Σελ. 39 από 64 ΠρώτηΠρώτη ... 1929343738394041444959 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 571-585 από 946

Θέμα: ASUS DSL N14U

  1. #571
    Εγγραφή
    13-05-2016
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρα απο οτι καταλαβα πηρε το official κανονικα
    ναι στα generic ειναι 192.168.1.1
    μηπως με την beta κλειδωσε σε g.dmt/adsl2?

    Παντως αν σου παει καλυτερα η 1.0.9.7, ασε αυτην ...δεν εχω το συγκεκριμενο να σου πω αν τα τελαυταια λογισμικα ειναι χειροτερα σε θεμα ταχυτητας, αλλα στα αλλα μοντελα τους ειναι οκ, δεν ειδα διαφορα παρα απο λαθη (πανω/κατω η διαφορα)
    Enable the DDNS Client? Yes or no αυτο? Με ρωτησε οταν εκανα το setup wizard, εγω εβαλα no..

    Καποια αλλη ρυθμιση που πρεπει να προσεξω για ''ασφαλεια'' η οτιδηποτε αλλο?

    Παντως αμα μπορεις κανε μια ερωτηση σχετικα με αυτο, με την ταχυτητα που κλειδωσε μολις εβαλα την βετα...μπορει να μαθουμε και κατι..

  2. #572
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από LocoDiceGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Enable the DDNS Client? Yes or no αυτο? Με ρωτησε οταν εκανα το setup wizard, εγω εβαλα no..

    Καποια αλλη ρυθμιση που πρεπει να προσεξω για ''ασφαλεια'' η οτιδηποτε αλλο?

    Παντως αμα μπορεις κανε μια ερωτηση σχετικα με αυτο, με την ταχυτητα που κλειδωσε μολις εβαλα την βετα...μπορει να μαθουμε και κατι..
    το ddns ειναι οχι, εκτος να το χρειαζεσαι
    οπως ειπα μαλλον θα κλειδωσε σε d.dmt και δεν θα το προσεξες, εγω ποτε δεν κανω το set wizard, με αυτο μερικες φορες μπορει να κλειδωνει λαθος, δεν επρεπε, αλλα παντα βαζω εγω χειροκινητα τις ρυθμισεις, θα ρωτησω παντως, μπορει να φταινε και τα drivers, αλλα χωρις στατιστικα, υποθεσεις θα κανουν και αυτοι

  3. #573
    Εγγραφή
    13-05-2016
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ddns ειναι οχι, εκτος να το χρειαζεσαι
    οπως ειπα μαλλον θα κλειδωσε σε d.dmt και δεν θα το προσεξες, εγω ποτε δεν κανω το set wizard, με αυτο μερικες φορες μπορει να κλειδωνει λαθος, δεν επρεπε, αλλα παντα βαζω εγω χειροκινητα τις ρυθμισεις, θα ρωτησω παντως, μπορει να φταινε και τα drivers, αλλα χωρις στατιστικα, υποθεσεις θα κανουν και αυτοι
    Λοιπον επιστρεφω με νεα...περασα τo τελευταιo official firmware, αλλαξα το auto σε ADSL+ στην αρχη δεν ειχα ιντερνετ αλλα πηρα τηλεφωνο και ολα κομπλε,
    τους ρωτησα αμα γινεται να ανεβει η ταχυτητα και μου ειπε οτι θεωρητικα ανεβαινει μεχρι τα 16 αλλα ισως εχω αποσυνδεσεις...του ειπα να το αφησει οπως ειναι να τσεκαρω
    και το καινουριο firmware και βλεπουμε...

    Μπορουμε να κανουμε και factory reset απο την εφαρμογη βλεπω??
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος LocoDiceGR : 16-07-17 στις 15:33.

  4. #574
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από LocoDiceGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον επιστρεφω με νεα...περασα τo τελευταιo official firmware, αλλαξα το auto σε ADSL+ στην αρχη δεν ειχα ιντερνετ αλλα πηρα τηλεφωνο και ολα κομπλε,
    τους ρωτησα αμα γινεται να ανεβει η ταχυτητα και μου ειπε οτι θεωρητικα ανεβαινει μεχρι τα 16 αλλα ισως εχω αποσυνδεσεις...του ειπα να το αφησει οπως ειναι να τσεκαρω
    και το καινουριο firmware και βλεπουμε...

    Μπορουμε να κανουμε και factory reset απο την εφαρμογη βλεπω??
    factory reset μπορεις να κανεις απο το menu ... advanced settings > administration> Restore/Save/Upload Setting> Factory default ... αλλα ειναι καλυτερα απο το κουμπακι reset (νομιζω πισω) πατωντας το συνεχεια για 6 μεχρι 10 δευτερολεπτα, γιατι με αυτο τον τροπο καθαριζει λιγο καλυτερα και η μνημη

    Επισης το καινουριο λογισμικο πρεπει να εχει πιο πολλες επιλογες στο stability adjustment για να αλλαξεις και εσυ το snr αρα και ταχυτητα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από LocoDiceGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....
    Παντως αμα μπορεις κανε μια ερωτηση σχετικα με αυτο, με την ταχυτητα που κλειδωσε μολις εβαλα την βετα...μπορει να μαθουμε και κατι..
    Mου απαντησαν το ιδιο οπως σου ειπα ... οταν βαλεις καποιο λογισμικο και σου κλειδωσει χαμηλα ανεβαζεις τα στατιστικα να τα δουμε ... ισως το dla να ενεργοποιηθηκε (απο την 1.0.9.7 εχουν αλλαξει πολλα) η να κλειδωσε σε g.dmt

  5. #575
    Εγγραφή
    13-05-2016
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    factory reset μπορεις να κανεις απο το menu ... advanced settings > administration> Restore/Save/Upload Setting> Factory default ... αλλα ειναι καλυτερα απο το κουμπακι reset (νομιζω πισω) πατωντας το συνεχεια για 6 μεχρι 10 δευτερολεπτα, γιατι με αυτο τον τροπο καθαριζει λιγο καλυτερα και η μνημη

    Επισης το καινουριο λογισμικο πρεπει να εχει πιο πολλες επιλογες στο stability adjustment για να αλλαξεις και εσυ το snr αρα και ταχυτητα

    - - - Updated - - -



    Mου απαντησαν το ιδιο οπως σου ειπα ... οταν βαλεις καποιο λογισμικο και σου κλειδωσει χαμηλα ανεβαζεις τα στατιστικα να τα δουμε ... ισως το dla να ενεργοποιηθηκε (απο την 1.0.9.7 εχουν αλλαξει πολλα) η να κλειδωσε σε g.dmt
    Ενταξει τωρα με το τελευταιο stable ειμαι ενταξει μεχρι στιγμης, μολις βγει το επομενο βλεπουμε.

  6. #576
    Εγγραφή
    13-05-2016
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Ειδα ποσταρες καινουριο ΒΕΤΑ firmware θα κρατηθω και δεν θα το περασω, πλησιαζουμε για official , ξερεις κατι?

  7. #577
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από LocoDiceGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειδα ποσταρες καινουριο ΒΕΤΑ firmware θα κρατηθω και δεν θα το περασω, πλησιαζουμε για official , ξερεις κατι?
    Οχι δεν ξερω ποτε θα βγει official, αλλα αν δεν βρεθουν προβληματα με την καινουρια beta, ναι θα γινει official, αλλα δεν ξερω πότε (αφου δεν εγιναν οι αλλες beta official, μαλλον καποιο λαθος θα ειχαν πριν) θα δουμε για official πως θα παει αυτη η τελευταια beta

  8. #578
    Εγγραφή
    13-07-2017
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    153
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Asus DSL-N14
    SNR / Attn
    8.2(dB) / 21.3(dB)
    Το παρέλαβα κι εγώ σήμερα, αλλά αύριο θα έχω χρόνο να το αντικαταστήσω με το ZTE που μου έχει δώσει κάνα χρόνο τώρα η Wind. Ανυπομονώ να έχω κάτι πιο σωστό από την κινεζιά που μετά τις 3-4 συσκευές πάτωνε το σύμπαν, ούτε στο admin δε μπορούσα να μπω χωρίς reset... Διάβασα και τις 3 τελευταίες σελίδες του thread και νομίζω είμαι έτοιμος
    Αν κλειδώσει σε d.gmt πρέπει να το αλλάξω χεράτα;

  9. #579
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akkis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το παρέλαβα κι εγώ σήμερα, αλλά αύριο θα έχω χρόνο να το αντικαταστήσω με το ZTE που μου έχει δώσει κάνα χρόνο τώρα η Wind. Ανυπομονώ να έχω κάτι πιο σωστό από την κινεζιά που μετά τις 3-4 συσκευές πάτωνε το σύμπαν, ούτε στο admin δε μπορούσα να μπω χωρίς reset... Διάβασα και τις 3 τελευταίες σελίδες του thread και νομίζω είμαι έτοιμος
    Αν κλειδώσει σε d.gmt πρέπει να το αλλάξω χεράτα;
    Μεγεια, ναι αλλα νομιζω θα κλειδωσει κανονικα, μαλλον με οτε κλειδωνει σε annex M (απο οτι βλεπω σε μερικες περιπτωσεις) αν μεινει το modulation στο αυτοματο

  10. #580
    Εγγραφή
    05-01-2014
    Περιοχή
    Area 51
    Μηνύματα
    362
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    Path Level
    Interleaved
    Σε Annex A είναι στο δικό μου με modulation στο αυτόματο.

  11. #581
    Εγγραφή
    13-07-2017
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    153
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Asus DSL-N14
    SNR / Attn
    8.2(dB) / 21.3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεγεια, ναι αλλα νομιζω θα κλειδωσει κανονικα, μαλλον με οτε κλειδωνει σε annex M (απο οτι βλεπω σε μερικες περιπτωσεις) αν μεινει το modulation στο αυτοματο
    Σε ευχαριστώ! Μου ήρθε με fw 1.0.9.7 αλλά κάνω διάφορες δοκιμές πριν του βάλω το τελευταίο stable. Το μόνο που δεν έχω καταφέρει είναι το hard reset από το κουμπί. Τι 30-30-30 τι όπως είναι ανοικτό πατάω για 10" τίποτε! Μένει στο να αναβοσβήνει το power μέχρι να του κάνω reboot από το κουμπί του ρεύματος. Οπότε κάνω hard reset μόνο από το admin ui.

  12. #582
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akkis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ! Μου ήρθε με fw 1.0.9.7 αλλά κάνω διάφορες δοκιμές πριν του βάλω το τελευταίο stable. Το μόνο που δεν έχω καταφέρει είναι το hard reset από το κουμπί. Τι 30-30-30 τι όπως είναι ανοικτό πατάω για 10" τίποτε! Μένει στο να αναβοσβήνει το power μέχρι να του κάνω reboot από το κουμπί του ρεύματος. Οπότε κάνω hard reset μόνο από το admin ui.
    Δεν νομιζω να χρειαζεται σε αυτο το μοντελο 30-30-30 ... για πληροφοριες εδω
    https://www.dd-wrt.com/wiki/index.ph...et_or_30/30/30
    το βαζεις σε recovery mode οταν αναβοσβηνει το power

    To μονο που πρεπει να κανεις ειναι μετα την αναβαθμηση (αν κανεις) και οταν τελειωσει τελειως, να πατησεις απο πισω το reset κουμπακι συνεχομενα για 6-10 δευτερα μονο (αν πατηθει παραπανω μαλλον παλι θα μπει στο recovery mode)
    και οι ρυθμισεις απο την αρχη
    Ετσι θα φυγουν τυχον λογοτυπα της wind και θα γινει πιο καλη λειτουργικοτητα σε τυχον καινουριες ρυθμισεις που προστεθηκαν και βοηθηαει να μην περασουν bugs απο παλαιο λογισμικο

  13. #583
    Εγγραφή
    13-07-2017
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    153
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Asus DSL-N14
    SNR / Attn
    8.2(dB) / 21.3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομιζω να χρειαζεται σε αυτο το μοντελο 30-30-30 ... για πληροφοριες εδω
    https://www.dd-wrt.com/wiki/index.ph...et_or_30/30/30
    το βαζεις σε recovery mode οταν αναβοσβηνει το power

    To μονο που πρεπει να κανεις ειναι μετα την αναβαθμηση (αν κανεις) και οταν τελειωσει τελειως, να πατησεις απο πισω το reset κουμπακι συνεχομενα για 6-10 δευτερα μονο (αν πατηθει παραπανω μαλλον παλι θα μπει στο recovery mode)
    και οι ρυθμισεις απο την αρχη
    Ετσι θα φυγουν τυχον λογοτυπα της wind και θα γινει πιο καλη λειτουργικοτητα σε τυχον καινουριες ρυθμισεις που προστεθηκαν και βοηθηαει να μην περασουν bugs απο παλαιο λογισμικο
    Τέλεια! Σετάρω και επανέρχομαι με εντυπώσεις

    - - - Updated - - -

    Λοιπόν, μετά από κάμποσες ώρες, αναφέρω:

    - ταχύτητα ίδια με πρίν 11.200 και κάτι ψιλά
    - Wifi πιάνει σε μεγαλύτερη απόσταση
    - Έβαλα το τελευταίο official fw (DSL-N14U_1.1.2.2_17-g00f2807.trx)
    - Θέμα (συχνό) είναι πως μετά από αλλαγή στα LAN settings ενώ κουμπώνω MAC με IP και πατάω τον σταυρό ("ADD") τότε περιμένω με τις ώρες και δεν γίνεται τπτ και ΔΕ μπορώ να μπω ξανά στο admin, παραμόνο με reboot, ενώ internet παραμένει ενεργό

    Γενικά, δεν έχω αποσυνδέσεις (δεν είχα ούτως ή άλλως) οπότε καλούτσικα τα πράγματα. Α, επίσης δεν ξέρω από που "παίζω" με το margin για να πειραματιστώ μπας και ανέβει λίγο το 11.200. Εννωώ, που είναι στις ρυθμίσεις αυτό;

  14. #584
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akkis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέλεια! Σετάρω και επανέρχομαι με εντυπώσεις

    - - - Updated - - -

    Λοιπόν, μετά από κάμποσες ώρες, αναφέρω:

    - ταχύτητα ίδια με πρίν 11.200 και κάτι ψιλά
    - Wifi πιάνει σε μεγαλύτερη απόσταση
    - Έβαλα το τελευταίο official fw (DSL-N14U_1.1.2.2_17-g00f2807.trx)
    - Θέμα (συχνό) είναι πως μετά από αλλαγή στα LAN settings ενώ κουμπώνω MAC με IP και πατάω τον σταυρό ("ADD") τότε περιμένω με τις ώρες και δεν γίνεται τπτ και ΔΕ μπορώ να μπω ξανά στο admin, παραμόνο με reboot, ενώ internet παραμένει ενεργό

    Γενικά, δεν έχω αποσυνδέσεις (δεν είχα ούτως ή άλλως) οπότε καλούτσικα τα πράγματα. Α, επίσης δεν ξέρω από που "παίζω" με το margin για να πειραματιστώ μπας και ανέβει λίγο το 11.200. Εννωώ, που είναι στις ρυθμίσεις αυτό;
    -Ειχαν θεμα στο lan settings (dhcp) τα πιο παλια λογισμικα και σε αλλα μοντελα (τι μου θυμησες, πριν μηνες και στο δικο μου μοντελο) η beta εχει φτιαξει αυτο το προβλημα (εαν περαστει η beta εγω παλι συστηνω reset και ξανα απο την αρχη οι ρυθμισεις γιατι η beta ειναι περιπου 4-5 λογισμικα ανωτερη και θα βοηθησει να μην πεασει το dhcp bug στην επομενη)
    μολις χτεσινη, φρεσκο πραμα
    https://www.adslgr.com/forum/threads...66#post6211266

    - το snr αλλαζει απο το stability adjustment (αν δεν εισαι σε περιορισμενο / κλειδωμενο profile) αφου πρωτα κλεισεις (disable) το DLA, βαλε το στο στο 2 με 3 (administration>dsl settings) για δοκιμη

  15. #585
    Εγγραφή
    13-05-2016
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akkis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέλεια! Σετάρω και επανέρχομαι με εντυπώσεις

    - - - Updated - - -

    Λοιπόν, μετά από κάμποσες ώρες, αναφέρω:

    - ταχύτητα ίδια με πρίν 11.200 και κάτι ψιλά
    - Wifi πιάνει σε μεγαλύτερη απόσταση
    - Έβαλα το τελευταίο official fw (DSL-N14U_1.1.2.2_17-g00f2807.trx)
    - Θέμα (συχνό) είναι πως μετά από αλλαγή στα LAN settings ενώ κουμπώνω MAC με IP και πατάω τον σταυρό ("ADD") τότε περιμένω με τις ώρες και δεν γίνεται τπτ και ΔΕ μπορώ να μπω ξανά στο admin, παραμόνο με reboot, ενώ internet παραμένει ενεργό

    Γενικά, δεν έχω αποσυνδέσεις (δεν είχα ούτως ή άλλως) οπότε καλούτσικα τα πράγματα. Α, επίσης δεν ξέρω από που "παίζω" με το margin για να πειραματιστώ μπας και ανέβει λίγο το 11.200. Εννωώ, που είναι στις ρυθμίσεις αυτό;
    καλωςηρθες στο club, και εγω το τελευταιο official εβαλα, πειραξες τιποτα settings για το wifi?

    Η ολα default?

Σελ. 39 από 64 ΠρώτηΠρώτη ... 1929343738394041444959 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ASUS DSL N17U adsl/vdsl
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 3097
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-21, 15:45
  2. [Asus] DSL N14U προβλημα με wifi
    Από dimus13 στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 61
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-16, 11:33
  3. Asus dsl-n14u ή draytek vigor 2710
    Από halkx στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-16, 14:22
  4. Nεο adsl/vdsl Asus DSL N16
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-15, 12:22
  5. Asus dsl n16u βοηθεια για συνδεση ως router
    Από parkos στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-15, 01:16

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας