Σελ. 53 από 64 ΠρώτηΠρώτη ... 33434851525354555863 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 781-795 από 946

Θέμα: ASUS DSL N14U

  1. #781
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Θα τσεκαρω μαζι τους για το log και θα σου πω ... εν τω μεταξυ δοκιμασε τους default isp (dns auto)

    edit
    στειλε feedback και στο comment box γραψε referred by babis3g και θα τους ενημερωσω

  2. #782
    Εγγραφή
    08-02-2012
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΡΟΣΤΑΝ
    Στους default είναι πλέον , ενώ στην αρχή δουλεψαν κανονικά για 2 εβδομάδες, από μια φάση και μετά με πέταγε κάθε 10-12 ώρες, πολύ εύκολα, με αυτό που έλεγα οτι τα windows έδειχναν error οτι δε μπορύν να συνδεθούν στον dns. Όλες οι συσκευές είχαν πρόβλημα βέβαια εκείνη τη στιγμή. Πλέον έκανα reset, άλλαξα dns, οι ρυθμίσεις είναι ίδιες με παλιά μετά και τα σημερινά, μένει το πρόβλημα στο Log σχετικά και βλέπουμε για κρεμάσματα
    Ευχαριστώ Μπάμπη για τον χρόνο σου

  3. #783
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    κανε τα αλλα που ειπα και κοιτα το φιλτρο (βαλε αλλα 2 σε σειρα καινουρια) και την πριζα ... και μετα στειλε feedback, τους ενημερωσα οποτε πρεπει να σου απαντησουν αμεσως αν βαλεις το babis3g ... μαλλον οταν το xbox ειναι σε λειτουργεια, εχει χασιμο πακετων και ή κανει αποσυνδεση η γραμμη, ή χανει την ip ... αν τα φιλτρα και η πριζα ειναι οκ μαλλον καλο ειναι να μιλησεις και με τον παροχο ... αν και απο οτι καταλαβα ηδη σε εχει σε κλειδωμενο profile που μπορει να σημαινει κατι δεν παει καλα με την γραμμη

  4. #784
    Εγγραφή
    08-02-2012
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΡΟΣΤΑΝ
    τα crc ειναι καθαρά θέμα του καλωδίου δηλαδή έτσι;
    Προσπάθησα να κατεβάσω αρχεια στο pc, έφτασα την μέγιστη σχεδον ταχύτητα και δεν κατάφερα να το κολλήσω ή να παρω errors.
    Μαζι με τα άλλα που πρότεινες, το stability το κατέβασα ένα db όμως, δεν το έχω απενεργοποιήσει ακόμα

  5. #785
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    σιγουρα το Ν14 δεν ειναι το πιο συμβατο, αλλα πιστευω οτι καπου εχει θεμα το καλωδιο, ισως αν ειχεις πιο συμαβτο modem να μαζευε λαθη και να μην εκανε αποσυνδεση, αλλα απο την αλλη ισως ειναι καλυτερα που δειχνει το προβλημα ... δηλαδη και το asus δεν νομιζω να ειναι τοσο λαθος .... πχ βαλε το stability σε μειον (αν θυμαμαι καλα) για πιο σταθεροτητα (χασιμο ταχυτητας) ... αλλα θελει να δεις και την γραμμη σου

    Για τους dns δοκιμασε και της google 8.8.8.8

  6. #786
    Εγγραφή
    08-02-2012
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΡΟΣΤΑΝ
    Με το stability απενεργοποιημένο θα έχω σύνδεση στα 10Mbps, τα snr τα ίδια. Η αλήθεια είναι οτι δεν το έχω κρατήσει έτσι παρα μόνο όση ώρα χρειάστηκε για να παίξω την πρώτη φορά που το άνοιξα
    Με το stability στα 9db είχα κάποια errors και έτσι αποφάσισα να το κρατήσω στα 8 που έδειχνε 0. Για μία ολόκληρη εβδομάδα δεν ειχα κανενα θέμα, εκει ειναι ένα μπέρδεμα.
    Αλλα για να δουμε τώρα και με τα 7db, μπηκαμε xbox, παίξαμε Minecraft στους απίθανους Servers του μικρου, κατεβάσαμε τέρμα τα γκάζια επίσης, να δουμε τώρα το βραδακι.

  7. #787
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    για αστο disable για δοκιμη μονο, μπορει να χασεις λιγο ταχυτητα, αλλα αν δεν εχει θεμα, τοτε κατι στη γραμμη

    Οπως λεω και σε αλλα topic (και ισχυει σε ολα τα modem) oχι ολες οι γραμμες ειναι σταθερες με το πειραγμα του snr

  8. #788
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 71makis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το stability απενεργοποιημένο θα έχω σύνδεση στα 10Mbps, τα snr τα ίδια. Η αλήθεια είναι οτι δεν το έχω κρατήσει έτσι παρα μόνο όση ώρα χρειάστηκε για να παίξω την πρώτη φορά που το άνοιξα
    Με το stability στα 9db είχα κάποια errors και έτσι αποφάσισα να το κρατήσω στα 8 που έδειχνε 0. Για μία ολόκληρη εβδομάδα δεν ειχα κανενα θέμα, εκει ειναι ένα μπέρδεμα.
    Αλλα για να δουμε τώρα και με τα 7db, μπηκαμε xbox, παίξαμε Minecraft στους απίθανους Servers του μικρου, κατεβάσαμε τέρμα τα γκάζια επίσης, να δουμε τώρα το βραδακι.
    εδωσα το μεγαλο log που εβαλες πριν μερες

    η απαντηση ειναι η εξης

    για το lan
    τσεκαρε το καλωδιο και ντην lan θυρα στο pc & modem, μπορει καπου να μην παταει καλα ή να εχει θεμα οι επαφες στο καλωδιο ... δοκιμασε αλλη θυρα

    Για του dns δοκιμαζεις μερικους στατικους (τα ειπαμε , αλλα λεω οτι απαντησαν)

    επισης και αυτοι βλεπουν αποσυνδεσεις (δοκιμαζεις ολα τα πιο πανω και αν τιποτα τηλεφωνημα στον παροχο)

    εχεις στειελει feedback στην Asus?

  9. #789
    Εγγραφή
    13-05-2016
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Μου ηρθε καινουριο επισημο firmware...πλεον προτεινει και reset μετα απο update, μεχρι στιγμης ολα καλα.

    Edit: Ειχα και κατι θεματα με την ταχυτητα τις τελευταιες μερες οποτε ελπιζω να ειναι πιο σταθερα τα πραγματα τωρα.

    Δεν περιμενα με τιποτα τοσα firmware update για ενα μοντεμ! Μπραβο στην ASUS.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος LocoDiceGR : 22-06-18 στις 08:48.

  10. #790
    Εγγραφή
    08-02-2012
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΡΟΣΤΑΝ
    Ευχαριστώ και πάλι, περίμενα να δω πρακτικά τι γίνεται αντί να φλυαρώ, δεν μου ήρθε και ειδοποίηση στο μέιλ για την απάντηση.
    Τελικά με τα 7db στο stability είναι 11 ημέρες το dsl uptime, φαινεται να διορθώθηκε. Οι πρίζες απο εμένα ειναι οκ, ειναι και καινούργιες εντελώς και τσεκαρισμένες. ΣΤο καφαο υπάρχει το πιθανότερο πρόβλημα, ειναι και το μονο στη γειτονιά που δεν έγινε upgrade με οπτικές αν και ειναι και απο τα λίγα που ειναι σε κεντρκο δρόμο, ειχαμε τα σχετικά τραβήγματα με την wind και τον ΟΤΕ Αυτά τα στατιστικά είναι δυο τετράγωνα μακριά απο το κέντρο του ΟΤΕ.
    Θα δω και το update τώρα

  11. #791
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    απο οτι καταλαβα μερες με πιθανη δυνατη βροχη ισως να κανει στην γραμμη ασταθεια ... ισως κατι προσωρινο κανει θορυβο απο την μερια του παροχου (καλωδιο σε καποιο σημειο μη καλη επαφη) καφαο, dslam ... ή κατι που εμφανιζεται μια στο τοσο ... δηλαδη μπορει να το ξανα κανει αργοτερα για λιγο

  12. #792
    Εγγραφή
    29-06-2018
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα πέδες και από εμένα! είμαι νέο μέλος στο forum αν και το γνωρίζω πολλά χρόνια.. anyways...
    Θέλω λοιπόν και εγώ με την σειρά μου να πω για τα προβλήματα που αντιμετωπίζω και αν μπορείτε και θέλετε μου προτείνεται λύσεις.

    Έχω μετακομίσει εδώ και 2 χρόνια στην Αθήνα από Θεσσαλονίκη λόγω δουλειάς και μένω πλέων μόνιμα στην Καλλιθέα.. Είμαι στον πάροχο της NOVA παλιάς Forthnet και η γραμμή μου είναι ADSL2+ 24άρα, με πραγματικά 18Mbps και με τις ρυθμίσεις του παρόχου φτάνω αισίως τα 12Mbps.
    Το modem/router του παρόχου είναι μια κινεζιά ZTE H108N αλλά επειδή μου έριχνε και άλλο την ταχύτητα πείρα άμεσα ένα ASUS DSL-N14U B1 που έπιασα άριστα τα 12Mbps και μου ήταν αρκετό μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα που άρχισα να αντιμετωπίζω σοβαρά προβλήματα.. παρεμπιπτόντως δεν χρησιμοποιώ σταθερό ούτε φίλτρο ούτε splitter.

    ΠΡΟΒΛΗΜΑ 1: κατακόρυφη πτώση της ταχύτητας μέχρι και 4Mbps και συχνές αποσυνδέσεις έως και 150 τη μέρα!(όπως μου ειπε ενας τεχνικoς της NOVA) Το modem/router μου το αναβάθμιζα τακτικά και έχει το τελευταίο Firmware update από την ASUS. Κάλεσα άμεσα την NOVA και τους εξήγησα τι αντιμετωπίζω. Τους κάλεσα περίπου 6 φορές και η απάντηση ήταν ίδια από όλους δεν βλέπουν πρόβλημα στη γραμμή αλλά το πρόβλημά μου λύνεται όταν αποσυνδέω το modem/router από την τηλ. πρίζα και έτσι κατέληξαν και μου το έβγαλαν ελαττωματικό και μου πρότειναν να χρησιμοποιήσω το δικό τους που αυτό έχω τόσο καιρό.( μετά από 2 εβδομάδες δλδ.). Οι ρυθμίσεις στο modem/router ήταν πάντα η εργοστασιακές, γιατί δεν έχω αρκετό χρόνο να ασχοληθώ και είμαι και ψιλοάσχετος.

    ΠΡΟΒΛΗΜΑ 2: Το κύριο πρόβλημά μου είναι ότι βρίσκομαι στον 3 όροφο πολυκατοικίας του 70' και η κεντρική τηλ. πρίζα του διαμερίσματος είναι δίπλα στο ασανσέρ με αποτέλεσμα όταν κάποιος το καλεί να δημιουργούνται ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές από το μη μονωμένο μοτέρ στην τηλ. γραμμή μου και να χάνω για κάποια δευτερόλεπτα το internet με το ASUS modem/router και στα 10 λεπτά με το κινέζικο. και αυτό συμβαίνει τακτικά λόγο κίνησης κόσμου από και προς στον όροφο. Ο τεχνικός του ασανσέρ μου τα μάσαγε αρχικά και εν τέλη μου ξεκαθάρισε ότι δεν αναλαμβάνει τέτοια επισκευή. Τα διπλανά διαμερίσματα δεν έχουν κανένα θέμα όπως έμαθα. μάλλον εγώ είμαι ο γκαντέμης της υπόθεσης!

    Έτσι υπάρχουν 2 τινά: Πρώτον να αλλάξω όπως και δίποτε και να βάλω εξωτερική γραμμή μακριά από το ασανσέρ με SFTP cat6 ή cat5 καλώδιο από το διαμέρισμα μέχρι τον κατανεμητή (ο οποίος παρεμπιπτόντως δεν έχει ραγκλετες απλά τα καλώδια του ΟΤΕ βιδώνονται πάνω σε έναν μεταλλικό αγωγό σαν να είναι κλέμες ένα πράμα και από εκεί πάνε στα διαμερίσματα). Και εδώ θέλω την βοήθειά σας για τα βήματα που πρέπει να κάνω τα εργαλεία που θα χρειαστώ για τις συνδέσεις και ποια καλώδια πάνε που!
    Και δεύτερον όποιος γνωρίζει το μενού και τις ρυθμίσεις στο ASUS modem/router μήπως και αλλάξει κάτι και απαλλαγώ από τις τόσο συχνές αποσυνδέσεις και τα πολλά CRC errors ξέχασα να αναφέρω ή να μου προτείνεται κάποια νέα modem/router συσκευή να αγοράσω έως τα 150 Ευρώ.

    Σας παραθέτω και κάποιες φωτο από τα 2 modem/router μου :
    ΖΤΕ:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  g.jpg 
Εμφανίσεις:  5 
Μέγεθος:  90,0 KB 
ID: 195056
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  g1.jpg 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  102,3 KB 
ID: 195057

    ASUS:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  h.jpg 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  133,6 KB 
ID: 195058
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  h1.jpg 
Εμφανίσεις:  7 
Μέγεθος:  134,2 KB 
ID: 195059
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  h2.jpg 
Εμφανίσεις:  5 
Μέγεθος:  80,2 KB 
ID: 195060

    Κάθε βοήθεια σας θα είναι πολύτιμη !
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails h.jpg  


  13. #793
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    προβλημα 1
    Οταν εβαλες το δικο τους ολα καλα?

    Προβλημα 2
    να το αναφερεις στον παροχο οτι εχεις θεμα με 2-3 modems και οτι το προβλημα ειναι χωρις φιλτρο και τηλεφωνο ... νομιζω μεχρι την πρωτη πριζα μεσα σπιτι πρεπει να βρει λυση, ισως να κοιτανε μεχρι τον κατενεμητη μονο (πριν το ασανσερ) αλλιως τοτε μαλλον θα περασεις απο αλλου καινουρια καλωδια (δεν παιρνω ρισκο να προτεινω κατι γιατι δεν θυμαι με τις εγκαταστσεις) ή πας σε ηλετρολογο που υποτιθετε ξερει τι θα κανει και δεν θα εχεις προβλημα πλεον αφου υποτιθεται θα κανει μετρησεις και να σιγουρευτει οτι δεν θα ξανα γινει θεμα

    στο asus και dsl settings (δεν δειχνεις φωτο) ενεργοποιησε (αν και απο οτι καταλαβα ειναι ενεργο και ενεργησε απο μονο του) το Dynamic Line adjustment και βαλε το Stability Adjustment στο + 3 με 5 ... ετσι θα ανεβασει to snr για πιο σταθεροτητα (αν δεν σε εχουν κλειδωσει απο τον παροχο ηδη για πιο καλη σταθεροτητα)

    επισης ενεργοποιησε το esnp adsl, SRA, bit swap, g,vector, g,inp (ας εχεις adsl) αν σε βοηθησουν

  14. #794
    Εγγραφή
    29-06-2018
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    ASUS dsl settings:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  h3.jpg 
Εμφανίσεις:  13 
Μέγεθος:  180,1 KB 
ID: 195077
    ¨Εκανα αυτα που μου είπες αλλα καμία διαφορά.

    Όταν έβαλα, και τώρα αναγκαστικά αυτό χρησιμοποιώ, το δικό τους είχα internet με CRC πάρα πολλά χωρίς αποσυνδέσεις αλλά όταν κάποιος καλέι το ασανσερ πέφτει σταματάει το internet και ανάβει κόκκινο φωτάκι και για να επανέλθει πρέπει είτε να το κάνω restart από τον διακόπτι του είτε να βγάλω και να ξαναβάλω το τηλ.καλώδιο από το φυσάκι του.Από την άλλη με το δικό μου δεν είχα τέτοιο θέμα καθώς μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα (όσα για να ανέβει ήνα κατέβει το ασανσερ απο τον 3ο στο ισόγειο) επανέρχονταν κανονικά.. Εγώ θα αλλάξω την καλωδίωση όπως κα ναχει απλά αν έχεις υπόψιν σου τί εργαλέια θα χρειαστώ για την έυρεση στην ρεγκλετα τα καλώδια του διαμερίσματός μου, για τις συνδέσεις και τον τελικό έλεγχό τους, και ποια καλώδια του SFTP θα ενώσω στον κατανεμητή μου αν πούμε ότι βλέπω τα καλωδια του ΟΤΕ και του διαμερίσματός μου στην ρεγκλέτα και πως και ποια στην τελική πριζα?
    Δεν έχω βρει ακόμα την αιτία του προβληματος και καμία ουσιαστική βοήθεια απο τον παροχο..

  15. #795
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Sorry παλι δεν καταλαβα ... αν δεν εχεις αποσυνδεσεις με το modem παροχου ή με το δικο σου, τοτε βαλε αυτο επανω για την γραμμη (ισως πιο συμβαστο) και βαλε το asus σαν router only (2 συσκευες)
    Aν εχεις και με αυτο προβλημα, τοτε με 2 modems σιγουρα τηλεφωνημα στον παροχο

    Με το asus και το stability στο -5 και σνρ 12.9-13 και εχεις ακομα αποσυνδεσεις, τοτε δυσκολα να σου κατσει αυτο το modem

    Για τα καλωδια δεν ξερω μη σε παρω στο λαιμο μου, καλυτερα ανοιξε καινουριο topic να το δουν οι ειδικοι

Σελ. 53 από 64 ΠρώτηΠρώτη ... 33434851525354555863 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ASUS DSL N17U adsl/vdsl
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 3097
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-21, 15:45
  2. [Asus] DSL N14U προβλημα με wifi
    Από dimus13 στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 61
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-16, 11:33
  3. Asus dsl-n14u ή draytek vigor 2710
    Από halkx στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-16, 14:22
  4. Nεο adsl/vdsl Asus DSL N16
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-15, 12:22
  5. Asus dsl n16u βοηθεια για συνδεση ως router
    Από parkos στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-15, 01:16

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας