Σελ. 135 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 115125130133134135136137140145155 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.011-2.025 από 6016
  1. #2011
    Εγγραφή
    28-05-2009
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    ASUS DSL-AC88U
    Να ρωτήσω κάτι;; Σε προβληματική περιοχή με αποσυνδέσεις αν σου κάνει αποσύνδεση αυτό συνεχίζει να παίζει εφόσον έχεις ακόμα mb στο πακέτο η στα κόβει μέχρι να ξανασυγχρονίσει;;

  2. #2012
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsimpouris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτήσω κάτι;; Σε προβληματική περιοχή με αποσυνδέσεις αν σου κάνει αποσύνδεση αυτό συνεχίζει να παίζει εφόσον έχεις ακόμα mb στο πακέτο η στα κόβει μέχρι να ξανασυγχρονίσει;;
    συνεχίζει...

  3. #2013
    Εγγραφή
    28-05-2009
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    ASUS DSL-AC88U
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    συνεχίζει...
    Έγινε σε ευχαριστώ πολύ για την διευκρίνιση!! Γιατί έτυχε να με ρωτάει ένας γνωστός μου και δεν ήξερα να του απαντήσω

  4. #2014
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsimpouris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έγινε σε ευχαριστώ πολύ για την διευκρίνιση!! Γιατί έτυχε να με ρωτάει ένας γνωστός μου και δεν ήξερα να του απαντήσω
    φαντάσου οτι ειναι 2 ανεξάρτητες γραμμές... στο ίδιο ρούτερ... το ρουτερ με την σειρά του... της πάει στον bonding server μέσω 2 tunel.. τα οποία στα άκρα ενώνονται σε ένα... και βγαίνουν απο αυτόν στο ιντερνετ...και απ το ρουτερ σου... στο τοπικό σου δίκτυο...

  5. #2015
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsimpouris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτήσω κάτι;; Σε προβληματική περιοχή με αποσυνδέσεις αν σου κάνει αποσύνδεση αυτό συνεχίζει να παίζει εφόσον έχεις ακόμα mb στο πακέτο η στα κόβει μέχρι να ξανασυγχρονίσει;;
    Θα πω αυτό που θυμάμαι...όταν είχα το booster σε περίπτωση που έπεφτε η dsl..δεν έπαιζε στο καπάκι η κινητή, παρά μετά από λίγο
    η εάν δεν έπαιζε...απλά έκανες restart το router και οκ..καθώς μπερδευόταν και μέχρι να δει τι γίνεται με τις γραμμές αργούσε..πάντως όπως αναφέρθηκε..ναι παίζει η κινητή με τη dsl down..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  6. #2016
    Εγγραφή
    26-05-2008
    Περιοχή
    Ηρακλειο Κρητης
    Μηνύματα
    215
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΝΩΣΣΟΣ
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    SNR / Attn
    15.6(dB) / 4,3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsimpouris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτήσω κάτι;; Σε προβληματική περιοχή με αποσυνδέσεις αν σου κάνει αποσύνδεση αυτό συνεχίζει να παίζει εφόσον έχεις ακόμα mb στο πακέτο η στα κόβει μέχρι να ξανασυγχρονίσει;;
    Ειμαι σε προβληματική περιοχή, και δεν διακόπτεται το ιντερνετ, συνεχιζει κανονικα και δίνει η 4g. Σωτήριο είναι για τις συχνές αποσυνδέσεις.

  7. #2017
    Εγγραφή
    24-10-2009
    Μηνύματα
    176
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Τελευταία νομίζω ότι έχει στρώσει και για αυτά που κάνω δουλεύει
    όπως πρέπει μιας και που vdsl της προκοπής δε θα δω στη περιοχή μου.

  8. #2018
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alkis13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειμαι σε προβληματική περιοχή, και δεν διακόπτεται το ιντερνετ, συνεχιζει κανονικα και δίνει η 4g. Σωτήριο είναι για τις συχνές αποσυνδέσεις.
    Σε κάθε περίπτωση αν δεν είναι σίγουρο πρόβλημα της περιοχής..δεν είναι ωραίο να γίνεται συνέχεια αυτό..
    εγώ σε ανάλογες περιπτώσεις δεν τους άφηνα σε χλωρό κλαρί μέχρι να το φτιάξουν..βέβαια δοκίμαζαν πρώτα ρυθμίσεις σε προφίλ
    οι οποίες δεν πέτυχαν..επ΄ουδενί όμως δεν δέχτηκα μείωση ταχύτητας για να μετριαστούν τα προβλήματα καθώς ήμουν σίγουρος
    για τις αντοχές της γραμμής..βέβαια αν είσαι μακριά από το α.κ...εκεί δύσκολα τα πράγματα...

    & Κάτι άλλο τώρα που το θυμήθηκα..στα κινητά υπάρχει ο δείκτης sar για την ακτινοβολία..στο booster έχει δει κάποιος κάποια μέτρηση; Επειδή το είχα κοντά σε κρεβάτι κάποτε και όλο αυτό σκεφτόμουν..όχι τόσο για το wifi..αλλά για την κινητή..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 28-03-19 στις 20:06.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  9. #2019
    Εγγραφή
    05-01-2019
    Ηλικία
    25
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Θα ήθελα να σας πω και εγώ κάτι τρελό που συνέβη. Αρχικά ας πω οτι χρησιμοποιώ μόνο το δίκτυο 4G και καθόλου τη DSL.

    Τις τελευταίες δύο μέρες, απο κει που επιανα 2/3 γραμμές με σήμα 35-37, τώρα έχω 3/3 με σήμα 52 excellent συνέχεια όλη τη μερα, και υπέθεσα οτι απλά χάλασε ο μηχανισμός που αναγνωρίζει την ισχύ του σήματος. Πέρα απ αυτό, στις 2 γραμμές η ταχύτητα σε speedtest δεν ξεπρνούσε ποτέ τα 45Mbps. Όπως όλοι ξέρουμε, σύμφωνα με τη σελίδα της Cosmote για το home speed booster "...μπορείς να την αυξήσεις έως και +60Mbps μέσω του δικτύου COSMOTE 4G". Όμως τις 2 αυτές μέρες που κάνω συνεχώς speedtest και παίρνω ταχύτητες 70 -80 Mbps :P

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_20190330-123742.jpg 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  79,3 KB 
ID: 202674

  10. #2020
    Εγγραφή
    26-05-2008
    Περιοχή
    Ηρακλειο Κρητης
    Μηνύματα
    215
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΝΩΣΣΟΣ
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    SNR / Attn
    15.6(dB) / 4,3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε κάθε περίπτωση αν δεν είναι σίγουρο πρόβλημα της περιοχής..δεν είναι ωραίο να γίνεται συνέχεια αυτό..
    εγώ σε ανάλογες περιπτώσεις δεν τους άφηνα σε χλωρό κλαρί μέχρι να το φτιάξουν..βέβαια δοκίμαζαν πρώτα ρυθμίσεις σε προφίλ
    οι οποίες δεν πέτυχαν..επ΄ουδενί όμως δεν δέχτηκα μείωση ταχύτητας για να μετριαστούν τα προβλήματα καθώς ήμουν σίγουρος
    για τις αντοχές της γραμμής..βέβαια αν είσαι μακριά από το α.κ...εκεί δύσκολα τα πράγματα...

    .
    Απο Ιούλιο 2017 ειναι ο πρωτος μηνας που εχω 8 days 3 hours 25 minutes 35 seconds σταθερη γραμμη στα 6mbps(fastpath). Εσκαβαν τις προαλλες για να επισκευασουν κατι στο χαλκο. Απο τον Οκτώβριο τους κυνηγουσα. (μισο χρονο κοντα δηλαδη) :P

    Για την ιστορια, η λυση δωθηκε μεσω της φορμας e-mail, οταν με λιγα λογια, τους πηρε η εταιρεια (τους τεχνικους εδω στην επαρχία) και τους σκ@τωσε. Αλλιως, ακομα θα μου ελεγαν δεν ξερουμε (που σημαινει βαριεμαι να ψαξω).

  11. #2021
    Εγγραφή
    28-05-2009
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    ASUS DSL-AC88U
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alkis13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο Ιούλιο 2017 ειναι ο πρωτος μηνας που εχω 8 days 3 hours 25 minutes 35 seconds σταθερη γραμμη στα 6mbps(fastpath). Εσκαβαν τις προαλλες για να επισκευασουν κατι στο χαλκο. Απο τον Οκτώβριο τους κυνηγουσα. (μισο χρονο κοντα δηλαδη) :P

    Για την ιστορια, η λυση δωθηκε μεσω της φορμας e-mail, οταν με λιγα λογια, τους πηρε η εταιρεια (τους τεχνικους εδω στην επαρχία) και τους σκ@τωσε. Αλλιως, ακομα θα μου ελεγαν δεν ξερουμε (που σημαινει βαριεμαι να ψαξω).
    Το οτι τους κυνηγούσες δεν σημαίνει οτι είχες και δίκιο ή πάντα θα έχει πρόβλημα η περιοχή όπως αναφέρει σωστά GregoirX23 σε αυτό... μπορεί να σκάψανε για κάποιο άλλο γειτονικό καλώδιο δεν μπορείς να το ξέρεις!!!
    Και προσωπικά η λογική του δίνω βλάβη γιατί "νομίζω" οτι κάτι φταίει επειδή είδα μια απόκλιση στον συγχρονισμό δεν με βρίσκει σύμφωνο... αν σκάψανε και είδες αισθητή μείωση να το καταλάβω!!!
    Αλλά αν είχες 6 και έπεσε στα 5mbps δεν έχει νόημα... μπορεί να είχες το καλύτερο ζευγάρι του καλωδίου και όταν μπήκε ένας δίπλα σου με adsl η vdsl να είδες κάποια μείωση, έτσι είναι η φύση της ευρυζωνικότητας λόγω παρεμβολών.
    Στο λέω γιατί με την λογική αυτή όταν μπήκα από τους πρώτους στην καμπίνα και είχα 120 μέγιστα επειδή τώρα έπεσα στα 111mbps θα έπρεπε να δίνω συνέχεια βλάβη.

  12. #2022
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από HMMYtasion Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα να σας πω και εγώ κάτι τρελό που συνέβη. Αρχικά ας πω οτι χρησιμοποιώ μόνο το δίκτυο 4G και καθόλου τη DSL.

    Τις τελευταίες δύο μέρες, απο κει που επιανα 2/3 γραμμές με σήμα 35-37, τώρα έχω 3/3 με σήμα 52 excellent συνέχεια όλη τη μερα, και υπέθεσα οτι απλά χάλασε ο μηχανισμός που αναγνωρίζει την ισχύ του σήματος. Πέρα απ αυτό, στις 2 γραμμές η ταχύτητα σε speedtest δεν ξεπρνούσε ποτέ τα 45Mbps. Όπως όλοι ξέρουμε, σύμφωνα με τη σελίδα της Cosmote για το home speed booster "...μπορείς να την αυξήσεις έως και +60Mbps μέσω του δικτύου COSMOTE 4G". Όμως τις 2 αυτές μέρες που κάνω συνεχώς speedtest και παίρνω ταχύτητες 70 -80 Mbps :P

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_20190330-123742.jpg 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  79,3 KB 
ID: 202674
    Αυτό που θυμάμαι απ'όταν είχα το booster είναι ότι ανά διαστήματα όποτε το θυμόταν έκανε κάτι spikes στην ταχύτητα προς τα πάνω..(το προς τα κάτω είναι άλλη ιστορία), είχα πετύχει 2-3 φορές το up να φτάνει 15αρια..άλλα δεν κράταγε πολύ..
    Υπάρχει βέβαια περίπτωση αν η μέτρηση είναι από app...να λέει τα δικά του το app..για πιο σιγουριά καλώδιο ethernet και μετρήσεις από pc..
    Δεν μας έβαλες το αποτέλεσμα της μέτρησης όμως...απ'όσο θυμάμαι στην αρχή βαράει κόφτες και πέφτει μετά..

    Το θέμα με το σήμα που λες..ανάλογη ιστορία είχα και εγώ..για μήνες με μια μπάρα και ξαφνικά φουλ σήμα..ίσως αλλάξανε την κεραία που έπιανα με κάποια πιο κοντινή; Στην αίτηση που δηλώνεις το homezone εκεί βγάζει και εικόνα με το χάρτη (στίγμα), άραγε υπάρχει περίπτωση να σου δώσουν σήμα κατα λάθος από πιο μακρινή κεραία; Γιατί στην δικιά μου την αίτηση το στίγμα έδειχνε κανα τετράγωνο παρακάτω...τι να πω..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alkis13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσκαβαν τις προαλλες για να επισκευασουν κατι στο χαλκο. Απο τον Οκτώβριο τους κυνηγουσα.
    Το κάνουν σε εμάς εδώ αυτό συχνά τώρα τελευταία με τις επισκευές στο χαλκό..μάλλον για να μην υπάρχουν θέματα με το vdsl μετά...δεν νομίζω να προέκυψαν ξαφνικά τόσες βλάβες...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alkis13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την ιστορια, η λυση δωθηκε μεσω της φορμας e-mail, οταν με λιγα λογια, τους πηρε η εταιρεια (τους τεχνικους εδω στην επαρχία) και τους σκ@τωσε. Αλλιως, ακομα θα μου ελεγαν δεν ξερουμε (που σημαινει βαριεμαι να ψαξω).
    Γιατί λένε τα γραπτά μένουν...γι'αυτό..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsimpouris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οτι τους κυνηγούσες δεν σημαίνει οτι είχες και δίκιο ή πάντα θα έχει πρόβλημα η περιοχή όπως αναφέρει σωστά GregoirX23 σε αυτό... μπορεί να σκάψανε για κάποιο άλλο γειτονικό καλώδιο δεν μπορείς να το ξέρεις!!!
    Και προσωπικά η λογική του δίνω βλάβη γιατί "νομίζω" οτι κάτι φταίει επειδή είδα μια απόκλιση στον συγχρονισμό δεν με βρίσκει σύμφωνο... αν σκάψανε και είδες αισθητή μείωση να το καταλάβω!!!
    Αλλά αν είχες 6 και έπεσε στα 5mbps δεν έχει νόημα... μπορεί να είχες το καλύτερο ζευγάρι του καλωδίου και όταν μπήκε ένας δίπλα σου με adsl η vdsl να είδες κάποια μείωση, έτσι είναι η φύση της ευρυζωνικότητας λόγω παρεμβολών.
    Στο λέω γιατί με την λογική αυτή όταν μπήκα από τους πρώτους στην καμπίνα και είχα 120 μέγιστα επειδή τώρα έπεσα στα 111mbps θα έπρεπε να δίνω συνέχεια βλάβη.
    Σωστό...το σκάψιμο μπορεί να ήταν οτιδήποτε..
    Μείωση ταχύτητας από όποιο παράγοντα είναι αποδεκτή σε μικρές διακυμάνσεις...όχι να έρχονται τα πάνω κάτω σε μια ημέρα που λέει ο λόγος..άμα είναι μεγάλη η διακύμανση...καρφί βλάβη και ας ψάχνονται μετά..

    Γενικά πρέπει να έχει κάποιος μια εικόνα της γραμμής του, όπως κ της περιοχής του από ταχύτητες γειτόνων-καταστημάτων κλπ...παίζει ρόλο κ πόσο πυκνοκατοικημένη είναι η περιοχή..η απόσταση από το α.κ..και πάνω απ'όλα να είναι σωστός στην εσωτερική του εγκατάσταση...για να μην του λένε μετά..

    Τώρα άλλο είναι αν απ την αρχή η γραμμή του alkis13 ήταν έτσι...και άλλο εάν το όποιο θέμα προέκυψε μετά...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 31-03-19 στις 02:21.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  13. #2023
    Εγγραφή
    20-08-2013
    Περιοχή
    Βόλος
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    Speedbooster HA35-10
    Εδώ και μια βδομάδα έχω σε λειτουργία Speedbooster, αλλά το bandwidth πρόβλημά μου δεν λύθηκε, συγκεκριμένα:
    - Με τον cosmote router που είχα ως τώρα και με μέση ταχύτητα 9mbps δεν μπορούσα 3 στις 4 φορές να δω Replay TV / TV Plus etc.
    - Με τον Speedbooster εξακολουθώ να έχω την ίδια ταχύτητα 9mbps, ενώ το 4g (όχι πάντα αλλά συχνά) δείχνει πάνω από 20bpps!
    Κανονικά λοιπόν θα'πρεπε να'χα 9 + 20 =29mbps ταχύτητες και έτσι θα έλυνα το πρόβλημα, ή κάνω κάποιο λάθος;
    (Περιμένω από Cosmote να μου λύσουν το πρόβλημα, αλλά νομίζω πελαγοδρομούν και το ψάχνω και μόνος μου)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος amor : 01-04-19 στις 13:03.

  14. #2024
    Εγγραφή
    21-11-2012
    Μηνύματα
    426
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16912
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΓΚΑΔΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από amor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ και μια βδομάδα έχω σε λειτουργία Speedbooster, αλλά το bandwidth πρόβλημά μου δεν λύθηκε, συγκεκριμένα:
    - Με τον cosmote router που είχα ως τώρα και με μέση ταχύτητα 9mbps δεν μπορούσα 3 στις 4 φορές να δω Replay TV / TV Plus etc.
    - Με τον Speedbooster εξακολουθώ να έχω την ίδια ταχύτητα 9mbps, ενώ το 4g (όχι πάντα αλλά συχνά) δείχνει πάνω από 20bpps!
    Κανονικά λοιπόν θα'πρεπε να'χα 9 + 20 =29mbps ταχύτητες και έτσι θα έλυνα το πρόβλημα, ή κάνω κάποιο λάθος;
    (Περιμένω από Cosmote να μου λύσουν το πρόβλημα, αλλά νομίζω πελαγοδρομούν και το ψάχνω και μόνος μου)
    Αν θυμάμαι καλά το speedbooster δεν λειτουργεί με cosmotetv.Τα 9mbps θα έπρεπε να φτάνουν για τη χρήση που θες.

  15. #2025
    Εγγραφή
    20-08-2013
    Περιοχή
    Βόλος
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    Speedbooster HA35-10
    Μα γιαυτό μου το πρότειναν - έχω όλο το πακέτο της Cosmote. Όσο για τα 9 Mbps δεν φθάνουν 3 στις 4 προσπάθειες δεν ξέρω γιατί. Πριν με forthnet που είχα 11Mbps δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Σελ. 135 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 115125130133134135136137140145155 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νεο ASUS DSL-AC52U AC750 (adsl/vdsl)
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 1308
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-22, 13:24
  2. Vodafone Home Speed+, πιλοτική επίδειξη από 7/1/2016
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-17, 23:49
  3. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-16, 14:30
  4. Nεο adsl/vdsl Asus DSL N16
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-15, 12:22
  5. Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-15, 17:47

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας