Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 33
  1. #16
    Εγγραφή
    16-08-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Mail account σε εκτελεστές της NSA? Στην μετα-Snowden εποχη του Διαδικτυου, οχι. Απορω και για τους φιλους πιο πανω που "καμαρωνουν" κιολας .
    Διατηρω το gmail μου για καποια θεματα αλλα ολα τα προσωπικα πλεον σε αλλο παροχο που υποσχεται και εφαρμοζει end-to-end κρυπτογραφηση (και open source mail ser) και ας μην δινει τα "γκιγκα" της google.

  2. #17
    Εγγραφή
    18-01-2006
    Μηνύματα
    453
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    Cosmote
    Router
    MikroTik
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anderm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να σου έχει 2nd level authentication δηλαδή είναι κακό; Ή το να ξέρεις ανά πάσα στιγμή το που εχει συνδεθεί ο λογαριασμός σου; Ας το έκαναν και οι υπόλοιποι.
    Σιγά το πράγμα

    Δηλαδή όλοι οι υπόλοιποι που δεν έχουμε mail σε κατασκόπους της NSA (gmail, yahoo, microsoft) τι πάθαμε που δεν έχουμε 2nd level authentication;
    Είστε όλοι τόοοσο πολυάσχολοι και διαβάζετε τόσο πολύ τα mail σας από 30 διαφορετικές συσκευές σε 30 διαφορετικά δίκτυα για να καίγεστε για αυτά τα features;
    Μία που κάνατε Login, μία που πατήσατε το "remember me" και τέλος. Στο επόμενο φορμάτ ξανα-ψάχνετε να βρείτε ποιος είναι ο κωδικός σας.
    Ή τις προηγούμενες δεκαετίες πάθαμε κάτι που δεν υπήρχε το φακέλωμα του κινητού;

    Εγώ μάλλον το βλέπω για νέα μόδα για περαιτέρω φακέλωμα (κάπως πρέπει να εξυπηρετήσουν τις αρχές τώρα που γύρισαν τα πάντα σε https, έτσι δεν είναι; ).
    Δεν μπορούσαν να φακελώσουν και τους τελευταίους φοβισμένους και λένε οκ κάτσε να τους πετάξουμε την παπάτζα περί «ασφάλειας» και έτσι να μας δώσουν το (ταυτοποιημένο) κινητό τους. Μεθαύριο θα είναι το ΑΦΜ και του χρόνου θα ζητάνε και δαχτυλικά αποτυπώματα

    Ή πιστεύεις ότι είναι κάτι τόσο δύσκολο να υλοποιηθεί τεχνικά και γιαυτό δεν το κάνουν και οι άλλοι; Σιγά την μπούρδα! Τα οφέλη (=πλασματική αύξηση ασφάλειας) είναι πολύ λιγότερα από τα μείον (=φακέλωμα) για όποιον σέβεται τα προσωπικά του δεδομένα (οι υπόλοιποι μάλλον δεν ξέρουν καν τι είναι αυτό γιαυτό δέχονται αυτό το ακατάσχετο φακέλωμα εις το όνομα της ευκολίας και του τζάμπα)


    Από την άλλη, δεδομένου πως μέρα παρά μέρα χακάρουν mails από παν-άσχετους που πατάνε σε ότι %^&$ βρουν μπροστά τους, ναι για κάτι τέτοιους τους αξίζει μάλλον το φακέλωμα. Όποιος δεν έχει μυαλό... λένε στο χωριό μου


    Όσο για την Yahoo, άντε με το καλό να κλείσει να ησυχάσουμε. Να πάρει σειρά και το αναθεματισμένο hotmail/outlook που μας έχει βγάλει την παναγία με τα αδιάκριτα blocks που κάνει.
    Και που θα πάει θα έρθει και η σειρά του gmail...

    Ευελπιστώ πως κάποια μέρα ο κόσμος θα ξυπνήσει και θα καταλάβει πως το τζάμπα δεν είναι και τόσο τζάμπα.

    Για τις χαμένες θέσεις εργασίας... έλεος πια με αυτές τις γελοίες υπερβολές!
    Δεν είμαστε στο 1900 που κλείνανε κανένα εργοστάσιο-φάμπρικα και μένανε χωρίς δουλειά ο κόσμος μέχρι να πεθάνει γιατί το μόνο που είχε μάθει να κάνει για χρόνια είναι η επαναλαμβανόμενη κίνηση στην γραμμή παραγωγής.
    Μιλάμε για τον 21ο αιώνα και για απολυμένους «επιστήμονες» που το αντικείμενο τους είναι το Internet (ξέρετε αυτό που μπορεί να δουλέψεις από οποιοδήποτε σημείο του πλανήτη!).
    Φοβάστε ότι αν έχουν στο βιογραφικό τους ότι δούλευαν στην Yahoo θα δυσκολευτούν να βρουν δουλειά;

  3. #18
    Εγγραφή
    28-09-2008
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    11638/1014
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    ZTE ZXV10 H108L
    Path Level
    Interleaved
    Δηλαδή για να καταλάβω.

    Στο μνημονιακό μας failed state, για μερίδα σχολιαστών έχει γίνει πλέον "κουλ" ο φιλελέ σκατόψυχος σχολιασμός του τύπου "δεν μου καίγεται καρφί για τις απολύσεις" με σαρκασμό του τύπου "να την κρατικοποιήσουν και να δώσουν αύξηση", "να βγάλει ανακοίνωση το ΚΚΕ, ο φούφουτος" κλπ;

  4. #19
    Εγγραφή
    03-03-2012
    Μηνύματα
    672
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν συμφωνώ. Έχω yahoo και gmail και το yahoo με κουράζει πολύ. Όσο για το 15% που απολύεται, πολύ κρίμα...
    Ενδιαφέρον θα ήταν να πεις και τι ακριβώς σε κουράζει; Μιλαμε για yahoo.com ή .gr;

  5. #20
    Εγγραφή
    30-11-2012
    Μηνύματα
    1.060
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    νταξ το yahoo.com δεν το βρίσκω και τόσο τραγικό...

  6. #21
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.442
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gnavro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mail account σε εκτελεστές της NSA? Στην μετα-Snowden εποχη του Διαδικτυου, οχι. Απορω και για τους φιλους πιο πανω που "καμαρωνουν" κιολας .
    Διατηρω το gmail μου για καποια θεματα αλλα ολα τα προσωπικα πλεον σε αλλο παροχο που υποσχεται και εφαρμοζει end-to-end κρυπτογραφηση (και open source mail ser) και ας μην δινει τα "γκιγκα" της google.
    Πραγματικά δεν μπορώ να σε παρακολουθήσω ..Είσαι σε άλλο επίπεδο ...Πως συνδέετε η NSA με το yahoo....

  7. #22
    Εγγραφή
    22-08-2015
    Μηνύματα
    392
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Hol
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Symos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ή ακόμα καλύτερα, να μην κάνει τίποτα από όλα αυτά, αλλά να βγάλει μια "αιχμηρή" ανακοίνωση, που να "καταγγέλει" τη στάση της εταιρείας και να "διαμηνύσει" πως "δεν θα γίνει αποδεκτή καμία απόλυση".

    Problem solved!
    Και ομως, θα 'πρεπε...βλέπεις υπάρχει ακόμα κόσμος και είναι πολύς που πιστεύει στο δικαίωμα της εργασίας για όλους και ευτυχώς που υπάρχει ακόμα τέτοιος κόσμος δηλαδή.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από techgirl Εμφάνιση μηνυμάτων
    νταξ το yahoo.com δεν το βρίσκω και τόσο τραγικό...
    Εντάξει τρώει κολλήματα για να λέμε την αλήθεια...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mdplus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή για να καταλάβω.

    Στο μνημονιακό μας failed state, για μερίδα σχολιαστών έχει γίνει πλέον "κουλ" ο φιλελέ σκατόψυχος σχολιασμός του τύπου "δεν μου καίγεται καρφί για τις απολύσεις" με σαρκασμό του τύπου "να την κρατικοποιήσουν και να δώσουν αύξηση", "να βγάλει ανακοίνωση το ΚΚΕ, ο φούφουτος" κλπ;
    Δεν είναι να απόρεις, έτσι είναι φίλε, δυστιχως...

  8. #23
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.442
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nightbird7000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ομως, θα 'πρεπε...βλέπεις υπάρχει ακόμα κόσμος και είναι πολύς που πιστεύει στο δικαίωμα της εργασίας για όλους και ευτυχώς που υπάρχει ακόμα τέτοιος κόσμος δηλαδή.

    - - - Updated - - -



    Εντάξει τρώει κολλήματα για να λέμε την αλήθεια...

    - - - Updated - - -



    Δεν είναι να απόρεις, έτσι είναι φίλε, δυστιχως...
    Εϊναι όντως να απορεί κανείς ή γελάει ...

  9. #24
    Εγγραφή
    18-12-2009
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    738
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Netgear
    Οταν μια επιχείρηση παει καλα και ειναι σε ανάπτυξη κανει προσλήψεις, αυξήσεις, δίνει μπόνους, παει σε μεγαλύτερα γραφεία κλπ κλπ
    Οταν τα πράγματα δεν πανε καλα αναγκάζεται δυστυχώς να κανει περικοπές στις δαπάνες απο παντου και συρρικνώνεται για να επιβιώσει και να προσπαθήσει να επανέλθει... Περικοπές συμπεριλαμβανομένου του προσωπικού.
    Σε κάποιους το ξερω ακούγεται παράλογο και φοβερό...
    Ισως γιατι έχουν συνηθίσει να περνούν τον μισθό τους βρέξει χιονίσει.
    Αυτο που άμα προσλάβεις έναν εργαζόμενο τον εχεις παντρευτεί μεχρι να συνταξιοδοτηθεί μονο στο Ελληνικό δημόσιο υπάρχει.

  10. #25
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.442
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Verde Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν μια επιχείρηση παει καλα και ειναι σε ανάπτυξη κανει προσλήψεις, αυξήσεις, δίνει μπόνους, παει σε μεγαλύτερα γραφεία κλπ κλπ
    Οταν τα πράγματα δεν πανε καλα αναγκάζεται δυστυχώς να κανει περικοπές στις δαπάνες απο παντου και συρρικνώνεται για να επιβιώσει και να προσπαθήσει να επανέλθει... Περικοπές συμπεριλαμβανομένου του προσωπικού.
    Σε κάποιους το ξερω ακούγεται παράλογο και φοβερό...
    Ισως γιατι έχουν συνηθίσει να περνούν τον μισθό τους βρέξει χιονίσει.
    Αυτο που άμα προσλάβεις έναν εργαζόμενο τον εχεις παντρευτεί μεχρι να συνταξιοδοτηθεί μονο στο Ελληνικό δημόσιο υπάρχει.
    Θα συμφωνήσω !

  11. #26
    Εγγραφή
    22-08-2015
    Μηνύματα
    392
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Hol
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα συμφωνήσω !
    ε, κι εγώ θα διαφωνήσω, τι να κάνουμε, απόψεις!!!

  12. #27
    Το avatar του μέλους eyw
    eyw Guest
    Εκεί είναι US, και να σε απολύσουν δουλειά βρίσκεις, ή ύφεσή τους πέρασε.
    Στην Ελλάδα της ύφεσης αμα σε απολύσουν δεν πρόκειται να ξαναδουλέψεις με τίποτα.
    .
    Χωρίς να ξέρω λεπτομέρειες υποθέτω ότι μέσα στους 15,000 της yahoo! θα είναι και middle/upper management ή programmers ή office workers και όχι μόνον κλητήρες, καθαριστές ή άλλοι φουκαράδες.
    Και εγώ στενοχωριέμαι αλλά μόνον για τους τελευταίους, για τους άλλους θα είναι απλώς inconvenience, IMHO πάντα.

  13. #28
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.442
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eyw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκεί είναι US, και να σε απολύσουν δουλειά βρίσκεις, ή ύφεσή τους πέρασε.
    Στην Ελλάδα της ύφεσης αμα σε απολύσουν δεν πρόκειται να ξαναδουλέψεις με τίποτα.
    .
    Χωρίς να ξέρω λεπτομέρειες υποθέτω ότι μέσα στους 15,000 της yahoo! θα είναι και middle/upper management ή programmers ή office workers και όχι μόνον κλητήρες, καθαριστές ή άλλοι φουκαράδες.
    Και εγώ στενοχωριέμαι αλλά μόνον για τους τελευταίους, για τους άλλους θα είναι απλώς inconvenience, IMHO πάντα.
    Sorry χωρίς να θέλω να γίνω κακός θα πω κάτι και ξέρω ότι θα με γδάρετε !!!
    Αρχικά αυτός που ξέρει να παλεύει δεν χάνετε ...Έχει προσόντων ή όχι ! Ναι οκ μπορεί λίγο ποιό δύσκολα τώρα ....αλλά πάντα την παλεύει ! Με η χωρίς κρίση !
    Δουλείες υπάρχουν (δεν έχει καμία σχέση με το λεφτά υπάρχουν) με διάφορους τρόπους ! Εχω γνωστούς που απολύθηκαν από εταιρίες που έκλεισαν και μην βρίσκοντας δουλειάς άνοιξαν επιχείριση και πάει καλά !!

    Αισίως πλέον στην καρρίερα μου έχω αλλάξει 14 εταιρίες με διάφορους τρόπους φυγής ! Δεν λέω κάποιες φορές ζορίστικα αλλά επειδή δεν στάματησα να ψάχνω σοβαρά πάντα στο τέλος έβρισκα κάτι ! Βέβαια ποτέ δεν διάλεγα τομείς πάνω στην δουλειά μου ! Και αισίως έχω κάνει σχεδόν πάντα....
    Βέβαια δεν είχα ανάγκη (να θρέψω παιδιά) οπότε δεν έψαχνα και δουλειές του τύπου γκαρσόνι .....

    Απλά ρε παιδιά βλέπω πάρα μα πάρα πολύ κόσμο να φωνάζει και να γκρινιάζει ότι δεν βρίσκει δουλειά και κάθετε για ψάξιμο 1 φορά την εβδομάδα και μετά φωνάζει !

    Γενικά ο ιδιωτικός τομέας έχει τέτοια θέματα με απολύσεις.... δυστυχώς ! Δεν έχει εφησυχασμό όπως το είχε το δημόσιο .... Στο ιδιωτικό είναι πάντα ανοιχτά όλα τα ενδεχόμενα !

    Επειδή μερικοί επειδή κλαίνε για τις απολύσεις εγώ π.χ δεν είδα να κλαίει κανένας όταν έφευγα από μια δουλειά ! Ίσα Ίσα που κάποιοι χαίρονταν επειδή θα παίρναν την θέση μου εγώ γιατί μετά πρέπει να νοιάζομαι .... (Γενικά μιλάω .... όχι προσωπικά ! )

  14. #29
    Εγγραφή
    28-09-2008
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    11638/1014
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    ZTE ZXV10 H108L
    Path Level
    Interleaved
    Προσέξτε κάποιοι.

    Δεν μιλάω για τη λειτουργία της καπιταλιστικής οικονομίας. Ναι, σε αυτό το πλαίσιο αν μια επιχείρηση δεν "τραβάει" θα κάνει απολύσεις. Προσωπικά διαφωνώ με τη ανεξέλεγκτη λειτουργία της ελεύθερης οικονομίας αλλά αυτό είναι άλλο ζήτημα και αντικείμενο άλλης κουβέντας.

    Ειναι ντροπή όμως η κυνικότητα, η κακία και το φιλελέ "χιουμοράκι" ορισμένων σχολιαστών που μονο δεν χειροκροτούν για τις απολύσεις, για μια ίσως αναπόφευχτη αλλά σε κάθε περίπτωση συντριπτική απόφαση για τις ζωές των εργαζομένων. Και η ντροπή υψώνεται στο τετράγωνο όταν τα σχόλια προέρχονται από άτομα που ζούν στην Ελλάδα με την ανεργία στο 27%.

    Κοντολογίς λοιπόν και για να το κάνω ακόμα πιο τάληρα για όσους ακόμα δεν καταλαβαίνουν, είναι άλλο κάποιος να πεθάνει και να πείς "θεοσχωρέστον" και άλλο να πείς "σκατά στον τάφο του". Και στις δυο περιπτώσεις ο νεκρός δεν θα αναστηθεί ούτε θα ανατραπεί η νομοτέλεια του θανάτου, αλλά εσύ αναλόγως του σχολίου θα έχεις δείξει ποιότητα χαρακτήρα.

  15. #30
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εσύ είσαι αυτός που πρέπει να προσέξει γιατί αρχίζεις και συνδέεις πράγματα με επικίνδυνο τρόπο. Κανένας δεν μίλησε για πεθαμένους, δεν διανοήθηκε καν να κάνει σύνδεση θανάτων !?! με τις απολύσεις της Χ εταιρείας, πόσο μάλλον να χρησιμοποιήσει χαρακτηρισμούς του τύπου που αναφέρεις (που δεν θα τους επαναλάβω γιατί είναι κατάπτυστο και μόνο που αναφέρθηκαν). Black humor έγινε ως ένα βαθμό και ναι κακώς έγινε και κατ' εμέ.

    Θα μπορούσες απλά να πεις ότι "παιδιά ξέρετε κάτι, ok έγινε ότι έγινε, είναι λίγο (έως αρκετά) ανόητο να συνδέουμε καταστάσεις Ελλαδιστάν άλλου τύπου με τέτοιες περιπτώσεις" και θα είχες και δίκιο και εγώ μαζί σου και το θέμα θα τελείωνε εκεί. Αντίθετα συνεχίζεις, για τους δικούς σου λόγους.

    Επί του θέματος, θα συμφωνήσω με την τελευταία παράγραφο του Cha0s. Είναι κακό να γίνονται απολύσεις για τους ανθρώπους (ή τουλάχιστον για κάποιους από αυτούς ανάλογα με τις περιστάσεις), αλλά it is what it is. Για να τα βγάλει πέρα μια επιχείρηση χρειάζεται καλώς ή κακώς να έχει με κάποιο τρόπο κέρδος. Από τι στιγμή που αυτό παύει να συμβαίνει, πρέπει με κάποιο τρόπο να περιορίσει στη χειρότερη περίπτωση τη χασούρα, ώστε να συνεχίσει να υπάρχει και να μη βάλει μια και καλή λουκέτο. Ένας τρόπος να γίνει αυτό είναι και οι περικοπές προσωπικού. Αυτό δεν κάνει απαραίτητα την επιχείρηση ανάλγητη (όπως δεν ήταν και...φιλάνθρωπη όταν έκανε τις προσλήψεις). Είναι τρομερό πραγματικά που χρειάζεται εν έτι 2016 να εξηγούμε τα αυτονόητα, λόγω της δικής μας...μπανανοκατάστασης. Όσο για τις επιπτώσεις για τα άτομα, δεν έχουμε τρόπο να γνωρίζουμε 100% πως θα τους επηρεάσει. Όπως σωστά ειπώθηκε εξαρτάται και από τις ηλικίες και τις ιδιαίτερες συνθήκες του καθενός.
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-02-16, 19:05
  2. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-16, 01:24
  3. Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-12-15, 02:43
  4. Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-15, 16:01
  5. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-15, 14:38

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας