Σελ. 57 από 88 ΠρώτηΠρώτη ... 3747525556575859626777 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 841-855 από 1308
  1. #841
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με άλλα λόγια επειδή είμαστε Έλληνες, και παρόλο που έχουμε εγγραφεί ως φορολογικοί κάτοικοι άλλης χώρας (έχουν το γερμανικό φορολογικό αριθμό μου), θέλουν να στείλουν στοιχεία για τις επενδύσεις μας στον Πιερακάκη.
    Ρε ουστ.
    Εχει να κάνει με την αναμενόμενη εφαρμογή του περιουσιολογίου;
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  2. #842
    Εγγραφή
    26-09-2002
    Περιοχή
    Τραχανοπλαγιά
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    571
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Fritz!Box 5530 AX Fiber
    Καλημέρα,

    Ζητούν τον 10ψήφιο κωδικό ΣΑΤ (Συστήματος Άυλων Τίτλων). Αν καταλαβαίνω καλά (χωρίς αυτό να είναι δεσμευτικό ή επίσημο), είναι οδηγία της ΕΕ για την φορολόγηση των κατοίκων από μετοχές όπου πρέπει να ακολουθήσει η Revolut. ΣΑΤ βγάζουμε σε ένα από τα μέλη που εμφανίζονται στο https://www.athexgroup.gr/el/web/gue...g-participants . ΠΡΟΣΟΧΗ! Επαναλαμβάνω πως είναι αυτό που νομίζω πως κατάλαβα, όχι σίγουρα το σωστό.

    Αν δεν καταχωρηθεί ο ΣΑΤ, απλά οι μετοχές σου παραμένουν ως έχουν και μπορείς μόνο να τις πουλήσεις. Δεν μπορείς να αγοράσεις νέες. ΔΕΝ τις χάνεις ούτε στις δεσμεύουν μέχρι να δώσεις τον ΣΑΤ, μη νομίζετε πως η κακιά Revolut ξαφνικά θέλει να πάρει τα λεφτά μας.
    Φιλικά, Γιώργος Βαρδίκος

  3. #843
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.583
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gvard Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα,

    Ζητούν τον 10ψήφιο κωδικό ΣΑΤ (Συστήματος Άυλων Τίτλων). Αν καταλαβαίνω καλά (χωρίς αυτό να είναι δεσμευτικό ή επίσημο), είναι οδηγία της ΕΕ για την φορολόγηση των κατοίκων από μετοχές όπου πρέπει να ακολουθήσει η Revolut. ΣΑΤ βγάζουμε σε ένα από τα μέλη που εμφανίζονται στο https://www.athexgroup.gr/el/web/gue...g-participants . ΠΡΟΣΟΧΗ! Επαναλαμβάνω πως είναι αυτό που νομίζω πως κατάλαβα, όχι σίγουρα το σωστό.

    Αν δεν καταχωρηθεί ο ΣΑΤ, απλά οι μετοχές σου παραμένουν ως έχουν και μπορείς μόνο να τις πουλήσεις. Δεν μπορείς να αγοράσεις νέες. ΔΕΝ τις χάνεις ούτε στις δεσμεύουν μέχρι να δώσεις τον ΣΑΤ, μη νομίζετε πως η κακιά Revolut ξαφνικά θέλει να πάρει τα λεφτά μας.
    Στην τελευταία παράγραφο απαράδεκτη η ειρωνία, δε μιλάς με ψεκασμένους εδώ μέσα.
    Η Revolut δεν είναι κακιά, είναι απλά ανίκανη να εφαρμόσει σωστά το νόμο. Εγώ δεν είμαι φορολογικά κάτοικος Ελλάδας και αν μου ζητάει από εμένα αυτόν τον αριθμό τότε μάλλον δεν τον ζητάει από μη Έλληνες που είναι φορολογικά κάτοικοι Ελλάδας γιατί το πάει με βάση την εθνικότητα και όχι την φορολογική έδρα.
    Είναι γνωστό ότι έχουν δαγκώσει περισσότερο από αυτό που μπορούν να μασήσουν ως εταιρία, έχοντας επεκταθεί σε οτιδήποτε πιθανό και απίθανο σκέφτηκαν, με αποτέλεσμα να έχουν μπλέξει τα μπούτια τους σε πολλές περιπτώσεις λόγω έλλειψης του απαραίτητου προσωπικού (βάλε και τις διαρκείς παραιτήσεις λόγω των τραγικών συνθηκών εργασίας).
    Κατά πάσα πιθανότητα αυτό που συνέβη εδώ είναι ότι κάποιος intern από το legal έστειλε μήνυμα στο product ότι πρέπει να ζητήσουν αυτόν τον αριθμό από τους Έλληνες, και κάποιος υπερφορτωμένος και εξαντλημένος developer χρησιμοποίησε το πρώτο field που του ήρθε στο μυαλό, δηλαδή την εθνικότητα. Και σιγά να μην έκαναν σωστό QA για κάτι τόσο "απλό".

    Προσωπικά όπως ήδη έγραψα είμαι από την άνοιξη σε φάση αποχώρησης, δηλαδή δεν αγοράζω τίποτα και μόνο πουλάω ο,τι πιάσει τιμή που με ενδιαφέρει, και πριν βγει το 2021 θα τα έχω πουλήσει όλα ακόμα και με χασούρα για να κλείσω το λογαριασμό μου.
    Επομένως δεν τους δίνω νέα στοιχεία σε καμία περίπτωση γιατί αυτοί είναι ικανοί να δώσουν τις επενδύσεις μου στο ελληνικό υπουργείο οικονομικών και μετά να τρέχω.

    Για εμένα η Revolut είναι καλή απλά ως μέθοδος πληρωμής σε συγκεκριμένα σενάρια και θα συνεχίσω να την χρησιμοποιώ ως τέτοια, αλλά δεν πρόκειται να έχω λεφτά σε μόνιμη βάση σε αυτούς και φυσικά καθόλου επενδύσεις.

  4. #844
    Εγγραφή
    26-09-2002
    Περιοχή
    Τραχανοπλαγιά
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    571
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Fritz!Box 5530 AX Fiber
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην τελευταία παράγραφο απαράδεκτη η ειρωνία, δε μιλάς με ψεκασμένους εδώ μέσα.
    Η Revolut δεν είναι κακιά, είναι απλά ανίκανη να εφαρμόσει σωστά το νόμο. Εγώ δεν είμαι φορολογικά κάτοικος Ελλάδας και αν μου ζητάει από εμένα αυτόν τον αριθμό τότε μάλλον δεν τον ζητάει από μη Έλληνες που είναι φορολογικά κάτοικοι Ελλάδας γιατί το πάει με βάση την εθνικότητα και όχι την φορολογική έδρα.

    [....]Κατά πάσα πιθανότητα αυτό που συνέβη εδώ είναι ότι κάποιος intern από το legal έστειλε μήνυμα στο product ότι πρέπει να ζητήσουν αυτόν τον αριθμό από τους Έλληνες, δεν τους δίνω νέα στοιχεία σε καμία περίπτωση γιατί αυτοί είναι ικανοί να δώσουν τις επενδύσεις μου στο ελληνικό υπουργείο οικονομικών και μετά να τρέχω.

    Για εμένα η Revolut είναι καλή απλά ως μέθοδος πληρωμής σε συγκεκριμένα σενάρια και θα συνεχίσω να την χρησιμοποιώ ως τέτοια, αλλά δεν πρόκειται να έχω λεφτά σε μόνιμη βάση σε αυτούς και φυσικά καθόλου επενδύσεις.

    Όπως είπα και νωρίτερα, η Revolut ακολουθεί τις Ευρωπαϊκές οδηγίες. Την εν λόγω ενημέρωση την έλαβαν όλοι οι χρήστες της Ευρώπης ανεξαρτήτως εθνικότητας και φορολογικής έδρας οι οποίοι κάποια στιγμή στο παρελθόν είχαν κάνει click στην αποδοχή "κεφαλαίου σε ρίσκο" στις μετοχές και ξεκίνησαν να τις βλέπουν, ανεξαρτήτως αν έκαναν έστω και μία χρηματιστηριακή συναλλαγή. Στο Reddit έχει βουήξει ο τόπος από χρήστες ανά την Ευρώπη μη Ελληνες και μη κατοίκους Ελλάδας οι οποίοι έλαβαν το ίδιο μήνυμα και αναφέρουν πως στο εν λόγω πεδίο σε κάποιες χώρες έβαλαν ξανά τον ΑΦΜ τους γιατί η χώρα τους δεν έχει το αντίστοιχο ΣΑΤ ή το έχει με τον ίδιο αριθμό (όπως στο Ελληνικό τελωνείο ο EORI σε εμάς είναι ο ίδιος μας ο ΑΦΜ ενώ σε άλλες χώρες είναι διαφορετικός αριθμός).
    Φιλικά, Γιώργος Βαρδίκος

  5. #845
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.583
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gvard Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως είπα και νωρίτερα, η Revolut ακολουθεί τις Ευρωπαϊκές οδηγίες. Την εν λόγω ενημέρωση την έλαβαν όλοι οι χρήστες της Ευρώπης ανεξαρτήτως εθνικότητας και φορολογικής έδρας οι οποίοι κάποια στιγμή στο παρελθόν είχαν κάνει click στην αποδοχή "κεφαλαίου σε ρίσκο" στις μετοχές και ξεκίνησαν να τις βλέπουν, ανεξαρτήτως αν έκαναν έστω και μία χρηματιστηριακή συναλλαγή. Στο Reddit έχει βουήξει ο τόπος από χρήστες ανά την Ευρώπη μη Ελληνες και μη κατοίκους Ελλάδας οι οποίοι έλαβαν το ίδιο μήνυμα και αναφέρουν πως στο εν λόγω πεδίο σε κάποιες χώρες έβαλαν ξανά τον ΑΦΜ τους γιατί η χώρα τους δεν έχει το αντίστοιχο ΣΑΤ ή το έχει με τον ίδιο αριθμό (όπως στο Ελληνικό τελωνείο ο EORI σε εμάς είναι ο ίδιος μας ο ΑΦΜ ενώ σε άλλες χώρες είναι διαφορετικός αριθμός).
    Έχει βουήξει ο τόπος από μη Έλληνες και μη κατοίκους Ελλάδας που τους ζητάει η Revolut το ελληνικό "investor number" (ή όπως το λένε);

    Υποθέτω ότι δεν έχεις καταλάβει ποιο είναι το πρόβλημα, αλλά υπάρχει και η μικρή πιθανότητα να είναι όπως τα λες και η Revolut να το έχει όντως κάνει αυτό.

  6. #846
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει βουήξει ο τόπος από μη Έλληνες και μη κατοίκους Ελλάδας που τους ζητάει η Revolut το ελληνικό "investor number" (ή όπως το λένε);

    Υποθέτω ότι δεν έχεις καταλάβει ποιο είναι το πρόβλημα, αλλά υπάρχει και η μικρή πιθανότητα να είναι όπως τα λες και η Revolut να το έχει όντως κάνει αυτό.
    https://www.revolut.com/help/wealth/...nal-identifier

  7. #847
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.583
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστό και αυτό, η Revolut είναι "UK regulated entity", όλο αυτό δεν έχει καμία σχέση με δήθεν κανονισμούς της ΕΕ που γράφουν μερικοί.

    Προσωπικά δεν το έχω αυτό και δεν πρόκειται να πάω να το βγάλω για να το στείλει η Revolut στα Αγγλάκια και να καταλήξω να δω το όνομα μου σε κανένα στικάκι σε λίγα χρόνια.
    Πάτησα skip.

  8. #848
    Εγγραφή
    26-09-2002
    Περιοχή
    Τραχανοπλαγιά
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    571
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Fritz!Box 5530 AX Fiber
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει βουήξει ο τόπος από μη Έλληνες και μη κατοίκους Ελλάδας που τους ζητάει η Revolut το ελληνικό "investor number" (ή όπως το λένε);

    Υποθέτω ότι δεν έχεις καταλάβει ποιο είναι το πρόβλημα, αλλά υπάρχει και η μικρή πιθανότητα να είναι όπως τα λες και η Revolut να το έχει όντως κάνει αυτό.
    Μπορεί να μην το έχω καταλάβει το πρόβλημα, μπορεί και εσύ να μην το έχεις καταλάβει το πρόβλημα. Μπορείς να μου δώσεις 2-3 links τα οποία αναφέρουν ελληνικό "investor number"; Μήπως αυτά τα γράφουν Έλληνες; Ορίστε από άλλες χώρες:


    https://www.reddit.com/r/Revolut/com...evolut_in_two/
    https://www.reddit.com/r/Revolut/com..._you_revoluts/
    https://www.reddit.com/r/Revolut/com...th_tin_number/
    https://www.reddit.com/r/Revolut/com..._regarding_an/


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστό και αυτό, η Revolut είναι "UK regulated entity", όλο αυτό δεν έχει καμία σχέση με δήθεν κανονισμούς της ΕΕ που γράφουν μερικοί.

    Προσωπικά δεν το έχω αυτό και δεν πρόκειται να πάω να το βγάλω για να το στείλει η Revolut στα Αγγλάκια και να καταλήξω να δω το όνομα μου σε κανένα στικάκι σε λίγα χρόνια.
    Πάτησα skip.
    Στο https://www.revolut.com/help/wealth/...nal-identifier αναφέρει τη λίστα των χωρών. Μήπως η συντριπτική πλειοψηφία τους ανήκει στην Ε.Ε; Για τις υπόλοιπες ζητάει απλά το passport number, δε νομίζω η Ρωσία, η Κίνα, η ΗΠΑ, η Νιγηρία και η Βραζιλία να έχουν το passport number σαν National Identifier, απλά εκεί δεν τους ενδιαφέρει (εδώ μπαίνει ο προγραμματιστής που θα μπορούσε να μην τους έχει στείλει, βάσει του Revolut subreddit πάντως το έλαβαν μόνο αυτοί των χωρών της Ε.Ε.

    - - - Updated - - -

    Α, επίσης στο https://www.revolut.com/help/wealth/...mer-protection αναφέρει γιατί ακολουθεί τους κανονισμούς της Ε.Ε. σχετικά με τις μετοχές:

    At present there is no difference between EU regulatory protections and UK consumer protection law as the UK transposed the relevant consumer protection EU Directives into its national legislation in order to achieve the objectives set out in each one of the EU Directives. UK consumer protection law is fully harmonised with UK legislation which means that the UK cannot reduce, or exceed, the level of consumer protection provided.
    Φιλικά, Γιώργος Βαρδίκος

  9. #849
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστό και αυτό, η Revolut είναι "UK regulated entity", όλο αυτό δεν έχει καμία σχέση με δήθεν κανονισμούς της ΕΕ που γράφουν μερικοί.

    Προσωπικά δεν το έχω αυτό και δεν πρόκειται να πάω να το βγάλω για να το στείλει η Revolut στα Αγγλάκια και να καταλήξω να δω το όνομα μου σε κανένα στικάκι σε λίγα χρόνια.
    Πάτησα skip.
    Μάλλον σου ξέφυγε πως δεν είναι μόνο για Ελληνες,

  10. #850
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.583
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον σου ξέφυγε πως δεν είναι μόνο για Ελληνες,
    Μάλλον και εσένα και του gvard σας ξέφυγε ότι στην προηγούμενη σελίδα δεν γράφαμε ότι έχουμε θέμα που η Revolut μας ζητάει στοιχεία, έχουμε θέμα που μας ζητάει ελληνικό "10 DSS digit investor share code" ενώ δεν είμαστε φορολογικά κάτοικοι Ελλάδας.
    Δε φταίω εγώ αν διαβάζετε τα μηνύματα διαγώνια.

    Όπως αποδείχθηκε η απαίτηση αυτή έρχεται επειδή η Revolut είναι "UK regulated entity" και δεν έχει καμία σχέση με οδηγία της ΕΕ.
    Άλλωστε αν η ΕΕ είχε αποφασίσει ότι πρέπει να δίνουμε αναφορά στην χώρα καταγωγής μας για τις επενδύσεις μας, τότε θα μας είχαν έρθει αντίστοιχα μηνύματα και από τους άλλους brokers που χρησιμοποιούμε, πχ από την Degiro.

    Ωστόσο επειδή κανείς δεν είναι τέλειος και δεν έχω πρόβλημα να παραδεχθώ το λάθος μου όταν το κάνω, αν μου έρθει μήνυμα από την Degiro ή την Trade Republic ότι πρέπει να τους δώσω το ελληνικό "10 DSS digit investor share code" τότε θα το γράψω στο forum.

  11. #851
    Εγγραφή
    03-01-2018
    Περιοχή
    22 Acacia Avenue
    Μηνύματα
    2.263
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219936/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Προσπάθησα να κάνω top-up στην revolut με χρεωστική της εθνικής, όπως είχα κάνει και τον Σεπτέμβριο που όλα εξελίχθηκαν ομαλά.
    Σήμερα έφαγα στην αρχή δύο απανωτά decline. Μετά θυμήθηκα ότι είχα απενεργοποιημένη την επιλογή για χρεώσεις abroad στην κάρτα, οπότε θεώρησα ότι το λάθος ήταν δικό μου.
    Ενεργοποίησα το χρεώσεις abroad, αλλά και μετά από αυτό είχα ένα decline και ένα revert. Το θέμα είναι ότι το authentication και η έγκριση γίνεται σωστά: Το δοκίμασα και από το κινητό και μέσω browser.
    To call center της Εθνικής έχει τρελή αναμονή.
    Έχει κανείς καμιά ιδέα;
    Μέχρι τον Σεπτέμβριο έκανα top-up από bank account. Το Σεπτέμβριο πήρα την απόφαση να δοκιμάσω με κάρτα κια όλα ok τότε...

    Update:

    To Whom It May Concern: Μετά από 40 λεπτά αναμονής στο τηλ. κέντρο της ΕΤΕ βρέθηκε η αιτία. Φταίει το γεγονός ότι η κάρτα ήταν αποθηκευμένη στη revolut. Η εκπρόσωπος μού πρότεινε όποτε αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα να σβήνω και να ξαναπερνάω χειροκίνητα (ή με NFC τελοσπάντων) τα στοιχεία της κάρτας. Θέλει πληκτρολόγηση από την αρχή, ενδεχομένως για επιβεβαίωση του cvc σκέφτομαι εγώ.

    Οπότε δείτε το και όσοι έχετε κάρτες άλλων τραπεζών ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΕΣ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος zeronero : 29-10-21 στις 13:15.

  12. #852
    Εγγραφή
    06-11-2006
    Μηνύματα
    873
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz!7530
    Σήμερα έλαβα mail για να αλλάξω την φυσική κάρτα μου διότι πρόσθεσαν λέει πράγματα τα οποία μόνο με νέα κάρτα θα τα εκμεταλλευτώ..

    We’ve been working hard to improve your card payment experience and we've made some changes behind the scenes. To make sure your card benefits from these changes, we need you to replace your existing physical cards. You can now order a free replacement debit card for each of the cards listed: ******
    Δλδ να αλλάξω κάρτα διότι??
    Τι είναι αυτό που άλλαξε και η τωρινή κάρτα δεν μπορεί να το λειτουργήσει??

    Όταν πας να παραγγείλεις τη νέα κάρτα από κάτω γράφει:

    Delivery fee applies
    Αλλά το πόσο είναι το fee,άγνωστο..

    Απο την άλλη αν δεν το κάνεις τότε η κάρτα σου θα καταργηθεί στις 23/01/2022 ενώ κανονικά λήγει το 2023..!

    Αστείοι, πραγματικά.

    Αλλος κάνεις έλαβε το mail?

  13. #853
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    μου ήρθε και μόλις το παράγγειλα αλλά δεν λέει για fee. Τελευταία επιλογή ήταν Get new card for free, το πάτησα και μετά λεει your card it's on the way

  14. #854
    Εγγραφή
    06-11-2006
    Μηνύματα
    873
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz!7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    μου ήρθε και μόλις το παράγγειλα αλλά δεν λέει για fee. Τελευταία επιλογή ήταν Get new card for free, το πάτησα και μετά λεει your card it's on the way
    Τι να σου πω, έβαλα screenshot να δείτε.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_20211029_181419.jpg  


  15. #855
    Εγγραφή
    21-04-2004
    Μηνύματα
    1.236
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    MikroTik RB951Ui-2HnD
    Path Level
    Fastpath
    παιδιά καλή η revοlut, άλλη παρόμοια κάρτα υπάρχει;;;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος leasedline : 18-11-21 στις 16:20.
    LL
    __________________________________________________________
    εσπρεσοσυζητήσεις https://www.e-spresso.gr/forum


Σελ. 57 από 88 ΠρώτηΠρώτη ... 3747525556575859626777 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Google Chrome - συζητηση, αποριες, προβληματα
    Από Gordito στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 1990
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-24, 06:48
  2. Μηνύματα: 19514
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-24, 22:34
  3. Windows 7 - Συζήτηση, απορίες, προβλήματα
    Από DaveMurray στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 14548
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-04-24, 12:31
  4. Ψηφιακοί δέκτες MPEG4 για DIGEA - Συζήτηση, απορίες, προβλήματα
    Από treli@ris στο φόρουμ DVB-T, Tηλεοράσεις, IPTV
    Μηνύματα: 3137
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-24, 23:31

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας