Σελ. 32 από 88 ΠρώτηΠρώτη ... 1222273031323334374252 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 466-480 από 1309
  1. #466
    Εγγραφή
    27-05-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    201
    Downloads
    101
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ASUS-AC52U
    SNR / Attn
    6.0(dB) / 33(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχεις παραπανω crc γιατι εχεις πειραξει το snr tweak που ειναι φυσιολογικο να εχεις παρπανω λαθη... παντως σε εμενα που η γραμμη εχει προβλημα, ειναι βραχος .. περιεργος τα καινουρια μοντελα broadcom (συμβατα με την γραμμη μου) κανουν αποσυνδεσεις, το dsl ac52 παροτι δεν ειναι συμβατο, χανει περιπου 1 mbps αλλα δεν κανει αποσυνδεσεις, πολυ σταθερο και το βλεπω και απο το spectrum τους τονους ... ομως επειδη μαζευει πολλα λαθη μετα απο πολυ καιρο, απο χειμωνα πιο πολυ, μια φορα την βδομαδα του κανω εγω μια επανακινηση ... απλα το λεω να το εχεις υποψην μια και τοσο κανε του εσυ μια επανκινηση αν δεις οτι το internet αργει, επειδη θα μαζεθψει πολλα λαθη μετα απο καιρο
    Ναι babis3g το ξερω οταν σερνεται του κανω επανεκινηση αλλα εχω δει και αλλες γραμμες με χαμηλο SNR και δεν εχουν τοσα πολλα λαθη σε τοσες ωρες.

    Το μεσημερι το εβαλα σε μια αλλη πριζα οχι στην κεντρικη να δω πως παει και δειχνει καλυτερα
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot (9).png  


  2. #467
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.914
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Ναι όντως είναι βράχος και δεν βγάζει καθόλου crc errors. Το 'χω 3 ώρες τώρα με το snr στα 5 dB και δεν έχει καθόλου σφάλματα. Αλλά δεν κατεβάζω με παραπάνω από 1300 kb/s γιατί μάλλον υπάρχει κόφτης... Αναβάθμιση έκανε αυτόματα από το interface επιλέγοντας μέσα από το router και την ενότητα του Firmware Upgrade να κάνει αναβάθμιση. Έχω το 1.1.2.2_34-g3271f8f αυτή την στιγμή. Νομίζω στο browsing είναι λίγο πιο αργό από το Draytek.

  3. #468
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giogio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι babis3g το ξερω οταν σερνεται του κανω επανεκινηση αλλα εχω δει και αλλες γραμμες με χαμηλο SNR και δεν εχουν τοσα πολλα λαθη σε τοσες ωρες.
    εξαρταται την ποιοτητα γραμμης και επισης τα Asus σαν μη συμβατα κανουν λιγο παραπανω λαθη απο τα αλλα, αλλα αν δεν σου κανει προβλημα μην το σκαλιζεις
    ΑΝ σου κανει αρχιζεις να χαμηλωνεις το snr κατα 1 db μεχρι να βρει πιο σταθερη γραμμη

    Παντως οσο πας εσυ με snr 4 (σχεδον ιδια αποσταση) παω εγω με snr 9 ...
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  dsl52 low errors.png 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  44,6 KB 
ID: 181237
    Αν το βαλω στο 4 σαν εσενα (μολις το δοκιμασα για εφε)
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  dsl52 snr 4.png 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  20,6 KB 
ID: 181238
    αν εκανα απο μερα επανκινηση θα εφτανα τα 16 γιατι παντα στη γραμμη μου απο μερα συνχρονιζει πιο ψηλα και αν ειχα και inteleaved θα ειχα ακομα κανα mbps πιο πανω

  4. #469
    Εγγραφή
    27-05-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    201
    Downloads
    101
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ASUS-AC52U
    SNR / Attn
    6.0(dB) / 33(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    εξαρταται την ποιοτητα γραμμης και επισης τα Asus σαν μη συμβατα κανουν λιγο παραπανω λαθη απο τα αλλα, αλλα αν δεν σου κανει προβλημα μην το σκαλιζεις
    ΑΝ σου κανει αρχιζεις να χαμηλωνεις το snr κατα 1 db μεχρι να βρει πιο σταθερη γραμμη

    Παντως οσο πας εσυ με snr 4 (σχεδον ιδια αποσταση) παω εγω με snr 9 ...
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  dsl52 low errors.png 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  44,6 KB 
ID: 181237
    Αν το βαλω στο 4 σαν εσενα (μολις το δοκιμασα για εφε)
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  dsl52 snr 4.png 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  20,6 KB 
ID: 181238
    αν εκανα απο μερα επανκινηση θα εφτανα τα 16 γιατι παντα στη γραμμη μου απο μερα συνχρονιζει πιο ψηλα και αν ειχα και inteleaved θα ειχα ακομα κανα mbps πιο πανω
    Aν θυμασαι τα ειχαμε πει σε προηγουμενη ενοτητα τοσο δινει εδω η περιοχη δυστυχως και το προφιλ ειναι ξεκλειδωτο εως 24.

  5. #470
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giogio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν θυμασαι τα ειχαμε πει σε προηγουμενη ενοτητα τοσο δινει εδω η περιοχη δυστυχως και το προφιλ ειναι ξεκλειδωτο εως 24.
    ναι θυμαμαι αλλα το εβαλα επανω γιατι εντοπιστηκε ενα προβλημα στο προηγουμενο beta (ειχα το dsl ac88) και επειδη εβαλες φωτο με πειραγμενο το snr και ιδια αποσταση ... συγχωρα με ... δεν κρατηθηκα ... εμενα με εχουν εως 16 ... το ξερω γιατι και να κατεβασω το snr ακομα και αλλο δεν παει πανω απο 16 και εχω δοκιμασει και αλλα modem και πανε μεχρι τοσο ολα ... παλια ειχαν γραψει και 18 mbps με το snr στο 1 (φυσικα οι αποσυνδεσεις ηταν καθε 1 λεπτο) αλλα με το προβλημα στην γραμμη δεν μου εδωσαν παραπανω τωρα τελευταια, και τραβηξα πολλα για να αφησουν σε ξεκλειδωτο profile ...συνηθως εχω σε -2 το snr για πιο σταθεροτητα

  6. #471
    Εγγραφή
    27-05-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    201
    Downloads
    101
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ASUS-AC52U
    SNR / Attn
    6.0(dB) / 33(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι θυμαμαι αλλα το εβαλα επανω γιατι εντοπιστηκε ενα προβλημα στο προηγουμενο beta (ειχα το dsl ac88) και επειδη εβαλες φωτο με πειραγμενο το snr και ιδια αποσταση ... συγχωρα με ... δεν κρατηθηκα ... εμενα με εχουν εως 16 ... το ξερω γιατι και να κατεβασω το snr ακομα και αλλο δεν παει πανω απο 16 και εχω δοκιμασει και αλλα modem και πανε μεχρι τοσο ολα ... παλια ειχαν γραψει και 18 mbps με το snr στο 1 (φυσικα οι αποσυνδεσεις ηταν καθε 1 λεπτο) αλλα με το προβλημα στην γραμμη δεν μου εδωσαν παραπανω τωρα τελευταια, και τραβηξα πολλα για να αφησουν σε ξεκλειδωτο profile ...συνηθως εχω σε -2 το snr για πιο σταθεροτητα
    Καλα εκανες και δεν κρατηθηκες, τι να πω εμενα ετσι μου ειπαν ειμαι ξεκλειδωτος και αν θυμασαι το DGN 3500 που δοκιμασα πανω κατω τα ιδια ειναι αλλα με 1mb παραπανω

    Μολις περασα το καινουργιο BETA Aνεβηκε η ταχυτητα λιγο ακομα,παρατηρησα οτι με κλειστο το Bitswap κλειδωνει πιο ψηλα κανα 2mb αν το αφησω ανοιχτο -2mb κατω.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot (10).png  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giogio : 14-03-17 στις 23:51.

  7. #472
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Με κλειστο το bit swap, μαλλον θα σου κανει αποσυνδεση, δοκιμασε αυριο κατα μεσημερι τις 12 ενα reboot, λογικα απο μερα εχει καλυτερο συνχρονισμο, λογω λιγοτερου θορυβου γραμμης (για την αποσταση μας)

  8. #473
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.914
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    14 ώρες με το snr στα 5 dB μόλις 4 crc errors, δεν ξέρω αν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα βέβαια.

    Ποιες κεραίες είναι για τα 5GHz, οι μπροστινές ή οι πίσω;

    Ο φασματογράφος είναι έγκυρος; Γιατί με το TG585 μου έβγαζε gaps το LDS analyzer. Αλλά το orbmt με το Draytek δεν θυμάμαι να είχε gaps.

  9. #474
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    14 ώρες με το snr στα 5 dB μόλις 4 crc errors, δεν ξέρω αν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα βέβαια.

    Ποιες κεραίες είναι για τα 5GHz, οι μπροστινές ή οι πίσω;

    Ο φασματογράφος είναι έγκυρος; Γιατί με το TG585 μου έβγαζε gaps το LDS analyzer. Αλλά το orbmt με το Draytek δεν θυμάμαι να είχε gaps.
    δεν ξερω ποιες ειναι οι κεραιες, θα προσπαθησω να μαθω αλλα δεν ειναι σιγουρα, ισως αν τις βγαλεις μια-μια θα δειξει οταν πεσει το σημα ωπ ξεχασα δεν βγαινουν, ειχα στο μυαλο μου το dsl ac88 που κοιταζα κατι

    ναι ειναι εγκυρος καθως και η ενδειξη μετα λαθη.. αν εχεις gaps, ενεργοποιησε το esnp adsl που ειναι για σταθεροτητα (dsl settings) εχε υποψην to dsl chipset δεν ειναι συμβατο σαν τα modem των παροχων και μια μια μικρη διαφορα μπορει να εχει, αλλα ειναι σταθερο modem στις περισσοτερες γραμμες

    Eγω εχω επανω το Ν17 (χαλασε απο κεραυνο) και τωρα το dsl ac52 πανω απο 2 χρονια και ειναι πολυ καλο με οτε
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος babis3g : 15-03-17 στις 14:05.

  10. #475
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.914
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Μου φαίνεται στιβαρό πάντως σε σχέση με την γραμμή όπως ήταν και το Draytek. Βέβαια όταν είχα 6 το SNR είχα και FastPath τα crc errors ήταν πάρα πολλά. Σε Interleaved mode το είχα στο 9 μέχρι την Παρασκευή που δήλωσα βλάβη χαμηλού συγχρονισμού και μου το έριξαν στο 6 για να ανεβάσουν το upload. Στα 9 dB είχα στις 20 μέρες περίπου 12 - 15 crc errros. Σε Fastpath φτάναν τις χιλιάδες. Στον range extender (TP-Link RE210) τα 2,4 GHz έχουν 88% σήμα και τα 5 GHz έχουν 62% σήμα και θέλω να το διορθώσω λίγο. Γι' αυτό ρωτάω για τις κεραίες. Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει θέμα που χρησιμοποιώ κοινό SSID και για τις δύο συχνότητες.

  11. #476
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου φαίνεται στιβαρό πάντως σε σχέση με την γραμμή όπως ήταν και το Draytek. Βέβαια όταν είχα 6 το SNR είχα και FastPath τα crc errors ήταν πάρα πολλά. Σε Interleaved mode το είχα στο 9 μέχρι την Παρασκευή που δήλωσα βλάβη χαμηλού συγχρονισμού και μου το έριξαν στο 6 για να ανεβάσουν το upload. Στα 9 dB είχα στις 20 μέρες περίπου 12 - 15 crc errros. Σε Fastpath φτάναν τις χιλιάδες. Στον range extender (TP-Link RE210) τα 2,4 GHz έχουν 88% σήμα και τα 5 GHz έχουν 62% σήμα και θέλω να το διορθώσω λίγο. Γι' αυτό ρωτάω για τις κεραίες. Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει θέμα που χρησιμοποιώ κοινό SSID και για τις δύο συχνότητες.
    Ξεχασα να πω πιο πριν ... κατα εμενα το λογισμικο των draytek (dray os) ειναι απο τα ποιο ανωτερα που εχω δοκιμασει, απλα, πολυ γρηγορα και πολλες ρυθμισεις με rules κλπ ... τα asus βασισονται στο openwrt (η asus το ονομαζει asuswrt) που αυτο ειχε και η draytek με το πρωτο 2760 αλλα το σταματησε λογο προβληματων και εβγαλε το 2760 delight ...
    Και εγω ερχομενος απο draytek σε Asus ειχα λιγο θεμα στην αρχη γιατι με τα asus ειναι λιγο πιο αργο το menu και τελειως διαφορετικα σε χρηση ... ομως για τον απλο χρηστη που δεν ειχε πριν draytek νομιζω ειναι οκ ... εξαλου οι πιο πολλοι δεν ειναι ολοι μερα στα menu

    ομως τα draytek ειναι πανακριβα, εγω τα αγορασα οταν ημουν Αγγλια που ειχα 2 γραμμες ...

    Για τα λαθη τα περισσοτερα Αsus, δεν ειναι συμβατα με αυτα των παροχων, που σημαινει σε μερικες γραμμες μπορει να δουν λιγο παραπανω λαθη ή το snr να πεφτει λιγο πιο ευκολα, αλλα ειναι σταθερα ... αν εχεις θεμα στην γραμμη, εχει snr tweak (οχι παντα για ανεβασμα ταχυτητας αλλα και κατεβασμα για πιο σταθεροτητα, οπως κανω εγω) και το ρυθμιζεις για σταθεροτητα, ενεργοποιησε το esnp adsl, και γενικα θα πρεπει να βρεις με την γραμμη σου πως να το ταιριαξεις (sra, αgg gain conrol ειναι για τα λαθη κλπ) ... θα πρεπει εσυ να βρεις με τι ρυθμισεις ειναι καλυτερα στην γραμμη σου

    ΑΝ εχεις λαθη θα πω οτι και στους αλλους φιλους αλλα και στην περιπτωση μου, αν δεν κανει αργο internet ασε το να γραφει λαθη ... εξαλου οπως λεω σε τετοια θεματα γραμμης πρεπει να βρουμε το dsl chipset του dslam και περνουμε αναλογο modem που υποτιθεται θα εχει καλυτερη σταθεροτητα λογω dsl drivers & αλγορυθμων

    Για το θεμα ssid το μονο θεμα ειναι ειναι οτι αν κλειδωσει σε 5G θα εχεις πιο χαμηλο σημα αν το laptop ειναι μακρυα επειδη το 5G ναι μεν ειναι πιο γρηγορο, αλλα εχει πιο αδυνατο σημα σε μακρυνες αποστασεις σε σχεση με το 2,4 που το σημα αυτης της μπαντας παει πιο μακρυα
    https://www.snbforums.com/threads/2-...fferent.14204/
    https://superuser.com/questions/3623...eless-networks

  12. #477
    Εγγραφή
    22-07-2006
    Μηνύματα
    92
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 7(dB)
    Εγω έχω κοινό SSID και για τις δύο συχνότητες και δεν διαπίστωσα κάποιο πρόβλημα

  13. #478
    Εγγραφή
    04-10-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.716
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker
    Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει θέμα που χρησιμοποιώ κοινό SSID και για τις δύο συχνότητες.
    Δεν αντιμετωπίζω κάποιο θέμα κι εγώ κοινό όνομα έχω.
    There is a difference between dumb and stupid. The word Dumb implies that a person has no choice in their behavior and cannot help it. Stupidity implies that the person knows better, but is simply choosing to make a bad choice. So which one are you? Unfortunately dumb or just breathtakingly stupid?



  14. #479
    Εγγραφή
    14-06-2016
    Περιοχή
    Athens, GR
    Μηνύματα
    92
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    COSMOTE
    Router
    ASUS DSL-AC52U AC750
    SNR / Attn
    11(dB) / 13(dB)
    Σήμερα ξανακόλλησε, δεν είχα πάλι σύνδεση και βλέπω αυτό. Αναγκάστηκα να κάνω Reboot μέσα απο το UI για να επανέλθει.

    Να πω πως είμαι με τη Beta 9.1.2.3_0.



  15. #480
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Για ποση ωρα ειναι αυτα τα λαθη? γιατι τα στατιστικα δεν βοηθανε αφου δεν εχει το uptime ... νομιζω εχεις το ιδιο προβλημα που ειχα και εγω... η γραμμη εχει πολυ θορυβο και μαζευει πολλα λαθη, σε καποια στιγμη απο τα πολλα λαθη μπουκωνει το modem ... το internet δεν δουλευει ενω ειναι συνδεμενο ... χειροκινητο ανοιγοκλειμα χρειαζεται ... η προσωρινη λυση ειναι να ανεβασεις το snr (stability adjustment σε +2,+3 για αρχη, ή αναποδα σε μειον, δεν θυμαμαι) ωστε το snr να ανεβει στο 8-9 απο 6.2 που δειχνει τωρα για δοκιμη

    Επισης βαλε 2 φιλτρα σε σειρα (απο την μερια του τηλεφωνου)
    http://i1167.photobucket.com/albums/...pswpregcid.png

    και καλο ειναι να κοιταξεις την εσωτερικη σου εγκατασταση
    https://www.adslgr.com/forum/threads...57#post1305857

    συν τις χακλινες επαφες μεσα στα κουτακια
    http://i1167.photobucket.com/albums/...ps7cfuejh1.jpg

    επισης υπαρχει το 9.1.2.3._117 για δοκιμη
    https://www.adslgr.com/forum/threads...75#post6135475
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος babis3g : 17-03-17 στις 15:47.

Σελ. 32 από 88 ΠρώτηΠρώτη ... 1222273031323334374252 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ASUS DSL N17U adsl/vdsl
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 3097
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-21, 15:45
  2. Νεο adsl/vdsl tp link 9970
    Από babis3g στο φόρουμ TP-Link ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 54
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-17, 23:29
  3. Μηνύματα: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-16, 16:42
  4. HOL ONE ACCESS ONE VOIP ADSL/VDSL CPE
    Από kofigus στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-15, 12:19
  5. Nεο adsl/vdsl Asus DSL N16
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-15, 12:22

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας