Σελ. 11 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 6910111213162131 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 6029
  1. #151
    Εγγραφή
    19-01-2012
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pankostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ξέρω ότι σε ζαλισα. Κάτι τελευταίο. Πως μπορώ να βάλω limit στο 4g όπως έγραψε ο φίλος παραπάνω. Π.χ για να μειωσω την χρήση 4g θέλω να βάλω όριο τα 15mb download ώστε μαζί με της γραμμής adsl που έχω να κάνω σύνολο 30mb/s στο download.
    Πιστεύω ότι με αυτόν τον τρόπο δεν θα τελειώνουν γρήγορα τα mb
    Δε με ζάλισες καθόλου. Στο μενού του ρούτερ στην καρτέλα Internet έχει στη λίστα 'Bandwidth Control'. Το τικάρεις και από κάτω που λέει Ingress Bandwidth δηλώνεις όριο. Παρόλα αυτά δεν έχω καταφέρει να το κάνω να δουλέψει - ίσως κάτι δεν κάνω καλά.

  2. #152
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Ούτε εγώ τα κατάφερα. Πρέπει να γίνει θέμα στην ενότητα #Cosmote Adsl" το παρών. Αν ακούει κάποιος mod.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pankostas : 10-05-16 στις 11:37.

  3. #153
    Εγγραφή
    19-05-2009
    Περιοχή
    Άγιος Δημήτριος Αττικής
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    47
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/9997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Φίλε pankostas αν και η ρύθμιση του ορίου είναι επιλέξιμη, δεν μπορώ να σου απαντήσω αν δουλεύει αυτή τη στιγμή και δεν το πρόσεξα, γιατί δεν έχω άλλη κίνηση διαθέσιμη (όπως είπα τα 40G τέλειωσαν σε 12 ημέρες), θα το κοιτάξω από τις 20/5 που ανανεώνονται τα 40G. Όσο για τη ρύθμιση του τύπου της σύνδεσης ούτε εγώ μπόρεσα να βρω κάπου να το επιλέγεις, φαίνεται πλήρως αυτοματοποιημένο όπως είπε ο Ligkas.

    Επί τη ευκαιρία με πήραν τηλέφωνο από το marketing του ΟΤΕ για έρευνα ικανοποίησης της νέας υπηρεσίας, αφού τους είπα στην αρχή τι καλά που δουλεύει σε μία προβληματική επίγεια τους τάχωνα άλλη μισή ώρα για τα όρια... Παραδόξως με άκουγε όλη την ώρα και έλεγε ότι θα προωθήσει τις παρατηρήσεις μου (!?)

  4. #154
    Εγγραφή
    11-05-2016
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    HOL - ΑΓΡΙΝΙΟ
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  image.jpg 
Εμφανίσεις:  107 
Μέγεθος:  139,2 KB 
ID: 170378
    ΤΑ ΠΑΚΕΤΑ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ...

  5. #155
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    @aston23
    +10€ το μήνα ενοίκιο για το ρούτερ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος emeliss : 11-05-16 στις 13:15.

  6. #156
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TeoKal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε pankostas αν και η ρύθμιση του ορίου είναι επιλέξιμη, δεν μπορώ να σου απαντήσω αν δουλεύει αυτή τη στιγμή και δεν το πρόσεξα, γιατί δεν έχω άλλη κίνηση διαθέσιμη (όπως είπα τα 40G τέλειωσαν σε 12 ημέρες), θα το κοιτάξω από τις 20/5 που ανανεώνονται τα 40G. Όσο για τη ρύθμιση του τύπου της σύνδεσης ούτε εγώ μπόρεσα να βρω κάπου να το επιλέγεις, φαίνεται πλήρως αυτοματοποιημένο όπως είπε ο Ligkas.

    Επί τη ευκαιρία με πήραν τηλέφωνο από το marketing του ΟΤΕ για έρευνα ικανοποίησης της νέας υπηρεσίας, αφού τους είπα στην αρχή τι καλά που δουλεύει σε μία προβληματική επίγεια τους τάχωνα άλλη μισή ώρα για τα όρια... Παραδόξως με άκουγε όλη την ώρα και έλεγε ότι θα προωθήσει τις παρατηρήσεις μου (!?)
    Πολύ ωραία. Καλά που με ενημερωσες ώστε αν πάρουν και μένα να τους πω για το όριο και οτι αν πέσει στα 20gb σίγουρα θα το διακόψω.
    Μπήκα στις ρυθμίσεις Τελικά στο tab Internet -> Internet settings κάτω κάτω το τελευταίο είναι για την κινητή. Πάτησα edit και εχει επιλογη network mode auto...4g only...3g only. Έβαλα 3g.
    Έιμαι καλύτερα έτσι.
    Λοιπόν σήμερα έκανα εγγραφή και στο my cosmote κινητή Αφού πρώτα πήρα τηλέφωνο στο 13888 για να μάθω τον αριθμό της SIM και πλέον βλέπω το υπόλοιπο των GB που μου απομένουν.
    Επίσης ένα πρόβλημα που έχω εγώ και τους πήρα τηλ. και περιμένω τη λύση είναι ότι το ρουτερ έχει άλλη ip ενώ στο site whatismyip φαίνεται άλλη. Αποτέλεσμα δεν δουλεύει το ddns. Μου είπαν ότι Ενώ η ip του ρουτερ είναι κανονική (όχι πίσω από nat) μπερδεύεται με την ip της κινητής που ξεκινάει από 100..... και μου δημιουργεί αυτό το πρόβλημα. Ισχύει και σε άλλου ή μόνο σε μενα? Και το ping είναι λίγο ανεβασμένο πιθανόν λόγω του bonding.
    Αυτα προς στιγμή...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pankostas : 11-05-16 στις 11:53.

  7. #157
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Eρώτηση:
    Σκέφτεται ο ΟΤΕ να δώσει διαφορετικά πακέτα για αυτή την υπηρεσία;

    Συζητούσαμε για το ποιους εξυπηρετεί και αν και βρέθηκαν κάποιες κατηγορίες, πιστευω ότι για τους περισσότερους συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου με τα 11Mbps της ADSL μου, τα 20GB ή ακόμη και τα 40 δεν φτάνουν ούτε για γιούχου.

    Γιατί λοιπόν να μην υπάρχουν διαφορετικά πακετά με διαφορετικές χρεώσεις. Π.χ. 15€ για 20GB, 25€ για 50GB, 40€ για απεριόριστα (με ορθή χρήση). Αν μάλιστα δινόταν η δυνατότητα η μεταπήδηση να ήταν αυτόματη χωρίς επιβάρυνση (α λα netflix) νομίζω ότι η υπηρεσία θα είχε πολύ περισσότερους ενδιαφερόμενους.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  8. #158
    Εγγραφή
    19-05-2009
    Περιοχή
    Άγιος Δημήτριος Αττικής
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    47
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/9997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pankostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ ωραία. Καλά που με ενημερωσες ώστε αν πάρουν και μένα να τους πω για το όριο και οτι αν πέσει στα 20gb σίγουρα θα το διακόψω.
    Μπήκα στις ρυθμίσεις Τελικά στο tab Internet -> Internet settings κάτω κάτω το τελευταίο είναι για την κινητή. Πάτησα edit και εχει επιλογη network mode auto...4g only...3g only. Έβαλα 3g.
    Έιμαι καλύτερα έτσι.
    Λοιπόν σήμερα έκανα εγγραφή και στο my cosmote κινητή Αφού πρώτα πήρα τηλέφωνο στο 13888 για να μάθω τον αριθμό της SIM και πλέον βλέπω το υπόλοιπο των GB που μου απομένουν.
    Επίσης ένα πρόβλημα που έχω εγώ και τους πήρα τηλ. και περιμένω τη λύση είναι ότι το ρουτερ έχει άλλη ip ενώ στο site whatismyip φαίνεται άλλη. Αποτέλεσμα δεν δουλεύει το ddns. Μου είπαν ότι Ενώ η ip του ρουτερ είναι κανονική (όχι πίσω από nat) μπερδεύεται με την ip της κινητής που ξεκινάει από 100..... και μου δημιουργεί αυτό το πρόβλημα. Ισχύει και σε άλλου ή μόνο σε μενα? Και το ping είναι λίγο ανεβασμένο πιθανόν λόγω του bonding.
    Αυτα προς στιγμή...
    Χρησιμοποιώ NO-IP για ddns provider και δεν αντιμετώπισα αντίστοιχο πρόβλημα... (το προβληματάκι με το noip.com είναι ότι τα free hostname κάνουν expire κάθε 30 ημέρες αν δεν μπεις έστω μια φορά στο web interface τους)

    Όσο για το latency έχω σίγουρο μέτρο το γιο μου και το LOL του όποτε ανεβαίνει το ping το καταλαβαίνω γιατί κοπανάει τα ποντίκια... τις ημέρες που είχα speed booster υπόλοιπο είχε σταματήσει να πλακώνεται με τη μάνα του (!!!)

  9. #159
    Εγγραφή
    24-02-2012
    Μηνύματα
    521
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    122880/122880
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eρώτηση:
    Σκέφτεται ο ΟΤΕ να δώσει διαφορετικά πακέτα για αυτή την υπηρεσία;

    Συζητούσαμε για το ποιους εξυπηρετεί και αν και βρέθηκαν κάποιες κατηγορίες, πιστευω ότι για τους περισσότερους συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου με τα 11Mbps της ADSL μου, τα 20GB ή ακόμη και τα 40 δεν φτάνουν ούτε για γιούχου.

    Γιατί λοιπόν να μην υπάρχουν διαφορετικά πακετά με διαφορετικές χρεώσεις. Π.χ. 15€ για 20GB, 25€ για 50GB, 40€ για απεριόριστα (με ορθή χρήση). Αν μάλιστα δινόταν η δυνατότητα η μεταπήδηση να ήταν αυτόματη χωρίς επιβάρυνση (α λα netflix) νομίζω ότι η υπηρεσία θα είχε πολύ περισσότερους ενδιαφερόμενους.
    Το πιο λογικό και έυκολο θα ήταν περιορισμός της ταχύτητας και απεριόριστο όριο. Γιατί και τα 40€ επιπλέον στο ήδη υπάρχον πάγιο και "απεριόριστο" με 100GB πολιτική ορθής χρήσης θα ήταν πανάκριβο και πάλι δεν είναι για σταθερή σύνδεση που δε θα πρέπει να έχεις το νου σου σε τέτοια όρια (άσχετα αν υλοποιείται από mobile δίκτυο). Το 4G έχει το bandwidth για να καλύψει περιορισμένο αριθμό τέτοιων συνδέσεων ακόμη και αν φουλάρουν 24/7, και περισσότερες με έναν περιορισμό στην ταχύτητα πχ. με πακέτα στα 15/2, 25/5, 60/10 Mbps Down/Up στα 15/25/40€.

  10. #160
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dkgr_ser Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πιο λογικό και έυκολο θα ήταν περιορισμός της ταχύτητας και απεριόριστο όριο. Γιατί και τα 40€ επιπλέον στο ήδη υπάρχον πάγιο και "απεριόριστο" με 100GB πολιτική ορθής χρήσης θα ήταν πανάκριβο και πάλι δεν είναι για σταθερή σύνδεση που δε θα πρέπει να έχεις το νου σου σε τέτοια όρια (άσχετα αν υλοποιείται από mobile δίκτυο). Το 4G έχει το bandwidth για να καλύψει περιορισμένο αριθμό τέτοιων συνδέσεων ακόμη και αν φουλάρουν 24/7, και περισσότερες με έναν περιορισμό στην ταχύτητα πχ. με πακέτα στα 15/2, 25/5, 60/10 Mbps Down/Up στα 15/25/40€.
    Ή και με συνδιασμούς, δεν έχω διαφωνία- γιατί να μην κάνεις μια advanced υπηρεσία (=δεν είναι για την κυρά Μαρίκα) πιο παραμετροποιήσιμη;
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  11. #161
    Εγγραφή
    24-02-2012
    Μηνύματα
    521
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    122880/122880
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ή και με συνδιασμούς, δεν έχω διαφωνία- γιατί να μην κάνεις μια advanced υπηρεσία (=δεν είναι για την κυρά Μαρίκα) πιο παραμετροποιήσιμη;
    Γιατί πρέπει να αποφέρει το μέγιστο δυνατό κέρδος, που σημαίνει ότι πρέπει να διαφημιστεί στα μέσα που έχει πρόσβαση η κυρά Μαρίκα και να πειστεί και η κυρά Μαρίκα ότι το θέλει. Επίσης μια advanced τέτοια υπηρεσία θα μπορούσε πολύ απλά ανάλογα το διαθέσιμο bandwidth της κεραίας να έχει QoS με προτεραιτότητα στην κίνηση από συνδέσεις με ογκοχρέωση και μόνο ότι απομένει να δίνεται στο speed booster. Οπότε το μεσημέρι μπορεί να είχες 5 mbps και το βράδυ που έτσι κι αλλιώς η κεραία σκουριάζει όποιος θέλει ας κατέβαζει και torrents.

    Αλλά έτσι: 1ον πως θα πουλήσεις ακριβότερα πακέτα; Και μάλλον αυτό είναι το εύκολο, γιατί πολυ απλά μπορείς να εφαρμόσεις speed limits μεγαλύτερα από αυτά που ανέφερα πριν πχ. στα 20/50/όσο_πάει και ίσως λίγο μεγαλύτερες τιμές. To 2o και κυριότερο είναι πράγματι πως θα εξηγήσεις στην κυρά Μαρίκα όλο αυτό, και όχι μόνο στην κυρά Μαρίκα, μιας και άμα ρωτήσεις τους περισσότερους για VDSL(το FTTH ακόμη άγνωστη λέξη), θα σου πουν "φτιάξτε πρώτα τις ADSL και μετά βάλτε VDSL", "εδώ δεν πιάνουμε 24, τι 50 μας λέτε" και πάει λέγοντας...

  12. #162
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Το ποιο σωστό θα ήταν: Περιοχές που δεν καλύπτονται ακόμα με vdsl να το έδινε με απεριόριστο ογκο και όριο την ταχυτητα 30αρα ή 50αρα ανάλογα με την χρέωση . Έτσι θα κάλυπτε το κενό που έχει στις vdsl συνδέσεις.
    Άλλα αυτό που κοιτάει ο ΟΤΕ ειναι να αποκομίσει το μεγαλύτερο κέρδος από μια υπηρεσία. Φαντάζομαι θα δει πως θα πάει και θα συνεχίσει. Αν δει ότι υπάρχουν πολλές διακοπές της υπηρεσίας όταν έρθει ο Αύγουστος και γίνει 20gb μπορεί να αλλαξει τακτικη.Θα δείξει.

  13. #163
    Εγγραφή
    24-02-2012
    Μηνύματα
    521
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    122880/122880
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pankostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ποιο σωστό θα ήταν: Περιοχές που δεν καλύπτονται ακόμα με vdsl να το έδινε με απεριόριστο ογκο και όριο την ταχυτητα 30αρα ή 50αρα ανάλογα με την χρέωση . Έτσι θα κάλυπτε το κενό που έχει στις vdsl συνδέσεις.
    Άλλα αυτό που κοιτάει ο ΟΤΕ ειναι να αποκομίσει το μεγαλύτερο κέρδος από μια υπηρεσία. Φαντάζομαι θα δει πως θα πάει και θα συνεχίσει. Αν δει ότι υπάρχουν πολλές διακοπές της υπηρεσίας όταν έρθει ο Αύγουστος και γίνει 20gb μπορεί να αλλαξει τακτικη.Θα δείξει.
    Δηλαδή μιλάς ΚΑΙ για πυκνοκατοικημένα κέντρα μεγάλων πόλεων, που μάλλον αποτελούν και ποσοστιαία το μεγαλύτερο μέρος αυτών που δεν έχουν πρόσβαση σε VDSL, να τους δώσει αέρα πατέρα 30/50Mbps με τη χρέωση της VDSL και δίχως επιπλέον περιορισμούς ώστε να τρέξουν δεκάδες χιλιάδες άτομα να βάλουν την υπηρεσία. Δυστυχώς το δίκτυο 4G έχει άλλη άποψη...

  14. #164
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    Μπορεί κάποιος να κάνει speedest??

  15. #165
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dkgr_ser Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή μιλάς ΚΑΙ για πυκνοκατοικημένα κέντρα μεγάλων πόλεων, που μάλλον αποτελούν και ποσοστιαία το μεγαλύτερο μέρος αυτών που δεν έχουν πρόσβαση σε VDSL, να τους δώσει αέρα πατέρα 30/50Mbps με τη χρέωση της VDSL και δίχως επιπλέον περιορισμούς ώστε να τρέξουν δεκάδες χιλιάδες άτομα να βάλουν την υπηρεσία. Δυστυχώς το δίκτυο 4G έχει άλλη άποψη...
    Συνολικά πχ 30άρα ταχύτητα. Δηλαδή με adsl κλειδωνεις 15 Και άλλα 15 Από κινητή οπότε σύνολο 30. Δεν νομίζω να υπάρχει τοσο μεγαλο πρόβλημα. Και οι περισσότερες μεγάλες πόλεις εχουν vdsl.

Σελ. 11 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 6910111213162131 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νεο ASUS DSL-AC52U AC750 (adsl/vdsl)
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 1308
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-22, 13:24
  2. Vodafone Home Speed+, πιλοτική επίδειξη από 7/1/2016
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-17, 23:49
  3. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-16, 14:30
  4. Nεο adsl/vdsl Asus DSL N16
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-15, 12:22
  5. Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-15, 17:47

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας