αλλά πόσες φορές να τα δείς επανάληψη πια.Για το history έχεις να πείς τίποτα?
    O ξυλοκόπος, ο νταλικέρης και ο κάθε μπουρτζόβλαχος redneck που βγάζει συσκευές για να φωνάζεις πάπιες τι σχέση έχουν με την ιστορία; Για το history έχω πει, για reality καλό είναι. Αν όμως πας σε ένα video club και νοικιάσεις μια ιστορική ταινία και σου βγει Oprah, είμαι σίγουρος ότι θα την πας πίσω γκρινιάζοντας.

    Πίσω στο θέμα μας. Αν οποιοσδήποτε έχει πληροφόρηση σχετικά με το αν ο πρώτος ΚΑΟΝ (KTSF) πάρει την αναβάθμιση για hybrid, θα παρακαλούσα να το γράψει. Μέχρι στιγμής οι πληροφορίες είναι συγκεχυμένες.

  5. #65
    Εγγραφή
    12-09-2009
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    ΖΤΕ
    SNR / Attn
    21(dB) / 24.6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manicx Εμφάνιση μηνυμάτων
    O ξυλοκόπος, ο νταλικέρης και ο κάθε μπουρτζόβλαχος redneck που βγάζει συσκευές για να φωνάζεις πάπιες τι σχέση έχουν με την ιστορία; Για το history έχω πει, για reality καλό είναι. Αν όμως πας σε ένα video club και νοικιάσεις μια ιστορική ταινία και σου βγει Oprah, είμαι σίγουρος ότι θα την πας πίσω γκρινιάζοντας.

    Πίσω στο θέμα μας. Αν οποιοσδήποτε έχει πληροφόρηση σχετικά με το αν ο πρώτος ΚΑΟΝ (KTSF) πάρει την αναβάθμιση για hybrid, θα παρακαλούσα να το γράψει. Μέχρι στιγμής οι πληροφορίες είναι συγκεχυμένες.
    Προτιμάς δηλαδή τις εκπομπές για νυφικά ή για αυτούς που μαζεύουν κουπόνια στο TLC? (Μόνο στον ΟΤΕ).

  6. #66
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    7.514
    Downloads
    56
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 34.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν συγκρίνω το History με το TLC αλλά το History με το Viasat και το OTE History. Μήλα με μήλα και όχι μήλα με πορτοκάλια.

  7. #67
    Εγγραφή
    10-02-2016
    Ηλικία
    25
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    καλησπέρα και απο μένα... λοιπον είμαι νέος χρήστης ΟΤΕ TV με HYBRID PLATFORM....πολύ ευχαριστημένη!!!!!
    επιτέλους μπορώ να δω ταινίες χωρίς διαφημίσεις!!!! αααα ....γράφω και τις αγαπημένες μου εκπομπές!!!!και το καλύτερο απο όλα replay tv!!!!
    αναμένετε συνεχή ενημέρωση!!!γιατι ακόμη το ψάχνω...

  8. #68
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Πάντως ως τωρα ο ΟΤΕ είχε ενα καλό, δεν είχε σπαμ/adpost σε διάφορα θέματα, πάει και αυτό, καταραμένη κρίση

  9. #69
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.664
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από oligeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα και απο μένα... λοιπον είμαι νέος χρήστης ΟΤΕ TV με HYBRID PLATFORM....πολύ ευχαριστημένη!!!!!
    επιτέλους μπορώ να δω ταινίες χωρίς διαφημίσεις!!!! αααα ....γράφω και τις αγαπημένες μου εκπομπές!!!!και το καλύτερο απο όλα replay tv!!!!
    αναμένετε συνεχή ενημέρωση!!!γιατι ακόμη το ψάχνω...


    Ποτέ δεν είχε διαφημίσεις, εκτός μιας 2λεπτης διακοπής στο ημίωρο των σειρών. Αντίο σας.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  10. #70
    Εγγραφή
    02-12-2012
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.850
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    1020/13556kbps
    ISP
    Wind
    SNR / Attn
    16.2(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το πάει πολύ καλά ο ΟΤΕ - κατ' άλλους DT.

  11. #71
    Εγγραφή
    28-01-2007
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.586
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΙΧΙΟ
    Router
    Linksys wag160N
    SNR / Attn
    3,8(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Έβαλα χθες τον δέκτη το replay tv αλλάζει την εμπειρία θέασης οι ενδείξεις του δέκτη για το σήμα είναι πλέον οι σωστές το μόνο αρνητικό είναι η αργή απόκριση του δέκτη

  12. #72
    Εγγραφή
    08-10-2003
    Περιοχή
    ΚΩΣ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    197
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    29900/2450
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΣ
    Router
    Speedport 2i
    SNR / Attn
    9(dB) / 19(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παιδιά γνωρίζει κανείς σας εαν αγοράσω σήμερα πχ. το δορυφορικό πακέτο ο δέκτης που θα μου δωθεί θα είναι hybrid?
    Ουσιαστικά δλδ με το νέο firmware περασμένο εξ αρχής εαν έχω καταλάβει καλά..

Σελ. 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 448
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-10-15, 15:37
  2. Μηνύματα: 53
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-07-15, 12:35
  3. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-15, 18:09

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας