Σελ. 202 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 182192197200201202203204207212222 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.016-3.030 από 6025
  1. #3016
    Εγγραφή
    03-09-2011
    Μηνύματα
    3.279
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Όσο πιάνει
    ISP
    Cosmote-LTE
    Router
    Mikrotik Chateau LTE18

  2. #3017
    Εγγραφή
    23-08-2015
    Μηνύματα
    86
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emskan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που μπορώ να σου πω με σιγουριά είναι ότι λειτουργεί χωρίς κανένα πρόβλημα μόνο το 4G. (Στην περιπτωση μου λόγω πραγματικα άθλιου adsl εχω την dsl γραμμή σε άλλο μόντεμ) Μάλιστα παίζει και η voip τηλεφωνία από το 4G.
    Όταν τελειώσουν τα 100gb έχω σταθερά 15 down χωρίς κανένα πρόβλημα επίσης.
    Ευχαριστώ πολύ όλους όσους απάντησαν. Είμαι σε τόση απόγνωση που μόνο το 4G αν δουλεύει σωστά θα είμαι μια χαρά. Αλήθεια τι ταχύτητες δίνει στο upload όσο είναι διαθέσιμα τα 100 GB; Μετά τη λήξη των 100 GB; Εσύ έχεις αποσυνδέσει εντελώς το dsl και σου δουλεύει απροβλημάτιστα;

  3. #3018
    Εγγραφή
    27-05-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    201
    Downloads
    101
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ASUS-AC52U
    SNR / Attn
    6.0(dB) / 33(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Χαιρετω την παρεα ειμαι πλεον και εγω κατοχος της συσκευης το εχω με adsl που συγχρονιζει στα 9 mbs σε συνδυασμο με το booster καταφερα να πιασω γυρω στα 30mbs καλη ταχυτητα και με καλυπτει..Εχω ενα θεματακι με το σημα οταν γυρισω ελαχιστα το μηχανημα δειχνει signal strong 41 εκει ομως βλεπω μειωση της ταχυτητας αντιθετως αν το γυρισω πιο δεξια βλεπω signal weak 23 αλλα εδω η ταχυτητα ανεβαινει σε συνδυασμο με το σταθερο στα 30 mbs αυτο γιατι μπορει να γινεται φταιει κατι στις ρυθμισεις του speed?

  4. #3019
    Εγγραφή
    22-11-2007
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    276
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΝΩΣΗ ΠΕΖΩΝ
    Router
    Fritz!Box 7530
    SNR / Attn
    10(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gidi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ πολύ όλους όσους απάντησαν. Είμαι σε τόση απόγνωση που μόνο το 4G αν δουλεύει σωστά θα είμαι μια χαρά. Αλήθεια τι ταχύτητες δίνει στο upload όσο είναι διαθέσιμα τα 100 GB; Μετά τη λήξη των 100 GB; Εσύ έχεις αποσυνδέσει εντελώς το dsl και σου δουλεύει απροβλημάτιστα;
    Ναι την dsl την έχω σε άλλο ρούτερ και δουλεύει χωρίς κανένα πρόβλημα.
    Το upload δεν αλλάζει πριν και μετά τα 100GB. Όσο δώσει, ανάλογα το σήμα.
    Στο σημείο που το έχω μου δίνει, με σήμα weak 30-32, upload 3,5 και download 35-40

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίζει μετά από ρεστάρτ η κινητή κατευθείαν χωρίς τη σταθερή επάνω ε;
    Ναι παίζει απροβλημάτιστα.

  5. #3020
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.935
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gidi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ πολύ όλους όσους απάντησαν. Είμαι σε τόση απόγνωση που μόνο το 4G αν δουλεύει σωστά θα είμαι μια χαρά. Αλήθεια τι ταχύτητες δίνει στο upload όσο είναι διαθέσιμα τα 100 GB; Μετά τη λήξη των 100 GB; Εσύ έχεις αποσυνδέσει εντελώς το dsl και σου δουλεύει απροβλημάτιστα;
    Το max του up είναι 5-6Μ.. Και του down 60 νομίζω.. Ανάλογα με την ισχύ του σήματος όπως αναφέρθηκε..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emskan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι παίζει απροβλημάτιστα.
    Έτσι ακριβώς θυμόμουν ότι έκανε και όταν το είχα..και έτσι πρέπει να κάνει π.χ σε περίπτωση που η σταθερή είναι down..
    Μερικές φορές όμως κόλλαγε και δεν έδινε μόνη η κινητή..τότε είχαν βγάλει νέο fw για αυτό το θέμα..

    - - - Updated - - -

    Τώρα έτυχε να θυμηθώ και κάτι άλλο..

    Το ΗΑ35 στα πρώτα firmware (HUAWEI_HA35_10_10V100R001C78B014_main_lte) είχε τη δυνατότητα καταγραφής του ιστορικού κλήσεων, πράγμα που αφαίρεσαν μετά στο..V100R017C10SPC018
    Όταν το είχα πάρει πριν κανα 2 χρόνια έτυχε να πέσω πάνω στην αλλαγή του firmware πριν προλάβω να χρησιμοποιήσω το log..
    Μου έλεγε ένας φίλος που το είχε ότι έχει αυτή τη δυνατότητα call log, και το έψαχνα.. Κάτσε μου λέει να μπω στο δικό μου να το δω.. Και να που είχε εξαφανιστεί και από το δικό του χωρίς να το πάρει χαμπάρι..

    Για δείτε μπας και το έχουν επαναφέρει.. Αν και δεν νομίζω..

    Τότε με είχε χαλάσει αρκετά! αυτό που έκαναν.. Άντε να καταλάβω να κλειδώσουν το voip μόνο στη κοσμοτέ η το να εξαφανίσουν τυχόν ρυθμίσεις για να μη πειραχτούν και προκύψει βλάβη..
    Το log τι το εξαφάνισαν; Τέτοιες παρεμβάσεις είναι που μου τη δίνουν..
    Πως πρέπει να κρατάμε ιστορικό & χρόνο των κλήσεων; Με τεφτέρι; Δεν κρατάνε όλες οι τηλ.συσκευές log με διάρκεια..
    Είναι κρίμα τέτοια μηχανάκια αυτά που πάνε και τους κάνουν..να μην μπορείς να τα χαρείς..
    Το άλλο το εξωφρενικό που έκανε η wind σε ρούτερ να κρύβει στατιστικά; Άστα να πάνε δλδ.. Πως την έχουν δει, απορώ..
    Έκαναν κάποια θετικά βήματα τώρα που ενεργοποίησαν τις εξ.κεραίες στο ΗΑ35.. Ας ελπίσουμε να επανέλθει κ το log..αν δεν έχει επανέλθει..

    Για δοκιμάστε να χτυπήσετε το url επάνω στις εικόνες όσοι το έχετε μπας και είναι απλά κρυμμένο το μενού..

    Sorry για την ανάλυση στις εικόνες..είναι λίγο παραπάνω συμπιεσμένες..

    Σχετικές εικόνες:
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 24-11-19 στις 01:04.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  6. #3021
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το max του up είναι 5-6Μ.. Και του down 60 νομίζω.. Ανάλογα με την ισχύ του σήματος όπως αναφέρθηκε..

    - - - Updated - - -


    Έτσι ακριβώς θυμόμουν ότι έκανε και όταν το είχα..και έτσι πρέπει να κάνει π.χ σε περίπτωση που η σταθερή είναι down..
    Μερικές φορές όμως κόλλαγε και δεν έδινε μόνη η κινητή..τότε είχαν βγάλει νέο fw για αυτό το θέμα..

    - - - Updated - - -

    Τώρα έτυχε να θυμηθώ και κάτι άλλο..

    Το ΗΑ35 στα πρώτα firmware (HUAWEI_HA35_10_10V100R001C78B014_main_lte) είχε τη δυνατότητα καταγραφής του ιστορικού κλήσεων, πράγμα που αφαίρεσαν μετά στο..V100R017C10SPC018
    Όταν το είχα πάρει πριν κανα 2 χρόνια έτυχε να πέσω πάνω στην αλλαγή του firmware πριν προλάβω να χρησιμοποιήσω το log..
    Μου έλεγε ένας φίλος που το είχε ότι έχει αυτή τη δυνατότητα call log, και το έψαχνα.. Κάτσε μου λέει να μπω στο δικό μου να το δω.. Και να που είχε εξαφανιστεί και από το δικό του χωρίς να το πάρει χαμπάρι..

    Για δείτε μπας και το έχουν επαναφέρει.. Αν και δεν νομίζω..

    Τότε με είχε χαλάσει αρκετά! αυτό που έκαναν.. Άντε να καταλάβω να κλειδώσουν το voip μόνο στη κοσμοτέ η το να εξαφανίσουν τυχόν ρυθμίσεις για να μη πειραχτούν και προκύψει βλάβη..
    Το log τι το εξαφάνισαν; Τέτοιες παρεμβάσεις είναι που μου τη δίνουν..
    Πως πρέπει να κρατάμε ιστορικό & χρόνο των κλήσεων; Με τεφτέρι; Δεν κρατάνε όλες οι τηλ.συσκευές log με διάρκεια..
    Είναι κρίμα τέτοια μηχανάκια αυτά που πάνε και τους κάνουν..να μην μπορείς να τα χαρείς..
    Το άλλο το εξωφρενικό που έκανε η wind σε ρούτερ να κρύβει στατιστικά; Άστα να πάνε δλδ.. Πως την έχουν δει, απορώ..
    Έκαναν κάποια θετικά βήματα τώρα που ενεργοποίησαν τις εξ.κεραίες στο ΗΑ35.. Ας ελπίσουμε να επανέλθει κ το log..αν δεν έχει επανέλθει..

    Για δοκιμάστε να χτυπήσετε το url επάνω στις εικόνες όσοι το έχετε μπας και είναι απλά κρυμμένο το μενού..

    Sorry για την ανάλυση στις εικόνες..είναι λίγο παραπάνω συμπιεσμένες..

    Σχετικές εικόνες:
    Δεν υπάρχει το log...
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Booster 028.PNG 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  46,6 KB 
ID: 208961

    Επίσης, έχει καταφέρει κανείς να του "παίξει" το root certificate; (για https σύνδεση)

  7. #3022
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.935
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει το log...
    Spoiler:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Booster 028.PNG 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  46,6 KB 
ID: 208961


    Επίσης, έχει καταφέρει κανείς να του "παίξει" το root certificate; (για https σύνδεση)
    Thanks for the fast reply dosman..
    Ps, στο έχω ξαναπεί..αυτό το skin,theme,invert η ότι άλλο είναι..στον browser σου, κάτι μου κάνει στα μάτια..
    Δεν σε πειράζει στα μάτια συνέχεια το μαύρο;


    Κοσμοτέ ακούς; Το log πίσω...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #3023
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Thanks for the fast reply dosman..
    Ps, στο έχω ξαναπεί..αυτό το skin,theme,invert η ότι άλλο είναι..στον browser σου, κάτι μου κάνει στα μάτια..
    Δεν σε πειράζει στα μάτια συνέχεια το μαύρο;


    Κοσμοτέ ακούς; Το log πίσω...
    Χαχαχαχαχαχα...
    Όχι απλά δεν με ενοχλεί αλλά το έχω συνηθίσει...
    Βασικά βρήκα καλύτερο extension που λέγεται "Dark Reader" και είναι ακόμα πιο ωραίο dark...
    Που να δεις εδώ στο forum πόσο ωραίο το κάνει!!!

  9. #3024
    Εγγραφή
    30-12-2014
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα στη παρέα.

    Σας παραθέτω το πρόβλημα που έχω από το μεσημέρι και δεν βγάζω καμία άκρη με το 13888.

    Έχω το cosmote home booster από το περασμένο Μάιο. Συγκεκριμένα επειδή μένω σε ορεινό χωριό (δεν υπάρχει ευρυζωνικό ίντερνετ) η μόνη καλή και προσιτή λύση ήταν αυτό. Οπότε κούμπωσα το speed booster στη σύνδεση adsl της αδερφής μου στη πόλη και πήρα εγώ το speed booster μόνο με τα mb. Με τον ίδιο τρόπο αρκετοί συγχωριανοί μου το βάλανε και αυτοί. Όλα δούλευαν τέλεια μέχρι σήμερα.

    Το πρωί μέχρι και τις 10 που ήμουν συνδεδεμένος ήταν οκ. Μετά έγινε μια διακοπή ρεύματος και από τις 2 το μεσημέρι που επανήλθε το ρεύμα δεν δουλεύει. Σήμα κινητής είναι οκ και με το κινητό μου έχω 3 γραμμές 4G cosmote. Στο speed booster ανάβουν κανονικά τα λαμπάκια αλλά δεν συνδέεται ασύρματα αλλά ούτε και ενσύρματα. Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχει σε γειτονικό σπίτι φίλος από το μεσημέρι και μετά.

    Στο 13888 μετά από 4 τηλέφωνα και πολύ ώρα αναμονής ο τεχνικός μου λέει πως πρέπει να είναι συνδεδεμένο στο σταθερό που έχει δηλωθεί για να δουλέψει. Του λέω ότι από το Μάιο το δουλεύω εκτός γραμμής και μου λέει να σας δώσω συνάδελφο για προσφορά ίντερνετ να βάλετε και εσείς. Μιλάμε στόκος.

    Παραθέτω φώτο και ελπίζω να μπορεί κάποιος να βοηθήσει. Ευχαριστώ.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Χωρίς τίτλο.jpg 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  101,6 KB 
ID: 209132

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Χωρίς τίτλο 2.jpg 
Εμφανίσεις:  24 
Μέγεθος:  84,1 KB 
ID: 209133

  10. #3025
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makisliakos8 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα στη παρέα.

    Σας παραθέτω το πρόβλημα που έχω από το μεσημέρι και δεν βγάζω καμία άκρη με το 13888.

    Έχω το cosmote home booster από το περασμένο Μάιο. Συγκεκριμένα επειδή μένω σε ορεινό χωριό (δεν υπάρχει ευρυζωνικό ίντερνετ) η μόνη καλή και προσιτή λύση ήταν αυτό. Οπότε κούμπωσα το speed booster στη σύνδεση adsl της αδερφής μου στη πόλη και πήρα εγώ το speed booster μόνο με τα mb. Με τον ίδιο τρόπο αρκετοί συγχωριανοί μου το βάλανε και αυτοί. Όλα δούλευαν τέλεια μέχρι σήμερα.

    Το πρωί μέχρι και τις 10 που ήμουν συνδεδεμένος ήταν οκ. Μετά έγινε μια διακοπή ρεύματος και από τις 2 το μεσημέρι που επανήλθε το ρεύμα δεν δουλεύει. Σήμα κινητής είναι οκ και με το κινητό μου έχω 3 γραμμές 4G cosmote. Στο speed booster ανάβουν κανονικά τα λαμπάκια αλλά δεν συνδέεται ασύρματα αλλά ούτε και ενσύρματα. Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχει σε γειτονικό σπίτι φίλος από το μεσημέρι και μετά.

    Στο 13888 μετά από 4 τηλέφωνα και πολύ ώρα αναμονής ο τεχνικός μου λέει πως πρέπει να είναι συνδεδεμένο στο σταθερό που έχει δηλωθεί για να δουλέψει. Του λέω ότι από το Μάιο το δουλεύω εκτός γραμμής και μου λέει να σας δώσω συνάδελφο για προσφορά ίντερνετ να βάλετε και εσείς. Μιλάμε στόκος.

    Παραθέτω φώτο και ελπίζω να μπορεί κάποιος να βοηθήσει. Ευχαριστώ.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Χωρίς τίτλο.jpg 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  101,6 KB 
ID: 209132

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Χωρίς τίτλο 2.jpg 
Εμφανίσεις:  24 
Μέγεθος:  84,1 KB 
ID: 209133
    Δοκίμασε για αρχή να κάνεις τα παρακάτω :

    1. Κλείστο τελείως
    2. Βγάλε SIM
    3. Άνοιξέ το
    4. Περίμενε να ανοίξει κανονικά
    5. Ξανακλείστο
    6. Βάλε την SIM
    7. Άνοιξέ το πάλι

    Δοκίμασε και με ενεργό το Bonding και με κλειστό...

    Θα σου έλεγα να δοκιμάσει και ένα reset στις εργοστασιακές ρυθμίσεις αλλά δε ξέρω τι μπορεί να έχεις φτιάξει...
    Μπορείς να το δοκιμάσεις όμως κάνοντας πρώτα ένα backup...

  11. #3026
    Εγγραφή
    30-12-2014
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Factory reset του έκανα. Το άφησα κλειστό και εκτός ρεύματος (μου το είπαν στο 13888) για 10 λεπτά. Τίποτα δεν έκανε. Θα δοκιμάσω να βγάλω και τη sim και να κάνω αυτό που λες.

  12. #3027
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Το ότι δούλευε εκτός της κύριας σταθερής σύνδεσης τόσο καιρό, είναι άσχετο. Κανονικά δεν το επιτρέπει και δεν το υποστηρίζει σε περίπτωση βλάβης και το αναφέρει στην ιστοσελίδα αλλά και στο συμβόλαιο.
    Υπάρχουν πολλές αναφορές άλλων χρηστών που εξαρχής δούλευε αποκλειστικά με τις κεραίες που κάλυπταν την περιοχή της κύριας σύνδεσης και όχι αλλού.

    Τώρα και όσον αφορά εσάς, πιθανόν να έγινε κάποια αναβάθμιση ή κάποια ρύθμιση και να σας έκοψε, αλλά μπορεί να είναι και τυχαίο γεγονός ή βλάβη.
    Για αρχή αν είναι δυνατόν, ας δοκιμάσει κάποιος από εσάς που του είναι εύκολο, να το ενεργοποιήσει πάλι στην κύρια σταθερή σύνδεση και βλέπεται πως θα πάει.

  13. #3028
    Εγγραφή
    23-11-2018
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Greek
    Γεια σας , εδώ και 1μησι μήνα το δουλεύω μονο με το 4g χωρίς την dsl και παιζει αψογα .. σημερα ομως δεν δουλευει καθολου και θελει και την dsl για να δουλεψει . Με την dsl ομως δουλευει ετσι και ετσι .Ξερει καποιος τι μπορει να φταιει και δεν παιζει μονο με το 4G?

  14. #3029
    Εγγραφή
    27-08-2019
    Μηνύματα
    47
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Και εμενα τα ίδια - εκτός DSL το δουλευω 3 μήνες και σήμερα αποφάσισε οτι δεν του αρέσει?

    Τι κάνουμε?

    Η DSL δεν φτάνει εκεί που το είχα για να δοκιμάσω, μιας και η DSL ερχόταν στο υπόγειο και το booster εκεί δεν πιάνει.

    Δείχνει οτι συνδέεται κανονικά (με σήμα πχ 40) και ούτε το ping στο google απο τα diagnostics του δεν βγάινει (100% packet loss)

  15. #3030
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Έχω παρατηρήσει και σε μένα που το έχω 2 χρόνια σκέτο με το 4G ότι τις τελευταίες 2 μέρες σέρνεται (ειδικά χθες δεν κατέβαζε παραπάνω από 500-600kb) και σήμερα πάλι σέρνεται και στο browsing...
    Μπορεί να είναι γενικό το ζήτημα...

Σελ. 202 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 182192197200201202203204207212222 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νεο ASUS DSL-AC52U AC750 (adsl/vdsl)
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 1308
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-22, 13:24
  2. Vodafone Home Speed+, πιλοτική επίδειξη από 7/1/2016
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-17, 23:49
  3. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-16, 14:30
  4. Nεο adsl/vdsl Asus DSL N16
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-15, 12:22
  5. Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-15, 17:47

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας