Σελ. 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 2567
Εμφάνιση 91-105 από 105
  1. #91
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.918
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Ενδιαφέρουσα η μίνι-ανάλυση, ευχαριστώ!

    Από αυτά που αναφέρεις, συνάγω το συμπέρασμα, ότι ακόμη και να μην είμαστε σε θέση να εξηγήσουμε/καταλάβουμε την απόφαση της μηχανής, δεν παύει να είναι ντετερμινιστική. Σε κάθε περίπτωση θα βασίζεται στην επεξεργασία παραγόντων και σε λογικές αρχές που έχουν καθοριστεί από τους σχεδιαστές (ανθρώπους). Είναι όμως πολύ ενδιαφέρουσα η παρατήρησή σου για το τι γίνεται σε περίπτωση που δυο (ή παραπάνω) πιθανές αποφάσεις μοιράζονται το ίδιο σκορ...

    Αυτό στο οποίο θέλω να καταλήξω είναι ότι όσο μαύρο κουτί κι αν είναι η διαδικασία λήψης απόφασης από μια μηχανή, αν οι παράγοντες και οι συνθήκες είναι πάντα ίδιες, η απόφαση θα είναι η ίδια.
    Ανυπόγραφος

  2. #92
    Εγγραφή
    01-04-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    841
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11.438 / 1.018
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΤΟΥΜΠΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από αυτά που αναφέρεις, συνάγω το συμπέρασμα, ότι ακόμη και να μην είμαστε σε θέση να εξηγήσουμε/καταλάβουμε την απόφαση της μηχανής, δεν παύει να είναι ντετερμινιστική. Σε κάθε περίπτωση θα βασίζεται στην επεξεργασία παραγόντων και σε λογικές αρχές που έχουν καθοριστεί από τους σχεδιαστές (ανθρώπους). Είναι όμως πολύ ενδιαφέρουσα η παρατήρησή σου για το τι γίνεται σε περίπτωση που δυο (ή παραπάνω) πιθανές αποφάσεις μοιράζονται το ίδιο σκορ...

    Αυτό στο οποίο θέλω να καταλήξω είναι ότι όσο μαύρο κουτί κι αν είναι η διαδικασία λήψης απόφασης από μια μηχανή, αν οι παράγοντες και οι συνθήκες είναι πάντα ίδιες, η απόφαση θα είναι η ίδια.
    Ναι, ένα αυτόνομο σύστημα και ο πανομοιότυπος κλώνος του σε δύο απολύτως πανομοιότυπα περιβάλλοντα λογικά θα φερθούν με τον ίδιο ακριβώς τρόπο την ίδια χρονική στιγμή. Δεν ξέρω κατά πόσο έχει όμως αξία αυτή η παρατήρηση, γιατί πανομοιότυπα περιβάλλοντα δεν υπάρχουν (κάποιες από τις εκατομμύρια παραμέτρους θα έχουν διαφορετικές τιμές) και η συνεισφορά του κάθε παράγοντα κατά τη λήψη απόφασης του ρομπότ δεν μας είναι απόλυτα κατανοητή.

    Ίσως είναι λίγο παγίδα να σκεφτόμαστε με όρους απόλυτου ντετερμινισμού/τυχαιότητας, μπορούμε όμως να πούμε με βεβαιότητα ότι είναι πολύ λιγότερο τυχαία αυτά τα συστήματα από την ανθρώπινη κρίση, που πρακτικά είναι ισοδύναμη δήλωση.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενδιαφέρουσα η μίνι-ανάλυση, ευχαριστώ!
    Έχουν γραφτεί βιβλία και βιβλία πάνω σε αυτά. Όπως καταλαβαίνεις τα λέω λίγο απλουστευμένα, αλλά προσπάθησα να μην πω πολλές ανακρίβειες.

    Το field της τεχνητής νοημοσύνης είναι εξαιρετικά ευρύ και είναι αδύνατον να ξέρει κανείς τα πάντα. Για όποιον ενδιαφέρεται να διαβάσει κάτι παραπάνω, αρκετά πλήρες είναι το Artificial Intelligence: A Modern Approach, των Russell και Norvig (τον Norvig τον γνωρίζω από MOOC σχετικό με σχεδίαση αλγορίθμων και κάποιες ομιλίες του και είναι μορφή). Παρ'όλα αυτά, ενώ αγγίζει κάποια βασικά πράγματα για τα νευρωνικά δίκτυα, δεν εμβαθύνει στις σύγχρονες μεθόδους του deep learning. Γι'αυτόν το σκοπό είναι πιο κατάλληλο το Deep Learning Book (o Yoshua Bengio είναι μεγάλο όνομα στο deep learning).

    Οι τιμές τσούζουν αρκετά βέβαια, αλλά μιλάμε για επιστημονικά συγγράμματα ακαδημαϊκού επιπέδου άνω των 1000 σελίδων... Πάντως κάποιος που δεν έχει να διαθέσει τα χρήματα ή προτιμά να το ψάξει μόνος του μπορεί να πάρει κάποιες κατευθυντήριες γραμμές από τα περιεχόμενα.

  3. #93
    Εγγραφή
    01-04-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    841
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11.438 / 1.018
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΤΟΥΜΠΑ

  4. #94
    Εγγραφή
    02-06-2002
    Περιοχή
    Ν. Ιωνία
    Μηνύματα
    768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100Mb/100Mb
    ISP
    Inalan
    όταν πας στη γκόμενα με το αμάξι, μην ξεχάσεις το google ανοιχτό στο pc που δουλεύει η γυναίκα.
    Όταν είχατε PSTN, είχα ISDN. Όταν περιμένατε να πάει 22:00 για να πληρώσετε μισή χρονοχρέωση, εγώ είχα flat rate GPRS. Όταν βάλατε ADSL Shared LLU, εγώ είχα SDSL full LLU. Όταν αναβαθμίσατε σε 2play ADSL2, εγώ είχα 3play ADSL2+ Annex M. Kαι τώρα που ψάχνετε για VDSL, εγώ έχω ήδη FTTH.

  5. #95
    Εγγραφή
    02-06-2002
    Περιοχή
    Ν. Ιωνία
    Μηνύματα
    768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100Mb/100Mb
    ISP
    Inalan
    Επίσης αναρωτιέμαι τι κάνει το όχημα αν η διευθυνσή που πάω είναι λάθος ή δεν υπάρχει στο google maps, τι γίνεται σε περίπτωση που μου τελειώσουν τα MB στη SIM του αυτοκινήτου, αν αποφεύγει τς λακκούβες, κι αν στην εθνική κοιτάει τις ταμπέλες 120.
    Για πιο λόγο να μην προτιμήσω Tesla car, που εκτός από 0 ατυχήματα, διατηρώ τον έλεγχο του αυτοκινήτου, τα προσωπικά μου δεδομένα, και τη φύση καθαρή.
    Εκτός κι αν μου φαίνεται τόσο δύσκολο να πατάω το κουμπιά cruse control, αυτόματης εναλλαγής λωρίδας, και αυτόματου παρκαρίσματος.
    Όταν είχατε PSTN, είχα ISDN. Όταν περιμένατε να πάει 22:00 για να πληρώσετε μισή χρονοχρέωση, εγώ είχα flat rate GPRS. Όταν βάλατε ADSL Shared LLU, εγώ είχα SDSL full LLU. Όταν αναβαθμίσατε σε 2play ADSL2, εγώ είχα 3play ADSL2+ Annex M. Kαι τώρα που ψάχνετε για VDSL, εγώ έχω ήδη FTTH.

  6. #96
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.724
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από beatnick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης αναρωτιέμαι τι κάνει το όχημα αν η διευθυνσή που πάω είναι λάθος ή δεν υπάρχει στο google maps, τι γίνεται σε περίπτωση που μου τελειώσουν τα MB στη SIM του αυτοκινήτου, αν αποφεύγει τς λακκούβες, κι αν στην εθνική κοιτάει τις ταμπέλες 120.
    Για πιο λόγο να μην προτιμήσω Tesla car, που εκτός από 0 ατυχήματα, διατηρώ τον έλεγχο του αυτοκινήτου, τα προσωπικά μου δεδομένα, και τη φύση καθαρή.
    Εκτός κι αν μου φαίνεται τόσο δύσκολο να πατάω το κουμπιά cruse control, αυτόματης εναλλαγής λωρίδας, και αυτόματου παρκαρίσματος.
    Μα δεν είναι αμοιβαίως αποκλειόμενες τεχνολογίες - τουλάχιστον όχι ακόμα. Δεν υπάρχει ακόμα τελικό πρότυπο βάσει του οποίου θα κατασκευάζονται τα μελλοντικά αυτοοδηγούμενα οχήματα και όταν υπάρχει υποθέτω ότι θα είναι πιο κοντά στα Tesla παρά σε αυτό που περιγράφεις εσύ για τα googlάμαξα.
    Εξάλλου, η τεχνολογία της Google δεν είναι απλά ένα κανονικό αυτοκίνητο μέ ένα χάρτη google maps, όπως το κάνεις να φαίνεται!

  7. #97
    Εγγραφή
    06-10-2012
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από beatnick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης αναρωτιέμαι τι κάνει το όχημα αν η διευθυνσή που πάω είναι λάθος ή δεν υπάρχει στο google maps, τι γίνεται σε περίπτωση που μου τελειώσουν τα MB στη SIM του αυτοκινήτου, αν αποφεύγει τς λακκούβες, κι αν στην εθνική κοιτάει τις ταμπέλες 120.
    Για πιο λόγο να μην προτιμήσω Tesla car, που εκτός από 0 ατυχήματα, διατηρώ τον έλεγχο του αυτοκινήτου, τα προσωπικά μου δεδομένα, και τη φύση καθαρή.
    Εκτός κι αν μου φαίνεται τόσο δύσκολο να πατάω το κουμπιά cruse control, αυτόματης εναλλαγής λωρίδας, και αυτόματου παρκαρίσματος.
    Την φύση καθαρή πως την κρατάς; Επειδή δεν καις βενζίνη ή diesel;

    Τα υβριδικά ή τα ηλεκτρικά αμάξια, σε όλο τον κύκλο της ζωής τους, διαφέρουν ελάχιστα από τα συμβατικά, σε θέματα ρύπανσης του περιβάλλοντος.

  8. #98
    Εγγραφή
    01-04-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    841
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11.438 / 1.018
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΤΟΥΜΠΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από beatnick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης αναρωτιέμαι τι κάνει το όχημα αν η διευθυνσή που πάω είναι λάθος ή δεν υπάρχει στο google maps
    Η διεύθυνση που πας είναι λάθος; Τι εννοείς; Δεν θα την ελέγξεις πριν ξεκινήσεις τη διαδρομή; Η πλοήγηση είναι ό,τι πιο εύκολο, για τις πιο δύσκολες περιπτώσεις που του δίνεις μια διεύθυνση αλλά δεν καταλαβαίνει πού θες να πας, είναι ό,τι πιο απλό να βάλεις στίγμα στον πλοηγό. Ακόμα και στα κινητά μας γίνεται...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από beatnick Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι γίνεται σε περίπτωση που μου τελειώσουν τα MB στη SIM του αυτοκινήτου
    Μάλλον κάτι δεν κατάλαβες εδώ... Ποια ΜΒ να τελειώσουν; Το σκέφτεσαι σαν ένα μεγάλο smartphone με τιμόνι και ρόδες, ενώ δεν είναι έτσι.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από beatnick Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν αποφεύγει τς λακκούβες
    Σε κάποιο βαθμό το κάνει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από beatnick Εμφάνιση μηνυμάτων
    κι αν στην εθνική κοιτάει τις ταμπέλες 120.
    Τις ταμπέλες μπορεί να τις κοιτάει, αλλά στην Ελλάδα περισσότερα graffiti βλέπεις παρά αριθμούς Επιπλέον από τη στιγμή που έχει περασμένους τους χάρτες, μπορείς να πάρεις τα όρια ταχύτητας από εκεί.

    Η όραση ακόμα δεν είναι λυμένο πρόβλημα, αλλά είναι πολύ ενεργό πεδίο. Ορισμένες φορές κάθε βδομάδα βγαίνει και κάτι που ξεπερνάει την προηγούμενη καλύτερη μέθοδο. Από πέρυσι τέτοιο καιρό έχει προχωρήσει πάρα πολύ.

    Να θυμίσω ότι προς το παρόν τρέχει πιλοτικά, επομένως δεν είναι έτοιμο σύστημα. Σε καμια εικοσαετία που θα έρθει και εδώ θα θεωρείται πλέον τετριμμένο και όλοι θα το έχουν αποδεχτεί...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από beatnick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για πιο λόγο να μην προτιμήσω Tesla car, που εκτός από 0 ατυχήματα, διατηρώ τον έλεγχο του αυτοκινήτου, τα προσωπικά μου δεδομένα, και τη φύση καθαρή.
    Εκτός κι αν μου φαίνεται τόσο δύσκολο να πατάω το κουμπιά cruse control, αυτόματης εναλλαγής λωρίδας, και αυτόματου παρκαρίσματος.
    Ε όχι και 0 ατυχήματα. Το model s είναι καταπληκτικό αυτοκίνητο, αλλά 3-4 έχουν πάρει φωτιά (με ευθύνη του οδηγού και χωρίς θύματα βέβαια, είναι όντως πάρα πολύ ασφαλές). Σε μια πιθανή σύγκρουση με άλλο όχημα ή με πεζό, είναι πολύ πιθανό να έχουν διαφορετική έκβαση. Καλή η υποβοήθηση, αλλά όσο παραμένει ο ανθρώπινος παράγοντας θα υπάρχουν πολλά δυστυχήματα.

    Επίσης τα tesla είναι (ακόμα) πανάκριβα, οπότε θα είναι ένα πολύ πολύ μικρό κομμάτι της αγοράς, ενώ συστήματα όπως αυτό της google θα μπορούν μελλοντικά να μπουν και σε αυτοκίνητα για κοινούς θνητούς.

    Σκέψου το λίγο, δεν θα ήταν καλύτερο να έχεις τη δυνατότητα να κάνεις κάτι άλλο μέσα στο αμάξι αντί να οδηγάς; Φαντάσου ένα οδικό ταξίδι στο οποίο θα μπορείς να περνάς την ώρα με την οικογένειά σου ή να διαβάζεις, να παρατηρείς τη φύση, να βγάζεις φωτογραφίες ή και να κάνεις σεξ αντί να οδηγάς. Κι εμένα θα μου λείψει η οδήγηση αν τη στερηθώ τελείως, αλλά είναι πολύ θετική εξέλιξη.

    Πάντως και η Tesla έχει αυτόματο πιλότο πλέον. Προσωπικά κάπως έτσι φαντάζομαι τα μελλοντικά αυτοκίνητα. Hardware επιπέδου Tesla και κάποιο ανοιχτό πρότυπο ai για software. Αν ο κόσμος εξακολουθήσει να κινείται ομαλά, μάλλον θα πάμε σε πόλεις με smart grid και με αυτόνομα ηλεκτρικά οχήματα κοινής χρήσης (κάτι σαν δημόσια ταξί). Αλλά ειδικά μετά τις πρόσφατες εξελίξεις μάλλον διαφορετικά θα εξελιχθούν τα πράματα...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Brainstorm389 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την φύση καθαρή πως την κρατάς; Επειδή δεν καις βενζίνη ή diesel;

    Τα υβριδικά ή τα ηλεκτρικά αμάξια, σε όλο τον κύκλο της ζωής τους, διαφέρουν ελάχιστα από τα συμβατικά, σε θέματα ρύπανσης του περιβάλλοντος.
    Όπα, αυτό είναι άλλη ιστορία που έχει να κάνει με τον τρόπο παραγωγής ενέργειας. Ας γίνουν τα αυτοκίνητα ηλεκτρικά (άρα με μηδέν άμεσους ρύπους) και μετά βλέπουμε πώς θα δώσουμε κίνητρα στην παραγωγή ανανεώσιμων πηγών ενέργειας και αντικίνητρα στα εργοστάσια πχ λιγνίτη.

  9. #99
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.527
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Θα ήταν οτι πρέπει για ταξίδια μακρινών αποστάσεων. Ταξίδια στα οποία θα ήθελες να κάνεις μερικές στάσεις στο ενδιάμεσο για να επισκεφτείς νέους τόπους.

    Google κατέβασε με στην Ελλάδα, πρώτη στάση Βερολίνο

  10. #100
    Εγγραφή
    06-10-2012
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από guardianhelm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπα, αυτό είναι άλλη ιστορία που έχει να κάνει με τον τρόπο παραγωγής ενέργειας. Ας γίνουν τα αυτοκίνητα ηλεκτρικά (άρα με μηδέν άμεσους ρύπους) και μετά βλέπουμε πώς θα δώσουμε κίνητρα στην παραγωγή ανανεώσιμων πηγών ενέργειας και αντικίνητρα στα εργοστάσια πχ λιγνίτη.
    Καθόλου άλλη ιστορία.

    Δεν κάνεις ξαφνικά καλό στο περιβάλλον επειδή δεν καις καύσιμο. Η ρύπανση δεν υφίσταται μόνο με το που ανάψουμε τον κινητήρα.

    Όταν γίνουν ηλεκτρικά και όταν είναι πολύ λιγότερο ρυπογόνα από όσο θέλουν να μας παρουσιάσουν, και φυσικά φτηνότερα, το ξανασυζητάμε.

  11. #101
    Εγγραφή
    01-04-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    841
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11.438 / 1.018
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΤΟΥΜΠΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Brainstorm389 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κάνεις ξαφνικά καλό στο περιβάλλον επειδή δεν καις καύσιμο. Η ρύπανση δεν υφίσταται μόνο με το που ανάψουμε τον κινητήρα.

    Όταν γίνουν ηλεκτρικά και όταν είναι πολύ λιγότερο ρυπογόνα από όσο θέλουν να μας παρουσιάσουν, και φυσικά φτηνότερα, το ξανασυζητάμε.
    Είναι θέμα καταναλωτικής συνείδησης.

    Μεγαλύτερο μερίδιο αγοράς -> μετάθεση της ευθύνης στην παραγωγή ενέργειας και στην κατασκευή οχημάτων -> πιο εύκολο regulation

    Οπότε ναι, αν "δεν καις καύσιμο", προφανώς και δεν κάνεις "ξαφνικά καλό στο περιβάλλον", αλλά βάζεις το λιθαράκι σου. Ας μην τα μηδενίζουμε όλα.

    Δεν καταλαβαίνω πάντως γιατί χρειάζεται να απολογηθούμε για τα κλασικά αυτοκίνητα. Το ενεργειακό αποτύπωμα των ηλεκτρικών οχημάτων μπορεί να μην είναι το ίδιο σε όλες τις χώρες, και στη χειρότερη περίπτωση να είναι στα ίδια επίπεδα με τα παραδοσιακά αυτοκίνητα, αλλά είναι ξεκάθαρο ότι έχει πολύ πολύ καλύτερες προοπτικές από οτιδήποτε κινείται με καύσιμο.

    Το κόστος είναι όντως απαγορευτικό ακόμα, αλλά πέφτει.

  12. #102
    Εγγραφή
    02-06-2002
    Περιοχή
    Ν. Ιωνία
    Μηνύματα
    768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100Mb/100Mb
    ISP
    Inalan
    Ήθελα να ρωτήσω κανείς, αυτό που αγοράζω είναι το αυτοκίνητο; Ή άδεια χρήσης του αυτοκινήτου, που μπορεί να λήξει ανά πάσα στιγμή;
    Το ρωτάω αυτό γιατί σκοτώσαν κι άλλα προιόντα που, χωρίς να διαβάσουμε τους όρους, είχαμε "αγοράσει την άδεια χρήσης" που την λήξαν γιατί έτσι τους βόλεψε.
    https://boingboing.net/2016/04/05/go...customers.html
    Όταν είχατε PSTN, είχα ISDN. Όταν περιμένατε να πάει 22:00 για να πληρώσετε μισή χρονοχρέωση, εγώ είχα flat rate GPRS. Όταν βάλατε ADSL Shared LLU, εγώ είχα SDSL full LLU. Όταν αναβαθμίσατε σε 2play ADSL2, εγώ είχα 3play ADSL2+ Annex M. Kαι τώρα που ψάχνετε για VDSL, εγώ έχω ήδη FTTH.

  13. #103
    Εγγραφή
    30-11-2012
    Μηνύματα
    1.060
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από guardianhelm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστό

  14. #104
    Εγγραφή
    02-01-2014
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    607
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    sercom
    SNR / Attn
    8,7(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    http://www.tanea.gr/news/science-tec...y-trelathhkan/ τελικά δεν είναι τόσο τελειοποιημένο ακόμα το tesla

  15. #105
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.918
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Ενδεχομένως ούτε και οι οδηγοί
    Ανυπόγραφος

Σελ. 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 2567

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-02-16, 21:11
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-16, 01:40
  3. Μηνύματα: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-03-15, 13:51
  4. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-15, 20:50
  5. Μηνύματα: 56
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-03-15, 23:36

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας