Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    20-01-2016
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    SDSL
    Ταχύτητα
    RichardTarie
    ISP
    RichardTarie
    Router
    RichardTarie
    Path Level
    Fastpath
    γεια σας μενω νεα ιονια αθηνα οδως βρυουλων 79 εχω 35 γραμμη και απο την αρχη πιανω 14 κατω και 1 πανω νομιζω οτι ειναι πολυ κατω απο αυτο που περιμενα την 35 αρα την εχω τορα 1 χρονο σκεφτομαι να ξαναβαλω adsl 24 ξανα δεν εχω παραπονο απο τους τεχνικουσ της cyta αμεσως ηρθαν να δουνε τι τρεχει πριν ενα χρονο αλλα μετα απο ενα χρονο εχω απογοητευτη με την ταχητητα δουλευω με το υπλοαντ και αναγκαζωμαι να πηγαινω ιντερνετ καφε και να καθομαι 12 ωρες εκει να βγαλω το μεροκαματο και δεν μπορεσα ποτε να καταλαβω γιατι μου εδωσαν vdsl αφου πιανω σαν adsl δεν με νιαζουν τα 5 ευρο που δεινω παραπανω για να εχω και καλα vdsl με νιαζει που οταν μετρουσα ποσο ειμαι απο το ντισλαμ μου ελεγε 780 μετρα και στο καταστημα που μετρουσαν μου λεγαν το ιδιο και μετα απο ψαξημω σε φορουμ νομιζω οτι ειμαι 1200 μετρα μπορει και παραπανω αυτα απο μενα

    περιμενω απαντηση απο cyta
    και ξαναλεω δεν εχω παραπονο απο τους τεχνηκους ολοι μου φερθεικαν πολυ καλα

  2. #2
    Εγγραφή
    29-05-2012
    Περιοχή
    Κηφισιά
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Router
    VMG1312 RT-AC56U RP-AC56
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπέρα φίλε,

    δε ξερω για cyta αλλα νομιζω η Forthnet, και ισως ο ΟΤΕ, wind, Vodafone πρεπει να δινουν απο καμπινα στη νεα Ιωνια απο Ιανουαριο 16

    Spoiler:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spyridop Εμφάνιση μηνυμάτων


    τους κανεις ενα τηλεφωανκι και το ψαχνεις, δε ξερω αν σε βοηθαει αλλα εαν χρειαζεσαι το upload νομιζω θα πρεπει να κοιταξεις προς τα εκει

  3. #3
    Εγγραφή
    22-09-2009
    Περιοχή
    Νέος Κόσμος, Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    442
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    90/50
    ISP
    Vodafone
    Router
    Mu 5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από oldguard Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας μενω νεα ιονια αθηνα οδως βρυουλων 79 εχω 35 γραμμη και απο την αρχη πιανω 14 κατω και 1 πανω νομιζω οτι ειναι πολυ κατω απο αυτο που περιμενα την 35 αρα την εχω τορα 1 χρονο σκεφτομαι να ξαναβαλω adsl 24 ξανα δεν εχω παραπονο απο τους τεχνικουσ της cyta αμεσως ηρθαν να δουνε τι τρεχει πριν ενα χρονο αλλα μετα απο ενα χρονο εχω απογοητευτη με την ταχητητα δουλευω με το υπλοαντ και αναγκαζωμαι να πηγαινω ιντερνετ καφε και να καθομαι 12 ωρες εκει να βγαλω το μεροκαματο και δεν μπορεσα ποτε να καταλαβω γιατι μου εδωσαν vdsl αφου πιανω σαν adsl δεν με νιαζουν τα 5 ευρο που δεινω παραπανω για να εχω και καλα vdsl με νιαζει που οταν μετρουσα ποσο ειμαι απο το ντισλαμ μου ελεγε 780 μετρα και στο καταστημα που μετρουσαν μου λεγαν το ιδιο και μετα απο ψαξημω σε φορουμ νομιζω οτι ειμαι 1200 μετρα μπορει και παραπανω αυτα απο μενα

    περιμενω απαντηση απο cyta
    και ξαναλεω δεν εχω παραπονο απο τους τεχνηκους ολοι μου φερθεικαν πολυ καλα

    Σοβαρά τώρα μένεις Ν. Ιωνία;

    Γιατί δεν βάζεις Inalan ρε αδερφέ; , με 100/100 θα είσαι άρχοντας , δοκίμασε να στείλεις αίτηση να δω τι θα σου πούνε.

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL Πεντέλη - Νέα Πεντέλη
    Από giorgisp στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 465
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-21, 12:59
  2. VDSL Νέα Ιωνία
    Από Vitruvian78 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 889
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-10-20, 20:11
  3. Πότε θα έρθει το VDSL στη Νέα Φιλαδέλφεια;;;
    Από maravegias στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-15, 20:35
  4. Νεα συνδεση VDSL Αργυρουπολη
    Από chrisd στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-06-15, 00:16
  5. Μηνύματα: 60
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-15, 12:23

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας