Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-27 από 27
  1. #16
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    ►Planet Earth◄
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    4.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    ►Vodafone◄
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Interleaved
    Κάποιοι τα έχετε μπερδέψει...

    O souflami, αν εννοούσε πως η Vodafone δεν έχει ανανέωση με PayPal μέσω κάποιας εφαρμογής, έχει δίκιο! Μόνο από το site της Vodafone ή του CU μπορείς να κάνεις ανανέωση με PayPal... Από καμία εφαρμογή!

    Αντιθέτως mrsaccess, η WIND έχει ανανέωση με PayPal και από την εφαρμογή της (F2G και Q), αλλά και από το site της! Τελευταία φορά που έκανα ανανέωση με PayPal από το site της WIND, ήταν στις 3 του μήνα και πάντα από εκεί κάνω ανανέωση... Οπότε λειτουργεί κανονικά το PayPal σε αυτήν...

  2. #17
    Εγγραφή
    26-02-2015
    Μηνύματα
    119
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    TP-LINK TD-W8970
    SNR / Attn
    9(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιοι τα έχετε μπερδέψει...

    O souflami, αν εννοούσε πως η Vodafone δεν έχει ανανέωση με PayPal μέσω κάποιας εφαρμογής, έχει δίκιο! Μόνο από το site της Vodafone ή του CU μπορείς να κάνεις ανανέωση με PayPal... Από καμία εφαρμογή!

    Αντιθέτως mrsaccess, η WIND έχει ανανέωση με PayPal και από την εφαρμογή της (F2G και Q), αλλά και από το site της! Τελευταία φορά που έκανα hανανέωση με PayPal από το site της WIND, ήταν στις 3 του μήνα και πάντα από εκεί κάνω ανανέωση... Οπότε λειτουργεί κανονικά το PayPal σε αυτήν...

    Να ενας που με καταλαβε !!! αυτο ακριβως
    ελεγα !!!

    Οσο για την wind φυσικα και δουλευει ρολοι και εχω κανει ανανεωσης μεσω paypal 7 τους τελευταιους μηνες με την πιο προσφατη 11/2/2016 εχω ανεβασει φωτο στην προηγ σελιδα

    Ποσταρο και μια φωτο απο την εφαρμογη γιατι σε λιγο θα μας πουν οτι λεμε ψεματα


    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  21ovdpl.jpg 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  133,1 KB 
ID: 167006

    H wind εχει paypal και στο site και στο app αρκετα χρονια

    Κατι που θεωρο εντελως βλακωδες για την
    Vodafone να φτιαχνεις νεα εφαρμογη και να μην εχει ανανεωση με paypal

    Και μην μου πει κανενας μπορεις με χρεωστηκη γιατι απλα φιλοι μου θελω οπου ειμαι να κανω ανανεωση. κατι που το επιτρεπη το paypal με το email μου και ενα code που παντα θυμαμαι και οχι ολοκληρο code της χρεωστηκης και το πισω τον τριψήφιο

    Θεμα ευκολιας κυριοι και κυριες

    αρα για μενα δεν λεγεται πρωτοπορια σε νεο app αυτο αλλα οπισθοδρομηση

    Ευχαριστω!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cranky : 12-02-16 στις 20:07. Αιτία: Μεγάλα γραφικά.

  3. #18
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.579
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Ενταξει, καλο θα ηταν να ειχε και app, αλλα και απο το browser μπορεις.
    Αν το προβλημα ειναι να θυμασαι τον αιρθμο της καρτας, βαλε viva και πληρωνε απο κει.
    Εκτος βεβαια αν το windows phone δεν μπορει να κανει τετοια πραγματα, οποτε ισως και να χεις δικιο.
    Θελω και γω ενα cu app για symbian, μολις μπορεσετε εκει στη voda.

    Ευχαριστω

  4. #19
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vasileios13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το χειρότερο μήνυμα που έχω διαβάσει ποτέ εδώ μέσα - από το 2010 που είμαι μέλος -,πραγματικά! Τρομερή η λογική σου,εγώ θέλω και έχω Windows Phone. Γιατί να με αφήνει απέξω?
    Γιατι εισαι εσυ και αλλοι 5. Απλα πραγματα.
    Γιατι να μην βγαλει και για symbian ή και για το firefox os κλπ;

  5. #20
    Εγγραφή
    26-02-2015
    Μηνύματα
    119
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    TP-LINK TD-W8970
    SNR / Attn
    9(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει, καλο θα ηταν να ειχε και app, αλλα και απο το browser μπορεις.
    Αν το προβλημα ειναι να θυμασαι τον αιρθμο της καρτας, βαλε viva και πληρωνε απο κει.
    Εκτος βεβαια αν το windows phone δεν μπορει να κανει τετοια πραγματα, οποτε ισως και να χεις δικιο.
    Θελω και γω ενα cu app για symbian, μολις μπορεσετε εκει στη voda.

    Ευχαριστω
    Να φτιαξω λογαργιασμο viva{αλλη σοβαρη εταιρεια για την ψαρκοστενα γιατι σε αλλη χωρα που να παει ποιος θα την παρει σοβαρα σε αντιθεση με την paypal που ειναι σε ολο το κοσμο }

    θα φτιαξω viva γιατι η αναπηρη της vodafone
    Δεν εχουν paypal στο app στο ετος 2016

    Χεχε επιδαπεδια λογικη

    Να παρω μπρικη android για να εχω το viva χεχε εεε χεχε και οχι το 930 lumia που πεταει 20 mp καμερα cpu 2 ghz 2 memory 32GB αποθ χωρο

    Λοιπον να σου πω μια ειναι η λυση πεταξα την vodafone στα σκουπιδια και απο δω και περα θα περνουν τα @@

    Περιμενα στο νεοοοοοοοο κατα τα αλλα app οτι θα βαλουν paypal και θα φτιαξουν app για windows phone δεν το εκαναν... αντε γεια
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος souflami : 13-02-16 στις 07:53.

  6. #21
    Εγγραφή
    01-07-2010
    Περιοχή
    Area 51
    Μηνύματα
    2.671
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι εισαι εσυ και αλλοι 5. Απλα πραγματα.
    Γιατι να μην βγαλει και για symbian ή και για το firefox os κλπ;
    Γιατί είναι "τελειωμένα" λειτουργικά και τα 2 που αναφέρεις,για αυτό!
    Άσε που δεν είμαστε 5 άτομα που γράφεις...φοβάσαι μην πέσει έξω η COSMOTE αν φτιάξει 1 εφαρμογή;
    Και στην τελική η WIND,μας έχει φτιάξει εφαρμογή.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vasileios13 : 15-02-16 στις 12:43.

  7. #22
    Εγγραφή
    19-03-2008
    Μηνύματα
    46
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ερώτηση: Αν σε πάρουν τηλέφωνο από εταιρεία τηλεφωνίας για ανανέωση συμβολαίου, δεχτείς προφορικά, αλλά ποτέ δεν σου αποστείλουν νέο συμβόλαιο με τους όρους για να υπογράψεις, η ανανέωση έχει καμία νομική ισχύ; Παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος που να γνωρίζει.

  8. #23
    Εγγραφή
    08-07-2012
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    1.403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    Router
    D-LINK DSL-2640B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από clhorus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερώτηση: Αν σε πάρουν τηλέφωνο από εταιρεία τηλεφωνίας για ανανέωση συμβολαίου, δεχτείς προφορικά, αλλά ποτέ δεν σου αποστείλουν νέο συμβόλαιο με τους όρους για να υπογράψεις, η ανανέωση έχει καμία νομική ισχύ; Παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος που να γνωρίζει.
    Καλησπέρα, εάν είπες προφορικα οτι δέχεσαι την συγκεκριμένη ανανέωση , ενεργοποιείται.
    Την είχα πατήσεί 1 φορά με την Vodafone.
    Απο τότε όταν με παίρνει τηλεφωνική εκπρόσωπος, απαντάω οτι δεν με ενδιαφέρει και εάν το αποφασίσω θα περάσω απο το κατάστημα για σχετική ανανέωση.
    PC
    CPU; Amd Ryzen 5 2400G CPU Cooling HYPER H411R , GPU : Onboard Vega 11 2Gb , PSU : CoolerMaster MasterWatt 450W , RAM:HyperX Predator 3000 MHz 2x4Gb , SSD : Intel 535 120 Gb +HDD WD Blue 1TB ,

  9. #24
    Εγγραφή
    19-03-2008
    Μηνύματα
    46
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ναι, ενεργοποιείται, αλλά αν δεν έχει υπογραφεί συμβόλαιο, δηλαδή επίσημο νομικό έγγραφο, το φυσικό πρόσωπο έχει νομική υποχρέωση απέναντι στην εταιρεία να καταβάλει πρόστιμο σε περίπτωση διακοπής της σύνδεσης;

  10. #25
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιοι τα έχετε μπερδέψει...

    O souflami, αν εννοούσε πως η Vodafone δεν έχει ανανέωση με PayPal μέσω κάποιας εφαρμογής, έχει δίκιο! Μόνο από το site της Vodafone ή του CU μπορείς να κάνεις ανανέωση με PayPal... Από καμία εφαρμογή!

    Αντιθέτως mrsaccess, η WIND έχει ανανέωση με PayPal και από την εφαρμογή της (F2G και Q), αλλά και από το site της! Τελευταία φορά που έκανα ανανέωση με PayPal από το site της WIND, ήταν στις 3 του μήνα και πάντα από εκεί κάνω ανανέωση... Οπότε λειτουργεί κανονικά το PayPal σε αυτήν...
    Μα η Vodafone έχει ανανέωση στο CU (και πληρωμή στα συμβόλαιά της) από Paypal μέσω εφαρμογής. Μάλιστα έχει επιλογή one-click, όπου δεν χρειάζεται καν password.
    Μπορείς να το δεις κι εδώ: https://play.google.com/store/apps/d....android&hl=en

    Όσο αφορά την υποστήριξη της Wind, δοκίμασα στις 3 Φεβρουαρίου από το site του F2G και δεν με άφησε να χρησιμοποιήσω Paypal. Αν τώρα δουλεύει δεν το ξέρω.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  11. #26
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    ►Planet Earth◄
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    4.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    ►Vodafone◄
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα η Vodafone έχει ανανέωση στο CU (και πληρωμή στα συμβόλαιά της) από Paypal μέσω εφαρμογής. Μάλιστα έχει επιλογή one-click, όπου δεν χρειάζεται καν password.
    Μπορείς να το δεις κι εδώ: https://play.google.com/store/apps/d....android&hl=en

    Όσο αφορά την υποστήριξη της Wind, δοκίμασα στις 3 Φεβρουαρίου από το site του F2G και δεν με άφησε να χρησιμοποιήσω Paypal. Αν τώρα δουλεύει δεν το ξέρω.

    Σωστά, εγκατέστησα πάλι την εφαρμογή του My Vodafone και το βρήκα το PayPal... Δεν ξέρω γιατί τόσο καιρό δεν το είχα δει... Tο CU app εξακολουθεί να μην έχει ακόμα.

    Πάντως, κι εγώ πήγα στο F2G να κάνω ανανέωση ξημερώματα της 2ης Φεβρουαρίου και είχαν χαλάσει όλα, ούτε PayPal δεχόταν, ούτε κάρτα!! Τελικά έκανα ανανέωση την επόμενη μέρα, στις 3/2... Συστημικό λάθος φαντάζομαι, έχει πολλά η WIND τώρα τελευταία...

  12. #27
    Εγγραφή
    03-07-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.418
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Tο CU app το είχα από τις πρώτες ημέρες που βγήκε. Μόλις μπήκα μου έστειλε κι εμένα μήνυμα για 1 γίγα δώρο. Καλή φάση.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. CU Vodafone: δωρεάν 2 GB mobile data από 11/1 έως 24/1
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-16, 16:19
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-12-15, 12:34
  3. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-05-15, 09:33
  4. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-15, 20:23
  5. Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-15, 16:58

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας