Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 18
  1. #1
    Εγγραφή
    01-12-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη - Συκιές - Βάρνα
    Μηνύματα
    692
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    49953/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    Technicolor TG788vn v2
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 9.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπέρα σε όλους! Πριν καμιά ώρα έκανα αίτηση για να βάλω VDSL 50/10. Εννοείται ότι έρχεται VDSL στις Συκιές. Είμαι με μία προσφορά στα 19€ με 300λ. προς κινητά και απεριόριστα προς όλους με 24άρα γραμμή. Δυστυχώς δεν γινόταν λόγω αυτής της προσφοράς να πάω κατευθείαν στο VDSL και αναγκαστικά από την 1η Μαίου θα γίνει αναβάθμιση του πακέτου στα 21€ και αμέσως +9€ για να πάμε στην 50άρα με τα ίδια εννοείται χαρακτηριστικά (300λ. προς κινητά και απεριόριστα προς όλους). Απλά ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος που μένει στις Συκιές έχει βάλει VDSL είτε 50άρα είτε 35άρα και να μας πει πως πάει η ταχύτητα κτλ. Εγώ βρίσκομαι στα 128 μέτρα από το Αστικό Κέντρο του ΟΤΕ οπότε λογικά θα είμαι φουλ 50 ή πολύ κοντά σε αυτό. Μέχρι τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα με την γραμμή που είμαι. Όλα κυλάνε ρολόι. Επίσης όποιος έχει βάλει ας μας πει ποιο modem-router του στείλανε για την VDSL. Μου είχαν στείλει για την 24άρα το ZTE ZXV10 H201L μοντέλο, πιστεύω αρκετά αξιόπιστο και γρήγορο και δεν είχα μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα εκτός από μερικές ελάχιστες στα δάχτυλα του ενός χεριού αποσυνδέσεις από τον Γενάρη του 2015 που ενεργοποίησα την υπηρεσία αυτή στην Cyta. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    M/B: MSI P67A-GD65
    CPU: INTEL CORE i5 2500K 3.3GHZ
    GPU: GEFORCE 660 2GB RAM
    RAM: 8GB RAM
    1st HDD: SAMSUBG 1.5 TERRA
    2nd HDD: WD 320GB CAVIAR


  2. #2
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.022
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Σοβαρα? που κοντα μενεις φιλε μου? Και εγω απο Συκιες ειμαι
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  3. #3
    Εγγραφή
    01-12-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη - Συκιές - Βάρνα
    Μηνύματα
    692
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    49953/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    Technicolor TG788vn v2
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 9.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Κοντά στο Δημαρχείο, βασικά ποιο κάτω από την Eurobank, αν γνωρίζεις που είναι
    M/B: MSI P67A-GD65
    CPU: INTEL CORE i5 2500K 3.3GHZ
    GPU: GEFORCE 660 2GB RAM
    RAM: 8GB RAM
    1st HDD: SAMSUBG 1.5 TERRA
    2nd HDD: WD 320GB CAVIAR


  4. #4
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.022
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mistac75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοντά στο Δημαρχείο, βασικά ποιο κάτω από την Eurobank, αν γνωρίζεις που είναι
    Ναι γνωριζω φιλε μου
    εγω ειμαι διπλα στο πολιτιστικο κεντρο
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  5. #5
    Εγγραφή
    30-08-2008
    Περιοχή
    Δραμα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    700
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    9.662/1.021
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    Χλαπατσα H300
    Eκεινη η περιοχη ηδη εχει καλυψη vdsl. Ειναι περιπου 200 μετρα απο το κεντρο της Μ.Αλεξανδρου(ΟΤΕ). Το πιο πιθανο ειναι να τραβανε οπτικη ινα γιατι θα αντικαταστησουν τα παλια ΚΑΦΑΟ.

  6. #6
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.022
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Ναι τραβάνε. Και στη Νεάπολη τράβηξαν οπτική ίνα. Και βλέπω πολλά συνεργεια εργολαβους του ΟΤΕ να αλλάζουν καλώδια μέσα στα φρεατια στο δρόμο..... Εκεί στη Λαγκαδά
    Εγώ πάντως εδώ που μένω ακόμα τίποτα από οπτική ίνα. Αν έρθει θα είμαι ο πρώτος που θα βάλω. Εγώ εδώ στο πολιτιστικό που μένω κλειδωνω στα 11
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  7. #7
    Εγγραφή
    01-12-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη - Συκιές - Βάρνα
    Μηνύματα
    692
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    49953/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    Technicolor TG788vn v2
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 9.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Από σήμερα και επίσημα έχω 50/10 VDSL, για την ακρίβεια κλειδώνω στα 44078/9999. Αν και είμαι στα 128 μέτρα από το αστικό κέντρο δε πάω κοντά στα 47 με 48 που περίμενα.. Όχι ότι είναι άσχημα, ίσα ίσα.. Αλλά μάλλον θα τους πάρω τηλ. να δω αν μπορούν να μου το ανεβάσουν λίγο. Και τώρα στο πρόβλημα. Έχω NAT 3 στο PS4. Έχω το Technicolor TG788vn v2. Έχω ψάξει εδώ μέσα αλλά δε μπόρεσα να βρω για το συγκεκριμένο ρούτερ πως μπορώ να αλλάξω το NAT. Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ.

    Τελικά συγχρονίζω στα 49386 ύστερα από τηλ. στην τεχνική υποστήριξη. Είχαν κάνει λαλακία και το κατάλαβαν!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mistac75 : 21-04-16 στις 22:00.
    M/B: MSI P67A-GD65
    CPU: INTEL CORE i5 2500K 3.3GHZ
    GPU: GEFORCE 660 2GB RAM
    RAM: 8GB RAM
    1st HDD: SAMSUBG 1.5 TERRA
    2nd HDD: WD 320GB CAVIAR


  8. #8
    Εγγραφή
    01-12-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη - Συκιές - Βάρνα
    Μηνύματα
    692
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    49953/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    Technicolor TG788vn v2
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 9.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εν τέλη και μετά από τηλ. επικοινωνία που είχα με την τεχνική υποστήριξη της Cyta, όπου παραπονέθηκα γιατί δεν έχω τουλάχιστον 47 με 48000 ταχύτητα αφού είμαι μόλις 128 μέτρα απόσταση από το ΑΣ του ΟΤΕ, από προχτές συγχρονίζω πλέον στα 49386!!! Κατεβάζω με 4.8 και έχω σταθερότατη σύνδεση!!! Με γιες μου!! Χαχαχα!!!! Ενδεικτικά 18GB τα κατέβασα σε 1 ώρα και 7 λεπτά. και θα μπορούσα και σε λιγότερο από μία ώρα αν άρχιζε από την αρχή στα 4 και πάνω να κατεβάζει. Αλλά ας μην είμαστε και πλεονέκτες. Μία χαρά είναι δεν έχω παράπονο!!!
    M/B: MSI P67A-GD65
    CPU: INTEL CORE i5 2500K 3.3GHZ
    GPU: GEFORCE 660 2GB RAM
    RAM: 8GB RAM
    1st HDD: SAMSUBG 1.5 TERRA
    2nd HDD: WD 320GB CAVIAR


  9. #9
    Εγγραφή
    03-11-2005
    Περιοχή
    Συκιές
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    305
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Nova
    Σόρρυ που το ξεθάβω αν και παλιό.

    Εγώ βρίσκομαι στις Συκιές κοντά στο φούρνο του Φραγκάκη. Μετακόμισα πέρσι το Δεκέμβρη εκεί και μετεφερα την adsl CYTA που είχα. Από την αρχή είχα χαμηλό συγχρονισμό (6 Mbps) αλλά δεν ασχολήθηκα κάποιους μήνες και τελικά αποφάσισα να ασχοληθώ κατά το Μάη και τους πήρα τηλέφωνο. Μου κάνανε μετρήσεις τη γραμμή, ζητήσανε αλλαγή γραμμής από ΟΤΕ η οποία και έγινε και από τότε τα πράγματα χειροτέρεψαν. Αν και συγχρόνιζα 12 Mbps είχα αποσυνδέσεις ανα 5λεπτο. Από τότε παιδεύτηκα να το λύσω μαζί τους με επανειλημμένα τηλέφωνα, επισκέψεις από τεχνικό που με διαβεβαίωναν ότι όντως υπάρχει θόρυβος στη γραμμή, υποσχέσεις για συνεργατικά με ΟΤΕ και τελικά μεσοβέζικες λύσεις με προφίλ σε πολύ χαμηλή ταχύτητα (μεχρι και 1 mbit με πήγαν σε κάποια φάση) και κλείσιμο της βλάβης χωρίς ουσιαστική επίλυση του προβλήματος.

    Αφού έγινε ο κύκλος αυτός 3 φορές, και VDSL από CYTA δε μου προσφέρανε, έκανα τον Σεπτέμβρη αίτηση φορητότητας στη Nova που με διαβεβαίωσε ότι δίνει VDSL. Και ενώ με συνδέσανε αρχές Οκτώβρη και περίμενα να ηρεμήσω, τελικά το VDSL τους παίζει απαράδεκτα αφού κάνει συνέχεια αποσυνδέσεις και άλλες φορές συγχρονίζει στα 12 και αλλες στα 30. Κάλεσα τεχνική υποστήριξη, ήρθε δικός τους τεχνικός, μου είπε ότι το VDSL που μου δώσανε είναι εκτός ορίων και ότι πρέπει να ζητήσω από το εμπορικό τμήμα να μου το ξανακάνει ADSL γιατί μόνο τότε και αν υπάρχει θέμα με το ΑDSL μπορούμε να κάνουμε όποιες ενέργειες αντιμετώπισης.

    Γενικά η αίσθηση είναι ότι γλίτωσα από τη Σκύλα και πήγα στη Χάρυβδη.

    Το περίεργο της υπόθεσης είναι ότι αν και μένω κοντά στο Φραγκάκη όπως είπα, ο τεχνικός της Nova μου είπε ότι παίρνω από το κέντρο του Αποστόλου Παύλου που είναι φυσικά πολύ μακριά ενώ το κέντρο της Βάρνας είναι δίπλα. Όλες αυτές τις πληροφορίες φυσικά από το γνωστό χάρτη στο http://fttxgr.eu/

    Έχει κανείς καμιά ιδέα τι παίζει με τις εταιρίες και τη διαθεσιμότητα VDSL στην περιοχή;

  10. #10
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.022
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babylonx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σόρρυ που το ξεθάβω αν και παλιό.

    Εγώ βρίσκομαι στις Συκιές κοντά στο φούρνο του Φραγκάκη. Μετακόμισα πέρσι το Δεκέμβρη εκεί και μετεφερα την adsl CYTA που είχα. Από την αρχή είχα χαμηλό συγχρονισμό (6 Mbps) αλλά δεν ασχολήθηκα κάποιους μήνες και τελικά αποφάσισα να ασχοληθώ κατά το Μάη και τους πήρα τηλέφωνο. Μου κάνανε μετρήσεις τη γραμμή, ζητήσανε αλλαγή γραμμής από ΟΤΕ η οποία και έγινε και από τότε τα πράγματα χειροτέρεψαν. Αν και συγχρόνιζα 12 Mbps είχα αποσυνδέσεις ανα 5λεπτο. Από τότε παιδεύτηκα να το λύσω μαζί τους με επανειλημμένα τηλέφωνα, επισκέψεις από τεχνικό που με διαβεβαίωναν ότι όντως υπάρχει θόρυβος στη γραμμή, υποσχέσεις για συνεργατικά με ΟΤΕ και τελικά μεσοβέζικες λύσεις με προφίλ σε πολύ χαμηλή ταχύτητα (μεχρι και 1 mbit με πήγαν σε κάποια φάση) και κλείσιμο της βλάβης χωρίς ουσιαστική επίλυση του προβλήματος.

    Αφού έγινε ο κύκλος αυτός 3 φορές, και VDSL από CYTA δε μου προσφέρανε, έκανα τον Σεπτέμβρη αίτηση φορητότητας στη Nova που με διαβεβαίωσε ότι δίνει VDSL. Και ενώ με συνδέσανε αρχές Οκτώβρη και περίμενα να ηρεμήσω, τελικά το VDSL τους παίζει απαράδεκτα αφού κάνει συνέχεια αποσυνδέσεις και άλλες φορές συγχρονίζει στα 12 και αλλες στα 30. Κάλεσα τεχνική υποστήριξη, ήρθε δικός τους τεχνικός, μου είπε ότι το VDSL που μου δώσανε είναι εκτός ορίων και ότι πρέπει να ζητήσω από το εμπορικό τμήμα να μου το ξανακάνει ADSL γιατί μόνο τότε και αν υπάρχει θέμα με το ΑDSL μπορούμε να κάνουμε όποιες ενέργειες αντιμετώπισης.

    Γενικά η αίσθηση είναι ότι γλίτωσα από τη Σκύλα και πήγα στη Χάρυβδη.

    Το περίεργο της υπόθεσης είναι ότι αν και μένω κοντά στο Φραγκάκη όπως είπα, ο τεχνικός της Nova μου είπε ότι παίρνω από το κέντρο του Αποστόλου Παύλου που είναι φυσικά πολύ μακριά ενώ το κέντρο της Βάρνας είναι δίπλα. Όλες αυτές τις πληροφορίες φυσικά από το γνωστό χάρτη στο http://fttxgr.eu/

    Έχει κανείς καμιά ιδέα τι παίζει με τις εταιρίες και τη διαθεσιμότητα VDSL στην περιοχή;
    Εγώ μένω μπροστά στο πολιτιστικό κέντρο του Δήμου Συκεων.
    Έχω cyta και κλειδώνω στα 10mb vdsl δεν έχει η περιοχή τώρα βάζουν καμπίνες vdsl.
    Vdsl μπορείς να πάρεις μόνο αναφορά είσαι κοντά στο αστικό κέντρο αλλιώς τζίφος. Το έκαναν για να σε κάνουν πελάτη.
    Αν κάνατε ηχογράφηση σε όσα λες ζήτα την ηχογράφηση και κάνε καταγγελία να φύγεις από εκεί η forthnet στις Συκιές είναι χειρότερη από τη cyta αλλά πολύ χειρότερη είναι η Wind.

    Νομίζω και σε σας εκεί κάτω έβαλαν καμπίνες vdsl
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  11. #11
    Εγγραφή
    03-11-2005
    Περιοχή
    Συκιές
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    305
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Nova
    Τις τελευταίες μέρες περάσανε οπτική ίνα στη Βενιζέλου. Καφάο καινούργια δεν έχω δει πουθενά.

    Η διαδικασία έγινε από το site με αίτησή μου ηλεκτρονικά. Την επόμενη μέρα με πήραν τηλέφωνο, μου επιβεβαίωσαν ότι έχει διαθεσιμότητα VDSL, μου στείλαν αίτηση με μειλ και την έστειλα πίσω υπογεγραμμένη. Στο κινητό μου έτσι κι αλλιώς ηχογραφώ εγώ όλες τις κλήσεις οπότε έχω τη συνομιλία με την υπάλληλό πριν προχωρήσουμε την αίτηση.

    Σημασία έχει να μπορέσω να πάω σε κάποιον πάροχο που θα μου δώσει σωστή υπηρεσία είτε vdsl είτε adsl. Αλλά έχω μπερδευτεί πολύ με το κέντρο που με εξυπηρετεί τελικά. Η Βάρνα είναι δίπλα. Για πιο λόγο παίρνω από το τούρκικο προξενείο που είναι κάπου 1 χιλιόμετρο μακριά;

  12. #12
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.022
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babylonx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τις τελευταίες μέρες περάσανε οπτική ίνα στη Βενιζέλου. Καφάο καινούργια δεν έχω δει πουθενά.

    Η διαδικασία έγινε από το site με αίτησή μου ηλεκτρονικά. Την επόμενη μέρα με πήραν τηλέφωνο, μου επιβεβαίωσαν ότι έχει διαθεσιμότητα VDSL, μου στείλαν αίτηση με μειλ και την έστειλα πίσω υπογεγραμμένη. Στο κινητό μου έτσι κι αλλιώς ηχογραφώ εγώ όλες τις κλήσεις οπότε έχω τη συνομιλία με την υπάλληλό πριν προχωρήσουμε την αίτηση.

    Σημασία έχει να μπορέσω να πάω σε κάποιον πάροχο που θα μου δώσει σωστή υπηρεσία είτε vdsl είτε adsl. Αλλά έχω μπερδευτεί πολύ με το κέντρο που με εξυπηρετεί τελικά. Η Βάρνα είναι δίπλα. Για πιο λόγο παίρνω από το τούρκικο προξενείο που είναι κάπου 1 χιλιόμετρο μακριά;
    Όλη η Ρήγα Φεραίου είναι γεμάτη πάντως και Νεάπολη έβαλαν. Σήμερα άρχισαν να παίρνανε και τις οπτικές ίνες
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  13. #13
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.022
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Όλα έτοιμα στις Συκιές με τα καφαο. Τράβηξαν σε όλα ρεύμα και αναμένουμε. Να ρωτήσω. Τα καφαο γράφουν πάνω wind πχ θα μπορώ να βάλω vdsl τώρα που μεταφέρθηκα στην Vodafone από Cyta;
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  14. #14
    Εγγραφή
    18-05-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
    Router
    Fritz7581
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλα έτοιμα στις Συκιές με τα καφαο. Τράβηξαν σε όλα ρεύμα και αναμένουμε. Να ρωτήσω. Τα καφαο γράφουν πάνω wind πχ θα μπορώ να βάλω vdsl τώρα που μεταφέρθηκα στην Vodafone από Cyta;
    Ναι κανονικά!

  15. #15
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.022
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από to Pontiki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι κανονικά!
    Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Cyta VDSL
    Από Aias στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-16, 14:45
  2. Cyta VDSL και διαφορετικη απόσταση από το κέντρο
    Από fantasma_tis_nixtas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-16, 21:45
  3. Απορίες με Cyta VDSL
    Από manospcistas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-12-15, 14:54
  4. VDSL στην Σινδο Θεσσαλονικης
    Από xazobiolis στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-07-15, 22:25
  5. Παροχή Cyta VDSL με ευθύνη του πελάτη
    Από uncle_nontas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-05-15, 23:32

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας