Σελ. 6 από 64 ΠρώτηΠρώτη ... 45678111626 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 946

Θέμα: ASUS DSL N14U

  1. #76
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hara75gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ok, θα το περάσω μόλις βρω χρόνο. Ξες αν γίνεται update, από στικάκι ή σκληρό, χωρίς τη χρήση Η/Υ, ή είναι ψιλό επικίνδυνο για brick? Ρωτάω, γιατί το router το έχω μακριά από Η/Υ και θα με βόλευε, τα updates να γίνουν με χρήση εξωτερικού σκληρού και browser από κινητό...
    Αν καποιος το εχει κανει μεσω usb η ασυρματα δεν ξερω, εγω δεν το συνηστω ... μονο μεσω καλωδιου και ξεσυνδεση τυχον usb, power lines, τυχον αλλες lan θυρες συνδεμεμες ... αν μπορεις βαλε ενα λαπτοπ κοντα του, η παρε το μοντεμ κοντα στο pc και κατα εμενα καλο ειναι να γινεται reset μετα την αναβαθμηση
    Aν το εχεις να κανει μονο την γραμμη τοτε δεν χρειαζεται ... αλλα για καποιον με πιο πολυπλοκες ρυθμισεις καλο ειναι να γινεται για καλη λειτουργικοτητα
    Η ασος δεν το λεει αλλα η εμπειρια και στην πραξη δειχνει οτι καποτε ειναι καλο να γινεται
    προσφατο χτεσινο φιλος με iptv δουλεψε μονο μετα απο reset, post 3
    http://vip.asus.com/forum/view.aspx?...Language=en-us

  2. #77
    Εγγραφή
    12-05-2010
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.009
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    33(dB) / 4.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TryfGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα

    πήρα αυτές τις μέρες το συγκεκριμένο ρούτερ και έχω αρχίσει να "παίζω" μαζί τους μπας και το μάθω. Παρένθεση. Μιας και χρειαζόμουν καινούργιο ρούτερ το συγκεκριμένο το θεωρώ value for money στα 35,00€. Επειδή δεν είδα να υπάρχει τοπικ για το N14U είπα να ανοίξω για να κάνω κάποιες ερωτήσεις αλλά και γενικά για να υπάρχει για το συγκεκριμένο ρουτερ.

    Η πρώτη ερώτηση είναι για το τι ρυθμίσεις πρέπει να βάλω για να έχω IPv6. Όποτε το ενεργοποιώ δεν έχω νετ, άρα κάτι δεν κάνω καλά.

    Επόμενη ερώτηση είναι γιατί βλέπω το stability ανενεργό;

    Συνημμένο Αρχείο 169183

    Επίσης προσφέρει κάτι συγκεκριμένο το Quality of Service (QoS) που έχει; Θα δω καλύτερα αποτελέσματα; γενικά

    Τέλος έχει καταφέρει κανείς να streamαρει μέσω του mediaserver;
    που το βρήκες 35 ευρουλάκια??

  3. #78
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    στα μαγαζια wind, περνατε το τελευταιο λογισμικο (1.1.1.2 μεχρι τωρα), γινεται οποσδηποτε reset να φυγουν τα λογοτυπα και ειναι σαν απο 60 ευρω και με πολυ περισσοτερες ρυθμισεις πλεον

  4. #79
    Εγγραφή
    01-01-2013
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα παιδιά και Χρόνια Πολλά!

    Αγόρασα το εν λόγω router προχθές και προσπαθώ να χρησιμοποιήσω τον download master αλλά αντιμετωπίζω προβλήματα. Έχετε κάποιο πρόβλημα όταν βάζετε torrent; Μόλις το προσθέτω σαν να κολλάει όλο το σύστημα και το κεντρικό interface του router και αν ξεκινήσει μετά από ώρα να κατεβάζει αργεί πάρα πολύ και η ταχύτητα μπορεί να φτάσει μέχρι 150kbps, ξαναπέφτει και πάει έτσι. Δεν ξέρω βέβαια μήπως φταίει το ότι έχω βάλει ένα 16αρι φλασάκι για δοκιμή και όχι σκληρό δίσκο. Έβαλα χθες το βράδυ να κατεβαίνει μια ταινία και μια έκδοση linux και μετά από 12 ώρες, σήμερα το πρωί, είχε κατέβει μόνο από την έκδοση linux περίπου το 15% η οποία συνολικά είναι κάπου στα 2,5gb. Εν το μεταξύ τώρα το πρωί που άνοιξα, πήγα να μπω ιντερνετ και κόλλαγαν τα πάντα δεν έμπαινε με τίποτα σε σελίδες και με δυσκολία κατάφερα να μπω στις ρυθμίσεις του router μετά από ώρα ώστε να απενεργοποιήσω το download των torrents . Αντίθετα στον υπολογιστή με το συγκεκριμένο router κατεβάζω ταχύτατα 1,7mbps τα πάντα...

  5. #80
    Εγγραφή
    12-05-2010
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.009
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    33(dB) / 4.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    στα μαγαζια wind, περνατε το τελευταιο λογισμικο (1.1.1.2 μεχρι τωρα), γινεται οποσδηποτε reset να φυγουν τα λογοτυπα και ειναι σαν απο 60 ευρω και με πολυ περισσοτερες ρυθμισεις πλεον
    στα μαγαζιά wind?? Δλδ μπαίνω σ'ενα κατάστημα και λέω θέλω το τάδε μόντεμ/ρούτερ το πληρώνω και φεύγω?

  6. #81
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από graal Εμφάνιση μηνυμάτων
    στα μαγαζιά wind?? Δλδ μπαίνω σ'ενα κατάστημα και λέω θέλω το τάδε μόντεμ/ρούτερ το πληρώνω και φεύγω?
    μαλλον δεν ειμαι με wind για να ξερω ποια μαγαζια wind το εχουν , ελπιζω να σου πουν τα παιδια που τοσοι το εχουν

    - - - Updated - - -

    εδω θα το δεις στο 0.15 δευτερολεπτο που ειναι μαυρο ... και χρονια πολλα
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...nd#post5835342

  7. #82
    Εγγραφή
    04-10-2010
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    219
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από graal Εμφάνιση μηνυμάτων
    στα μαγαζιά wind?? Δλδ μπαίνω σ'ενα κατάστημα και λέω θέλω το τάδε μόντεμ/ρούτερ το πληρώνω και φεύγω?
    παίρνεις τηλ σε ένα κατάστημα wind, το παραγγέλνεις και θα το έχεις σε 4-5 μέρες. Εγώ έτσι έκανα και δεν είμαι συνδρομητής WIND. Η τιμή του είναι 34,90€ αν και κάπου διάβασα ότι την τελευταία βδομάδα ανέβηκε σε 36,90€. Αλλά και πάλι πολύ καλή τιμή για αυτό το μοντέλο είναι.

  8. #83
    Εγγραφή
    25-06-2003
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    20
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    micen
    ISP
    micen
    Router
    micen
    Path Level
    Fastpath
    Καλησπερα το παραγγειλα και εγω απο wind θα το εχω το Σαββατο μου ειπαν. Ξερεις καποιος εαν μπορω
    να περιορισω ταχυτητα στις ethernet θυρες ,δινω στον γειτονα και θελω να μην μου παιρνει ολη την γραμμη

  9. #84
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tradenik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα το παραγγειλα και εγω απο wind θα το εχω το Σαββατο μου ειπαν. Ξερεις καποιος εαν μπορω
    να περιορισω ταχυτητα στις ethernet θυρες ,δινω στον γειτονα και θελω να μην μου παιρνει ολη την γραμμη
    θα δεις μια παρομοια σελιδα στο traffic manager / qos

    διαλεγεις bandwidth limiter και βαζεις την ταχυτητα που θελεις στο καθε χρηστη ειτε ειναι με καλωδιο ειτε ασυρματο
    Δυστυχως δεν εχουν τα ασος μια τιμη για ολους σε κοψιμο ταχυτητας και να ξενιασουμε οποιος συνδεεται να εχει ιδια ταχυτητα (το λεω για αλλους χρηστες) αλλα πρεπει να περαστει ο καθε ενας χωριστα ... κατι ειναι και αυτο, μεχρι πριν λιγο καιρο δεν υπηρχε καν κατι τετοιο

    Απο το 1.1.1.3 λογισμικο (πιστευω συντομα) το upload θα παιρνει και κατω απο 1 mbps . πχ 0.8 - 0.6 κλπ για περιορισμο και σε αυτο

  10. #85
    Εγγραφή
    14-06-2007
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    230
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100Mbps/10Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    Γνωρίζει κάποιος φίλος πως κάνουμε disable το ασύρματο δίκτυο?
    (firmware 1.1.0.4)

  11. #86
    Εγγραφή
    20-10-2008
    Περιοχή
    Υμηττος
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/4996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΔΑΦΝΗ
    Router
    VR200/DSL-N14U/TD5136V2
    SNR / Attn
    16.8(dB) / 13.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    αν δεν κανω λάθος το ρουτερ εχει κουμπι στην πίσω πλευρά που κάνει disable το wifi.
    εναλλακτικά αν θες να μην λειτουργεί κάποιες συγκεκριμένες ώρες της ημέρας πας wireless - ->professional -->enable wireless scheduler και ρυθμίζεις το χρονοδιάγραμμα

    - - - Updated - - -

    Χθες παρέλαβα και εγώ το Ν14U προς αντικατάσταστη του κλασσικού Thomson 585 V8 (που εχω μείνει αρκετά ευχαριστημένος)
    ευκολο στο σετάρισμα και αρκετά βολικό.Με το Thomson συγχρόνιζα γυρω στα 12100-12200 έχωντας διακλαδωμένους 2 ορόφους στην ιδια γραμμή. μόλις αφαίρεσα τον πάνω όροφο(μόνο 1 μπριζα έχει) ανέβηκε ελάχιστα 12300.
    Μόλις έβαλα το N14U το χείρότερο που συγχρόνισε είναι το 12399 που είναι και μικρή διαφορά. Στην αρχή παρατηρούσα ενα ψιλοκόλλημα στο σερφάρισμα οταν κατέβαζα και με utorrent ταυτόγχρονα αλλά αφότου αλλαξα κανάλι δείχνει να εξαφανίστηκε το πρόβλημα. Επίσης όλα όσα συνδέονται στο asus είναι με σταθερές ip
    Το πρόβλημα μου είναι οτι ενώ πειράζω το SNR και το ρουτερ δείχνει να κλειδώνει παραπάνω (με +6 κλειδωσε στα 15000) δεν αλλάζει το snr σε αυτό που εμφανίζει στα στατιστικά, δηλαδή και παλι το δείχνει 11. Ξέρω οτι με έχουν με σταθερό snr στο 11 γιατί παλαιότερα είχα θέμα, αλλά πως γίνεται να αλλάζει η ταχύτητα και και το snr να δειχνει ίδιο????δοκίμασα και το τελευταίο stable firmware αλλά μου φάνηκε λίγο χειρότερο σε συγχρονισμό.....
    Από λάθη βλέπω οτι μάλλον εχει πολύ λιγότερα από το Thompson (γυρω στα 200crc τη μερα)
    Επίσης μου δείχνει μεγαλύτερο attenuation(23.4) σε σχεση με το thompson(19.5)
    Να πάρω τηλ στην τηλ υποστήριξη της forthnet και να ζητήσω να απελευθερώσουν το snr?μπας και δω κατι καλύτερο σε ταχύτητα?
    Βάζω και μερικά στατιστικά. όποιος μπορεί να μου πει αν το snr spectrum ειναι οκ γιατί δεν μπορώ να καταλάβω
    ευχαριστώ για την βοήθεια γιατί δεν εχω ασχοληθεί και πολύ με router
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  stats2.png 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  97,3 KB 
ID: 170209Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  stats1.png 
Εμφανίσεις:  31 
Μέγεθος:  99,8 KB 
ID: 170210

  12. #87
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zakos52 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωρίζει κάποιος φίλος πως κάνουμε disable το ασύρματο δίκτυο?
    (firmware 1.1.0.4)
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...85#post5928385
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...89#post5928389

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konstantinos79_pap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόβλημα μου είναι οτι ενώ πειράζω το SNR και το ρουτερ δείχνει να κλειδώνει παραπάνω (με +6 κλειδωσε στα 15000) δεν αλλάζει το snr σε αυτό που εμφανίζει στα στατιστικά, δηλαδή και παλι το δείχνει 11. Ξέρω οτι με έχουν με σταθερό snr στο 11 γιατί παλαιότερα είχα θέμα, αλλά πως γίνεται να αλλάζει η ταχύτητα και και το snr να δειχνει ίδιο????δοκίμασα και το τελευταίο stable firmware αλλά μου φάνηκε λίγο χειρότερο σε συγχρονισμό.....
    Από λάθη βλέπω οτι μάλλον εχει πολύ λιγότερα από το Thompson (γυρω στα 200crc τη μερα)
    Επίσης μου δείχνει μεγαλύτερο attenuation(23.4) σε σχεση με το thompson(19.5)
    Να πάρω τηλ στην τηλ υποστήριξη της forthnet και να ζητήσω να απελευθερώσουν το snr?μπας και δω κατι καλύτερο σε ταχύτητα?
    Βάζω και μερικά στατιστικά. όποιος μπορεί να μου πει αν το snr spectrum ειναι οκ γιατί δεν μπορώ να καταλάβω
    ευχαριστώ για την βοήθεια γιατί δεν εχω ασχοληθεί και πολύ με router
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  stats2.png 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  97,3 KB 
ID: 170209Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  stats1.png 
Εμφανίσεις:  31 
Μέγεθος:  99,8 KB 
ID: 170210
    Οχι ασε ετσι ... μαλλον κατα 90+ ειναι bug του μοντεμ ... το Ν14 εχει τα παλiα τσιπακια που ειχαν και τα ΖΤΕ οτε & ανεφεραν και με αυτα ιδιο θεμα (δεν θυμαμαι το τοπικ να στο δειξω) αλλα ειναι bug ... αφου αλλαξε ταχυτητα το snr tweak δουλευει ... ασε το ετσι

    Για το ατενουετορ ανι παλι ειναι φυσιλογικο ... καθε μοντεμ εχει μια μικρη αποκλειση γιατι ειναι αναλογα πως διαβαζει τους τονους γραμμης, αγλορυθμους κλπ
    Το λεω και αλλου τα broadcom πχ νετγκιαρ, billion bipac (σε broadcom κεντρο) μου δειχνουν 33-34
    τα ασος 35-36
    τα relatek που δειχνουν 39-40
    ...πιστευω οτι το τομσον σου δειχνει το πραγματικο ατενουετορ

    καλη φαινεται η γραμμη απο το spectrum ... μερικες γραμμες εχουν κατι μικρα gaps νομιζω ειναι φυσιολογικο, μπορει να φτιαξει με την παροδο του χρονου ... αλλα πειραξεις το σνρ μπορει να γινει χειροτερο επειδη υπαρχει πιο πολυς θορυβος γραμμης

  13. #88
    Εγγραφή
    20-10-2008
    Περιοχή
    Υμηττος
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/4996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΔΑΦΝΗ
    Router
    VR200/DSL-N14U/TD5136V2
    SNR / Attn
    16.8(dB) / 13.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    αυτά τα κοψίματα με άγχωσαν λίγο και ρωτάω.
    αν δεν πάρω τηλ για να μου ελευθερώσουν το snr από forthnet και το πειράζω εγώ, υπάρχει κάποιος τρόπος να ξέρω το αληθινό μιας και δείχνει πάντα 11???σκεφτόμουν μήπως το bug ειναι από την ανάποδη, δηλαδή δείχνει την ταχύτητα να μεταβάλεται(πλασματικά) ενω το snr δεν αλλάζει(πχ κλειδωμένη γραμμή)
    οπότε προτείνεις να το πάω με trial and error. για να δω που σταθεροποιείται και να μην ασχοληθώ με τεχνική υποστήριξη?
    πάντως είναι τίμιο για τα λεφτά του από την μικρή χρήση που το έχω κάνει εως τώρα
    Επίσης εχει τύχει μερικές φορές να δείχνει fastpath και αλλες interleaved. θα υποθέσω και αυτό bug?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος konstantinos79_pap : 05-05-16 στις 15:45.

  14. #89
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν ξερω να σου πω 100% αλλα εγω νομιζω ειναι bug στο μοντεμ ... αν σου αλλαξε την ταχυτητα εγω θα το αφηνα ετσι γιατι εχε υποψην δεν αρεσει στους παρχους (τεχνικη υποστηριξη οπως λες) η αλλαγη σνρ απο χρηστες

    Ναι ισως να ειναι bug και αυτο ... δεν εχω το Ν14 αλλα εχω δει και απο αλλους χρηστες που παλι αναφερει λαθος δεδομενα
    Θα το αναφερω
    Αν σου ξανατυχει να λει φαστ
    κανε tracert πχ στο my.otenet.gr / www.wind.gr και δες το 2ο hop αν ειναι κατω απο 10-15 ms μαλλον εισαι σε φαστ

  15. #90
    Εγγραφή
    20-10-2008
    Περιοχή
    Υμηττος
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/4996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΔΑΦΝΗ
    Router
    VR200/DSL-N14U/TD5136V2
    SNR / Attn
    16.8(dB) / 13.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ευχαριστώ για τις απαντήσεις babis3g.
    Νομίζω οτι εχεις δικιο και οτι το snr δεν αλλάζει ως Bug. το πείραξα και το εβαλα +6 με αποτελεσμα να κλειδώνει στα παρακατω χαρακτηριστικά. μετά εκανα ενα ftp speedtest και εδειξε τις τιμές με τις οποίες κλείδωσε αρα η ταχυτητα αλλαζει οντως( πριν κατέβαζε μεγιστο 1.2, ενω τωρα 1,4-1,5 σταθερα)
    θα το αφησω 1-2 μέρες να δω πως παει και αν μαζεύει λάθη και ανάλογα το πειράζω προς τα πάνω ή κάτω
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  stat4.png 
Εμφανίσεις:  34 
Μέγεθος:  99,1 KB 
ID: 170215Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  stat3.png 
Εμφανίσεις:  17 
Μέγεθος:  16,8 KB 
ID: 170216

Σελ. 6 από 64 ΠρώτηΠρώτη ... 45678111626 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ASUS DSL N17U adsl/vdsl
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 3097
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-21, 15:45
  2. [Asus] DSL N14U προβλημα με wifi
    Από dimus13 στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 61
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-16, 11:33
  3. Asus dsl-n14u ή draytek vigor 2710
    Από halkx στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-16, 14:22
  4. Nεο adsl/vdsl Asus DSL N16
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-15, 12:22
  5. Asus dsl n16u βοηθεια για συνδεση ως router
    Από parkos στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-15, 01:16

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας